logo
Český badmintonový svaz

Historické


U15 - stav k 22.02.2018

Kategorie: 
U15
Top N nejlepších výsledků: 
4
Období: 
22.02.2017 - 22.02.2018
Typ: 
Průběžný
Sezona: 
2017-2018
Export: 
Vyhledat: CTRL+F
1.Rzeplinski Matěj2004 TJ Slavoj Český Těšín2912
2.Kopřiva Dominik2004 SK Badminton Přerov, z.s.2008
3.Matula Tomáš2004 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.1629
4.Šulc Adam2004 SK Prosek Praha1514
5.Hurtík Jonáš2004 SK Hamr, z.s. 1411
6.Dvořák Daniel2005 TJ Sokol České Budějovice1229
Smutný David2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.1229
8.Rázl Jan2005 BK TU v Liberci, z.s.1146
9.Šilhan Matěj2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.745
10.Altera Jan2004 BaC Kladno726
11.Jelínek Jaroslav2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.707
Maňásek Pavel2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.707
13.Běhounek Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem666
14.Plánička Radek2004 TJ Montas Hradec Králové642
15.Šebesta Martin2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.635
16.Pálinkáš Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem618
17.Müller Jakub2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.555
18.Ovčačík Jan2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.534
19.Vojtěch Adam2004 TJ Montas Hradec Králové492
20.Tancer Robin2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.472
21.Prek Štěpán2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.428
22.Orlík Tomáš 2004 SK Prosek Praha416
23.Ret Daniel2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.404
24.Bláha Tomáš2005 Sokol Radotín Meteor Praha394
25.Schinko Teodor Richard2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.388
26.Procházka Tomáš2004 SKP Kometa Brno - RS Badminton380
27.Fuciman Patrik2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.367
28.Vrbka Tomáš2005 Sokol Židlochovice365
29.Král Adam2005 Sokol Radotín Meteor Praha360
30.Karafiát Jakub2005 TJ Sokol České Budějovice355
31.Pospíšek Adam2004 TJ Sokol Klimkovice352
32.Dvořák David2005 TJ Sokol České Budějovice348
33.Černotík David 2004 TJ Sokol Růžďka344
34.Štaffl Jan2005 TJ Slovan Karlovy Vary338
35.Mrskoš Stanislav2004 BK TU v Liberci, z.s.328
36.Diviš David2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.312
Seidl Michal2004 BK TJ Baník Most312
38.Čupa Vojtěch2004 SKP Kometa Brno - RS Badminton293
39.Bršťák Michal2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.292
40.Hnilica Petr2005 Sokol Radotín Meteor Praha288
41.Gerginov Jáchym2004 BK ARION PRAHA280
Jeništa Pavel2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice280
Kučera Jakub2004 Sokol Radotín Meteor Praha280
Urbanec Tomáš2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice280
45.Dostál Tomáš2004 BK Kopřivnice, z.s.276
Slavík Matěj2004 SK Hamr, z.s. 276
47.Kryeziu Dominik2005 TJ Sokol České Budějovice269
48.Skoupý Marek2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.248
49.Simon Václav2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.245
50.Bittman Kryštof2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.240
Lubeník Ondřej2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.240
52.Foukal Aleš2005 TJ Slovan Vesec, z.s.228
53.Hrubec Pavel2005 SK Hamr, z.s. 226
54.Kovář Milan2005 Sokol Radotín Meteor Praha224
55.Kurdiovský Lukáš2005 Badminton Sharks Brno, z.s.221
56.Šolar Ondřej2006 TJ Montas Hradec Králové220
57.Zemanovič Ladislav2005 Badminton VK Aš218
58.Beran František2004 BK TU v Liberci, z.s.216
Krejčí Petr2004 SK Prosek Praha216
60.Waliszewski Marek2006 Sportclub Metalurg214
61.Kočárník Jan2005 Badminton VK Aš212
62.Martínek Dominik2005 BK Goram Teplice, z.s.204
63.Rákosník Josef2005 SK Prosek Praha200
64.Vrba Lukáš2004 BK Králův Dvůr, z.s.188
65.Kundrát David2006 Badminton VK Aš185
Šober Jakub2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.185
67.Volák Josef2004 BK TJ Baník Most184
68.Kuzdas Kristián2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.182
69.Petruška Ondřej2005 TJ Sokol Klimkovice178
70.Ickert Daniel2006 BK TJ Baník Most176
71.Kováč Dominik2004 Badminton VK Aš173
72.Glac Samuel2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.172
Havlíček Jaroslav2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice172
74.Fošum Josef2006 TJ Sokol Křemže171
75.Bouchner Matyáš2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.168
Herzán Lukáš2006 Slavoj Podivín168
Kořínek Ondřej2004 TJ Chemička Ústí nad Labem168
Schroetter Štěpán2004 Sokol Radotín Meteor Praha168
79.Křivka Adam2005 TJ Lanškroun, z.s.163
80.Lecian Tobiáš2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.160
81.Oswald Michal2005 TJ Sokol Klimkovice158
82.Matuš Vojtěch2006 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.156
83.Karban Jaroslav2005 Sokol Radotín Meteor Praha152
Moura de Andrade Daniel2004 TJ Slovan Karlovy Vary152
85.Kretek Tomáš2004 USK Plzeň144
86.Kozák Jan2004 Badminton VK Aš138
Suchomel Miroslav2004 BK TJ Baník Most138
88.Nekvinda Petr2005 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.137
89.Langmaier Jiří2004 BK Goram Teplice, z.s.136
90.Janáček David2004 BK ARION PRAHA135
91.Brunc Jan2005 BK Goram Teplice, z.s.134
92.Kostolanský Matyáš2004 TJ Sokol Štěpánovice131
93.Šmikmátor Jiří2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.129
94.Kodat Vojtěch2004 TJ Sokol Křemže128
95.Líbal Štěpán2005 TJ Slovan Vesec, z.s.127
96.Jůza Petr2004 TJ Spoje Praha126
97.Vrba Michal2004 BK Králův Dvůr, z.s.124
98.Ptáček Jan2006 TJ Sokol Klimkovice122
99.Pešát David2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.120
100.Ševčík Adam2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.118
101.Frýdek Jan2006 Badminton Akademie Olomouc, z.s.116
Pavlica Lukáš2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.116
Zlatník Jiří2005 SK Prosek Praha116
104.Červenka Matěj2006 BK Králův Dvůr, z.s.114
Řejha David 2004 BK Králův Dvůr, z.s.114
Tvrdík Lukáš2006 TJ Montas Hradec Králové114
107.Nyč Daniel2006 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.112
Oros Daniel2005 TJ Chemička Ústí nad Labem112
Pejřimovský Kryštof2004 BK Goram Teplice, z.s.112
110.Bufka Filip2004 Badminton VK Aš108
111.Hlubuček Tadeáš2006 TJ Slovan Vesec, z.s.106
112.Juřica Patrik2004 Badminton Sharks Brno, z.s.103
113.Bystřičan Lukáš2004 BaC Kladno102
114.Valjent Patrik2004 TJ Chemička Ústí nad Labem100
115.Souček Marek2004 BK Králův Dvůr, z.s.98
116.Vondrák Dominik2004 BK ARION PRAHA97
117.Holý Matyáš2004 TJ Montas Hradec Králové96
Kozelský Štěpán2005 TJ Sokol Klimkovice96
119.Krob Martin2004 BK Králův Dvůr, z.s.95
Tuháček Marek2004 Sokol Radotín Meteor Praha95
121.Urban Jan2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.94
122.Kerpl Dennis2007 BK TU v Liberci, z.s.92
123.Lederer Jan2004 SK Prosek Praha90
Vojtovič Zdeněk2004 BK 93 Hořovice90
125.Havlíček Vojtěch2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice89
Vlasák David2004 Super Stars Most89
127.Benk Matěj2004 TJ Slovan Vesec, z.s.86
Ložek František2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.86
Nišev Michal2005 TJ Slovan Vesec, z.s.86
130.Superata Viktor2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.85
131.Jaroš Štěpán2005 TJ Montas Hradec Králové84
132.Solar Jan2005 SK Prosek Praha81
133.Duda Jan2007 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic78
Kalina Michal2005 TJ Sokol České Budějovice78
Rybyšar Jan2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice78
136.Kozielek Karel2004 SK VITALITY Slezsko o.s.76
137.Minář Vojtěch2005 BK Omega Olomouc, z.s.75
138.Peychl Matěj2004 TJ Sokol Praha XIII72
139.Srnec Adam2007 SK Hamr, z.s. 68
140.Buriánek Ondřej2005 TJ Slovan Vesec, z.s.66
Čepelák Michal2006 TJ Slovan Vesec, z.s.66
Průša Miroslav2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.66
143.Havránek Vojtěch2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.65
144.Mlčoch Vojtěch2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.63
Vaněk Jakub2004 Badminton VK Aš63
146.Carda Dominik2005 TJ Sokol Doubravka59
147.Herzán Jakub2005 Badminton Sharks Brno, z.s.57
148.Böhm Filip2005 BK TU v Liberci, z.s.56
Hluší Richard2004 SK Badminton Přerov, z.s.56
Klein Viktor 2004 SK Badminton Přerov, z.s.56
151.Bojda Petr2006 TJ Slavoj Český Těšín55
Knytl Filip2005 SK Hamr, z.s. 55
153.Bouberle Jakub2007 TJ Sokol Vodňany54
Kejř Jakub2005 Badminton VK Aš54
Makaj Ivo2004 TJ Slavoj Český Těšín54
Pohlot Tomáš2006 Badminton VK Aš54
157.Hanuš Štěpán2005 BK TU v Liberci, z.s.52
158.Urban Filip2005 SK Hamr, z.s. 49
159.Ungrád Šimon2004 TJ Sokol Dobruška48
160.Beran Ondřej2007 BK TU v Liberci, z.s.46
Mikeska Radek2005 BK Kopřivnice, z.s.46
Musil Martin2004 Sokol Radotín Meteor Praha46
Sedláček Kryštof2005 TJ Sokol Dobruška46
164.Cirók Josef2006 BC 66 Ivančice42
Hrazdíra Patrik2006 Sokol Židlochovice42
Kárník Tomáš2004 TJ Montas Hradec Králové42
Kraus Martin2006 TJ Sokol Klimkovice42
Lorenc Radim2005 TJ Montas Hradec Králové42
Matoušek Lukáš2005 SKP Kometa Brno - RS Badminton42
Nepivoda Jan2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.42
Rauš Filip2006 Sokol Židlochovice42
Slach Filip2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice42
Šmucr David 2004 TJ Sokol Doubravka42
Valouch Ondřej2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.42
Vaniš Daniel2005 SK Hamr, z.s. 42
Veselý Adam2005 Lokomotiva Břeclav42
Zacha Stanislav2004 Start Jihlava42
178.Cielecký Matyáš2004 Badminton Akademie Olomouc, z.s.40
179.Hanák Ondřej2007 TJ Slovan Vesec, z.s.38
180.Červený Šimon2004 BK TU v Liberci, z.s.36
Miklošín Matyáš2005 BK TU v Liberci, z.s.36
182.Huslík Martin2004 Badminton Sharks Brno, z.s.34
183.Kalika David2004 SK Hamr, z.s. 31
184.Fiktus Jakub2005 TJ Sokol Štěpánovice30
Kopp Adam2004 TJ Sokol Doubravka30
Kučera Kašpar2005 TJ Slovan Karlovy Vary30
Matoušek Mikuláš2004 SK Badminton Boreček Opava, z.s.30
Minář Martin2004 BK Omega Olomouc, z.s.30
Pavliš Marek2007 TJ Sokol Křemže30
Pham Daniel2005 Badminton VK Aš30
Pohl David2004 TJ Slovan Karlovy Vary30
Suda Oliver2004 TJ Sokol Doubravka30
Tomšík Radek2005 TJ Slovan Karlovy Vary30
194.Grznár Blažej2005 BK TJ Baník Most27
195.Samiec Jan2005 TJ Slavoj Český Těšín25
Szczurek David2005 TJ Slavoj Český Těšín25
197.Zlámal Jan2005 TJ Orlová - Lutyně, z.s.24
198.Fous Petr2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.23
199.Hammerle Matěj2004 TJ Chemička Ústí nad Labem22
Klokan Jakub2008 Super Stars Most22
Pražský Šimon2005 SK Prosek Praha22
Seidl Filip2006 Super Stars Most22
203.Kšír Matyáš2004 Badminton Sharks Brno, z.s.21
Stoev Maxim2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.21
Zbořil Hynek2005 Sokol Židlochovice21
206.Bauer Vojtěch2004 Badminton Sharks Brno, z.s.20
Doležel Michal2004 BC AKTIV LUŽINY20
Sochorek Dalibor2005 Sportclub Metalurg20
209.Dušek Sam2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.19
Švec Lukáš2004 Slavoj Podivín19
211.Borisov Iakov2005 TJ Chemička Ústí nad Labem18
Hubáček Matěj2006 1.Badmintonový klub Šumperk18
Klokan Jan2006 Super Stars Most18
Kóňa Jan2004 Super Stars Most18
Podolka Maxim2006 TJ Sokol České Budějovice18
Russina Jan2005 Kabal team Karviná18
Štych Marek2007 BK Goram Teplice, z.s.18
218.Pecka Matyáš2005 Sokol Radotín Meteor Praha17
219.Jílek Štěpán2004 BC AKTIV LUŽINY14
Špinar Ota2005 BK ARION PRAHA14
Tvrdík Tomáš2005 BC AKTIV LUŽINY14
222.Hroza Samuel2005 BK Goram Teplice, z.s.13
Kocur Kryštof2005 TJ Slavoj Český Těšín13
Kozel Antonín2005 TJ Slavoj Český Těšín13
Mana Josef2005 BK Omega Olomouc, z.s.13
226.Brozda Daniel2004 TJ Slavoj Český Těšín12
Danys Jakub2005 Sportclub Metalurg12
Durčák Ondřej2006 TJ Orlová - Lutyně, z.s.12
Gilík Pavel2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.12
Hlad Adam2004 BaC Kladno12
Holaň Ondřej2004 BK Kopřivnice, z.s.12
Jedlička Adam2005 Badminton VK Aš12
Kostka Jan2005 SK VITALITY Slezsko o.s.12
Kostka Jaromír2006 TJ Sokol Klimkovice12
Pniok Bořek2006 TJ Slavoj Český Těšín12
Sporysz Martin2004 TJ Slavoj Český Těšín12
Stařecký Artuš2004 BC AKTIV LUŽINY12
Uhlík Ondřej2004 TJ Slovan Karlovy Vary12
Wimmer Karel2005 Sokol Radotín Meteor Praha12
240.Foltin Jakub2004 Super Stars Most10
Thieme Petr2005 TJ Chemička Ústí nad Labem10
Vališ Jan2006 Super Stars Most10
243.Frýdl Martin2005 BK 93 Hořovice9
Gužiak Filip2004 SK Badminton Boreček Opava, z.s.9
Jelínek Ondřej2005 Badminton Sharks Brno, z.s.9
Jirásek Daniel2005 BK-KUK Dolní Čermná9
Kamenský Ondřej2007 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.9
Malý Petr2004 1.Badmintonový klub Šumperk9
Palupa Vítek2005 Kabal team Karviná9
Šalaga Václav2006 Kabal team Karviná9
Vávra Filip2004 Keramika Chlumčany9
252.Spálenský David2004 Sokol Radotín Meteor Praha8
Vrána Nicholas2005 BK ARION PRAHA8
254.Panocha Vojtěch2004 Sokol Radotín Meteor Praha7
255.Franta Lukáš2004 SK Hamr, z.s. 6
Gratza Matyáš2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.6
Hodis Jakub Francesco2004 BC AKTIV LUŽINY6
Lisec Adam2005 Sokol Radotín Meteor Praha6
Mucha Tobias2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.6
Pavlíček Jakub2006 SK Prosek Praha6
Pražák Tomáš2005 SK Prosek Praha6
262.Bartoš Jan2005 SK Hamr, z.s. 5
Pešek Benjamin Oliver2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.5
264.Moravec Michal2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.4
Smutný Dalibor2005 BK Goram Teplice, z.s.4
Suchopár Jan2006 Super Stars Most4
267.Erben Tomáš2004 TJ Spoje Praha3
Janíček Sebastian2006 Sokol Radotín Meteor Praha3
Kašpar Šimon 2007 BK ARION PRAHA3
Křenek David2005 SK Hamr, z.s. 3
Marek Jonáš2006 Sokol Radotín Meteor Praha3
Vik Šimon2004 BK ARION PRAHA3
273.Bareš Petr2004 BK ARION PRAHA2
Koranda Ondřej2006 SK Prosek Praha2
Petřina Michal2004 BC AKTIV LUŽINY2
276.Hroch Filip2005 SK Prosek Praha1
Kostolný Ladislav2004 SK Hamr, z.s. 1
1.Rzeplinski Matěj2004 TJ Slavoj Český Těšín3072
2.Šulc Adam2004 SK Prosek Praha2970
3.Smutný David2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.2464
4.Dvořák Daniel2005 TJ Sokol České Budějovice2208
5.Maňásek Pavel2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.1917
6.Kopřiva Dominik2004 SK Badminton Přerov, z.s.1744
Matula Tomáš2004 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.1744
8.Rázl Jan2005 BK TU v Liberci, z.s.1722
9.Jelínek Jaroslav2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1526
10.Urbanec Tomáš2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice1432
11.Altera Jan2004 BaC Kladno1200
Šilhan Matěj2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.1200
13.Ret Daniel2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.1064
14.Tancer Robin2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1016
15.Jeništa Pavel2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice922
16.Prek Štěpán2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.921
17.Ovčačík Jan2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.862
18.Hrubec Pavel2005 SK Hamr, z.s. 850
19.Šebesta Martin2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.834
20.Müller Jakub2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.789
21.Procházka Tomáš2004 SKP Kometa Brno - RS Badminton696
22.Orlík Tomáš 2004 SK Prosek Praha682
23.Lubeník Ondřej2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.676
24.Běhounek Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem658
Krejčí Petr2004 SK Prosek Praha658
Pálinkáš Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem658
27.Bláha Tomáš2005 Sokol Radotín Meteor Praha657
28.Černotík David 2004 TJ Sokol Růžďka656
29.Ptáček Jan2006 TJ Sokol Klimkovice654
30.Oswald Michal2005 TJ Sokol Klimkovice646
31.Pospíšek Adam2004 TJ Sokol Klimkovice566
32.Vojtěch Adam2004 TJ Montas Hradec Králové541
33.Kováč Dominik2004 Badminton VK Aš505
Plánička Radek2004 TJ Montas Hradec Králové505
35.Hnilica Petr2005 Sokol Radotín Meteor Praha503
36.Čupa Vojtěch2004 SKP Kometa Brno - RS Badminton494
37.Dvořák David2005 TJ Sokol České Budějovice491
38.Kurdiovský Lukáš2005 Badminton Sharks Brno, z.s.479
39.Fuciman Patrik2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.467
40.Bittman Kryštof2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.444
Schinko Teodor Richard2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.444
42.Dostál Tomáš2004 BK Kopřivnice, z.s.431
Skoupý Marek2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.431
44.Diviš David2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.428
Gerginov Jáchym2004 BK ARION PRAHA428
Karafiát Jakub2005 TJ Sokol České Budějovice428
Kryeziu Dominik2005 TJ Sokol České Budějovice428
48.Langmaier Jiří2004 BK Goram Teplice, z.s.408
Schroetter Štěpán2004 Sokol Radotín Meteor Praha408
Slavík Matěj2004 SK Hamr, z.s. 408
51.Křivka Adam2005 TJ Lanškroun, z.s.392
Nyč Daniel2006 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.392
Šolar Ondřej2006 TJ Montas Hradec Králové392
Vrbka Tomáš2005 Sokol Židlochovice392
55.Rákosník Josef2005 SK Prosek Praha384
56.Kučera Jakub2004 Sokol Radotín Meteor Praha372
57.Foukal Aleš2005 TJ Slovan Vesec, z.s.367
58.Kovář Milan2005 Sokol Radotín Meteor Praha356
59.Kuzdas Kristián2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.352
60.Mrskoš Stanislav2004 BK TU v Liberci, z.s.348
61.Martínek Dominik2005 BK Goram Teplice, z.s.344
Petruška Ondřej2005 TJ Sokol Klimkovice344
63.Bršťák Michal2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.332
Štaffl Jan2005 TJ Slovan Karlovy Vary332
65.Zemanovič Ladislav2005 Badminton VK Aš328
66.Fošum Josef2006 TJ Sokol Křemže320
Herzán Lukáš2006 Slavoj Podivín320
Král Adam2005 Sokol Radotín Meteor Praha320
Matuš Vojtěch2006 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.320
Pešát David2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.320
Šober Jakub2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.320
Waliszewski Marek2006 Sportclub Metalurg320
73.Havlíček Jaroslav2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice312
74.Bufka Filip2004 Badminton VK Aš296
Ickert Daniel2006 BK TJ Baník Most296
Kočárník Jan2005 Badminton VK Aš296
77.Beran František2004 BK TU v Liberci, z.s.292
78.Zacha Stanislav2004 Start Jihlava286
79.Janáček David2004 BK ARION PRAHA284
Kodat Vojtěch2004 TJ Sokol Křemže284
81.Tuháček Marek2004 Sokol Radotín Meteor Praha280
82.Frýdek Jan2006 Badminton Akademie Olomouc, z.s.276
Karban Jaroslav2005 Sokol Radotín Meteor Praha276
Líbal Štěpán2005 TJ Slovan Vesec, z.s.276
85.Havránek Vojtěch2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.256
Suchomel Miroslav2004 BK TJ Baník Most256
87.Lecian Tobiáš2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.252
Srnec Adam2007 SK Hamr, z.s. 252
89.Kundrát David2006 Badminton VK Aš250
90.Kořínek Ondřej2004 TJ Chemička Ústí nad Labem248
Urban Jan2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.248
92.Ševčík Adam2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.244
93.Brunc Jan2005 BK Goram Teplice, z.s.242
94.Kretek Tomáš2004 USK Plzeň240
95.Seidl Michal2004 BK TJ Baník Most238
Šmikmátor Jiří2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.238
97.Bystřičan Lukáš2004 BaC Kladno228
Kozák Jan2004 Badminton VK Aš228
99.Pavlica Lukáš2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.224
100.Glac Samuel2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.212
101.Cielecký Matyáš2004 Badminton Akademie Olomouc, z.s.208
Superata Viktor2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.208
103.Juřica Patrik2004 Badminton Sharks Brno, z.s.206
104.Bouchner Matyáš2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.204
Pejřimovský Kryštof2004 BK Goram Teplice, z.s.204
106.Moura de Andrade Daniel2004 TJ Slovan Karlovy Vary200
Volák Josef2004 BK TJ Baník Most200
108.Havlíček Vojtěch2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice198
Tvrdík Lukáš2006 TJ Montas Hradec Králové198
110.Simon Václav2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.197
111.Krob Martin2004 BK Králův Dvůr, z.s.194
Souček Marek2004 BK Králův Dvůr, z.s.194
Vrba Lukáš2004 BK Králův Dvůr, z.s.194
Vrba Michal2004 BK Králův Dvůr, z.s.194
115.Hurtík Jonáš2004 SK Hamr, z.s. 192
Kostolanský Matyáš2004 TJ Sokol Štěpánovice192
Oros Daniel2005 TJ Chemička Ústí nad Labem192
118.Vlasák David2004 Super Stars Most188
119.Valjent Patrik2004 TJ Chemička Ústí nad Labem174
120.Jůza Petr2004 TJ Spoje Praha168
Mlčoch Vojtěch2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.168
122.Carda Dominik2005 TJ Sokol Doubravka165
123.Dušek Sam2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.164
Vaněk Jakub2004 Badminton VK Aš164
125.Hluší Richard2004 SK Badminton Přerov, z.s.162
Klein Viktor 2004 SK Badminton Přerov, z.s.162
Minář Vojtěch2005 BK Omega Olomouc, z.s.162
128.Zlatník Jiří2005 SK Prosek Praha159
129.Nekvinda Petr2005 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.157
130.Jaroš Štěpán2005 TJ Montas Hradec Králové156
Podolka Maxim2006 TJ Sokol České Budějovice156
132.Benk Matěj2004 TJ Slovan Vesec, z.s.154
133.Solar Jan2005 SK Prosek Praha147
134.Peychl Matěj2004 TJ Sokol Praha XIII144
135.Bouberle Jakub2007 TJ Sokol Vodňany138
Průša Miroslav2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.138
137.Herzán Jakub2005 Badminton Sharks Brno, z.s.130
Hlubuček Tadeáš2006 TJ Slovan Vesec, z.s.130
Huslík Martin2004 Badminton Sharks Brno, z.s.130
140.Nepivoda Jan2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.128
141.Ložek František2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.125
142.Kerpl Dennis2007 BK TU v Liberci, z.s.124
Szczurek David2005 TJ Slavoj Český Těšín124
144.Vondrák Dominik2004 BK ARION PRAHA120
Zbořil Hynek2005 Sokol Židlochovice120
146.Červenka Matěj2006 BK Králův Dvůr, z.s.114
Nišev Michal2005 TJ Slovan Vesec, z.s.114
Řejha David 2004 BK Králův Dvůr, z.s.114
149.Knytl Filip2005 SK Hamr, z.s. 112
150.Urban Filip2005 SK Hamr, z.s. 111
151.Hanák Ondřej2007 TJ Slovan Vesec, z.s.110
152.Buriánek Ondřej2005 TJ Slovan Vesec, z.s.102
Čepelák Michal2006 TJ Slovan Vesec, z.s.102
154.Bojda Petr2006 TJ Slavoj Český Těšín88
Kocur Kryštof2005 TJ Slavoj Český Těšín88
Švec Lukáš2004 Slavoj Podivín88
157.Bauer Vojtěch2004 Badminton Sharks Brno, z.s.86
Mana Josef2005 BK Omega Olomouc, z.s.86
Sedláček Kryštof2005 TJ Sokol Dobruška86
160.Lederer Jan2004 SK Prosek Praha85
161.Stoev Maxim2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.84
Zlámal Jan2005 TJ Orlová - Lutyně, z.s.84
163.Musil Martin2004 Sokol Radotín Meteor Praha83
164.Fous Petr2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.81
165.Grznár Blažej2005 BK TJ Baník Most80
166.Danys Jakub2005 Sportclub Metalurg78
Fiktus Jakub2005 TJ Sokol Štěpánovice78
Holaň Ondřej2004 BK Kopřivnice, z.s.78
Hrazdíra Patrik2006 Sokol Židlochovice78
Jedlička Adam2005 Badminton VK Aš78
Kamenský Ondřej2007 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.78
Kárník Tomáš2004 TJ Montas Hradec Králové78
Kejř Jakub2005 Badminton VK Aš78
Lorenc Radim2005 TJ Montas Hradec Králové78
Makaj Ivo2004 TJ Slavoj Český Těšín78
Pavliš Marek2007 TJ Sokol Křemže78
Pham Daniel2005 Badminton VK Aš78
Pohl David2004 TJ Slovan Karlovy Vary78
Pohlot Tomáš2006 Badminton VK Aš78
Rauš Filip2006 Sokol Židlochovice78
Tomšík Radek2005 TJ Slovan Karlovy Vary78
Ungrád Šimon2004 TJ Sokol Dobruška78
183.Miklošín Matyáš2005 BK TU v Liberci, z.s.76
184.Šmucr David 2004 TJ Sokol Doubravka72
185.Hammerle Matěj2004 TJ Chemička Ústí nad Labem68
186.Vrána Nicholas2005 BK ARION PRAHA60
187.Minář Martin2004 BK Omega Olomouc, z.s.54
188.Červený Šimon2004 BK TU v Liberci, z.s.52
Hanuš Štěpán2005 BK TU v Liberci, z.s.52
Hroza Samuel2005 BK Goram Teplice, z.s.52
Stařecký Artuš2004 BC AKTIV LUŽINY52
192.Pecka Matyáš2005 Sokol Radotín Meteor Praha51
193.Böhm Filip2005 BK TU v Liberci, z.s.50
194.Beran Ondřej2007 BK TU v Liberci, z.s.46
Kozel Antonín2005 TJ Slavoj Český Těšín46
Kozielek Karel2004 SK VITALITY Slezsko o.s.46
Mikeska Radek2005 BK Kopřivnice, z.s.46
Samiec Jan2005 TJ Slavoj Český Těšín46
199.Brozda Daniel2004 TJ Slavoj Český Těšín42
Cirók Josef2006 BC 66 Ivančice42
Durčák Ondřej2006 TJ Orlová - Lutyně, z.s.42
Frýdl Martin2005 BK 93 Hořovice42
Gratza Matyáš2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.42
Gužiak Filip2004 SK Badminton Boreček Opava, z.s.42
Hubáček Matěj2006 1.Badmintonový klub Šumperk42
Jelínek Ondřej2005 Badminton Sharks Brno, z.s.42
Kostka Jan2005 SK VITALITY Slezsko o.s.42
Kostka Jaromír2006 TJ Sokol Klimkovice42
Kozelský Štěpán2005 TJ Sokol Klimkovice42
Kraus Martin2006 TJ Sokol Klimkovice42
Kšír Matyáš2004 Badminton Sharks Brno, z.s.42
Malý Petr2004 1.Badmintonový klub Šumperk42
Mucha Tobias2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.42
Pniok Bořek2006 TJ Slavoj Český Těšín42
Slach Filip2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice42
Sporysz Martin2004 TJ Slavoj Český Těšín42
Štych Marek2007 BK Goram Teplice, z.s.42
Suda Oliver2004 TJ Sokol Doubravka42
Uhlík Ondřej2004 TJ Slovan Karlovy Vary42
Valouch Ondřej2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.42
Veselý Adam2005 Lokomotiva Břeclav42
Zubr Tobiáš2008 TJ Sokol České Budějovice42
223.Kalika David2004 SK Hamr, z.s. 39
Panocha Vojtěch2004 Sokol Radotín Meteor Praha39
Spálenský David2004 Sokol Radotín Meteor Praha39
226.Foltin Jakub2004 Super Stars Most38
Moravec Michal2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.38
228.Vávra Filip2004 Keramika Chlumčany30
229.Pražský Šimon2005 SK Prosek Praha27
230.Borisov Iakov2005 TJ Chemička Ústí nad Labem26
Jílek Štěpán2004 BC AKTIV LUŽINY26
Kašpar Šimon 2007 BK ARION PRAHA26
Klokan Jakub2008 Super Stars Most26
Klokan Jan2006 Super Stars Most26
Kóňa Jan2004 Super Stars Most26
Petřina Michal2004 BC AKTIV LUŽINY26
Seidl Filip2006 Super Stars Most26
Suchopár Jan2006 Super Stars Most26
Thieme Petr2005 TJ Chemička Ústí nad Labem26
Tvrdík Tomáš2005 BC AKTIV LUŽINY26
Vališ Jan2006 Super Stars Most26
Vik Šimon2004 BK ARION PRAHA26
Wimmer Karel2005 Sokol Radotín Meteor Praha26
244.Bareš Petr2004 BK ARION PRAHA14
Doležel Michal2004 BC AKTIV LUŽINY14
Franta Lukáš2004 SK Hamr, z.s. 14
Hodis Jakub Francesco2004 BC AKTIV LUŽINY14
Hroch Filip2005 SK Prosek Praha14
Janíček Sebastian2006 Sokol Radotín Meteor Praha14
Koranda Ondřej2006 SK Prosek Praha14
Kostolný Ladislav2004 SK Hamr, z.s. 14
Křenek David2005 SK Hamr, z.s. 14
Lisec Adam2005 Sokol Radotín Meteor Praha14
Marek Jonáš2006 Sokol Radotín Meteor Praha14
Pavlíček Jakub2006 SK Prosek Praha14
Pražák Tomáš2005 SK Prosek Praha14
Smutný Dalibor2005 BK Goram Teplice, z.s.14
258.Bartoš Jan2005 SK Hamr, z.s. 13
259.Vaniš Daniel2005 SK Hamr, z.s. 12
1.Rzeplinski Matěj2004 TJ Slavoj Český Těšín2512
2.Šulc Adam2004 SK Prosek Praha1840
3.Kopřiva Dominik2004 SK Badminton Přerov, z.s.1626
4.Maňásek Pavel2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.1560
5.Dvořák Daniel2005 TJ Sokol České Budějovice1538
6.Smutný David2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.1504
7.Hrubec Pavel2005 SK Hamr, z.s. 1171
8.Altera Jan2004 BaC Kladno942
9.Matula Tomáš2004 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.933
10.Vojtěch Adam2004 TJ Montas Hradec Králové886
11.Rázl Jan2005 BK TU v Liberci, z.s.738
12.Hurtík Jonáš2004 SK Hamr, z.s. 720
13.Orlík Tomáš 2004 SK Prosek Praha682
14.Černotík David 2004 TJ Sokol Růžďka646
Tancer Robin2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.646
16.Jelínek Jaroslav2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.604
17.Šilhan Matěj2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.590
18.Bláha Tomáš2005 Sokol Radotín Meteor Praha550
19.Müller Jakub2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.549
20.Prek Štěpán2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.469
21.Dvořák David2005 TJ Sokol České Budějovice440
22.Kováč Dominik2004 Badminton VK Aš433
23.Ret Daniel2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.406
24.Čupa Vojtěch2004 SKP Kometa Brno - RS Badminton395
25.Plánička Radek2004 TJ Montas Hradec Králové394
26.Mrskoš Stanislav2004 BK TU v Liberci, z.s.388
Procházka Tomáš2004 SKP Kometa Brno - RS Badminton388
28.Běhounek Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem386
29.Kučera Jakub2004 Sokol Radotín Meteor Praha372
30.Jeništa Pavel2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice356
Karafiát Jakub2005 TJ Sokol České Budějovice356
Pospíšek Adam2004 TJ Sokol Klimkovice356
33.Kurdiovský Lukáš2005 Badminton Sharks Brno, z.s.352
Urbanec Tomáš2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice352
35.Ovčačík Jan2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.348
Rákosník Josef2005 SK Prosek Praha348
Schinko Teodor Richard2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.348
38.Diviš David2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.340
39.Hnilica Petr2005 Sokol Radotín Meteor Praha336
40.Beran František2004 BK TU v Liberci, z.s.331
41.Fuciman Patrik2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.320
42.Lubeník Ondřej2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.308
43.Štaffl Jan2005 TJ Slovan Karlovy Vary290
44.Kryeziu Dominik2005 TJ Sokol České Budějovice284
45.Bittman Kryštof2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.280
Pešát David2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.280
Slavík Matěj2004 SK Hamr, z.s. 280
48.Krejčí Petr2004 SK Prosek Praha276
49.Bouchner Matyáš2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.258
50.Pálinkáš Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem244
Šebesta Martin2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.244
Šolar Ondřej2006 TJ Montas Hradec Králové244
Urban Jan2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.244
Vrbka Tomáš2005 Sokol Židlochovice244
55.Bršťák Michal2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.242
Brunc Jan2005 BK Goram Teplice, z.s.242
Waliszewski Marek2006 Sportclub Metalurg242
58.Ickert Daniel2006 BK TJ Baník Most222
59.Havlíček Jaroslav2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice214
60.Foukal Aleš2005 TJ Slovan Vesec, z.s.212
Herzán Lukáš2006 Slavoj Podivín212
62.Kuzdas Kristián2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.211
63.Dostál Tomáš2004 BK Kopřivnice, z.s.208
Kodat Vojtěch2004 TJ Sokol Křemže208
Král Adam2005 Sokol Radotín Meteor Praha208
66.Glac Samuel2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.204
Schroetter Štěpán2004 Sokol Radotín Meteor Praha204
Seidl Michal2004 BK TJ Baník Most204
69.Křivka Adam2005 TJ Lanškroun, z.s.202
70.Líbal Štěpán2005 TJ Slovan Vesec, z.s.192
Volák Josef2004 BK TJ Baník Most192
72.Lecian Tobiáš2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.188
73.Bufka Filip2004 Badminton VK Aš184
Kočárník Jan2005 Badminton VK Aš184
75.Havránek Vojtěch2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.180
Kozák Jan2004 Badminton VK Aš180
77.Fošum Josef2006 TJ Sokol Křemže172
Karban Jaroslav2005 Sokol Radotín Meteor Praha172
79.Nekvinda Petr2005 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.168
Šober Jakub2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.168
81.Kundrát David2006 Badminton VK Aš164
Moura de Andrade Daniel2004 TJ Slovan Karlovy Vary164
Vrba Lukáš2004 BK Králův Dvůr, z.s.164
84.Minář Vojtěch2005 BK Omega Olomouc, z.s.162
85.Pejřimovský Kryštof2004 BK Goram Teplice, z.s.156
Ševčík Adam2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.156
87.Kořínek Ondřej2004 TJ Chemička Ústí nad Labem152
Kovář Milan2005 Sokol Radotín Meteor Praha152
89.Kostolanský Matyáš2004 TJ Sokol Štěpánovice147
90.Zacha Stanislav2004 Start Jihlava146
91.Knytl Filip2005 SK Hamr, z.s. 140
92.Gerginov Jáchym2004 BK ARION PRAHA139
93.Souček Marek2004 BK Králův Dvůr, z.s.137
94.Nyč Daniel2006 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.136
95.Skoupý Marek2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.133
96.Šmikmátor Jiří2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.130
Zemanovič Ladislav2005 Badminton VK Aš130
98.Kerpl Dennis2007 BK TU v Liberci, z.s.128
99.Simon Václav2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.125
100.Kretek Tomáš2004 USK Plzeň120
101.Červenka Matěj2006 BK Králův Dvůr, z.s.114
Kozelský Štěpán2005 TJ Sokol Klimkovice114
Řejha David 2004 BK Králův Dvůr, z.s.114
104.Janáček David2004 BK ARION PRAHA113
105.Langmaier Jiří2004 BK Goram Teplice, z.s.112
106.Herzán Jakub2005 Badminton Sharks Brno, z.s.103
107.Bystřičan Lukáš2004 BaC Kladno102
108.Krob Martin2004 BK Králův Dvůr, z.s.98
109.Nišev Michal2005 TJ Slovan Vesec, z.s.90
110.Oros Daniel2005 TJ Chemička Ústí nad Labem88
Ptáček Jan2006 TJ Sokol Klimkovice88
Superata Viktor2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.88
Szczurek David2005 TJ Slavoj Český Těšín88
Valjent Patrik2004 TJ Chemička Ústí nad Labem88
Vaněk Jakub2004 Badminton VK Aš88
116.Ložek František2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.86
Vrba Michal2004 BK Králův Dvůr, z.s.86
118.Havlíček Vojtěch2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice84
Martínek Dominik2005 BK Goram Teplice, z.s.84
Mlčoch Vojtěch2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.84
Pavliš Marek2007 TJ Sokol Křemže84
Tvrdík Lukáš2006 TJ Montas Hradec Králové84
123.Tuháček Marek2004 Sokol Radotín Meteor Praha79
124.Bouberle Jakub2007 TJ Sokol Vodňany78
Duda Jan2007 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic78
Hrazdíra Patrik2006 Sokol Židlochovice78
Kalina Michal2005 TJ Sokol České Budějovice78
Mucha Tobias2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.78
Průša Miroslav2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.78
Vojtovič Zdeněk2004 BK 93 Hořovice78
131.Musil Martin2004 Sokol Radotín Meteor Praha77
132.Böhm Filip2005 BK TU v Liberci, z.s.76
133.Suchomel Miroslav2004 BK TJ Baník Most72
134.Vlasák David2004 Super Stars Most68
135.Zlatník Jiří2005 SK Prosek Praha64
136.Benk Matěj2004 TJ Slovan Vesec, z.s.63
137.Huslík Martin2004 Badminton Sharks Brno, z.s.58
138.Kozielek Karel2004 SK VITALITY Slezsko o.s.55
139.Frýdek Jan2006 Badminton Akademie Olomouc, z.s.54
Pavlica Lukáš2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.54
Podolka Maxim2006 TJ Sokol České Budějovice54
Vondrák Dominik2004 BK ARION PRAHA54
Zbořil Hynek2005 Sokol Židlochovice54
Zlámal Jan2005 TJ Orlová - Lutyně, z.s.54
145.Hlubuček Tadeáš2006 TJ Slovan Vesec, z.s.52
146.Lederer Jan2004 SK Prosek Praha50
Solar Jan2005 SK Prosek Praha50
148.Beran Ondřej2007 BK TU v Liberci, z.s.46
Carda Dominik2005 TJ Sokol Doubravka46
Panocha Vojtěch2004 Sokol Radotín Meteor Praha46
Petruška Ondřej2005 TJ Sokol Klimkovice46
152.Fiktus Jakub2005 TJ Sokol Štěpánovice42
Gužiak Filip2004 SK Badminton Boreček Opava, z.s.42
Jedlička Adam2005 Badminton VK Aš42
Kamenský Ondřej2007 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.42
Kejř Jakub2005 Badminton VK Aš42
Kopp Adam2004 TJ Sokol Doubravka42
Kučera Kašpar2005 TJ Slovan Karlovy Vary42
Makaj Ivo2004 TJ Slavoj Český Těšín42
Matoušek Lukáš2005 SKP Kometa Brno - RS Badminton42
Matuš Vojtěch2006 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.42
Minář Martin2004 BK Omega Olomouc, z.s.42
Pham Daniel2005 Badminton VK Aš42
Pohlot Tomáš2006 Badminton VK Aš42
Rauš Filip2006 Sokol Židlochovice42
Švec Lukáš2004 Slavoj Podivín42
Tomšík Radek2005 TJ Slovan Karlovy Vary42
Uhlík Ondřej2004 TJ Slovan Karlovy Vary42
169.Buriánek Ondřej2005 TJ Slovan Vesec, z.s.40
Červený Šimon2004 BK TU v Liberci, z.s.40
171.Foltin Jakub2004 Super Stars Most38
Grznár Blažej2005 BK TJ Baník Most38
Klokan Jakub2008 Super Stars Most38
Peychl Matěj2004 TJ Sokol Praha XIII38
175.Fous Petr2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.26
Hanák Ondřej2007 TJ Slovan Vesec, z.s.26
Klokan Jan2006 Super Stars Most26
Miklošín Matyáš2005 BK TU v Liberci, z.s.26
Vrána Nicholas2005 BK ARION PRAHA26
180.Nepivoda Jan2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.25
181.Jůza Petr2004 TJ Spoje Praha16
Urban Filip2005 SK Hamr, z.s. 16
183.Bareš Petr2004 BK ARION PRAHA14
Borisov Iakov2005 TJ Chemička Ústí nad Labem14
Čepelák Michal2006 TJ Slovan Vesec, z.s.14
Hanuš Štěpán2005 BK TU v Liberci, z.s.14
Hroza Samuel2005 BK Goram Teplice, z.s.14
Janíček Sebastian2006 Sokol Radotín Meteor Praha14
Koranda Ondřej2006 SK Prosek Praha14
Marek Jonáš2006 Sokol Radotín Meteor Praha14
Pražský Šimon2005 SK Prosek Praha14
Seidl Filip2006 Super Stars Most14
Smutný Dalibor2005 BK Goram Teplice, z.s.14
Suchopár Jan2006 Super Stars Most14
Thieme Petr2005 TJ Chemička Ústí nad Labem14
196.Bojda Petr2006 TJ Slavoj Český Těšín12
Cirók Josef2006 BC 66 Ivančice12
Durčák Ondřej2006 TJ Orlová - Lutyně, z.s.12
Gratza Matyáš2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.12
Hammerle Matěj2004 TJ Chemička Ústí nad Labem12
Hlad Adam2004 BaC Kladno12
Hluší Richard2004 SK Badminton Přerov, z.s.12
Juřica Patrik2004 Badminton Sharks Brno, z.s.12
Klein Viktor 2004 SK Badminton Přerov, z.s.12
Kocur Kryštof2005 TJ Slavoj Český Těšín12
Kostka Jaromír2006 TJ Sokol Klimkovice12
Pešek Benjamin Oliver2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.12
Pohl David2004 TJ Slovan Karlovy Vary12
Slach Filip2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice12
Srnec Adam2007 SK Hamr, z.s. 12
Štych Marek2007 BK Goram Teplice, z.s.12
Vaniš Daniel2005 SK Hamr, z.s. 12
213.Pecka Matyáš2005 Sokol Radotín Meteor Praha11
214.Šmucr David 2004 TJ Sokol Doubravka9
Vávra Filip2004 Keramika Chlumčany9
216.Kašpar Šimon 2007 BK ARION PRAHA4
Moravec Michal2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.4
Pavlíček Jakub2006 SK Prosek Praha4
Špinar Ota2005 BK ARION PRAHA4
Stařecký Artuš2004 BC AKTIV LUŽINY4
Vik Šimon2004 BK ARION PRAHA4
Wimmer Karel2005 Sokol Radotín Meteor Praha4
1.Kohoutová Markéta2004 Super Stars Most2544
2.Šilhavá Klára2004 SK Hamr, z.s. 1701
3.Ševčíková Martina2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.1680
4.Nováková Veronika2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.1584
5.Metzová Lucie2004 TJ Sokol Klimkovice1528
6.Maixnerová Petra2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.1171
Osladilová Kateřina2006 TJ Sokol Klimkovice1171
8.Žurková Valérie2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.1088
9.Šolarová Tereza2004 TJ Montas Hradec Králové788
10.Kozempelová Kristina2005 BK TJ Baník Most683
11.Kortusová Barbora2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.667
12.Helešicová Barbora2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.658
13.Skýpalová Natálie2005 TJ Sokol Růžďka646
14.Tyrmerová Magdalena2004 TJ Sokol Nový Knín634
15.Soukupová Natálie2006 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.630
16.Hoffmanová Viktorie2004 TJ Slovan Karlovy Vary582
17.Kobyláková Andrea2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.574
18.Pokorná Kateřina2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.560
19.Hejduková Karolína2004 SK Hamr, z.s. 551
20.Mrázková Barbora2004 TJ Lanškroun, z.s.539
21.Skařupová Lucie2006 SK Badminton Přerov, z.s.517
22.Tvrdíková Veronika2004 SK Prosek Praha492
23.Šenfeldová Bára2004 TJ Sokol Doubravka486
24.Neubauerová Klára2004 TJ Sokol České Budějovice480
25.Bártová Apolena2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice442
26.Bílková Eliška2004 SK Hamr, z.s. 426
27.Hulcová Viktorie2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.424
28.Stará Natálie2004 SK Prosek Praha416
29.Nachtmanová Karolína2005 SK Prosek Praha408
30.Krulová Lucie2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.402
31.Malcová Klára2005 BK TU v Liberci, z.s.394
32.Pávová Natálie2004 SK Prosek Praha392
33.Babková Vendula2004 TJ Sokol Štěpánovice369
34.Bartůňková Bára2004 BK Králův Dvůr, z.s.356
Muchová Justýna2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.356
36.Špačková Adéla2006 BK Kopřivnice, z.s.354
37.Flachsová Markéta2005 Badminton VK Aš353
38.Herudková Hana2004 SK Badminton Boreček Opava, z.s.344
39.Hořanská Barbora2005 TJ Sokol Růžďka329
40.Kulhavá Veronika2004 Badminton Sharks Brno, z.s.305
41.Raithelová Natálie2005 Badminton VK Aš296
42.Hájková Linda2004 TJ Chemička Ústí nad Labem292
43.Fišerová Karolína2005 Super Stars Most284
Gruberová Anna2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.284
45.Hálková Nela2006 TJ Sokol České Budějovice281
46.Králíčková Barbora2004 SK Hamr, z.s. 276
47.Pavlišová Klára2005 TJ Sokol Křemže269
Valentová Denisa2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice269
Vašíčková Aneta2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice269
50.Johnová Barbora2004 Sokol Radotín Meteor Praha264
51.Bechyňská Aneta2004 Super Stars Most256
Jirásková Adéla2004 BK Králův Dvůr, z.s.256
53.Jiráková Tereza2006 BK 93 Hořovice254
54.Durmiši Tereza2004 Sokol Židlochovice240
Kobyláková Alžběta2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.240
Korčmarošová Tereza2004 TJ Slovan Karlovy Vary240
57.Veselá Barbora2005 Badminton Sharks Brno, z.s.231
58.Larischová Marta2004 TJ Sokol Klimkovice220
59.Fuchsová Markéta2004 TJ Sokol Doubravka212
60.Kuptíková Gabriela2005 SK Prosek Praha208
61.Hrdinová Zuzana2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.207
62.Kočová Zuzana2005 SK Badminton Tábor, z.s.205
63.Nesňalová Karla2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.204
64.Pawliková Veronika2005 TJ Slavoj Český Těšín202
65.Kulhánková Barbora2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice194
Suchánková Tereza2004 SK Badminton Přerov, z.s.194
67.Benediktová Klára2005 USK Plzeň185
68.Flusserová Jana2005 SK Prosek Praha180
Pleštilová Karolína2004 BK TU v Liberci, z.s.180
Šoljaková Eliška2005 BK TU v Liberci, z.s.180
Vávrová Anna2005 Sokol Radotín Meteor Praha180
72.Jakubková Daniela2005 Badminton VK Aš173
73.Zavadilová Tereza2004 TJ Chemička Ústí nad Labem172
74.Ivičičová Monika2004 Sokol Židlochovice165
75.Bálintová Kristýna2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.160
76.Muzikářová Anna2005 BK TU v Liberci, z.s.159
77.Maršíková Kateřina2005 SK Badminton Tábor, z.s.153
78.Benišová Petra2006 BK Kopřivnice, z.s.150
Pešková Anna2004 Badminton VK Aš150
80.Koliášová Kateřina2006 SK Hamr, z.s. 148
81.Hálová Alice2005 TJ Sokol Křemže147
Pacalová Lucie2005 Slavoj Podivín147
83.Čutová Michaela2006 BK ARION PRAHA146
84.Chvalová Helena2005 Sokol Radotín Meteor Praha144
Jarošová Veronika2006 TJ Montas Hradec Králové144
Kleiberová Julie2005 TJ Montas Hradec Králové144
Svobodová Kateřina2005 BaC Kladno144
88.Zsilayová Kateřina2005 TJ Slovan Vesec, z.s.142
89.Dvořáková Tereza2004 BK Goram Teplice, z.s.140
90.Vernerová Barbora2004 BaC Kladno132
91.Trötzmüllerová Gabriela2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.131
92.Kozielková Anna2006 SK VITALITY Slezsko o.s.130
Vrlíková Nela2004 SK VITALITY Slezsko o.s.130
94.Bursová Barbora2007 Sokol Radotín Meteor Praha128
Klímová Adéla2005 Sokol Radotín Meteor Praha128
96.Králová Natálie2005 Badminton VK Aš127
97.Kusá Viktorie2004 BK Králův Dvůr, z.s.124
Machová Magdaléna2004 Ostrava Badminton Klub124
Šafrová Anna2005 TJ Chemička Ústí nad Labem124
Veselá Dorota2004 Sokol Radotín Meteor Praha124
101.Keilová Kateřina2006 BK TU v Liberci, z.s.122
102.Košatová Lucie2004 BK ARION PRAHA120
103.Romančinová Nicol2005 TJ Slovan Vesec, z.s.118
104.Hulcová Jolana2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.117
Morchová Tereza2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.117
106.Treperová Ivana2006 SK Prosek Praha112
Weinmannová Julie2005 Badminton VK Aš112
108.Giňová Nikola2004 Sokol Židlochovice110
Vyšehradská Lucie2005 Sokol Radotín Meteor Praha110
110.Pondělíková Veronika2005 TJ Chemička Ústí nad Labem108
Stejskalová Eliška2004 BK TU v Liberci, z.s.108
112.Masařová Aneta2004 TJ Sokol České Budějovice103
Týrová Eva2005 TJ Sokol Štěpánovice103
114.Novotná Helena2005 SK Badminton Tábor, z.s.101
115.Knaislová Ella2005 Sokol Radotín Meteor Praha100
116.Vnoučková Karolína 2006 BK ARION PRAHA97
117.Dvořáková Kateřina2004 TJ Sokol Štěpánovice95
118.Hudečková Anna2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.92
Kirschenbaum Lydia 2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.92
Königová Nicola2004 Badminton Proboštov z.s.92
121.Jakubcová Anna2004 Badminton Akademie Olomouc, z.s.88
122.Kalkušová Karolína2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.86
Šmídová Karolína2004 BK Králův Dvůr, z.s.86
124.Trnková Adéla2005 BK Goram Teplice, z.s.84
125.Pavelková Tereza2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.82
126.Klímová Klára2005 Sokol Radotín Meteor Praha81
127.Pohlotová Adriana2004 Badminton VK Aš79
128.Dvořáčková Adéla2006 TJ Jiskra Nejdek, z.s.78
Hartmannová Alžběta2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.78
Kramešová Eliška2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.78
Sedláková Karolína2005 Sokol Židlochovice78
132.Vaverová Kateřina2005 BK TU v Liberci, z.s.76
133.Bryknarová Eliška2004 TJ Sokol Nový Hradec Králové72
Chocholoušková Alena2007 Super Stars Most72
Krejčí Adéla2005 TJ Chemička Ústí nad Labem72
Šimonová Tereza2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.72
137.Paterová Lucie2006 Sokol Radotín Meteor Praha69
138.Kaprasová Lea2006 BK TU v Liberci, z.s.68
Vaníčková Nikola2006 Badminton VK Aš68
140.Hudečková Kateřina2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.67
141.Doubková Veronika2006 Badminton Sharks Brno, z.s.64
Slívová Anna2005 BK Kopřivnice, z.s.64
Valtová Veronika2004 TJ Slovan Vesec, z.s.64
144.Samcová Lucie2005 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic63
145.Konečná Eliška2004 Badminton Sharks Brno, z.s.62
Sedláčková Vanda2006 SK Prosek Praha62
147.Metelková Emma2004 TJ Sokol Nový Hradec Králové60
Vinterová Tereza2004 SKP Kometa Brno - RS Badminton60
149.Veverková Nela2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.57
150.Petroušková Natálie2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.56
151.Bouberlová Barbora2007 TJ Sokol Vodňany54
Brudnová Emilie2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.54
Kortusová Natálie2005 TJ Sokol České Budějovice54
Kramešová Dominika2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.54
155.Osičková Aneta2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.50
156.Cittová Pavlína2005 Sokol Radotín Meteor Praha46
157.Adamčíková Aneta2006 TJ Orlová - Lutyně, z.s.42
Cekotová Klára2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.42
Ciróková Tereza2006 BC 66 Ivančice42
Gráfová Melánie2005 TJ Sokol Klimkovice42
Grigárková Ella 2005 SK Badminton Přerov, z.s.42
Kopecká Michaela2004 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.42
Líčková Viktorie2004 Slavoj Podivín42
Říhovská Andrea 2005 SK Badminton Přerov, z.s.42
Staňková Nela2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.42
Turková Simona2006 TJ Slavoj Český Těšín42
Urbanová Monika2006 Badminton Akademie Olomouc, z.s.42
168.Burdová Tereza2004 BK TJ Baník Most39
Karasová Anna2004 TJ Spoje Praha39
Pham Thi Heidi 2006 Badminton VK Aš39
171.Dudová Nela2005 TJ Sokol České Budějovice30
Dvořáková Anna2006 Keramika Chlumčany30
Fišerová Veronika2004 TJ Montas Hradec Králové30
Jirovcová Eva2004 TJ Sokol Křemže30
Lutsaková Natálie2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.30
Nová Zuzana2006 TJ Sokol Doubravka30
Opekarová Barbara2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.30
Slabá Natálie2006 BK TU v Liberci, z.s.30
Sommerová Lucie2006 Sokol Radotín Meteor Praha30
Štěpánová Melisa Hana2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.30
Sudíková Adéla2005 BK Králův Dvůr, z.s.30
Tvarohová Emílie2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.30
183.Křížanová Tereza2004 TJ Slovan Vesec, z.s.26
184.Vandrovcová Klára2005 BK Goram Teplice, z.s.24
185.Křížová Anna2006 Super Stars Most22
Lempová Martina2005 TJ Slovan Vesec, z.s.22
Němečková Magdaléna2004 TJ Slovan Vesec, z.s.22
Plešingrová Emma2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.22
Stavělová Elisabeth2004 SKP Kometa Brno - RS Badminton22
Sýkorová Anna Marie2004 BK Goram Teplice, z.s.22
191.Nepivodová Barbora2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.19
Sirůčková Veronika2004 SK Prosek Praha19
193.Kaczorová Karolína2004 SK Badminton Tábor, z.s.18
Měrková Emma2005 BC 66 Ivančice18
Štěpánková Klára2004 TJ Chemička Ústí nad Labem18
196.Malegová Veronika2005 BK ARION PRAHA15
197.Andrlíková Barbora2004 TJ Slovan Vesec, z.s.14
Doubková Anna2004 BK TU v Liberci, z.s.14
Koňasová Veronika2004 BK TU v Liberci, z.s.14
Kratochvílová Tereza2006 Sokol Radotín Meteor Praha14
Kropáčová Petra2006 Sokol Radotín Meteor Praha14
Myšičková Tereza2005 Sokol Radotín Meteor Praha14
Wen Zhang Zhang2006 Super Stars Most14
204.Červenková Kateřina2005 SK Badminton Přerov, z.s.12
Ivanovová Adéla2005 SK VITALITY Slezsko o.s.12
Ivanovová Natálie2005 SK VITALITY Slezsko o.s.12
Kokšálová Lucie2004 BaC Kladno12
Konderová Michaela2005 TJ Bílá Hora Plzeň12
Kubánková Sára Karolína2005 TJ Orlová - Lutyně, z.s.12
Nejedlíková Barbora2004 Sokol Židlochovice12
Ottnerová Helena2005 TJ Slavoj Český Těšín12
Pinkasová Alena2005 TJ Spoje Praha12
Řeháková Ludmila 2004 BK ARION PRAHA12
Trzaskalíková Denisa2004 TJ Slavoj Český Těšín12
Tůmová Kristína2005 BaC Kladno12
216.Drápalová Anna2004 Badminton Sharks Brno, z.s.10
Grzadzielová Marianne2005 Badminton Proboštov z.s.10
Jahnová Alexandra 2004 Badminton VK Aš10
Karafiátová Aneta2004 SK Hamr, z.s. 10
Karpíšková Anna2005 Badminton Proboštov z.s.10
221.Brázdová Klára2007 BC 66 Ivančice9
Brent Kella Rae2004 SK Badminton Tábor, z.s.9
Jeřábková Barbora2004 TJ Spoje Praha9
224.Hanzlová Emma2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.6
Kučerová Klára2006 SK Prosek Praha6
226.Češková Sára2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.3
Davídková Alena2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.3
Kadlecová Denisa2004 BC AKTIV LUŽINY3
Loskotová Lucie2005 SK Hamr, z.s. 3
1.Žurková Valérie2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.2496
2.Metzová Lucie2004 TJ Sokol Klimkovice2400
3.Kohoutová Markéta2004 Super Stars Most2261
4.Nováková Veronika2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.2184
5.Kozempelová Kristina2005 BK TJ Baník Most2016
6.Šilhavá Klára2004 SK Hamr, z.s. 1840
7.Ševčíková Martina2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.1584
8.Hejduková Karolína2004 SK Hamr, z.s. 1571
9.Maixnerová Petra2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.1512
Muchová Justýna2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.1512
11.Helešicová Barbora2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.1219
Osladilová Kateřina2006 TJ Sokol Klimkovice1219
13.Kortusová Barbora2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1171
Pokorná Kateřina2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.1171
15.Neubauerová Klára2004 TJ Sokol České Budějovice1158
16.Šolarová Tereza2004 TJ Montas Hradec Králové1100
17.Tyrmerová Magdalena2004 TJ Sokol Nový Knín946
18.Hulcová Viktorie2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.942
19.Soukupová Natálie2006 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.936
20.Bílková Eliška2004 SK Hamr, z.s. 900
21.Kobyláková Andrea2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.898
22.Šenfeldová Bára2004 TJ Sokol Doubravka732
23.Mrázková Barbora2004 TJ Lanškroun, z.s.730
24.Fišerová Karolína2005 Super Stars Most729
25.Johnová Barbora2004 Sokol Radotín Meteor Praha706
26.Stará Natálie2004 SK Prosek Praha704
27.Krulová Lucie2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.693
Skýpalová Natálie2005 TJ Sokol Růžďka693
29.Špačková Adéla2006 BK Kopřivnice, z.s.681
30.Hoffmanová Viktorie2004 TJ Slovan Karlovy Vary671
Korčmarošová Tereza2004 TJ Slovan Karlovy Vary671
32.Nachtmanová Karolína2005 SK Prosek Praha644
33.Tvrdíková Veronika2004 SK Prosek Praha634
34.Malcová Klára2005 BK TU v Liberci, z.s.628
35.Stejskalová Eliška2004 BK TU v Liberci, z.s.620
36.Herudková Hana2004 SK Badminton Boreček Opava, z.s.586
37.Jirásková Adéla2004 BK Králův Dvůr, z.s.491
Skařupová Lucie2006 SK Badminton Přerov, z.s.491
39.Kobyláková Alžběta2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.478
Vašíčková Aneta2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice478
41.Fuchsová Markéta2004 TJ Sokol Doubravka476
42.Pacalová Lucie2005 Slavoj Podivín458
43.Hájková Linda2004 TJ Chemička Ústí nad Labem455
44.Hálková Nela2006 TJ Sokol České Budějovice452
Valentová Denisa2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice452
46.Bártová Apolena2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice442
47.Bartůňková Bára2004 BK Králův Dvůr, z.s.419
48.Kulhavá Veronika2004 Badminton Sharks Brno, z.s.416
49.Flachsová Markéta2005 Badminton VK Aš404
Raithelová Natálie2005 Badminton VK Aš404
51.Ivičičová Monika2004 Sokol Židlochovice395
Pavlišová Klára2005 TJ Sokol Křemže395
53.Hrdinová Zuzana2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.392
Larischová Marta2004 TJ Sokol Klimkovice392
55.Pávová Natálie2004 SK Prosek Praha380
Veselá Barbora2005 Badminton Sharks Brno, z.s.380
57.Králíčková Barbora2004 SK Hamr, z.s. 372
58.Jarošová Veronika2006 TJ Montas Hradec Králové366
59.Bechyňská Aneta2004 Super Stars Most364
60.Hálová Alice2005 TJ Sokol Křemže359
Zavadilová Tereza2004 TJ Chemička Ústí nad Labem359
62.Durmiši Tereza2004 Sokol Židlochovice356
Kočová Zuzana2005 SK Badminton Tábor, z.s.356
64.Benišová Petra2006 BK Kopřivnice, z.s.330
65.Königová Nicola2004 Badminton Proboštov z.s.322
66.Klímová Adéla2005 Sokol Radotín Meteor Praha320
Klímová Klára2005 Sokol Radotín Meteor Praha320
68.Kulhánková Barbora2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice314
69.Kuptíková Gabriela2005 SK Prosek Praha312
Vávrová Anna2005 Sokol Radotín Meteor Praha312
71.Nesňalová Karla2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.306
72.Pleštilová Karolína2004 BK TU v Liberci, z.s.288
73.Babková Vendula2004 TJ Sokol Štěpánovice284
Veselá Dorota2004 Sokol Radotín Meteor Praha284
75.Gruberová Anna2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.282
76.Giňová Nikola2004 Sokol Židlochovice281
77.Benediktová Klára2005 USK Plzeň280
Dvořáková Tereza2004 BK Goram Teplice, z.s.280
Flusserová Jana2005 SK Prosek Praha280
Koliášová Kateřina2006 SK Hamr, z.s. 280
81.Morchová Tereza2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.278
Trötzmüllerová Gabriela2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.278
83.Jakubková Daniela2005 Badminton VK Aš272
Králová Natálie2005 Badminton VK Aš272
85.Svobodová Kateřina2005 BaC Kladno270
Vernerová Barbora2004 BaC Kladno270
87.Muzikářová Anna2005 BK TU v Liberci, z.s.255
88.Hudečková Anna2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.248
Hudečková Kateřina2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.248
90.Bálintová Kristýna2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.244
Chvalová Helena2005 Sokol Radotín Meteor Praha244
Dvořáková Kateřina2004 TJ Sokol Štěpánovice244
Šafrová Anna2005 TJ Chemička Ústí nad Labem244
Týrová Eva2005 TJ Sokol Štěpánovice244
95.Kozielková Anna2006 SK VITALITY Slezsko o.s.242
Pawliková Veronika2005 TJ Slavoj Český Těšín242
Pohlotová Adriana2004 Badminton VK Aš242
Vaníčková Nikola2006 Badminton VK Aš242
99.Suchánková Tereza2004 SK Badminton Přerov, z.s.239
100.Pešková Anna2004 Badminton VK Aš236
Weinmannová Julie2005 Badminton VK Aš236
102.Šoljaková Eliška2005 BK TU v Liberci, z.s.231
103.Masařová Aneta2004 TJ Sokol České Budějovice224
104.Kleiberová Julie2005 TJ Montas Hradec Králové216
Vnoučková Karolína 2006 BK ARION PRAHA216
106.Keilová Kateřina2006 BK TU v Liberci, z.s.210
107.Kusá Viktorie2004 BK Králův Dvůr, z.s.203
Slívová Anna2005 BK Kopřivnice, z.s.203
109.Romančinová Nicol2005 TJ Slovan Vesec, z.s.202
110.Machová Magdaléna2004 Ostrava Badminton Klub200
111.Bryknarová Eliška2004 TJ Sokol Nový Hradec Králové192
Metelková Emma2004 TJ Sokol Nový Hradec Králové192
Treperová Ivana2006 SK Prosek Praha192
114.Čutová Michaela2006 BK ARION PRAHA176
Knaislová Ella2005 Sokol Radotín Meteor Praha176
116.Zsilayová Kateřina2005 TJ Slovan Vesec, z.s.174
117.Kalkušová Karolína2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.165
118.Doubková Veronika2006 Badminton Sharks Brno, z.s.164
Jakubcová Anna2004 Badminton Akademie Olomouc, z.s.164
Novotná Helena2005 SK Badminton Tábor, z.s.164
121.Burdová Tereza2004 BK TJ Baník Most158
122.Košatová Lucie2004 BK ARION PRAHA156
Maršíková Kateřina2005 SK Badminton Tábor, z.s.156
Pham Thi Heidi 2006 Badminton VK Aš156
Staňková Nela2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.156
126.Paterová Lucie2006 Sokol Radotín Meteor Praha150
127.Trnková Adéla2005 BK Goram Teplice, z.s.142
128.Bouberlová Barbora2007 TJ Sokol Vodňany138
129.Vyšehradská Lucie2005 Sokol Radotín Meteor Praha134
130.Plešingrová Emma2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.130
131.Krejčí Adéla2005 TJ Chemička Ústí nad Labem128
Stavělová Elisabeth2004 SKP Kometa Brno - RS Badminton128
133.Šmídová Karolína2004 BK Králův Dvůr, z.s.125
134.Jiráková Tereza2006 BK 93 Hořovice120
Šimonová Tereza2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.120
Vinterová Tereza2004 SKP Kometa Brno - RS Badminton120
Vrlíková Nela2004 SK VITALITY Slezsko o.s.120
138.Pondělíková Veronika2005 TJ Chemička Ústí nad Labem118
139.Kramešová Dominika2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.114
Kramešová Eliška2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.114
Ottnerová Helena2005 TJ Slavoj Český Těšín114
Turková Simona2006 TJ Slavoj Český Těšín114
Veverková Nela2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.114
144.Karasová Anna2004 TJ Spoje Praha104
145.Dvořáčková Adéla2006 TJ Jiskra Nejdek, z.s.102
146.Kaprasová Lea2006 BK TU v Liberci, z.s.101
Vaverová Kateřina2005 BK TU v Liberci, z.s.101
148.Osičková Aneta2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.94
Pavelková Tereza2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.94
150.Sedláčková Vanda2006 SK Prosek Praha91
151.Hulcová Jolana2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.88
Nepivodová Barbora2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.88
Petroušková Natálie2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.88
154.Brázdová Klára2007 BC 66 Ivančice78
Brent Kella Rae2004 SK Badminton Tábor, z.s.78
Brudnová Emilie2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.78
Bursová Barbora2007 Sokol Radotín Meteor Praha78
Ciróková Tereza2006 BC 66 Ivančice78
Dudová Nela2005 TJ Sokol České Budějovice78
Dvořáková Anna2006 Keramika Chlumčany78
Fišerová Veronika2004 TJ Montas Hradec Králové78
Gráfová Melánie2005 TJ Sokol Klimkovice78
Grigárková Ella 2005 SK Badminton Přerov, z.s.78
Hořanská Barbora2005 TJ Sokol Růžďka78
Jirovcová Eva2004 TJ Sokol Křemže78
Kaczorová Karolína2004 SK Badminton Tábor, z.s.78
Kirschenbaum Lydia 2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.78
Kortusová Natálie2005 TJ Sokol České Budějovice78
Lutsaková Natálie2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.78
Nová Zuzana2006 TJ Sokol Doubravka78
Pinkasová Alena2005 TJ Spoje Praha78
Říhovská Andrea 2005 SK Badminton Přerov, z.s.78
Sedláková Karolína2005 Sokol Židlochovice78
Štěpánová Melisa Hana2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.78
Sudíková Adéla2005 BK Králův Dvůr, z.s.78
Tvarohová Emílie2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.78
Urbanová Monika2006 Badminton Akademie Olomouc, z.s.78
178.Chocholoušková Alena2007 Super Stars Most68
179.Malegová Veronika2005 BK ARION PRAHA56
Řeháková Ludmila 2004 BK ARION PRAHA56
181.Sommerová Lucie2006 Sokol Radotín Meteor Praha52
182.Sirůčková Veronika2004 SK Prosek Praha51
183.Slabá Natálie2006 BK TU v Liberci, z.s.50
184.Cittová Pavlína2005 Sokol Radotín Meteor Praha46
Karafiátová Aneta2004 SK Hamr, z.s. 46
Křížová Anna2006 Super Stars Most46
Myšičková Tereza2005 Sokol Radotín Meteor Praha46
188.Adamčíková Aneta2006 TJ Orlová - Lutyně, z.s.42
Cekotová Klára2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.42
Ivanovová Adéla2005 SK VITALITY Slezsko o.s.42
Ivanovová Natálie2005 SK VITALITY Slezsko o.s.42
Jeřábková Barbora2004 TJ Spoje Praha42
Kokšálová Lucie2004 BaC Kladno42
Konderová Michaela2005 TJ Bílá Hora Plzeň42
Konečná Eliška2004 Badminton Sharks Brno, z.s.42
Kubánková Sára Karolína2005 TJ Orlová - Lutyně, z.s.42
Líčková Viktorie2004 Slavoj Podivín42
Měrková Emma2005 BC 66 Ivančice42
Nejedlíková Barbora2004 Sokol Židlochovice42
Opekarová Barbara2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.42
Samcová Lucie2005 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic42
Trzaskalíková Denisa2004 TJ Slavoj Český Těšín42
203.Andrlíková Barbora2004 TJ Slovan Vesec, z.s.38
Doubková Anna2004 BK TU v Liberci, z.s.38
Koňasová Veronika2004 BK TU v Liberci, z.s.38
Lempová Martina2005 TJ Slovan Vesec, z.s.38
Štěpánková Klára2004 TJ Chemička Ústí nad Labem38
208.Grzadzielová Marianne2005 Badminton Proboštov z.s.26
Karpíšková Anna2005 Badminton Proboštov z.s.26
Kratochvílová Tereza2006 Sokol Radotín Meteor Praha26
Křížanová Tereza2004 TJ Slovan Vesec, z.s.26
Kučerová Klára2006 SK Prosek Praha26
Sýkorová Anna Marie2004 BK Goram Teplice, z.s.26
Valtová Veronika2004 TJ Slovan Vesec, z.s.26
Vandrovcová Klára2005 BK Goram Teplice, z.s.26
Wen Zhang Zhang2006 Super Stars Most26
217.Češková Sára2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.14
Davídková Alena2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.14
Hanzlová Emma2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.14
Kropáčová Petra2006 Sokol Radotín Meteor Praha14
1.Ševčíková Martina2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.2032
2.Kohoutová Markéta2004 Super Stars Most1752
3.Šilhavá Klára2004 SK Hamr, z.s. 1701
4.Nováková Veronika2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.1565
5.Metzová Lucie2004 TJ Sokol Klimkovice1278
6.Muchová Justýna2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.1204
7.Bílková Eliška2004 SK Hamr, z.s. 1120
8.Kozempelová Kristina2005 BK TJ Baník Most1098
9.Maixnerová Petra2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.1088
10.Žurková Valérie2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.933
11.Neubauerová Klára2004 TJ Sokol České Budějovice737
12.Hejduková Karolína2004 SK Hamr, z.s. 720
13.Helešicová Barbora2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.682
Šolarová Tereza2004 TJ Montas Hradec Králové682
15.Malcová Klára2005 BK TU v Liberci, z.s.646
Skýpalová Natálie2005 TJ Sokol Růžďka646
17.Tyrmerová Magdalena2004 TJ Sokol Nový Knín622
18.Soukupová Natálie2006 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.618
19.Šenfeldová Bára2004 TJ Sokol Doubravka590
20.Tvrdíková Veronika2004 SK Prosek Praha582
21.Pokorná Kateřina2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.578
22.Johnová Barbora2004 Sokol Radotín Meteor Praha564
Stará Natálie2004 SK Prosek Praha564
24.Kortusová Barbora2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.527
25.Fišerová Karolína2005 Super Stars Most452
26.Flachsová Markéta2005 Badminton VK Aš433
Krulová Lucie2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.433
28.Skařupová Lucie2006 SK Badminton Přerov, z.s.428
29.Benediktová Klára2005 USK Plzeň404
30.Hájková Linda2004 TJ Chemička Ústí nad Labem386
31.Mrázková Barbora2004 TJ Lanškroun, z.s.384
32.Hulcová Viktorie2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.358
33.Larischová Marta2004 TJ Sokol Klimkovice356
Vašíčková Aneta2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice356
35.Bártová Apolena2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice352
Osladilová Kateřina2006 TJ Sokol Klimkovice352
37.Herudková Hana2004 SK Badminton Boreček Opava, z.s.350
38.Hálková Nela2006 TJ Sokol České Budějovice348
Kobyláková Alžběta2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.348
Nachtmanová Karolína2005 SK Prosek Praha348
41.Raithelová Natálie2005 Badminton VK Aš340
42.Kulhavá Veronika2004 Badminton Sharks Brno, z.s.320
43.Veselá Barbora2005 Badminton Sharks Brno, z.s.304
44.Nesňalová Karla2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.300
45.Korčmarošová Tereza2004 TJ Slovan Karlovy Vary284
46.Jirásková Adéla2004 BK Králův Dvůr, z.s.281
47.Kobyláková Andrea2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.280
48.Hoffmanová Viktorie2004 TJ Slovan Karlovy Vary274
Morchová Tereza2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.274
50.Jarošová Veronika2006 TJ Montas Hradec Králové270
51.Gruberová Anna2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.260
52.Hudečková Kateřina2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.247
53.Bechyňská Aneta2004 Super Stars Most244
Durmiši Tereza2004 Sokol Židlochovice244
Hořanská Barbora2005 TJ Sokol Růžďka244
Králíčková Barbora2004 SK Hamr, z.s. 244
Valentová Denisa2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice244
58.Trötzmüllerová Gabriela2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.242
59.Stejskalová Eliška2004 BK TU v Liberci, z.s.230
60.Bartůňková Bára2004 BK Králův Dvůr, z.s.224
61.Pacalová Lucie2005 Slavoj Podivín212
Šoljaková Eliška2005 BK TU v Liberci, z.s.212
63.Chvalová Helena2005 Sokol Radotín Meteor Praha208
Hrdinová Zuzana2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.208
Ivičičová Monika2004 Sokol Židlochovice208
Pavlišová Klára2005 TJ Sokol Křemže208
67.Vaníčková Nikola2006 Badminton VK Aš206
68.Vávrová Anna2005 Sokol Radotín Meteor Praha204
69.Suchánková Tereza2004 SK Badminton Přerov, z.s.203
70.Kočová Zuzana2005 SK Badminton Tábor, z.s.202
71.Jakubková Daniela2005 Badminton VK Aš184
Weinmannová Julie2005 Badminton VK Aš184
73.Fuchsová Markéta2004 TJ Sokol Doubravka182
Königová Nicola2004 Badminton Proboštov z.s.182
75.Čutová Michaela2006 BK ARION PRAHA172
Klímová Klára2005 Sokol Radotín Meteor Praha172
Koliášová Kateřina2006 SK Hamr, z.s. 172
78.Špačková Adéla2006 BK Kopřivnice, z.s.170
79.Klímová Adéla2005 Sokol Radotín Meteor Praha168
80.Pešková Anna2004 Badminton VK Aš166
81.Pleštilová Karolína2004 BK TU v Liberci, z.s.152
82.Muzikářová Anna2005 BK TU v Liberci, z.s.150
83.Babková Vendula2004 TJ Sokol Štěpánovice147
84.Hudečková Anna2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.145
Pávová Natálie2004 SK Prosek Praha145
86.Bálintová Kristýna2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.142
87.Hulcová Jolana2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.138
Keilová Kateřina2006 BK TU v Liberci, z.s.138
89.Dvořáková Tereza2004 BK Goram Teplice, z.s.136
Giňová Nikola2004 Sokol Židlochovice136
Veselá Dorota2004 Sokol Radotín Meteor Praha136
92.Jiráková Tereza2006 BK 93 Hořovice132
Kleiberová Julie2005 TJ Montas Hradec Králové132
94.Kulhánková Barbora2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice130
Pawliková Veronika2005 TJ Slavoj Český Těšín130
Pohlotová Adriana2004 Badminton VK Aš130
Zsilayová Kateřina2005 TJ Slovan Vesec, z.s.130
98.Kalkušová Karolína2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.125
99.Doubková Veronika2006 Badminton Sharks Brno, z.s.124
Machová Magdaléna2004 Ostrava Badminton Klub124
101.Vrlíková Nela2004 SK VITALITY Slezsko o.s.120
102.Dvořáková Kateřina2004 TJ Sokol Štěpánovice114
Hálová Alice2005 TJ Sokol Křemže114
Hartmannová Alžběta2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.114
Sudíková Adéla2005 BK Králův Dvůr, z.s.114
Veverková Nela2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.114
107.Knaislová Ella2005 Sokol Radotín Meteor Praha112
Pavelková Tereza2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.112
Zavadilová Tereza2004 TJ Chemička Ústí nad Labem112
110.Kuptíková Gabriela2005 SK Prosek Praha109
111.Vnoučková Karolína 2006 BK ARION PRAHA107
112.Trnková Adéla2005 BK Goram Teplice, z.s.106
113.Petroušková Natálie2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.104
114.Osičková Aneta2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.101
115.Slívová Anna2005 BK Kopřivnice, z.s.98
116.Kozielková Anna2006 SK VITALITY Slezsko o.s.97
117.Benišová Petra2006 BK Kopřivnice, z.s.96
118.Šafrová Anna2005 TJ Chemička Ústí nad Labem94
119.Králová Natálie2005 Badminton VK Aš93
Romančinová Nicol2005 TJ Slovan Vesec, z.s.93
121.Burdová Tereza2004 BK TJ Baník Most92
122.Masařová Aneta2004 TJ Sokol České Budějovice90
Vernerová Barbora2004 BaC Kladno90
124.Jakubcová Anna2004 Badminton Akademie Olomouc, z.s.88
Krejčí Adéla2005 TJ Chemička Ústí nad Labem88
Maršíková Kateřina2005 SK Badminton Tábor, z.s.88
Novotná Helena2005 SK Badminton Tábor, z.s.88
128.Kusá Viktorie2004 BK Králův Dvůr, z.s.86
Šmídová Karolína2004 BK Králův Dvůr, z.s.86
130.Dvořáčková Adéla2006 TJ Jiskra Nejdek, z.s.84
Pham Thi Heidi 2006 Badminton VK Aš84
Staňková Nela2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.84
133.Pondělíková Veronika2005 TJ Chemička Ústí nad Labem82
134.Vyšehradská Lucie2005 Sokol Radotín Meteor Praha80
135.Bouberlová Barbora2007 TJ Sokol Vodňany78
Cekotová Klára2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.78
Dudová Nela2005 TJ Sokol České Budějovice78
Flusserová Jana2005 SK Prosek Praha78
Grigárková Ella 2005 SK Badminton Přerov, z.s.78
Kramešová Dominika2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.78
Samcová Lucie2005 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic78
Štěpánová Melisa Hana2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.78
Urbanová Monika2006 Badminton Akademie Olomouc, z.s.78
144.Plešingrová Emma2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.76
145.Chocholoušková Alena2007 Super Stars Most68
146.Treperová Ivana2006 SK Prosek Praha64
Valtová Veronika2004 TJ Slovan Vesec, z.s.64
148.Kirschenbaum Lydia 2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.62
149.Stavělová Elisabeth2004 SKP Kometa Brno - RS Badminton58
150.Bursová Barbora2007 Sokol Radotín Meteor Praha55
151.Říhovská Andrea 2005 SK Badminton Přerov, z.s.54
Šimonová Tereza2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.54
153.Košatová Lucie2004 BK ARION PRAHA51
154.Sedláčková Vanda2006 SK Prosek Praha49
155.Myšičková Tereza2005 Sokol Radotín Meteor Praha46
156.Brudnová Emilie2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.42
Fišerová Veronika2004 TJ Montas Hradec Králové42
Ivanovová Adéla2005 SK VITALITY Slezsko o.s.42
Jirovcová Eva2004 TJ Sokol Křemže42
Kopecká Michaela2004 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.42
Kortusová Natálie2005 TJ Sokol České Budějovice42
Líčková Viktorie2004 Slavoj Podivín42
Měrková Emma2005 BC 66 Ivančice42
Nová Zuzana2006 TJ Sokol Doubravka42
Opekarová Barbara2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.42
Sedláková Karolína2005 Sokol Židlochovice42
Trzaskalíková Denisa2004 TJ Slavoj Český Těšín42
Tvarohová Emílie2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.42
Vinterová Tereza2004 SKP Kometa Brno - RS Badminton42
170.Vaverová Kateřina2005 BK TU v Liberci, z.s.40
171.Kaprasová Lea2006 BK TU v Liberci, z.s.38
Karpíšková Anna2005 Badminton Proboštov z.s.38
173.Sommerová Lucie2006 Sokol Radotín Meteor Praha35
174.Vandrovcová Klára2005 BK Goram Teplice, z.s.28
175.Andrlíková Barbora2004 TJ Slovan Vesec, z.s.26
Grzadzielová Marianne2005 Badminton Proboštov z.s.26
Koňasová Veronika2004 BK TU v Liberci, z.s.26
Křížanová Tereza2004 TJ Slovan Vesec, z.s.26
Lempová Martina2005 TJ Slovan Vesec, z.s.26
Slabá Natálie2006 BK TU v Liberci, z.s.26
Týrová Eva2005 TJ Sokol Štěpánovice26
182.Konečná Eliška2004 Badminton Sharks Brno, z.s.25
Nepivodová Barbora2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.25
Paterová Lucie2006 Sokol Radotín Meteor Praha25
185.Sirůčková Veronika2004 SK Prosek Praha21
186.Karasová Anna2004 TJ Spoje Praha16
Malegová Veronika2005 BK ARION PRAHA16
Řeháková Ludmila 2004 BK ARION PRAHA16
189.Češková Sára2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.14
Doubková Anna2004 BK TU v Liberci, z.s.14
Hanzlová Emma2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.14
Kratochvílová Tereza2006 Sokol Radotín Meteor Praha14
Křížová Anna2006 Super Stars Most14
Němečková Magdaléna2004 TJ Slovan Vesec, z.s.14
Štěpánková Klára2004 TJ Chemička Ústí nad Labem14
Sýkorová Anna Marie2004 BK Goram Teplice, z.s.14
Wen Zhang Zhang2006 Super Stars Most14
198.Cittová Pavlína2005 Sokol Radotín Meteor Praha13
Karafiátová Aneta2004 SK Hamr, z.s. 13
200.Adamčíková Aneta2006 TJ Orlová - Lutyně, z.s.12
Brázdová Klára2007 BC 66 Ivančice12
Červenková Kateřina2005 SK Badminton Přerov, z.s.12
Ciróková Tereza2006 BC 66 Ivančice12
Gráfová Melánie2005 TJ Sokol Klimkovice12
Kokšálová Lucie2004 BaC Kladno12
Konderová Michaela2005 TJ Bílá Hora Plzeň12
Kubánková Sára Karolína2005 TJ Orlová - Lutyně, z.s.12
Lutsaková Natálie2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.12
Nejedlíková Barbora2004 Sokol Židlochovice12
Ottnerová Helena2005 TJ Slavoj Český Těšín12
Pinkasová Alena2005 TJ Spoje Praha12
Svobodová Kateřina2005 BaC Kladno12
Tůmová Kristína2005 BaC Kladno12
Turková Simona2006 TJ Slavoj Český Těšín12
215.Davídková Alena2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.4
Kadlecová Denisa2004 BC AKTIV LUŽINY4
Kropáčová Petra2006 Sokol Radotín Meteor Praha4
Kučerová Klára2006 SK Prosek Praha4
Loskotová Lucie2005 SK Hamr, z.s. 4
ČísloTurnajGPDatum
1GPC U15 - otevřený - KladnoC04.03.2017
2GPC U15 - otevřený - Brno - SlatinaC11.03.2017
3Přebor Klimkovic a MS župy ČOS - otevřený - KlimkoviceC12.03.2017
41. GPB U15 - PardubiceB19.03.2017
52. GPD U15 - LiberecD08.04.2017
62. GPD U15 - MostD08.04.2017
7GPC U15 - otevřený - Plzeň - Bílá HoraC09.04.2017
82. GPD U15 - Praha - ZMD23.04.2017
9GPC U15 - kvalifikační - DoubravkaC20.05.2017
102. GPC U15 - Český KrumlovC20.05.2017
112. GPC U15 - ProboštovC20.05.2017
122. GPC U15 - Praha - VinořC20.05.2017
132. GPC U15 - OlomoucC20.05.2017
142. GPC U15 - KladnoC20.05.2017
152. GPC U15 - DobruškaC20.05.2017
162. GPC U15 - Podolí u BrnaC21.05.2017
17GPD U15 -Radotín Cup - Praha - RadotínD21.05.2017
182. GPA U15 - Podolí u BrnaA28.05.2017
192. GPB U15 - Praha - RadotínB03.09.2017
20GPC U15- otevřený - KarvináC09.09.2017
21GPC U15- otevřený - Hradec KrálovéC10.09.2017
22GPC U15- otevřený - Český KrumlovC16.09.2017
23GPC U15 otevřený - AšC16.09.2017
24GPC U15- otevřený - Praha RadoniceC16.09.2017
25GPC U15- otevřený - IvančiceC16.09.2017
26KP U15 - Liberec- VesecD23.09.2017
27KP U15 - MostD23.09.2017
28GPC U15 - otevřený - KladnoC01.10.2017
29GPC U15- otevřený - PřerovC07.10.2017
30GPD U15- otevřený - Český KrumlovD08.10.2017
31OP U15 - České BudějoviceSKP14.10.2017
32OP U15 - Rychnov nad KněžnouSKP14.10.2017
33OP U15 - MostSKP14.10.2017
34OP U15 - BrnoSKP14.10.2017
35OP U15 - AšSKP14.10.2017
36OP U15 - Praha HamrSKP21.10.2017
37OP U15 - KopřivniceSKP04.11.2017
38OP U15 - Benátky nad JizerouSKP05.11.2017
39MČR U15 - KlimkoviceMČR12.11.2017
40GPC U15 o POHÁR předsedy ZpčBaS - PlzeňC18.11.2017
41GPC U15- otevřený - Velké PavloviceC25.11.2017
42GPC U15 otevřený - České BudějoviceC25.11.2017
43GPC U15- otevřený - KlimkoviceC26.11.2017
44GPC U15- otevřený - Ústí nad LabemC02.12.2017
45GPC U15- otevřený - Praha - VinořC02.12.2017
46GPC U15 Přebor Prahy - Praha HamrC17.12.2017
471. GPD U15 - Praha - ZMD07.01.2018
48GPC U15 - Králův DvůrC14.01.2018
491. GPC U15 - České BudějoviceC20.01.2018
50GPC U15 kvalifikační - Karlovy VaryC20.01.2018
51GPC U15- otevřený - ŠumperkC20.01.2018
521. GPC U15 - Praha HamrC20.01.2018
531. GPC U15 - Český TěšínC21.01.2018
541. GPD U15 - MostD27.01.2018
551. GPD U15 - LiberecD28.01.2018
56GPC U15 kvalifikační - Brno BohuniceC03.02.2018
571. GPC U15 - Ústí nad LabemC03.02.2018
58GPC U15 - Hradec KrálovéC03.02.2018
59GPC U15- otevřený - Praha HamrC10.02.2018
601. GPA U15 - Brno - SlatinaA11.02.2018
 
X
Enter your e-mail address.
Enter the password that accompanies your e-mail.
Loading