logo
Český badmintonový svaz

Historické


U17 - stav k 01.03.2018

Kategorie: 
U17
Top N nejlepších výsledků: 
4
Období: 
01.03.2017 - 01.03.2018
Typ: 
Průběžný
Sezona: 
2017-2018
Export: 
Vyhledat: CTRL+F
1.Janoštík Jan2003 TJ Sokol České Budějovice2832
2.Morávek Michal2002 BaC Kladno2352
3.Brázda Tadeáš2002 BC 66 Ivančice2144
4.Wanke Karel2002 S.K. P.E.M.A. Opava, z.s.1552
5.Dostál Martin2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.1257
6.Franek Lukáš2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.1216
Kostrhun Daniel2002 Slavoj Podivín1216
8.Švejda Tomáš2002 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1200
9.Hora Jan2003 TJ Bílá Hora Plzeň1028
10.Ehm Adam2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice1006
11.Hykyš Dominik2002 Super Stars Most958
12.Erhart Vratislav2003 TJ Astra Zahradní Město, z.s.862
13.Poříz Vojtěch2003 Start Jihlava846
14.Kozelský Matěj2002 TJ Sokol Klimkovice822
15.Pospíšil Tomáš2003 Super Stars Most718
16.Blažek Jan2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.671
17.Patera Tomáš2003 Sokol Radotín Meteor Praha657
18.Dostál Marek2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.646
19.Kalina Ondřej2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.579
20.Kopřiva Dominik2004 SK Badminton Přerov, z.s.558
21.Kalbáč Štěpán2002 TJ ČZ Strakonice, spolek556
22.Volf Vojtěch2002 BaC Kladno537
23.Janoušek Petr2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice532
24.Marťán Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.503
25.Chumchal Martin2002 BK Omega Olomouc, z.s.468
26.Fürst Daniel2003 Sokol Radotín Meteor Praha467
Ječmínek Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.467
28.Obhlídal Václav2002 SK Prosek Praha452
29.Bízek Vojtěch2002 BK ARION PRAHA444
30.Nesvačil Michal2002 SK Radonice, z.s.422
31.Dvořák Daniel2005 TJ Sokol České Budějovice415
32.Jelínek Jaroslav2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.405
33.Derka Jiří2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.396
34.Diviš Jakub2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.386
35.Kocian Šimon2002 Badminton Akademie Olomouc, z.s.384
Nejedlý Petr2003 Sokol Radotín Meteor Praha384
37.Lipka Jakub2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.380
38.Altera Jan2004 BaC Kladno372
39.Oros Marek2003 Super Stars Most356
Vajsejtl Jaroslav2002 TJ Slovan Vesec, z.s.356
41.Prek Šimon2002 Badminton Sharks Brno, z.s.348
42.Lešták Ladislav2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.346
43.Šilhan Matěj2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.344
44.Dajčar Jan2002 TJ Lanškroun, z.s.334
45.Gottštein Filip2003 TJ Slovan Vesec, z.s.320
46.Reichman Jakub2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.316
47.Havlík Vojtěch2003 Sokol Radotín Meteor Praha304
Janošov Radek2003 SK Hamr, z.s. 304
49.Tancer Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.302
50.Šulc Adam2004 SK Prosek Praha296
51.Müller Jakub2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.289
52.Slíva David2003 TJ Sokol Klimkovice276
53.Kalkuš Matyáš2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.270
54.Rataj Vojtěch2002 TJ Sokol Doubravka268
55.Salava Michal2002 TJ Chemička Ústí nad Labem265
56.Matula Tomáš2004 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.262
57.Uher Alexandr2002 Badminton Sharks Brno, z.s.260
Wágner Adam2003 Badminton VK Aš260
59.Jurča Tomáš2003 TJ Lanškroun, z.s.257
60.Rzeplinski Matěj2004 TJ Slavoj Český Těšín254
Svoboda Jindřich2002 TJ Sokol Doubravka254
62.Franta Vojtěch2003 Sokol Radotín Meteor Praha244
Smutný David2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.244
64.Viesner Ondřej2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.242
65.Forejt Michal2002 Sokol Radotín Meteor Praha240
66.Mátl Jan2003 Badminton VK Aš232
67.Beran František2004 BK TU v Liberci, z.s.221
68.Ret Daniel2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.220
69.Port Jan2003 Super Stars Most218
70.Kostolanský Matyáš2004 TJ Sokol Štěpánovice217
71.Zelinka Daniel2002 SK Prosek Praha210
72.Matula Jakub2002 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.204
73.Plánička Radek2004 TJ Montas Hradec Králové203
74.Herzán David2002 Slavoj Podivín200
75.Urbanec Tomáš2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice197
76.Häring Filip2003 TJ Sokol Klimkovice196
77.Bhuiyan David2003 Sokol Radotín Meteor Praha192
78.Holubář Martin2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.191
Rieger Karel2003 Badminton Proboštov z.s.191
80.Mrskoš Stanislav2004 BK TU v Liberci, z.s.190
81.Bado Lukáš2003 Badminton VK Aš186
82.Hájek Adam2002 TJ Chemička Ústí nad Labem185
83.Pálinkáš Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem184
84.Vojtěch Adam2004 TJ Montas Hradec Králové182
85.Buček Jan2003 BK Kopřivnice, z.s.175
86.Listopad Marek2003 Sokol Radotín Meteor Praha172
87.Hrubec Pavel2005 SK Hamr, z.s. 168
88.Šourek Tomáš2002 TJ Slovan Vesec, z.s.160
89.Poláček Vojtěch2002 TJ Chemička Ústí nad Labem159
90.Pánek Adam2002 TJ Sokol Doubravka156
91.Tymeš Michal2002 SK Hamr, z.s. 152
92.Kostelecký Jan2002 TJ Lanškroun, z.s.144
Kováč Dominik2004 Badminton VK Aš144
94.Seidl Michal2004 BK TJ Baník Most143
Suchomel Miroslav2004 BK TJ Baník Most143
96.Rybyšar Vojtěch2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice141
97.Hošek Vojtěch2003 BK TJ Baník Most140
98.Kovář Štěpán2002 Sokol Radotín Meteor Praha139
99.Hilf Daniel2003 Badminton VK Aš138
100.Kott Matthias Damian2002 TJ Astra Zahradní Město, z.s.134
Müller Jáchym2002 Badminton Sharks Brno, z.s.134
102.Čupa Vojtěch2004 SKP Kometa Brno - RS Badminton130
103.Klecer Tomáš2002 SKP Kometa Brno - RS Badminton127
104.Slíva Martin2002 Kabal team Karviná126
105.Máchal Martin2002 TJ Slovan Vesec, z.s.125
106.Běhounek Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem123
107.Nyč Adam2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.117
108.Vnouček Adam2003 BK ARION PRAHA112
109.Foukal Aleš2005 TJ Slovan Vesec, z.s.110
110.Líbal Štěpán2005 TJ Slovan Vesec, z.s.107
111.Dvořák Jakub2003 Super Stars Most103
112.Chudoba Alex2002 BK TU v Liberci, z.s.102
Drkoš Tomáš2003 SK Badminton Přerov, z.s.102
Nekvinda Petr2005 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.102
115.Vodenka Martin Jan2002 TJ Slovan Karlovy Vary100
116.Číp Dominik2002 Badminton Sharks Brno, z.s.94
117.Riegr Jakub2002 SK Prosek Praha92
118.Havlát Vojtěch2002 TJ Sokol Doubravka90
Kryeziu Dominik2005 TJ Sokol České Budějovice90
Samec Jan2003 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic90
121.Míra Patrik2003 TJ Slavoj Český Těšín88
Štěpánek Ondřej2003 BK Kopřivnice, z.s.88
123.Maňásek Pavel2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.86
124.Breznen Maciej2003 Kabal team Karviná85
125.Bystřičan Lukáš2004 BaC Kladno78
Demuth Tomáš2002 BK TJ Baník Most78
Křivka Adam2005 TJ Lanškroun, z.s.78
Procháska Filip2003 TJ Sokol Štěpánovice78
Verbickij Daniel2003 TJ Týnec nad Sázavou78
130.Hájek Ondřej2002 TJ Montas Hradec Králové75
131.Tancer Robin2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.73
132.Benk Matěj2004 TJ Slovan Vesec, z.s.72
133.Jeništa Pavel2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice66
Karafiát Jakub2005 TJ Sokol České Budějovice66
Šober Jakub2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.66
136.Prokopič Matěj2003 BK ARION PRAHA65
137.Rázl Jan2005 BK TU v Liberci, z.s.64
138.Šnaiberk Jan2003 SK Prosek Praha63
139.Oberajtr Adam2002 Badminton Sharks Brno, z.s.62
Schumpeter Marek2003 SK Prosek Praha62
141.Havlík Filip2003 BK ARION PRAHA60
142.Bršťák Michal2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.58
Komorous Filip2002 SK Hamr, z.s. 58
Mejzlík Martin2003 SK Kuklenská Brno, z.s.58
145.Doležal Darek2002 BK TU v Liberci, z.s.56
Voháňka Adam2002 TJ Slovan Vesec, z.s.56
147.Zacha Stanislav2004 Start Jihlava54
148.Orlík Tomáš 2004 SK Prosek Praha51
149.Miklošín Matyáš2005 BK TU v Liberci, z.s.48
150.Brunc Jan2005 BK Goram Teplice, z.s.47
Krejčí Petr2004 SK Prosek Praha47
152.Baštýř Matěj2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.46
153.Tomoszek Lukáš2002 SK VITALITY Slezsko o.s.43
154.Bršťák Pavel2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.42
Flachs Dominik2002 Badminton VK Aš42
Hořanský Matěj 2003 TJ Sokol Růžďka42
Hurtík Jonáš2004 SK Hamr, z.s. 42
Kuzdas Kristián2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.42
Maňák Jiří2003 SK Badminton Přerov, z.s.42
Minář Vojtěch2005 BK Omega Olomouc, z.s.42
Ovčačík Jan2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.42
Pešát David2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.42
Petruška Ondřej2005 TJ Sokol Klimkovice42
Peychl Matěj2004 TJ Sokol Praha XIII42
Rákosník Josef2005 SK Prosek Praha42
Šebesta Martin2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.42
Slavík Matěj2004 SK Hamr, z.s. 42
Svoboda Tomáš2003 SK Badminton Přerov, z.s.42
Vyskočil Vít2003 TJ Astra Zahradní Město, z.s.42
170.Bolina Petr2003 TJ Chemička Ústí nad Labem40
Valjent Patrik2004 TJ Chemička Ústí nad Labem40
172.Marinov Martin2003 Badminton Sharks Brno, z.s.39
Procházka Tomáš2004 SKP Kometa Brno - RS Badminton39
174.Češka Petr2002 BK ARION PRAHA36
175.Plachý Adam 2003 BK TU v Liberci, z.s.35
176.Bízek Šimon 2003 BK ARION PRAHA33
Dušek Sam2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.33
178.Hammerle Matěj2004 TJ Chemička Ústí nad Labem32
Kořínek Ondřej2004 TJ Chemička Ústí nad Labem32
180.Sztula Michal2004 SK VITALITY Slezsko o.s.31
181.Bufka Filip2004 Badminton VK Aš30
Kozák Jan2004 Badminton VK Aš30
Šmída Tomáš2003 TJ Sokol Dobruška30
Štok Václav2002 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.30
Syrovátka Lukáš2003 BKV Plzeň30
186.Böhm Filip2005 BK TU v Liberci, z.s.28
Staněk Martin2002 SK Hamr, z.s. 28
188.Jůza Petr2004 TJ Spoje Praha26
189.Kozielek Karel2004 SK VITALITY Slezsko o.s.25
Kučera Jakub2004 Sokol Radotín Meteor Praha25
191.Hanák František2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.24
Hora Aleš2003 Super Stars Most24
Láznička Jan2003 TJ Sokol Klimkovice24
Pospíšek Adam2004 TJ Sokol Klimkovice24
Šticha Adam2003 TJ Chemička Ústí nad Labem24
Vlasák David2004 Super Stars Most24
197.Gerginov Jáchym2004 BK ARION PRAHA23
198.Fojcík Dominik2002 SK VITALITY Slezsko o.s.22
Oros Daniel2005 TJ Chemička Ústí nad Labem22
200.Soják Ondřej2003 SK Badminton Přerov, z.s.21
201.Balín Martin2003 TJ Astra Zahradní Město, z.s.18
Bláha Tomáš2005 Sokol Radotín Meteor Praha18
Lukosz Richard2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.18
Ruml Jakub2003 BKV Plzeň18
205.Buriánek Ondřej2005 TJ Slovan Vesec, z.s.14
Fiala Martin2005 BK TU v Liberci, z.s.14
Kökert Jan2003 TJ Chemička Ústí nad Labem14
Pajer Matouš2003 BK TU v Liberci, z.s.14
Pejřimovský Kryštof2004 BK Goram Teplice, z.s.14
210.Havlíček Jaroslav2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice13
Kowalowski Marek2003 SK VITALITY Slezsko o.s.13
212.Bareš Petr2004 BK ARION PRAHA12
Bartoš Martin2003 SK Hamr, z.s. 12
Bittman Kryštof2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.12
Dang Tomáš2003 Badminton Sharks Brno, z.s.12
Minář Martin2004 BK Omega Olomouc, z.s.12
Prokop Lukáš2003 TJ Spoje Praha12
Skulínek Richard2002 Lokomotiva Břeclav12
Smutný Michal2002 SK Badminton Boreček Opava, z.s.12
Švec Lukáš2004 Slavoj Podivín12
Sýkora Ondřej2003 TJ Sokol Doubravka12
Urbánek Teodor2002 SK Badminton Boreček Opava, z.s.12
Veselý Petr2002 Badminton Sharks Brno, z.s.12
224.Černotík David 2004 TJ Sokol Růžďka10
Foltin Jakub2004 Super Stars Most10
Przywara Jan2003 Sokol Židlochovice10
227.Balín Tomáš2003 TJ Astra Zahradní Město, z.s.9
Botur Jáchym2002 SK VITALITY Slezsko o.s.9
Čermák Martin2002 BK ARION PRAHA9
Jabůrek Matěj2003 BKV Plzeň9
231.Langmaier Jiří2004 BK Goram Teplice, z.s.6
232.Veselý Matyáš2002 BK ARION PRAHA5
233.Martínek Dominik2005 BK Goram Teplice, z.s.4
234.Slavíček David2002 TJ Chemička Ústí nad Labem3
1.Ehm Adam2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice2992
2.Brázda Tadeáš2002 BC 66 Ivančice2597
Dostál Martin2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.2597
4.Janoštík Jan2003 TJ Sokol České Budějovice2024
5.Franek Lukáš2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.1984
6.Matula Jakub2002 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.1552
7.Reichman Jakub2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.1411
8.Poříz Vojtěch2003 Start Jihlava1344
Prek Šimon2002 Badminton Sharks Brno, z.s.1344
Wanke Karel2002 S.K. P.E.M.A. Opava, z.s.1344
11.Obhlídal Václav2002 SK Prosek Praha1328
12.Morávek Michal2002 BaC Kladno1322
13.Kostrhun Daniel2002 Slavoj Podivín1296
14.Hykyš Dominik2002 Super Stars Most1206
15.Janoušek Petr2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice1200
16.Kozelský Matěj2002 TJ Sokol Klimkovice1146
17.Švejda Tomáš2002 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1104
18.Altera Jan2004 BaC Kladno1046
Volf Vojtěch2002 BaC Kladno1046
20.Hora Jan2003 TJ Bílá Hora Plzeň1014
21.Slíva David2003 TJ Sokol Klimkovice1004
22.Zelinka Daniel2002 SK Prosek Praha958
23.Fürst Daniel2003 Sokol Radotín Meteor Praha933
24.Blažek Jan2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.931
Marťán Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.931
26.Kalina Ondřej2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.918
27.Patera Tomáš2003 Sokol Radotín Meteor Praha898
28.Dvořák Daniel2005 TJ Sokol České Budějovice732
29.Pospíšil Tomáš2003 Super Stars Most730
30.Erhart Vratislav2003 TJ Astra Zahradní Město, z.s.720
31.Derka Jiří2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.694
Lipka Jakub2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.694
33.Chumchal Martin2002 BK Omega Olomouc, z.s.682
34.Lešták Ladislav2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.647
35.Tancer Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.639
36.Kocian Šimon2002 Badminton Akademie Olomouc, z.s.622
37.Oros Marek2003 Super Stars Most621
38.Dostál Marek2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.599
39.Kopřiva Dominik2004 SK Badminton Přerov, z.s.594
40.Šulc Adam2004 SK Prosek Praha578
41.Bízek Vojtěch2002 BK ARION PRAHA576
42.Slíva Martin2002 Kabal team Karviná574
43.Šilhan Matěj2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.554
44.Ječmínek Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.542
45.Jelínek Jaroslav2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.541
46.Ret Daniel2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.516
47.Dajčar Jan2002 TJ Lanškroun, z.s.512
48.Nejedlý Petr2003 Sokol Radotín Meteor Praha503
49.Riegr Jakub2002 SK Prosek Praha501
50.Vajsejtl Jaroslav2002 TJ Slovan Vesec, z.s.491
51.Gottštein Filip2003 TJ Slovan Vesec, z.s.489
52.Diviš Jakub2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.478
Wágner Adam2003 Badminton VK Aš478
54.Bhuiyan David2003 Sokol Radotín Meteor Praha456
Listopad Marek2003 Sokol Radotín Meteor Praha456
56.Bado Lukáš2003 Badminton VK Aš444
57.Kalbáč Štěpán2002 TJ ČZ Strakonice, spolek430
58.Viesner Ondřej2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.423
59.Jurča Tomáš2003 TJ Lanškroun, z.s.418
Smutný David2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.418
61.Rataj Vojtěch2002 TJ Sokol Doubravka416
62.Franta Vojtěch2003 Sokol Radotín Meteor Praha380
Urbanec Tomáš2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice380
64.Holubář Martin2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.379
65.Mátl Jan2003 Badminton VK Aš370
66.Breznen Maciej2003 Kabal team Karviná356
Buček Jan2003 BK Kopřivnice, z.s.356
Hájek Adam2002 TJ Chemička Ústí nad Labem356
Janošov Radek2003 SK Hamr, z.s. 356
Salava Michal2002 TJ Chemička Ústí nad Labem356
71.Kostelecký Jan2002 TJ Lanškroun, z.s.322
72.Beran František2004 BK TU v Liberci, z.s.320
Havlík Vojtěch2003 Sokol Radotín Meteor Praha320
Mrskoš Stanislav2004 BK TU v Liberci, z.s.320
Poláček Vojtěch2002 TJ Chemička Ústí nad Labem320
76.Matula Tomáš2004 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.314
77.Herzán David2002 Slavoj Podivín312
Uher Alexandr2002 Badminton Sharks Brno, z.s.312
79.Port Jan2003 Super Stars Most304
80.Rybyšar Vojtěch2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice302
81.Klecer Tomáš2002 SKP Kometa Brno - RS Badminton284
Šnaiberk Jan2003 SK Prosek Praha284
Svoboda Jindřich2002 TJ Sokol Doubravka284
84.Hošek Vojtěch2003 BK TJ Baník Most280
Müller Jáchym2002 Badminton Sharks Brno, z.s.280
86.Forejt Michal2002 Sokol Radotín Meteor Praha276
Pánek Adam2002 TJ Sokol Doubravka276
Seidl Michal2004 BK TJ Baník Most276
89.Kováč Dominik2004 Badminton VK Aš270
90.Hilf Daniel2003 Badminton VK Aš258
91.Šourek Tomáš2002 TJ Slovan Vesec, z.s.248
92.Dvořák Jakub2003 Super Stars Most246
93.Häring Filip2003 TJ Sokol Klimkovice244
Tymeš Michal2002 SK Hamr, z.s. 244
95.Máchal Martin2002 TJ Slovan Vesec, z.s.242
Vojtěch Adam2004 TJ Montas Hradec Králové242
97.Kostolanský Matyáš2004 TJ Sokol Štěpánovice238
98.Krejčí Petr2004 SK Prosek Praha234
Orlík Tomáš 2004 SK Prosek Praha234
100.Flachs Dominik2002 Badminton VK Aš216
101.Müller Jakub2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.214
102.Vnouček Adam2003 BK ARION PRAHA208
103.Čupa Vojtěch2004 SKP Kometa Brno - RS Badminton206
104.Rzeplinski Matěj2004 TJ Slavoj Český Těšín203
105.Pálinkáš Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem202
106.Chudoba Alex2002 BK TU v Liberci, z.s.200
Plánička Radek2004 TJ Montas Hradec Králové200
Schumpeter Marek2003 SK Prosek Praha200
109.Hrubec Pavel2005 SK Hamr, z.s. 198
110.Drkoš Tomáš2003 SK Badminton Přerov, z.s.192
111.Kalkuš Matyáš2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.180
112.Běhounek Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem176
113.Češka Petr2002 BK ARION PRAHA172
114.Nyč Adam2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.170
Suchomel Miroslav2004 BK TJ Baník Most170
116.Kozák Jan2004 Badminton VK Aš168
Líbal Štěpán2005 TJ Slovan Vesec, z.s.168
118.Míra Patrik2003 TJ Slavoj Český Těšín167
119.Číp Dominik2002 Badminton Sharks Brno, z.s.166
Foukal Aleš2005 TJ Slovan Vesec, z.s.166
Komorous Filip2002 SK Hamr, z.s. 166
Kott Matthias Damian2002 TJ Astra Zahradní Město, z.s.166
Mejzlík Martin2003 SK Kuklenská Brno, z.s.166
124.Jeništa Pavel2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice156
Pospíšek Adam2004 TJ Sokol Klimkovice156
126.Maňásek Pavel2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.152
127.Bufka Filip2004 Badminton VK Aš144
128.Tancer Robin2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.139
129.Kokoř Pavel2002 Badminton VK Aš138
130.Kovář Štěpán2002 Sokol Radotín Meteor Praha130
131.Bízek Šimon 2003 BK ARION PRAHA126
Bystřičan Lukáš2004 BaC Kladno126
Nekvinda Petr2005 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.126
Procháska Filip2003 TJ Sokol Štěpánovice126
Staněk Martin2002 SK Hamr, z.s. 126
136.Havlík Filip2003 BK ARION PRAHA120
Marinov Martin2003 Badminton Sharks Brno, z.s.120
Procházka Tomáš2004 SKP Kometa Brno - RS Badminton120
Rieger Karel2003 Badminton Proboštov z.s.120
140.Brunc Jan2005 BK Goram Teplice, z.s.116
141.Havlát Vojtěch2002 TJ Sokol Doubravka114
Karafiát Jakub2005 TJ Sokol České Budějovice114
Kryeziu Dominik2005 TJ Sokol České Budějovice114
Kuzdas Kristián2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.114
Soják Ondřej2003 SK Badminton Přerov, z.s.114
146.Baštýř Matěj2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.112
147.Kundrát David2006 Badminton VK Aš102
148.Kozielek Karel2004 SK VITALITY Slezsko o.s.100
149.Rázl Jan2005 BK TU v Liberci, z.s.88
Štěpánek Ondřej2003 BK Kopřivnice, z.s.88
Tomoszek Lukáš2002 SK VITALITY Slezsko o.s.88
Voháňka Adam2002 TJ Slovan Vesec, z.s.88
153.Černotík David 2004 TJ Sokol Růžďka86
Dušek Sam2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.86
Havlíček Jaroslav2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice86
Przywara Jan2003 Sokol Židlochovice86
157.Hanák František2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.84
Prokopič Matěj2003 BK ARION PRAHA84
159.Benk Matěj2004 TJ Slovan Vesec, z.s.80
Doležal Darek2002 BK TU v Liberci, z.s.80
161.Bršťák Pavel2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.78
Demuth Tomáš2002 BK TJ Baník Most78
Dostál Tomáš2004 BK Kopřivnice, z.s.78
Jabůrek Matěj2003 BKV Plzeň78
Křivka Adam2005 TJ Lanškroun, z.s.78
Láznička Jan2003 TJ Sokol Klimkovice78
Nesvačil Michal2002 SK Radonice, z.s.78
Oberajtr Adam2002 Badminton Sharks Brno, z.s.78
Ovčačík Jan2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.78
Pešát David2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.78
Petruška Ondřej2005 TJ Sokol Klimkovice78
Peychl Matěj2004 TJ Sokol Praha XIII78
Samec Jan2003 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic78
Šmída Tomáš2003 TJ Sokol Dobruška78
Šober Jakub2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.78
Štok Václav2002 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.78
Svoboda Tomáš2003 SK Badminton Přerov, z.s.78
Sýkora Ondřej2003 TJ Sokol Doubravka78
Vodenka Martin Jan2002 TJ Slovan Karlovy Vary78
Zápotocký David2003 Keramika Chlumčany78
181.Hora Aleš2003 Super Stars Most76
182.Plachý Adam 2003 BK TU v Liberci, z.s.68
183.Vaněk Jakub2004 Badminton VK Aš66
184.Kowalowski Marek2003 SK VITALITY Slezsko o.s.58
185.Gerginov Jáchym2004 BK ARION PRAHA54
Minář Vojtěch2005 BK Omega Olomouc, z.s.54
187.Bolina Petr2003 TJ Chemička Ústí nad Labem52
Hammerle Matěj2004 TJ Chemička Ústí nad Labem52
Kořínek Ondřej2004 TJ Chemička Ústí nad Labem52
Miklošín Matyáš2005 BK TU v Liberci, z.s.52
Šticha Adam2003 TJ Chemička Ústí nad Labem52
Valjent Patrik2004 TJ Chemička Ústí nad Labem52
193.Fojcík Dominik2002 SK VITALITY Slezsko o.s.46
Sztula Michal2004 SK VITALITY Slezsko o.s.46
195.Balín Martin2003 TJ Astra Zahradní Město, z.s.42
Balín Tomáš2003 TJ Astra Zahradní Město, z.s.42
Bláha Tomáš2005 Sokol Radotín Meteor Praha42
Čermák Martin2002 BK ARION PRAHA42
Dang Tomáš2003 Badminton Sharks Brno, z.s.42
Hořanský Matěj 2003 TJ Sokol Růžďka42
Jůza Petr2004 TJ Spoje Praha42
Králík Matěj2003 BK Omega Olomouc, z.s.42
Kučera Jakub2004 Sokol Radotín Meteor Praha42
Maňák Jiří2003 SK Badminton Přerov, z.s.42
Navrátil Petr2003 BK Omega Olomouc, z.s.42
Prokop Lukáš2003 TJ Spoje Praha42
Rákosník Josef2005 SK Prosek Praha42
Ruml Jakub2003 BKV Plzeň42
Šebesta Martin2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.42
Slavík Matěj2004 SK Hamr, z.s. 42
Smutný Michal2002 SK Badminton Boreček Opava, z.s.42
Švec Lukáš2004 Slavoj Podivín42
Syrovátka Lukáš2003 BKV Plzeň42
Urbánek Teodor2002 SK Badminton Boreček Opava, z.s.42
Veselý Matyáš2002 BK ARION PRAHA42
216.Buriánek Ondřej2005 TJ Slovan Vesec, z.s.38
Foltin Jakub2004 Super Stars Most38
Langmaier Jiří2004 BK Goram Teplice, z.s.38
Vlasák David2004 Super Stars Most38
220.Böhm Filip2005 BK TU v Liberci, z.s.26
Fiala Martin2005 BK TU v Liberci, z.s.26
Kökert Jan2003 TJ Chemička Ústí nad Labem26
Oros Daniel2005 TJ Chemička Ústí nad Labem26
Pajer Matouš2003 BK TU v Liberci, z.s.26
Slavíček David2002 TJ Chemička Ústí nad Labem26
226.Martínek Dominik2005 BK Goram Teplice, z.s.14
Pejřimovský Kryštof2004 BK Goram Teplice, z.s.14
228.Botur Jáchym2002 SK VITALITY Slezsko o.s.12
Makaj Ivo2004 TJ Slavoj Český Těšín12
Minář Martin2004 BK Omega Olomouc, z.s.12
Palupa Vítek2005 Kabal team Karviná12
Russina Jan2005 Kabal team Karviná12
Šalaga Václav2006 Kabal team Karviná12
Slavík Ondřej2003 Kabal team Karviná12
1.Hora Jan2003 TJ Bílá Hora Plzeň1984
2.Morávek Michal2002 BaC Kladno1926
3.Brázda Tadeáš2002 BC 66 Ivančice1920
4.Matula Jakub2002 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.1805
5.Ehm Adam2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice1800
6.Janoštík Jan2003 TJ Sokol České Budějovice1760
7.Blažek Jan2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.1684
8.Franek Lukáš2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.1600
9.Janoušek Petr2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice1333
10.Erhart Vratislav2003 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1277
11.Fürst Daniel2003 Sokol Radotín Meteor Praha1144
12.Obhlídal Václav2002 SK Prosek Praha918
13.Wanke Karel2002 S.K. P.E.M.A. Opava, z.s.786
14.Zelinka Daniel2002 SK Prosek Praha732
15.Hykyš Dominik2002 Super Stars Most696
16.Pospíšil Tomáš2003 Super Stars Most693
17.Kozelský Matěj2002 TJ Sokol Klimkovice598
18.Kalina Ondřej2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.554
19.Šulc Adam2004 SK Prosek Praha537
20.Marťán Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.530
21.Poříz Vojtěch2003 Start Jihlava518
22.Slíva David2003 TJ Sokol Klimkovice505
23.Ječmínek Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.488
24.Diviš Jakub2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.483
25.Bízek Vojtěch2002 BK ARION PRAHA480
26.Prek Šimon2002 Badminton Sharks Brno, z.s.478
27.Volf Vojtěch2002 BaC Kladno469
28.Derka Jiří2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.442
29.Dvořák Daniel2005 TJ Sokol České Budějovice433
30.Hájek Adam2002 TJ Chemička Ústí nad Labem428
Reichman Jakub2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.428
32.Chumchal Martin2002 BK Omega Olomouc, z.s.420
Janošov Radek2003 SK Hamr, z.s. 420
34.Kopřiva Dominik2004 SK Badminton Přerov, z.s.418
35.Dostál Marek2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.416
36.Vajsejtl Jaroslav2002 TJ Slovan Vesec, z.s.408
37.Patera Tomáš2003 Sokol Radotín Meteor Praha384
38.Nejedlý Petr2003 Sokol Radotín Meteor Praha380
39.Altera Jan2004 BaC Kladno375
40.Lešták Ladislav2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.372
41.Franta Vojtěch2003 Sokol Radotín Meteor Praha356
Jelínek Jaroslav2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.356
43.Tancer Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.339
44.Kostrhun Daniel2002 Slavoj Podivín336
45.Wágner Adam2003 Badminton VK Aš332
46.Kocian Šimon2002 Badminton Akademie Olomouc, z.s.320
Urbanec Tomáš2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice320
48.Kalkuš Matyáš2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.306
49.Rieger Karel2003 Badminton Proboštov z.s.304
50.Müller Jakub2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.302
51.Mátl Jan2003 Badminton VK Aš296
52.Šilhan Matěj2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.292
53.Hošek Vojtěch2003 BK TJ Baník Most284
Jurča Tomáš2003 TJ Lanškroun, z.s.284
55.Holubář Martin2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.274
56.Dajčar Jan2002 TJ Lanškroun, z.s.264
57.Salava Michal2002 TJ Chemička Ústí nad Labem252
58.Gottštein Filip2003 TJ Slovan Vesec, z.s.248
59.Listopad Marek2003 Sokol Radotín Meteor Praha244
Mrskoš Stanislav2004 BK TU v Liberci, z.s.244
61.Kostolanský Matyáš2004 TJ Sokol Štěpánovice242
62.Häring Filip2003 TJ Sokol Klimkovice240
63.Rataj Vojtěch2002 TJ Sokol Doubravka232
64.Kováč Dominik2004 Badminton VK Aš222
65.Bado Lukáš2003 Badminton VK Aš216
66.Svoboda Jindřich2002 TJ Sokol Doubravka212
67.Matula Tomáš2004 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.209
68.Oros Marek2003 Super Stars Most208
69.Beran František2004 BK TU v Liberci, z.s.204
70.Riegr Jakub2002 SK Prosek Praha202
71.Poláček Vojtěch2002 TJ Chemička Ústí nad Labem200
72.Kalbáč Štěpán2002 TJ ČZ Strakonice, spolek192
73.Nesvačil Michal2002 SK Radonice, z.s.178
74.Máchal Martin2002 TJ Slovan Vesec, z.s.166
Mejzlík Martin2003 SK Kuklenská Brno, z.s.166
76.Kott Matthias Damian2002 TJ Astra Zahradní Město, z.s.165
77.Viesner Ondřej2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.164
78.Hurtík Jonáš2004 SK Hamr, z.s. 162
Pánek Adam2002 TJ Sokol Doubravka162
80.Rzeplinski Matěj2004 TJ Slavoj Český Těšín160
81.Kostelecký Jan2002 TJ Lanškroun, z.s.146
Port Jan2003 Super Stars Most146
83.Kozák Jan2004 Badminton VK Aš144
84.Havlík Vojtěch2003 Sokol Radotín Meteor Praha142
85.Forejt Michal2002 Sokol Radotín Meteor Praha139
86.Bhuiyan David2003 Sokol Radotín Meteor Praha138
Dvořák Jakub2003 Super Stars Most138
88.Šnaiberk Jan2003 SK Prosek Praha132
89.Plánička Radek2004 TJ Montas Hradec Králové130
Šourek Tomáš2002 TJ Slovan Vesec, z.s.130
91.Orlík Tomáš 2004 SK Prosek Praha126
92.Tancer Robin2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.125
93.Chudoba Alex2002 BK TU v Liberci, z.s.122
94.Havlík Filip2003 BK ARION PRAHA120
Hilf Daniel2003 Badminton VK Aš120
Klecer Tomáš2002 SKP Kometa Brno - RS Badminton120
Uher Alexandr2002 Badminton Sharks Brno, z.s.120
98.Foukal Aleš2005 TJ Slovan Vesec, z.s.118
99.Demuth Tomáš2002 BK TJ Baník Most114
Nekvinda Petr2005 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.114
Suchomel Miroslav2004 BK TJ Baník Most114
102.Seidl Michal2004 BK TJ Baník Most102
103.Běhounek Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem100
Lipka Jakub2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.100
105.Jůza Petr2004 TJ Spoje Praha96
Rázl Jan2005 BK TU v Liberci, z.s.96
Vnouček Adam2003 BK ARION PRAHA96
108.Dostál Martin2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.94
Líbal Štěpán2005 TJ Slovan Vesec, z.s.94
110.Tymeš Michal2002 SK Hamr, z.s. 90
111.Vodenka Martin Jan2002 TJ Slovan Karlovy Vary88
112.Bršťák Michal2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.86
Maňásek Pavel2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.86
114.Smutný David2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.84
Vojtěch Adam2004 TJ Montas Hradec Králové84
116.Breznen Maciej2003 Kabal team Karviná78
Bystřičan Lukáš2004 BaC Kladno78
Drkoš Tomáš2003 SK Badminton Přerov, z.s.78
Hájek Ondřej2002 TJ Montas Hradec Králové78
Hanák František2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.78
Havlát Vojtěch2002 TJ Sokol Doubravka78
Herzán David2002 Slavoj Podivín78
Hořanský Matěj 2003 TJ Sokol Růžďka78
Jeništa Pavel2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice78
Krejčí Petr2004 SK Prosek Praha78
Křivka Adam2005 TJ Lanškroun, z.s.78
Kryeziu Dominik2005 TJ Sokol České Budějovice78
Kuzdas Kristián2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.78
Oberajtr Adam2002 Badminton Sharks Brno, z.s.78
Ovčačík Jan2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.78
Procháska Filip2003 TJ Sokol Štěpánovice78
Rákosník Josef2005 SK Prosek Praha78
Šmída Tomáš2003 TJ Sokol Dobruška78
Šober Jakub2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.78
135.Pálinkáš Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem76
136.Doležal Darek2002 BK TU v Liberci, z.s.68
Plachý Adam 2003 BK TU v Liberci, z.s.68
Voháňka Adam2002 TJ Slovan Vesec, z.s.68
139.Kowalowski Marek2003 SK VITALITY Slezsko o.s.58
Nyč Adam2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.58
141.Kučera Jakub2004 Sokol Radotín Meteor Praha54
142.Hammerle Matěj2004 TJ Chemička Ústí nad Labem52
Kořínek Ondřej2004 TJ Chemička Ústí nad Labem52
144.Baštýř Matěj2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.46
Przywara Jan2003 Sokol Židlochovice46
Ret Daniel2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.46
Schumpeter Marek2003 SK Prosek Praha46
148.Bittman Kryštof2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.42
Bršťák Pavel2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.42
Buček Jan2003 BK Kopřivnice, z.s.42
Bufka Filip2004 Badminton VK Aš42
Čupa Vojtěch2004 SKP Kometa Brno - RS Badminton42
Hrubec Pavel2005 SK Hamr, z.s. 42
Karafiát Jakub2005 TJ Sokol České Budějovice42
Míra Patrik2003 TJ Slavoj Český Těšín42
Pešát David2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.42
Petruška Ondřej2005 TJ Sokol Klimkovice42
Pospíšek Adam2004 TJ Sokol Klimkovice42
Rybyšar Vojtěch2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice42
Samec Jan2003 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic42
Slavík Matěj2004 SK Hamr, z.s. 42
Švec Lukáš2004 Slavoj Podivín42
Sýkora Ondřej2003 TJ Sokol Doubravka42
164.Böhm Filip2005 BK TU v Liberci, z.s.40
Miklošín Matyáš2005 BK TU v Liberci, z.s.40
Valjent Patrik2004 TJ Chemička Ústí nad Labem40
167.Bolina Petr2003 TJ Chemička Ústí nad Labem28
Šticha Adam2003 TJ Chemička Ústí nad Labem28
169.Benk Matěj2004 TJ Slovan Vesec, z.s.26
Brunc Jan2005 BK Goram Teplice, z.s.26
Fiala Martin2005 BK TU v Liberci, z.s.26
Hora Aleš2003 Super Stars Most26
Martínek Dominik2005 BK Goram Teplice, z.s.26
174.Gerginov Jáchym2004 BK ARION PRAHA24
Prokopič Matěj2003 BK ARION PRAHA24
176.Buriánek Ondřej2005 TJ Slovan Vesec, z.s.14
Foltin Jakub2004 Super Stars Most14
Langmaier Jiří2004 BK Goram Teplice, z.s.14
Pajer Matouš2003 BK TU v Liberci, z.s.14
Vlasák David2004 Super Stars Most14
181.Bareš Petr2004 BK ARION PRAHA12
Černotík David 2004 TJ Sokol Růžďka12
Češka Petr2002 BK ARION PRAHA12
Minář Martin2004 BK Omega Olomouc, z.s.12
Minář Vojtěch2005 BK Omega Olomouc, z.s.12
Navrátil Petr2003 BK Omega Olomouc, z.s.12
Staněk Martin2002 SK Hamr, z.s. 12
Vyskočil Vít2003 TJ Astra Zahradní Město, z.s.12
Zápotocký David2003 Keramika Chlumčany12
1.Zuzáková Kateřina2002 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.WJ169
2.Van Coppenolle Tallulah2003 TJ Orlová - Lutyně, z.s.2864
3.Mikelová Kateřina2002 Sokol Radotín Meteor Praha2454
4.Hořínková Soňa2003 TJ Slovan Vesec, z.s.1824
5.Valentová Kateřina2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice1776
6.Růžičková Marie2003 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.1616
7.Šilhavá Radka2002 SK Hamr, z.s. 1504
8.Studená Marie2002 SK Badminton Přerov, z.s.1480
9.Veselá Veronika2003 TJ Lanškroun, z.s.1268
10.Staňková Ema2003 Sokol Radotín Meteor Praha1200
11.Šmídová Martina2002 BKV Plzeň1171
12.Petrušková Klára2003 TJ Sokol Klimkovice985
13.Němcová Nela2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.920
14.Šilhavá Klára2004 SK Hamr, z.s. 919
15.Morcinková Zuzana2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.850
16.Čermáková Magdaléna2003 SK Radonice, z.s.706
Klapalová Adéla2003 BC 66 Ivančice706
18.Říhová Michaela2003 T-Club Berušky682
19.Chadimová Adéla2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.677
20.Kohoutová Markéta2004 Super Stars Most645
21.Šmikmátorová Linda2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.603
22.Brejchová Adéla2002 TJ Sokol Nový Knín602
23.Štěříková Natalie2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.566
24.Líbalová Šárka2002 TJ Slovan Vesec, z.s.561
25.Klailová Patricie2002 BK ARION PRAHA542
26.Krpatová Lucie2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice520
27.Čápová Adéla2003 TJ Sokol České Budějovice494
28.Poláková Mariana2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.480
29.Ševčíková Martina2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.476
30.Schořová Adéla2003 BK Králův Dvůr, z.s.470
31.Podolková Žofie2003 TJ Sokol České Budějovice467
32.Kohoutová Anna Natálie2002 Super Stars Most460
33.Žurková Valérie2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.440
34.Březinová Barbora2003 Sokol Radotín Meteor Praha432
35.Hejduková Karolína2004 SK Hamr, z.s. 428
36.Mendreková Dominika2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.409
37.Metzová Lucie2004 TJ Sokol Klimkovice401
38.Grusmanová Anna2002 SK Badminton Boreček Opava, z.s.392
Kunešová Tereza2003 SK Hamr, z.s. 392
40.Donová Lucie2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.383
41.Pazderková Nicole2002 TJ Lanškroun, z.s.382
42.Kramešová Zuzana2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.371
43.Viktorová Barbora2003 TJ Sokol Doubravka368
44.Krupičková Aneta2003 BKV Plzeň356
45.Neubauerová Klára2004 TJ Sokol České Budějovice353
46.Korábová Barbora2002 TJ Agrotec Hustopeče344
Pokorná Kateřina2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.344
Všetečková Anna2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice344
49.Schafferová Sára2003 Badminton Sharks Brno, z.s.339
50.Kryeziu Vanesa2003 TJ Sokol České Budějovice335
51.Koudelková Lucie2002 TJ Sokol Křemže321
52.Bílková Eliška2004 SK Hamr, z.s. 320
53.Šalomounová Eliška2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.308
54.Johnová Barbora2004 Sokol Radotín Meteor Praha300
55.Granátová Denisa2003 BK Omega Olomouc, z.s.296
Maixnerová Petra2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.296
57.Hájková Linda2004 TJ Chemička Ústí nad Labem293
58.Kolesárová Zuzana2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.292
59.Charyparová Tereza2002 BK TU v Liberci, z.s.287
60.Pálková Tereza2002 Super Stars Most284
Štefulíková Hanka2003 BC 66 Ivančice284
62.Šenfeldová Bára2004 TJ Sokol Doubravka272
Truchlá Kateřina2002 TJ Astra Zahradní Město, z.s.272
64.Kožnarová Lucie2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.269
65.Vrbová Barbora2003 BK Omega Olomouc, z.s.268
66.Mrázková Barbora2004 TJ Lanškroun, z.s.260
Nováková Veronika2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.260
68.Bartnická Agáta2002 SK VITALITY Slezsko o.s.248
69.Kozempelová Kristina2005 BK TJ Baník Most247
70.Dragounová Alžběta2003 TJ Chemička Ústí nad Labem240
71.Kortusová Barbora2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.233
Tvrdíková Veronika2004 SK Prosek Praha233
73.Mizerová Kateřina2003 BK TU v Liberci, z.s.222
74.Larischová Marta2004 TJ Sokol Klimkovice220
75.Bouberlová Tereza2002 TJ Sokol Vodňany207
76.Šolarová Tereza2004 TJ Montas Hradec Králové204
77.Míčková Vendula2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.190
78.Křížová Karolína2003 TJ Chemička Ústí nad Labem189
79.Stará Natálie2004 SK Prosek Praha185
80.Durmiši Tereza2004 Sokol Židlochovice184
81.Vyšehradská Anna2003 Sokol Radotín Meteor Praha183
82.Mathieu Sarah2002 Sokol Radotín Meteor Praha180
83.Dušková Denisa2003 TJ Bílá Hora Plzeň174
84.Stejskalová Eliška2004 BK TU v Liberci, z.s.172
Suchá Jitka2002 Badminton VK Aš172
86.Pufferová Adéla2003 TJ Sokol České Budějovice171
87.Tyrmerová Magdalena2004 TJ Sokol Nový Knín170
88.Kobyláková Andrea2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.168
89.Fišerová Karolína2005 Super Stars Most160
Fuchsová Markéta2004 TJ Sokol Doubravka160
91.Zavadilová Tereza2004 TJ Chemička Ústí nad Labem156
92.Bechyňská Aneta2004 Super Stars Most155
93.Hoffmanová Viktorie2004 TJ Slovan Karlovy Vary154
94.Jirásková Adéla2004 BK Králův Dvůr, z.s.148
95.Pantoflíčková Adéla2003 Sokol Radotín Meteor Praha147
96.Hulcová Viktorie2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.144
97.Líčková Štěpánka2003 Slavoj Podivín137
98.Blažíčková Veronika2003 USK Plzeň136
99.Melíšková Karolína2002 Sokol Radotín Meteor Praha125
100.Vernerová Barbora2004 BaC Kladno124
Zsilayová Kateřina2005 TJ Slovan Vesec, z.s.124
102.Šourková Tereza2002 TJ Slovan Vesec, z.s.122
103.Zimová Barbora2003 TJ Chemička Ústí nad Labem118
104.Štěrbáková Sára2003 TJ Sokol Doubravka114
Syrovátková Šárka2002 SKP Kometa Brno - RS Badminton114
106.Petroušková Natálie2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.113
107.Haringová Kristýna2003 TJ Slovan Vesec, z.s.110
Zimová Kateřina2003 TJ Chemička Ústí nad Labem110
109.Dubská Lucie2002 TJ Sokol Klimkovice108
110.Kejřová Martina2003 Badminton VK Aš102
Škorpilová Klára2003 USK Plzeň102
112.Uherová Andrea2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.101
113.Havlová Natálie2002 TJ Sokol Doubravka100
Korčmarošová Tereza2004 TJ Slovan Karlovy Vary100
115.Dejlová Veronika2003 TJ Sokol Klimkovice96
Králíčková Barbora2004 SK Hamr, z.s. 96
Nachtmanová Karolína2005 SK Prosek Praha96
118.Malcová Klára2005 BK TU v Liberci, z.s.92
119.Stehlíková Michaela2002 Super Stars Most90
120.Babková Vendula2004 TJ Sokol Štěpánovice89
121.Muchová Justýna2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.86
Šebková Veronika2002 BK 93 Hořovice86
123.Flachsová Markéta2005 Badminton VK Aš78
Helešicová Barbora2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.78
Hořanská Barbora2005 TJ Sokol Růžďka78
Jirovcová Eva2004 TJ Sokol Křemže78
Kleiberová Julie2005 TJ Montas Hradec Králové78
Klengelová Natálie2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.78
Kortusová Natálie2005 TJ Sokol České Budějovice78
Kračmarová Kateřina2002 BC 66 Ivančice78
Kuptíková Gabriela2005 SK Prosek Praha78
Pacalová Lucie2005 Slavoj Podivín78
Šemberová Johana2003 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic78
Tomášková Eva2003 BaC Kladno78
Zaoralová Kristýna2002 Ostrava Badminton Klub78
136.Morchová Tereza2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.75
137.Hálková Nela2006 TJ Sokol České Budějovice73
138.Bendová Leona2002 Sokol Židlochovice72
Javůrková Monika2003 BK ARION PRAHA72
140.Valtová Veronika2004 TJ Slovan Vesec, z.s.66
141.Dvořáková Kateřina2004 TJ Sokol Štěpánovice63
Paříková Klára2002 Sokol Radotín Meteor Praha63
143.Pávová Natálie2004 SK Prosek Praha62
144.Pešatová Štěpánka2002 TJ Astra Zahradní Město, z.s.61
145.Pešková Anna2004 Badminton VK Aš60
Týrová Tereza2003 TJ Sokol Štěpánovice60
147.Uherová Kristýna2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.59
148.Gruberová Anna2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.58
149.Bálintová Kristýna2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.57
150.Máchová Kateřina2004 TJ Sokol Štěpánovice54
151.Karasová Anna2004 TJ Spoje Praha51
152.Romančinová Nicol2005 TJ Slovan Vesec, z.s.49
153.Šafrová Anna2005 TJ Chemička Ústí nad Labem48
154.Trnková Adéla2005 BK Goram Teplice, z.s.47
155.Bartůňková Bára2004 BK Králův Dvůr, z.s.46
Hučíková Nicole2003 SK VITALITY Slezsko o.s.46
Kusá Viktorie2004 BK Králův Dvůr, z.s.46
Šmídová Karolína2004 BK Králův Dvůr, z.s.46
Svobodová Kateřina2005 BaC Kladno46
160.Hrušková Eliška2003 USK Plzeň43
161.Dvořáčková Adéla2006 TJ Jiskra Nejdek, z.s.42
Hartmannová Alžběta2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.42
Herudková Hana2004 SK Badminton Boreček Opava, z.s.42
Niklová Ema2002 TJ Slavoj Český Těšín42
Pániková Melánie2002 SK Badminton Boreček Opava, z.s.42
Stolárová Zuzana2002 Ostrava Badminton Klub42
Tomanková Adéla2002 TJ Slavoj Český Těšín42
Vašíčková Aneta2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice42
Veselá Barbora2005 Badminton Sharks Brno, z.s.42
170.Keilová Kateřina2006 BK TU v Liberci, z.s.39
Šoljaková Eliška2005 BK TU v Liberci, z.s.39
172.Krejčí Adéla2005 TJ Chemička Ústí nad Labem32
Nejezchlebová Adéla2002 Badminton Sharks Brno, z.s.32
174.Raithelová Natálie2005 Badminton VK Aš30
Tvarohová Emílie2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.30
176.Kaprasová Lea2006 BK TU v Liberci, z.s.28
Pleštilová Karolína2004 BK TU v Liberci, z.s.28
178.Kindlová Anna2003 BK TJ Baník Most26
Křížanová Tereza2004 TJ Slovan Vesec, z.s.26
Lahučká Karina2002 BK TJ Baník Most26
181.Dvořáková Tereza2004 BK Goram Teplice, z.s.22
Muzikářová Anna2005 BK TU v Liberci, z.s.22
183.Šafránková Anna2002 BK ARION PRAHA21
184.Houdová Barbora2002 Badminton Proboštov z.s.18
Kobyláková Alžběta2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.18
Kubačková Laura2003 Badminton Proboštov z.s.18
187.Kusá Lída2002 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.16
188.Blažková Kamila2004 BK TU v Liberci, z.s.14
Koňasová Veronika2004 BK TU v Liberci, z.s.14
Kristenová Tereza2002 BK TU v Liberci, z.s.14
Maierová Natálie2003 TJ Slovan Vesec, z.s.14
Podrazilová Michaela2003 TJ Chemička Ústí nad Labem14
Vandrovcová Klára2005 BK Goram Teplice, z.s.14
Vaverová Kateřina2005 BK TU v Liberci, z.s.14
195.Jahnová Alexandra 2004 Badminton VK Aš12
Jahnová Natálie2003 Badminton VK Aš12
197.Pondělíková Veronika2005 TJ Chemička Ústí nad Labem10
198.Jeřábková Barbora2004 TJ Spoje Praha9
Vlasáková Adéla2002 BKV Plzeň9
1.Valentová Kateřina2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice2784
2.Mikelová Kateřina2002 Sokol Radotín Meteor Praha2730
3.Růžičková Marie2003 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.2384
Van Coppenolle Tallulah2003 TJ Orlová - Lutyně, z.s.2384
5.Šilhavá Radka2002 SK Hamr, z.s. 2320
6.Hořínková Soňa2003 TJ Slovan Vesec, z.s.2272
Staňková Ema2003 Sokol Radotín Meteor Praha2272
8.Krpatová Lucie2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice2200
9.Chadimová Adéla2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.2088
10.Studená Marie2002 SK Badminton Přerov, z.s.1952
11.Líbalová Šárka2002 TJ Slovan Vesec, z.s.1920
12.Němcová Nela2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.1832
13.Morcinková Zuzana2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.1584
14.Petrušková Klára2003 TJ Sokol Klimkovice1360
15.Pazderková Nicole2002 TJ Lanškroun, z.s.1312
Veselá Veronika2003 TJ Lanškroun, z.s.1312
17.Kohoutová Anna Natálie2002 Super Stars Most1301
18.Zuzáková Kateřina2002 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.1200
19.Kolesárová Zuzana2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.1171
20.Šilhavá Klára2004 SK Hamr, z.s. 1104
Šmídová Martina2002 BKV Plzeň1104
Štěříková Natalie2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.1104
23.Kunešová Tereza2003 SK Hamr, z.s. 1061
24.Brejchová Adéla2002 TJ Sokol Nový Knín931
25.Šmikmátorová Linda2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.875
26.Klapalová Adéla2003 BC 66 Ivančice862
27.Schořová Adéla2003 BK Králův Dvůr, z.s.860
28.Všetečková Anna2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice789
29.Maixnerová Petra2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.736
30.Ševčíková Martina2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.726
31.Kohoutová Markéta2004 Super Stars Most723
32.Říhová Michaela2003 T-Club Berušky720
33.Míčková Vendula2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.680
34.Schafferová Sára2003 Badminton Sharks Brno, z.s.658
35.Poláková Mariana2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.644
36.Hejduková Karolína2004 SK Hamr, z.s. 609
37.Kortusová Barbora2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.595
38.Klailová Patricie2002 BK ARION PRAHA578
39.Metzová Lucie2004 TJ Sokol Klimkovice566
40.Krupičková Aneta2003 BKV Plzeň553
41.Nováková Veronika2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.540
42.Korábová Barbora2002 TJ Agrotec Hustopeče531
43.Šalomounová Eliška2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.493
44.Žurková Valérie2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.491
45.Pokorná Kateřina2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.479
46.Šenfeldová Bára2004 TJ Sokol Doubravka476
Viktorová Barbora2003 TJ Sokol Doubravka476
48.Grusmanová Anna2002 SK Badminton Boreček Opava, z.s.467
Kryeziu Vanesa2003 TJ Sokol České Budějovice467
Podolková Žofie2003 TJ Sokol České Budějovice467
51.Donová Lucie2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.463
52.Koudelková Lucie2002 TJ Sokol Křemže455
53.Březinová Barbora2003 Sokol Radotín Meteor Praha452
Čápová Adéla2003 TJ Sokol České Budějovice452
Mendreková Dominika2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.452
Neubauerová Klára2004 TJ Sokol České Budějovice452
57.Štefulíková Hanka2003 BC 66 Ivančice446
58.Bílková Eliška2004 SK Hamr, z.s. 444
59.Charyparová Tereza2002 BK TU v Liberci, z.s.429
Mizerová Kateřina2003 BK TU v Liberci, z.s.429
61.Granátová Denisa2003 BK Omega Olomouc, z.s.428
Johnová Barbora2004 Sokol Radotín Meteor Praha428
63.Melíšková Karolína2002 Sokol Radotín Meteor Praha395
64.Dragounová Alžběta2003 TJ Chemička Ústí nad Labem392
Křížová Karolína2003 TJ Chemička Ústí nad Labem392
Truchlá Kateřina2002 TJ Astra Zahradní Město, z.s.392
Vrbová Barbora2003 BK Omega Olomouc, z.s.392
68.Mathieu Sarah2002 Sokol Radotín Meteor Praha384
Vyšehradská Anna2003 Sokol Radotín Meteor Praha384
70.Stará Natálie2004 SK Prosek Praha380
Tvrdíková Veronika2004 SK Prosek Praha380
72.Durmiši Tereza2004 Sokol Židlochovice373
73.Čermáková Magdaléna2003 SK Radonice, z.s.359
74.Suchá Jitka2002 Badminton VK Aš356
75.Štěrbáková Sára2003 TJ Sokol Doubravka348
76.Kejřová Martina2003 Badminton VK Aš339
77.Kožnarová Lucie2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.332
Kramešová Zuzana2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.332
79.Pálková Tereza2002 Super Stars Most323
80.Pufferová Adéla2003 TJ Sokol České Budějovice320
81.Bouberlová Tereza2002 TJ Sokol Vodňany306
Mrázková Barbora2004 TJ Lanškroun, z.s.306
83.Tyrmerová Magdalena2004 TJ Sokol Nový Knín305
84.Pešatová Štěpánka2002 TJ Astra Zahradní Město, z.s.284
Stehlíková Michaela2002 Super Stars Most284
86.Larischová Marta2004 TJ Sokol Klimkovice281
87.Javůrková Monika2003 BK ARION PRAHA276
88.Zsilayová Kateřina2005 TJ Slovan Vesec, z.s.268
89.Babková Vendula2004 TJ Sokol Štěpánovice263
90.Líčková Štěpánka2003 Slavoj Podivín253
91.Stejskalová Eliška2004 BK TU v Liberci, z.s.252
92.Jirásková Adéla2004 BK Králův Dvůr, z.s.251
93.Hájková Linda2004 TJ Chemička Ústí nad Labem248
Pantoflíčková Adéla2003 Sokol Radotín Meteor Praha248
Zavadilová Tereza2004 TJ Chemička Ústí nad Labem248
96.Petroušková Natálie2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.230
97.Šolarová Tereza2004 TJ Montas Hradec Králové228
98.Hulcová Viktorie2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.216
99.Vernerová Barbora2004 BaC Kladno212
100.Bartnická Agáta2002 SK VITALITY Slezsko o.s.206
Blažíčková Veronika2003 USK Plzeň206
Hoffmanová Viktorie2004 TJ Slovan Karlovy Vary206
103.Bechyňská Aneta2004 Super Stars Most204
104.Fuchsová Markéta2004 TJ Sokol Doubravka198
Králíčková Barbora2004 SK Hamr, z.s. 198
Škorpilová Klára2003 USK Plzeň198
107.Dejlová Veronika2003 TJ Sokol Klimkovice192
108.Uherová Andrea2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.190
109.Pešková Anna2004 Badminton VK Aš189
110.Zimová Barbora2003 TJ Chemička Ústí nad Labem174
Zimová Kateřina2003 TJ Chemička Ústí nad Labem174
112.Haringová Kristýna2003 TJ Slovan Vesec, z.s.166
113.Dvořáková Kateřina2004 TJ Sokol Štěpánovice164
Gruberová Anna2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.164
Havlová Natálie2002 TJ Sokol Doubravka164
Hrušková Eliška2003 USK Plzeň164
Korčmarošová Tereza2004 TJ Slovan Karlovy Vary164
118.Bálintová Kristýna2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.162
119.Bendová Leona2002 Sokol Židlochovice156
Dušková Denisa2003 TJ Bílá Hora Plzeň156
Kobyláková Andrea2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.156
122.Hálková Nela2006 TJ Sokol České Budějovice152
123.Muchová Justýna2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.139
124.Hučíková Nicole2003 SK VITALITY Slezsko o.s.128
Malcová Klára2005 BK TU v Liberci, z.s.128
Paříková Klára2002 Sokol Radotín Meteor Praha128
Šourková Tereza2002 TJ Slovan Vesec, z.s.128
128.Tomášková Eva2003 BaC Kladno126
129.Bartůňková Bára2004 BK Králův Dvůr, z.s.125
130.Keilová Kateřina2006 BK TU v Liberci, z.s.124
Kozempelová Kristina2005 BK TJ Baník Most124
Pávová Natálie2004 SK Prosek Praha124
133.Nachtmanová Karolína2005 SK Prosek Praha120
134.Romančinová Nicol2005 TJ Slovan Vesec, z.s.118
135.Cábová Andrea2002 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.114
Helešicová Barbora2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.114
Herudková Hana2004 SK Badminton Boreček Opava, z.s.114
Hořanská Barbora2005 TJ Sokol Růžďka114
Jirovcová Eva2004 TJ Sokol Křemže114
Kleiberová Julie2005 TJ Montas Hradec Králové114
Kračmarová Kateřina2002 BC 66 Ivančice114
Pacalová Lucie2005 Slavoj Podivín114
Pániková Melánie2002 SK Badminton Boreček Opava, z.s.114
Vašíčková Aneta2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice114
145.Kusá Lída2002 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.112
Nejezchlebová Adéla2002 Badminton Sharks Brno, z.s.112
147.Valtová Veronika2004 TJ Slovan Vesec, z.s.106
148.Šoljaková Eliška2005 BK TU v Liberci, z.s.104
149.Flachsová Markéta2005 Badminton VK Aš102
Raithelová Natálie2005 Badminton VK Aš102
151.Fišerová Karolína2005 Super Stars Most92
152.Kusá Viktorie2004 BK Králův Dvůr, z.s.86
Morchová Tereza2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.86
Šmídová Karolína2004 BK Králův Dvůr, z.s.86
Svobodová Kateřina2005 BaC Kladno86
Uherová Kristýna2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.86
157.Pleštilová Karolína2004 BK TU v Liberci, z.s.84
158.Dubská Lucie2002 TJ Sokol Klimkovice78
Hartmannová Alžběta2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.78
Jahnová Alexandra 2004 Badminton VK Aš78
Jahnová Natálie2003 Badminton VK Aš78
Kočincová Tereza2002 Keramika Chlumčany78
Kortusová Natálie2005 TJ Sokol České Budějovice78
Kuptíková Gabriela2005 SK Prosek Praha78
Máchová Kateřina2004 TJ Sokol Štěpánovice78
Niklová Ema2002 TJ Slavoj Český Těšín78
Šemberová Johana2003 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic78
Stolárová Zuzana2002 Ostrava Badminton Klub78
Tomanková Adéla2002 TJ Slavoj Český Těšín78
Týrová Tereza2003 TJ Sokol Štěpánovice78
Veselá Barbora2005 Badminton Sharks Brno, z.s.78
Vlasáková Adéla2002 BKV Plzeň78
Zaoralová Kristýna2002 Ostrava Badminton Klub78
174.Trnková Adéla2005 BK Goram Teplice, z.s.68
175.Kaprasová Lea2006 BK TU v Liberci, z.s.64
Krejčí Adéla2005 TJ Chemička Ústí nad Labem64
Šafrová Anna2005 TJ Chemička Ústí nad Labem64
178.Kubačková Laura2003 Badminton Proboštov z.s.52
179.Kobyláková Alžběta2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.42
Šafránková Anna2002 BK ARION PRAHA42
181.Kindlová Anna2003 BK TJ Baník Most38
Podrazilová Michaela2003 TJ Chemička Ústí nad Labem38
183.Blažková Kamila2004 BK TU v Liberci, z.s.26
Dvořáková Tereza2004 BK Goram Teplice, z.s.26
Houdová Barbora2002 Badminton Proboštov z.s.26
Koňasová Veronika2004 BK TU v Liberci, z.s.26
Kristenová Tereza2002 BK TU v Liberci, z.s.26
Křížanová Tereza2004 TJ Slovan Vesec, z.s.26
Lahučká Karina2002 BK TJ Baník Most26
Maierová Natálie2003 TJ Slovan Vesec, z.s.26
Muzikářová Anna2005 BK TU v Liberci, z.s.26
Vandrovcová Klára2005 BK Goram Teplice, z.s.26
Vaverová Kateřina2005 BK TU v Liberci, z.s.26
1.Krpatová Lucie2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice2024
2.Chadimová Adéla2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.1920
Studená Marie2002 SK Badminton Přerov, z.s.1920
4.Mikelová Kateřina2002 Sokol Radotín Meteor Praha1854
5.Valentová Kateřina2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice1800
6.Van Coppenolle Tallulah2003 TJ Orlová - Lutyně, z.s.1760
7.Hořínková Soňa2003 TJ Slovan Vesec, z.s.1744
8.Štěříková Natalie2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.1680
9.Němcová Nela2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.1384
10.Veselá Veronika2003 TJ Lanškroun, z.s.1333
11.Staňková Ema2003 Sokol Radotín Meteor Praha1277
12.Petrušková Klára2003 TJ Sokol Klimkovice1132
13.Šilhavá Radka2002 SK Hamr, z.s. 1104
14.Morcinková Zuzana2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.1048
15.Šilhavá Klára2004 SK Hamr, z.s. 705
16.Růžičková Marie2003 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.658
17.Kunešová Tereza2003 SK Hamr, z.s. 633
18.Kohoutová Anna Natálie2002 Super Stars Most624
19.Šmídová Martina2002 BKV Plzeň610
20.Říhová Michaela2003 T-Club Berušky574
21.Klailová Patricie2002 BK ARION PRAHA566
22.Brejchová Adéla2002 TJ Sokol Nový Knín565
23.Šalomounová Eliška2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.554
24.Šmikmátorová Linda2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.545
25.Klapalová Adéla2003 BC 66 Ivančice541
26.Kohoutová Markéta2004 Super Stars Most523
27.Ševčíková Martina2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.518
28.Neubauerová Klára2004 TJ Sokol České Budějovice515
29.Líbalová Šárka2002 TJ Slovan Vesec, z.s.490
30.Schořová Adéla2003 BK Králův Dvůr, z.s.456
Všetečková Anna2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice456
32.Poláková Mariana2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.442
33.Johnová Barbora2004 Sokol Radotín Meteor Praha440
34.Křížová Karolína2003 TJ Chemička Ústí nad Labem428
35.Hejduková Karolína2004 SK Hamr, z.s. 416
36.Kožnarová Lucie2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.394
37.Grusmanová Anna2002 SK Badminton Boreček Opava, z.s.392
38.Krupičková Aneta2003 BKV Plzeň380
39.Bílková Eliška2004 SK Hamr, z.s. 356
40.Pazderková Nicole2002 TJ Lanškroun, z.s.348
41.Korábová Barbora2002 TJ Agrotec Hustopeče344
Metzová Lucie2004 TJ Sokol Klimkovice344
43.Kolesárová Zuzana2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.340
44.Granátová Denisa2003 BK Omega Olomouc, z.s.316
45.Kramešová Zuzana2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.306
46.Nováková Veronika2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.304
47.Šenfeldová Bára2004 TJ Sokol Doubravka292
48.Žurková Valérie2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.287
49.Štefulíková Hanka2003 BC 66 Ivančice284
50.Pokorná Kateřina2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.282
51.Mathieu Sarah2002 Sokol Radotín Meteor Praha280
Mendreková Dominika2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.280
Schafferová Sára2003 Badminton Sharks Brno, z.s.280
Vyšehradská Anna2003 Sokol Radotín Meteor Praha280
55.Kortusová Barbora2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.266
56.Mizerová Kateřina2003 BK TU v Liberci, z.s.261
57.Míčková Vendula2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.256
58.Mrázková Barbora2004 TJ Lanškroun, z.s.254
59.Dragounová Alžběta2003 TJ Chemička Ústí nad Labem252
Maixnerová Petra2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.252
61.Charyparová Tereza2002 BK TU v Liberci, z.s.248
Vrbová Barbora2003 BK Omega Olomouc, z.s.248
63.Donová Lucie2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.244
Durmiši Tereza2004 Sokol Židlochovice244
Tvrdíková Veronika2004 SK Prosek Praha244
66.Petroušková Natálie2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.239
67.Kryeziu Vanesa2003 TJ Sokol České Budějovice238
68.Fuchsová Markéta2004 TJ Sokol Doubravka232
69.Kejřová Martina2003 Badminton VK Aš216
70.Larischová Marta2004 TJ Sokol Klimkovice208
Melíšková Karolína2002 Sokol Radotín Meteor Praha208
Stejskalová Eliška2004 BK TU v Liberci, z.s.208
73.Hájková Linda2004 TJ Chemička Ústí nad Labem200
74.Suchá Jitka2002 Badminton VK Aš198
75.Zsilayová Kateřina2005 TJ Slovan Vesec, z.s.196
76.Hulcová Viktorie2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.192
77.Březinová Barbora2003 Sokol Radotín Meteor Praha172
Pálková Tereza2002 Super Stars Most172
Stará Natálie2004 SK Prosek Praha172
80.Čápová Adéla2003 TJ Sokol České Budějovice164
Uherová Andrea2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.164
82.Dušková Denisa2003 TJ Bílá Hora Plzeň156
Týrová Tereza2003 TJ Sokol Štěpánovice156
Zavadilová Tereza2004 TJ Chemička Ústí nad Labem156
85.Truchlá Kateřina2002 TJ Astra Zahradní Město, z.s.145
86.Raithelová Natálie2005 Badminton VK Aš144
87.Muchová Justýna2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.139
88.Kobyláková Andrea2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.138
89.Šolarová Tereza2004 TJ Montas Hradec Králové130
90.Fišerová Karolína2005 Super Stars Most128
Gruberová Anna2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.128
Líčková Štěpánka2003 Slavoj Podivín128
Malcová Klára2005 BK TU v Liberci, z.s.128
94.Dejlová Veronika2003 TJ Sokol Klimkovice126
Kočová Zuzana2005 SK Badminton Tábor, z.s.126
Romančinová Nicol2005 TJ Slovan Vesec, z.s.126
97.Morchová Tereza2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.124
98.Bendová Leona2002 Sokol Židlochovice120
Štěrbáková Sára2003 TJ Sokol Doubravka120
100.Stehlíková Michaela2002 Super Stars Most118
101.Viktorová Barbora2003 TJ Sokol Doubravka116
102.Kračmarová Kateřina2002 BC 66 Ivančice114
103.Kusá Lída2002 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.112
104.Pantoflíčková Adéla2003 Sokol Radotín Meteor Praha109
105.Javůrková Monika2003 BK ARION PRAHA108
Jirásková Adéla2004 BK Králův Dvůr, z.s.108
107.Bechyňská Aneta2004 Super Stars Most102
108.Bartnická Agáta2002 SK VITALITY Slezsko o.s.100
109.Karasová Anna2004 TJ Spoje Praha96
Králíčková Barbora2004 SK Hamr, z.s. 96
111.Nachtmanová Karolína2005 SK Prosek Praha90
Novotná Helena2005 SK Badminton Tábor, z.s.90
113.Korčmarošová Tereza2004 TJ Slovan Karlovy Vary88
Kozempelová Kristina2005 BK TJ Baník Most88
Pávová Natálie2004 SK Prosek Praha88
116.Babková Vendula2004 TJ Sokol Štěpánovice86
Dvořáková Kateřina2004 TJ Sokol Štěpánovice86
118.Haringová Kristýna2003 TJ Slovan Vesec, z.s.82
119.Šoljaková Eliška2005 BK TU v Liberci, z.s.80
Valtová Veronika2004 TJ Slovan Vesec, z.s.80
121.Pešatová Štěpánka2002 TJ Astra Zahradní Město, z.s.79
122.Hořanská Barbora2005 TJ Sokol Růžďka78
Hrušková Eliška2003 USK Plzeň78
Jirovcová Eva2004 TJ Sokol Křemže78
Klengelová Natálie2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.78
Koudelková Lucie2002 TJ Sokol Křemže78
Kuptíková Gabriela2005 SK Prosek Praha78
Máchová Kateřina2004 TJ Sokol Štěpánovice78
Pešková Anna2004 Badminton VK Aš78
Rozprýmová Markéta2003 Ostrava Badminton Klub78
Syrovátková Šárka2002 SKP Kometa Brno - RS Badminton78
Tvarohová Emílie2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.78
Vašíčková Aneta2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice78
Vernerová Barbora2004 BaC Kladno78
135.Krejčí Adéla2005 TJ Chemička Ústí nad Labem72
136.Hučíková Nicole2003 SK VITALITY Slezsko o.s.58
137.Bálintová Kristýna2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.54
Paříková Klára2002 Sokol Radotín Meteor Praha54
Šourková Tereza2002 TJ Slovan Vesec, z.s.54
140.Šafrová Anna2005 TJ Chemička Ústí nad Labem52
141.Čermáková Magdaléna2003 SK Radonice, z.s.46
Uherová Kristýna2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.46
143.Cábová Andrea2002 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.42
Dubská Lucie2002 TJ Sokol Klimkovice42
Flachsová Markéta2005 Badminton VK Aš42
Hartmannová Alžběta2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.42
Helešicová Barbora2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.42
Herudková Hana2004 SK Badminton Boreček Opava, z.s.42
Jahnová Natálie2003 Badminton VK Aš42
Kleiberová Julie2005 TJ Montas Hradec Králové42
Niklová Ema2002 TJ Slavoj Český Těšín42
Pacalová Lucie2005 Slavoj Podivín42
Pániková Melánie2002 SK Badminton Boreček Opava, z.s.42
Podolková Žofie2003 TJ Sokol České Budějovice42
Šemberová Johana2003 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic42
Škorpilová Klára2003 USK Plzeň42
Stolárová Zuzana2002 Ostrava Badminton Klub42
Tomanková Adéla2002 TJ Slavoj Český Těšín42
Veselá Barbora2005 Badminton Sharks Brno, z.s.42
Zaoralová Kristýna2002 Ostrava Badminton Klub42
161.Kubačková Laura2003 Badminton Proboštov z.s.40
Pleštilová Karolína2004 BK TU v Liberci, z.s.40
Zimová Barbora2003 TJ Chemička Ústí nad Labem40
Zimová Kateřina2003 TJ Chemička Ústí nad Labem40
165.Keilová Kateřina2006 BK TU v Liberci, z.s.38
Kindlová Anna2003 BK TJ Baník Most38
167.Kaprasová Lea2006 BK TU v Liberci, z.s.28
168.Blažková Kamila2004 BK TU v Liberci, z.s.26
Houdová Barbora2002 Badminton Proboštov z.s.26
Maierová Natálie2003 TJ Slovan Vesec, z.s.26
Muzikářová Anna2005 BK TU v Liberci, z.s.26
Trnková Adéla2005 BK Goram Teplice, z.s.26
Vandrovcová Klára2005 BK Goram Teplice, z.s.26
174.Dvořáková Tereza2004 BK Goram Teplice, z.s.14
Koňasová Veronika2004 BK TU v Liberci, z.s.14
Křížanová Tereza2004 TJ Slovan Vesec, z.s.14
Lahučká Karina2002 BK TJ Baník Most14
Podrazilová Michaela2003 TJ Chemička Ústí nad Labem14
Pondělíková Veronika2005 TJ Chemička Ústí nad Labem14
180.Dvořáčková Adéla2006 TJ Jiskra Nejdek, z.s.12
Kočincová Tereza2002 Keramika Chlumčany12
Šafránková Anna2002 BK ARION PRAHA12
Vlasáková Adéla2002 BKV Plzeň12
ČísloTurnajGPDatum
1GPC U17 - 19. Witte Cup - NejdekC04.03.2017
2GPC U17 - otevřený - Velké PavloviceC04.03.2017
3Přebor Klimkovic a MS župy ČOS - otevřený - KlimkoviceC11.03.2017
4GPC U17 - otevřený - AšC02.04.2017
51. GPB U17 - Brno - BohuniceB09.04.2017
62. GPD U17 - Ústí nad LabemD22.04.2017
72. GPD U17 - LiberecD23.04.2017
82. GPC U17 - Český KrumlovC23.04.2017
92. GPC U17 - OpavaC23.04.2017
102. GPC U17 - JihlavaC29.04.2017
112. GPC U17 - LiberecC29.04.2017
122. GPC U17 - HoliceC29.04.2017
132. GPC U17 - Králův DvůrC29.04.2017
142. GPC U17 - RadoniceC29.04.2017
15GPC U17 - kvalifikační - AšC30.04.2017
162. GPA U17 - Praha - ZMA14.05.2017
17GPC U17 - otevřený - KladnoC28.05.2017
18GPC U17 Open DRIVE- čtyřhry,mixy - AšC02.09.2017
19GPC U17- otevřený - České BudějoviceC09.09.2017
20GPC U17- otevřený - KarvináC09.09.2017
21GPC U17- otevřený - Brno - SlatinaC09.09.2017
22GPC U17- otevřený - KladnoC10.09.2017
23GPC U17 - otevřený - Praha HamrC10.09.2017
242. GPB U17 - DobřanyB08.10.2017
25OP U17 - Hradec KrálovéSKP21.10.2017
26OP U17 - OrlováSKP21.10.2017
27OP U17 - MostSKP21.10.2017
28OP U17 - IvančiceSKP21.10.2017
29OP U17 - KladnoSKP22.10.2017
30OP U17 - Český KrumlovSKP22.10.2017
31OP U17 - NejdekSKP22.10.2017
32OP U17 - Praha HamrSKP22.10.2017
33GPC U17 - otevřený - LiberecC28.10.2017
34MČR U17 - Praha - ZMMČR05.11.2017
35GPC U17 - otevřený - Brno - SlatinaC11.11.2017
36GPC U17 - otevřený - Praha HamrC19.11.2017
37GPC U17- otevřený - KlimkoviceC25.11.2017
38GPC U17 otevřený - PlzeňC02.12.2017
39GPC U17 Přebor Prahy - Praha HamrC16.12.2017
401. GPD U17 - LiberecD06.01.2018
411. GPD U17 - TepliceD06.01.2018
421. GPC U17 - Ústí nad LabemC13.01.2018
431. GPC U17 - Český KrumlovC13.01.2018
44GPC U17 - otevřený - Praha HamrC21.01.2018
45GPC U17 kvalifikační - PodivínC27.01.2018
461. GPC U17 - OlomoucC27.01.2018
47GPC U17 - KladnoC27.01.2018
48GPC U17 kvalifikační - Plzeň Bílá HoraC28.01.2018
491. GPC U17 - Praha HamrC03.02.2018
50GPC U17 - Rychnov nad KněžnouC04.02.2018
511. GPA U17 - Brno SlatinaA18.02.2018
 
X
Enter your e-mail address.
Enter the password that accompanies your e-mail.
Loading