logo
Český badmintonový svaz

Historické


U19 - stav k 01.03.2018

Kategorie: 
U19
Top N nejlepších výsledků: 
4
Období: 
25.01.2017 - 01.03.2018
Typ: 
Průběžný
Sezona: 
2017-2018
Export: 
Vyhledat: CTRL+F
1.Král Jiří2000 BK TJ Baník MostWJ56
2.Abraham Tomáš2000 Super Stars MostWJ142
3.Švejda Tomáš2002 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.2672
4.Ehm Matěj2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice2203
5.Blaník Adam2000 TJ Orlová - Lutyně, z.s.1776
6.Vajsejtl Jiří2000 TJ Slovan Vesec, z.s.1616
Viktora Jan2001 TJ Sokol Doubravka1616
8.Waller David2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1437
9.Janoštík Jan2003 TJ Sokol České Budějovice1272
10.Hynek Tomáš2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.1072
11.Ehm Adam2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice968
12.Sebera Vojtěch2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.960
13.Marek Filip2001 BK TU v Liberci, z.s.918
14.Morávek Michal2002 BaC Kladno859
15.Twardzik Adam2001 Super Stars Most846
16.Chlubna Jaroslav2001 Badminton Akademie Olomouc, z.s.801
17.Aubus Marek2001 TJ Montas Hradec Králové789
Brázda Tadeáš2002 BC 66 Ivančice789
19.Mráz Šimon2001 TJ Sokol Doubravka733
20.Kostrhun Adam2000 Slavoj Podivín660
21.Slíva Martin2001 BK Kopřivnice, z.s.585
22.Dvořák Vojtěch2000 BaC Kladno566
23.Franek Lukáš2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.554
24.Grund Michal2001 TJ Sokol Polabiny Pardubice530
25.Dostál Martin2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.502
26.Strnad Tomáš2000 TJ Sokol Dobruška466
27.Derka Jiří2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.452
28.Malý Viktor2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.431
29.Breznen Adam2001 Kabal team Karviná426
30.Volf Vojtěch2002 BaC Kladno421
31.Rzeplinski Matěj2004 TJ Slavoj Český Těšín419
32.Láznička Jakub2000 TJ Sokol Klimkovice406
33.Králíček Jan2000 Super Stars Most380
34.Hykyš Dominik2002 Super Stars Most374
35.Pohanka Pavel2000 BKV Plzeň364
36.Dostál Marek2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.359
37.Panocha Tomáš2000 Sokol Radotín Meteor Praha356
38.Wanke Karel2002 S.K. P.E.M.A. Opava, z.s.346
39.Skalský Jiří2000 BK Králův Dvůr, z.s.321
40.Bízek Vojtěch2002 BK ARION PRAHA320
41.Kostrhun Daniel2002 Slavoj Podivín317
42.Mádle Lukáš2001 BK TU v Liberci, z.s.312
43.Podivín Václav2000 SK Prosek Praha305
44.Janoušek Petr2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice302
45.Bhuiyan Adam2001 Sokol Radotín Meteor Praha296
46.Volf Matěj2001 SK Radonice, z.s.288
47.Obhlídal Václav2002 SK Prosek Praha284
48.Koranda Michal2000 Zbrklý úder - Badminton Klatovy280
Palán Václav2001 SK Prosek Praha280
Štefek Jakub2001 Kabal team Karviná280
51.Dvořák Daniel2000 BK Králův Dvůr, z.s.273
52.Chumchal Martin2002 BK Omega Olomouc, z.s.266
Lutsak Viktor2000 TJ Jiskra Nejdek, z.s.266
54.Hora Jan2003 TJ Bílá Hora Plzeň265
55.Broda Ondřej2001 TJ Sokol Klimkovice248
56.Smažil Ondřej2001 SK Kuklenská Brno, z.s.244
57.Brázda Jáchym2001 SK Radonice, z.s.216
58.Reichman Jakub2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.214
59.Lipka Jakub2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.208
60.Herzán David2002 Slavoj Podivín206
61.Tichý Štěpán 2001 Badminton VK Aš182
62.Bičan Petr2001 BK Králův Dvůr, z.s.181
63.Vajsejtl Jaroslav2002 TJ Slovan Vesec, z.s.178
64.Uher Alexandr2002 Badminton Sharks Brno, z.s.172
Urban Michal2001 Badminton Akademie Olomouc, z.s.172
66.Soukup Václav2001 BKV Plzeň170
67.Toman Václav2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.168
68.Kozák Josef2000 TJ Jiskra Nejdek, z.s.167
69.Blažek Jan2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.166
70.Ziman Jan2000 BKV Plzeň165
71.Kozelský Matěj2002 TJ Sokol Klimkovice164
Šilhan Ondřej2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.164
73.Straka Jakub2000 Super Stars Most162
74.Pergl Tomáš2000 BK Králův Dvůr, z.s.154
75.Dvořák Daniel2005 TJ Sokol České Budějovice150
76.Jurča Tomáš2003 TJ Lanškroun, z.s.148
77.Kocian Šimon2002 Badminton Akademie Olomouc, z.s.142
Müller Jáchym2002 Badminton Sharks Brno, z.s.142
Vitoš Michal2000 TJ Slavoj Český Těšín142
80.Diviš Jakub2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.140
Gottštein Filip2003 TJ Slovan Vesec, z.s.140
82.Ječmínek Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.138
83.Erhart Stanislav2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.134
84.Ponča Ondřej2000 Kabal team Karviná133
85.Grošov Pavel2000 BADMINTON FSpS MU, z.s.132
86.Hevessy Ondřej2001 TJ Orlová - Lutyně, z.s.128
87.Canibal Petr2001 Kabal team Karviná126
88.Šulc Adam2004 SK Prosek Praha125
89.Dajčar Jan2002 TJ Lanškroun, z.s.124
90.Poříz Vojtěch2003 Start Jihlava120
Zelinka Daniel2002 SK Prosek Praha120
92.Černík Tomáš2001 TJ Sokol Klimkovice116
93.Erhart Vratislav2003 TJ Astra Zahradní Město, z.s.114
Kalkuš Matyáš2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.114
Nekvinda Petr2005 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.114
Pavlíček Miroslav2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.114
Pospíšil Tomáš2003 Super Stars Most114
Samec Jan2003 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic114
Siegl Martin2000 TJ Montas Hradec Králové114
100.Hájek David2000 Super Stars Most112
101.Kott Matthias Damian2002 TJ Astra Zahradní Město, z.s.110
102.Altera Jan2004 BaC Kladno108
103.Slíva David2003 TJ Sokol Klimkovice103
104.Dohnal Vojtěch2001 SK Prosek Praha101
Fürst Daniel2003 Sokol Radotín Meteor Praha101
Šilhan Matěj2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.101
107.Pokorný Lukáš2001 SK Hamr, z.s. 93
108.Míra Patrik2003 TJ Slavoj Český Těšín91
109.Tajmr Vojtěch2000 TJ Slovan Vesec, z.s.88
110.Metz Lukáš2001 TJ Sokol Klimkovice87
111.Mareš Michal2000 SK Radonice, z.s.84
Prek Šimon2002 Badminton Sharks Brno, z.s.84
113.Demuth Tomáš2002 BK TJ Baník Most78
Forejt Michal2002 Sokol Radotín Meteor Praha78
Holubář Martin2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.78
Janošov Radek2003 SK Hamr, z.s. 78
Kalina Ondřej2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.78
Kopřiva Dominik2004 SK Badminton Přerov, z.s.78
Malý Adam2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.78
Martínek Matěj2001 BKV Plzeň78
Oros Marek2003 Super Stars Most78
Port Jan2003 Super Stars Most78
Rott Matěj2001 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.78
Smutný David2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.78
Tymeš Michal2002 SK Hamr, z.s. 78
126.Borkovec Filip2000 TJ Sokol Doubravka75
Riegr Jakub2002 SK Prosek Praha75
128.Paclt Marek2000 BK Králův Dvůr, z.s.73
129.Slíva Martin2002 Kabal team Karviná67
130.Sommer Tomáš2001 Sokol Radotín Meteor Praha60
131.Brachtl Adam2001 SK Hamr, z.s. 58
132.Häring Filip2003 TJ Sokol Klimkovice54
Listopad Marek2003 Sokol Radotín Meteor Praha54
Mejzlík Martin2003 SK Kuklenská Brno, z.s.54
135.Rybyšar Vojtěch2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice46
Vojtěch Adam2004 TJ Montas Hradec Králové46
137.Blažek Ondřej2000 BK TU v Liberci, z.s.42
Borkovec Tomáš2000 TJ Sokol Doubravka42
Fojcík Dominik2002 SK VITALITY Slezsko o.s.42
Hájek Adam2002 TJ Chemička Ústí nad Labem42
Kostelecký Jan2002 TJ Lanškroun, z.s.42
Kowalowski Marek2003 SK VITALITY Slezsko o.s.42
Kubáček Jan2001 BK TU v Liberci, z.s.42
Kůr Tom2001 TJ Slavoj Český Těšín42
Mrskoš Stanislav2004 BK TU v Liberci, z.s.42
Řepa Václav2001 Super Stars Most42
Salava Michal2002 TJ Chemička Ústí nad Labem42
Svoboda Jindřich2002 TJ Sokol Doubravka42
Vnouček Adam2003 BK ARION PRAHA42
150.Vraštiak Jakub2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.32
151.Breznen Maciej2003 Kabal team Karviná30
Foukal Aleš2005 TJ Slovan Vesec, z.s.30
Hošek Vojtěch2003 BK TJ Baník Most30
Nesvačil Michal2002 SK Radonice, z.s.30
155.Komorous Filip2002 SK Hamr, z.s. 27
156.Csepcsar Michael2000 SK VITALITY Slezsko o.s.25
Macura Michal2001 SK VITALITY Slezsko o.s.25
158.Franta Vojtěch2003 Sokol Radotín Meteor Praha18
Patera Tomáš2003 Sokol Radotín Meteor Praha18
Veselý Matyáš2002 BK ARION PRAHA18
161.Tomoszek Lukáš2002 SK VITALITY Slezsko o.s.13
162.Bystroň Jan2001 Ostrava Badminton Klub12
Kubný Jan2000 SK Badminton Boreček Opava, z.s.12
Matula Tomáš2004 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.12
Vrána František2000 SK Badminton Boreček Opava, z.s.12
166.Černý David2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.9
Heyer Jan2002 TJ Astra Zahradní Město, z.s.9
Kovář Štěpán2002 Sokol Radotín Meteor Praha9
1.Král Jiří2000 BK TJ Baník MostWJ91
2.Janoštík Jan2003 TJ Sokol České Budějovice3104
Švejda Tomáš2002 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.3104
4.Kulíšek Vít2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.2592
Palán Václav2001 SK Prosek Praha2592
Vajsejtl Jiří2000 TJ Slovan Vesec, z.s.2592
7.Blaník Adam2000 TJ Orlová - Lutyně, z.s.2304
8.Sebera Vojtěch2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1912
Waller David2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1912
10.Marek Filip2001 BK TU v Liberci, z.s.1517
11.Twardzik Adam2001 Super Stars Most1408
12.Kostrhun Adam2000 Slavoj Podivín1344
13.Mádle Lukáš2001 BK TU v Liberci, z.s.1277
14.Hynek Tomáš2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.1224
15.Kostrhun Daniel2002 Slavoj Podivín1171
16.Ehm Adam2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice1145
17.Podivín Václav2000 SK Prosek Praha1050
18.Abraham Tomáš2000 Super Stars Most1040
19.Morávek Michal2002 BaC Kladno1032
20.Ehm Matěj2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice950
21.Dvořák Vojtěch2000 BaC Kladno861
22.Šilhan Ondřej2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.801
23.Dostál Martin2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.790
24.Brázda Tadeáš2002 BC 66 Ivančice788
25.Bhuiyan Adam2001 Sokol Radotín Meteor Praha765
Panocha Tomáš2000 Sokol Radotín Meteor Praha765
27.Mráz Šimon2001 TJ Sokol Doubravka752
28.Janoušek Petr2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice708
29.Wanke Karel2002 S.K. P.E.M.A. Opava, z.s.693
30.Blažek Jan2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.684
31.Franek Lukáš2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.660
32.Slíva David2003 TJ Sokol Klimkovice657
33.Slíva Martin2001 BK Kopřivnice, z.s.654
34.Hora Jan2003 TJ Bílá Hora Plzeň651
35.Breznen Adam2001 Kabal team Karviná646
36.Kozák Josef2000 TJ Jiskra Nejdek, z.s.645
Lutsak Viktor2000 TJ Jiskra Nejdek, z.s.645
38.Tichý Štěpán 2001 Badminton VK Aš614
39.Strnad Tomáš2000 TJ Sokol Dobruška586
40.Hykyš Dominik2002 Super Stars Most585
41.Grund Michal2001 TJ Sokol Polabiny Pardubice541
42.Viktora Jan2001 TJ Sokol Doubravka520
43.Volf Vojtěch2002 BaC Kladno504
44.Derka Jiří2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.491
Reichman Jakub2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.491
46.Malý Viktor2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.489
47.Hájek David2000 Super Stars Most488
48.Králíček Jan2000 Super Stars Most482
Skalský Jiří2000 BK Králův Dvůr, z.s.482
50.Dostál Marek2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.479
51.Dvořák Daniel2000 BK Králův Dvůr, z.s.469
52.Erhart Stanislav2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.465
53.Pohanka Pavel2000 BKV Plzeň464
54.Bízek Vojtěch2002 BK ARION PRAHA458
Obhlídal Václav2002 SK Prosek Praha458
56.Štefek Jakub2001 Kabal team Karviná444
57.Kubáček Jan2001 BK TU v Liberci, z.s.430
58.Broda Ondřej2001 TJ Sokol Klimkovice424
59.Lipka Jakub2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.419
60.Zelinka Daniel2002 SK Prosek Praha416
61.Láznička Jakub2000 TJ Sokol Klimkovice390
62.Chumchal Martin2002 BK Omega Olomouc, z.s.388
63.Metz Lukáš2001 TJ Sokol Klimkovice354
64.Toman Václav2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.348
65.Kozelský Matěj2002 TJ Sokol Klimkovice346
66.Slíva Martin2002 Kabal team Karviná334
67.Smažil Ondřej2001 SK Kuklenská Brno, z.s.332
68.Vitoš Michal2000 TJ Slavoj Český Těšín323
69.Kocian Šimon2002 Badminton Akademie Olomouc, z.s.320
Tymeš Michal2002 SK Hamr, z.s. 320
Uher Alexandr2002 Badminton Sharks Brno, z.s.320
72.Bičan Petr2001 BK Králův Dvůr, z.s.316
73.Rzeplinski Matěj2004 TJ Slavoj Český Těšín314
74.Chlubna Jaroslav2001 Badminton Akademie Olomouc, z.s.312
75.Černík Tomáš2001 TJ Sokol Klimkovice310
76.Koranda Michal2000 Zbrklý úder - Badminton Klatovy308
77.Herzán David2002 Slavoj Podivín290
Soukup Václav2001 BKV Plzeň290
79.Brázda Jáchym2001 SK Radonice, z.s.288
Volf Matěj2001 SK Radonice, z.s.288
81.Pokorný Lukáš2001 SK Hamr, z.s. 284
82.Müller Jáchym2002 Badminton Sharks Brno, z.s.278
83.Urban Michal2001 Badminton Akademie Olomouc, z.s.274
84.Ponča Ondřej2000 Kabal team Karviná262
85.Vajsejtl Jaroslav2002 TJ Slovan Vesec, z.s.242
Ziman Jan2000 BKV Plzeň242
87.Straka Jakub2000 Super Stars Most234
88.Hevessy Ondřej2001 TJ Orlová - Lutyně, z.s.224
89.Pergl Tomáš2000 BK Králův Dvůr, z.s.217
90.Dajčar Jan2002 TJ Lanškroun, z.s.214
Jurča Tomáš2003 TJ Lanškroun, z.s.214
92.Prek Šimon2002 Badminton Sharks Brno, z.s.204
93.Borkovec Filip2000 TJ Sokol Doubravka203
Míra Patrik2003 TJ Slavoj Český Těšín203
95.Diviš Jakub2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.200
Fürst Daniel2003 Sokol Radotín Meteor Praha200
97.Altera Jan2004 BaC Kladno192
Poříz Vojtěch2003 Start Jihlava192
99.Grošov Pavel2000 BADMINTON FSpS MU, z.s.180
100.Kott Matthias Damian2002 TJ Astra Zahradní Město, z.s.170
101.Dohnal Vojtěch2001 SK Prosek Praha167
102.Gottštein Filip2003 TJ Slovan Vesec, z.s.164
Riegr Jakub2002 SK Prosek Praha164
104.Mejzlík Martin2003 SK Kuklenská Brno, z.s.156
105.Matula Jakub2002 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.150
Šilhan Matěj2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.150
107.Malý Adam2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.138
Pavlíček Miroslav2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.138
109.Holubář Martin2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.126
Kalina Ondřej2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.126
Martínek Matěj2001 BKV Plzeň126
112.Šulc Adam2004 SK Prosek Praha125
113.Komorous Filip2002 SK Hamr, z.s. 120
114.Blažek Ondřej2000 BK TU v Liberci, z.s.114
Bystroň Jan2001 Ostrava Badminton Klub114
Demuth Tomáš2002 BK TJ Baník Most114
Franta Vojtěch2003 Sokol Radotín Meteor Praha114
Kopřiva Dominik2004 SK Badminton Přerov, z.s.114
Oros Marek2003 Super Stars Most114
Port Jan2003 Super Stars Most114
Pospíšil Tomáš2003 Super Stars Most114
Siegl Martin2000 TJ Montas Hradec Králové114
123.Paclt Marek2000 BK Králův Dvůr, z.s.112
124.Kalkuš Matyáš2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.102
Nekvinda Petr2005 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.102
126.Csepcsar Michael2000 SK VITALITY Slezsko o.s.88
Macura Michal2001 SK VITALITY Slezsko o.s.88
128.Vojtěch Adam2004 TJ Montas Hradec Králové86
129.Brachtl Adam2001 SK Hamr, z.s. 84
Mareš Michal2000 SK Radonice, z.s.84
131.Borkovec Tomáš2000 TJ Sokol Doubravka78
Foukal Aleš2005 TJ Slovan Vesec, z.s.78
Hájek Adam2002 TJ Chemička Ústí nad Labem78
Hošek Vojtěch2003 BK TJ Baník Most78
Janošov Radek2003 SK Hamr, z.s. 78
Listopad Marek2003 Sokol Radotín Meteor Praha78
Matula Tomáš2004 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.78
Mrskoš Stanislav2004 BK TU v Liberci, z.s.78
Patera Tomáš2003 Sokol Radotín Meteor Praha78
Řepa Václav2001 Super Stars Most78
Salava Michal2002 TJ Chemička Ústí nad Labem78
Sommer Tomáš2001 Sokol Radotín Meteor Praha78
Svoboda Jindřich2002 TJ Sokol Doubravka78
Tajmr Vojtěch2000 TJ Slovan Vesec, z.s.78
Vrána František2000 SK Badminton Boreček Opava, z.s.78
146.Canibal Petr2001 Kabal team Karviná42
Černý David2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.42
Fojcík Dominik2002 SK VITALITY Slezsko o.s.42
Forejt Michal2002 Sokol Radotín Meteor Praha42
Häring Filip2003 TJ Sokol Klimkovice42
Heyer Jan2002 TJ Astra Zahradní Město, z.s.42
Kovář Štěpán2002 Sokol Radotín Meteor Praha42
Kowalowski Marek2003 SK VITALITY Slezsko o.s.42
Kůr Tom2001 TJ Slavoj Český Těšín42
Mašín Matěj2001 SK Radonice, z.s.42
Nesvačil Michal2002 SK Radonice, z.s.42
Smutný David2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.42
Veselý Matyáš2002 BK ARION PRAHA42
1.Kulíšek Vít2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.2544
2.Blaník Adam2000 TJ Orlová - Lutyně, z.s.2432
3.Vajsejtl Jiří2000 TJ Slovan Vesec, z.s.2112
4.Ehm Matěj2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice2056
5.Palán Václav2001 SK Prosek Praha1616
6.Aubus Marek2001 TJ Montas Hradec Králové1269
7.Waller David2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1264
8.Viktora Jan2001 TJ Sokol Doubravka1144
9.Švejda Tomáš2002 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1096
10.Janoštík Jan2003 TJ Sokol České Budějovice1040
11.Franek Lukáš2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.955
Morávek Michal2002 BaC Kladno955
13.Twardzik Adam2001 Super Stars Most910
14.Kostrhun Adam2000 Slavoj Podivín899
15.Podivín Václav2000 SK Prosek Praha718
16.Marek Filip2001 BK TU v Liberci, z.s.692
17.Mráz Šimon2001 TJ Sokol Doubravka682
18.Láznička Jakub2000 TJ Sokol Klimkovice646
19.Mádle Lukáš2001 BK TU v Liberci, z.s.595
20.Strnad Tomáš2000 TJ Sokol Dobruška562
21.Šilhan Ondřej2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.561
22.Abraham Tomáš2000 Super Stars Most516
Dvořák Vojtěch2000 BaC Kladno516
24.Brázda Tadeáš2002 BC 66 Ivančice509
25.Ehm Adam2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice502
26.Rzeplinski Matěj2004 TJ Slavoj Český Těšín488
27.Hynek Tomáš2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.470
28.Hykyš Dominik2002 Super Stars Most465
29.Pohanka Pavel2000 BKV Plzeň421
30.Panocha Tomáš2000 Sokol Radotín Meteor Praha417
31.Malý Viktor2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.416
Volf Vojtěch2002 BaC Kladno416
33.Kozelský Matěj2002 TJ Sokol Klimkovice406
34.Chumchal Martin2002 BK Omega Olomouc, z.s.384
35.Blažek Jan2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.382
36.Zelinka Daniel2002 SK Prosek Praha368
37.Reichman Jakub2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.344
38.Vajsejtl Jaroslav2002 TJ Slovan Vesec, z.s.338
39.Obhlídal Václav2002 SK Prosek Praha336
40.Kubáček Jan2001 BK TU v Liberci, z.s.322
41.Dostál Martin2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.312
42.Janoušek Petr2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice297
43.Lutsak Viktor2000 TJ Jiskra Nejdek, z.s.290
44.Hájek David2000 Super Stars Most288
Tichý Štěpán 2001 Badminton VK Aš288
46.Bízek Vojtěch2002 BK ARION PRAHA284
47.Dostál Marek2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.274
48.Koranda Michal2000 Zbrklý úder - Badminton Klatovy254
49.Skalský Jiří2000 BK Králův Dvůr, z.s.253
50.Grund Michal2001 TJ Sokol Polabiny Pardubice250
51.Chlubna Jaroslav2001 Badminton Akademie Olomouc, z.s.245
Diviš Jakub2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.245
53.Štefek Jakub2001 Kabal team Karviná244
54.Dvořák Daniel2000 BK Králův Dvůr, z.s.232
55.Kott Matthias Damian2002 TJ Astra Zahradní Město, z.s.206
56.Slíva David2003 TJ Sokol Klimkovice202
57.Kostrhun Daniel2002 Slavoj Podivín200
58.Urban Michal2001 Badminton Akademie Olomouc, z.s.198
59.Erhart Stanislav2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.196
60.Černík Tomáš2001 TJ Sokol Klimkovice194
61.Bhuiyan Adam2001 Sokol Radotín Meteor Praha192
Derka Jiří2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.192
63.Dajčar Jan2002 TJ Lanškroun, z.s.188
Ziman Jan2000 BKV Plzeň188
65.Vitoš Michal2000 TJ Slavoj Český Těšín184
66.Bičan Petr2001 BK Králův Dvůr, z.s.164
Breznen Adam2001 Kabal team Karviná164
Gottštein Filip2003 TJ Slovan Vesec, z.s.164
Kozák Josef2000 TJ Jiskra Nejdek, z.s.164
Müller Jáchym2002 Badminton Sharks Brno, z.s.164
Slíva Martin2001 BK Kopřivnice, z.s.164
Soukup Václav2001 BKV Plzeň164
73.Broda Ondřej2001 TJ Sokol Klimkovice157
74.Poříz Vojtěch2003 Start Jihlava156
75.Dvořák Daniel2005 TJ Sokol České Budějovice150
Kalkuš Matyáš2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.150
Siegl Martin2000 TJ Montas Hradec Králové150
78.Ječmínek Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.138
79.Králíček Jan2000 Super Stars Most128
80.Nekvinda Petr2005 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.126
Prek Šimon2002 Badminton Sharks Brno, z.s.126
82.Šilhan Matěj2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.125
83.Tajmr Vojtěch2000 TJ Slovan Vesec, z.s.124
84.Häring Filip2003 TJ Sokol Klimkovice120
85.Erhart Vratislav2003 TJ Astra Zahradní Město, z.s.114
Malý Adam2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.114
Matula Jakub2002 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.114
Samec Jan2003 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic114
Smutný David2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.114
90.Toman Václav2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.96
91.Hevessy Ondřej2001 TJ Orlová - Lutyně, z.s.88
Ponča Ondřej2000 Kabal team Karviná88
93.Uher Alexandr2002 Badminton Sharks Brno, z.s.86
94.Straka Jakub2000 Super Stars Most84
95.Borkovec Tomáš2000 TJ Sokol Doubravka78
Brázda Jáchym2001 SK Radonice, z.s.78
Bystroň Jan2001 Ostrava Badminton Klub78
Herzán David2002 Slavoj Podivín78
Hora Jan2003 TJ Bílá Hora Plzeň78
Hošek Vojtěch2003 BK TJ Baník Most78
Janošov Radek2003 SK Hamr, z.s. 78
Jurča Tomáš2003 TJ Lanškroun, z.s.78
Kalina Ondřej2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.78
Kostelecký Jan2002 TJ Lanškroun, z.s.78
Listopad Marek2003 Sokol Radotín Meteor Praha78
Martínek Matěj2001 BKV Plzeň78
Mašín Matěj2001 SK Radonice, z.s.78
Oros Marek2003 Super Stars Most78
Pavlíček Miroslav2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.78
Pergl Tomáš2000 BK Králův Dvůr, z.s.78
Pospíšil Tomáš2003 Super Stars Most78
Řepa Václav2001 Super Stars Most78
Rott Matěj2001 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.78
Smažil Ondřej2001 SK Kuklenská Brno, z.s.78
115.Kocian Šimon2002 Badminton Akademie Olomouc, z.s.54
116.Borkovec Filip2000 TJ Sokol Doubravka46
Fürst Daniel2003 Sokol Radotín Meteor Praha46
Míra Patrik2003 TJ Slavoj Český Těšín46
Vojtěch Adam2004 TJ Montas Hradec Králové46
120.Altera Jan2004 BaC Kladno42
Blažek Ondřej2000 BK TU v Liberci, z.s.42
Černý David2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.42
Csepcsar Michael2000 SK VITALITY Slezsko o.s.42
Dohnal Vojtěch2001 SK Prosek Praha42
Forejt Michal2002 Sokol Radotín Meteor Praha42
Foukal Aleš2005 TJ Slovan Vesec, z.s.42
Holubář Martin2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.42
Kovář Štěpán2002 Sokol Radotín Meteor Praha42
Kubný Jan2000 SK Badminton Boreček Opava, z.s.42
Macura Michal2001 SK VITALITY Slezsko o.s.42
Mareš Michal2000 SK Radonice, z.s.42
Mrskoš Stanislav2004 BK TU v Liberci, z.s.42
Nesvačil Michal2002 SK Radonice, z.s.42
Patera Tomáš2003 Sokol Radotín Meteor Praha42
Port Jan2003 Super Stars Most42
136.Metz Lukáš2001 TJ Sokol Klimkovice32
Vraštiak Jakub2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.32
1.Švábíková Tereza2000 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.WR181
2.Adámková Jana2001 BK 93 HořoviceWJ165
3.Zuzáková Kateřina2002 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.WJ169
4.Mikelová Kateřina2002 Sokol Radotín Meteor Praha1984
5.Kobyláková Tereza2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1952
6.Škarková Anna2000 BK Kopřivnice, z.s.1872
7.Němcová Nela2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.1584
8.Bártová Rozálie2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice1286
9.Foukalová Iva2001 TJ Slovan Vesec, z.s.1166
10.Matoušková Zuzana2000 TJ Sokol Křemže1136
11.Vacková Adéla2000 Sokol Radotín Meteor Praha1040
12.Čiháková Veronika2001 BaC Kladno916
13.Růžičková Marie2003 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.894
14.Strnadová Iveta2000 TJ Sokol Dobruška834
15.Šilhavá Radka2002 SK Hamr, z.s. 769
16.Otáhalová Barbora2001 Sokol Židlochovice718
17.Šmídová Martina2002 BKV Plzeň594
18.Kmoníčková Lenka2001 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.528
19.Vlášková Šárka2000 SK Prosek Praha518
20.Krpatová Lucie2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice501
21.Moravcová Michaela2000 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.500
22.Chadimová Adéla2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.491
23.Líbalová Šárka2002 TJ Slovan Vesec, z.s.489
24.Petrušková Klára2003 TJ Sokol Klimkovice481
25.Janošová Petra2000 SK Hamr, z.s. 465
26.Závodná Adéla2001 TJ Sokol Klimkovice452
27.Hřebíková Tereza2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.420
28.Hořínková Soňa2003 TJ Slovan Vesec, z.s.411
29.Fukalová Beata2000 TJ Slavoj Český Těšín386
30.Klailová Patricie2002 BK ARION PRAHA381
31.Kubová Nikola2000 Badminton Sharks Brno, z.s.380
32.Tichá Barbora2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.354
33.Říhová Michaela2003 T-Club Berušky344
Weinerová Tereza2000 SKP Kometa Brno - RS Badminton344
35.Klapalová Adéla2003 BC 66 Ivančice338
36.Mitrovská Adéla2001 BK ARION PRAHA336
Zachová Adéla2001 Start Jihlava336
38.Červenková Tereza2000 TJ Sokol Klimkovice320
Metzová Lucie2004 TJ Sokol Klimkovice320
40.Skuhrová Julie2001 Super Stars Most310
41.Krupičková Aneta2003 BKV Plzeň304
42.Brejchová Adéla2002 TJ Sokol Nový Knín282
43.Pazderová Vendula2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.278
44.Valentová Kateřina2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice265
45.Staňková Ema2003 Sokol Radotín Meteor Praha263
46.Kabátová Klára2001 Keramika Chlumčany242
47.Kohoutová Anna Natálie2002 Super Stars Most238
Kolesárová Zuzana2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.238
49.Kožnarová Lucie2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.237
50.Bouberlová Tereza2002 TJ Sokol Vodňany210
51.Melíšková Karolína2002 Sokol Radotín Meteor Praha207
52.Korábová Barbora2002 TJ Agrotec Hustopeče203
53.Kramešová Zuzana2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.199
54.Kusá Lída2002 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.194
55.Truchlá Kateřina2002 TJ Astra Zahradní Město, z.s.181
56.Viktorová Barbora2003 TJ Sokol Doubravka172
57.Bendová Leona2002 Sokol Židlochovice164
Durmiši Tereza2004 Sokol Židlochovice164
59.Šeblová Marcela2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.162
60.Sonnková Valentýna2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.160
61.Morcinková Zuzana2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.156
62.Pálková Tereza2002 Super Stars Most154
Veselá Veronika2003 TJ Lanškroun, z.s.154
64.Srbová Adéla2000 BaC Kladno153
65.Horová Magdaléna2001 TJ Sokol Doubravka152
66.Šmikmátorová Linda2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.150
Van Coppenolle Tallulah2003 TJ Orlová - Lutyně, z.s.150
68.Horová Eva2001 TJ Bílá Hora Plzeň139
69.Košťálová Klára2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.138
Kryeziu Vanesa2003 TJ Sokol České Budějovice138
Štěříková Natalie2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.138
72.Fantová Dominika Eva2001 BK TJ Baník Most132
73.Pešatová Štěpánka2002 TJ Astra Zahradní Město, z.s.127
74.Bartnická Agáta2002 SK VITALITY Slezsko o.s.124
Dejlová Veronika2003 TJ Sokol Klimkovice124
Donová Lucie2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.124
77.Otisková Hana2001 TJ Sokol Klimkovice120
78.Kunešová Tereza2003 SK Hamr, z.s. 114
Pazderková Nicole2002 TJ Lanškroun, z.s.114
Podolková Žofie2003 TJ Sokol České Budějovice114
Schafferová Sára2003 Badminton Sharks Brno, z.s.114
Sendrea Raisa2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.114
Stehlíková Kateřina2000 TJ Montas Hradec Králové114
84.Mathieu Sarah2002 Sokol Radotín Meteor Praha108
85.Weberová Markéta2000 Kabal team Karviná97
86.Čápová Adéla2003 TJ Sokol České Budějovice90
Fuchsová Markéta2004 TJ Sokol Doubravka90
88.Charyparová Tereza2002 BK TU v Liberci, z.s.88
Stejskalová Hana2001 BK TU v Liberci, z.s.88
Weberová Žaneta2000 Kabal team Karviná88
91.Mendreková Dominika2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.86
92.Adamcová Dominika2001 Badminton Akademie Olomouc, z.s.84
Grusmanová Anna2002 SK Badminton Boreček Opava, z.s.84
Kubschová Gabriela2000 Badminton Akademie Olomouc, z.s.84
95.Hlušičková Nicole2001 TJ Bílá Hora Plzeň80
96.Čvančarová Barbora2000 BK TU v Liberci, z.s.78
Líčková Štěpánka2003 Slavoj Podivín78
Míčková Vendula2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.78
Morchová Veronika2001 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.78
Petrusová Dominika2000 BK Králův Dvůr, z.s.78
Stehlíková Michaela2002 Super Stars Most78
Suchomelová Kateřina2001 BK TJ Baník Most78
Uherová Andrea2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.78
Zikmundová Eliška2001 BK Králův Dvůr, z.s.78
Zimanová Kamila 2000 BKV Plzeň78
106.Pokorná Kateřina2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.73
107.Gruberová Anna2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.66
Šemberová Johana2003 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic66
109.Johnová Barbora2004 Sokol Radotín Meteor Praha54
Mizerová Kateřina2003 BK TU v Liberci, z.s.54
111.Vrbová Barbora2003 BK Omega Olomouc, z.s.46
112.Granátová Denisa2003 BK Omega Olomouc, z.s.42
Hučíková Nicole2003 SK VITALITY Slezsko o.s.42
Ledvinková Barbora2002 Sokol Radotín Meteor Praha42
Teyrovská Johana2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.42
Vlasáková Adéla2002 BKV Plzeň42
Všetečková Anna2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice42
118.Rozkurzová Michaela2000 BK ARION PRAHA30
Uhrová Tereza2000 BK ARION PRAHA30
Vejvarová Tereza2001 BK TU v Liberci, z.s.30
1.Švábíková Tereza2000 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.WR96
2.Kobyláková Tereza2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.2624
Sonnková Valentýna2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.2624
4.Strnadová Iveta2000 TJ Sokol Dobruška2064
Weinerová Tereza2000 SKP Kometa Brno - RS Badminton2064
6.Krpatová Lucie2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice1789
Zuzáková Kateřina2002 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.1789
8.Otáhalová Barbora2001 Sokol Židlochovice1776
9.Škarková Anna2000 BK Kopřivnice, z.s.1680
10.Němcová Nela2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.1584
11.Janošová Petra2000 SK Hamr, z.s. 1552
Šilhavá Radka2002 SK Hamr, z.s. 1552
13.Bártová Rozálie2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice1478
14.Matoušková Zuzana2000 TJ Sokol Křemže1376
15.Mikelová Kateřina2002 Sokol Radotín Meteor Praha1318
16.Foukalová Iva2001 TJ Slovan Vesec, z.s.1277
17.Vacková Adéla2000 Sokol Radotín Meteor Praha1168
18.Čiháková Veronika2001 BaC Kladno976
Srbová Adéla2000 BaC Kladno976
20.Hořínková Soňa2003 TJ Slovan Vesec, z.s.939
21.Kmoníčková Lenka2001 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.918
Pazderová Vendula2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.918
23.Vlášková Šárka2000 SK Prosek Praha898
24.Chadimová Adéla2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.776
25.Horová Eva2001 TJ Bílá Hora Plzeň768
26.Tichá Barbora2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.765
27.Šmídová Martina2002 BKV Plzeň764
28.Kohoutová Anna Natálie2002 Super Stars Most692
29.Skuhrová Julie2001 Super Stars Most666
30.Veselá Veronika2003 TJ Lanškroun, z.s.614
31.Valentová Kateřina2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice590
32.Moravcová Michaela2000 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.588
33.Líbalová Šárka2002 TJ Slovan Vesec, z.s.548
34.Červenková Tereza2000 TJ Sokol Klimkovice539
35.Závodná Adéla2001 TJ Sokol Klimkovice502
36.Metzová Lucie2004 TJ Sokol Klimkovice491
37.Růžičková Marie2003 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.486
38.Mitrovská Adéla2001 BK ARION PRAHA479
39.Klailová Patricie2002 BK ARION PRAHA477
40.Hřebíková Tereza2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.466
41.Šeblová Marcela2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.455
42.Košťálová Klára2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.430
43.Kusá Lída2002 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.418
44.Klapalová Adéla2003 BC 66 Ivančice413
45.Zachová Adéla2001 Start Jihlava411
46.Brejchová Adéla2002 TJ Sokol Nový Knín400
47.Petrušková Klára2003 TJ Sokol Klimkovice392
48.Krupičková Aneta2003 BKV Plzeň377
49.Říhová Michaela2003 T-Club Berušky353
50.Melíšková Karolína2002 Sokol Radotín Meteor Praha320
51.Truchlá Kateřina2002 TJ Astra Zahradní Město, z.s.317
52.Staňková Ema2003 Sokol Radotín Meteor Praha302
53.Viktorová Barbora2003 TJ Sokol Doubravka291
54.Fukalová Beata2000 TJ Slavoj Český Těšín290
Korábová Barbora2002 TJ Agrotec Hustopeče290
56.Hlušičková Nicole2001 TJ Bílá Hora Plzeň280
57.Kolesárová Zuzana2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.274
58.Kabátová Klára2001 Keramika Chlumčany251
59.Weberová Markéta2000 Kabal team Karviná242
60.Bendová Leona2002 Sokol Židlochovice239
Durmiši Tereza2004 Sokol Židlochovice239
62.Dejlová Veronika2003 TJ Sokol Klimkovice200
Pešatová Štěpánka2002 TJ Astra Zahradní Město, z.s.200
Stejskalová Hana2001 BK TU v Liberci, z.s.200
65.Fantová Dominika Eva2001 BK TJ Baník Most192
Grusmanová Anna2002 SK Badminton Boreček Opava, z.s.192
67.Bartnická Agáta2002 SK VITALITY Slezsko o.s.164
Charyparová Tereza2002 BK TU v Liberci, z.s.164
Weberová Žaneta2000 Kabal team Karviná164
70.Donová Lucie2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.160
71.Adamcová Dominika2001 Badminton Akademie Olomouc, z.s.156
Morcinková Zuzana2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.156
73.Čápová Adéla2003 TJ Sokol České Budějovice150
Šmikmátorová Linda2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.150
Štěříková Natalie2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.150
Van Coppenolle Tallulah2003 TJ Orlová - Lutyně, z.s.150
77.Kožnarová Lucie2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.139
Kramešová Zuzana2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.139
79.Kryeziu Vanesa2003 TJ Sokol České Budějovice138
Podolková Žofie2003 TJ Sokol České Budějovice138
Schafferová Sára2003 Badminton Sharks Brno, z.s.138
Sendrea Raisa2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.138
83.Všetečková Anna2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice126
84.Horová Magdaléna2001 TJ Sokol Doubravka125
Mendreková Dominika2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.125
86.Bouberlová Tereza2002 TJ Sokol Vodňany114
Granátová Denisa2003 BK Omega Olomouc, z.s.114
Johnová Barbora2004 Sokol Radotín Meteor Praha114
Kunešová Tereza2003 SK Hamr, z.s. 114
Mizerová Kateřina2003 BK TU v Liberci, z.s.114
Pazderková Nicole2002 TJ Lanškroun, z.s.114
Petrusová Dominika2000 BK Králův Dvůr, z.s.114
Šemberová Johana2003 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic114
Stehlíková Kateřina2000 TJ Montas Hradec Králové114
Zikmundová Eliška2001 BK Králův Dvůr, z.s.114
Zimanová Kamila 2000 BKV Plzeň114
97.Pokorná Kateřina2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.112
98.Fuchsová Markéta2004 TJ Sokol Doubravka102
Gruberová Anna2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.102
100.Vrbová Barbora2003 BK Omega Olomouc, z.s.86
101.Čvančarová Barbora2000 BK TU v Liberci, z.s.78
Hučíková Nicole2003 SK VITALITY Slezsko o.s.78
Kubschová Gabriela2000 Badminton Akademie Olomouc, z.s.78
Ledvinková Barbora2002 Sokol Radotín Meteor Praha78
Míčková Vendula2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.78
Morchová Veronika2001 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.78
Otisková Hana2001 TJ Sokol Klimkovice78
Pálková Tereza2002 Super Stars Most78
Rozkurzová Michaela2000 BK ARION PRAHA78
Soustružníková Markéta2000 SK Radonice, z.s.78
Stehlíková Michaela2002 Super Stars Most78
Studená Marie2002 SK Badminton Přerov, z.s.78
Suchomelová Kateřina2001 BK TJ Baník Most78
Teyrovská Johana2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.78
Uherová Andrea2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.78
Uhrová Tereza2000 BK ARION PRAHA78
Vejvarová Tereza2001 BK TU v Liberci, z.s.78
118.Kubová Nikola2000 Badminton Sharks Brno, z.s.69
1.Sonnková Valentýna2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.2256
2.Kobyláková Tereza2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1904
3.Bártová Rozálie2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice1616
4.Němcová Nela2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.1469
5.Mikelová Kateřina2002 Sokol Radotín Meteor Praha1440
6.Hořínková Soňa2003 TJ Slovan Vesec, z.s.1136
7.Otáhalová Barbora2001 Sokol Židlochovice1117
8.Adámková Jana2001 BK 93 Hořovice1040
9.Krpatová Lucie2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice995
10.Růžičková Marie2003 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.980
11.Foukalová Iva2001 TJ Slovan Vesec, z.s.931
12.Janošová Petra2000 SK Hamr, z.s. 860
13.Šilhavá Radka2002 SK Hamr, z.s. 839
14.Srbová Adéla2000 BaC Kladno753
15.Vlášková Šárka2000 SK Prosek Praha718
16.Vacková Adéla2000 Sokol Radotín Meteor Praha672
17.Moravcová Michaela2000 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.658
18.Tichá Barbora2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.656
19.Strnadová Iveta2000 TJ Sokol Dobruška622
20.Kmoníčková Lenka2001 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.616
21.Závodná Adéla2001 TJ Sokol Klimkovice612
22.Chadimová Adéla2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.563
23.Valentová Kateřina2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice560
24.Čiháková Veronika2001 BaC Kladno552
25.Kohoutová Anna Natálie2002 Super Stars Most489
26.Líbalová Šárka2002 TJ Slovan Vesec, z.s.486
27.Šmikmátorová Linda2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.474
28.Škarková Anna2000 BK Kopřivnice, z.s.468
29.Šmídová Martina2002 BKV Plzeň433
30.Weinerová Tereza2000 SKP Kometa Brno - RS Badminton430
31.Zachová Adéla2001 Start Jihlava396
32.Kusá Lída2002 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.394
33.Metzová Lucie2004 TJ Sokol Klimkovice392
34.Kubová Nikola2000 Badminton Sharks Brno, z.s.380
35.Hřebíková Tereza2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.358
36.Červenková Tereza2000 TJ Sokol Klimkovice356
37.Krupičková Aneta2003 BKV Plzeň290
Pazderová Vendula2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.290
39.Mitrovská Adéla2001 BK ARION PRAHA284
40.Kožnarová Lucie2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.265
41.Horová Eva2001 TJ Bílá Hora Plzeň261
42.Kabátová Klára2001 Keramika Chlumčany254
Klailová Patricie2002 BK ARION PRAHA254
44.Petrušková Klára2003 TJ Sokol Klimkovice248
45.Klapalová Adéla2003 BC 66 Ivančice245
46.Melíšková Karolína2002 Sokol Radotín Meteor Praha244
47.Staňková Ema2003 Sokol Radotín Meteor Praha239
48.Kramešová Zuzana2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.236
Šeblová Marcela2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.236
50.Košťálová Klára2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.230
51.Brejchová Adéla2002 TJ Sokol Nový Knín204
52.Charyparová Tereza2002 BK TU v Liberci, z.s.203
53.Korábová Barbora2002 TJ Agrotec Hustopeče200
54.Říhová Michaela2003 T-Club Berušky192
55.Veselá Veronika2003 TJ Lanškroun, z.s.188
56.Fukalová Beata2000 TJ Slavoj Český Těšín184
57.Truchlá Kateřina2002 TJ Astra Zahradní Město, z.s.170
58.Weberová Markéta2000 Kabal team Karviná166
59.Durmiši Tereza2004 Sokol Židlochovice164
Viktorová Barbora2003 TJ Sokol Doubravka164
61.Pálková Tereza2002 Super Stars Most156
62.Neubauerová Klára2004 TJ Sokol České Budějovice150
Stehlíková Kateřina2000 TJ Montas Hradec Králové150
Štěříková Natalie2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.150
65.Johnová Barbora2004 Sokol Radotín Meteor Praha138
66.Donová Lucie2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.124
Horová Magdaléna2001 TJ Sokol Doubravka124
Weberová Žaneta2000 Kabal team Karviná124
69.Grusmanová Anna2002 SK Badminton Boreček Opava, z.s.120
Mathieu Sarah2002 Sokol Radotín Meteor Praha120
Otisková Hana2001 TJ Sokol Klimkovice120
72.Skuhrová Julie2001 Super Stars Most116
73.Šemberová Johana2003 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic114
Studená Marie2002 SK Badminton Přerov, z.s.114
75.Pokorná Kateřina2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.112
76.Dejlová Veronika2003 TJ Sokol Klimkovice88
Pešatová Štěpánka2002 TJ Astra Zahradní Město, z.s.88
78.Bendová Leona2002 Sokol Židlochovice86
79.Adamcová Dominika2001 Badminton Akademie Olomouc, z.s.84
80.Hlušičková Nicole2001 TJ Bílá Hora Plzeň80
81.Gruberová Anna2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.78
Jirásková Adéla2004 BK Králův Dvůr, z.s.78
Kunešová Tereza2003 SK Hamr, z.s. 78
Líčková Štěpánka2003 Slavoj Podivín78
Morchová Veronika2001 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.78
Pazderková Nicole2002 TJ Lanškroun, z.s.78
Petrusová Dominika2000 BK Králův Dvůr, z.s.78
Schafferová Sára2003 Badminton Sharks Brno, z.s.78
Sendrea Raisa2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.78
Stejskalová Hana2001 BK TU v Liberci, z.s.78
Suchomelová Kateřina2001 BK TJ Baník Most78
Vlasáková Adéla2002 BKV Plzeň78
Všetečková Anna2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice78
Zikmundová Eliška2001 BK Králův Dvůr, z.s.78
Zimanová Kamila 2000 BKV Plzeň78
96.Bartnická Agáta2002 SK VITALITY Slezsko o.s.55
97.Kolesárová Zuzana2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.46
Mendreková Dominika2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.46
Vrbová Barbora2003 BK Omega Olomouc, z.s.46
100.Čvančarová Barbora2000 BK TU v Liberci, z.s.42
Fantová Dominika Eva2001 BK TJ Baník Most42
Granátová Denisa2003 BK Omega Olomouc, z.s.42
Hučíková Nicole2003 SK VITALITY Slezsko o.s.42
Ledvinková Barbora2002 Sokol Radotín Meteor Praha42
Míčková Vendula2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.42
Mizerová Kateřina2003 BK TU v Liberci, z.s.42
Morcinková Zuzana2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.42
Soustružníková Markéta2000 SK Radonice, z.s.42
Stehlíková Michaela2002 Super Stars Most42
Teyrovská Johana2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.42
Uherová Andrea2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.42
Vejvarová Tereza2001 BK TU v Liberci, z.s.42
113.Kubschová Gabriela2000 Badminton Akademie Olomouc, z.s.12
 
X
Enter your e-mail address.
Enter the password that accompanies your e-mail.
Loading