logo
Český badmintonový svaz

Historické


U13 - stav k 08.03.2018

Kategorie: 
U13
Top N nejlepších výsledků: 
4
Období: 
03.04.2017 - 08.03.2018
Typ: 
Průběžný
Sezona: 
2017-2018
Export: 
Vyhledat: CTRL+F
1.Waliszewski Marek2006 Sportclub Metalurg1904
2.Simon Václav2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.1848
3.Lecian Tobiáš2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1704
4.Fuciman Patrik2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1584
5.Ickert Daniel2006 BK TJ Baník Most1146
6.Srnec Adam2007 SK Hamr, z.s. 1028
7.Šolar Ondřej2006 TJ Montas Hradec Králové872
8.Herzán Lukáš2006 Slavoj Podivín868
9.Ptáček Jan2006 TJ Sokol Klimkovice788
10.Bouberle Jakub2007 TJ Sokol Vodňany740
11.Ložek František2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.695
12.Matuš Vojtěch2006 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.656
13.Frýdek Jan2006 Badminton Akademie Olomouc, z.s.646
14.Marek Jonáš2006 Sokol Radotín Meteor Praha628
15.Burget Adam2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice617
16.Valouch Ondřej2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.616
17.Moravec Michal2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.610
18.Štych Marek2007 BK Goram Teplice, z.s.594
19.Kundrát David2006 Badminton VK Aš496
20.Červenka Matěj2006 BK Králův Dvůr, z.s.459
21.Švarc Matěj 2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.450
22.Havlíček Vojtěch2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice438
23.Jurný Petr2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.390
24.Fošum Josef2006 TJ Sokol Křemže365
25.Rauš Filip2006 Sokol Židlochovice362
26.Hlubuček Tadeáš2006 TJ Slovan Vesec, z.s.354
Kerpl Dennis2007 BK TU v Liberci, z.s.354
28.Pohlot Tomáš2006 Badminton VK Aš347
29.Tvrdík Lukáš2006 TJ Montas Hradec Králové344
30.Nyč Daniel2006 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.296
31.Martinec Petr2009 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.293
32.Hubáček Matěj2006 1.Badmintonový klub Šumperk290
33.Cirók Josef2006 BC 66 Ivančice280
Kašša Marek2008 Badminton VK Aš280
35.Zubr Tobiáš2008 TJ Sokol České Budějovice273
36.Havlíček Michael2007 Badminton Sharks Brno, z.s.270
37.Hrazdíra Patrik2006 Sokol Židlochovice262
38.Kašpar Denis2006 BK Junior Benátky nad Jizerou246
39.Kaplan Ondřej2007 BK DDM Holice245
40.Janíček Sebastian2006 Sokol Radotín Meteor Praha244
41.Čepela Marek2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.242
42.Durčák Ondřej2006 TJ Orlová - Lutyně, z.s.228
43.Podolka Maxim2006 TJ Sokol České Budějovice217
44.Beran Ondřej2007 BK TU v Liberci, z.s.208
Pražák Dennis2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.208
Veselík Hynek2008 TJ Jiskra Nejdek, z.s.208
47.Jonáš Václav2006 BaC Kladno205
48.Suchopár Jan2006 Super Stars Most200
49.Kruncl Štěpán2006 BaC Kladno196
50.Ježek Kryštof2008 TJ Sokol Polabiny Pardubice192
Ryšánek Daniel2008 Sokol Radotín Meteor Praha192
52.Coufal Kryštof2008 SK Prosek Praha190
Jirák Miroslav2006 BK Junior Benátky nad Jizerou190
Titěra Filip2008 Sokol Radotín Meteor Praha190
55.Pekárek Vojtěch2007 BK ARION PRAHA184
Seidl Filip2006 Super Stars Most184
Toman Michael2006 Sokol Židlochovice184
58.Pavliš Marek2007 TJ Sokol Křemže179
59.Baroš Zdeněk2006 TJ Slovan Karlovy Vary178
60.Čepelák Michal2006 TJ Slovan Vesec, z.s.176
61.Strejček Vojtěch2008 SK Hamr, z.s. 172
62.Pavlíček Jakub2006 SK Prosek Praha168
Štěpánek Ondřej2006 Sokol Radotín Meteor Praha168
64.Hunka Lukáš2006 Badminton VK Aš164
65.Fiktus Martin2008 TJ Sokol Štěpánovice163
66.Gašparín Adam2007 Super Stars Most160
67.Hašek Kristián2007 Sokol Radotín Meteor Praha156
68.Stebel Samuel2006 SK VITALITY Slezsko o.s.154
69.Pelcr Jan2006 TJ Sokol Doubravka152
Šmikmátor Jiří2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.152
Wasylkow Jakub2007 Badminton Proboštov z.s.152
72.Šustr Martin2006 TJ Sokol České Budějovice148
73.Kostka Jaromír2006 TJ Sokol Klimkovice144
Oswald Vít2008 TJ Sokol Klimkovice144
75.Nidrle Michal2007 BK TU v Liberci, z.s.140
76.Marinov Daniel2007 Badminton Sharks Brno, z.s.138
77.Duda Jan2007 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic134
78.Hykel Martin2008 TJ Sokol Polabiny Pardubice131
79.Kotek Petr2007 TJ Chemička Ústí nad Labem130
80.Marek Vojtěch2007 BK TU v Liberci, z.s.127
81.Šváb David2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.126
82.Mrázek Josef2008 SK Prosek Praha124
83.Švarc Jakub2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.121
84.Daniel Filip Alexandr2006 TJ Lanškroun, z.s.120
Knytl Tomáš2008 SK Hamr, z.s. 120
Raška Jakub2007 BK Kopřivnice, z.s.120
Tomek Jakub2007 TJ Sokol České Budějovice120
88.Klokan Jakub2008 Super Stars Most116
Nepivoda Jan2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.116
Wollmann Ondřej2007 TJ Slovan Vesec, z.s.116
91.Fuchs Marek2006 Badminton Sharks Brno, z.s.115
92.Jíra Šimon2008 TJ Slovan Vesec, z.s.114
93.Lorenc Martin2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.112
94.Kupec Ondřej2008 TJ Orlová - Lutyně, z.s.109
95.Havel Hubert2006 TJ Sokol České Budějovice108
Moura de Andrade Ian2007 TJ Slovan Karlovy Vary108
97.Koranda Ondřej2006 SK Prosek Praha100
98.Rusnok Bogdan2006 SK VITALITY Slezsko o.s.97
99.Kašpar Šimon 2007 BK ARION PRAHA92
100.Vališ Jan2006 Super Stars Most91
101.Melcher Patrik2006 SK Podolí88
102.Mikula Jan2007 BK 93 Hořovice87
103.Thor Lukáš2008 Badminton Sharks Brno, z.s.86
Tuháček Tomáš2007 Sokol Radotín Meteor Praha86
105.Stebel Tobias2009 SK VITALITY Slezsko o.s.85
106.Jurča Filip2006 TJ Lanškroun, z.s.84
Klecer Šimon2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton84
Kypet Hubert Maxmilián2006 BK ARION PRAHA84
Raška Libor2007 BK Kopřivnice, z.s.84
110.Mračna Adam2007 Lokomotiva Břeclav83
111.Klokan Jan2006 Super Stars Most81
Stratil František2006 Badminton Akademie Olomouc, z.s.81
113.Bubeník Viktor2007 Sokol Radotín Meteor Praha80
Urban Radim2007 SK Hamr, z.s. 80
115.Barna Daniel2007 Badminton VK Aš79
Hašl Jakub2008 BK Junior Benátky nad Jizerou79
117.Stejskal Pavel2006 Super Stars Most78
118.Patzák Lukáš2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.75
Slavík Matyáš2007 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.75
Vomáčka Leoš2007 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.75
121.Berka Jan2007 Slavoj Podivín72
Kniš David2007 Sokol Radotín Meteor Praha72
123.Langmajer Filip2008 BK TJ Baník Most69
124.Mrózek Daniel2007 TJ Sokol Klimkovice68
Sixl Jan2007 TJ Sokol Křemže68
Sůva Kryštof2009 TJ Slovan Vesec, z.s.68
127.Krawiec Matěj2007 SK VITALITY Slezsko o.s.67
128.Biedermann Heinz2009 Badminton VK Aš66
Křivka David2007 TJ Lanškroun, z.s.66
130.Novák Jáchym2007 Boleslavská sportovní s.r.o.60
131.Gajdzica Adam2006 SK VITALITY Slezsko o.s.55
132.Kraus Martin2006 TJ Sokol Klimkovice54
133.Dohnal Adam2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.53
134.Rašpl Matěj2006 USK Plzeň51
135.Šolc Jan2008 TJ Slovan Vesec, z.s.50
136.Jinderle Šimon2006 TJ Sokol České Budějovice48
Střižík Matěj2007 Slavoj Podivín48
Valenta Jan2006 BK TJ Baník Most48
139.Krupička Lukáš2007 1.Badmintonový klub Šumperk46
140.Chovanec Matěj2008 Badminton Sharks Brno, z.s.44
141.Brantal Martin2006 Ostrava Badminton Klub42
Dokoupil Denis2006 BC 66 Ivančice42
Kopecký Tomáš2008 Badminton VK Aš42
Novák Michal2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.42
Šel Maxmilian2006 TJ Orlová - Lutyně, z.s.42
Šembera Adam2007 TJ Lanškroun, z.s.42
Slavíček Jan2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.42
Vávra Petr2007 BK-KUK Dolní Čermná42
149.Novák Ondřej2006 SK Prosek Praha41
150.Marťan Michal2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.40
Moravec Lukáš2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.40
152.Brousil David2007 BK Králův Dvůr, z.s.39
153.Smetana Mikuláš2006 TJ ČZ Strakonice, spolek37
154.Hanák Ondřej2007 TJ Slovan Vesec, z.s.36
Horák Maxmilián2007 SK Brno Slatina, z.s.36
Hort Arnošt2006 SK Hamr, z.s. 36
Sochor Petr2008 TJ Sokol Vodňany36
158.Jeřábek Patrik2006 BC AKTIV LUŽINY35
159.Sochor Aleš2006 TJ Sokol Vodňany32
160.Fůkal Viktor2008 Badminton Sharks Brno, z.s.31
161.Hruška Jakub2008 TJ Slovan Vesec, z.s.30
Moravec Prokop2008 Badminton Proboštov z.s.30
163.Cajthaml Josef2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.28
Chudárek Lukáš2008 SK Badminton Přerov, z.s.28
Prstek Daniel2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.28
166.Jirásek Kryštof2008 Sokol Radotín Meteor Praha27
167.Maršálek Jan2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton26
168.Bojda Petr2006 TJ Slavoj Český Těšín25
Hučík Adam2007 SK VITALITY Slezsko o.s.25
Šalaga Václav2006 Kabal team Karviná25
171.Ryba František2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.24
172.Kurfürst Adam2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.23
173.Círek Lukáš2009 TJ Sokol Štěpánovice22
Dahmani Ayman Daniel2006 BK TU v Liberci, z.s.22
Jurica Rostislav2006 Badminton Proboštov z.s.22
Martinovský Petr2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.22
Vápeník Theodor2007 TJ Chemička Ústí nad Labem22
178.Gužiak Jonáš2007 SK Badminton Boreček Opava, z.s.21
Hrubý Mikuláš2009 Badminton Akademie Olomouc, z.s.21
180.Boček Jiří Hugo2007 TJ Montas Hradec Králové18
Dobeš Miroslav2006 SK Brno Slatina, z.s.18
Křivánek Jirka2007 BC AKTIV LUŽINY18
Pečenka Marek2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.18
Pihera Michal2008 SK Prosek Praha18
Rataj Filip2007 Keramika Chlumčany18
Šebeš Jáchym2006 SK Hamr, z.s. 18
Votava Matěj Vojtěch2006 TJ Chemička Ústí nad Labem18
188.Häring Jakub2009 TJ Sokol Klimkovice16
Macháček Jonáš2007 BK TU v Liberci, z.s.16
190.Horák Samuel2008 Badminton Sharks Brno, z.s.15
Stárek Václav2007 SK Hamr, z.s. 15
192.Hrabal Nikola2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.14
Macal Jiří2008 Super Stars Most14
194.Franek Vojtěch Michael2008 TJ Orlová - Lutyně, z.s.12
Hajdík Štěpán2007 TJ Sokol Plesná12
Hondl Vojtěch2007 TJ Slavoj Český Těšín12
Jirásek Jakub2007 BK-KUK Dolní Čermná12
Krayzel Matyáš2007 TJ Sokol Klimkovice12
Valach Vincent2006 TJ Orlová - Lutyně, z.s.12
200.Vaněk Lukáš2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton11
201.Koleška Martin2008 BC AKTIV LUŽINY10
Králík Petr2006 Badminton Proboštov z.s.10
Pícha Marek2007 TJ Sokol České Budějovice10
Tesař Damián Miroslav2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.10
205.Horňák Adam2008 BK ARION PRAHA9
Kabelka Jindřich2006 Lokomotiva Břeclav9
Kačírek Jindřich2007 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.9
Král Ondřej2006 BK Omega Olomouc, z.s.9
Staněk Jakub2006 Lokomotiva Břeclav9
Trejtnar Vojtěch2007 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.9
Vybíral Vendelín2006 Badminton Sharks Brno, z.s.9
212.Knotek Vojtěch2006 BC 66 Ivančice7
Pniok Bořek2006 TJ Slavoj Český Těšín7
Vejvoda Jakub2008 TJ Spoje Praha7
Vrtek Jan2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton7
216.Hlobil Matouš2006 SK Prosek Praha6
Kocurek Matyáš2010 1.Badmintonový klub Šumperk6
Kubr Matěj2006 Sokol Radotín Meteor Praha6
Matuška Jiří2008 Sokol Radotín Meteor Praha6
220.Fiala David2009 Badminton Sharks Brno, z.s.5
Pešek Daniel2009 TJ Astra Zahradní Město, z.s.5
Surovčík Matyaš 2006 BC 66 Ivančice5
223.Bednář jun. Jan2009 Sokol Radotín Meteor Praha4
Oberajtr Jonáš2008 Badminton Sharks Brno, z.s.4
Tyšlic Marek2008 1.Badmintonový klub Šumperk4
226.Dvořák Vojtěch2006 BK Králův Dvůr, z.s.3
Šamša Adam2006 Sokol Radotín Meteor Praha3
228.Burkovec Václav2008 BK Junior Benátky nad Jizerou2
Hráský Matouš2008 BK Junior Benátky nad Jizerou2
Poddaný Patrik2008 Kabal team Karviná2
231.Prchlík Kryštof2008 Badminton Sharks Brno, z.s.1
Raab Patrik2007 Badminton Sharks Brno, z.s.1
1.Simon Václav2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.2496
2.Fuciman Patrik2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.2208
3.Ickert Daniel2006 BK TJ Baník Most1992
4.Srnec Adam2007 SK Hamr, z.s. 1854
5.Waliszewski Marek2006 Sportclub Metalurg1750
6.Matuš Vojtěch2006 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.1608
7.Ložek František2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.1336
8.Tvrdík Lukáš2006 TJ Montas Hradec Králové1329
9.Ptáček Jan2006 TJ Sokol Klimkovice1246
10.Frýdek Jan2006 Badminton Akademie Olomouc, z.s.1188
11.Šolar Ondřej2006 TJ Montas Hradec Králové1160
12.Havlíček Vojtěch2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice1138
13.Burget Adam2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice1043
14.Lecian Tobiáš2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.946
15.Moravec Michal2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.934
16.Štych Marek2007 BK Goram Teplice, z.s.922
17.Hlubuček Tadeáš2006 TJ Slovan Vesec, z.s.887
18.Valouch Ondřej2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.790
19.Cirók Josef2006 BC 66 Ivančice763
Rauš Filip2006 Sokol Židlochovice763
21.Herzán Lukáš2006 Slavoj Podivín740
22.Marek Jonáš2006 Sokol Radotín Meteor Praha729
23.Kundrát David2006 Badminton VK Aš720
24.Jurný Petr2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.670
25.Bouberle Jakub2007 TJ Sokol Vodňany669
26.Pohlot Tomáš2006 Badminton VK Aš642
27.Martinec Petr2009 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.595
28.Havlíček Michael2007 Badminton Sharks Brno, z.s.514
29.Hrazdíra Patrik2006 Sokol Židlochovice510
30.Švarc Matěj 2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.502
31.Fošum Josef2006 TJ Sokol Křemže478
Pavlíček Jakub2006 SK Prosek Praha478
33.Hubáček Matěj2006 1.Badmintonový klub Šumperk476
Nyč Daniel2006 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.476
35.Červenka Matěj2006 BK Králův Dvůr, z.s.460
36.Čepela Marek2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.450
37.Pavliš Marek2007 TJ Sokol Křemže444
38.Kerpl Dennis2007 BK TU v Liberci, z.s.440
39.Podolka Maxim2006 TJ Sokol České Budějovice439
40.Durčák Ondřej2006 TJ Orlová - Lutyně, z.s.408
41.Beran Ondřej2007 BK TU v Liberci, z.s.406
42.Janíček Sebastian2006 Sokol Radotín Meteor Praha390
43.Titěra Filip2008 Sokol Radotín Meteor Praha386
44.Kostka Jaromír2006 TJ Sokol Klimkovice382
Oswald Vít2008 TJ Sokol Klimkovice382
46.Jonáš Václav2006 BaC Kladno373
Kruncl Štěpán2006 BaC Kladno373
48.Hašek Kristián2007 Sokol Radotín Meteor Praha352
49.Toman Michael2006 Sokol Židlochovice344
50.Baroš Zdeněk2006 TJ Slovan Karlovy Vary340
51.Zubr Tobiáš2008 TJ Sokol České Budějovice324
52.Fiktus Martin2008 TJ Sokol Štěpánovice320
Štěpánek Ondřej2006 Sokol Radotín Meteor Praha320
54.Kupec Ondřej2008 TJ Orlová - Lutyně, z.s.316
55.Křivka David2007 TJ Lanškroun, z.s.312
Pražák Dennis2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.312
57.Hunka Lukáš2006 Badminton VK Aš302
Kašša Marek2008 Badminton VK Aš302
59.Kašpar Denis2006 BK Junior Benátky nad Jizerou294
60.Seidl Filip2006 Super Stars Most292
61.Kaplan Ondřej2007 BK DDM Holice284
62.Fuchs Marek2006 Badminton Sharks Brno, z.s.270
63.Šmikmátor Jiří2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.260
Suchopár Jan2006 Super Stars Most260
65.Jirák Miroslav2006 BK Junior Benátky nad Jizerou258
66.Rašpl Matěj2006 USK Plzeň252
67.Pekárek Vojtěch2007 BK ARION PRAHA248
68.Klokan Jakub2008 Super Stars Most244
Stebel Samuel2006 SK VITALITY Slezsko o.s.244
Stebel Tobias2009 SK VITALITY Slezsko o.s.244
Šváb David2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.244
72.Kraus Martin2006 TJ Sokol Klimkovice240
Lorenc Martin2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.240
74.Havel Hubert2006 TJ Sokol České Budějovice224
Ryšánek Daniel2008 Sokol Radotín Meteor Praha224
76.Vališ Jan2006 Super Stars Most220
77.Jíra Šimon2008 TJ Slovan Vesec, z.s.212
78.Čepelák Michal2006 TJ Slovan Vesec, z.s.208
79.Gašparín Adam2007 Super Stars Most204
Kašpar Šimon 2007 BK ARION PRAHA204
Stratil František2006 Badminton Akademie Olomouc, z.s.204
Urban Radim2007 SK Hamr, z.s. 204
83.Strejček Vojtěch2008 SK Hamr, z.s. 202
84.Patzák Lukáš2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.200
Slavík Matyáš2007 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.200
86.Raška Jakub2007 BK Kopřivnice, z.s.198
87.Marek Vojtěch2007 BK TU v Liberci, z.s.196
Nidrle Michal2007 BK TU v Liberci, z.s.196
89.Šembera Adam2007 TJ Lanškroun, z.s.192
Sixl Jan2007 TJ Sokol Křemže192
91.Klokan Jan2006 Super Stars Most186
92.Mrázek Josef2008 SK Prosek Praha184
93.Brousil David2007 BK Králův Dvůr, z.s.180
Šustr Martin2006 TJ Sokol České Budějovice180
95.Mrózek Daniel2007 TJ Sokol Klimkovice170
Švarc Jakub2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.170
97.Bubeník Viktor2007 Sokol Radotín Meteor Praha168
98.Krawiec Matěj2007 SK VITALITY Slezsko o.s.166
Rusnok Bogdan2006 SK VITALITY Slezsko o.s.166
Wollmann Ondřej2007 TJ Slovan Vesec, z.s.166
101.Melcher Patrik2006 SK Podolí164
Novák Michal2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.164
Vomáčka Leoš2007 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.164
104.Koranda Ondřej2006 SK Prosek Praha162
105.Stejskal Pavel2006 Super Stars Most160
Tuháček Tomáš2007 Sokol Radotín Meteor Praha160
107.Daniel Filip Alexandr2006 TJ Lanškroun, z.s.156
Hykel Martin2008 TJ Sokol Polabiny Pardubice156
Ježek Kryštof2008 TJ Sokol Polabiny Pardubice156
Jurča Filip2006 TJ Lanškroun, z.s.156
Mračna Adam2007 Lokomotiva Břeclav156
Nepivoda Jan2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.156
Raška Libor2007 BK Kopřivnice, z.s.156
Thor Lukáš2008 Badminton Sharks Brno, z.s.156
115.Kypet Hubert Maxmilián2006 BK ARION PRAHA152
116.Dohnal Adam2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.148
117.Tomek Jakub2007 TJ Sokol České Budějovice146
118.Pelcr Jan2006 TJ Sokol Doubravka139
119.Bojda Petr2006 TJ Slavoj Český Těšín128
120.Biedermann Heinz2009 Badminton VK Aš126
Moura de Andrade Ian2007 TJ Slovan Karlovy Vary126
122.Gajdzica Adam2006 SK VITALITY Slezsko o.s.124
Veselík Hynek2008 TJ Jiskra Nejdek, z.s.124
124.Berka Jan2007 Slavoj Podivín120
Coufal Kryštof2008 SK Prosek Praha120
Dobeš Miroslav2006 SK Brno Slatina, z.s.120
Horák Maxmilián2007 SK Brno Slatina, z.s.120
Klecer Šimon2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton120
Marinov Daniel2007 Badminton Sharks Brno, z.s.120
Maršálek Jan2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton120
Střižík Matěj2007 Slavoj Podivín120
132.Sůva Kryštof2009 TJ Slovan Vesec, z.s.118
133.Duda Jan2007 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic116
Langmajer Filip2008 BK TJ Baník Most116
Valenta Jan2006 BK TJ Baník Most116
136.Chovanec Matěj2008 Badminton Sharks Brno, z.s.114
Mikula Jan2007 BK 93 Hořovice114
Rataj Filip2007 Keramika Chlumčany114
Šel Maxmilian2006 TJ Orlová - Lutyně, z.s.114
Slavíček Jan2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.114
141.Kniš David2007 Sokol Radotín Meteor Praha106
142.Marťan Michal2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.104
143.Barna Daniel2007 Badminton VK Aš102
Kopecký Tomáš2008 Badminton VK Aš102
145.Jirásek Kryštof2008 Sokol Radotín Meteor Praha94
146.Knytl Tomáš2008 SK Hamr, z.s. 88
Kotek Petr2007 TJ Chemička Ústí nad Labem88
Šalaga Václav2006 Kabal team Karviná88
149.Fůkal Viktor2008 Badminton Sharks Brno, z.s.86
Horák Samuel2008 Badminton Sharks Brno, z.s.86
Moravec Lukáš2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.86
152.Chudárek Lukáš2008 SK Badminton Přerov, z.s.84
Gužiak Jonáš2007 SK Badminton Boreček Opava, z.s.84
154.Brantal Martin2006 Ostrava Badminton Klub78
Hašl Jakub2008 BK Junior Benátky nad Jizerou78
Hučík Adam2007 SK VITALITY Slezsko o.s.78
Jinderle Šimon2006 TJ Sokol České Budějovice78
Jirásek Jakub2007 BK-KUK Dolní Čermná78
Kurfürst Adam2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.78
Prstek Daniel2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.78
Vávra Petr2007 BK-KUK Dolní Čermná78
162.Hanák Ondřej2007 TJ Slovan Vesec, z.s.76
163.Sochor Petr2008 TJ Sokol Vodňany64
164.Novák Ondřej2006 SK Prosek Praha52
165.Moravec Prokop2008 Badminton Proboštov z.s.50
Šolc Jan2008 TJ Slovan Vesec, z.s.50
Wasylkow Jakub2007 Badminton Proboštov z.s.50
168.Pniok Bořek2006 TJ Slavoj Český Těšín46
Votava Matěj Vojtěch2006 TJ Chemička Ústí nad Labem46
170.Boček Jiří Hugo2007 TJ Montas Hradec Králové42
Círek Lukáš2009 TJ Sokol Štěpánovice42
Dokoupil Denis2006 BC 66 Ivančice42
Franek Vojtěch Michael2008 TJ Orlová - Lutyně, z.s.42
Hajdík Štěpán2007 TJ Sokol Plesná42
Hondl Vojtěch2007 TJ Slavoj Český Těšín42
Hort Arnošt2006 SK Hamr, z.s. 42
Hrabal Nikola2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.42
Kabelka Jindřich2006 Lokomotiva Břeclav42
Kačírek Jindřich2007 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.42
Knotek Vojtěch2006 BC 66 Ivančice42
Krupička Lukáš2007 1.Badmintonový klub Šumperk42
Šebeš Jáchym2006 SK Hamr, z.s. 42
Staněk Jakub2006 Lokomotiva Břeclav42
Stárek Václav2007 SK Hamr, z.s. 42
Surovčík Matyaš 2006 BC 66 Ivančice42
Trejtnar Vojtěch2007 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.42
Vaněk Lukáš2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton42
Vrtek Jan2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton42
189.Hruška Jakub2008 TJ Slovan Vesec, z.s.38
Macal Jiří2008 Super Stars Most38
191.Martinovský Petr2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.34
192.Cajthaml Josef2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.26
Jeřábek Patrik2006 BC AKTIV LUŽINY26
Jurica Rostislav2006 Badminton Proboštov z.s.26
Koleška Martin2008 BC AKTIV LUŽINY26
Křivánek Jirka2007 BC AKTIV LUŽINY26
Macháček Jonáš2007 BK TU v Liberci, z.s.26
Pečenka Marek2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.26
Pícha Marek2007 TJ Sokol České Budějovice26
Pihera Michal2008 SK Prosek Praha26
Sochor Aleš2006 TJ Sokol Vodňany26
Tesař Damián Miroslav2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.26
Vápeník Theodor2007 TJ Chemička Ústí nad Labem26
204.Hrubý Mikuláš2009 Badminton Akademie Olomouc, z.s.12
Ryba František2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.12
1.Fuciman Patrik2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1936
2.Srnec Adam2007 SK Hamr, z.s. 1662
3.Burget Adam2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice1616
4.Simon Václav2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.1283
5.Waliszewski Marek2006 Sportclub Metalurg1216
6.Ickert Daniel2006 BK TJ Baník Most1016
7.Ptáček Jan2006 TJ Sokol Klimkovice936
8.Šolar Ondřej2006 TJ Montas Hradec Králové848
9.Herzán Lukáš2006 Slavoj Podivín823
10.Lecian Tobiáš2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.798
11.Frýdek Jan2006 Badminton Akademie Olomouc, z.s.727
12.Valouch Ondřej2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.694
13.Havlíček Vojtěch2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice644
14.Moravec Michal2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.610
15.Ložek František2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.566
16.Červenka Matěj2006 BK Králův Dvůr, z.s.534
17.Kundrát David2006 Badminton VK Aš529
18.Matuš Vojtěch2006 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.502
19.Cirók Josef2006 BC 66 Ivančice450
20.Kerpl Dennis2007 BK TU v Liberci, z.s.416
Rauš Filip2006 Sokol Židlochovice416
Tvrdík Lukáš2006 TJ Montas Hradec Králové416
23.Pohlot Tomáš2006 Badminton VK Aš394
24.Bouberle Jakub2007 TJ Sokol Vodňany392
25.Hlubuček Tadeáš2006 TJ Slovan Vesec, z.s.386
26.Šmikmátor Jiří2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.359
Štěpánek Ondřej2006 Sokol Radotín Meteor Praha359
28.Jurný Petr2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.358
29.Štych Marek2007 BK Goram Teplice, z.s.354
30.Janíček Sebastian2006 Sokol Radotín Meteor Praha348
31.Kašša Marek2008 Badminton VK Aš324
Pavlíček Jakub2006 SK Prosek Praha324
33.Jonáš Václav2006 BaC Kladno323
34.Hubáček Matěj2006 1.Badmintonový klub Šumperk320
35.Fošum Josef2006 TJ Sokol Křemže318
36.Kaplan Ondřej2007 BK DDM Holice316
37.Martinec Petr2009 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.304
38.Nyč Daniel2006 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.284
39.Kašpar Denis2006 BK Junior Benátky nad Jizerou266
40.Kruncl Štěpán2006 BaC Kladno254
41.Beran Ondřej2007 BK TU v Liberci, z.s.252
42.Veselík Hynek2008 TJ Jiskra Nejdek, z.s.250
43.Seidl Filip2006 Super Stars Most248
44.Hrazdíra Patrik2006 Sokol Židlochovice244
Zubr Tobiáš2008 TJ Sokol České Budějovice244
46.Durčák Ondřej2006 TJ Orlová - Lutyně, z.s.240
Marek Jonáš2006 Sokol Radotín Meteor Praha240
Pražák Dennis2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.240
49.Čepela Marek2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.238
50.Švarc Matěj 2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.228
51.Havel Hubert2006 TJ Sokol České Budějovice216
52.Podolka Maxim2006 TJ Sokol České Budějovice212
53.Toman Michael2006 Sokol Židlochovice208
54.Lorenc Martin2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.206
55.Coufal Kryštof2008 SK Prosek Praha204
56.Hašek Kristián2007 Sokol Radotín Meteor Praha195
57.Suchopár Jan2006 Super Stars Most194
58.Jirák Miroslav2006 BK Junior Benátky nad Jizerou190
59.Kašpar Šimon 2007 BK ARION PRAHA176
60.Kupec Ondřej2008 TJ Orlová - Lutyně, z.s.172
61.Švarc Jakub2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.170
62.Oswald Vít2008 TJ Sokol Klimkovice168
63.Pavliš Marek2007 TJ Sokol Křemže164
64.Hykel Martin2008 TJ Sokol Polabiny Pardubice162
Titěra Filip2008 Sokol Radotín Meteor Praha162
66.Fiktus Martin2008 TJ Sokol Štěpánovice159
67.Wollmann Ondřej2007 TJ Slovan Vesec, z.s.158
68.Fuchs Marek2006 Badminton Sharks Brno, z.s.156
Hunka Lukáš2006 Badminton VK Aš156
Kostka Jaromír2006 TJ Sokol Klimkovice156
Šváb David2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.156
72.Marek Vojtěch2007 BK TU v Liberci, z.s.142
73.Pekárek Vojtěch2007 BK ARION PRAHA141
74.Tuháček Tomáš2007 Sokol Radotín Meteor Praha140
75.Klokan Jakub2008 Super Stars Most138
76.Dohnal Adam2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.136
77.Patzák Lukáš2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.124
Slavík Matyáš2007 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.124
79.Vališ Jan2006 Super Stars Most122
80.Baroš Zdeněk2006 TJ Slovan Karlovy Vary120
Rašpl Matěj2006 USK Plzeň120
Šustr Martin2006 TJ Sokol České Budějovice120
83.Stejskal Pavel2006 Super Stars Most118
84.Urban Radim2007 SK Hamr, z.s. 114
85.Duda Jan2007 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic106
Nepivoda Jan2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.106
87.Wasylkow Jakub2007 Badminton Proboštov z.s.104
88.Moura de Andrade Ian2007 TJ Slovan Karlovy Vary102
89.Sixl Jan2007 TJ Sokol Křemže100
90.Mrózek Daniel2007 TJ Sokol Klimkovice97
91.Knytl Tomáš2008 SK Hamr, z.s. 92
92.Bojda Petr2006 TJ Slavoj Český Těšín91
Rusnok Bogdan2006 SK VITALITY Slezsko o.s.91
Stebel Samuel2006 SK VITALITY Slezsko o.s.91
95.Brousil David2007 BK Králův Dvůr, z.s.90
Mračna Adam2007 Lokomotiva Břeclav90
97.Novák Michal2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.88
Vomáčka Leoš2007 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.88
99.Pelcr Jan2006 TJ Sokol Doubravka86
100.Horák Maxmilián2007 SK Brno Slatina, z.s.84
Jurča Filip2006 TJ Lanškroun, z.s.84
Nidrle Michal2007 BK TU v Liberci, z.s.84
103.Gašparín Adam2007 Super Stars Most82
Kniš David2007 Sokol Radotín Meteor Praha82
Tomek Jakub2007 TJ Sokol České Budějovice82
106.Jíra Šimon2008 TJ Slovan Vesec, z.s.80
Mrázek Josef2008 SK Prosek Praha80
108.Barna Daniel2007 Badminton VK Aš78
Biedermann Heinz2009 Badminton VK Aš78
Bubeník Viktor2007 Sokol Radotín Meteor Praha78
Klecer Šimon2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton78
Kopecký Tomáš2008 Badminton VK Aš78
Langmajer Filip2008 BK TJ Baník Most78
Šel Maxmilian2006 TJ Orlová - Lutyně, z.s.78
Vrtek Jan2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton78
116.Havlíček Michael2007 Badminton Sharks Brno, z.s.74
117.Klokan Jan2006 Super Stars Most68
Sůva Kryštof2009 TJ Slovan Vesec, z.s.68
119.Čepelák Michal2006 TJ Slovan Vesec, z.s.58
120.Jinderle Šimon2006 TJ Sokol České Budějovice56
Marťan Michal2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.56
122.Dobeš Miroslav2006 SK Brno Slatina, z.s.54
Kraus Martin2006 TJ Sokol Klimkovice54
Křivka David2007 TJ Lanškroun, z.s.54
Mikula Jan2007 BK 93 Hořovice54
Moravec Lukáš2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.54
127.Kypet Hubert Maxmilián2006 BK ARION PRAHA50
128.Fůkal Viktor2008 Badminton Sharks Brno, z.s.46
Horák Samuel2008 Badminton Sharks Brno, z.s.46
Melcher Patrik2006 SK Podolí46
Votava Matěj Vojtěch2006 TJ Chemička Ústí nad Labem46
132.Boček Jiří Hugo2007 TJ Montas Hradec Králové42
Dokoupil Denis2006 BC 66 Ivančice42
Franek Vojtěch Michael2008 TJ Orlová - Lutyně, z.s.42
Gužiak Jonáš2007 SK Badminton Boreček Opava, z.s.42
Hajdík Štěpán2007 TJ Sokol Plesná42
Häring Jakub2009 TJ Sokol Klimkovice42
Hašl Jakub2008 BK Junior Benátky nad Jizerou42
Hondl Vojtěch2007 TJ Slavoj Český Těšín42
Kabelka Jindřich2006 Lokomotiva Břeclav42
Kotek Petr2007 TJ Chemička Ústí nad Labem42
Král Ondřej2006 BK Omega Olomouc, z.s.42
Krupička Lukáš2007 1.Badmintonový klub Šumperk42
Kurfürst Adam2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.42
Maršálek Jan2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton42
Prstek Daniel2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.42
Raška Jakub2007 BK Kopřivnice, z.s.42
Slavíček Jan2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.42
Staněk Jakub2006 Lokomotiva Břeclav42
Valach Vincent2006 TJ Orlová - Lutyně, z.s.42
151.Ryšánek Daniel2008 Sokol Radotín Meteor Praha41
152.Strejček Vojtěch2008 SK Hamr, z.s. 39
153.Jeřábek Patrik2006 BC AKTIV LUŽINY38
Koranda Ondřej2006 SK Prosek Praha38
Vápeník Theodor2007 TJ Chemička Ústí nad Labem38
156.Jurica Rostislav2006 Badminton Proboštov z.s.26
Macal Jiří2008 Super Stars Most26
Martinovský Petr2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.26
Moravec Prokop2008 Badminton Proboštov z.s.26
160.Jirásek Kryštof2008 Sokol Radotín Meteor Praha16
161.Cajthaml Josef2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.14
Koleška Martin2008 BC AKTIV LUŽINY14
Křivánek Jirka2007 BC AKTIV LUŽINY14
Novák Ondřej2006 SK Prosek Praha14
Pečenka Marek2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.14
Pícha Marek2007 TJ Sokol České Budějovice14
Pihera Michal2008 SK Prosek Praha14
Sochor Petr2008 TJ Sokol Vodňany14
Tesař Damián Miroslav2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.14
170.Pniok Bořek2006 TJ Slavoj Český Těšín13
171.Brantal Martin2006 Ostrava Badminton Klub12
Chudárek Lukáš2008 SK Badminton Přerov, z.s.12
Hrubý Mikuláš2009 Badminton Akademie Olomouc, z.s.12
Ježek Kryštof2008 TJ Sokol Polabiny Pardubice12
Rataj Filip2007 Keramika Chlumčany12
Ryba František2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.12
Stárek Václav2007 SK Hamr, z.s. 12
Vaněk Lukáš2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton12
1.Osladilová Kateřina2006 TJ Sokol Klimkovice2294
2.Skařupová Lucie2006 SK Badminton Přerov, z.s.2214
3.Krulová Lucie2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.1776
4.Bártová Apolena2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice1590
5.Bursová Barbora2007 Sokol Radotín Meteor Praha1368
6.Jiráková Tereza2006 BK 93 Hořovice1344
7.Soukupová Natálie2006 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.1325
8.Špačková Adéla2006 BK Kopřivnice, z.s.1229
9.Jarošová Veronika2006 TJ Montas Hradec Králové1072
10.Kalkušová Karolína2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.720
11.Valentová Denisa2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice716
12.Benišová Petra2006 BK Kopřivnice, z.s.707
13.Koliášová Kateřina2006 SK Hamr, z.s. 682
Treperová Ivana2006 SK Prosek Praha682
15.Ciróková Tereza2006 BC 66 Ivančice668
16.Dvořáčková Adéla2006 TJ Jiskra Nejdek, z.s.634
17.Sedláčková Vanda2006 SK Prosek Praha573
18.Slabá Natálie2006 BK TU v Liberci, z.s.558
Trötzmüllerová Gabriela2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.558
20.Hálková Nela2006 TJ Sokol České Budějovice526
21.Czajová Tereza2007 TJ Orlová - Lutyně, z.s.504
22.Dvořáková Anna2006 Keramika Chlumčany486
23.Mikešová Eliška2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.420
24.Kramešová Dominika2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.412
25.Kramešová Eliška2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.410
26.Vaníčková Nikola2006 Badminton VK Aš392
27.Nová Zuzana2006 TJ Sokol Doubravka382
28.Kulhánková Barbora2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice380
29.Kratochvílová Tereza2006 Sokol Radotín Meteor Praha372
30.Adamčíková Aneta2006 TJ Orlová - Lutyně, z.s.368
31.Bouberlová Barbora2007 TJ Sokol Vodňany367
32.Keilová Kateřina2006 BK TU v Liberci, z.s.352
33.Brázdová Klára2007 BC 66 Ivančice344
Sommerová Lucie2006 Sokol Radotín Meteor Praha344
35.Fridrichová Adéla2007 TJ Sokol Polabiny Pardubice332
36.Dušátková Anna2006 TJ Sokol České Budějovice319
37.Chalupová Věra2006 Sokol Židlochovice314
38.Kučerová Klára2006 SK Prosek Praha294
39.Kaprasová Lea2006 BK TU v Liberci, z.s.280
40.Grznárová Tereza2009 BK TJ Baník Most276
41.Davídková Alena2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.266
42.Čutová Michaela2006 BK ARION PRAHA246
43.Krejčířová Adéla2006 SK Badminton Přerov, z.s.244
44.Vnoučková Karolína 2006 BK ARION PRAHA238
45.Kubáková Barbora2007 TJ Sokol České Budějovice233
46.Baranová Barbora2006 SK Badminton Přerov, z.s.228
47.Skrčená Malvína2007 BaC Kladno224
Tománková Lucie2008 SK Hamr, z.s. 224
49.Stará Laura2006 BK TJ Baník Most220
50.Kozielková Anna2006 SK VITALITY Slezsko o.s.211
51.Nohejlová Kateřina2006 Badminton Akademie Olomouc, z.s.210
Urbanová Monika2006 Badminton Akademie Olomouc, z.s.210
53.Kropáčová Petra2006 Sokol Radotín Meteor Praha208
Paterová Lucie2006 Sokol Radotín Meteor Praha208
Říhovská Petra2007 SK Badminton Přerov, z.s.208
56.Orosová Sára2006 TJ Chemička Ústí nad Labem204
Slanařová Michaela2007 Sokol Židlochovice204
58.Chocholoušková Alena2007 Super Stars Most202
59.Červená Kristýna2006 BK Králův Dvůr, z.s.200
60.Hulcová Jolana2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.199
61.Pham Thi Heidi 2006 Badminton VK Aš191
62.Piterková Nicol2008 BADMINTON FSpS MU, z.s.190
63.Holubová Kateřina2006 TJ Montas Hradec Králové189
64.Fišerová Eva2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.188
Palánová Pavlína2006 BK Junior Benátky nad Jizerou188
66.Dvorníková Emma2006 TJ Sokol Klimkovice186
67.Turková Simona2006 TJ Slavoj Český Těšín184
68.Češková Sára2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.182
69.Portová Anna2007 Super Stars Most181
Reitingerová Stela2007 TJ Sokol Křemže181
71.Kuchová Anna2006 TJ Montas Hradec Králové179
Urbanová Martina2006 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.179
73.Štafflová Lucie2007 TJ Slovan Karlovy Vary178
74.Chvastková Julie2006 Start Jihlava176
75.Čížová Veronika2007 TJ Sokol Klimkovice174
76.Sogelová Marie2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.173
77.Čihalová Magdaléna2007 SK Badminton Přerov, z.s.168
78.Šlosarová Natálie2007 BK Králův Dvůr, z.s.164
79.Buchálková Barbora2006 TJ Sokol České Budějovice160
80.Berková Kateřina2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.159
81.Vránová Natálie2007 BK ARION PRAHA156
82.Wen Zhang Zhang2006 Super Stars Most152
83.Holá Bára2008 TJ Sokol Klimkovice144
Nepivodová Barbora2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.144
85.Weber Eva Pavlina2006 TJ Sokol Dobruška137
86.Jonášová Klára2006 BaC Kladno132
87.Křížová Anna2006 Super Stars Most130
88.Wasylkowa Kateřina2007 Badminton Proboštov z.s.124
89.Výrutová Eliška2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.121
90.Pavlyková Tereza2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.120
91.Bálintová Michaela2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.116
92.Murray Emma Ann 2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.114
93.Fiedlerová Lucie2006 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.113
94.Půlpánová Denisa2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.112
95.Fenclová Nela2007 SK Prosek Praha108
Hudecová Dominika2006 Super Stars Most108
Snopková Gabriela2006 Lokomotiva Břeclav108
98.Pszyková Lucie2007 BK TU v Liberci, z.s.107
Wiedermannová Ela2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.107
100.Králová Ester2007 BK TU v Liberci, z.s.106
101.Lukášková Kateřina2006 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.105
102.Bechyňová Adéla2006 BK TU v Liberci, z.s.104
Zbořilová Nikola2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.104
104.Maixnerová Amélie2008 SK Prosek Praha102
Neprašová Anežka2006 TJ Chemička Ústí nad Labem102
106.Adášková Tereza2007 BK Junior Benátky nad Jizerou100
Hanzlová Emma2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.100
108.Doubková Veronika2006 Badminton Sharks Brno, z.s.99
109.Katrenová Lucie2008 TJ Slovan Vesec, z.s.97
110.Krištofová Bára2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.96
Osičková Erika2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.96
112.Vajsejtlová Anna2008 TJ Slovan Vesec, z.s.94
113.Hnilicová Jana2009 Sokol Radotín Meteor Praha93
114.Palaščáková Lucie2007 TJ Chemička Ústí nad Labem92
115.Kocmanová Kristýna2007 Sokol Radotín Meteor Praha86
Kozáková Kristýna2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.86
117.Šemberová Vanesa2008 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic85
118.Perglová Karolína2006 BK Králův Dvůr, z.s.84
119.Novotná Sára 2008 BK Junior Benátky nad Jizerou83
120.Hrubá Viola2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.80
121.Vrzáčková Adéla2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.78
122.Juránková Nela2006 TJ Slovan Karlovy Vary76
Nevřelová Julie2007 BK Junior Benátky nad Jizerou76
Palánová Veronika2007 BC AKTIV LUŽINY76
Slavíčková Kateřina2006 Sokol Radotín Meteor Praha76
Zelinková Martina2006 BK Junior Benátky nad Jizerou76
127.Honajzerová Eliška2008 TJ Sokol Klimkovice74
Slavíčková Andrea2008 Sokol Radotín Meteor Praha74
129.Dejlová Tereza2009 TJ Sokol Klimkovice72
Vorlová Zuzana2007 BC AKTIV LUŽINY72
131.Tichá Alžběta2008 Badminton VK Aš71
132.Haškovcová Berta2006 SK Hamr, z.s. 68
133.Čmielová Agáta 2008 SK VITALITY Slezsko o.s.67
134.Axmanová Karolína2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.66
135.Laučíková Barbora2008 Badminton VK Aš65
Malá Kateřina2009 1.Badmintonový klub Šumperk65
137.Štěpničková Adéla2007 BK 93 Hořovice63
138.Nedvědová Nikola2006 Badminton Proboštov z.s.60
Nováková Barbora2007 TJ Sokol České Budějovice60
140.Trnková Jaroslava2008 TJ Slovan Vesec, z.s.56
141.Blaziusová Andrea2007 BK ARION PRAHA54
Chládková Anežka2007 Badminton VK Aš54
Freibauerová Evelína2007 TJ Montas Hradec Králové54
Horová Markéta2008 TJ Bílá Hora Plzeň54
Vaňousková Tereza2007 BK Junior Benátky nad Jizerou54
146.Čiháková Eliška2008 BaC Kladno53
147.Holmanová Kateřina2006 Sokol Radotín Meteor Praha51
148.Hančová Adéla2007 TJ Sokol České Budějovice48
Muchová Helena2007 SK Hamr, z.s. 48
150.Tomášková Adéla2006 BaC Kladno46
151.Pilichová Barbora2008 SK VITALITY Slezsko o.s.44
152.Horkelová Kateřina2006 TJ Sokol Plesná42
Prokopová Karolína2006 Lokomotiva Břeclav42
154.Flusserová Veronika2008 SK Prosek Praha39
155.Čepeláková Lucie2010 TJ Slovan Vesec, z.s.38
Königová Julie2008 SKP Kometa Brno - RS Badminton38
157.Vraštilová Terezie2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton37
158.Kovaříková Anežka2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton35
159.Mrázková Alžběta2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton33
160.Wimmerová Klára2007 Sokol Radotín Meteor Praha31
161.Dušková Barbora2008 Badminton VK Aš30
Fenclová Nikola2008 TJ Bílá Hora Plzeň30
Haluzová Kateřina2006 TJ Chemička Ústí nad Labem30
Haratyková Nina2006 BC 66 Ivančice30
Krejčiříková Bára2006 TJ Jiskra Nejdek, z.s.30
Krýchová Veronika2006 TJ Sokol České Budějovice30
Veškrnová Eliška2006 BK Junior Benátky nad Jizerou30
Zavadilová Terezie 2007 TJ Sokol České Budějovice30
169.Černá Emma2007 TJ Slovan Vesec, z.s.26
Soukupová Rozálie2006 Badminton Proboštov z.s.26
Tvrdíková Klára2009 SK Prosek Praha26
172.Brožová Eva2007 Sokol Radotín Meteor Praha24
Čudková Sabina2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.24
174.Nýdrlová Štěpánka2009 SK Prosek Praha23
175.Čechová Tereza2008 Super Stars Most22
176.Kumstová Eliška2006 SK Hamr, z.s. 21
177.Flegrová Frederika2007 SK Hamr, z.s. 19
178.Coufalová Markéta2006 Sokol Židlochovice18
Houžvíková Tereza2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.18
Langová Tereza2006 Super Stars Most18
Vlachová Nikola2007 Badminton VK Aš18
182.Turoňová Adéla2008 Sokol Radotín Meteor Praha17
183.Horská Alena2006 Sokol Radotín Meteor Praha14
184.Bardoňová Eliška2009 SK VITALITY Slezsko o.s.13
Smrčková Natálie Josefína2008 SK VITALITY Slezsko o.s.13
Vavrečková Anna2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.13
187.Bíbová Justýna2008 SK Prosek Praha12
Dobešová Markéta2007 SK Brno Slatina, z.s.12
Hendrychová Jana2007 Badminton Sharks Brno, z.s.12
Mikovcová Michala2006 BaC Kladno12
Rybová Natálie2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.12
192.Kottová Pavlína2006 Super Stars Most10
Koutská Alena2008 BK ARION PRAHA10
Vortelová Eliška2007 TJ Sokol České Budějovice10
195.Hadravová Simona2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.9
Jordová Beata2006 1.Badmintonový klub Šumperk9
Rubášová Zuzana2006 Sokol Židlochovice9
Židová Anna Terezie2007 Badminton VK Aš9
199.Müllerová Lenka2008 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.7
Pavlišová Nela2009 TJ Astra Zahradní Město, z.s.7
201.Hrabcová Nikola2007 SK Prosek Praha6
Koucká Mariana2007 Sokol Radotín Meteor Praha6
Marešová Alžběta2008 SK Prosek Praha6
204.Brtová Rozálie2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.5
Burdová Veronika2009 BK TJ Baník Most5
206.Jelínková Apolena2008 Badminton Sharks Brno, z.s.4
Mazálková Natálie2007 Badminton Sharks Brno, z.s.4
208.Libochowitzová Soňa2007 BK ARION PRAHA3
Svobodová Michaela2007 SK Hamr, z.s. 3
Svobodová Simona2006 SK Hamr, z.s. 3
211.Dobrová Rozálie2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.2
Jopková Eliška2008 Kabal team Karviná2
Mayerová Natálie2008 Kabal team Karviná2
214.Vavrečková Adéla2007 Kabal team Karviná1
1.Osladilová Kateřina2006 TJ Sokol Klimkovice2822
2.Krulová Lucie2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.2368
3.Skařupová Lucie2006 SK Badminton Přerov, z.s.2224
4.Bártová Apolena2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice2064
5.Bursová Barbora2007 Sokol Radotín Meteor Praha1920
6.Hálková Nela2006 TJ Sokol České Budějovice1840
7.Soukupová Natálie2006 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.1768
8.Benišová Petra2006 BK Kopřivnice, z.s.1504
Špačková Adéla2006 BK Kopřivnice, z.s.1504
10.Jarošová Veronika2006 TJ Montas Hradec Králové1449
11.Dvořáčková Adéla2006 TJ Jiskra Nejdek, z.s.1301
12.Slabá Natálie2006 BK TU v Liberci, z.s.1158
13.Kramešová Dominika2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.1061
14.Koliášová Kateřina2006 SK Hamr, z.s. 1028
Treperová Ivana2006 SK Prosek Praha1028
16.Keilová Kateřina2006 BK TU v Liberci, z.s.992
17.Kalkušová Karolína2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.933
18.Vaníčková Nikola2006 Badminton VK Aš874
19.Kulhánková Barbora2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice790
Valentová Denisa2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice790
21.Trötzmüllerová Gabriela2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.788
22.Czajová Tereza2007 TJ Orlová - Lutyně, z.s.732
23.Dvořáková Anna2006 Keramika Chlumčany708
24.Kramešová Eliška2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.693
25.Brázdová Klára2007 BC 66 Ivančice682
Ciróková Tereza2006 BC 66 Ivančice682
27.Mikešová Eliška2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.667
28.Bouberlová Barbora2007 TJ Sokol Vodňany609
29.Berková Kateřina2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.593
30.Kratochvílová Tereza2006 Sokol Radotín Meteor Praha574
31.Sedláčková Vanda2006 SK Prosek Praha563
32.Sommerová Lucie2006 Sokol Radotín Meteor Praha516
33.Dušátková Anna2006 TJ Sokol České Budějovice515
34.Paterová Lucie2006 Sokol Radotín Meteor Praha514
35.Adamčíková Aneta2006 TJ Orlová - Lutyně, z.s.504
36.Kučerová Klára2006 SK Prosek Praha501
37.Nová Zuzana2006 TJ Sokol Doubravka482
38.Fridrichová Adéla2007 TJ Sokol Polabiny Pardubice481
39.Čutová Michaela2006 BK ARION PRAHA478
Vnoučková Karolína 2006 BK ARION PRAHA478
41.Kropáčová Petra2006 Sokol Radotín Meteor Praha442
42.Jiráková Tereza2006 BK 93 Hořovice440
43.Krejčířová Adéla2006 SK Badminton Přerov, z.s.416
44.Skrčená Malvína2007 BaC Kladno410
45.Baranová Barbora2006 SK Badminton Přerov, z.s.392
Buchálková Barbora2006 TJ Sokol České Budějovice392
Slanařová Michaela2007 Sokol Židlochovice392
48.Chalupová Věra2006 Sokol Židlochovice356
Kaprasová Lea2006 BK TU v Liberci, z.s.356
50.Červená Kristýna2006 BK Králův Dvůr, z.s.353
51.Dvorníková Emma2006 TJ Sokol Klimkovice348
52.Urbanová Martina2006 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.328
53.Hulcová Jolana2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.324
54.Češková Sára2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.322
55.Říhovská Petra2007 SK Badminton Přerov, z.s.320
Wen Zhang Zhang2006 Super Stars Most320
57.Chvastková Julie2006 Start Jihlava316
Turková Simona2006 TJ Slavoj Český Těšín316
59.Davídková Alena2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.314
60.Chocholoušková Alena2007 Super Stars Most312
Čihalová Magdaléna2007 SK Badminton Přerov, z.s.312
62.Lukášková Kateřina2006 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.302
63.Kubáková Barbora2007 TJ Sokol České Budějovice300
64.Neprašová Anežka2006 TJ Chemička Ústí nad Labem292
65.Portová Anna2007 Super Stars Most290
66.Grznárová Tereza2009 BK TJ Baník Most284
Orosová Sára2006 TJ Chemička Ústí nad Labem284
68.Čmielová Agáta 2008 SK VITALITY Slezsko o.s.280
Kozielková Anna2006 SK VITALITY Slezsko o.s.280
70.Kozáková Kristýna2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.276
71.Štafflová Lucie2007 TJ Slovan Karlovy Vary270
72.Pham Thi Heidi 2006 Badminton VK Aš266
73.Reitingerová Stela2007 TJ Sokol Křemže260
74.Jonášová Klára2006 BaC Kladno258
75.Hudecová Dominika2006 Super Stars Most252
76.Čížová Veronika2007 TJ Sokol Klimkovice234
77.Weber Eva Pavlina2006 TJ Sokol Dobruška226
78.Fišerová Eva2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.216
79.Krištofová Bára2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.212
Stará Laura2006 BK TJ Baník Most212
81.Haškovcová Berta2006 SK Hamr, z.s. 208
Kocmanová Kristýna2007 Sokol Radotín Meteor Praha208
Osičková Erika2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.208
Pavlyková Tereza2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.208
Tománková Lucie2008 SK Hamr, z.s. 208
86.Palánová Pavlína2006 BK Junior Benátky nad Jizerou203
87.Fiedlerová Lucie2006 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.200
Nepivodová Barbora2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.200
Vránová Natálie2007 BK ARION PRAHA200
90.Bálintová Michaela2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.198
Holá Bára2008 TJ Sokol Klimkovice198
92.Doubková Veronika2006 Badminton Sharks Brno, z.s.192
Juránková Nela2006 TJ Slovan Karlovy Vary192
Šlosarová Natálie2007 BK Králův Dvůr, z.s.192
95.Palaščáková Lucie2007 TJ Chemička Ústí nad Labem188
Výrutová Eliška2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.188
97.Murray Emma Ann 2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.180
Piterková Nicol2008 BADMINTON FSpS MU, z.s.180
99.Půlpánová Denisa2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.172
100.Králová Ester2007 BK TU v Liberci, z.s.170
Vajsejtlová Anna2008 TJ Slovan Vesec, z.s.170
102.Adášková Tereza2007 BK Junior Benátky nad Jizerou164
Kuchová Anna2006 TJ Montas Hradec Králové164
Nevřelová Julie2007 BK Junior Benátky nad Jizerou164
Novotná Sára 2008 BK Junior Benátky nad Jizerou164
Zelinková Martina2006 BK Junior Benátky nad Jizerou164
107.Honajzerová Eliška2008 TJ Sokol Klimkovice162
108.Fenclová Nela2007 SK Prosek Praha160
109.Hrubá Viola2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.156
Nohejlová Kateřina2006 Badminton Akademie Olomouc, z.s.156
Snopková Gabriela2006 Lokomotiva Břeclav156
Urbanová Monika2006 Badminton Akademie Olomouc, z.s.156
Wiedermannová Ela2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.156
114.Palánová Veronika2007 BC AKTIV LUŽINY154
Vorlová Zuzana2007 BC AKTIV LUŽINY154
116.Hnilicová Jana2009 Sokol Radotín Meteor Praha146
117.Holmanová Kateřina2006 Sokol Radotín Meteor Praha144
118.Křížová Anna2006 Super Stars Most142
Slavíčková Kateřina2006 Sokol Radotín Meteor Praha142
120.Muchová Helena2007 SK Hamr, z.s. 140
121.Nedvědová Nikola2006 Badminton Proboštov z.s.124
Wasylkowa Kateřina2007 Badminton Proboštov z.s.124
123.Dejlová Tereza2009 TJ Sokol Klimkovice120
Nováková Barbora2007 TJ Sokol České Budějovice120
Sogelová Marie2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.120
126.Hančová Adéla2007 TJ Sokol České Budějovice116
127.Holubová Kateřina2006 TJ Montas Hradec Králové114
Königová Julie2008 SKP Kometa Brno - RS Badminton114
Malá Kateřina2009 1.Badmintonový klub Šumperk114
Perglová Karolína2006 BK Králův Dvůr, z.s.114
Veškrnová Eliška2006 BK Junior Benátky nad Jizerou114
Vraštilová Terezie2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton114
133.Blaziusová Andrea2007 BK ARION PRAHA110
134.Bechyňová Adéla2006 BK TU v Liberci, z.s.109
135.Pszyková Lucie2007 BK TU v Liberci, z.s.105
136.Katrenová Lucie2008 TJ Slovan Vesec, z.s.101
137.Wimmerová Klára2007 Sokol Radotín Meteor Praha98
138.Slavíčková Andrea2008 Sokol Radotín Meteor Praha94
139.Tomášková Adéla2006 BaC Kladno86
140.Flusserová Veronika2008 SK Prosek Praha84
Zbořilová Nikola2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.84
142.Axmanová Karolína2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.78
Brožová Eva2007 Sokol Radotín Meteor Praha78
Chládková Anežka2007 Badminton VK Aš78
Coufalová Markéta2006 Sokol Židlochovice78
Dušková Barbora2008 Badminton VK Aš78
Fenclová Nikola2008 TJ Bílá Hora Plzeň78
Freibauerová Evelína2007 TJ Montas Hradec Králové78
Horkelová Kateřina2006 TJ Sokol Plesná78
Horová Markéta2008 TJ Bílá Hora Plzeň78
Kovaříková Anežka2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton78
Krejčiříková Bára2006 TJ Jiskra Nejdek, z.s.78
Laučíková Barbora2008 Badminton VK Aš78
Mrázková Alžběta2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton78
Rubášová Zuzana2006 Sokol Židlochovice78
Štěpničková Adéla2007 BK 93 Hořovice78
Tichá Alžběta2008 Badminton VK Aš78
Vaňousková Tereza2007 BK Junior Benátky nad Jizerou78
Vrzáčková Adéla2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.78
160.Trnková Jaroslava2008 TJ Slovan Vesec, z.s.76
161.Hanzlová Emma2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.68
Maixnerová Amélie2008 SK Prosek Praha68
163.Šemberová Vanesa2008 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic60
164.Bardoňová Eliška2009 SK VITALITY Slezsko o.s.46
Pilichová Barbora2008 SK VITALITY Slezsko o.s.46
Smrčková Natálie Josefína2008 SK VITALITY Slezsko o.s.46
167.Flegrová Frederika2007 SK Hamr, z.s. 42
Hadravová Simona2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.42
Haratyková Nina2006 BC 66 Ivančice42
Mikovcová Michala2006 BaC Kladno42
Prokopová Karolína2006 Lokomotiva Břeclav42
Vlachová Nikola2007 Badminton VK Aš42
Židová Anna Terezie2007 Badminton VK Aš42
174.Čechová Tereza2008 Super Stars Most38
Zavadilová Terezie 2007 TJ Sokol České Budějovice38
176.Čudková Sabina2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.34
177.Haluzová Kateřina2006 TJ Chemička Ústí nad Labem26
Houžvíková Tereza2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.26
Kottová Pavlína2006 Super Stars Most26
Koutská Alena2008 BK ARION PRAHA26
Kumstová Eliška2006 SK Hamr, z.s. 26
Langová Tereza2006 Super Stars Most26
Libochowitzová Soňa2007 BK ARION PRAHA26
Rybová Natálie2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.26
185.Čepeláková Lucie2010 TJ Slovan Vesec, z.s.23
1.Osladilová Kateřina2006 TJ Sokol Klimkovice2304
2.Bártová Apolena2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice2224
3.Soukupová Natálie2006 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.1609
4.Benišová Petra2006 BK Kopřivnice, z.s.1344
5.Kalkušová Karolína2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.1283
6.Krulová Lucie2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.1102
7.Bursová Barbora2007 Sokol Radotín Meteor Praha1100
8.Skařupová Lucie2006 SK Badminton Přerov, z.s.1086
9.Dvořáčková Adéla2006 TJ Jiskra Nejdek, z.s.935
10.Špačková Adéla2006 BK Kopřivnice, z.s.933
11.Valentová Denisa2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice820
12.Trötzmüllerová Gabriela2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.732
13.Treperová Ivana2006 SK Prosek Praha670
14.Kulhánková Barbora2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice644
15.Koliášová Kateřina2006 SK Hamr, z.s. 622
16.Jarošová Veronika2006 TJ Montas Hradec Králové618
17.Slabá Natálie2006 BK TU v Liberci, z.s.610
18.Kramešová Dominika2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.497
19.Hálková Nela2006 TJ Sokol České Budějovice489
20.Kramešová Eliška2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.472
21.Kučerová Klára2006 SK Prosek Praha454
22.Ciróková Tereza2006 BC 66 Ivančice450
23.Dušátková Anna2006 TJ Sokol České Budějovice426
24.Sedláčková Vanda2006 SK Prosek Praha416
25.Vaníčková Nikola2006 Badminton VK Aš394
26.Bouberlová Barbora2007 TJ Sokol Vodňany392
27.Brázdová Klára2007 BC 66 Ivančice376
28.Dvořáková Anna2006 Keramika Chlumčany372
29.Hulcová Jolana2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.352
30.Mikešová Eliška2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.326
31.Paterová Lucie2006 Sokol Radotín Meteor Praha323
Skrčená Malvína2007 BaC Kladno323
33.Czajová Tereza2007 TJ Orlová - Lutyně, z.s.322
Orosová Sára2006 TJ Chemička Ústí nad Labem322
35.Grznárová Tereza2009 BK TJ Baník Most320
Stará Laura2006 BK TJ Baník Most320
37.Buchálková Barbora2006 TJ Sokol České Budějovice312
Kratochvílová Tereza2006 Sokol Radotín Meteor Praha312
Sommerová Lucie2006 Sokol Radotín Meteor Praha312
40.Urbanová Monika2006 Badminton Akademie Olomouc, z.s.306
41.Berková Kateřina2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.303
42.Pham Thi Heidi 2006 Badminton VK Aš280
43.Češková Sára2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.278
44.Jiráková Tereza2006 BK 93 Hořovice272
45.Adamčíková Aneta2006 TJ Orlová - Lutyně, z.s.268
Neprašová Anežka2006 TJ Chemička Ústí nad Labem268
47.Jonášová Klára2006 BaC Kladno254
48.Keilová Kateřina2006 BK TU v Liberci, z.s.244
Slanařová Michaela2007 Sokol Židlochovice244
50.Čížová Veronika2007 TJ Sokol Klimkovice234
51.Kropáčová Petra2006 Sokol Radotín Meteor Praha230
52.Štafflová Lucie2007 TJ Slovan Karlovy Vary222
53.Nová Zuzana2006 TJ Sokol Doubravka218
54.Chalupová Věra2006 Sokol Židlochovice208
Fridrichová Adéla2007 TJ Sokol Polabiny Pardubice208
Krejčířová Adéla2006 SK Badminton Přerov, z.s.208
57.Chocholoušková Alena2007 Super Stars Most204
Čihalová Magdaléna2007 SK Badminton Přerov, z.s.204
59.Dvorníková Emma2006 TJ Sokol Klimkovice198
60.Kaprasová Lea2006 BK TU v Liberci, z.s.196
61.Čutová Michaela2006 BK ARION PRAHA181
62.Fišerová Eva2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.180
Kubáková Barbora2007 TJ Sokol České Budějovice180
Šlosarová Natálie2007 BK Králův Dvůr, z.s.180
65.Hnilicová Jana2009 Sokol Radotín Meteor Praha176
66.Kuchová Anna2006 TJ Montas Hradec Králové170
67.Chvastková Julie2006 Start Jihlava168
Davídková Alena2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.168
69.Lukášková Kateřina2006 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.166
Urbanová Martina2006 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.166
71.Palánová Pavlína2006 BK Junior Benátky nad Jizerou164
72.Weber Eva Pavlina2006 TJ Sokol Dobruška160
73.Doubková Veronika2006 Badminton Sharks Brno, z.s.156
Juránková Nela2006 TJ Slovan Karlovy Vary156
Wen Zhang Zhang2006 Super Stars Most156
76.Osičková Erika2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.153
77.Červená Kristýna2006 BK Králův Dvůr, z.s.152
78.Kozáková Kristýna2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.148
Pavlyková Tereza2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.148
80.Hudecová Dominika2006 Super Stars Most146
81.Nepivodová Barbora2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.144
82.Vnoučková Karolína 2006 BK ARION PRAHA143
83.Baranová Barbora2006 SK Badminton Přerov, z.s.142
84.Holá Bára2008 TJ Sokol Klimkovice138
85.Reitingerová Stela2007 TJ Sokol Křemže136
86.Turková Simona2006 TJ Slavoj Český Těšín133
87.Honajzerová Eliška2008 TJ Sokol Klimkovice132
Nohejlová Kateřina2006 Badminton Akademie Olomouc, z.s.132
89.Nevřelová Julie2007 BK Junior Benátky nad Jizerou128
Wasylkowa Kateřina2007 Badminton Proboštov z.s.128
91.Pszyková Lucie2007 BK TU v Liberci, z.s.126
92.Fiedlerová Lucie2006 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.124
Haškovcová Berta2006 SK Hamr, z.s. 124
Krištofová Bára2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.124
95.Bálintová Michaela2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.122
96.Piterková Nicol2008 BADMINTON FSpS MU, z.s.120
97.Vajsejtlová Anna2008 TJ Slovan Vesec, z.s.118
98.Tománková Lucie2008 SK Hamr, z.s. 113
99.Půlpánová Denisa2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.108
100.Maixnerová Amélie2008 SK Prosek Praha104
Portová Anna2007 Super Stars Most104
102.Kocmanová Kristýna2007 Sokol Radotín Meteor Praha98
103.Fenclová Nela2007 SK Prosek Praha94
Křížová Anna2006 Super Stars Most94
105.Králová Ester2007 BK TU v Liberci, z.s.92
Šemberová Vanesa2008 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic92
107.Čmielová Agáta 2008 SK VITALITY Slezsko o.s.91
Kozielková Anna2006 SK VITALITY Slezsko o.s.91
109.Snopková Gabriela2006 Lokomotiva Břeclav90
110.Palaščáková Lucie2007 TJ Chemička Ústí nad Labem88
111.Wiedermannová Ela2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.84
112.Vránová Natálie2007 BK ARION PRAHA83
113.Katrenová Lucie2008 TJ Slovan Vesec, z.s.80
114.Říhovská Petra2007 SK Badminton Přerov, z.s.79
115.Chládková Anežka2007 Badminton VK Aš78
Holmanová Kateřina2006 Sokol Radotín Meteor Praha78
Hrubá Viola2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.78
Königová Julie2008 SKP Kometa Brno - RS Badminton78
Laučíková Barbora2008 Badminton VK Aš78
Malá Kateřina2009 1.Badmintonový klub Šumperk78
Perglová Karolína2006 BK Králův Dvůr, z.s.78
Tichá Alžběta2008 Badminton VK Aš78
Vraštilová Terezie2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton78
124.Trnková Jaroslava2008 TJ Slovan Vesec, z.s.72
125.Hančová Adéla2007 TJ Sokol České Budějovice68
Kumstová Eliška2006 SK Hamr, z.s. 68
Nedvědová Nikola2006 Badminton Proboštov z.s.68
128.Blaziusová Andrea2007 BK ARION PRAHA62
129.Slavíčková Kateřina2006 Sokol Radotín Meteor Praha60
130.Muchová Helena2007 SK Hamr, z.s. 54
Štěpničková Adéla2007 BK 93 Hořovice54
132.Bechyňová Adéla2006 BK TU v Liberci, z.s.50
133.Novotná Sára 2008 BK Junior Benátky nad Jizerou46
Výrutová Eliška2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.46
135.Brožová Eva2007 Sokol Radotín Meteor Praha42
Coufalová Markéta2006 Sokol Židlochovice42
Dejlová Tereza2009 TJ Sokol Klimkovice42
Freibauerová Evelína2007 TJ Montas Hradec Králové42
Haratyková Nina2006 BC 66 Ivančice42
Hendrychová Jana2007 Badminton Sharks Brno, z.s.42
Holubová Kateřina2006 TJ Montas Hradec Králové42
Horkelová Kateřina2006 TJ Sokol Plesná42
Kovaříková Anežka2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton42
Nováková Barbora2007 TJ Sokol České Budějovice42
Sogelová Marie2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.42
Vorlová Zuzana2007 BC AKTIV LUŽINY42
Vrzáčková Adéla2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.42
148.Palánová Veronika2007 BC AKTIV LUŽINY40
149.Čepeláková Lucie2010 TJ Slovan Vesec, z.s.38
Hanzlová Emma2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.38
151.Slavíčková Andrea2008 Sokol Radotín Meteor Praha30
152.Wimmerová Klára2007 Sokol Radotín Meteor Praha28
153.Čechová Tereza2008 Super Stars Most26
Černá Emma2007 TJ Slovan Vesec, z.s.26
Čudková Sabina2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.26
Haluzová Kateřina2006 TJ Chemička Ústí nad Labem26
Kottová Pavlína2006 Super Stars Most26
Langová Tereza2006 Super Stars Most26
Soukupová Rozálie2006 Badminton Proboštov z.s.26
Vortelová Eliška2007 TJ Sokol České Budějovice26
Zavadilová Terezie 2007 TJ Sokol České Budějovice26
162.Houžvíková Tereza2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.14
Rybová Natálie2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.14
Tvrdíková Klára2009 SK Prosek Praha14
165.Pilichová Barbora2008 SK VITALITY Slezsko o.s.13
166.Axmanová Karolína2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.12
Dobešová Markéta2007 SK Brno Slatina, z.s.12
Flegrová Frederika2007 SK Hamr, z.s. 12
Flusserová Veronika2008 SK Prosek Praha12
Mikovcová Michala2006 BaC Kladno12
Mrázková Alžběta2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton12
Prokopová Karolína2006 Lokomotiva Břeclav12
Rubášová Zuzana2006 Sokol Židlochovice12
Zbořilová Nikola2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.12
ČísloTurnajGPDatum
1GPC U13 - otevřený - BřeclavC08.04.2017
22. GPD U13 - RadoniceD22.04.2017
3GPC U13 - otevřený - AsC23.04.2017
42. GPD U13 - LiberecD23.04.2017
5GPD U13 - České BudějoviceD06.05.2017
6GPD U13 - Kralupy nad VltavouD06.05.2017
7GPE50 U11 - Kralupy nad VltavouE5006.05.2017
8X. Super Stars Cup - MostE5006.05.2017
92. GPD U13 - MostD07.05.2017
102. GPC U13 - České BudějoviceC13.05.2017
112. GPC U13 - MostC13.05.2017
122. GPC U13 - PardubiceC13.05.2017
132. GPC U13 - Praha - HamrC13.05.2017
142. GPC U13 - PřerovC13.05.2017
15GPC U13 - kvalifikační - AšC13.05.2017
162. GPC U13 - Králův DvůrC13.05.2017
172. GPC U13 - Brno - TuřanyC14.05.2017
18GPD U13 - Radotín Cup - Praha - RadotínD21.05.2017
19GPE50 U11 - Radotín Cup - Praha - RadotínE5021.05.2017
202. GPA U13 - Benátky nad JizerouA04.06.2017
21GPC U13 Open DRIVE- čtyřhry,mixy - AšC02.09.2017
222. GPB U13 - Praha - HamrB10.09.2017
23Turnaj U9 a U11- otevřený - Benátky nad JizerouE5016.09.2017
24GPD U13 - StrakoniceD23.09.2017
25GPC U13 - PardubiceC23.09.2017
26GPC U13- otevřený - OrlováC23.09.2017
27GPD U13- otevřený - Kralupy nad VltavouD23.09.2017
28GPC U13- otevřený - České BudějoviceC30.09.2017
29KP U13 - Ústí nad LabemD30.09.2017
30KP U13 - LiberecD30.09.2017
31GPC U13- otevřený - KladnoC07.10.2017
32GPE50 U11- otevřený - ŠumperkE5007.10.2017
33GPD U13- otevřený - Český KrumlovD07.10.2017
34GPC U13- otevřený - Praha HamrC07.10.2017
35GPC U13- otevřený - Brno - SlatinaC07.10.2017
36GPD U13 - České BudějoviceD21.10.2017
37GPD U13- otevřený - PrahaD21.10.2017
38GPC U13- otevřený - ŠumperkC21.10.2017
39Turnaj U11 - PrahaE5021.10.2017
40GPC U13- otevřený - OpavaC29.10.2017
41GPD U13 - PrahaD04.11.2017
42OP U13 - AšSKP12.11.2017
43OP U13 - Praha - ZMSKP17.11.2017
44OP U13 - Český KrumlovSKP18.11.2017
45OP U13 - JihlavaSKP18.11.2017
46OP U13 - LiberecSKP18.11.2017
47OP U13 - Nové Město nad MetujíSKP18.11.2017
48GPC U13 o POHÁR předsedy ZpčBaS - PlzeňC19.11.2017
49GPC U13- otevřený - KlimkoviceC25.11.2017
50OP U13 - KladnoSKP25.11.2017
51GPD U13 dvouhry Aš - AšD25.11.2017
52GPE50 U11- otevřený - KlimkoviceE5026.11.2017
53GPD U13 - České BudějoviceD02.12.2017
54OP U13 - VendryněSKP02.12.2017
55MČR U13 - LiberecMČR10.12.2017
56GPE50 U11 - BrnoE5010.12.2017
57GPC U13 Přebor Prahy - Praha HamrC16.12.2017
58GPC U13- otevřený - LiberecC16.12.2017
59Turnaj U9 a U11 - Benátky nad JizerouE5006.01.2018
601. GPD U13 - Praha HamrD06.01.2018
61GPC U13 - Benátky nad JizerouC07.01.2018
62GPC U13 kvalifikační - AšC13.01.2018
631. GPC U13 - OrlováC13.01.2018
641. GPC U13 - Český KrumlovC13.01.2018
651. GPC U13 - Praha - VinořC13.01.2018
66GPC U13 - DobruškaC13.01.2018
671. GPD U13 - Liberec- VesecD13.01.2018
681. GPD U13 - MostD13.01.2018
69GPC U13 kvalifikační - Brno BohuniceC20.01.2018
701. GPC U13 - MostC20.01.2018
71GPD U13- otevřený - Kralupy nad VltavouD27.01.2018
72GPD U13 - Český KrumlovD28.01.2018
731. GPA U13 - JihlavaA28.01.2018
74GPC U13- otevřený - Praha HamrC10.02.2018
75GPD U13 - České BudějoviceD17.02.2018
76GPC U13- otevřený - BrnoC17.02.2018
77GPE50 U11 - PrahaE5024.02.2018
781. GPB U13 - Brno - SlatinaB04.03.2018
 
X
Enter your e-mail address.
Enter the password that accompanies your e-mail.
Loading