logo
Český badmintonový svaz

Historické


U15 - stav k 08.03.2018

Kategorie: 
U15
Top N nejlepších výsledků: 
4
Období: 
08.03.2017 - 08.03.2018
Typ: 
Průběžný
Sezona: 
2017-2018
Export: 
Vyhledat: CTRL+F
1.Rzeplinski Matěj2004 TJ Slavoj Český Těšín2912
2.Kopřiva Dominik2004 SK Badminton Přerov, z.s.2008
3.Matula Tomáš2004 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.1629
4.Šulc Adam2004 SK Prosek Praha1514
5.Hurtík Jonáš2004 SK Hamr, z.s. 1411
6.Dvořák Daniel2005 TJ Sokol České Budějovice1229
Smutný David2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.1229
8.Rázl Jan2005 BK TU v Liberci, z.s.1146
9.Šilhan Matěj2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.745
10.Altera Jan2004 BaC Kladno726
11.Jelínek Jaroslav2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.707
Maňásek Pavel2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.707
13.Plánička Radek2004 TJ Montas Hradec Králové694
14.Běhounek Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem666
15.Šebesta Martin2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.635
16.Pálinkáš Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem618
17.Müller Jakub2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.555
18.Ovčačík Jan2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.534
19.Vojtěch Adam2004 TJ Montas Hradec Králové528
20.Tancer Robin2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.472
21.Orlík Tomáš 2004 SK Prosek Praha452
22.Prek Štěpán2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.428
23.Ret Daniel2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.404
24.Bláha Tomáš2005 Sokol Radotín Meteor Praha394
25.Schinko Teodor Richard2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.388
26.Procházka Tomáš2004 SKP Kometa Brno - RS Badminton380
27.Fuciman Patrik2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.367
28.Vrbka Tomáš2005 Sokol Židlochovice365
29.Štaffl Jan2005 TJ Slovan Karlovy Vary362
30.Král Adam2005 Sokol Radotín Meteor Praha360
31.Karafiát Jakub2005 TJ Sokol České Budějovice355
32.Pospíšek Adam2004 TJ Sokol Klimkovice352
33.Dvořák David2005 TJ Sokol České Budějovice348
34.Černotík David 2004 TJ Sokol Růžďka344
35.Mrskoš Stanislav2004 BK TU v Liberci, z.s.328
36.Diviš David2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.312
Seidl Michal2004 BK TJ Baník Most312
38.Čupa Vojtěch2004 SKP Kometa Brno - RS Badminton293
39.Bršťák Michal2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.292
40.Hnilica Petr2005 Sokol Radotín Meteor Praha288
41.Jeništa Pavel2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice280
Kučera Jakub2004 Sokol Radotín Meteor Praha280
Urbanec Tomáš2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice280
44.Dostál Tomáš2004 BK Kopřivnice, z.s.276
Slavík Matěj2004 SK Hamr, z.s. 276
46.Kryeziu Dominik2005 TJ Sokol České Budějovice269
47.Krejčí Petr2004 SK Prosek Praha252
48.Skoupý Marek2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.248
49.Simon Václav2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.245
50.Gerginov Jáchym2004 BK ARION PRAHA244
51.Lubeník Ondřej2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.240
52.Foukal Aleš2005 TJ Slovan Vesec, z.s.228
53.Hrubec Pavel2005 SK Hamr, z.s. 226
54.Kovář Milan2005 Sokol Radotín Meteor Praha224
55.Kurdiovský Lukáš2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.221
56.Šolar Ondřej2006 TJ Montas Hradec Králové220
57.Zemanovič Ladislav2005 Badminton VK Aš218
58.Beran František2004 BK TU v Liberci, z.s.216
Bittman Kryštof2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.216
60.Waliszewski Marek2006 Sportclub Metalurg214
61.Brunc Jan2005 BK Goram Teplice, z.s.212
Kočárník Jan2005 Badminton VK Aš212
Kuzdas Kristián2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.212
64.Martínek Dominik2005 BK Goram Teplice, z.s.204
65.Rákosník Josef2005 SK Prosek Praha200
66.Vrba Lukáš2004 BK Králův Dvůr, z.s.188
67.Kundrát David2006 Badminton VK Aš185
Šober Jakub2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.185
69.Volák Josef2004 BK TJ Baník Most184
70.Pavlica Lukáš2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.180
71.Petruška Ondřej2005 TJ Sokol Klimkovice178
72.Ickert Daniel2006 BK TJ Baník Most176
73.Kováč Dominik2004 Badminton VK Aš173
74.Glac Samuel2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.172
Havlíček Jaroslav2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice172
76.Fošum Josef2006 TJ Sokol Křemže171
77.Bouchner Matyáš2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.168
Herzán Lukáš2006 Slavoj Podivín168
Kořínek Ondřej2004 TJ Chemička Ústí nad Labem168
Schroetter Štěpán2004 Sokol Radotín Meteor Praha168
81.Šmikmátor Jiří2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.167
82.Křivka Adam2005 TJ Lanškroun, z.s.163
83.Langmaier Jiří2004 BK Goram Teplice, z.s.160
Lecian Tobiáš2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.160
85.Oswald Michal2005 TJ Sokol Klimkovice158
86.Matuš Vojtěch2006 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.156
87.Jůza Petr2004 TJ Spoje Praha152
Karban Jaroslav2005 Sokol Radotín Meteor Praha152
Moura de Andrade Daniel2004 TJ Slovan Karlovy Vary152
90.Kretek Tomáš2004 USK Plzeň144
91.Kozák Jan2004 Badminton VK Aš138
Suchomel Miroslav2004 BK TJ Baník Most138
93.Nekvinda Petr2005 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.137
94.Pejřimovský Kryštof2004 BK Goram Teplice, z.s.136
95.Janáček David2004 BK ARION PRAHA135
96.Bystřičan Lukáš2004 BaC Kladno132
Kodat Vojtěch2004 TJ Sokol Křemže132
98.Kostolanský Matyáš2004 TJ Sokol Štěpánovice131
99.Ševčík Adam2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.130
100.Líbal Štěpán2005 TJ Slovan Vesec, z.s.127
101.Urban Jan2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.124
Vrba Michal2004 BK Králův Dvůr, z.s.124
103.Ptáček Jan2006 TJ Sokol Klimkovice122
104.Pešát David2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.120
105.Frýdek Jan2006 Badminton Akademie Olomouc, z.s.116
Zlatník Jiří2005 SK Prosek Praha116
107.Červenka Matěj2006 BK Králův Dvůr, z.s.114
Řejha David 2004 BK Králův Dvůr, z.s.114
Tvrdík Lukáš2006 TJ Montas Hradec Králové114
110.Nyč Daniel2006 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.112
Oros Daniel2005 TJ Chemička Ústí nad Labem112
112.Bufka Filip2004 Badminton VK Aš108
113.Hlubuček Tadeáš2006 TJ Slovan Vesec, z.s.106
114.Juřica Patrik2004 Badminton Sharks Brno, z.s.103
115.Bouberle Jakub2007 TJ Sokol Vodňany100
Valjent Patrik2004 TJ Chemička Ústí nad Labem100
117.Havránek Vojtěch2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.98
118.Vondrák Dominik2004 BK ARION PRAHA97
119.Holý Matyáš2004 TJ Montas Hradec Králové96
Kozelský Štěpán2005 TJ Sokol Klimkovice96
121.Krob Martin2004 BK Králův Dvůr, z.s.95
Tuháček Marek2004 Sokol Radotín Meteor Praha95
123.Kerpl Dennis2007 BK TU v Liberci, z.s.92
124.Lederer Jan2004 SK Prosek Praha90
Vojtovič Zdeněk2004 BK 93 Hořovice90
126.Havlíček Vojtěch2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice89
Vlasák David2004 Super Stars Most89
128.Benk Matěj2004 TJ Slovan Vesec, z.s.86
Ložek František2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.86
Nišev Michal2005 TJ Slovan Vesec, z.s.86
Souček Marek2004 BK Králův Dvůr, z.s.86
132.Superata Viktor2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.85
133.Jaroš Štěpán2005 TJ Montas Hradec Králové84
134.Solar Jan2005 SK Prosek Praha81
135.Duda Jan2007 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic78
Kalina Michal2005 TJ Sokol České Budějovice78
Rybyšar Jan2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice78
138.Kozielek Karel2004 SK VITALITY Slezsko o.s.76
139.Minář Vojtěch2005 BK Omega Olomouc, z.s.75
140.Peychl Matěj2004 TJ Sokol Praha XIII74
141.Srnec Adam2007 SK Hamr, z.s. 68
142.Buriánek Ondřej2005 TJ Slovan Vesec, z.s.66
Čepelák Michal2006 TJ Slovan Vesec, z.s.66
Průša Miroslav2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.66
145.Mlčoch Vojtěch2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.63
Vaněk Jakub2004 Badminton VK Aš63
147.Carda Dominik2005 TJ Sokol Doubravka59
148.Knytl Filip2005 SK Hamr, z.s. 58
149.Herzán Jakub2005 Badminton Sharks Brno, z.s.57
150.Böhm Filip2005 BK TU v Liberci, z.s.56
Hluší Richard2004 SK Badminton Přerov, z.s.56
Klein Viktor 2004 SK Badminton Přerov, z.s.56
Pavliš Marek2007 TJ Sokol Křemže56
154.Bojda Petr2006 TJ Slavoj Český Těšín55
155.Kejř Jakub2005 Badminton VK Aš54
Makaj Ivo2004 TJ Slavoj Český Těšín54
Pohlot Tomáš2006 Badminton VK Aš54
158.Urban Filip2005 SK Hamr, z.s. 53
159.Hanuš Štěpán2005 BK TU v Liberci, z.s.52
Nepivoda Jan2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.52
161.Ungrád Šimon2004 TJ Sokol Dobruška48
162.Beran Ondřej2007 BK TU v Liberci, z.s.46
Mikeska Radek2005 BK Kopřivnice, z.s.46
Musil Martin2004 Sokol Radotín Meteor Praha46
Sedláček Kryštof2005 TJ Sokol Dobruška46
166.Cirók Josef2006 BC 66 Ivančice42
Hrazdíra Patrik2006 Sokol Židlochovice42
Kárník Tomáš2004 TJ Montas Hradec Králové42
Kraus Martin2006 TJ Sokol Klimkovice42
Lorenc Radim2005 TJ Montas Hradec Králové42
Matoušek Lukáš2005 SKP Kometa Brno - RS Badminton42
Rauš Filip2006 Sokol Židlochovice42
Šmucr David 2004 TJ Sokol Doubravka42
Valouch Ondřej2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.42
Vaniš Daniel2005 SK Hamr, z.s. 42
Veselý Adam2005 Lokomotiva Břeclav42
Zacha Stanislav2004 Start Jihlava42
178.Cielecký Matyáš2004 Badminton Akademie Olomouc, z.s.40
179.Hanák Ondřej2007 TJ Slovan Vesec, z.s.38
180.Červený Šimon2004 BK TU v Liberci, z.s.36
Miklošín Matyáš2005 BK TU v Liberci, z.s.36
Podolka Maxim2006 TJ Sokol České Budějovice36
183.Huslík Martin2004 Badminton Sharks Brno, z.s.34
184.Kalika David2004 SK Hamr, z.s. 31
185.Fiktus Jakub2005 TJ Sokol Štěpánovice30
Kopp Adam2004 TJ Sokol Doubravka30
Kučera Kašpar2005 TJ Slovan Karlovy Vary30
Matoušek Mikuláš2004 SK Badminton Boreček Opava, z.s.30
Minář Martin2004 BK Omega Olomouc, z.s.30
Pham Daniel2005 Badminton VK Aš30
Pohl David2004 TJ Slovan Karlovy Vary30
Suda Oliver2004 TJ Sokol Doubravka30
Tomšík Radek2005 TJ Slovan Karlovy Vary30
194.Grznár Blažej2005 BK TJ Baník Most27
195.Jurný Petr2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.26
196.Hroza Samuel2005 BK Goram Teplice, z.s.25
Samiec Jan2005 TJ Slavoj Český Těšín25
Szczurek David2005 TJ Slavoj Český Těšín25
199.Zlámal Jan2005 TJ Orlová - Lutyně, z.s.24
200.Fous Petr2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.23
201.Hammerle Matěj2004 TJ Chemička Ústí nad Labem22
Klokan Jakub2008 Super Stars Most22
Pražský Šimon2005 SK Prosek Praha22
Seidl Filip2006 Super Stars Most22
205.Kšír Matyáš2004 Badminton Sharks Brno, z.s.21
Stoev Maxim2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.21
Zbořil Hynek2005 Sokol Židlochovice21
208.Bauer Vojtěch2004 Badminton Sharks Brno, z.s.20
Doležel Michal2004 BC AKTIV LUŽINY20
Sochorek Dalibor2005 Sportclub Metalurg20
211.Dušek Sam2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.19
Švec Lukáš2004 Slavoj Podivín19
213.Borisov Iakov2005 TJ Chemička Ústí nad Labem18
Hubáček Matěj2006 1.Badmintonový klub Šumperk18
Klokan Jan2006 Super Stars Most18
Kóňa Jan2004 Super Stars Most18
Russina Jan2005 Kabal team Karviná18
Štych Marek2007 BK Goram Teplice, z.s.18
219.Pecka Matyáš2005 Sokol Radotín Meteor Praha17
220.Smutný Dalibor2005 BK Goram Teplice, z.s.16
221.Jílek Štěpán2004 BC AKTIV LUŽINY14
Špinar Ota2005 BK ARION PRAHA14
Štengl Michal2004 SK Badminton Tábor, z.s.14
Tvrdík Tomáš2005 BC AKTIV LUŽINY14
225.Kocur Kryštof2005 TJ Slavoj Český Těšín13
Kozel Antonín2005 TJ Slavoj Český Těšín13
Mana Josef2005 BK Omega Olomouc, z.s.13
228.Brozda Daniel2004 TJ Slavoj Český Těšín12
Danys Jakub2005 Sportclub Metalurg12
Durčák Ondřej2006 TJ Orlová - Lutyně, z.s.12
Gilík Pavel2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.12
Holaň Ondřej2004 BK Kopřivnice, z.s.12
Jedlička Adam2005 Badminton VK Aš12
Kostka Jan2005 SK VITALITY Slezsko o.s.12
Kostka Jaromír2006 TJ Sokol Klimkovice12
Pniok Bořek2006 TJ Slavoj Český Těšín12
Sporysz Martin2004 TJ Slavoj Český Těšín12
Stařecký Artuš2004 BC AKTIV LUŽINY12
Wimmer Karel2005 Sokol Radotín Meteor Praha12
240.Foltin Jakub2004 Super Stars Most10
Martinovský Petr2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.10
Thieme Petr2005 TJ Chemička Ústí nad Labem10
Vališ Jan2006 Super Stars Most10
244.Frýdl Martin2005 BK 93 Hořovice9
Gužiak Filip2004 SK Badminton Boreček Opava, z.s.9
Jelínek Ondřej2005 Badminton Sharks Brno, z.s.9
Jirásek Daniel2005 BK-KUK Dolní Čermná9
Kamenský Ondřej2007 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.9
Malý Petr2004 1.Badmintonový klub Šumperk9
Palupa Vítek2005 Kabal team Karviná9
Šalaga Václav2006 Kabal team Karviná9
Vávra Filip2004 Keramika Chlumčany9
253.Spálenský David2004 Sokol Radotín Meteor Praha8
Vrána Nicholas2005 BK ARION PRAHA8
255.Panocha Vojtěch2004 Sokol Radotín Meteor Praha7
256.Franta Lukáš2004 SK Hamr, z.s. 6
Gratza Matyáš2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.6
Hodis Jakub Francesco2004 BC AKTIV LUŽINY6
Lisec Adam2005 Sokol Radotín Meteor Praha6
Mucha Tobias2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.6
Pavlíček Jakub2006 SK Prosek Praha6
Pražák Tomáš2005 SK Prosek Praha6
263.Bartoš Jan2005 SK Hamr, z.s. 5
Pešek Benjamin Oliver2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.5
265.Moravec Michal2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.4
Suchopár Jan2006 Super Stars Most4
267.Erben Tomáš2004 TJ Spoje Praha3
Janíček Sebastian2006 Sokol Radotín Meteor Praha3
Kašpar Šimon 2007 BK ARION PRAHA3
Křenek David2005 SK Hamr, z.s. 3
Marek Jonáš2006 Sokol Radotín Meteor Praha3
Vik Šimon2004 BK ARION PRAHA3
273.Bareš Petr2004 BK ARION PRAHA2
Koranda Ondřej2006 SK Prosek Praha2
Petřina Michal2004 BC AKTIV LUŽINY2
276.Hroch Filip2005 SK Prosek Praha1
Kostolný Ladislav2004 SK Hamr, z.s. 1
1.Rzeplinski Matěj2004 TJ Slavoj Český Těšín3072
2.Šulc Adam2004 SK Prosek Praha2970
3.Smutný David2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.2464
4.Dvořák Daniel2005 TJ Sokol České Budějovice2208
5.Maňásek Pavel2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.1917
6.Kopřiva Dominik2004 SK Badminton Přerov, z.s.1744
Matula Tomáš2004 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.1744
8.Rázl Jan2005 BK TU v Liberci, z.s.1722
9.Jelínek Jaroslav2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1526
10.Urbanec Tomáš2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice1432
11.Altera Jan2004 BaC Kladno1200
Šilhan Matěj2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.1200
13.Ret Daniel2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.1064
14.Tancer Robin2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1016
15.Jeništa Pavel2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice922
16.Prek Štěpán2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.921
17.Ovčačík Jan2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.862
18.Hrubec Pavel2005 SK Hamr, z.s. 850
19.Šebesta Martin2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.834
20.Müller Jakub2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.789
21.Procházka Tomáš2004 SKP Kometa Brno - RS Badminton694
22.Orlík Tomáš 2004 SK Prosek Praha682
23.Lubeník Ondřej2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.676
24.Běhounek Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem658
Krejčí Petr2004 SK Prosek Praha658
Pálinkáš Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem658
27.Bláha Tomáš2005 Sokol Radotín Meteor Praha657
28.Černotík David 2004 TJ Sokol Růžďka656
29.Ptáček Jan2006 TJ Sokol Klimkovice654
30.Oswald Michal2005 TJ Sokol Klimkovice646
31.Pospíšek Adam2004 TJ Sokol Klimkovice566
32.Vojtěch Adam2004 TJ Montas Hradec Králové541
33.Kováč Dominik2004 Badminton VK Aš505
Plánička Radek2004 TJ Montas Hradec Králové505
35.Hnilica Petr2005 Sokol Radotín Meteor Praha503
36.Čupa Vojtěch2004 SKP Kometa Brno - RS Badminton492
37.Dvořák David2005 TJ Sokol České Budějovice491
38.Kurdiovský Lukáš2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.479
39.Schroetter Štěpán2004 Sokol Radotín Meteor Praha468
40.Fuciman Patrik2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.467
41.Bittman Kryštof2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.444
Schinko Teodor Richard2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.444
43.Kučera Jakub2004 Sokol Radotín Meteor Praha432
44.Dostál Tomáš2004 BK Kopřivnice, z.s.431
Skoupý Marek2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.431
46.Diviš David2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.428
Karafiát Jakub2005 TJ Sokol České Budějovice428
Kryeziu Dominik2005 TJ Sokol České Budějovice428
49.Langmaier Jiří2004 BK Goram Teplice, z.s.408
Slavík Matěj2004 SK Hamr, z.s. 408
51.Gerginov Jáchym2004 BK ARION PRAHA392
Křivka Adam2005 TJ Lanškroun, z.s.392
Nyč Daniel2006 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.392
Šolar Ondřej2006 TJ Montas Hradec Králové392
Vrbka Tomáš2005 Sokol Židlochovice392
56.Rákosník Josef2005 SK Prosek Praha384
57.Martínek Dominik2005 BK Goram Teplice, z.s.372
58.Foukal Aleš2005 TJ Slovan Vesec, z.s.367
59.Havránek Vojtěch2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.356
Kovář Milan2005 Sokol Radotín Meteor Praha356
Kuzdas Kristián2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.356
Urban Jan2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.356
63.Mrskoš Stanislav2004 BK TU v Liberci, z.s.348
64.Petruška Ondřej2005 TJ Sokol Klimkovice344
65.Bršťák Michal2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.332
Štaffl Jan2005 TJ Slovan Karlovy Vary332
67.Zemanovič Ladislav2005 Badminton VK Aš328
68.Brunc Jan2005 BK Goram Teplice, z.s.320
Fošum Josef2006 TJ Sokol Křemže320
Herzán Lukáš2006 Slavoj Podivín320
Král Adam2005 Sokol Radotín Meteor Praha320
Matuš Vojtěch2006 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.320
Pešát David2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.320
Šober Jakub2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.320
Waliszewski Marek2006 Sportclub Metalurg320
76.Havlíček Jaroslav2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice312
77.Bufka Filip2004 Badminton VK Aš296
Ickert Daniel2006 BK TJ Baník Most296
Kočárník Jan2005 Badminton VK Aš296
80.Beran František2004 BK TU v Liberci, z.s.292
81.Šmikmátor Jiří2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.288
82.Zacha Stanislav2004 Start Jihlava286
83.Janáček David2004 BK ARION PRAHA284
Kodat Vojtěch2004 TJ Sokol Křemže284
85.Tuháček Marek2004 Sokol Radotín Meteor Praha280
86.Frýdek Jan2006 Badminton Akademie Olomouc, z.s.276
Karban Jaroslav2005 Sokol Radotín Meteor Praha276
Líbal Štěpán2005 TJ Slovan Vesec, z.s.276
Pavlica Lukáš2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.276
90.Pejřimovský Kryštof2004 BK Goram Teplice, z.s.268
91.Bystřičan Lukáš2004 BaC Kladno264
92.Suchomel Miroslav2004 BK TJ Baník Most256
93.Lecian Tobiáš2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.252
Srnec Adam2007 SK Hamr, z.s. 252
95.Kundrát David2006 Badminton VK Aš250
96.Kořínek Ondřej2004 TJ Chemička Ústí nad Labem248
97.Ševčík Adam2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.244
98.Kretek Tomáš2004 USK Plzeň240
99.Seidl Michal2004 BK TJ Baník Most238
100.Kozák Jan2004 Badminton VK Aš228
101.Zlatník Jiří2005 SK Prosek Praha224
102.Glac Samuel2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.212
103.Cielecký Matyáš2004 Badminton Akademie Olomouc, z.s.208
Superata Viktor2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.208
105.Juřica Patrik2004 Badminton Sharks Brno, z.s.206
106.Bouchner Matyáš2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.204
107.Podolka Maxim2006 TJ Sokol České Budějovice202
108.Moura de Andrade Daniel2004 TJ Slovan Karlovy Vary200
Volák Josef2004 BK TJ Baník Most200
110.Havlíček Vojtěch2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice198
Tvrdík Lukáš2006 TJ Montas Hradec Králové198
112.Simon Václav2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.197
113.Krob Martin2004 BK Králův Dvůr, z.s.194
Vrba Lukáš2004 BK Králův Dvůr, z.s.194
Vrba Michal2004 BK Králův Dvůr, z.s.194
116.Kostolanský Matyáš2004 TJ Sokol Štěpánovice192
Oros Daniel2005 TJ Chemička Ústí nad Labem192
118.Vlasák David2004 Super Stars Most188
119.Bouberle Jakub2007 TJ Sokol Vodňany184
120.Valjent Patrik2004 TJ Chemička Ústí nad Labem174
121.Jůza Petr2004 TJ Spoje Praha168
Mlčoch Vojtěch2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.168
123.Carda Dominik2005 TJ Sokol Doubravka165
124.Dušek Sam2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.164
Vaněk Jakub2004 Badminton VK Aš164
126.Hluší Richard2004 SK Badminton Přerov, z.s.162
Klein Viktor 2004 SK Badminton Přerov, z.s.162
Minář Vojtěch2005 BK Omega Olomouc, z.s.162
129.Nekvinda Petr2005 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.157
130.Jaroš Štěpán2005 TJ Montas Hradec Králové156
131.Benk Matěj2004 TJ Slovan Vesec, z.s.154
Nepivoda Jan2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.154
133.Souček Marek2004 BK Králův Dvůr, z.s.152
134.Solar Jan2005 SK Prosek Praha147
135.Peychl Matěj2004 TJ Sokol Praha XIII144
136.Knytl Filip2005 SK Hamr, z.s. 140
Urban Filip2005 SK Hamr, z.s. 140
138.Průša Miroslav2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.138
139.Herzán Jakub2005 Badminton Sharks Brno, z.s.130
Hlubuček Tadeáš2006 TJ Slovan Vesec, z.s.130
Hroza Samuel2005 BK Goram Teplice, z.s.130
Huslík Martin2004 Badminton Sharks Brno, z.s.130
143.Ložek František2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.125
144.Kerpl Dennis2007 BK TU v Liberci, z.s.124
Szczurek David2005 TJ Slavoj Český Těšín124
146.Vondrák Dominik2004 BK ARION PRAHA120
Zbořil Hynek2005 Sokol Židlochovice120
148.Pavliš Marek2007 TJ Sokol Křemže116
149.Červenka Matěj2006 BK Králův Dvůr, z.s.114
Nišev Michal2005 TJ Slovan Vesec, z.s.114
Řejha David 2004 BK Králův Dvůr, z.s.114
152.Hanák Ondřej2007 TJ Slovan Vesec, z.s.110
153.Buriánek Ondřej2005 TJ Slovan Vesec, z.s.102
Čepelák Michal2006 TJ Slovan Vesec, z.s.102
155.Smutný Dalibor2005 BK Goram Teplice, z.s.92
156.Bojda Petr2006 TJ Slavoj Český Těšín88
Kocur Kryštof2005 TJ Slavoj Český Těšín88
Švec Lukáš2004 Slavoj Podivín88
159.Bauer Vojtěch2004 Badminton Sharks Brno, z.s.86
Mana Josef2005 BK Omega Olomouc, z.s.86
Sedláček Kryštof2005 TJ Sokol Dobruška86
162.Lederer Jan2004 SK Prosek Praha85
163.Stoev Maxim2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.84
Zlámal Jan2005 TJ Orlová - Lutyně, z.s.84
165.Musil Martin2004 Sokol Radotín Meteor Praha83
166.Fous Petr2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.81
167.Grznár Blažej2005 BK TJ Baník Most80
168.Danys Jakub2005 Sportclub Metalurg78
Fiktus Jakub2005 TJ Sokol Štěpánovice78
Holaň Ondřej2004 BK Kopřivnice, z.s.78
Hrazdíra Patrik2006 Sokol Židlochovice78
Jedlička Adam2005 Badminton VK Aš78
Kamenský Ondřej2007 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.78
Kárník Tomáš2004 TJ Montas Hradec Králové78
Kejř Jakub2005 Badminton VK Aš78
Lorenc Radim2005 TJ Montas Hradec Králové78
Makaj Ivo2004 TJ Slavoj Český Těšín78
Pham Daniel2005 Badminton VK Aš78
Pohl David2004 TJ Slovan Karlovy Vary78
Pohlot Tomáš2006 Badminton VK Aš78
Rauš Filip2006 Sokol Židlochovice78
Tomšík Radek2005 TJ Slovan Karlovy Vary78
Ungrád Šimon2004 TJ Sokol Dobruška78
184.Miklošín Matyáš2005 BK TU v Liberci, z.s.76
185.Šmucr David 2004 TJ Sokol Doubravka72
186.Hammerle Matěj2004 TJ Chemička Ústí nad Labem68
187.Vrána Nicholas2005 BK ARION PRAHA60
188.Minář Martin2004 BK Omega Olomouc, z.s.54
189.Červený Šimon2004 BK TU v Liberci, z.s.52
Hanuš Štěpán2005 BK TU v Liberci, z.s.52
Stařecký Artuš2004 BC AKTIV LUŽINY52
192.Pecka Matyáš2005 Sokol Radotín Meteor Praha51
193.Böhm Filip2005 BK TU v Liberci, z.s.50
194.Beran Ondřej2007 BK TU v Liberci, z.s.46
Kozel Antonín2005 TJ Slavoj Český Těšín46
Kozielek Karel2004 SK VITALITY Slezsko o.s.46
Mikeska Radek2005 BK Kopřivnice, z.s.46
Samiec Jan2005 TJ Slavoj Český Těšín46
199.Brozda Daniel2004 TJ Slavoj Český Těšín42
Cirók Josef2006 BC 66 Ivančice42
Durčák Ondřej2006 TJ Orlová - Lutyně, z.s.42
Frýdl Martin2005 BK 93 Hořovice42
Gratza Matyáš2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.42
Gužiak Filip2004 SK Badminton Boreček Opava, z.s.42
Hubáček Matěj2006 1.Badmintonový klub Šumperk42
Hurtík Jonáš2004 SK Hamr, z.s. 42
Jelínek Ondřej2005 Badminton Sharks Brno, z.s.42
Kostka Jan2005 SK VITALITY Slezsko o.s.42
Kostka Jaromír2006 TJ Sokol Klimkovice42
Kozelský Štěpán2005 TJ Sokol Klimkovice42
Kraus Martin2006 TJ Sokol Klimkovice42
Kšír Matyáš2004 Badminton Sharks Brno, z.s.42
Malý Petr2004 1.Badmintonový klub Šumperk42
Mucha Tobias2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.42
Pniok Bořek2006 TJ Slavoj Český Těšín42
Sporysz Martin2004 TJ Slavoj Český Těšín42
Štych Marek2007 BK Goram Teplice, z.s.42
Suda Oliver2004 TJ Sokol Doubravka42
Valouch Ondřej2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.42
Veselý Adam2005 Lokomotiva Břeclav42
Zubr Tobiáš2008 TJ Sokol České Budějovice42
222.Kalika David2004 SK Hamr, z.s. 39
Panocha Vojtěch2004 Sokol Radotín Meteor Praha39
Spálenský David2004 Sokol Radotín Meteor Praha39
225.Foltin Jakub2004 Super Stars Most38
Jurný Petr2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.38
Moravec Michal2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.38
228.Vávra Filip2004 Keramika Chlumčany30
229.Pražský Šimon2005 SK Prosek Praha27
230.Borisov Iakov2005 TJ Chemička Ústí nad Labem26
Jílek Štěpán2004 BC AKTIV LUŽINY26
Kašpar Šimon 2007 BK ARION PRAHA26
Klokan Jakub2008 Super Stars Most26
Klokan Jan2006 Super Stars Most26
Kóňa Jan2004 Super Stars Most26
Martinovský Petr2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.26
Petřina Michal2004 BC AKTIV LUŽINY26
Seidl Filip2006 Super Stars Most26
Štengl Michal2004 SK Badminton Tábor, z.s.26
Suchopár Jan2006 Super Stars Most26
Thieme Petr2005 TJ Chemička Ústí nad Labem26
Tvrdík Tomáš2005 BC AKTIV LUŽINY26
Vališ Jan2006 Super Stars Most26
Vik Šimon2004 BK ARION PRAHA26
Wimmer Karel2005 Sokol Radotín Meteor Praha26
246.Bareš Petr2004 BK ARION PRAHA14
Doležel Michal2004 BC AKTIV LUŽINY14
Franta Lukáš2004 SK Hamr, z.s. 14
Hodis Jakub Francesco2004 BC AKTIV LUŽINY14
Hroch Filip2005 SK Prosek Praha14
Janíček Sebastian2006 Sokol Radotín Meteor Praha14
Koranda Ondřej2006 SK Prosek Praha14
Kostolný Ladislav2004 SK Hamr, z.s. 14
Křenek David2005 SK Hamr, z.s. 14
Lisec Adam2005 Sokol Radotín Meteor Praha14
Marek Jonáš2006 Sokol Radotín Meteor Praha14
Pavlíček Jakub2006 SK Prosek Praha14
Pražák Tomáš2005 SK Prosek Praha14
259.Bartoš Jan2005 SK Hamr, z.s. 13
260.Vaniš Daniel2005 SK Hamr, z.s. 12
1.Rzeplinski Matěj2004 TJ Slavoj Český Těšín2512
2.Šulc Adam2004 SK Prosek Praha1840
3.Kopřiva Dominik2004 SK Badminton Přerov, z.s.1626
4.Maňásek Pavel2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.1560
5.Dvořák Daniel2005 TJ Sokol České Budějovice1538
6.Smutný David2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.1504
7.Hrubec Pavel2005 SK Hamr, z.s. 1171
8.Altera Jan2004 BaC Kladno942
9.Matula Tomáš2004 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.933
10.Vojtěch Adam2004 TJ Montas Hradec Králové916
11.Hurtík Jonáš2004 SK Hamr, z.s. 732
12.Orlík Tomáš 2004 SK Prosek Praha706
13.Rázl Jan2005 BK TU v Liberci, z.s.680
14.Černotík David 2004 TJ Sokol Růžďka646
Tancer Robin2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.646
16.Jelínek Jaroslav2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.604
17.Šilhan Matěj2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.590
18.Bláha Tomáš2005 Sokol Radotín Meteor Praha550
19.Müller Jakub2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.549
20.Prek Štěpán2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.469
21.Dvořák David2005 TJ Sokol České Budějovice440
22.Kováč Dominik2004 Badminton VK Aš433
23.Kučera Jakub2004 Sokol Radotín Meteor Praha408
24.Ret Daniel2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.406
25.Čupa Vojtěch2004 SKP Kometa Brno - RS Badminton395
26.Plánička Radek2004 TJ Montas Hradec Králové394
27.Mrskoš Stanislav2004 BK TU v Liberci, z.s.388
28.Běhounek Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem386
29.Štaffl Jan2005 TJ Slovan Karlovy Vary368
30.Jeništa Pavel2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice356
Karafiát Jakub2005 TJ Sokol České Budějovice356
Pospíšek Adam2004 TJ Sokol Klimkovice356
33.Kurdiovský Lukáš2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.352
Procházka Tomáš2004 SKP Kometa Brno - RS Badminton352
Urbanec Tomáš2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice352
36.Ovčačík Jan2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.348
Rákosník Josef2005 SK Prosek Praha348
Schinko Teodor Richard2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.348
39.Diviš David2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.340
40.Hnilica Petr2005 Sokol Radotín Meteor Praha336
41.Beran František2004 BK TU v Liberci, z.s.331
42.Fuciman Patrik2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.320
43.Krejčí Petr2004 SK Prosek Praha312
44.Lubeník Ondřej2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.308
45.Brunc Jan2005 BK Goram Teplice, z.s.284
Kryeziu Dominik2005 TJ Sokol České Budějovice284
47.Pešát David2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.280
Slavík Matěj2004 SK Hamr, z.s. 280
49.Bouchner Matyáš2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.258
50.Bittman Kryštof2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.244
Pálinkáš Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem244
Šebesta Martin2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.244
Šolar Ondřej2006 TJ Montas Hradec Králové244
Urban Jan2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.244
Vrbka Tomáš2005 Sokol Židlochovice244
56.Bršťák Michal2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.242
Waliszewski Marek2006 Sportclub Metalurg242
58.Schroetter Štěpán2004 Sokol Radotín Meteor Praha240
59.Kuzdas Kristián2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.224
60.Ickert Daniel2006 BK TJ Baník Most222
61.Foukal Aleš2005 TJ Slovan Vesec, z.s.212
Herzán Lukáš2006 Slavoj Podivín212
63.Dostál Tomáš2004 BK Kopřivnice, z.s.208
Havránek Vojtěch2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.208
Kodat Vojtěch2004 TJ Sokol Křemže208
Král Adam2005 Sokol Radotín Meteor Praha208
67.Glac Samuel2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.204
Seidl Michal2004 BK TJ Baník Most204
69.Havlíček Jaroslav2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice202
Křivka Adam2005 TJ Lanškroun, z.s.202
71.Líbal Štěpán2005 TJ Slovan Vesec, z.s.192
Volák Josef2004 BK TJ Baník Most192
73.Lecian Tobiáš2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.188
74.Bufka Filip2004 Badminton VK Aš184
Kočárník Jan2005 Badminton VK Aš184
76.Kozák Jan2004 Badminton VK Aš180
77.Fošum Josef2006 TJ Sokol Křemže176
78.Karban Jaroslav2005 Sokol Radotín Meteor Praha172
79.Knytl Filip2005 SK Hamr, z.s. 168
Nekvinda Petr2005 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.168
Šober Jakub2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.168
82.Kundrát David2006 Badminton VK Aš164
Moura de Andrade Daniel2004 TJ Slovan Karlovy Vary164
Vrba Lukáš2004 BK Králův Dvůr, z.s.164
85.Minář Vojtěch2005 BK Omega Olomouc, z.s.162
86.Pejřimovský Kryštof2004 BK Goram Teplice, z.s.156
Ševčík Adam2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.156
Šmikmátor Jiří2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.156
89.Kořínek Ondřej2004 TJ Chemička Ústí nad Labem152
Kovář Milan2005 Sokol Radotín Meteor Praha152
91.Kostolanský Matyáš2004 TJ Sokol Štěpánovice147
92.Zacha Stanislav2004 Start Jihlava146
93.Langmaier Jiří2004 BK Goram Teplice, z.s.140
94.Nyč Daniel2006 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.136
95.Skoupý Marek2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.133
96.Zemanovič Ladislav2005 Badminton VK Aš130
97.Kerpl Dennis2007 BK TU v Liberci, z.s.128
98.Martínek Dominik2005 BK Goram Teplice, z.s.126
99.Simon Václav2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.125
Souček Marek2004 BK Králův Dvůr, z.s.125
101.Kretek Tomáš2004 USK Plzeň120
102.Červenka Matěj2006 BK Králův Dvůr, z.s.114
Kozelský Štěpán2005 TJ Sokol Klimkovice114
Řejha David 2004 BK Králův Dvůr, z.s.114
105.Janáček David2004 BK ARION PRAHA113
106.Gerginov Jáchym2004 BK ARION PRAHA109
107.Bouberle Jakub2007 TJ Sokol Vodňany104
108.Herzán Jakub2005 Badminton Sharks Brno, z.s.103
109.Bystřičan Lukáš2004 BaC Kladno102
110.Krob Martin2004 BK Králův Dvůr, z.s.98
Pavliš Marek2007 TJ Sokol Křemže98
112.Zlatník Jiří2005 SK Prosek Praha94
113.Podolka Maxim2006 TJ Sokol České Budějovice92
114.Nišev Michal2005 TJ Slovan Vesec, z.s.90
115.Oros Daniel2005 TJ Chemička Ústí nad Labem88
Ptáček Jan2006 TJ Sokol Klimkovice88
Superata Viktor2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.88
Szczurek David2005 TJ Slavoj Český Těšín88
Valjent Patrik2004 TJ Chemička Ústí nad Labem88
Vaněk Jakub2004 Badminton VK Aš88
121.Ložek František2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.86
Vrba Michal2004 BK Králův Dvůr, z.s.86
123.Havlíček Vojtěch2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice84
Mlčoch Vojtěch2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.84
Tvrdík Lukáš2006 TJ Montas Hradec Králové84
126.Tuháček Marek2004 Sokol Radotín Meteor Praha79
127.Duda Jan2007 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic78
Hrazdíra Patrik2006 Sokol Židlochovice78
Kalina Michal2005 TJ Sokol České Budějovice78
Mucha Tobias2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.78
Průša Miroslav2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.78
Vojtovič Zdeněk2004 BK 93 Hořovice78
133.Musil Martin2004 Sokol Radotín Meteor Praha77
134.Böhm Filip2005 BK TU v Liberci, z.s.76
135.Suchomel Miroslav2004 BK TJ Baník Most72
136.Vlasák David2004 Super Stars Most68
137.Pavlica Lukáš2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.66
138.Benk Matěj2004 TJ Slovan Vesec, z.s.63
139.Huslík Martin2004 Badminton Sharks Brno, z.s.58
Urban Filip2005 SK Hamr, z.s. 58
141.Kozielek Karel2004 SK VITALITY Slezsko o.s.55
142.Frýdek Jan2006 Badminton Akademie Olomouc, z.s.54
Vondrák Dominik2004 BK ARION PRAHA54
Zbořil Hynek2005 Sokol Židlochovice54
Zlámal Jan2005 TJ Orlová - Lutyně, z.s.54
146.Hlubuček Tadeáš2006 TJ Slovan Vesec, z.s.52
147.Nepivoda Jan2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.51
148.Jurný Petr2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.50
Lederer Jan2004 SK Prosek Praha50
Solar Jan2005 SK Prosek Praha50
151.Beran Ondřej2007 BK TU v Liberci, z.s.46
Carda Dominik2005 TJ Sokol Doubravka46
Panocha Vojtěch2004 Sokol Radotín Meteor Praha46
Petruška Ondřej2005 TJ Sokol Klimkovice46
155.Fiktus Jakub2005 TJ Sokol Štěpánovice42
Gužiak Filip2004 SK Badminton Boreček Opava, z.s.42
Jedlička Adam2005 Badminton VK Aš42
Kamenský Ondřej2007 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.42
Kejř Jakub2005 Badminton VK Aš42
Kopp Adam2004 TJ Sokol Doubravka42
Kučera Kašpar2005 TJ Slovan Karlovy Vary42
Makaj Ivo2004 TJ Slavoj Český Těšín42
Matoušek Lukáš2005 SKP Kometa Brno - RS Badminton42
Matuš Vojtěch2006 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.42
Minář Martin2004 BK Omega Olomouc, z.s.42
Pham Daniel2005 Badminton VK Aš42
Pohlot Tomáš2006 Badminton VK Aš42
Rauš Filip2006 Sokol Židlochovice42
Švec Lukáš2004 Slavoj Podivín42
Tomšík Radek2005 TJ Slovan Karlovy Vary42
171.Buriánek Ondřej2005 TJ Slovan Vesec, z.s.40
Červený Šimon2004 BK TU v Liberci, z.s.40
173.Foltin Jakub2004 Super Stars Most38
Grznár Blažej2005 BK TJ Baník Most38
Klokan Jakub2008 Super Stars Most38
Peychl Matěj2004 TJ Sokol Praha XIII38
177.Fous Petr2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.26
Hanák Ondřej2007 TJ Slovan Vesec, z.s.26
Hroza Samuel2005 BK Goram Teplice, z.s.26
Klokan Jan2006 Super Stars Most26
Miklošín Matyáš2005 BK TU v Liberci, z.s.26
Smutný Dalibor2005 BK Goram Teplice, z.s.26
Vrána Nicholas2005 BK ARION PRAHA26
184.Jůza Petr2004 TJ Spoje Praha16
185.Bareš Petr2004 BK ARION PRAHA14
Borisov Iakov2005 TJ Chemička Ústí nad Labem14
Čepelák Michal2006 TJ Slovan Vesec, z.s.14
Hanuš Štěpán2005 BK TU v Liberci, z.s.14
Janíček Sebastian2006 Sokol Radotín Meteor Praha14
Koranda Ondřej2006 SK Prosek Praha14
Marek Jonáš2006 Sokol Radotín Meteor Praha14
Martinovský Petr2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.14
Pražský Šimon2005 SK Prosek Praha14
Seidl Filip2006 Super Stars Most14
Štengl Michal2004 SK Badminton Tábor, z.s.14
Suchopár Jan2006 Super Stars Most14
Thieme Petr2005 TJ Chemička Ústí nad Labem14
198.Bojda Petr2006 TJ Slavoj Český Těšín12
Cirók Josef2006 BC 66 Ivančice12
Durčák Ondřej2006 TJ Orlová - Lutyně, z.s.12
Gratza Matyáš2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.12
Hammerle Matěj2004 TJ Chemička Ústí nad Labem12
Hluší Richard2004 SK Badminton Přerov, z.s.12
Juřica Patrik2004 Badminton Sharks Brno, z.s.12
Klein Viktor 2004 SK Badminton Přerov, z.s.12
Kocur Kryštof2005 TJ Slavoj Český Těšín12
Kostka Jaromír2006 TJ Sokol Klimkovice12
Pešek Benjamin Oliver2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.12
Pohl David2004 TJ Slovan Karlovy Vary12
Srnec Adam2007 SK Hamr, z.s. 12
Štych Marek2007 BK Goram Teplice, z.s.12
Vaniš Daniel2005 SK Hamr, z.s. 12
213.Pecka Matyáš2005 Sokol Radotín Meteor Praha11
214.Šmucr David 2004 TJ Sokol Doubravka9
Vávra Filip2004 Keramika Chlumčany9
216.Kašpar Šimon 2007 BK ARION PRAHA4
Moravec Michal2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.4
Pavlíček Jakub2006 SK Prosek Praha4
Špinar Ota2005 BK ARION PRAHA4
Stařecký Artuš2004 BC AKTIV LUŽINY4
Vik Šimon2004 BK ARION PRAHA4
Wimmer Karel2005 Sokol Radotín Meteor Praha4
1.Kohoutová Markéta2004 Super Stars Most2544
2.Šilhavá Klára2004 SK Hamr, z.s. 1701
3.Ševčíková Martina2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.1680
4.Nováková Veronika2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.1584
5.Metzová Lucie2004 TJ Sokol Klimkovice1528
6.Maixnerová Petra2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.1171
Osladilová Kateřina2006 TJ Sokol Klimkovice1171
8.Žurková Valérie2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.1088
9.Šolarová Tereza2004 TJ Montas Hradec Králové788
10.Kozempelová Kristina2005 BK TJ Baník Most683
11.Kortusová Barbora2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.667
12.Helešicová Barbora2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.658
13.Skýpalová Natálie2005 TJ Sokol Růžďka646
14.Soukupová Natálie2006 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.630
15.Tyrmerová Magdalena2004 TJ Sokol Nový Knín616
16.Hoffmanová Viktorie2004 TJ Slovan Karlovy Vary582
17.Hejduková Karolína2004 SK Hamr, z.s. 576
18.Kobyláková Andrea2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.574
19.Pokorná Kateřina2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.572
20.Mrázková Barbora2004 TJ Lanškroun, z.s.539
21.Skařupová Lucie2006 SK Badminton Přerov, z.s.517
22.Tvrdíková Veronika2004 SK Prosek Praha492
23.Šenfeldová Bára2004 TJ Sokol Doubravka486
24.Neubauerová Klára2004 TJ Sokol České Budějovice480
25.Bártová Apolena2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice442
26.Bílková Eliška2004 SK Hamr, z.s. 426
27.Hulcová Viktorie2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.424
28.Stará Natálie2004 SK Prosek Praha416
29.Nachtmanová Karolína2005 SK Prosek Praha408
30.Krulová Lucie2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.402
31.Malcová Klára2005 BK TU v Liberci, z.s.394
32.Babková Vendula2004 TJ Sokol Štěpánovice369
33.Muchová Justýna2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.356
Pávová Natálie2004 SK Prosek Praha356
35.Špačková Adéla2006 BK Kopřivnice, z.s.354
36.Flachsová Markéta2005 Badminton VK Aš353
37.Herudková Hana2004 SK Badminton Boreček Opava, z.s.344
38.Hořanská Barbora2005 TJ Sokol Růžďka329
39.Kulhavá Veronika2004 Badminton Sharks Brno, z.s.305
40.Bartůňková Bára2004 BK Králův Dvůr, z.s.296
Raithelová Natálie2005 Badminton VK Aš296
42.Hájková Linda2004 TJ Chemička Ústí nad Labem292
43.Fišerová Karolína2005 Super Stars Most284
Gruberová Anna2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.284
45.Hálková Nela2006 TJ Sokol České Budějovice281
46.Králíčková Barbora2004 SK Hamr, z.s. 276
47.Pavlišová Klára2005 TJ Sokol Křemže269
Valentová Denisa2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice269
Vašíčková Aneta2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice269
50.Johnová Barbora2004 Sokol Radotín Meteor Praha264
51.Bechyňská Aneta2004 Super Stars Most256
Jirásková Adéla2004 BK Králův Dvůr, z.s.256
53.Jiráková Tereza2006 BK 93 Hořovice254
54.Durmiši Tereza2004 Sokol Židlochovice240
Kobyláková Alžběta2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.240
Korčmarošová Tereza2004 TJ Slovan Karlovy Vary240
57.Veselá Barbora2005 Badminton Sharks Brno, z.s.231
58.Larischová Marta2004 TJ Sokol Klimkovice220
59.Kočová Zuzana2005 SK Badminton Tábor, z.s.217
60.Fuchsová Markéta2004 TJ Sokol Doubravka212
61.Kuptíková Gabriela2005 SK Prosek Praha208
62.Hrdinová Zuzana2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.207
63.Nesňalová Karla2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.204
64.Pawliková Veronika2005 TJ Slavoj Český Těšín202
65.Kulhánková Barbora2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice194
Suchánková Tereza2004 SK Badminton Přerov, z.s.194
67.Benediktová Klára2005 USK Plzeň185
68.Flusserová Jana2005 SK Prosek Praha180
Pleštilová Karolína2004 BK TU v Liberci, z.s.180
Šoljaková Eliška2005 BK TU v Liberci, z.s.180
Vávrová Anna2005 Sokol Radotín Meteor Praha180
72.Jakubková Daniela2005 Badminton VK Aš173
73.Koliášová Kateřina2006 SK Hamr, z.s. 172
Zavadilová Tereza2004 TJ Chemička Ústí nad Labem172
75.Ivičičová Monika2004 Sokol Židlochovice165
76.Bálintová Kristýna2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.160
77.Muzikářová Anna2005 BK TU v Liberci, z.s.159
78.Hálová Alice2005 TJ Sokol Křemže155
79.Maršíková Kateřina2005 SK Badminton Tábor, z.s.153
80.Novotná Helena2005 SK Badminton Tábor, z.s.151
81.Benišová Petra2006 BK Kopřivnice, z.s.150
Pešková Anna2004 Badminton VK Aš150
83.Pacalová Lucie2005 Slavoj Podivín147
84.Čutová Michaela2006 BK ARION PRAHA146
85.Chvalová Helena2005 Sokol Radotín Meteor Praha144
Jarošová Veronika2006 TJ Montas Hradec Králové144
Kleiberová Julie2005 TJ Montas Hradec Králové144
88.Zsilayová Kateřina2005 TJ Slovan Vesec, z.s.142
89.Dvořáková Tereza2004 BK Goram Teplice, z.s.140
Treperová Ivana2006 SK Prosek Praha140
91.Königová Nicola2004 Badminton Proboštov z.s.134
92.Svobodová Kateřina2005 BaC Kladno132
93.Trötzmüllerová Gabriela2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.131
94.Kozielková Anna2006 SK VITALITY Slezsko o.s.130
Vrlíková Nela2004 SK VITALITY Slezsko o.s.130
96.Bursová Barbora2007 Sokol Radotín Meteor Praha128
Klímová Adéla2005 Sokol Radotín Meteor Praha128
98.Králová Natálie2005 Badminton VK Aš127
99.Veverková Nela2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.126
100.Kusá Viktorie2004 BK Králův Dvůr, z.s.124
Machová Magdaléna2004 Ostrava Badminton Klub124
Šafrová Anna2005 TJ Chemička Ústí nad Labem124
Veselá Dorota2004 Sokol Radotín Meteor Praha124
104.Keilová Kateřina2006 BK TU v Liberci, z.s.122
105.Košatová Lucie2004 BK ARION PRAHA120
Vernerová Barbora2004 BaC Kladno120
107.Hulcová Jolana2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.118
Romančinová Nicol2005 TJ Slovan Vesec, z.s.118
109.Morchová Tereza2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.117
110.Krejčí Adéla2005 TJ Chemička Ústí nad Labem114
111.Weinmannová Julie2005 Badminton VK Aš112
112.Giňová Nikola2004 Sokol Židlochovice110
Vyšehradská Lucie2005 Sokol Radotín Meteor Praha110
114.Pondělíková Veronika2005 TJ Chemička Ústí nad Labem108
115.Masařová Aneta2004 TJ Sokol České Budějovice103
Týrová Eva2005 TJ Sokol Štěpánovice103
117.Knaislová Ella2005 Sokol Radotín Meteor Praha100
118.Vnoučková Karolína 2006 BK ARION PRAHA97
119.Stejskalová Eliška2004 BK TU v Liberci, z.s.96
Trnková Adéla2005 BK Goram Teplice, z.s.96
121.Dvořáková Kateřina2004 TJ Sokol Štěpánovice95
122.Hudečková Anna2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.93
123.Kirschenbaum Lydia 2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.92
124.Jakubcová Anna2004 Badminton Akademie Olomouc, z.s.88
125.Kalkušová Karolína2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.86
Šmídová Karolína2004 BK Králův Dvůr, z.s.86
127.Pavelková Tereza2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.82
128.Klímová Klára2005 Sokol Radotín Meteor Praha81
129.Bouberlová Barbora2007 TJ Sokol Vodňany80
Brudnová Emilie2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.80
131.Pohlotová Adriana2004 Badminton VK Aš79
132.Dvořáčková Adéla2006 TJ Jiskra Nejdek, z.s.78
Hartmannová Alžběta2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.78
Kramešová Eliška2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.78
Sedláková Karolína2005 Sokol Židlochovice78
136.Vaverová Kateřina2005 BK TU v Liberci, z.s.76
137.Bryknarová Eliška2004 TJ Sokol Nový Hradec Králové72
Chocholoušková Alena2007 Super Stars Most72
Kortusová Natálie2005 TJ Sokol České Budějovice72
Šimonová Tereza2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.72
141.Paterová Lucie2006 Sokol Radotín Meteor Praha69
142.Hudečková Kateřina2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.68
Kaprasová Lea2006 BK TU v Liberci, z.s.68
Vaníčková Nikola2006 Badminton VK Aš68
145.Vandrovcová Klára2005 BK Goram Teplice, z.s.66
146.Doubková Veronika2006 Badminton Sharks Brno, z.s.64
Slívová Anna2005 BK Kopřivnice, z.s.64
Valtová Veronika2004 TJ Slovan Vesec, z.s.64
149.Samcová Lucie2005 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic63
150.Konečná Eliška2004 Badminton Sharks Brno, z.s.62
Sedláčková Vanda2006 SK Prosek Praha62
152.Metelková Emma2004 TJ Sokol Nový Hradec Králové60
Vinterová Tereza2004 SKP Kometa Brno - RS Badminton60
154.Osičková Aneta2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.58
155.Jirovcová Eva2004 TJ Sokol Křemže56
Petroušková Natálie2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.56
157.Kramešová Dominika2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.54
158.Cittová Pavlína2005 Sokol Radotín Meteor Praha46
159.Adamčíková Aneta2006 TJ Orlová - Lutyně, z.s.42
Cekotová Klára2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.42
Ciróková Tereza2006 BC 66 Ivančice42
Gráfová Melánie2005 TJ Sokol Klimkovice42
Grigárková Ella 2005 SK Badminton Přerov, z.s.42
Kopecká Michaela2004 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.42
Líčková Viktorie2004 Slavoj Podivín42
Říhovská Andrea 2005 SK Badminton Přerov, z.s.42
Staňková Nela2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.42
Turková Simona2006 TJ Slavoj Český Těšín42
Urbanová Monika2006 Badminton Akademie Olomouc, z.s.42
170.Burdová Tereza2004 BK TJ Baník Most39
Karasová Anna2004 TJ Spoje Praha39
Pham Thi Heidi 2006 Badminton VK Aš39
173.Reitingerová Stela2007 TJ Sokol Křemže38
174.Nepivodová Barbora2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.37
175.Dudová Nela2005 TJ Sokol České Budějovice30
Dvořáková Anna2006 Keramika Chlumčany30
Fišerová Veronika2004 TJ Montas Hradec Králové30
Lutsaková Natálie2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.30
Nová Zuzana2006 TJ Sokol Doubravka30
Opekarová Barbara2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.30
Slabá Natálie2006 BK TU v Liberci, z.s.30
Sommerová Lucie2006 Sokol Radotín Meteor Praha30
Štěpánová Melisa Hana2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.30
Sudíková Adéla2005 BK Králův Dvůr, z.s.30
Tvarohová Emílie2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.30
186.Křížanová Tereza2004 TJ Slovan Vesec, z.s.26
187.Křížová Anna2006 Super Stars Most22
Lempová Martina2005 TJ Slovan Vesec, z.s.22
Němečková Magdaléna2004 TJ Slovan Vesec, z.s.22
Plešingrová Emma2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.22
Stavělová Elisabeth2004 SKP Kometa Brno - RS Badminton22
Sýkorová Anna Marie2004 BK Goram Teplice, z.s.22
193.Sirůčková Veronika2004 SK Prosek Praha19
194.Černá Adéla2005 TJ Sokol České Budějovice18
Kaczorová Karolína2004 SK Badminton Tábor, z.s.18
Měrková Emma2005 BC 66 Ivančice18
Mikešová Eliška2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.18
Štěpánková Klára2004 TJ Chemička Ústí nad Labem18
199.Malegová Veronika2005 BK ARION PRAHA15
200.Andrlíková Barbora2004 TJ Slovan Vesec, z.s.14
Doubková Anna2004 BK TU v Liberci, z.s.14
Koňasová Veronika2004 BK TU v Liberci, z.s.14
Kratochvílová Tereza2006 Sokol Radotín Meteor Praha14
Kropáčová Petra2006 Sokol Radotín Meteor Praha14
Myšičková Tereza2005 Sokol Radotín Meteor Praha14
Wen Zhang Zhang2006 Super Stars Most14
207.Červenková Kateřina2005 SK Badminton Přerov, z.s.12
Ivanovová Adéla2005 SK VITALITY Slezsko o.s.12
Ivanovová Natálie2005 SK VITALITY Slezsko o.s.12
Konderová Michaela2005 TJ Bílá Hora Plzeň12
Kubánková Sára Karolína2005 TJ Orlová - Lutyně, z.s.12
Nejedlíková Barbora2004 Sokol Židlochovice12
Ottnerová Helena2005 TJ Slavoj Český Těšín12
Pinkasová Alena2005 TJ Spoje Praha12
Řeháková Ludmila 2004 BK ARION PRAHA12
Trzaskalíková Denisa2004 TJ Slavoj Český Těšín12
Tůmová Kristína2005 BaC Kladno12
218.Drápalová Anna2004 Badminton Sharks Brno, z.s.10
Grzadzielová Marianne2005 Badminton Proboštov z.s.10
Jahnová Alexandra 2004 Badminton VK Aš10
Karafiátová Aneta2004 SK Hamr, z.s. 10
Karpíšková Anna2005 Badminton Proboštov z.s.10
Krištofová Bára2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.10
224.Brázdová Klára2007 BC 66 Ivančice9
Brent Kella Rae2004 SK Badminton Tábor, z.s.9
Jeřábková Barbora2004 TJ Spoje Praha9
227.Hanzlová Emma2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.6
Kučerová Klára2006 SK Prosek Praha6
229.Češková Sára2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.3
Davídková Alena2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.3
Kadlecová Denisa2004 BC AKTIV LUŽINY3
Loskotová Lucie2005 SK Hamr, z.s. 3
1.Žurková Valérie2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.2496
2.Metzová Lucie2004 TJ Sokol Klimkovice2400
3.Kohoutová Markéta2004 Super Stars Most2261
4.Nováková Veronika2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.2184
5.Kozempelová Kristina2005 BK TJ Baník Most2016
6.Šilhavá Klára2004 SK Hamr, z.s. 1840
7.Ševčíková Martina2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.1584
8.Hejduková Karolína2004 SK Hamr, z.s. 1571
9.Maixnerová Petra2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.1512
Muchová Justýna2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.1512
11.Helešicová Barbora2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.1219
Osladilová Kateřina2006 TJ Sokol Klimkovice1219
13.Kortusová Barbora2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1171
Pokorná Kateřina2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.1171
15.Neubauerová Klára2004 TJ Sokol České Budějovice1158
16.Šolarová Tereza2004 TJ Montas Hradec Králové1100
17.Tyrmerová Magdalena2004 TJ Sokol Nový Knín946
18.Hulcová Viktorie2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.942
19.Soukupová Natálie2006 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.936
20.Bílková Eliška2004 SK Hamr, z.s. 900
21.Kobyláková Andrea2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.862
22.Šenfeldová Bára2004 TJ Sokol Doubravka732
23.Mrázková Barbora2004 TJ Lanškroun, z.s.730
24.Fišerová Karolína2005 Super Stars Most729
25.Johnová Barbora2004 Sokol Radotín Meteor Praha718
26.Stará Natálie2004 SK Prosek Praha704
27.Hoffmanová Viktorie2004 TJ Slovan Karlovy Vary695
Korčmarošová Tereza2004 TJ Slovan Karlovy Vary695
29.Krulová Lucie2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.693
Skýpalová Natálie2005 TJ Sokol Růžďka693
31.Špačková Adéla2006 BK Kopřivnice, z.s.681
32.Nachtmanová Karolína2005 SK Prosek Praha646
33.Tvrdíková Veronika2004 SK Prosek Praha634
34.Malcová Klára2005 BK TU v Liberci, z.s.628
35.Stejskalová Eliška2004 BK TU v Liberci, z.s.620
36.Herudková Hana2004 SK Badminton Boreček Opava, z.s.586
37.Skařupová Lucie2006 SK Badminton Přerov, z.s.491
38.Vašíčková Aneta2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice478
39.Fuchsová Markéta2004 TJ Sokol Doubravka476
40.Pacalová Lucie2005 Slavoj Podivín458
41.Hájková Linda2004 TJ Chemička Ústí nad Labem455
42.Hálková Nela2006 TJ Sokol České Budějovice452
Valentová Denisa2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice452
44.Bártová Apolena2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice442
45.Kobyláková Alžběta2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.426
46.Bartůňková Bára2004 BK Králův Dvůr, z.s.419
Jirásková Adéla2004 BK Králův Dvůr, z.s.419
48.Kulhavá Veronika2004 Badminton Sharks Brno, z.s.416
49.Flachsová Markéta2005 Badminton VK Aš404
Raithelová Natálie2005 Badminton VK Aš404
51.Königová Nicola2004 Badminton Proboštov z.s.400
52.Ivičičová Monika2004 Sokol Židlochovice395
Pavlišová Klára2005 TJ Sokol Křemže395
54.Hrdinová Zuzana2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.392
Larischová Marta2004 TJ Sokol Klimkovice392
56.Veselá Barbora2005 Badminton Sharks Brno, z.s.380
57.Králíčková Barbora2004 SK Hamr, z.s. 372
58.Jarošová Veronika2006 TJ Montas Hradec Králové366
59.Bechyňská Aneta2004 Super Stars Most364
60.Hálová Alice2005 TJ Sokol Křemže359
Zavadilová Tereza2004 TJ Chemička Ústí nad Labem359
62.Durmiši Tereza2004 Sokol Židlochovice356
Kočová Zuzana2005 SK Badminton Tábor, z.s.356
64.Benišová Petra2006 BK Kopřivnice, z.s.330
65.Klímová Adéla2005 Sokol Radotín Meteor Praha320
Klímová Klára2005 Sokol Radotín Meteor Praha320
Pávová Natálie2004 SK Prosek Praha320
68.Kulhánková Barbora2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice314
69.Koliášová Kateřina2006 SK Hamr, z.s. 312
Kuptíková Gabriela2005 SK Prosek Praha312
Vávrová Anna2005 Sokol Radotín Meteor Praha312
72.Nesňalová Karla2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.306
73.Pleštilová Karolína2004 BK TU v Liberci, z.s.288
74.Babková Vendula2004 TJ Sokol Štěpánovice284
Veselá Dorota2004 Sokol Radotín Meteor Praha284
76.Gruberová Anna2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.282
77.Giňová Nikola2004 Sokol Židlochovice281
78.Benediktová Klára2005 USK Plzeň280
Dvořáková Tereza2004 BK Goram Teplice, z.s.280
Flusserová Jana2005 SK Prosek Praha280
81.Morchová Tereza2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.278
Trötzmüllerová Gabriela2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.278
83.Jakubková Daniela2005 Badminton VK Aš272
Králová Natálie2005 Badminton VK Aš272
85.Muzikářová Anna2005 BK TU v Liberci, z.s.255
86.Hudečková Anna2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.248
Hudečková Kateřina2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.248
88.Bálintová Kristýna2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.244
Chvalová Helena2005 Sokol Radotín Meteor Praha244
Dvořáková Kateřina2004 TJ Sokol Štěpánovice244
Šafrová Anna2005 TJ Chemička Ústí nad Labem244
Treperová Ivana2006 SK Prosek Praha244
Týrová Eva2005 TJ Sokol Štěpánovice244
94.Kozielková Anna2006 SK VITALITY Slezsko o.s.242
Pawliková Veronika2005 TJ Slavoj Český Těšín242
Pohlotová Adriana2004 Badminton VK Aš242
Vaníčková Nikola2006 Badminton VK Aš242
98.Suchánková Tereza2004 SK Badminton Přerov, z.s.239
99.Pešková Anna2004 Badminton VK Aš236
Weinmannová Julie2005 Badminton VK Aš236
101.Šoljaková Eliška2005 BK TU v Liberci, z.s.231
102.Svobodová Kateřina2005 BaC Kladno228
Vernerová Barbora2004 BaC Kladno228
104.Masařová Aneta2004 TJ Sokol České Budějovice224
105.Kleiberová Julie2005 TJ Montas Hradec Králové216
Vnoučková Karolína 2006 BK ARION PRAHA216
107.Novotná Helena2005 SK Badminton Tábor, z.s.214
108.Keilová Kateřina2006 BK TU v Liberci, z.s.210
109.Kusá Viktorie2004 BK Králův Dvůr, z.s.203
Slívová Anna2005 BK Kopřivnice, z.s.203
111.Romančinová Nicol2005 TJ Slovan Vesec, z.s.202
112.Machová Magdaléna2004 Ostrava Badminton Klub200
113.Bryknarová Eliška2004 TJ Sokol Nový Hradec Králové192
Metelková Emma2004 TJ Sokol Nový Hradec Králové192
Veverková Nela2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.192
116.Bouberlová Barbora2007 TJ Sokol Vodňany184
Trnková Adéla2005 BK Goram Teplice, z.s.184
118.Čutová Michaela2006 BK ARION PRAHA176
Knaislová Ella2005 Sokol Radotín Meteor Praha176
120.Zsilayová Kateřina2005 TJ Slovan Vesec, z.s.174
121.Osičková Aneta2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.172
122.Kalkušová Karolína2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.165
123.Doubková Veronika2006 Badminton Sharks Brno, z.s.164
Jakubcová Anna2004 Badminton Akademie Olomouc, z.s.164
125.Burdová Tereza2004 BK TJ Baník Most158
126.Košatová Lucie2004 BK ARION PRAHA156
Maršíková Kateřina2005 SK Badminton Tábor, z.s.156
Pham Thi Heidi 2006 Badminton VK Aš156
Staňková Nela2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.156
130.Paterová Lucie2006 Sokol Radotín Meteor Praha150
131.Vyšehradská Lucie2005 Sokol Radotín Meteor Praha134
132.Plešingrová Emma2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.130
133.Krejčí Adéla2005 TJ Chemička Ústí nad Labem128
Stavělová Elisabeth2004 SKP Kometa Brno - RS Badminton128
135.Šmídová Karolína2004 BK Králův Dvůr, z.s.125
136.Kortusová Natálie2005 TJ Sokol České Budějovice124
137.Jiráková Tereza2006 BK 93 Hořovice120
Šimonová Tereza2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.120
Vinterová Tereza2004 SKP Kometa Brno - RS Badminton120
Vrlíková Nela2004 SK VITALITY Slezsko o.s.120
141.Pondělíková Veronika2005 TJ Chemička Ústí nad Labem118
142.Brudnová Emilie2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.116
Jirovcová Eva2004 TJ Sokol Křemže116
144.Hulcová Jolana2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.114
Kramešová Dominika2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.114
Kramešová Eliška2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.114
Nepivodová Barbora2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.114
Ottnerová Helena2005 TJ Slavoj Český Těšín114
Turková Simona2006 TJ Slavoj Český Těšín114
150.Karasová Anna2004 TJ Spoje Praha104
Vandrovcová Klára2005 BK Goram Teplice, z.s.104
152.Dvořáčková Adéla2006 TJ Jiskra Nejdek, z.s.102
153.Kaprasová Lea2006 BK TU v Liberci, z.s.101
Vaverová Kateřina2005 BK TU v Liberci, z.s.101
155.Pavelková Tereza2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.94
156.Sedláčková Vanda2006 SK Prosek Praha91
157.Petroušková Natálie2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.88
158.Brázdová Klára2007 BC 66 Ivančice78
Brent Kella Rae2004 SK Badminton Tábor, z.s.78
Bursová Barbora2007 Sokol Radotín Meteor Praha78
Ciróková Tereza2006 BC 66 Ivančice78
Dudová Nela2005 TJ Sokol České Budějovice78
Dvořáková Anna2006 Keramika Chlumčany78
Fišerová Veronika2004 TJ Montas Hradec Králové78
Gráfová Melánie2005 TJ Sokol Klimkovice78
Grigárková Ella 2005 SK Badminton Přerov, z.s.78
Hořanská Barbora2005 TJ Sokol Růžďka78
Kaczorová Karolína2004 SK Badminton Tábor, z.s.78
Kirschenbaum Lydia 2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.78
Lutsaková Natálie2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.78
Nová Zuzana2006 TJ Sokol Doubravka78
Pinkasová Alena2005 TJ Spoje Praha78
Říhovská Andrea 2005 SK Badminton Přerov, z.s.78
Sedláková Karolína2005 Sokol Židlochovice78
Štěpánová Melisa Hana2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.78
Sudíková Adéla2005 BK Králův Dvůr, z.s.78
Tvarohová Emílie2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.78
Urbanová Monika2006 Badminton Akademie Olomouc, z.s.78
179.Chocholoušková Alena2007 Super Stars Most68
180.Malegová Veronika2005 BK ARION PRAHA56
Řeháková Ludmila 2004 BK ARION PRAHA56
182.Sommerová Lucie2006 Sokol Radotín Meteor Praha52
183.Sirůčková Veronika2004 SK Prosek Praha51
184.Slabá Natálie2006 BK TU v Liberci, z.s.50
185.Cittová Pavlína2005 Sokol Radotín Meteor Praha46
Karafiátová Aneta2004 SK Hamr, z.s. 46
Křížová Anna2006 Super Stars Most46
Myšičková Tereza2005 Sokol Radotín Meteor Praha46
189.Adamčíková Aneta2006 TJ Orlová - Lutyně, z.s.42
Cekotová Klára2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.42
Ivanovová Adéla2005 SK VITALITY Slezsko o.s.42
Ivanovová Natálie2005 SK VITALITY Slezsko o.s.42
Jeřábková Barbora2004 TJ Spoje Praha42
Konderová Michaela2005 TJ Bílá Hora Plzeň42
Konečná Eliška2004 Badminton Sharks Brno, z.s.42
Kubánková Sára Karolína2005 TJ Orlová - Lutyně, z.s.42
Líčková Viktorie2004 Slavoj Podivín42
Měrková Emma2005 BC 66 Ivančice42
Nejedlíková Barbora2004 Sokol Židlochovice42
Opekarová Barbara2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.42
Samcová Lucie2005 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic42
Trzaskalíková Denisa2004 TJ Slavoj Český Těšín42
203.Andrlíková Barbora2004 TJ Slovan Vesec, z.s.38
Černá Adéla2005 TJ Sokol České Budějovice38
Doubková Anna2004 BK TU v Liberci, z.s.38
Koňasová Veronika2004 BK TU v Liberci, z.s.38
Lempová Martina2005 TJ Slovan Vesec, z.s.38
Reitingerová Stela2007 TJ Sokol Křemže38
Štěpánková Klára2004 TJ Chemička Ústí nad Labem38
210.Grzadzielová Marianne2005 Badminton Proboštov z.s.26
Karpíšková Anna2005 Badminton Proboštov z.s.26
Kratochvílová Tereza2006 Sokol Radotín Meteor Praha26
Krištofová Bára2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.26
Křížanová Tereza2004 TJ Slovan Vesec, z.s.26
Kučerová Klára2006 SK Prosek Praha26
Mikešová Eliška2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.26
Sýkorová Anna Marie2004 BK Goram Teplice, z.s.26
Valtová Veronika2004 TJ Slovan Vesec, z.s.26
Wen Zhang Zhang2006 Super Stars Most26
220.Češková Sára2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.14
Davídková Alena2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.14
Hanzlová Emma2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.14
Kropáčová Petra2006 Sokol Radotín Meteor Praha14
1.Ševčíková Martina2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.2032
2.Kohoutová Markéta2004 Super Stars Most1752
3.Šilhavá Klára2004 SK Hamr, z.s. 1701
4.Nováková Veronika2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.1565
5.Metzová Lucie2004 TJ Sokol Klimkovice1278
6.Muchová Justýna2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.1204
7.Bílková Eliška2004 SK Hamr, z.s. 1120
8.Kozempelová Kristina2005 BK TJ Baník Most1098
9.Maixnerová Petra2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.1088
10.Žurková Valérie2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.933
11.Neubauerová Klára2004 TJ Sokol České Budějovice737
12.Hejduková Karolína2004 SK Hamr, z.s. 732
13.Helešicová Barbora2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.682
Šolarová Tereza2004 TJ Montas Hradec Králové682
15.Tyrmerová Magdalena2004 TJ Sokol Nový Knín658
16.Skýpalová Natálie2005 TJ Sokol Růžďka646
17.Soukupová Natálie2006 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.618
18.Malcová Klára2005 BK TU v Liberci, z.s.594
19.Šenfeldová Bára2004 TJ Sokol Doubravka590
20.Tvrdíková Veronika2004 SK Prosek Praha582
21.Pokorná Kateřina2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.578
22.Johnová Barbora2004 Sokol Radotín Meteor Praha564
Stará Natálie2004 SK Prosek Praha564
24.Kortusová Barbora2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.527
25.Fišerová Karolína2005 Super Stars Most452
26.Flachsová Markéta2005 Badminton VK Aš433
Krulová Lucie2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.433
28.Skařupová Lucie2006 SK Badminton Přerov, z.s.428
29.Benediktová Klára2005 USK Plzeň404
30.Hájková Linda2004 TJ Chemička Ústí nad Labem386
31.Mrázková Barbora2004 TJ Lanškroun, z.s.384
32.Hulcová Viktorie2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.358
33.Larischová Marta2004 TJ Sokol Klimkovice356
Vašíčková Aneta2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice356
35.Bártová Apolena2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice352
Osladilová Kateřina2006 TJ Sokol Klimkovice352
37.Herudková Hana2004 SK Badminton Boreček Opava, z.s.350
38.Hálková Nela2006 TJ Sokol České Budějovice348
Kobyláková Alžběta2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.348
Nachtmanová Karolína2005 SK Prosek Praha348
41.Raithelová Natálie2005 Badminton VK Aš340
42.Korčmarošová Tereza2004 TJ Slovan Karlovy Vary320
Kulhavá Veronika2004 Badminton Sharks Brno, z.s.320
44.Veselá Barbora2005 Badminton Sharks Brno, z.s.304
45.Nesňalová Karla2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.300
46.Hoffmanová Viktorie2004 TJ Slovan Karlovy Vary274
Morchová Tereza2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.274
48.Jarošová Veronika2006 TJ Montas Hradec Králové270
49.Gruberová Anna2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.260
50.Hudečková Kateřina2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.247
51.Bechyňská Aneta2004 Super Stars Most244
Durmiši Tereza2004 Sokol Židlochovice244
Hořanská Barbora2005 TJ Sokol Růžďka244
Kobyláková Andrea2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.244
Králíčková Barbora2004 SK Hamr, z.s. 244
Valentová Denisa2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice244
57.Trötzmüllerová Gabriela2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.242
58.Vávrová Anna2005 Sokol Radotín Meteor Praha240
59.Jirásková Adéla2004 BK Králův Dvůr, z.s.239
60.Königová Nicola2004 Badminton Proboštov z.s.224
61.Kočová Zuzana2005 SK Badminton Tábor, z.s.216
62.Bartůňková Bára2004 BK Králův Dvůr, z.s.212
Pacalová Lucie2005 Slavoj Podivín212
Šoljaková Eliška2005 BK TU v Liberci, z.s.212
65.Chvalová Helena2005 Sokol Radotín Meteor Praha208
Hrdinová Zuzana2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.208
Ivičičová Monika2004 Sokol Židlochovice208
Pavlišová Klára2005 TJ Sokol Křemže208
69.Vaníčková Nikola2006 Badminton VK Aš206
70.Stejskalová Eliška2004 BK TU v Liberci, z.s.204
71.Suchánková Tereza2004 SK Badminton Přerov, z.s.203
72.Jakubková Daniela2005 Badminton VK Aš184
Weinmannová Julie2005 Badminton VK Aš184
74.Fuchsová Markéta2004 TJ Sokol Doubravka182
75.Čutová Michaela2006 BK ARION PRAHA172
Klímová Klára2005 Sokol Radotín Meteor Praha172
Koliášová Kateřina2006 SK Hamr, z.s. 172
78.Špačková Adéla2006 BK Kopřivnice, z.s.170
79.Klímová Adéla2005 Sokol Radotín Meteor Praha168
80.Pešková Anna2004 Badminton VK Aš166
81.Dvořáková Tereza2004 BK Goram Teplice, z.s.164
82.Hulcová Jolana2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.152
Pleštilová Karolína2004 BK TU v Liberci, z.s.152
84.Muzikářová Anna2005 BK TU v Liberci, z.s.150
85.Trnková Adéla2005 BK Goram Teplice, z.s.148
86.Babková Vendula2004 TJ Sokol Štěpánovice147
Hudečková Anna2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.147
88.Pávová Natálie2004 SK Prosek Praha145
89.Veverková Nela2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.144
90.Bálintová Kristýna2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.142
91.Keilová Kateřina2006 BK TU v Liberci, z.s.138
92.Giňová Nikola2004 Sokol Židlochovice136
Veselá Dorota2004 Sokol Radotín Meteor Praha136
94.Jiráková Tereza2006 BK 93 Hořovice132
Kleiberová Julie2005 TJ Montas Hradec Králové132
96.Osičková Aneta2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.131
97.Kulhánková Barbora2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice130
Pawliková Veronika2005 TJ Slavoj Český Těšín130
Pohlotová Adriana2004 Badminton VK Aš130
Zsilayová Kateřina2005 TJ Slovan Vesec, z.s.130
101.Kalkušová Karolína2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.125
102.Doubková Veronika2006 Badminton Sharks Brno, z.s.124
Machová Magdaléna2004 Ostrava Badminton Klub124
104.Vrlíková Nela2004 SK VITALITY Slezsko o.s.120
105.Dvořáková Kateřina2004 TJ Sokol Štěpánovice114
Hálová Alice2005 TJ Sokol Křemže114
Hartmannová Alžběta2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.114
Novotná Helena2005 SK Badminton Tábor, z.s.114
Sudíková Adéla2005 BK Králův Dvůr, z.s.114
110.Knaislová Ella2005 Sokol Radotín Meteor Praha112
Pavelková Tereza2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.112
Zavadilová Tereza2004 TJ Chemička Ústí nad Labem112
113.Kuptíková Gabriela2005 SK Prosek Praha109
114.Vnoučková Karolína 2006 BK ARION PRAHA107
115.Bouberlová Barbora2007 TJ Sokol Vodňany104
Petroušková Natálie2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.104
117.Krejčí Adéla2005 TJ Chemička Ústí nad Labem100
118.Slívová Anna2005 BK Kopřivnice, z.s.98
119.Kozielková Anna2006 SK VITALITY Slezsko o.s.97
120.Benišová Petra2006 BK Kopřivnice, z.s.96
121.Šafrová Anna2005 TJ Chemička Ústí nad Labem94
Treperová Ivana2006 SK Prosek Praha94
123.Králová Natálie2005 Badminton VK Aš93
Romančinová Nicol2005 TJ Slovan Vesec, z.s.93
125.Burdová Tereza2004 BK TJ Baník Most92
126.Masařová Aneta2004 TJ Sokol České Budějovice90
127.Jakubcová Anna2004 Badminton Akademie Olomouc, z.s.88
Jirovcová Eva2004 TJ Sokol Křemže88
Maršíková Kateřina2005 SK Badminton Tábor, z.s.88
130.Kusá Viktorie2004 BK Králův Dvůr, z.s.86
Šmídová Karolína2004 BK Králův Dvůr, z.s.86
132.Dvořáčková Adéla2006 TJ Jiskra Nejdek, z.s.84
Pham Thi Heidi 2006 Badminton VK Aš84
Staňková Nela2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.84
135.Pondělíková Veronika2005 TJ Chemička Ústí nad Labem82
136.Kortusová Natálie2005 TJ Sokol České Budějovice80
Vyšehradská Lucie2005 Sokol Radotín Meteor Praha80
138.Cekotová Klára2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.78
Dudová Nela2005 TJ Sokol České Budějovice78
Flusserová Jana2005 SK Prosek Praha78
Grigárková Ella 2005 SK Badminton Přerov, z.s.78
Kramešová Dominika2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.78
Samcová Lucie2005 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic78
Štěpánová Melisa Hana2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.78
Urbanová Monika2006 Badminton Akademie Olomouc, z.s.78
Vernerová Barbora2004 BaC Kladno78
147.Plešingrová Emma2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.76
148.Chocholoušková Alena2007 Super Stars Most68
149.Valtová Veronika2004 TJ Slovan Vesec, z.s.64
150.Kirschenbaum Lydia 2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.62
151.Stavělová Elisabeth2004 SKP Kometa Brno - RS Badminton58
152.Bursová Barbora2007 Sokol Radotín Meteor Praha55
153.Říhovská Andrea 2005 SK Badminton Přerov, z.s.54
Šimonová Tereza2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.54
155.Košatová Lucie2004 BK ARION PRAHA51
Nepivodová Barbora2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.51
157.Mikešová Eliška2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.50
158.Sedláčková Vanda2006 SK Prosek Praha49
159.Myšičková Tereza2005 Sokol Radotín Meteor Praha46
160.Brudnová Emilie2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.42
Fišerová Veronika2004 TJ Montas Hradec Králové42
Ivanovová Adéla2005 SK VITALITY Slezsko o.s.42
Kopecká Michaela2004 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.42
Líčková Viktorie2004 Slavoj Podivín42
Měrková Emma2005 BC 66 Ivančice42
Nová Zuzana2006 TJ Sokol Doubravka42
Opekarová Barbara2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.42
Sedláková Karolína2005 Sokol Židlochovice42
Trzaskalíková Denisa2004 TJ Slavoj Český Těšín42
Tvarohová Emílie2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.42
Vinterová Tereza2004 SKP Kometa Brno - RS Badminton42
172.Vandrovcová Klára2005 BK Goram Teplice, z.s.40
Vaverová Kateřina2005 BK TU v Liberci, z.s.40
174.Kaprasová Lea2006 BK TU v Liberci, z.s.38
Karpíšková Anna2005 Badminton Proboštov z.s.38
176.Sommerová Lucie2006 Sokol Radotín Meteor Praha35
177.Andrlíková Barbora2004 TJ Slovan Vesec, z.s.26
Grzadzielová Marianne2005 Badminton Proboštov z.s.26
Koňasová Veronika2004 BK TU v Liberci, z.s.26
Křížanová Tereza2004 TJ Slovan Vesec, z.s.26
Lempová Martina2005 TJ Slovan Vesec, z.s.26
Slabá Natálie2006 BK TU v Liberci, z.s.26
Týrová Eva2005 TJ Sokol Štěpánovice26
184.Konečná Eliška2004 Badminton Sharks Brno, z.s.25
Paterová Lucie2006 Sokol Radotín Meteor Praha25
186.Sirůčková Veronika2004 SK Prosek Praha21
187.Karasová Anna2004 TJ Spoje Praha16
Malegová Veronika2005 BK ARION PRAHA16
Řeháková Ludmila 2004 BK ARION PRAHA16
190.Češková Sára2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.14
Doubková Anna2004 BK TU v Liberci, z.s.14
Hanzlová Emma2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.14
Kratochvílová Tereza2006 Sokol Radotín Meteor Praha14
Krištofová Bára2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.14
Křížová Anna2006 Super Stars Most14
Němečková Magdaléna2004 TJ Slovan Vesec, z.s.14
Reitingerová Stela2007 TJ Sokol Křemže14
Štěpánková Klára2004 TJ Chemička Ústí nad Labem14
Sýkorová Anna Marie2004 BK Goram Teplice, z.s.14
Wen Zhang Zhang2006 Super Stars Most14
201.Cittová Pavlína2005 Sokol Radotín Meteor Praha13
Karafiátová Aneta2004 SK Hamr, z.s. 13
203.Adamčíková Aneta2006 TJ Orlová - Lutyně, z.s.12
Brázdová Klára2007 BC 66 Ivančice12
Červenková Kateřina2005 SK Badminton Přerov, z.s.12
Ciróková Tereza2006 BC 66 Ivančice12
Gráfová Melánie2005 TJ Sokol Klimkovice12
Konderová Michaela2005 TJ Bílá Hora Plzeň12
Kubánková Sára Karolína2005 TJ Orlová - Lutyně, z.s.12
Lutsaková Natálie2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.12
Nejedlíková Barbora2004 Sokol Židlochovice12
Ottnerová Helena2005 TJ Slavoj Český Těšín12
Pinkasová Alena2005 TJ Spoje Praha12
Tůmová Kristína2005 BaC Kladno12
Turková Simona2006 TJ Slavoj Český Těšín12
216.Davídková Alena2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.4
Kadlecová Denisa2004 BC AKTIV LUŽINY4
Kropáčová Petra2006 Sokol Radotín Meteor Praha4
Kučerová Klára2006 SK Prosek Praha4
Loskotová Lucie2005 SK Hamr, z.s. 4
ČísloTurnajGPDatum
1GPC U15 - otevřený - Brno - SlatinaC11.03.2017
2Přebor Klimkovic a MS župy ČOS - otevřený - KlimkoviceC12.03.2017
31. GPB U15 - PardubiceB19.03.2017
42. GPD U15 - LiberecD08.04.2017
52. GPD U15 - MostD08.04.2017
6GPC U15 - otevřený - Plzeň - Bílá HoraC09.04.2017
72. GPD U15 - Praha - ZMD23.04.2017
8GPC U15 - kvalifikační - DoubravkaC20.05.2017
92. GPC U15 - Český KrumlovC20.05.2017
102. GPC U15 - ProboštovC20.05.2017
112. GPC U15 - Praha - VinořC20.05.2017
122. GPC U15 - OlomoucC20.05.2017
132. GPC U15 - KladnoC20.05.2017
142. GPC U15 - DobruškaC20.05.2017
152. GPC U15 - Podolí u BrnaC21.05.2017
16GPD U15 -Radotín Cup - Praha - RadotínD21.05.2017
172. GPA U15 - Podolí u BrnaA28.05.2017
182. GPB U15 - Praha - RadotínB03.09.2017
19GPC U15- otevřený - KarvináC09.09.2017
20GPC U15- otevřený - Hradec KrálovéC10.09.2017
21GPC U15- otevřený - Český KrumlovC16.09.2017
22GPC U15 otevřený - AšC16.09.2017
23GPC U15- otevřený - Praha RadoniceC16.09.2017
24GPC U15- otevřený - IvančiceC16.09.2017
25KP U15 - Liberec- VesecD23.09.2017
26KP U15 - MostD23.09.2017
27GPC U15 - otevřený - KladnoC01.10.2017
28GPC U15- otevřený - PřerovC07.10.2017
29GPD U15- otevřený - Český KrumlovD08.10.2017
30OP U15 - České BudějoviceSKP14.10.2017
31OP U15 - Rychnov nad KněžnouSKP14.10.2017
32OP U15 - MostSKP14.10.2017
33OP U15 - BrnoSKP14.10.2017
34OP U15 - AšSKP14.10.2017
35OP U15 - Praha HamrSKP21.10.2017
36OP U15 - KopřivniceSKP04.11.2017
37OP U15 - Benátky nad JizerouSKP05.11.2017
38MČR U15 - KlimkoviceMČR12.11.2017
39GPC U15 o POHÁR předsedy ZpčBaS - PlzeňC18.11.2017
40GPC U15- otevřený - Velké PavloviceC25.11.2017
41GPC U15 otevřený - České BudějoviceC25.11.2017
42GPC U15- otevřený - KlimkoviceC26.11.2017
43GPC U15- otevřený - Ústí nad LabemC02.12.2017
44GPC U15- otevřený - Praha - VinořC02.12.2017
45GPC U15 Přebor Prahy - Praha HamrC17.12.2017
461. GPD U15 - Praha - ZMD07.01.2018
47GPC U15 - Králův DvůrC14.01.2018
481. GPC U15 - České BudějoviceC20.01.2018
49GPC U15 kvalifikační - Karlovy VaryC20.01.2018
50GPC U15- otevřený - ŠumperkC20.01.2018
511. GPC U15 - Praha HamrC20.01.2018
521. GPC U15 - Český TěšínC21.01.2018
531. GPD U15 - MostD27.01.2018
541. GPD U15 - LiberecD28.01.2018
55GPC U15 kvalifikační - Brno BohuniceC03.02.2018
561. GPC U15 - Ústí nad LabemC03.02.2018
57GPC U15 - Hradec KrálovéC03.02.2018
58GPC U15- otevřený - Praha HamrC10.02.2018
591. GPA U15 - Brno - SlatinaA11.02.2018
60GPD U15 - Český KrumlovD24.02.2018
61GPC U15 - otevřený - KladnoC04.03.2018
 
X
Enter your e-mail address.
Enter the password that accompanies your e-mail.
Loading