logo
Český badmintonový svaz

Historické


U17 - stav k 08.03.2018

Kategorie: 
U17
Top N nejlepších výsledků: 
4
Období: 
08.03.2017 - 08.03.2018
Typ: 
Průběžný
Sezona: 
2017-2018
Export: 
Vyhledat: CTRL+F
1.Janoštík Jan2003 TJ Sokol České Budějovice2832
2.Morávek Michal2002 BaC Kladno2352
3.Brázda Tadeáš2002 BC 66 Ivančice2144
4.Wanke Karel2002 S.K. P.E.M.A. Opava, z.s.1552
5.Dostál Martin2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.1257
6.Franek Lukáš2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.1216
Kostrhun Daniel2002 Slavoj Podivín1216
8.Švejda Tomáš2002 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1200
9.Hora Jan2003 TJ Bílá Hora Plzeň1017
10.Ehm Adam2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice1006
11.Hykyš Dominik2002 Super Stars Most958
12.Erhart Vratislav2003 TJ Astra Zahradní Město, z.s.862
13.Poříz Vojtěch2003 Start Jihlava846
14.Kozelský Matěj2002 TJ Sokol Klimkovice822
15.Pospíšil Tomáš2003 Super Stars Most718
16.Blažek Jan2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.671
17.Patera Tomáš2003 Sokol Radotín Meteor Praha657
18.Dostál Marek2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.644
19.Kalina Ondřej2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.579
20.Kopřiva Dominik2004 SK Badminton Přerov, z.s.558
21.Kalbáč Štěpán2002 TJ ČZ Strakonice, spolek556
22.Volf Vojtěch2002 BaC Kladno537
23.Janoušek Petr2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice532
24.Marťán Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.503
25.Chumchal Martin2002 BK Omega Olomouc, z.s.468
26.Fürst Daniel2003 Sokol Radotín Meteor Praha467
Ječmínek Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.467
28.Obhlídal Václav2002 SK Prosek Praha452
29.Bízek Vojtěch2002 BK ARION PRAHA444
30.Nesvačil Michal2002 SK Radonice, z.s.422
31.Dvořák Daniel2005 TJ Sokol České Budějovice415
32.Jelínek Jaroslav2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.405
33.Derka Jiří2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.396
34.Diviš Jakub2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.386
35.Kocian Šimon2002 Badminton Akademie Olomouc, z.s.384
Nejedlý Petr2003 Sokol Radotín Meteor Praha384
37.Lipka Jakub2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.380
38.Altera Jan2004 BaC Kladno372
39.Oros Marek2003 Super Stars Most356
Vajsejtl Jaroslav2002 TJ Slovan Vesec, z.s.356
41.Šilhan Matěj2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.344
42.Dajčar Jan2002 TJ Lanškroun, z.s.334
43.Gottštein Filip2003 TJ Slovan Vesec, z.s.320
44.Prek Šimon2002 Badminton Sharks Brno, z.s.316
45.Havlík Vojtěch2003 Sokol Radotín Meteor Praha304
Janošov Radek2003 SK Hamr, z.s. 304
Lešták Ladislav2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.304
48.Tancer Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.302
49.Šulc Adam2004 SK Prosek Praha296
50.Müller Jakub2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.289
51.Slíva David2003 TJ Sokol Klimkovice276
52.Kalkuš Matyáš2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.270
53.Rataj Vojtěch2002 TJ Sokol Doubravka268
54.Salava Michal2002 TJ Chemička Ústí nad Labem265
55.Matula Tomáš2004 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.262
56.Uher Alexandr2002 Badminton Sharks Brno, z.s.260
Wágner Adam2003 Badminton VK Aš260
58.Jurča Tomáš2003 TJ Lanškroun, z.s.257
59.Rzeplinski Matěj2004 TJ Slavoj Český Těšín254
60.Franta Vojtěch2003 Sokol Radotín Meteor Praha244
Smutný David2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.244
62.Svoboda Jindřich2002 TJ Sokol Doubravka242
Viesner Ondřej2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.242
64.Forejt Michal2002 Sokol Radotín Meteor Praha240
65.Reichman Jakub2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.238
66.Beran František2004 BK TU v Liberci, z.s.221
67.Ret Daniel2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.220
68.Port Jan2003 Super Stars Most218
69.Kostolanský Matyáš2004 TJ Sokol Štěpánovice217
70.Matula Jakub2002 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.204
71.Plánička Radek2004 TJ Montas Hradec Králové203
72.Herzán David2002 Slavoj Podivín200
73.Urbanec Tomáš2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice197
74.Häring Filip2003 TJ Sokol Klimkovice196
75.Bhuiyan David2003 Sokol Radotín Meteor Praha192
76.Holubář Martin2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.191
Rieger Karel2003 Badminton Proboštov z.s.191
78.Mátl Jan2003 Badminton VK Aš190
Mrskoš Stanislav2004 BK TU v Liberci, z.s.190
80.Hájek Adam2002 TJ Chemička Ústí nad Labem185
81.Pálinkáš Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem184
82.Vojtěch Adam2004 TJ Montas Hradec Králové182
83.Buček Jan2003 BK Kopřivnice, z.s.175
84.Bado Lukáš2003 Badminton VK Aš174
85.Listopad Marek2003 Sokol Radotín Meteor Praha172
86.Hrubec Pavel2005 SK Hamr, z.s. 168
87.Šourek Tomáš2002 TJ Slovan Vesec, z.s.160
88.Poláček Vojtěch2002 TJ Chemička Ústí nad Labem159
89.Tymeš Michal2002 SK Hamr, z.s. 152
90.Kostelecký Jan2002 TJ Lanškroun, z.s.144
Kováč Dominik2004 Badminton VK Aš144
Pánek Adam2002 TJ Sokol Doubravka144
93.Seidl Michal2004 BK TJ Baník Most143
Suchomel Miroslav2004 BK TJ Baník Most143
95.Rybyšar Vojtěch2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice141
96.Hošek Vojtěch2003 BK TJ Baník Most140
97.Kovář Štěpán2002 Sokol Radotín Meteor Praha139
98.Kott Matthias Damian2002 TJ Astra Zahradní Město, z.s.134
Müller Jáchym2002 Badminton Sharks Brno, z.s.134
100.Zelinka Daniel2002 SK Prosek Praha132
101.Čupa Vojtěch2004 SKP Kometa Brno - RS Badminton130
102.Klecer Tomáš2002 SKP Kometa Brno - RS Badminton127
103.Máchal Martin2002 TJ Slovan Vesec, z.s.125
104.Běhounek Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem123
105.Nyč Adam2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.117
106.Slíva Martin2002 Kabal team Karviná114
107.Vnouček Adam2003 BK ARION PRAHA112
108.Foukal Aleš2005 TJ Slovan Vesec, z.s.110
109.Líbal Štěpán2005 TJ Slovan Vesec, z.s.107
110.Dvořák Jakub2003 Super Stars Most103
111.Chudoba Alex2002 BK TU v Liberci, z.s.102
Drkoš Tomáš2003 SK Badminton Přerov, z.s.102
Nekvinda Petr2005 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.102
114.Vodenka Martin Jan2002 TJ Slovan Karlovy Vary100
115.Hilf Daniel2003 Badminton VK Aš96
116.Číp Dominik2002 Badminton Sharks Brno, z.s.94
117.Riegr Jakub2002 SK Prosek Praha92
118.Havlát Vojtěch2002 TJ Sokol Doubravka90
Kryeziu Dominik2005 TJ Sokol České Budějovice90
Samec Jan2003 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic90
121.Míra Patrik2003 TJ Slavoj Český Těšín88
Štěpánek Ondřej2003 BK Kopřivnice, z.s.88
123.Maňásek Pavel2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.86
124.Breznen Maciej2003 Kabal team Karviná85
125.Bystřičan Lukáš2004 BaC Kladno78
Demuth Tomáš2002 BK TJ Baník Most78
Křivka Adam2005 TJ Lanškroun, z.s.78
Procháska Filip2003 TJ Sokol Štěpánovice78
Verbickij Daniel2003 TJ Týnec nad Sázavou78
130.Hájek Ondřej2002 TJ Montas Hradec Králové75
131.Tancer Robin2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.73
132.Benk Matěj2004 TJ Slovan Vesec, z.s.72
133.Jeništa Pavel2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice66
Karafiát Jakub2005 TJ Sokol České Budějovice66
Šober Jakub2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.66
136.Prokopič Matěj2003 BK ARION PRAHA65
137.Rázl Jan2005 BK TU v Liberci, z.s.64
138.Šnaiberk Jan2003 SK Prosek Praha63
139.Oberajtr Adam2002 Badminton Sharks Brno, z.s.62
Schumpeter Marek2003 SK Prosek Praha62
141.Havlík Filip2003 BK ARION PRAHA60
142.Komorous Filip2002 SK Hamr, z.s. 58
143.Doležal Darek2002 BK TU v Liberci, z.s.56
Voháňka Adam2002 TJ Slovan Vesec, z.s.56
145.Zacha Stanislav2004 Start Jihlava54
146.Orlík Tomáš 2004 SK Prosek Praha51
147.Miklošín Matyáš2005 BK TU v Liberci, z.s.48
148.Brunc Jan2005 BK Goram Teplice, z.s.47
Krejčí Petr2004 SK Prosek Praha47
150.Baštýř Matěj2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.46
Bršťák Michal2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.46
Mejzlík Martin2003 SK Kuklenská Brno, z.s.46
153.Tomoszek Lukáš2002 SK VITALITY Slezsko o.s.43
154.Hořanský Matěj 2003 TJ Sokol Růžďka42
Hurtík Jonáš2004 SK Hamr, z.s. 42
Kuzdas Kristián2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.42
Maňák Jiří2003 SK Badminton Přerov, z.s.42
Minář Vojtěch2005 BK Omega Olomouc, z.s.42
Ovčačík Jan2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.42
Pešát David2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.42
Petruška Ondřej2005 TJ Sokol Klimkovice42
Peychl Matěj2004 TJ Sokol Praha XIII42
Rákosník Josef2005 SK Prosek Praha42
Šebesta Martin2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.42
Slavík Matěj2004 SK Hamr, z.s. 42
Svoboda Tomáš2003 SK Badminton Přerov, z.s.42
Vyskočil Vít2003 TJ Astra Zahradní Město, z.s.42
168.Bolina Petr2003 TJ Chemička Ústí nad Labem40
Valjent Patrik2004 TJ Chemička Ústí nad Labem40
170.Marinov Martin2003 Badminton Sharks Brno, z.s.39
Procházka Tomáš2004 SKP Kometa Brno - RS Badminton39
172.Češka Petr2002 BK ARION PRAHA36
173.Plachý Adam 2003 BK TU v Liberci, z.s.35
174.Bízek Šimon 2003 BK ARION PRAHA33
Dušek Sam2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.33
176.Hammerle Matěj2004 TJ Chemička Ústí nad Labem32
Kořínek Ondřej2004 TJ Chemička Ústí nad Labem32
178.Sztula Michal2004 SK VITALITY Slezsko o.s.31
179.Bufka Filip2004 Badminton VK Aš30
Kozák Jan2004 Badminton VK Aš30
Šmída Tomáš2003 TJ Sokol Dobruška30
Štok Václav2002 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.30
Syrovátka Lukáš2003 BKV Plzeň30
184.Böhm Filip2005 BK TU v Liberci, z.s.28
Staněk Martin2002 SK Hamr, z.s. 28
186.Jůza Petr2004 TJ Spoje Praha26
187.Kozielek Karel2004 SK VITALITY Slezsko o.s.25
Kučera Jakub2004 Sokol Radotín Meteor Praha25
189.Hora Aleš2003 Super Stars Most24
Láznička Jan2003 TJ Sokol Klimkovice24
Pospíšek Adam2004 TJ Sokol Klimkovice24
Šticha Adam2003 TJ Chemička Ústí nad Labem24
Vlasák David2004 Super Stars Most24
194.Gerginov Jáchym2004 BK ARION PRAHA23
195.Fojcík Dominik2002 SK VITALITY Slezsko o.s.22
Oros Daniel2005 TJ Chemička Ústí nad Labem22
197.Soják Ondřej2003 SK Badminton Přerov, z.s.21
198.Balín Martin2003 TJ Astra Zahradní Město, z.s.18
Bláha Tomáš2005 Sokol Radotín Meteor Praha18
Lukosz Richard2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.18
Ruml Jakub2003 BKV Plzeň18
202.Buriánek Ondřej2005 TJ Slovan Vesec, z.s.14
Fiala Martin2005 BK TU v Liberci, z.s.14
Kökert Jan2003 TJ Chemička Ústí nad Labem14
Pajer Matouš2003 BK TU v Liberci, z.s.14
Pejřimovský Kryštof2004 BK Goram Teplice, z.s.14
207.Havlíček Jaroslav2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice13
Kowalowski Marek2003 SK VITALITY Slezsko o.s.13
209.Bareš Petr2004 BK ARION PRAHA12
Bartoš Martin2003 SK Hamr, z.s. 12
Bittman Kryštof2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.12
Dang Tomáš2003 Badminton Sharks Brno, z.s.12
Hanák František2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.12
Minář Martin2004 BK Omega Olomouc, z.s.12
Prokop Lukáš2003 TJ Spoje Praha12
Smutný Michal2002 SK Badminton Boreček Opava, z.s.12
Švec Lukáš2004 Slavoj Podivín12
Urbánek Teodor2002 SK Badminton Boreček Opava, z.s.12
Veselý Petr2002 Badminton Sharks Brno, z.s.12
220.Černotík David 2004 TJ Sokol Růžďka10
Foltin Jakub2004 Super Stars Most10
Przywara Jan2003 Sokol Židlochovice10
223.Balín Tomáš2003 TJ Astra Zahradní Město, z.s.9
Botur Jáchym2002 SK VITALITY Slezsko o.s.9
Čermák Martin2002 BK ARION PRAHA9
Jabůrek Matěj2003 BKV Plzeň9
227.Langmaier Jiří2004 BK Goram Teplice, z.s.6
228.Veselý Matyáš2002 BK ARION PRAHA5
229.Martínek Dominik2005 BK Goram Teplice, z.s.4
230.Slavíček David2002 TJ Chemička Ústí nad Labem3
1.Ehm Adam2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice2992
2.Brázda Tadeáš2002 BC 66 Ivančice2597
Dostál Martin2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.2597
4.Janoštík Jan2003 TJ Sokol České Budějovice2024
5.Franek Lukáš2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.1984
6.Matula Jakub2002 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.1552
7.Reichman Jakub2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.1411
8.Poříz Vojtěch2003 Start Jihlava1344
Prek Šimon2002 Badminton Sharks Brno, z.s.1344
Wanke Karel2002 S.K. P.E.M.A. Opava, z.s.1344
11.Obhlídal Václav2002 SK Prosek Praha1328
12.Morávek Michal2002 BaC Kladno1322
13.Kostrhun Daniel2002 Slavoj Podivín1296
14.Hykyš Dominik2002 Super Stars Most1206
15.Janoušek Petr2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice1200
16.Kozelský Matěj2002 TJ Sokol Klimkovice1146
17.Švejda Tomáš2002 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1104
18.Altera Jan2004 BaC Kladno1046
Volf Vojtěch2002 BaC Kladno1046
20.Hora Jan2003 TJ Bílá Hora Plzeň1014
21.Slíva David2003 TJ Sokol Klimkovice1004
22.Zelinka Daniel2002 SK Prosek Praha958
23.Fürst Daniel2003 Sokol Radotín Meteor Praha933
24.Blažek Jan2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.931
Marťán Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.931
26.Kalina Ondřej2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.918
27.Patera Tomáš2003 Sokol Radotín Meteor Praha898
28.Dvořák Daniel2005 TJ Sokol České Budějovice732
29.Pospíšil Tomáš2003 Super Stars Most730
30.Erhart Vratislav2003 TJ Astra Zahradní Město, z.s.720
31.Derka Jiří2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.694
Lipka Jakub2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.694
33.Chumchal Martin2002 BK Omega Olomouc, z.s.682
34.Tancer Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.639
35.Kocian Šimon2002 Badminton Akademie Olomouc, z.s.622
36.Oros Marek2003 Super Stars Most621
37.Dostál Marek2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.599
38.Kopřiva Dominik2004 SK Badminton Přerov, z.s.594
39.Šulc Adam2004 SK Prosek Praha578
40.Bízek Vojtěch2002 BK ARION PRAHA576
41.Lešták Ladislav2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.569
42.Šilhan Matěj2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.554
43.Ječmínek Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.542
44.Jelínek Jaroslav2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.541
45.Ret Daniel2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.516
46.Slíva Martin2002 Kabal team Karviná514
47.Dajčar Jan2002 TJ Lanškroun, z.s.512
48.Nejedlý Petr2003 Sokol Radotín Meteor Praha503
49.Riegr Jakub2002 SK Prosek Praha501
50.Vajsejtl Jaroslav2002 TJ Slovan Vesec, z.s.491
51.Gottštein Filip2003 TJ Slovan Vesec, z.s.489
52.Diviš Jakub2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.478
Wágner Adam2003 Badminton VK Aš478
54.Bhuiyan David2003 Sokol Radotín Meteor Praha456
Listopad Marek2003 Sokol Radotín Meteor Praha456
56.Bado Lukáš2003 Badminton VK Aš444
57.Kalbáč Štěpán2002 TJ ČZ Strakonice, spolek430
58.Viesner Ondřej2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.423
59.Jurča Tomáš2003 TJ Lanškroun, z.s.418
Smutný David2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.418
61.Rataj Vojtěch2002 TJ Sokol Doubravka416
62.Franta Vojtěch2003 Sokol Radotín Meteor Praha380
Urbanec Tomáš2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice380
64.Holubář Martin2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.379
65.Mátl Jan2003 Badminton VK Aš370
66.Buček Jan2003 BK Kopřivnice, z.s.356
Hájek Adam2002 TJ Chemička Ústí nad Labem356
Janošov Radek2003 SK Hamr, z.s. 356
Salava Michal2002 TJ Chemička Ústí nad Labem356
70.Kostelecký Jan2002 TJ Lanškroun, z.s.322
71.Beran František2004 BK TU v Liberci, z.s.320
Breznen Maciej2003 Kabal team Karviná320
Havlík Vojtěch2003 Sokol Radotín Meteor Praha320
Mrskoš Stanislav2004 BK TU v Liberci, z.s.320
Poláček Vojtěch2002 TJ Chemička Ústí nad Labem320
76.Matula Tomáš2004 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.314
77.Herzán David2002 Slavoj Podivín312
Uher Alexandr2002 Badminton Sharks Brno, z.s.312
79.Port Jan2003 Super Stars Most304
80.Rybyšar Vojtěch2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice302
81.Klecer Tomáš2002 SKP Kometa Brno - RS Badminton284
Šnaiberk Jan2003 SK Prosek Praha284
83.Hošek Vojtěch2003 BK TJ Baník Most280
Müller Jáchym2002 Badminton Sharks Brno, z.s.280
85.Forejt Michal2002 Sokol Radotín Meteor Praha276
Seidl Michal2004 BK TJ Baník Most276
87.Kováč Dominik2004 Badminton VK Aš270
88.Šourek Tomáš2002 TJ Slovan Vesec, z.s.248
89.Dvořák Jakub2003 Super Stars Most246
90.Häring Filip2003 TJ Sokol Klimkovice244
Tymeš Michal2002 SK Hamr, z.s. 244
92.Máchal Martin2002 TJ Slovan Vesec, z.s.242
Svoboda Jindřich2002 TJ Sokol Doubravka242
Vojtěch Adam2004 TJ Montas Hradec Králové242
95.Kostolanský Matyáš2004 TJ Sokol Štěpánovice238
96.Krejčí Petr2004 SK Prosek Praha234
Orlík Tomáš 2004 SK Prosek Praha234
Pánek Adam2002 TJ Sokol Doubravka234
99.Müller Jakub2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.214
100.Vnouček Adam2003 BK ARION PRAHA208
101.Čupa Vojtěch2004 SKP Kometa Brno - RS Badminton206
102.Rzeplinski Matěj2004 TJ Slavoj Český Těšín203
103.Pálinkáš Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem202
104.Chudoba Alex2002 BK TU v Liberci, z.s.200
Plánička Radek2004 TJ Montas Hradec Králové200
Schumpeter Marek2003 SK Prosek Praha200
107.Hrubec Pavel2005 SK Hamr, z.s. 198
108.Drkoš Tomáš2003 SK Badminton Přerov, z.s.192
109.Hilf Daniel2003 Badminton VK Aš180
Kalkuš Matyáš2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.180
111.Běhounek Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem176
112.Češka Petr2002 BK ARION PRAHA172
113.Nyč Adam2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.170
Suchomel Miroslav2004 BK TJ Baník Most170
115.Kozák Jan2004 Badminton VK Aš168
Líbal Štěpán2005 TJ Slovan Vesec, z.s.168
117.Míra Patrik2003 TJ Slavoj Český Těšín167
118.Číp Dominik2002 Badminton Sharks Brno, z.s.166
Foukal Aleš2005 TJ Slovan Vesec, z.s.166
Komorous Filip2002 SK Hamr, z.s. 166
Kott Matthias Damian2002 TJ Astra Zahradní Město, z.s.166
122.Jeništa Pavel2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice156
Pospíšek Adam2004 TJ Sokol Klimkovice156
124.Maňásek Pavel2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.152
125.Bufka Filip2004 Badminton VK Aš144
126.Tancer Robin2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.139
127.Flachs Dominik2002 Badminton VK Aš138
Kokoř Pavel2002 Badminton VK Aš138
129.Kovář Štěpán2002 Sokol Radotín Meteor Praha130
130.Bízek Šimon 2003 BK ARION PRAHA126
Bystřičan Lukáš2004 BaC Kladno126
Nekvinda Petr2005 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.126
Procháska Filip2003 TJ Sokol Štěpánovice126
Staněk Martin2002 SK Hamr, z.s. 126
135.Mejzlík Martin2003 SK Kuklenská Brno, z.s.124
136.Havlík Filip2003 BK ARION PRAHA120
Marinov Martin2003 Badminton Sharks Brno, z.s.120
Procházka Tomáš2004 SKP Kometa Brno - RS Badminton120
Rieger Karel2003 Badminton Proboštov z.s.120
140.Brunc Jan2005 BK Goram Teplice, z.s.116
141.Havlát Vojtěch2002 TJ Sokol Doubravka114
Karafiát Jakub2005 TJ Sokol České Budějovice114
Kryeziu Dominik2005 TJ Sokol České Budějovice114
Kuzdas Kristián2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.114
Soják Ondřej2003 SK Badminton Přerov, z.s.114
146.Baštýř Matěj2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.112
147.Kundrát David2006 Badminton VK Aš102
148.Kozielek Karel2004 SK VITALITY Slezsko o.s.100
149.Rázl Jan2005 BK TU v Liberci, z.s.88
Štěpánek Ondřej2003 BK Kopřivnice, z.s.88
Tomoszek Lukáš2002 SK VITALITY Slezsko o.s.88
Voháňka Adam2002 TJ Slovan Vesec, z.s.88
153.Černotík David 2004 TJ Sokol Růžďka86
Dušek Sam2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.86
Havlíček Jaroslav2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice86
Przywara Jan2003 Sokol Židlochovice86
157.Prokopič Matěj2003 BK ARION PRAHA84
158.Benk Matěj2004 TJ Slovan Vesec, z.s.80
Doležal Darek2002 BK TU v Liberci, z.s.80
160.Demuth Tomáš2002 BK TJ Baník Most78
Dostál Tomáš2004 BK Kopřivnice, z.s.78
Jabůrek Matěj2003 BKV Plzeň78
Křivka Adam2005 TJ Lanškroun, z.s.78
Láznička Jan2003 TJ Sokol Klimkovice78
Nesvačil Michal2002 SK Radonice, z.s.78
Oberajtr Adam2002 Badminton Sharks Brno, z.s.78
Ovčačík Jan2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.78
Pešát David2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.78
Petruška Ondřej2005 TJ Sokol Klimkovice78
Peychl Matěj2004 TJ Sokol Praha XIII78
Samec Jan2003 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic78
Šmída Tomáš2003 TJ Sokol Dobruška78
Šober Jakub2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.78
Štok Václav2002 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.78
Svoboda Tomáš2003 SK Badminton Přerov, z.s.78
Vodenka Martin Jan2002 TJ Slovan Karlovy Vary78
Zápotocký David2003 Keramika Chlumčany78
178.Hora Aleš2003 Super Stars Most76
179.Plachý Adam 2003 BK TU v Liberci, z.s.68
180.Vaněk Jakub2004 Badminton VK Aš66
181.Kowalowski Marek2003 SK VITALITY Slezsko o.s.58
182.Gerginov Jáchym2004 BK ARION PRAHA54
Minář Vojtěch2005 BK Omega Olomouc, z.s.54
184.Bolina Petr2003 TJ Chemička Ústí nad Labem52
Hammerle Matěj2004 TJ Chemička Ústí nad Labem52
Kořínek Ondřej2004 TJ Chemička Ústí nad Labem52
Miklošín Matyáš2005 BK TU v Liberci, z.s.52
Šticha Adam2003 TJ Chemička Ústí nad Labem52
Valjent Patrik2004 TJ Chemička Ústí nad Labem52
190.Fojcík Dominik2002 SK VITALITY Slezsko o.s.46
Sztula Michal2004 SK VITALITY Slezsko o.s.46
192.Balín Martin2003 TJ Astra Zahradní Město, z.s.42
Balín Tomáš2003 TJ Astra Zahradní Město, z.s.42
Bláha Tomáš2005 Sokol Radotín Meteor Praha42
Čermák Martin2002 BK ARION PRAHA42
Dang Tomáš2003 Badminton Sharks Brno, z.s.42
Hanák František2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.42
Hořanský Matěj 2003 TJ Sokol Růžďka42
Jůza Petr2004 TJ Spoje Praha42
Králík Matěj2003 BK Omega Olomouc, z.s.42
Kučera Jakub2004 Sokol Radotín Meteor Praha42
Maňák Jiří2003 SK Badminton Přerov, z.s.42
Navrátil Petr2003 BK Omega Olomouc, z.s.42
Prokop Lukáš2003 TJ Spoje Praha42
Rákosník Josef2005 SK Prosek Praha42
Ruml Jakub2003 BKV Plzeň42
Šebesta Martin2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.42
Slavík Matěj2004 SK Hamr, z.s. 42
Smutný Michal2002 SK Badminton Boreček Opava, z.s.42
Švec Lukáš2004 Slavoj Podivín42
Syrovátka Lukáš2003 BKV Plzeň42
Urbánek Teodor2002 SK Badminton Boreček Opava, z.s.42
Veselý Matyáš2002 BK ARION PRAHA42
214.Buriánek Ondřej2005 TJ Slovan Vesec, z.s.38
Foltin Jakub2004 Super Stars Most38
Langmaier Jiří2004 BK Goram Teplice, z.s.38
Vlasák David2004 Super Stars Most38
218.Böhm Filip2005 BK TU v Liberci, z.s.26
Fiala Martin2005 BK TU v Liberci, z.s.26
Kökert Jan2003 TJ Chemička Ústí nad Labem26
Oros Daniel2005 TJ Chemička Ústí nad Labem26
Pajer Matouš2003 BK TU v Liberci, z.s.26
Slavíček David2002 TJ Chemička Ústí nad Labem26
224.Martínek Dominik2005 BK Goram Teplice, z.s.14
Pejřimovský Kryštof2004 BK Goram Teplice, z.s.14
226.Botur Jáchym2002 SK VITALITY Slezsko o.s.12
Makaj Ivo2004 TJ Slavoj Český Těšín12
Minář Martin2004 BK Omega Olomouc, z.s.12
Palupa Vítek2005 Kabal team Karviná12
Russina Jan2005 Kabal team Karviná12
Šalaga Václav2006 Kabal team Karviná12
Slavík Ondřej2003 Kabal team Karviná12
1.Hora Jan2003 TJ Bílá Hora Plzeň1984
2.Morávek Michal2002 BaC Kladno1926
3.Brázda Tadeáš2002 BC 66 Ivančice1920
4.Matula Jakub2002 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.1805
5.Ehm Adam2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice1800
6.Janoštík Jan2003 TJ Sokol České Budějovice1760
7.Blažek Jan2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.1684
8.Franek Lukáš2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.1600
9.Janoušek Petr2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice1333
10.Erhart Vratislav2003 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1277
11.Fürst Daniel2003 Sokol Radotín Meteor Praha1144
12.Obhlídal Václav2002 SK Prosek Praha918
13.Wanke Karel2002 S.K. P.E.M.A. Opava, z.s.786
14.Zelinka Daniel2002 SK Prosek Praha732
15.Hykyš Dominik2002 Super Stars Most696
16.Pospíšil Tomáš2003 Super Stars Most693
17.Kozelský Matěj2002 TJ Sokol Klimkovice598
18.Kalina Ondřej2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.554
19.Šulc Adam2004 SK Prosek Praha537
20.Marťán Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.530
21.Poříz Vojtěch2003 Start Jihlava518
22.Slíva David2003 TJ Sokol Klimkovice505
23.Ječmínek Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.488
24.Diviš Jakub2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.483
25.Bízek Vojtěch2002 BK ARION PRAHA480
26.Volf Vojtěch2002 BaC Kladno469
27.Derka Jiří2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.442
28.Dvořák Daniel2005 TJ Sokol České Budějovice433
29.Hájek Adam2002 TJ Chemička Ústí nad Labem428
30.Prek Šimon2002 Badminton Sharks Brno, z.s.426
31.Chumchal Martin2002 BK Omega Olomouc, z.s.420
Janošov Radek2003 SK Hamr, z.s. 420
33.Kopřiva Dominik2004 SK Badminton Přerov, z.s.418
34.Patera Tomáš2003 Sokol Radotín Meteor Praha384
35.Nejedlý Petr2003 Sokol Radotín Meteor Praha380
36.Altera Jan2004 BaC Kladno375
37.Vajsejtl Jaroslav2002 TJ Slovan Vesec, z.s.372
38.Franta Vojtěch2003 Sokol Radotín Meteor Praha356
Jelínek Jaroslav2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.356
40.Reichman Jakub2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.346
41.Tancer Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.339
42.Kostrhun Daniel2002 Slavoj Podivín336
43.Dostál Marek2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.334
44.Wágner Adam2003 Badminton VK Aš332
45.Lešták Ladislav2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.330
46.Urbanec Tomáš2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice320
47.Kalkuš Matyáš2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.306
48.Rieger Karel2003 Badminton Proboštov z.s.304
49.Müller Jakub2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.302
50.Mátl Jan2003 Badminton VK Aš296
51.Šilhan Matěj2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.292
52.Hošek Vojtěch2003 BK TJ Baník Most284
Jurča Tomáš2003 TJ Lanškroun, z.s.284
Kocian Šimon2002 Badminton Akademie Olomouc, z.s.284
55.Holubář Martin2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.274
56.Dajčar Jan2002 TJ Lanškroun, z.s.254
57.Salava Michal2002 TJ Chemička Ústí nad Labem252
58.Gottštein Filip2003 TJ Slovan Vesec, z.s.248
59.Listopad Marek2003 Sokol Radotín Meteor Praha244
Mrskoš Stanislav2004 BK TU v Liberci, z.s.244
61.Kostolanský Matyáš2004 TJ Sokol Štěpánovice242
62.Häring Filip2003 TJ Sokol Klimkovice240
63.Rataj Vojtěch2002 TJ Sokol Doubravka232
64.Kováč Dominik2004 Badminton VK Aš222
65.Bado Lukáš2003 Badminton VK Aš216
66.Matula Tomáš2004 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.209
67.Oros Marek2003 Super Stars Most208
68.Beran František2004 BK TU v Liberci, z.s.204
69.Riegr Jakub2002 SK Prosek Praha202
70.Poláček Vojtěch2002 TJ Chemička Ústí nad Labem200
71.Kalbáč Štěpán2002 TJ ČZ Strakonice, spolek192
72.Nesvačil Michal2002 SK Radonice, z.s.178
73.Svoboda Jindřich2002 TJ Sokol Doubravka170
74.Máchal Martin2002 TJ Slovan Vesec, z.s.166
75.Kott Matthias Damian2002 TJ Astra Zahradní Město, z.s.165
76.Viesner Ondřej2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.164
77.Hurtík Jonáš2004 SK Hamr, z.s. 162
Pánek Adam2002 TJ Sokol Doubravka162
79.Rzeplinski Matěj2004 TJ Slavoj Český Těšín160
80.Kostelecký Jan2002 TJ Lanškroun, z.s.146
Port Jan2003 Super Stars Most146
82.Kozák Jan2004 Badminton VK Aš144
83.Havlík Vojtěch2003 Sokol Radotín Meteor Praha142
84.Forejt Michal2002 Sokol Radotín Meteor Praha139
85.Bhuiyan David2003 Sokol Radotín Meteor Praha138
Dvořák Jakub2003 Super Stars Most138
87.Šnaiberk Jan2003 SK Prosek Praha132
88.Plánička Radek2004 TJ Montas Hradec Králové130
Šourek Tomáš2002 TJ Slovan Vesec, z.s.130
90.Orlík Tomáš 2004 SK Prosek Praha126
91.Tancer Robin2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.125
92.Mejzlík Martin2003 SK Kuklenská Brno, z.s.124
93.Chudoba Alex2002 BK TU v Liberci, z.s.122
94.Havlík Filip2003 BK ARION PRAHA120
Hilf Daniel2003 Badminton VK Aš120
Klecer Tomáš2002 SKP Kometa Brno - RS Badminton120
97.Foukal Aleš2005 TJ Slovan Vesec, z.s.118
98.Demuth Tomáš2002 BK TJ Baník Most114
Nekvinda Petr2005 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.114
Suchomel Miroslav2004 BK TJ Baník Most114
101.Seidl Michal2004 BK TJ Baník Most102
102.Běhounek Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem100
103.Jůza Petr2004 TJ Spoje Praha96
Rázl Jan2005 BK TU v Liberci, z.s.96
Vnouček Adam2003 BK ARION PRAHA96
106.Líbal Štěpán2005 TJ Slovan Vesec, z.s.94
107.Tymeš Michal2002 SK Hamr, z.s. 90
108.Vodenka Martin Jan2002 TJ Slovan Karlovy Vary88
109.Bršťák Michal2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.86
Maňásek Pavel2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.86
111.Vojtěch Adam2004 TJ Montas Hradec Králové84
112.Breznen Maciej2003 Kabal team Karviná78
Bystřičan Lukáš2004 BaC Kladno78
Drkoš Tomáš2003 SK Badminton Přerov, z.s.78
Hájek Ondřej2002 TJ Montas Hradec Králové78
Hanák František2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.78
Havlát Vojtěch2002 TJ Sokol Doubravka78
Herzán David2002 Slavoj Podivín78
Hořanský Matěj 2003 TJ Sokol Růžďka78
Jeništa Pavel2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice78
Krejčí Petr2004 SK Prosek Praha78
Křivka Adam2005 TJ Lanškroun, z.s.78
Kryeziu Dominik2005 TJ Sokol České Budějovice78
Kuzdas Kristián2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.78
Oberajtr Adam2002 Badminton Sharks Brno, z.s.78
Ovčačík Jan2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.78
Procháska Filip2003 TJ Sokol Štěpánovice78
Rákosník Josef2005 SK Prosek Praha78
Šmída Tomáš2003 TJ Sokol Dobruška78
Šober Jakub2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.78
Uher Alexandr2002 Badminton Sharks Brno, z.s.78
132.Pálinkáš Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem76
133.Doležal Darek2002 BK TU v Liberci, z.s.68
Plachý Adam 2003 BK TU v Liberci, z.s.68
Voháňka Adam2002 TJ Slovan Vesec, z.s.68
136.Kowalowski Marek2003 SK VITALITY Slezsko o.s.58
Lipka Jakub2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.58
Nyč Adam2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.58
139.Kučera Jakub2004 Sokol Radotín Meteor Praha54
140.Hammerle Matěj2004 TJ Chemička Ústí nad Labem52
Kořínek Ondřej2004 TJ Chemička Ústí nad Labem52
142.Baštýř Matěj2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.46
Przywara Jan2003 Sokol Židlochovice46
Ret Daniel2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.46
Schumpeter Marek2003 SK Prosek Praha46
146.Bittman Kryštof2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.42
Buček Jan2003 BK Kopřivnice, z.s.42
Bufka Filip2004 Badminton VK Aš42
Čupa Vojtěch2004 SKP Kometa Brno - RS Badminton42
Hrubec Pavel2005 SK Hamr, z.s. 42
Karafiát Jakub2005 TJ Sokol České Budějovice42
Míra Patrik2003 TJ Slavoj Český Těšín42
Pešát David2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.42
Petruška Ondřej2005 TJ Sokol Klimkovice42
Pospíšek Adam2004 TJ Sokol Klimkovice42
Rybyšar Vojtěch2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice42
Samec Jan2003 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic42
Slavík Matěj2004 SK Hamr, z.s. 42
Smutný David2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.42
Švec Lukáš2004 Slavoj Podivín42
161.Böhm Filip2005 BK TU v Liberci, z.s.40
Miklošín Matyáš2005 BK TU v Liberci, z.s.40
Valjent Patrik2004 TJ Chemička Ústí nad Labem40
164.Bolina Petr2003 TJ Chemička Ústí nad Labem28
Šticha Adam2003 TJ Chemička Ústí nad Labem28
166.Benk Matěj2004 TJ Slovan Vesec, z.s.26
Brunc Jan2005 BK Goram Teplice, z.s.26
Fiala Martin2005 BK TU v Liberci, z.s.26
Hora Aleš2003 Super Stars Most26
Martínek Dominik2005 BK Goram Teplice, z.s.26
171.Gerginov Jáchym2004 BK ARION PRAHA24
Prokopič Matěj2003 BK ARION PRAHA24
173.Dostál Martin2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.16
174.Buriánek Ondřej2005 TJ Slovan Vesec, z.s.14
Foltin Jakub2004 Super Stars Most14
Langmaier Jiří2004 BK Goram Teplice, z.s.14
Pajer Matouš2003 BK TU v Liberci, z.s.14
Vlasák David2004 Super Stars Most14
179.Bareš Petr2004 BK ARION PRAHA12
Černotík David 2004 TJ Sokol Růžďka12
Češka Petr2002 BK ARION PRAHA12
Minář Martin2004 BK Omega Olomouc, z.s.12
Minář Vojtěch2005 BK Omega Olomouc, z.s.12
Navrátil Petr2003 BK Omega Olomouc, z.s.12
Staněk Martin2002 SK Hamr, z.s. 12
Vyskočil Vít2003 TJ Astra Zahradní Město, z.s.12
Zápotocký David2003 Keramika Chlumčany12
1.Zuzáková Kateřina2002 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.WJ171
2.Van Coppenolle Tallulah2003 TJ Orlová - Lutyně, z.s.2864
3.Mikelová Kateřina2002 Sokol Radotín Meteor Praha2304
4.Hořínková Soňa2003 TJ Slovan Vesec, z.s.1824
5.Valentová Kateřina2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice1776
6.Růžičková Marie2003 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.1616
7.Šilhavá Radka2002 SK Hamr, z.s. 1504
8.Studená Marie2002 SK Badminton Přerov, z.s.1480
9.Veselá Veronika2003 TJ Lanškroun, z.s.1268
10.Staňková Ema2003 Sokol Radotín Meteor Praha1200
11.Šmídová Martina2002 BKV Plzeň1171
12.Petrušková Klára2003 TJ Sokol Klimkovice985
13.Němcová Nela2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.920
14.Šilhavá Klára2004 SK Hamr, z.s. 919
15.Morcinková Zuzana2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.850
16.Čermáková Magdaléna2003 SK Radonice, z.s.706
17.Klapalová Adéla2003 BC 66 Ivančice682
Říhová Michaela2003 T-Club Berušky682
19.Chadimová Adéla2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.677
20.Kohoutová Markéta2004 Super Stars Most645
21.Šmikmátorová Linda2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.603
22.Brejchová Adéla2002 TJ Sokol Nový Knín602
23.Štěříková Natalie2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.564
24.Líbalová Šárka2002 TJ Slovan Vesec, z.s.561
25.Klailová Patricie2002 BK ARION PRAHA542
26.Krpatová Lucie2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice520
27.Čápová Adéla2003 TJ Sokol České Budějovice494
28.Poláková Mariana2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.480
29.Ševčíková Martina2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.476
30.Schořová Adéla2003 BK Králův Dvůr, z.s.470
31.Podolková Žofie2003 TJ Sokol České Budějovice467
32.Kohoutová Anna Natálie2002 Super Stars Most460
33.Žurková Valérie2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.440
34.Březinová Barbora2003 Sokol Radotín Meteor Praha432
35.Hejduková Karolína2004 SK Hamr, z.s. 428
36.Grusmanová Anna2002 SK Badminton Boreček Opava, z.s.392
Kunešová Tereza2003 SK Hamr, z.s. 392
38.Donová Lucie2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.383
39.Pazderková Nicole2002 TJ Lanškroun, z.s.382
40.Kramešová Zuzana2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.371
41.Viktorová Barbora2003 TJ Sokol Doubravka368
42.Mendreková Dominika2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.367
43.Krupičková Aneta2003 BKV Plzeň356
44.Neubauerová Klára2004 TJ Sokol České Budějovice353
45.Pokorná Kateřina2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.344
Všetečková Anna2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice344
47.Kryeziu Vanesa2003 TJ Sokol České Budějovice335
48.Koudelková Lucie2002 TJ Sokol Křemže321
49.Bílková Eliška2004 SK Hamr, z.s. 320
50.Šalomounová Eliška2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.308
51.Korábová Barbora2002 TJ Agrotec Hustopeče302
52.Johnová Barbora2004 Sokol Radotín Meteor Praha300
53.Granátová Denisa2003 BK Omega Olomouc, z.s.296
Maixnerová Petra2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.296
55.Hájková Linda2004 TJ Chemička Ústí nad Labem293
56.Kolesárová Zuzana2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.292
57.Charyparová Tereza2002 BK TU v Liberci, z.s.287
58.Pálková Tereza2002 Super Stars Most284
59.Šenfeldová Bára2004 TJ Sokol Doubravka272
Truchlá Kateřina2002 TJ Astra Zahradní Město, z.s.272
61.Kožnarová Lucie2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.269
62.Vrbová Barbora2003 BK Omega Olomouc, z.s.268
63.Mrázková Barbora2004 TJ Lanškroun, z.s.260
Nováková Veronika2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.260
65.Metzová Lucie2004 TJ Sokol Klimkovice251
66.Bartnická Agáta2002 SK VITALITY Slezsko o.s.248
67.Kozempelová Kristina2005 BK TJ Baník Most247
68.Schafferová Sára2003 Badminton Sharks Brno, z.s.241
69.Dragounová Alžběta2003 TJ Chemička Ústí nad Labem240
70.Kortusová Barbora2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.233
Tvrdíková Veronika2004 SK Prosek Praha233
72.Mizerová Kateřina2003 BK TU v Liberci, z.s.222
73.Larischová Marta2004 TJ Sokol Klimkovice220
74.Bouberlová Tereza2002 TJ Sokol Vodňany207
75.Štefulíková Hanka2003 BC 66 Ivančice206
76.Šolarová Tereza2004 TJ Montas Hradec Králové204
77.Míčková Vendula2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.190
78.Křížová Karolína2003 TJ Chemička Ústí nad Labem189
79.Stará Natálie2004 SK Prosek Praha185
80.Vyšehradská Anna2003 Sokol Radotín Meteor Praha183
81.Mathieu Sarah2002 Sokol Radotín Meteor Praha180
82.Dušková Denisa2003 TJ Bílá Hora Plzeň174
83.Stejskalová Eliška2004 BK TU v Liberci, z.s.172
84.Pufferová Adéla2003 TJ Sokol České Budějovice171
85.Tyrmerová Magdalena2004 TJ Sokol Nový Knín170
86.Kobyláková Andrea2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.168
87.Fišerová Karolína2005 Super Stars Most160
Fuchsová Markéta2004 TJ Sokol Doubravka160
89.Zavadilová Tereza2004 TJ Chemička Ústí nad Labem156
90.Bechyňská Aneta2004 Super Stars Most155
91.Hoffmanová Viktorie2004 TJ Slovan Karlovy Vary154
92.Jirásková Adéla2004 BK Králův Dvůr, z.s.148
93.Pantoflíčková Adéla2003 Sokol Radotín Meteor Praha147
94.Hulcová Viktorie2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.144
95.Durmiši Tereza2004 Sokol Židlochovice142
96.Líčková Štěpánka2003 Slavoj Podivín137
97.Suchá Jitka2002 Badminton VK Aš130
98.Melíšková Karolína2002 Sokol Radotín Meteor Praha125
99.Blažíčková Veronika2003 USK Plzeň124
Vernerová Barbora2004 BaC Kladno124
Zsilayová Kateřina2005 TJ Slovan Vesec, z.s.124
102.Šourková Tereza2002 TJ Slovan Vesec, z.s.122
103.Zimová Barbora2003 TJ Chemička Ústí nad Labem118
104.Syrovátková Šárka2002 SKP Kometa Brno - RS Badminton114
105.Petroušková Natálie2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.113
106.Haringová Kristýna2003 TJ Slovan Vesec, z.s.110
Zimová Kateřina2003 TJ Chemička Ústí nad Labem110
108.Dubská Lucie2002 TJ Sokol Klimkovice108
109.Štěrbáková Sára2003 TJ Sokol Doubravka102
110.Uherová Andrea2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.101
111.Havlová Natálie2002 TJ Sokol Doubravka100
Korčmarošová Tereza2004 TJ Slovan Karlovy Vary100
113.Dejlová Veronika2003 TJ Sokol Klimkovice96
Králíčková Barbora2004 SK Hamr, z.s. 96
Nachtmanová Karolína2005 SK Prosek Praha96
116.Malcová Klára2005 BK TU v Liberci, z.s.92
117.Stehlíková Michaela2002 Super Stars Most90
118.Babková Vendula2004 TJ Sokol Štěpánovice89
119.Muchová Justýna2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.86
Šebková Veronika2002 BK 93 Hořovice86
121.Flachsová Markéta2005 Badminton VK Aš78
Helešicová Barbora2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.78
Hořanská Barbora2005 TJ Sokol Růžďka78
Jirovcová Eva2004 TJ Sokol Křemže78
Kleiberová Julie2005 TJ Montas Hradec Králové78
Klengelová Natálie2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.78
Kortusová Natálie2005 TJ Sokol České Budějovice78
Kuptíková Gabriela2005 SK Prosek Praha78
Pacalová Lucie2005 Slavoj Podivín78
Šemberová Johana2003 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic78
Tomášková Eva2003 BaC Kladno78
Zaoralová Kristýna2002 Ostrava Badminton Klub78
133.Morchová Tereza2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.75
134.Hálková Nela2006 TJ Sokol České Budějovice73
135.Javůrková Monika2003 BK ARION PRAHA72
136.Valtová Veronika2004 TJ Slovan Vesec, z.s.66
137.Dvořáková Kateřina2004 TJ Sokol Štěpánovice63
Paříková Klára2002 Sokol Radotín Meteor Praha63
139.Pávová Natálie2004 SK Prosek Praha62
140.Pešatová Štěpánka2002 TJ Astra Zahradní Město, z.s.61
141.Kejřová Martina2003 Badminton VK Aš60
Pešková Anna2004 Badminton VK Aš60
Škorpilová Klára2003 USK Plzeň60
Týrová Tereza2003 TJ Sokol Štěpánovice60
145.Uherová Kristýna2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.59
146.Bálintová Kristýna2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.57
147.Máchová Kateřina2004 TJ Sokol Štěpánovice54
148.Karasová Anna2004 TJ Spoje Praha51
149.Romančinová Nicol2005 TJ Slovan Vesec, z.s.49
150.Šafrová Anna2005 TJ Chemička Ústí nad Labem48
151.Trnková Adéla2005 BK Goram Teplice, z.s.47
152.Bartůňková Bára2004 BK Králův Dvůr, z.s.46
Gruberová Anna2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.46
Hučíková Nicole2003 SK VITALITY Slezsko o.s.46
Kusá Viktorie2004 BK Králův Dvůr, z.s.46
Šmídová Karolína2004 BK Králův Dvůr, z.s.46
Svobodová Kateřina2005 BaC Kladno46
158.Hrušková Eliška2003 USK Plzeň43
159.Hartmannová Alžběta2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.42
Herudková Hana2004 SK Badminton Boreček Opava, z.s.42
Niklová Ema2002 TJ Slavoj Český Těšín42
Pániková Melánie2002 SK Badminton Boreček Opava, z.s.42
Stolárová Zuzana2002 Ostrava Badminton Klub42
Tomanková Adéla2002 TJ Slavoj Český Těšín42
Vašíčková Aneta2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice42
Veselá Barbora2005 Badminton Sharks Brno, z.s.42
167.Keilová Kateřina2006 BK TU v Liberci, z.s.39
Šoljaková Eliška2005 BK TU v Liberci, z.s.39
169.Krejčí Adéla2005 TJ Chemička Ústí nad Labem32
Nejezchlebová Adéla2002 Badminton Sharks Brno, z.s.32
171.Bendová Leona2002 Sokol Židlochovice30
Raithelová Natálie2005 Badminton VK Aš30
Tvarohová Emílie2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.30
174.Kaprasová Lea2006 BK TU v Liberci, z.s.28
Pleštilová Karolína2004 BK TU v Liberci, z.s.28
176.Kindlová Anna2003 BK TJ Baník Most26
Křížanová Tereza2004 TJ Slovan Vesec, z.s.26
Lahučká Karina2002 BK TJ Baník Most26
179.Dvořáková Tereza2004 BK Goram Teplice, z.s.22
Muzikářová Anna2005 BK TU v Liberci, z.s.22
181.Šafránková Anna2002 BK ARION PRAHA21
182.Houdová Barbora2002 Badminton Proboštov z.s.18
Kobyláková Alžběta2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.18
Kubačková Laura2003 Badminton Proboštov z.s.18
185.Kusá Lída2002 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.16
186.Blažková Kamila2004 BK TU v Liberci, z.s.14
Koňasová Veronika2004 BK TU v Liberci, z.s.14
Kristenová Tereza2002 BK TU v Liberci, z.s.14
Maierová Natálie2003 TJ Slovan Vesec, z.s.14
Podrazilová Michaela2003 TJ Chemička Ústí nad Labem14
Vandrovcová Klára2005 BK Goram Teplice, z.s.14
Vaverová Kateřina2005 BK TU v Liberci, z.s.14
193.Jahnová Alexandra 2004 Badminton VK Aš12
Jahnová Natálie2003 Badminton VK Aš12
195.Pondělíková Veronika2005 TJ Chemička Ústí nad Labem10
196.Jeřábková Barbora2004 TJ Spoje Praha9
Vlasáková Adéla2002 BKV Plzeň9
1.Valentová Kateřina2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice2784
2.Mikelová Kateřina2002 Sokol Radotín Meteor Praha2592
3.Růžičková Marie2003 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.2384
Van Coppenolle Tallulah2003 TJ Orlová - Lutyně, z.s.2384
5.Šilhavá Radka2002 SK Hamr, z.s. 2320
6.Hořínková Soňa2003 TJ Slovan Vesec, z.s.2272
Staňková Ema2003 Sokol Radotín Meteor Praha2272
8.Krpatová Lucie2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice2200
9.Chadimová Adéla2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.2088
10.Studená Marie2002 SK Badminton Přerov, z.s.1952
11.Líbalová Šárka2002 TJ Slovan Vesec, z.s.1920
12.Němcová Nela2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.1832
13.Morcinková Zuzana2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.1584
14.Petrušková Klára2003 TJ Sokol Klimkovice1360
15.Pazderková Nicole2002 TJ Lanškroun, z.s.1312
Veselá Veronika2003 TJ Lanškroun, z.s.1312
17.Kohoutová Anna Natálie2002 Super Stars Most1301
18.Zuzáková Kateřina2002 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.1200
19.Kolesárová Zuzana2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.1171
20.Šilhavá Klára2004 SK Hamr, z.s. 1104
Šmídová Martina2002 BKV Plzeň1104
Štěříková Natalie2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.1104
23.Kunešová Tereza2003 SK Hamr, z.s. 1061
24.Brejchová Adéla2002 TJ Sokol Nový Knín931
25.Šmikmátorová Linda2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.875
26.Klapalová Adéla2003 BC 66 Ivančice862
27.Schořová Adéla2003 BK Králův Dvůr, z.s.860
28.Všetečková Anna2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice789
29.Maixnerová Petra2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.736
30.Kohoutová Markéta2004 Super Stars Most723
31.Říhová Michaela2003 T-Club Berušky720
32.Míčková Vendula2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.680
33.Ševčíková Martina2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.674
34.Schafferová Sára2003 Badminton Sharks Brno, z.s.656
35.Poláková Mariana2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.642
36.Hejduková Karolína2004 SK Hamr, z.s. 609
37.Kortusová Barbora2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.595
38.Klailová Patricie2002 BK ARION PRAHA578
39.Krupičková Aneta2003 BKV Plzeň553
40.Nováková Veronika2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.540
41.Šalomounová Eliška2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.493
42.Žurková Valérie2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.491
43.Pokorná Kateřina2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.479
44.Šenfeldová Bára2004 TJ Sokol Doubravka476
Viktorová Barbora2003 TJ Sokol Doubravka476
46.Grusmanová Anna2002 SK Badminton Boreček Opava, z.s.467
Kryeziu Vanesa2003 TJ Sokol České Budějovice467
Podolková Žofie2003 TJ Sokol České Budějovice467
49.Donová Lucie2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.463
50.Koudelková Lucie2002 TJ Sokol Křemže455
51.Korábová Barbora2002 TJ Agrotec Hustopeče453
52.Březinová Barbora2003 Sokol Radotín Meteor Praha452
Čápová Adéla2003 TJ Sokol České Budějovice452
Neubauerová Klára2004 TJ Sokol České Budějovice452
55.Bílková Eliška2004 SK Hamr, z.s. 444
56.Charyparová Tereza2002 BK TU v Liberci, z.s.429
Mizerová Kateřina2003 BK TU v Liberci, z.s.429
58.Granátová Denisa2003 BK Omega Olomouc, z.s.428
Johnová Barbora2004 Sokol Radotín Meteor Praha428
Metzová Lucie2004 TJ Sokol Klimkovice428
61.Mendreková Dominika2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.407
62.Štefulíková Hanka2003 BC 66 Ivančice400
63.Melíšková Karolína2002 Sokol Radotín Meteor Praha395
64.Dragounová Alžběta2003 TJ Chemička Ústí nad Labem392
Křížová Karolína2003 TJ Chemička Ústí nad Labem392
Truchlá Kateřina2002 TJ Astra Zahradní Město, z.s.392
Vrbová Barbora2003 BK Omega Olomouc, z.s.392
68.Mathieu Sarah2002 Sokol Radotín Meteor Praha384
Vyšehradská Anna2003 Sokol Radotín Meteor Praha384
70.Stará Natálie2004 SK Prosek Praha380
Tvrdíková Veronika2004 SK Prosek Praha380
72.Durmiši Tereza2004 Sokol Židlochovice373
73.Čermáková Magdaléna2003 SK Radonice, z.s.359
74.Suchá Jitka2002 Badminton VK Aš353
75.Kožnarová Lucie2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.332
Kramešová Zuzana2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.332
77.Pálková Tereza2002 Super Stars Most323
78.Pufferová Adéla2003 TJ Sokol České Budějovice320
79.Bouberlová Tereza2002 TJ Sokol Vodňany306
Mrázková Barbora2004 TJ Lanškroun, z.s.306
81.Tyrmerová Magdalena2004 TJ Sokol Nový Knín305
82.Pešatová Štěpánka2002 TJ Astra Zahradní Město, z.s.284
Stehlíková Michaela2002 Super Stars Most284
84.Larischová Marta2004 TJ Sokol Klimkovice281
85.Javůrková Monika2003 BK ARION PRAHA276
86.Štěrbáková Sára2003 TJ Sokol Doubravka270
87.Zsilayová Kateřina2005 TJ Slovan Vesec, z.s.268
88.Babková Vendula2004 TJ Sokol Štěpánovice263
89.Kejřová Martina2003 Badminton VK Aš261
90.Líčková Štěpánka2003 Slavoj Podivín253
91.Stejskalová Eliška2004 BK TU v Liberci, z.s.252
92.Jirásková Adéla2004 BK Králův Dvůr, z.s.251
93.Hájková Linda2004 TJ Chemička Ústí nad Labem248
Pantoflíčková Adéla2003 Sokol Radotín Meteor Praha248
Zavadilová Tereza2004 TJ Chemička Ústí nad Labem248
96.Petroušková Natálie2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.230
97.Šolarová Tereza2004 TJ Montas Hradec Králové228
98.Hulcová Viktorie2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.216
99.Vernerová Barbora2004 BaC Kladno212
100.Bartnická Agáta2002 SK VITALITY Slezsko o.s.206
Hoffmanová Viktorie2004 TJ Slovan Karlovy Vary206
102.Bechyňská Aneta2004 Super Stars Most204
103.Fuchsová Markéta2004 TJ Sokol Doubravka198
Králíčková Barbora2004 SK Hamr, z.s. 198
105.Dejlová Veronika2003 TJ Sokol Klimkovice192
106.Uherová Andrea2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.190
107.Pešková Anna2004 Badminton VK Aš189
108.Zimová Barbora2003 TJ Chemička Ústí nad Labem174
Zimová Kateřina2003 TJ Chemička Ústí nad Labem174
110.Haringová Kristýna2003 TJ Slovan Vesec, z.s.166
111.Blažíčková Veronika2003 USK Plzeň164
Dvořáková Kateřina2004 TJ Sokol Štěpánovice164
Havlová Natálie2002 TJ Sokol Doubravka164
Hrušková Eliška2003 USK Plzeň164
Korčmarošová Tereza2004 TJ Slovan Karlovy Vary164
116.Bálintová Kristýna2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.162
117.Dušková Denisa2003 TJ Bílá Hora Plzeň156
Kobyláková Andrea2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.156
Škorpilová Klára2003 USK Plzeň156
120.Hálková Nela2006 TJ Sokol České Budějovice152
121.Muchová Justýna2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.139
122.Hučíková Nicole2003 SK VITALITY Slezsko o.s.128
Malcová Klára2005 BK TU v Liberci, z.s.128
Paříková Klára2002 Sokol Radotín Meteor Praha128
Šourková Tereza2002 TJ Slovan Vesec, z.s.128
126.Tomášková Eva2003 BaC Kladno126
127.Bartůňková Bára2004 BK Králův Dvůr, z.s.125
128.Keilová Kateřina2006 BK TU v Liberci, z.s.124
Kozempelová Kristina2005 BK TJ Baník Most124
Pávová Natálie2004 SK Prosek Praha124
131.Nachtmanová Karolína2005 SK Prosek Praha120
132.Romančinová Nicol2005 TJ Slovan Vesec, z.s.118
133.Cábová Andrea2002 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.114
Helešicová Barbora2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.114
Herudková Hana2004 SK Badminton Boreček Opava, z.s.114
Hořanská Barbora2005 TJ Sokol Růžďka114
Jirovcová Eva2004 TJ Sokol Křemže114
Kleiberová Julie2005 TJ Montas Hradec Králové114
Pacalová Lucie2005 Slavoj Podivín114
Pániková Melánie2002 SK Badminton Boreček Opava, z.s.114
Vašíčková Aneta2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice114
142.Kusá Lída2002 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.112
Nejezchlebová Adéla2002 Badminton Sharks Brno, z.s.112
144.Valtová Veronika2004 TJ Slovan Vesec, z.s.106
145.Šoljaková Eliška2005 BK TU v Liberci, z.s.104
146.Flachsová Markéta2005 Badminton VK Aš102
Raithelová Natálie2005 Badminton VK Aš102
148.Fišerová Karolína2005 Super Stars Most92
149.Gruberová Anna2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.86
Kusá Viktorie2004 BK Králův Dvůr, z.s.86
Morchová Tereza2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.86
Šmídová Karolína2004 BK Králův Dvůr, z.s.86
Svobodová Kateřina2005 BaC Kladno86
Uherová Kristýna2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.86
155.Pleštilová Karolína2004 BK TU v Liberci, z.s.84
156.Bendová Leona2002 Sokol Židlochovice78
Dubská Lucie2002 TJ Sokol Klimkovice78
Hartmannová Alžběta2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.78
Jahnová Alexandra 2004 Badminton VK Aš78
Jahnová Natálie2003 Badminton VK Aš78
Kočincová Tereza2002 Keramika Chlumčany78
Kortusová Natálie2005 TJ Sokol České Budějovice78
Kuptíková Gabriela2005 SK Prosek Praha78
Máchová Kateřina2004 TJ Sokol Štěpánovice78
Niklová Ema2002 TJ Slavoj Český Těšín78
Šemberová Johana2003 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic78
Stolárová Zuzana2002 Ostrava Badminton Klub78
Tomanková Adéla2002 TJ Slavoj Český Těšín78
Týrová Tereza2003 TJ Sokol Štěpánovice78
Veselá Barbora2005 Badminton Sharks Brno, z.s.78
Vlasáková Adéla2002 BKV Plzeň78
Zaoralová Kristýna2002 Ostrava Badminton Klub78
173.Trnková Adéla2005 BK Goram Teplice, z.s.68
174.Kaprasová Lea2006 BK TU v Liberci, z.s.64
Krejčí Adéla2005 TJ Chemička Ústí nad Labem64
Šafrová Anna2005 TJ Chemička Ústí nad Labem64
177.Kubačková Laura2003 Badminton Proboštov z.s.52
178.Kobyláková Alžběta2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.42
Šafránková Anna2002 BK ARION PRAHA42
180.Kindlová Anna2003 BK TJ Baník Most38
Podrazilová Michaela2003 TJ Chemička Ústí nad Labem38
182.Blažková Kamila2004 BK TU v Liberci, z.s.26
Dvořáková Tereza2004 BK Goram Teplice, z.s.26
Houdová Barbora2002 Badminton Proboštov z.s.26
Koňasová Veronika2004 BK TU v Liberci, z.s.26
Kristenová Tereza2002 BK TU v Liberci, z.s.26
Křížanová Tereza2004 TJ Slovan Vesec, z.s.26
Lahučká Karina2002 BK TJ Baník Most26
Maierová Natálie2003 TJ Slovan Vesec, z.s.26
Muzikářová Anna2005 BK TU v Liberci, z.s.26
Vandrovcová Klára2005 BK Goram Teplice, z.s.26
Vaverová Kateřina2005 BK TU v Liberci, z.s.26
1.Krpatová Lucie2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice2024
2.Chadimová Adéla2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.1920
Studená Marie2002 SK Badminton Přerov, z.s.1920
4.Valentová Kateřina2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice1800
5.Mikelová Kateřina2002 Sokol Radotín Meteor Praha1776
6.Van Coppenolle Tallulah2003 TJ Orlová - Lutyně, z.s.1760
7.Hořínková Soňa2003 TJ Slovan Vesec, z.s.1744
8.Štěříková Natalie2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.1680
9.Němcová Nela2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.1384
10.Veselá Veronika2003 TJ Lanškroun, z.s.1333
11.Staňková Ema2003 Sokol Radotín Meteor Praha1277
12.Petrušková Klára2003 TJ Sokol Klimkovice1132
13.Šilhavá Radka2002 SK Hamr, z.s. 1104
14.Morcinková Zuzana2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.1048
15.Šilhavá Klára2004 SK Hamr, z.s. 705
16.Růžičková Marie2003 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.658
17.Kunešová Tereza2003 SK Hamr, z.s. 633
18.Kohoutová Anna Natálie2002 Super Stars Most624
19.Šmídová Martina2002 BKV Plzeň610
20.Říhová Michaela2003 T-Club Berušky574
21.Klailová Patricie2002 BK ARION PRAHA566
22.Brejchová Adéla2002 TJ Sokol Nový Knín565
23.Šalomounová Eliška2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.554
24.Šmikmátorová Linda2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.545
25.Kohoutová Markéta2004 Super Stars Most523
26.Ševčíková Martina2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.518
27.Klapalová Adéla2003 BC 66 Ivančice517
28.Neubauerová Klára2004 TJ Sokol České Budějovice515
29.Líbalová Šárka2002 TJ Slovan Vesec, z.s.490
30.Schořová Adéla2003 BK Králův Dvůr, z.s.456
Všetečková Anna2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice456
32.Poláková Mariana2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.442
33.Johnová Barbora2004 Sokol Radotín Meteor Praha440
34.Křížová Karolína2003 TJ Chemička Ústí nad Labem428
35.Hejduková Karolína2004 SK Hamr, z.s. 416
36.Kožnarová Lucie2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.394
37.Krupičková Aneta2003 BKV Plzeň380
38.Bílková Eliška2004 SK Hamr, z.s. 356
Grusmanová Anna2002 SK Badminton Boreček Opava, z.s.356
40.Pazderková Nicole2002 TJ Lanškroun, z.s.348
41.Kolesárová Zuzana2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.340
42.Granátová Denisa2003 BK Omega Olomouc, z.s.316
43.Kramešová Zuzana2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.306
44.Nováková Veronika2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.304
45.Metzová Lucie2004 TJ Sokol Klimkovice302
46.Šenfeldová Bára2004 TJ Sokol Doubravka292
47.Žurková Valérie2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.287
48.Pokorná Kateřina2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.282
49.Mathieu Sarah2002 Sokol Radotín Meteor Praha280
Vyšehradská Anna2003 Sokol Radotín Meteor Praha280
51.Mendreková Dominika2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.270
52.Korábová Barbora2002 TJ Agrotec Hustopeče266
Kortusová Barbora2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.266
54.Mizerová Kateřina2003 BK TU v Liberci, z.s.261
55.Štefulíková Hanka2003 BC 66 Ivančice258
56.Míčková Vendula2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.256
57.Mrázková Barbora2004 TJ Lanškroun, z.s.254
58.Dragounová Alžběta2003 TJ Chemička Ústí nad Labem252
Maixnerová Petra2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.252
60.Charyparová Tereza2002 BK TU v Liberci, z.s.248
Vrbová Barbora2003 BK Omega Olomouc, z.s.248
62.Donová Lucie2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.244
Tvrdíková Veronika2004 SK Prosek Praha244
64.Petroušková Natálie2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.239
65.Kryeziu Vanesa2003 TJ Sokol České Budějovice238
66.Fuchsová Markéta2004 TJ Sokol Doubravka232
67.Schafferová Sára2003 Badminton Sharks Brno, z.s.218
68.Durmiši Tereza2004 Sokol Židlochovice214
69.Larischová Marta2004 TJ Sokol Klimkovice208
Melíšková Karolína2002 Sokol Radotín Meteor Praha208
Stejskalová Eliška2004 BK TU v Liberci, z.s.208
72.Hájková Linda2004 TJ Chemička Ústí nad Labem200
73.Zsilayová Kateřina2005 TJ Slovan Vesec, z.s.196
74.Hulcová Viktorie2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.192
75.Suchá Jitka2002 Badminton VK Aš186
76.Kejřová Martina2003 Badminton VK Aš174
77.Březinová Barbora2003 Sokol Radotín Meteor Praha172
Pálková Tereza2002 Super Stars Most172
Stará Natálie2004 SK Prosek Praha172
80.Čápová Adéla2003 TJ Sokol České Budějovice164
Uherová Andrea2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.164
82.Dušková Denisa2003 TJ Bílá Hora Plzeň156
Týrová Tereza2003 TJ Sokol Štěpánovice156
Zavadilová Tereza2004 TJ Chemička Ústí nad Labem156
85.Truchlá Kateřina2002 TJ Astra Zahradní Město, z.s.145
86.Raithelová Natálie2005 Badminton VK Aš144
87.Muchová Justýna2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.139
88.Kobyláková Andrea2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.138
89.Šolarová Tereza2004 TJ Montas Hradec Králové130
90.Fišerová Karolína2005 Super Stars Most128
Líčková Štěpánka2003 Slavoj Podivín128
Malcová Klára2005 BK TU v Liberci, z.s.128
93.Dejlová Veronika2003 TJ Sokol Klimkovice126
Kočová Zuzana2005 SK Badminton Tábor, z.s.126
Romančinová Nicol2005 TJ Slovan Vesec, z.s.126
96.Morchová Tereza2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.124
97.Stehlíková Michaela2002 Super Stars Most118
98.Kusá Lída2002 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.112
99.Pantoflíčková Adéla2003 Sokol Radotín Meteor Praha109
100.Javůrková Monika2003 BK ARION PRAHA108
Jirásková Adéla2004 BK Králův Dvůr, z.s.108
102.Bechyňská Aneta2004 Super Stars Most102
103.Bartnická Agáta2002 SK VITALITY Slezsko o.s.100
104.Karasová Anna2004 TJ Spoje Praha96
Králíčková Barbora2004 SK Hamr, z.s. 96
106.Nachtmanová Karolína2005 SK Prosek Praha90
Novotná Helena2005 SK Badminton Tábor, z.s.90
108.Korčmarošová Tereza2004 TJ Slovan Karlovy Vary88
Kozempelová Kristina2005 BK TJ Baník Most88
Pávová Natálie2004 SK Prosek Praha88
111.Babková Vendula2004 TJ Sokol Štěpánovice86
Dvořáková Kateřina2004 TJ Sokol Štěpánovice86
Gruberová Anna2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.86
114.Haringová Kristýna2003 TJ Slovan Vesec, z.s.82
115.Šoljaková Eliška2005 BK TU v Liberci, z.s.80
Valtová Veronika2004 TJ Slovan Vesec, z.s.80
117.Pešatová Štěpánka2002 TJ Astra Zahradní Město, z.s.79
118.Bendová Leona2002 Sokol Židlochovice78
Hořanská Barbora2005 TJ Sokol Růžďka78
Hrušková Eliška2003 USK Plzeň78
Jirovcová Eva2004 TJ Sokol Křemže78
Klengelová Natálie2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.78
Koudelková Lucie2002 TJ Sokol Křemže78
Kuptíková Gabriela2005 SK Prosek Praha78
Máchová Kateřina2004 TJ Sokol Štěpánovice78
Pešková Anna2004 Badminton VK Aš78
Rozprýmová Markéta2003 Ostrava Badminton Klub78
Štěrbáková Sára2003 TJ Sokol Doubravka78
Syrovátková Šárka2002 SKP Kometa Brno - RS Badminton78
Tvarohová Emílie2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.78
Vašíčková Aneta2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice78
Vernerová Barbora2004 BaC Kladno78
133.Viktorová Barbora2003 TJ Sokol Doubravka74
134.Krejčí Adéla2005 TJ Chemička Ústí nad Labem72
135.Hučíková Nicole2003 SK VITALITY Slezsko o.s.58
136.Bálintová Kristýna2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.54
Paříková Klára2002 Sokol Radotín Meteor Praha54
Šourková Tereza2002 TJ Slovan Vesec, z.s.54
139.Šafrová Anna2005 TJ Chemička Ústí nad Labem52
140.Čermáková Magdaléna2003 SK Radonice, z.s.46
Uherová Kristýna2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.46
142.Cábová Andrea2002 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.42
Dubská Lucie2002 TJ Sokol Klimkovice42
Flachsová Markéta2005 Badminton VK Aš42
Hartmannová Alžběta2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.42
Helešicová Barbora2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.42
Herudková Hana2004 SK Badminton Boreček Opava, z.s.42
Jahnová Natálie2003 Badminton VK Aš42
Kleiberová Julie2005 TJ Montas Hradec Králové42
Niklová Ema2002 TJ Slavoj Český Těšín42
Pacalová Lucie2005 Slavoj Podivín42
Pániková Melánie2002 SK Badminton Boreček Opava, z.s.42
Podolková Žofie2003 TJ Sokol České Budějovice42
Šemberová Johana2003 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic42
Stolárová Zuzana2002 Ostrava Badminton Klub42
Tomanková Adéla2002 TJ Slavoj Český Těšín42
Veselá Barbora2005 Badminton Sharks Brno, z.s.42
Zaoralová Kristýna2002 Ostrava Badminton Klub42
159.Kubačková Laura2003 Badminton Proboštov z.s.40
Pleštilová Karolína2004 BK TU v Liberci, z.s.40
Zimová Barbora2003 TJ Chemička Ústí nad Labem40
Zimová Kateřina2003 TJ Chemička Ústí nad Labem40
163.Keilová Kateřina2006 BK TU v Liberci, z.s.38
Kindlová Anna2003 BK TJ Baník Most38
165.Kaprasová Lea2006 BK TU v Liberci, z.s.28
166.Blažková Kamila2004 BK TU v Liberci, z.s.26
Houdová Barbora2002 Badminton Proboštov z.s.26
Maierová Natálie2003 TJ Slovan Vesec, z.s.26
Muzikářová Anna2005 BK TU v Liberci, z.s.26
Trnková Adéla2005 BK Goram Teplice, z.s.26
Vandrovcová Klára2005 BK Goram Teplice, z.s.26
172.Dvořáková Tereza2004 BK Goram Teplice, z.s.14
Koňasová Veronika2004 BK TU v Liberci, z.s.14
Křížanová Tereza2004 TJ Slovan Vesec, z.s.14
Lahučká Karina2002 BK TJ Baník Most14
Podrazilová Michaela2003 TJ Chemička Ústí nad Labem14
Pondělíková Veronika2005 TJ Chemička Ústí nad Labem14
178.Kočincová Tereza2002 Keramika Chlumčany12
Šafránková Anna2002 BK ARION PRAHA12
Vlasáková Adéla2002 BKV Plzeň12
ČísloTurnajGPDatum
1Přebor Klimkovic a MS župy ČOS - otevřený - KlimkoviceC11.03.2017
2GPC U17 - otevřený - AšC02.04.2017
31. GPB U17 - Brno - BohuniceB09.04.2017
42. GPD U17 - Ústí nad LabemD22.04.2017
52. GPD U17 - LiberecD23.04.2017
62. GPC U17 - Český KrumlovC23.04.2017
72. GPC U17 - OpavaC23.04.2017
82. GPC U17 - JihlavaC29.04.2017
92. GPC U17 - LiberecC29.04.2017
102. GPC U17 - HoliceC29.04.2017
112. GPC U17 - Králův DvůrC29.04.2017
122. GPC U17 - RadoniceC29.04.2017
13GPC U17 - kvalifikační - AšC30.04.2017
142. GPA U17 - Praha - ZMA14.05.2017
15GPC U17 - otevřený - KladnoC28.05.2017
16GPC U17 Open DRIVE- čtyřhry,mixy - AšC02.09.2017
17GPC U17- otevřený - České BudějoviceC09.09.2017
18GPC U17- otevřený - KarvináC09.09.2017
19GPC U17- otevřený - Brno - SlatinaC09.09.2017
20GPC U17- otevřený - KladnoC10.09.2017
21GPC U17 - otevřený - Praha HamrC10.09.2017
222. GPB U17 - DobřanyB08.10.2017
23OP U17 - Hradec KrálovéSKP21.10.2017
24OP U17 - OrlováSKP21.10.2017
25OP U17 - MostSKP21.10.2017
26OP U17 - IvančiceSKP21.10.2017
27OP U17 - KladnoSKP22.10.2017
28OP U17 - Český KrumlovSKP22.10.2017
29OP U17 - NejdekSKP22.10.2017
30OP U17 - Praha HamrSKP22.10.2017
31GPC U17 - otevřený - LiberecC28.10.2017
32MČR U17 - Praha - ZMMČR05.11.2017
33GPC U17 - otevřený - Brno - SlatinaC11.11.2017
34GPC U17 - otevřený - Praha HamrC19.11.2017
35GPC U17- otevřený - KlimkoviceC25.11.2017
36GPC U17 otevřený - PlzeňC02.12.2017
37GPC U17 Přebor Prahy - Praha HamrC16.12.2017
381. GPD U17 - LiberecD06.01.2018
391. GPD U17 - TepliceD06.01.2018
401. GPC U17 - Ústí nad LabemC13.01.2018
411. GPC U17 - Český KrumlovC13.01.2018
42GPC U17 - otevřený - Praha HamrC21.01.2018
43GPC U17 kvalifikační - PodivínC27.01.2018
441. GPC U17 - OlomoucC27.01.2018
45GPC U17 - KladnoC27.01.2018
46GPC U17 kvalifikační - Plzeň Bílá HoraC28.01.2018
471. GPC U17 - Praha HamrC03.02.2018
48GPC U17 - Rychnov nad KněžnouC04.02.2018
491. GPA U17 - Brno SlatinaA18.02.2018
 
X
Enter your e-mail address.
Enter the password that accompanies your e-mail.
Loading