logo
Český badmintonový svaz

Historické


U13 - stav k 15.03.2018

Kategorie: 
U13
Top N nejlepších výsledků: 
4
Období: 
03.04.2017 - 15.03.2018
Typ: 
Průběžný
Sezona: 
2017-2018
Export: 
Vyhledat: CTRL+F
1.Waliszewski Marek2006 Sportclub Metalurg1904
2.Simon Václav2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.1848
3.Lecian Tobiáš2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1704
4.Fuciman Patrik2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1584
5.Ickert Daniel2006 BK TJ Baník Most1146
6.Srnec Adam2007 SK Hamr, z.s. 1028
7.Šolar Ondřej2006 TJ Montas Hradec Králové872
8.Herzán Lukáš2006 Slavoj Podivín868
9.Ptáček Jan2006 TJ Sokol Klimkovice788
10.Bouberle Jakub2007 TJ Sokol Vodňany740
11.Ložek František2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.707
12.Marek Jonáš2006 Sokol Radotín Meteor Praha692
13.Matuš Vojtěch2006 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.656
14.Frýdek Jan2006 Badminton Akademie Olomouc, z.s.646
15.Burget Adam2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice617
16.Valouch Ondřej2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.616
17.Moravec Michal2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.610
18.Štych Marek2007 BK Goram Teplice, z.s.594
19.Kundrát David2006 Badminton VK Aš496
20.Červenka Matěj2006 BK Králův Dvůr, z.s.459
21.Švarc Matěj 2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.450
22.Havlíček Vojtěch2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice438
23.Fošum Josef2006 TJ Sokol Křemže420
24.Kerpl Dennis2007 BK TU v Liberci, z.s.396
25.Jurný Petr2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.390
26.Rauš Filip2006 Sokol Židlochovice362
27.Hlubuček Tadeáš2006 TJ Slovan Vesec, z.s.354
28.Pohlot Tomáš2006 Badminton VK Aš347
29.Tvrdík Lukáš2006 TJ Montas Hradec Králové344
30.Nyč Daniel2006 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.296
31.Martinec Petr2009 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.293
32.Hubáček Matěj2006 1.Badmintonový klub Šumperk290
33.Kaplan Ondřej2007 BK DDM Holice281
34.Cirók Josef2006 BC 66 Ivančice280
Janíček Sebastian2006 Sokol Radotín Meteor Praha280
Kašša Marek2008 Badminton VK Aš280
37.Zubr Tobiáš2008 TJ Sokol České Budějovice273
38.Havlíček Michael2007 Badminton Sharks Brno, z.s.270
39.Hrazdíra Patrik2006 Sokol Židlochovice262
40.Kašpar Denis2006 BK Junior Benátky nad Jizerou246
41.Beran Ondřej2007 BK TU v Liberci, z.s.244
42.Čepela Marek2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.242
43.Durčák Ondřej2006 TJ Orlová - Lutyně, z.s.228
44.Podolka Maxim2006 TJ Sokol České Budějovice217
45.Pražák Dennis2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.208
Veselík Hynek2008 TJ Jiskra Nejdek, z.s.208
47.Jonáš Václav2006 BaC Kladno205
48.Hašek Kristián2007 Sokol Radotín Meteor Praha204
49.Suchopár Jan2006 Super Stars Most200
50.Coufal Kryštof2008 SK Prosek Praha198
Titěra Filip2008 Sokol Radotín Meteor Praha198
52.Kruncl Štěpán2006 BaC Kladno196
53.Ryšánek Daniel2008 Sokol Radotín Meteor Praha194
54.Ježek Kryštof2008 TJ Sokol Polabiny Pardubice192
Strejček Vojtěch2008 SK Hamr, z.s. 192
56.Pavliš Marek2007 TJ Sokol Křemže191
57.Jirák Miroslav2006 BK Junior Benátky nad Jizerou190
58.Pekárek Vojtěch2007 BK ARION PRAHA184
Seidl Filip2006 Super Stars Most184
Toman Michael2006 Sokol Židlochovice184
61.Baroš Zdeněk2006 TJ Slovan Karlovy Vary178
62.Čepelák Michal2006 TJ Slovan Vesec, z.s.176
63.Pavlíček Jakub2006 SK Prosek Praha168
Štěpánek Ondřej2006 Sokol Radotín Meteor Praha168
65.Hunka Lukáš2006 Badminton VK Aš164
66.Fiktus Martin2008 TJ Sokol Štěpánovice163
67.Gašparín Adam2007 Super Stars Most160
68.Stebel Samuel2006 SK VITALITY Slezsko o.s.154
69.Pelcr Jan2006 TJ Sokol Doubravka152
Šmikmátor Jiří2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.152
Wasylkow Jakub2007 Badminton Proboštov z.s.152
Wollmann Ondřej2007 TJ Slovan Vesec, z.s.152
73.Šustr Martin2006 TJ Sokol České Budějovice148
74.Kostka Jaromír2006 TJ Sokol Klimkovice144
Oswald Vít2008 TJ Sokol Klimkovice144
76.Hykel Martin2008 TJ Sokol Polabiny Pardubice143
77.Nidrle Michal2007 BK TU v Liberci, z.s.140
78.Daniel Filip Alexandr2006 TJ Lanškroun, z.s.138
Marinov Daniel2007 Badminton Sharks Brno, z.s.138
80.Duda Jan2007 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic134
81.Kotek Petr2007 TJ Chemička Ústí nad Labem130
82.Marek Vojtěch2007 BK TU v Liberci, z.s.127
83.Šváb David2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.126
84.Mrázek Josef2008 SK Prosek Praha124
85.Švarc Jakub2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.121
86.Knytl Tomáš2008 SK Hamr, z.s. 120
Raška Jakub2007 BK Kopřivnice, z.s.120
Tomek Jakub2007 TJ Sokol České Budějovice120
89.Klokan Jakub2008 Super Stars Most116
Nepivoda Jan2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.116
91.Fuchs Marek2006 Badminton Sharks Brno, z.s.115
92.Jíra Šimon2008 TJ Slovan Vesec, z.s.114
93.Lorenc Martin2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.112
94.Kupec Ondřej2008 TJ Orlová - Lutyně, z.s.109
95.Havel Hubert2006 TJ Sokol České Budějovice108
Moura de Andrade Ian2007 TJ Slovan Karlovy Vary108
97.Koranda Ondřej2006 SK Prosek Praha100
98.Mikula Jan2007 BK 93 Hořovice99
99.Rusnok Bogdan2006 SK VITALITY Slezsko o.s.97
100.Jurča Filip2006 TJ Lanškroun, z.s.96
101.Kašpar Šimon 2007 BK ARION PRAHA92
102.Vališ Jan2006 Super Stars Most91
103.Melcher Patrik2006 SK Podolí88
104.Thor Lukáš2008 Badminton Sharks Brno, z.s.86
Tuháček Tomáš2007 Sokol Radotín Meteor Praha86
106.Stebel Tobias2009 SK VITALITY Slezsko o.s.85
107.Klecer Šimon2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton84
Kniš David2007 Sokol Radotín Meteor Praha84
Kypet Hubert Maxmilián2006 BK ARION PRAHA84
Raška Libor2007 BK Kopřivnice, z.s.84
111.Mračna Adam2007 Lokomotiva Břeclav83
112.Bubeník Viktor2007 Sokol Radotín Meteor Praha81
Klokan Jan2006 Super Stars Most81
Stratil František2006 Badminton Akademie Olomouc, z.s.81
115.Urban Radim2007 SK Hamr, z.s. 80
116.Barna Daniel2007 Badminton VK Aš79
Hašl Jakub2008 BK Junior Benátky nad Jizerou79
118.Hort Arnošt2006 SK Hamr, z.s. 78
Stejskal Pavel2006 Super Stars Most78
120.Patzák Lukáš2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.75
Slavík Matyáš2007 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.75
Vomáčka Leoš2007 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.75
123.Berka Jan2007 Slavoj Podivín72
124.Langmajer Filip2008 BK TJ Baník Most69
125.Mrózek Daniel2007 TJ Sokol Klimkovice68
Sixl Jan2007 TJ Sokol Křemže68
Sůva Kryštof2009 TJ Slovan Vesec, z.s.68
128.Krawiec Matěj2007 SK VITALITY Slezsko o.s.67
129.Biedermann Heinz2009 Badminton VK Aš66
Křivka David2007 TJ Lanškroun, z.s.66
131.Novák Jáchym2007 Boleslavská sportovní s.r.o.60
132.Rašpl Matěj2006 USK Plzeň56
133.Gajdzica Adam2006 SK VITALITY Slezsko o.s.55
134.Kraus Martin2006 TJ Sokol Klimkovice54
135.Dohnal Adam2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.53
136.Brousil David2007 BK Králův Dvůr, z.s.51
137.Šolc Jan2008 TJ Slovan Vesec, z.s.50
138.Jinderle Šimon2006 TJ Sokol České Budějovice48
Střižík Matěj2007 Slavoj Podivín48
Valenta Jan2006 BK TJ Baník Most48
141.Jeřábek Patrik2006 BC AKTIV LUŽINY47
142.Krupička Lukáš2007 1.Badmintonový klub Šumperk46
143.Chovanec Matěj2008 Badminton Sharks Brno, z.s.44
144.Brantal Martin2006 Ostrava Badminton Klub42
Dokoupil Denis2006 BC 66 Ivančice42
Kopecký Tomáš2008 Badminton VK Aš42
Kubík Karel2006 SK Hamr, z.s. 42
Novák Michal2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.42
Šel Maxmilian2006 TJ Orlová - Lutyně, z.s.42
Šembera Adam2007 TJ Lanškroun, z.s.42
Slavíček Jan2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.42
Vávra Petr2007 BK-KUK Dolní Čermná42
153.Novák Ondřej2006 SK Prosek Praha41
154.Marťan Michal2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.40
Moravec Lukáš2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.40
156.Jirásek Kryštof2008 Sokol Radotín Meteor Praha39
157.Cajthaml Josef2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.37
Smetana Mikuláš2006 TJ ČZ Strakonice, spolek37
159.Hanák Ondřej2007 TJ Slovan Vesec, z.s.36
Horák Maxmilián2007 SK Brno Slatina, z.s.36
Sochor Petr2008 TJ Sokol Vodňany36
162.Sochor Aleš2006 TJ Sokol Vodňany32
163.Fůkal Viktor2008 Badminton Sharks Brno, z.s.31
164.Hruška Jakub2008 TJ Slovan Vesec, z.s.30
Moravec Prokop2008 Badminton Proboštov z.s.30
166.Chudárek Lukáš2008 SK Badminton Přerov, z.s.28
Prstek Daniel2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.28
168.Maršálek Jan2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton26
169.Bojda Petr2006 TJ Slavoj Český Těšín25
Hučík Adam2007 SK VITALITY Slezsko o.s.25
Šalaga Václav2006 Kabal team Karviná25
172.Rataj Filip2007 Keramika Chlumčany24
Ryba František2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.24
174.Křivánek Jirka2007 BC AKTIV LUŽINY23
Kurfürst Adam2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.23
176.Círek Lukáš2009 TJ Sokol Štěpánovice22
Dahmani Ayman Daniel2006 BK TU v Liberci, z.s.22
Jurica Rostislav2006 Badminton Proboštov z.s.22
Martinovský Petr2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.22
Vápeník Theodor2007 TJ Chemička Ústí nad Labem22
181.Gužiak Jonáš2007 SK Badminton Boreček Opava, z.s.21
Hrubý Mikuláš2009 Badminton Akademie Olomouc, z.s.21
183.Boček Jiří Hugo2007 TJ Montas Hradec Králové18
Dobeš Miroslav2006 SK Brno Slatina, z.s.18
Pečenka Marek2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.18
Pihera Michal2008 SK Prosek Praha18
Šebeš Jáchym2006 SK Hamr, z.s. 18
Votava Matěj Vojtěch2006 TJ Chemička Ústí nad Labem18
189.Häring Jakub2009 TJ Sokol Klimkovice16
Macháček Jonáš2007 BK TU v Liberci, z.s.16
191.Horák Samuel2008 Badminton Sharks Brno, z.s.15
Stárek Václav2007 SK Hamr, z.s. 15
193.Hrabal Nikola2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.14
Macal Jiří2008 Super Stars Most14
195.Franek Vojtěch Michael2008 TJ Orlová - Lutyně, z.s.12
Hajdík Štěpán2007 TJ Sokol Plesná12
Hondl Vojtěch2007 TJ Slavoj Český Těšín12
Jirásek Jakub2007 BK-KUK Dolní Čermná12
Krayzel Matyáš2007 TJ Sokol Klimkovice12
Mrózek Petr2007 SK Hamr, z.s. 12
Valach Vincent2006 TJ Orlová - Lutyně, z.s.12
202.Vaněk Lukáš2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton11
203.Koleška Martin2008 BC AKTIV LUŽINY10
Králík Petr2006 Badminton Proboštov z.s.10
Pícha Marek2007 TJ Sokol České Budějovice10
Tesař Damián Miroslav2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.10
207.Horňák Adam2008 BK ARION PRAHA9
Kabelka Jindřich2006 Lokomotiva Břeclav9
Kačírek Jindřich2007 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.9
Král Ondřej2006 BK Omega Olomouc, z.s.9
Seifert Adam2007 SK Hamr, z.s. 9
Staněk Jakub2006 Lokomotiva Břeclav9
Trejtnar Vojtěch2007 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.9
Vybíral Vendelín2006 Badminton Sharks Brno, z.s.9
215.Knotek Vojtěch2006 BC 66 Ivančice7
Pastrňák Štěpán2007 Sokol Radotín Meteor Praha7
Pniok Bořek2006 TJ Slavoj Český Těšín7
Vejvoda Jakub2008 TJ Spoje Praha7
Vrtek Jan2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton7
220.Hlobil Matouš2006 SK Prosek Praha6
Kocurek Matyáš2010 1.Badmintonový klub Šumperk6
Kubr Matěj2006 Sokol Radotín Meteor Praha6
Matuška Jiří2008 Sokol Radotín Meteor Praha6
224.Fiala David2009 Badminton Sharks Brno, z.s.5
Pešek Daniel2009 TJ Astra Zahradní Město, z.s.5
Surovčík Matyaš 2006 BC 66 Ivančice5
227.Bednář jun. Jan2009 Sokol Radotín Meteor Praha4
Oberajtr Jonáš2008 Badminton Sharks Brno, z.s.4
Tyšlic Marek2008 1.Badmintonový klub Šumperk4
230.Dvořák Vojtěch2006 BK Králův Dvůr, z.s.3
Šamša Adam2006 Sokol Radotín Meteor Praha3
232.Burkovec Václav2008 BK Junior Benátky nad Jizerou2
Hráský Matouš2008 BK Junior Benátky nad Jizerou2
Poddaný Patrik2008 Kabal team Karviná2
235.Prchlík Kryštof2008 Badminton Sharks Brno, z.s.1
Raab Patrik2007 Badminton Sharks Brno, z.s.1
1.Simon Václav2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.2496
2.Fuciman Patrik2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.2208
3.Ickert Daniel2006 BK TJ Baník Most1992
4.Srnec Adam2007 SK Hamr, z.s. 1854
5.Waliszewski Marek2006 Sportclub Metalurg1750
6.Matuš Vojtěch2006 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.1608
7.Ložek František2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.1336
8.Tvrdík Lukáš2006 TJ Montas Hradec Králové1329
9.Ptáček Jan2006 TJ Sokol Klimkovice1246
10.Frýdek Jan2006 Badminton Akademie Olomouc, z.s.1188
11.Šolar Ondřej2006 TJ Montas Hradec Králové1160
12.Havlíček Vojtěch2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice1138
13.Burget Adam2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice1043
14.Lecian Tobiáš2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.946
15.Moravec Michal2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.934
16.Štych Marek2007 BK Goram Teplice, z.s.922
17.Hlubuček Tadeáš2006 TJ Slovan Vesec, z.s.887
18.Valouch Ondřej2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.790
19.Marek Jonáš2006 Sokol Radotín Meteor Praha765
20.Cirók Josef2006 BC 66 Ivančice763
Rauš Filip2006 Sokol Židlochovice763
22.Herzán Lukáš2006 Slavoj Podivín740
23.Kundrát David2006 Badminton VK Aš720
24.Jurný Petr2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.670
25.Bouberle Jakub2007 TJ Sokol Vodňany669
26.Pohlot Tomáš2006 Badminton VK Aš642
27.Martinec Petr2009 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.595
28.Havlíček Michael2007 Badminton Sharks Brno, z.s.514
29.Hrazdíra Patrik2006 Sokol Židlochovice510
30.Švarc Matěj 2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.502
31.Kerpl Dennis2007 BK TU v Liberci, z.s.500
32.Fošum Josef2006 TJ Sokol Křemže478
Pavlíček Jakub2006 SK Prosek Praha478
34.Hubáček Matěj2006 1.Badmintonový klub Šumperk476
Nyč Daniel2006 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.476
36.Beran Ondřej2007 BK TU v Liberci, z.s.466
37.Janíček Sebastian2006 Sokol Radotín Meteor Praha462
38.Červenka Matěj2006 BK Králův Dvůr, z.s.460
39.Čepela Marek2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.450
40.Pavliš Marek2007 TJ Sokol Křemže444
41.Podolka Maxim2006 TJ Sokol České Budějovice439
42.Titěra Filip2008 Sokol Radotín Meteor Praha418
43.Durčák Ondřej2006 TJ Orlová - Lutyně, z.s.408
44.Hašek Kristián2007 Sokol Radotín Meteor Praha384
45.Kostka Jaromír2006 TJ Sokol Klimkovice382
Oswald Vít2008 TJ Sokol Klimkovice382
47.Jonáš Václav2006 BaC Kladno373
Kruncl Štěpán2006 BaC Kladno373
49.Toman Michael2006 Sokol Židlochovice344
50.Baroš Zdeněk2006 TJ Slovan Karlovy Vary340
51.Zubr Tobiáš2008 TJ Sokol České Budějovice324
52.Fiktus Martin2008 TJ Sokol Štěpánovice320
Štěpánek Ondřej2006 Sokol Radotín Meteor Praha320
54.Kupec Ondřej2008 TJ Orlová - Lutyně, z.s.316
Strejček Vojtěch2008 SK Hamr, z.s. 316
56.Křivka David2007 TJ Lanškroun, z.s.312
Pražák Dennis2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.312
58.Hunka Lukáš2006 Badminton VK Aš302
Kašša Marek2008 Badminton VK Aš302
60.Kašpar Denis2006 BK Junior Benátky nad Jizerou294
Rašpl Matěj2006 USK Plzeň294
62.Seidl Filip2006 Super Stars Most292
63.Kaplan Ondřej2007 BK DDM Holice284
64.Urban Radim2007 SK Hamr, z.s. 280
65.Daniel Filip Alexandr2006 TJ Lanškroun, z.s.270
Fuchs Marek2006 Badminton Sharks Brno, z.s.270
Jurča Filip2006 TJ Lanškroun, z.s.270
68.Šmikmátor Jiří2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.260
Suchopár Jan2006 Super Stars Most260
70.Jirák Miroslav2006 BK Junior Benátky nad Jizerou258
71.Pekárek Vojtěch2007 BK ARION PRAHA248
72.Klokan Jakub2008 Super Stars Most244
Stebel Samuel2006 SK VITALITY Slezsko o.s.244
Stebel Tobias2009 SK VITALITY Slezsko o.s.244
Šváb David2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.244
Wollmann Ondřej2007 TJ Slovan Vesec, z.s.244
77.Kraus Martin2006 TJ Sokol Klimkovice240
Lorenc Martin2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.240
Ryšánek Daniel2008 Sokol Radotín Meteor Praha240
80.Havel Hubert2006 TJ Sokol České Budějovice224
81.Vališ Jan2006 Super Stars Most220
82.Jíra Šimon2008 TJ Slovan Vesec, z.s.212
Marek Vojtěch2007 BK TU v Liberci, z.s.212
Nidrle Michal2007 BK TU v Liberci, z.s.212
85.Čepelák Michal2006 TJ Slovan Vesec, z.s.208
86.Gašparín Adam2007 Super Stars Most204
Kašpar Šimon 2007 BK ARION PRAHA204
Stratil František2006 Badminton Akademie Olomouc, z.s.204
89.Patzák Lukáš2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.200
Slavík Matyáš2007 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.200
91.Coufal Kryštof2008 SK Prosek Praha198
Hykel Martin2008 TJ Sokol Polabiny Pardubice198
Raška Jakub2007 BK Kopřivnice, z.s.198
94.Šembera Adam2007 TJ Lanškroun, z.s.192
Sixl Jan2007 TJ Sokol Křemže192
96.Klokan Jan2006 Super Stars Most186
97.Mrázek Josef2008 SK Prosek Praha184
98.Brousil David2007 BK Králův Dvůr, z.s.180
Šustr Martin2006 TJ Sokol České Budějovice180
100.Mrózek Daniel2007 TJ Sokol Klimkovice170
Švarc Jakub2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.170
102.Bubeník Viktor2007 Sokol Radotín Meteor Praha168
103.Krawiec Matěj2007 SK VITALITY Slezsko o.s.166
Rusnok Bogdan2006 SK VITALITY Slezsko o.s.166
105.Melcher Patrik2006 SK Podolí164
Novák Michal2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.164
Vomáčka Leoš2007 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.164
108.Koranda Ondřej2006 SK Prosek Praha162
109.Stejskal Pavel2006 Super Stars Most160
Tuháček Tomáš2007 Sokol Radotín Meteor Praha160
111.Ježek Kryštof2008 TJ Sokol Polabiny Pardubice156
Mračna Adam2007 Lokomotiva Břeclav156
Nepivoda Jan2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.156
Raška Libor2007 BK Kopřivnice, z.s.156
Rataj Filip2007 Keramika Chlumčany156
Thor Lukáš2008 Badminton Sharks Brno, z.s.156
117.Kypet Hubert Maxmilián2006 BK ARION PRAHA152
118.Dohnal Adam2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.148
Kniš David2007 Sokol Radotín Meteor Praha148
120.Tomek Jakub2007 TJ Sokol České Budějovice146
121.Pelcr Jan2006 TJ Sokol Doubravka139
122.Jirásek Kryštof2008 Sokol Radotín Meteor Praha136
123.Bojda Petr2006 TJ Slavoj Český Těšín128
124.Biedermann Heinz2009 Badminton VK Aš126
Moura de Andrade Ian2007 TJ Slovan Karlovy Vary126
126.Gajdzica Adam2006 SK VITALITY Slezsko o.s.124
Veselík Hynek2008 TJ Jiskra Nejdek, z.s.124
128.Berka Jan2007 Slavoj Podivín120
Dobeš Miroslav2006 SK Brno Slatina, z.s.120
Horák Maxmilián2007 SK Brno Slatina, z.s.120
Klecer Šimon2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton120
Marinov Daniel2007 Badminton Sharks Brno, z.s.120
Maršálek Jan2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton120
Střižík Matěj2007 Slavoj Podivín120
135.Sůva Kryštof2009 TJ Slovan Vesec, z.s.118
136.Duda Jan2007 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic116
Langmajer Filip2008 BK TJ Baník Most116
Valenta Jan2006 BK TJ Baník Most116
139.Chovanec Matěj2008 Badminton Sharks Brno, z.s.114
Mikula Jan2007 BK 93 Hořovice114
Šel Maxmilian2006 TJ Orlová - Lutyně, z.s.114
Slavíček Jan2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.114
143.Marťan Michal2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.104
144.Barna Daniel2007 Badminton VK Aš102
Kopecký Tomáš2008 Badminton VK Aš102
146.Knytl Tomáš2008 SK Hamr, z.s. 100
147.Kotek Petr2007 TJ Chemička Ústí nad Labem88
Šalaga Václav2006 Kabal team Karviná88
149.Fůkal Viktor2008 Badminton Sharks Brno, z.s.86
Horák Samuel2008 Badminton Sharks Brno, z.s.86
Moravec Lukáš2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.86
152.Chudárek Lukáš2008 SK Badminton Přerov, z.s.84
Gužiak Jonáš2007 SK Badminton Boreček Opava, z.s.84
154.Brantal Martin2006 Ostrava Badminton Klub78
Hašl Jakub2008 BK Junior Benátky nad Jizerou78
Hučík Adam2007 SK VITALITY Slezsko o.s.78
Jinderle Šimon2006 TJ Sokol České Budějovice78
Jirásek Jakub2007 BK-KUK Dolní Čermná78
Kurfürst Adam2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.78
Pastrňák Štěpán2007 Sokol Radotín Meteor Praha78
Prstek Daniel2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.78
Vávra Petr2007 BK-KUK Dolní Čermná78
163.Hanák Ondřej2007 TJ Slovan Vesec, z.s.76
164.Cajthaml Josef2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.68
165.Sochor Petr2008 TJ Sokol Vodňany64
166.Hort Arnošt2006 SK Hamr, z.s. 54
167.Novák Ondřej2006 SK Prosek Praha52
168.Moravec Prokop2008 Badminton Proboštov z.s.50
Šolc Jan2008 TJ Slovan Vesec, z.s.50
Wasylkow Jakub2007 Badminton Proboštov z.s.50
171.Pniok Bořek2006 TJ Slavoj Český Těšín46
Votava Matěj Vojtěch2006 TJ Chemička Ústí nad Labem46
173.Boček Jiří Hugo2007 TJ Montas Hradec Králové42
Círek Lukáš2009 TJ Sokol Štěpánovice42
Dokoupil Denis2006 BC 66 Ivančice42
Franek Vojtěch Michael2008 TJ Orlová - Lutyně, z.s.42
Hajdík Štěpán2007 TJ Sokol Plesná42
Hondl Vojtěch2007 TJ Slavoj Český Těšín42
Hrabal Nikola2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.42
Kabelka Jindřich2006 Lokomotiva Břeclav42
Kačírek Jindřich2007 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.42
Knotek Vojtěch2006 BC 66 Ivančice42
Krupička Lukáš2007 1.Badmintonový klub Šumperk42
Kubík Karel2006 SK Hamr, z.s. 42
Mrózek Petr2007 SK Hamr, z.s. 42
Šebeš Jáchym2006 SK Hamr, z.s. 42
Seifert Adam2007 SK Hamr, z.s. 42
Staněk Jakub2006 Lokomotiva Břeclav42
Stárek Václav2007 SK Hamr, z.s. 42
Surovčík Matyaš 2006 BC 66 Ivančice42
Trejtnar Vojtěch2007 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.42
Vaněk Lukáš2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton42
Vrtek Jan2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton42
194.Hruška Jakub2008 TJ Slovan Vesec, z.s.38
Macal Jiří2008 Super Stars Most38
196.Martinovský Petr2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.34
197.Jeřábek Patrik2006 BC AKTIV LUŽINY26
Jurica Rostislav2006 Badminton Proboštov z.s.26
Koleška Martin2008 BC AKTIV LUŽINY26
Křivánek Jirka2007 BC AKTIV LUŽINY26
Macháček Jonáš2007 BK TU v Liberci, z.s.26
Pečenka Marek2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.26
Pícha Marek2007 TJ Sokol České Budějovice26
Pihera Michal2008 SK Prosek Praha26
Sochor Aleš2006 TJ Sokol Vodňany26
Tesař Damián Miroslav2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.26
Vápeník Theodor2007 TJ Chemička Ústí nad Labem26
208.Hrubý Mikuláš2009 Badminton Akademie Olomouc, z.s.12
Ryba František2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.12
1.Fuciman Patrik2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1936
2.Srnec Adam2007 SK Hamr, z.s. 1662
3.Burget Adam2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice1616
4.Simon Václav2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.1283
5.Waliszewski Marek2006 Sportclub Metalurg1216
6.Ickert Daniel2006 BK TJ Baník Most1016
7.Ptáček Jan2006 TJ Sokol Klimkovice936
8.Šolar Ondřej2006 TJ Montas Hradec Králové848
9.Herzán Lukáš2006 Slavoj Podivín823
10.Lecian Tobiáš2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.798
11.Frýdek Jan2006 Badminton Akademie Olomouc, z.s.727
12.Valouch Ondřej2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.694
13.Havlíček Vojtěch2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice644
14.Moravec Michal2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.610
15.Ložek František2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.566
16.Červenka Matěj2006 BK Králův Dvůr, z.s.534
17.Kundrát David2006 Badminton VK Aš529
18.Matuš Vojtěch2006 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.502
19.Cirók Josef2006 BC 66 Ivančice450
20.Štěpánek Ondřej2006 Sokol Radotín Meteor Praha431
21.Kerpl Dennis2007 BK TU v Liberci, z.s.416
Rauš Filip2006 Sokol Židlochovice416
Tvrdík Lukáš2006 TJ Montas Hradec Králové416
24.Pohlot Tomáš2006 Badminton VK Aš394
25.Bouberle Jakub2007 TJ Sokol Vodňany392
26.Hlubuček Tadeáš2006 TJ Slovan Vesec, z.s.386
27.Šmikmátor Jiří2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.359
28.Jurný Petr2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.358
29.Štych Marek2007 BK Goram Teplice, z.s.354
30.Janíček Sebastian2006 Sokol Radotín Meteor Praha348
31.Coufal Kryštof2008 SK Prosek Praha330
32.Kašša Marek2008 Badminton VK Aš324
Pavlíček Jakub2006 SK Prosek Praha324
34.Jonáš Václav2006 BaC Kladno323
35.Hubáček Matěj2006 1.Badmintonový klub Šumperk320
36.Fošum Josef2006 TJ Sokol Křemže318
37.Kaplan Ondřej2007 BK DDM Holice316
38.Martinec Petr2009 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.304
39.Nyč Daniel2006 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.284
40.Kašpar Denis2006 BK Junior Benátky nad Jizerou266
41.Kruncl Štěpán2006 BaC Kladno254
42.Beran Ondřej2007 BK TU v Liberci, z.s.252
43.Veselík Hynek2008 TJ Jiskra Nejdek, z.s.250
44.Seidl Filip2006 Super Stars Most248
Zubr Tobiáš2008 TJ Sokol České Budějovice248
46.Hrazdíra Patrik2006 Sokol Židlochovice244
47.Durčák Ondřej2006 TJ Orlová - Lutyně, z.s.240
Hykel Martin2008 TJ Sokol Polabiny Pardubice240
Marek Jonáš2006 Sokol Radotín Meteor Praha240
Pražák Dennis2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.240
51.Čepela Marek2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.238
52.Švarc Matěj 2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.228
53.Hašek Kristián2007 Sokol Radotín Meteor Praha224
54.Havel Hubert2006 TJ Sokol České Budějovice216
55.Podolka Maxim2006 TJ Sokol České Budějovice212
56.Toman Michael2006 Sokol Židlochovice208
57.Lorenc Martin2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.206
58.Suchopár Jan2006 Super Stars Most194
59.Jirák Miroslav2006 BK Junior Benátky nad Jizerou190
60.Kašpar Šimon 2007 BK ARION PRAHA176
61.Kupec Ondřej2008 TJ Orlová - Lutyně, z.s.172
Titěra Filip2008 Sokol Radotín Meteor Praha172
63.Švarc Jakub2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.170
Wollmann Ondřej2007 TJ Slovan Vesec, z.s.170
65.Oswald Vít2008 TJ Sokol Klimkovice168
66.Pavliš Marek2007 TJ Sokol Křemže164
67.Jurča Filip2006 TJ Lanškroun, z.s.162
68.Fiktus Martin2008 TJ Sokol Štěpánovice159
69.Fuchs Marek2006 Badminton Sharks Brno, z.s.156
Hunka Lukáš2006 Badminton VK Aš156
Kostka Jaromír2006 TJ Sokol Klimkovice156
Šváb David2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.156
73.Strejček Vojtěch2008 SK Hamr, z.s. 153
74.Marek Vojtěch2007 BK TU v Liberci, z.s.142
75.Pekárek Vojtěch2007 BK ARION PRAHA141
76.Tuháček Tomáš2007 Sokol Radotín Meteor Praha140
77.Klokan Jakub2008 Super Stars Most138
78.Dohnal Adam2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.136
79.Rašpl Matěj2006 USK Plzeň132
80.Patzák Lukáš2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.124
Slavík Matyáš2007 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.124
82.Vališ Jan2006 Super Stars Most122
83.Baroš Zdeněk2006 TJ Slovan Karlovy Vary120
Šustr Martin2006 TJ Sokol České Budějovice120
85.Stejskal Pavel2006 Super Stars Most118
86.Urban Radim2007 SK Hamr, z.s. 114
87.Duda Jan2007 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic106
Nepivoda Jan2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.106
89.Knytl Tomáš2008 SK Hamr, z.s. 104
Wasylkow Jakub2007 Badminton Proboštov z.s.104
91.Brousil David2007 BK Králův Dvůr, z.s.102
Moura de Andrade Ian2007 TJ Slovan Karlovy Vary102
93.Sixl Jan2007 TJ Sokol Křemže100
94.Mrózek Daniel2007 TJ Sokol Klimkovice97
95.Kniš David2007 Sokol Radotín Meteor Praha94
96.Bojda Petr2006 TJ Slavoj Český Těšín91
Rusnok Bogdan2006 SK VITALITY Slezsko o.s.91
Stebel Samuel2006 SK VITALITY Slezsko o.s.91
99.Mračna Adam2007 Lokomotiva Břeclav90
Nidrle Michal2007 BK TU v Liberci, z.s.90
Rataj Filip2007 Keramika Chlumčany90
102.Novák Michal2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.88
Vomáčka Leoš2007 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.88
104.Pelcr Jan2006 TJ Sokol Doubravka86
105.Horák Maxmilián2007 SK Brno Slatina, z.s.84
106.Gašparín Adam2007 Super Stars Most82
Tomek Jakub2007 TJ Sokol České Budějovice82
108.Jeřábek Patrik2006 BC AKTIV LUŽINY80
Jíra Šimon2008 TJ Slovan Vesec, z.s.80
Mrázek Josef2008 SK Prosek Praha80
111.Barna Daniel2007 Badminton VK Aš78
Biedermann Heinz2009 Badminton VK Aš78
Bubeník Viktor2007 Sokol Radotín Meteor Praha78
Klecer Šimon2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton78
Kopecký Tomáš2008 Badminton VK Aš78
Langmajer Filip2008 BK TJ Baník Most78
Šel Maxmilian2006 TJ Orlová - Lutyně, z.s.78
Vrtek Jan2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton78
119.Havlíček Michael2007 Badminton Sharks Brno, z.s.74
120.Klokan Jan2006 Super Stars Most68
Sůva Kryštof2009 TJ Slovan Vesec, z.s.68
122.Čepelák Michal2006 TJ Slovan Vesec, z.s.58
123.Jinderle Šimon2006 TJ Sokol České Budějovice56
Marťan Michal2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.56
125.Dobeš Miroslav2006 SK Brno Slatina, z.s.54
Kraus Martin2006 TJ Sokol Klimkovice54
Křivka David2007 TJ Lanškroun, z.s.54
Mikula Jan2007 BK 93 Hořovice54
Moravec Lukáš2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.54
130.Kypet Hubert Maxmilián2006 BK ARION PRAHA50
131.Ryšánek Daniel2008 Sokol Radotín Meteor Praha49
132.Fůkal Viktor2008 Badminton Sharks Brno, z.s.46
Horák Samuel2008 Badminton Sharks Brno, z.s.46
Melcher Patrik2006 SK Podolí46
Votava Matěj Vojtěch2006 TJ Chemička Ústí nad Labem46
136.Boček Jiří Hugo2007 TJ Montas Hradec Králové42
Daniel Filip Alexandr2006 TJ Lanškroun, z.s.42
Dokoupil Denis2006 BC 66 Ivančice42
Franek Vojtěch Michael2008 TJ Orlová - Lutyně, z.s.42
Gužiak Jonáš2007 SK Badminton Boreček Opava, z.s.42
Hajdík Štěpán2007 TJ Sokol Plesná42
Häring Jakub2009 TJ Sokol Klimkovice42
Hašl Jakub2008 BK Junior Benátky nad Jizerou42
Hondl Vojtěch2007 TJ Slavoj Český Těšín42
Kabelka Jindřich2006 Lokomotiva Břeclav42
Kotek Petr2007 TJ Chemička Ústí nad Labem42
Král Ondřej2006 BK Omega Olomouc, z.s.42
Krupička Lukáš2007 1.Badmintonový klub Šumperk42
Kurfürst Adam2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.42
Maršálek Jan2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton42
Prstek Daniel2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.42
Raška Jakub2007 BK Kopřivnice, z.s.42
Slavíček Jan2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.42
Staněk Jakub2006 Lokomotiva Břeclav42
Valach Vincent2006 TJ Orlová - Lutyně, z.s.42
156.Koranda Ondřej2006 SK Prosek Praha38
Vápeník Theodor2007 TJ Chemička Ústí nad Labem38
158.Jirásek Kryštof2008 Sokol Radotín Meteor Praha28
159.Jurica Rostislav2006 Badminton Proboštov z.s.26
Křivánek Jirka2007 BC AKTIV LUŽINY26
Macal Jiří2008 Super Stars Most26
Martinovský Petr2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.26
Moravec Prokop2008 Badminton Proboštov z.s.26
164.Cajthaml Josef2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.20
165.Koleška Martin2008 BC AKTIV LUŽINY14
Novák Ondřej2006 SK Prosek Praha14
Pečenka Marek2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.14
Pícha Marek2007 TJ Sokol České Budějovice14
Pihera Michal2008 SK Prosek Praha14
Sochor Petr2008 TJ Sokol Vodňany14
Tesař Damián Miroslav2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.14
172.Pniok Bořek2006 TJ Slavoj Český Těšín13
173.Brantal Martin2006 Ostrava Badminton Klub12
Chudárek Lukáš2008 SK Badminton Přerov, z.s.12
Hrubý Mikuláš2009 Badminton Akademie Olomouc, z.s.12
Ježek Kryštof2008 TJ Sokol Polabiny Pardubice12
Kubík Karel2006 SK Hamr, z.s. 12
Ryba František2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.12
Stárek Václav2007 SK Hamr, z.s. 12
Vaněk Lukáš2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton12
181.Hort Arnošt2006 SK Hamr, z.s. 6
1.Osladilová Kateřina2006 TJ Sokol Klimkovice2294
2.Skařupová Lucie2006 SK Badminton Přerov, z.s.2214
3.Krulová Lucie2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.1776
4.Bártová Apolena2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice1590
5.Bursová Barbora2007 Sokol Radotín Meteor Praha1368
6.Jiráková Tereza2006 BK 93 Hořovice1344
7.Soukupová Natálie2006 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.1325
8.Špačková Adéla2006 BK Kopřivnice, z.s.1229
9.Jarošová Veronika2006 TJ Montas Hradec Králové1072
10.Kalkušová Karolína2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.720
11.Treperová Ivana2006 SK Prosek Praha718
12.Valentová Denisa2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice716
13.Benišová Petra2006 BK Kopřivnice, z.s.707
14.Koliášová Kateřina2006 SK Hamr, z.s. 706
15.Ciróková Tereza2006 BC 66 Ivančice668
16.Dvořáčková Adéla2006 TJ Jiskra Nejdek, z.s.634
17.Sedláčková Vanda2006 SK Prosek Praha573
18.Slabá Natálie2006 BK TU v Liberci, z.s.558
Trötzmüllerová Gabriela2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.558
20.Hálková Nela2006 TJ Sokol České Budějovice526
21.Czajová Tereza2007 TJ Orlová - Lutyně, z.s.504
22.Dvořáková Anna2006 Keramika Chlumčany486
23.Mikešová Eliška2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.420
24.Kramešová Dominika2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.412
25.Kramešová Eliška2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.410
26.Vaníčková Nikola2006 Badminton VK Aš392
27.Nová Zuzana2006 TJ Sokol Doubravka382
28.Kulhánková Barbora2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice380
29.Kratochvílová Tereza2006 Sokol Radotín Meteor Praha372
30.Adamčíková Aneta2006 TJ Orlová - Lutyně, z.s.368
31.Bouberlová Barbora2007 TJ Sokol Vodňany367
32.Sommerová Lucie2006 Sokol Radotín Meteor Praha356
33.Kučerová Klára2006 SK Prosek Praha354
34.Keilová Kateřina2006 BK TU v Liberci, z.s.352
35.Brázdová Klára2007 BC 66 Ivančice344
36.Fridrichová Adéla2007 TJ Sokol Polabiny Pardubice332
37.Dušátková Anna2006 TJ Sokol České Budějovice319
38.Chalupová Věra2006 Sokol Židlochovice314
39.Čutová Michaela2006 BK ARION PRAHA282
40.Kaprasová Lea2006 BK TU v Liberci, z.s.280
41.Grznárová Tereza2009 BK TJ Baník Most276
42.Davídková Alena2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.266
43.Skrčená Malvína2007 BaC Kladno248
44.Krejčířová Adéla2006 SK Badminton Přerov, z.s.244
45.Vnoučková Karolína 2006 BK ARION PRAHA238
46.Kubáková Barbora2007 TJ Sokol České Budějovice233
47.Baranová Barbora2006 SK Badminton Přerov, z.s.228
48.Tománková Lucie2008 SK Hamr, z.s. 224
49.Stará Laura2006 BK TJ Baník Most220
50.Kozielková Anna2006 SK VITALITY Slezsko o.s.211
51.Nohejlová Kateřina2006 Badminton Akademie Olomouc, z.s.210
Urbanová Monika2006 Badminton Akademie Olomouc, z.s.210
53.Kropáčová Petra2006 Sokol Radotín Meteor Praha208
Paterová Lucie2006 Sokol Radotín Meteor Praha208
Říhovská Petra2007 SK Badminton Přerov, z.s.208
56.Orosová Sára2006 TJ Chemička Ústí nad Labem204
Slanařová Michaela2007 Sokol Židlochovice204
58.Červená Kristýna2006 BK Králův Dvůr, z.s.202
Chocholoušková Alena2007 Super Stars Most202
60.Hulcová Jolana2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.199
61.Pham Thi Heidi 2006 Badminton VK Aš191
62.Piterková Nicol2008 BADMINTON FSpS MU, z.s.190
63.Holubová Kateřina2006 TJ Montas Hradec Králové189
64.Fišerová Eva2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.188
Palánová Pavlína2006 BK Junior Benátky nad Jizerou188
Vránová Natálie2007 BK ARION PRAHA188
67.Dvorníková Emma2006 TJ Sokol Klimkovice186
68.Turková Simona2006 TJ Slavoj Český Těšín184
69.Češková Sára2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.182
Portová Anna2007 Super Stars Most182
71.Reitingerová Stela2007 TJ Sokol Křemže181
72.Kuchová Anna2006 TJ Montas Hradec Králové179
Urbanová Martina2006 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.179
74.Štafflová Lucie2007 TJ Slovan Karlovy Vary178
75.Chvastková Julie2006 Start Jihlava176
76.Čížová Veronika2007 TJ Sokol Klimkovice174
77.Sogelová Marie2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.173
78.Čihalová Magdaléna2007 SK Badminton Přerov, z.s.168
79.Šlosarová Natálie2007 BK Králův Dvůr, z.s.164
80.Buchálková Barbora2006 TJ Sokol České Budějovice160
81.Berková Kateřina2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.159
82.Wen Zhang Zhang2006 Super Stars Most152
83.Holá Bára2008 TJ Sokol Klimkovice144
Nepivodová Barbora2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.144
85.Fenclová Nela2007 SK Prosek Praha140
86.Jonášová Klára2006 BaC Kladno139
87.Weber Eva Pavlina2006 TJ Sokol Dobruška137
88.Křížová Anna2006 Super Stars Most130
89.Hnilicová Jana2009 Sokol Radotín Meteor Praha125
90.Wasylkowa Kateřina2007 Badminton Proboštov z.s.124
91.Výrutová Eliška2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.121
92.Pavlyková Tereza2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.120
93.Králová Ester2007 BK TU v Liberci, z.s.118
94.Bálintová Michaela2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.116
95.Murray Emma Ann 2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.114
96.Bechyňová Adéla2006 BK TU v Liberci, z.s.113
Fiedlerová Lucie2006 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.113
98.Půlpánová Denisa2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.112
99.Hudecová Dominika2006 Super Stars Most108
Snopková Gabriela2006 Lokomotiva Břeclav108
101.Pszyková Lucie2007 BK TU v Liberci, z.s.107
Wiedermannová Ela2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.107
103.Lukášková Kateřina2006 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.105
104.Zbořilová Nikola2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.104
105.Maixnerová Amélie2008 SK Prosek Praha102
Neprašová Anežka2006 TJ Chemička Ústí nad Labem102
107.Adášková Tereza2007 BK Junior Benátky nad Jizerou100
Hanzlová Emma2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.100
109.Doubková Veronika2006 Badminton Sharks Brno, z.s.99
110.Katrenová Lucie2008 TJ Slovan Vesec, z.s.97
111.Krištofová Bára2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.96
Osičková Erika2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.96
113.Vajsejtlová Anna2008 TJ Slovan Vesec, z.s.94
114.Palaščáková Lucie2007 TJ Chemička Ústí nad Labem92
115.Perglová Karolína2006 BK Králův Dvůr, z.s.89
116.Kocmanová Kristýna2007 Sokol Radotín Meteor Praha86
Kozáková Kristýna2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.86
118.Šemberová Vanesa2008 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic85
119.Novotná Sára 2008 BK Junior Benátky nad Jizerou83
120.Hrubá Viola2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.80
Muchová Helena2007 SK Hamr, z.s. 80
122.Vorlová Zuzana2007 BC AKTIV LUŽINY78
Vrzáčková Adéla2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.78
124.Juránková Nela2006 TJ Slovan Karlovy Vary76
Nevřelová Julie2007 BK Junior Benátky nad Jizerou76
Palánová Veronika2007 BC AKTIV LUŽINY76
Slavíčková Kateřina2006 Sokol Radotín Meteor Praha76
Zelinková Martina2006 BK Junior Benátky nad Jizerou76
129.Slavíčková Andrea2008 Sokol Radotín Meteor Praha75
130.Honajzerová Eliška2008 TJ Sokol Klimkovice74
131.Dejlová Tereza2009 TJ Sokol Klimkovice72
132.Tichá Alžběta2008 Badminton VK Aš71
133.Haškovcová Berta2006 SK Hamr, z.s. 68
134.Čmielová Agáta 2008 SK VITALITY Slezsko o.s.67
135.Axmanová Karolína2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.66
136.Laučíková Barbora2008 Badminton VK Aš65
Malá Kateřina2009 1.Badmintonový klub Šumperk65
138.Štěpničková Adéla2007 BK 93 Hořovice63
139.Nedvědová Nikola2006 Badminton Proboštov z.s.60
Nováková Barbora2007 TJ Sokol České Budějovice60
141.Trnková Jaroslava2008 TJ Slovan Vesec, z.s.56
142.Blaziusová Andrea2007 BK ARION PRAHA54
Chládková Anežka2007 Badminton VK Aš54
Freibauerová Evelína2007 TJ Montas Hradec Králové54
Horová Markéta2008 TJ Bílá Hora Plzeň54
Vaňousková Tereza2007 BK Junior Benátky nad Jizerou54
147.Čiháková Eliška2008 BaC Kladno53
148.Holmanová Kateřina2006 Sokol Radotín Meteor Praha51
149.Hančová Adéla2007 TJ Sokol České Budějovice48
Hrabcová Nikola2007 SK Prosek Praha48
151.Tomášková Adéla2006 BaC Kladno46
152.Pilichová Barbora2008 SK VITALITY Slezsko o.s.44
153.Horkelová Kateřina2006 TJ Sokol Plesná42
Prokopová Karolína2006 Lokomotiva Břeclav42
155.Flusserová Veronika2008 SK Prosek Praha39
156.Čepeláková Lucie2010 TJ Slovan Vesec, z.s.38
Königová Julie2008 SKP Kometa Brno - RS Badminton38
158.Vraštilová Terezie2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton37
159.Kovaříková Anežka2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton35
160.Mrázková Alžběta2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton33
161.Brožová Eva2007 Sokol Radotín Meteor Praha31
Wimmerová Klára2007 Sokol Radotín Meteor Praha31
163.Dušková Barbora2008 Badminton VK Aš30
Fenclová Nikola2008 TJ Bílá Hora Plzeň30
Haluzová Kateřina2006 TJ Chemička Ústí nad Labem30
Haratyková Nina2006 BC 66 Ivančice30
Houžvíková Tereza2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.30
Krejčiříková Bára2006 TJ Jiskra Nejdek, z.s.30
Krýchová Veronika2006 TJ Sokol České Budějovice30
Veškrnová Eliška2006 BK Junior Benátky nad Jizerou30
Zavadilová Terezie 2007 TJ Sokol České Budějovice30
172.Černá Emma2007 TJ Slovan Vesec, z.s.26
Flegrová Frederika2007 SK Hamr, z.s. 26
Soukupová Rozálie2006 Badminton Proboštov z.s.26
Tvrdíková Klára2009 SK Prosek Praha26
176.Čudková Sabina2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.24
177.Nýdrlová Štěpánka2009 SK Prosek Praha23
178.Čechová Tereza2008 Super Stars Most22
179.Kumstová Eliška2006 SK Hamr, z.s. 21
180.Coufalová Markéta2006 Sokol Židlochovice18
Langová Tereza2006 Super Stars Most18
Vlachová Nikola2007 Badminton VK Aš18
183.Turoňová Adéla2008 Sokol Radotín Meteor Praha17
184.Koucká Mariana2007 Sokol Radotín Meteor Praha15
185.Horská Alena2006 Sokol Radotín Meteor Praha14
186.Bardoňová Eliška2009 SK VITALITY Slezsko o.s.13
Smrčková Natálie Josefína2008 SK VITALITY Slezsko o.s.13
Vavrečková Anna2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.13
189.Bíbová Justýna2008 SK Prosek Praha12
Dobešová Markéta2007 SK Brno Slatina, z.s.12
Hendrychová Jana2007 Badminton Sharks Brno, z.s.12
Mikovcová Michala2006 BaC Kladno12
Rybová Natálie2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.12
194.Kottová Pavlína2006 Super Stars Most10
Koutská Alena2008 BK ARION PRAHA10
Vortelová Eliška2007 TJ Sokol České Budějovice10
197.Hadravová Simona2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.9
Jordová Beata2006 1.Badmintonový klub Šumperk9
Rubášová Zuzana2006 Sokol Židlochovice9
Židová Anna Terezie2007 Badminton VK Aš9
201.Svobodová Simona2006 SK Hamr, z.s. 8
202.Müllerová Lenka2008 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.7
Pavlišová Nela2009 TJ Astra Zahradní Město, z.s.7
204.Marešová Alžběta2008 SK Prosek Praha6
205.Brtová Rozálie2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.5
Burdová Veronika2009 BK TJ Baník Most5
207.Jelínková Apolena2008 Badminton Sharks Brno, z.s.4
Mazálková Natálie2007 Badminton Sharks Brno, z.s.4
209.Libochowitzová Soňa2007 BK ARION PRAHA3
Svobodová Michaela2007 SK Hamr, z.s. 3
211.Dobrová Rozálie2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.2
Jopková Eliška2008 Kabal team Karviná2
Mayerová Natálie2008 Kabal team Karviná2
214.Vavrečková Adéla2007 Kabal team Karviná1
1.Osladilová Kateřina2006 TJ Sokol Klimkovice2822
2.Krulová Lucie2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.2368
3.Skařupová Lucie2006 SK Badminton Přerov, z.s.2224
4.Bártová Apolena2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice2064
5.Bursová Barbora2007 Sokol Radotín Meteor Praha1920
6.Hálková Nela2006 TJ Sokol České Budějovice1840
7.Soukupová Natálie2006 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.1768
8.Benišová Petra2006 BK Kopřivnice, z.s.1504
Špačková Adéla2006 BK Kopřivnice, z.s.1504
10.Jarošová Veronika2006 TJ Montas Hradec Králové1449
11.Dvořáčková Adéla2006 TJ Jiskra Nejdek, z.s.1301
12.Slabá Natálie2006 BK TU v Liberci, z.s.1158
13.Kramešová Dominika2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.1061
14.Koliášová Kateřina2006 SK Hamr, z.s. 1028
Treperová Ivana2006 SK Prosek Praha1028
16.Keilová Kateřina2006 BK TU v Liberci, z.s.992
17.Kalkušová Karolína2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.933
18.Vaníčková Nikola2006 Badminton VK Aš874
19.Kulhánková Barbora2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice790
Valentová Denisa2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice790
21.Trötzmüllerová Gabriela2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.788
22.Czajová Tereza2007 TJ Orlová - Lutyně, z.s.732
23.Dvořáková Anna2006 Keramika Chlumčany708
24.Kramešová Eliška2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.693
25.Brázdová Klára2007 BC 66 Ivančice682
Ciróková Tereza2006 BC 66 Ivančice682
27.Mikešová Eliška2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.667
28.Bouberlová Barbora2007 TJ Sokol Vodňany609
29.Berková Kateřina2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.593
30.Kratochvílová Tereza2006 Sokol Radotín Meteor Praha574
31.Sedláčková Vanda2006 SK Prosek Praha563
32.Nová Zuzana2006 TJ Sokol Doubravka542
33.Sommerová Lucie2006 Sokol Radotín Meteor Praha516
34.Dušátková Anna2006 TJ Sokol České Budějovice515
35.Paterová Lucie2006 Sokol Radotín Meteor Praha514
36.Adamčíková Aneta2006 TJ Orlová - Lutyně, z.s.504
37.Kučerová Klára2006 SK Prosek Praha503
38.Fridrichová Adéla2007 TJ Sokol Polabiny Pardubice481
39.Čutová Michaela2006 BK ARION PRAHA478
Kropáčová Petra2006 Sokol Radotín Meteor Praha478
Vnoučková Karolína 2006 BK ARION PRAHA478
42.Jiráková Tereza2006 BK 93 Hořovice440
43.Krejčířová Adéla2006 SK Badminton Přerov, z.s.416
44.Skrčená Malvína2007 BaC Kladno410
45.Červená Kristýna2006 BK Králův Dvůr, z.s.395
46.Baranová Barbora2006 SK Badminton Přerov, z.s.392
Buchálková Barbora2006 TJ Sokol České Budějovice392
Slanařová Michaela2007 Sokol Židlochovice392
49.Portová Anna2007 Super Stars Most368
50.Chalupová Věra2006 Sokol Židlochovice356
Kaprasová Lea2006 BK TU v Liberci, z.s.356
52.Dvorníková Emma2006 TJ Sokol Klimkovice348
53.Urbanová Martina2006 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.328
54.Hulcová Jolana2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.324
55.Češková Sára2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.322
56.Grznárová Tereza2009 BK TJ Baník Most320
Říhovská Petra2007 SK Badminton Přerov, z.s.320
Wen Zhang Zhang2006 Super Stars Most320
59.Chvastková Julie2006 Start Jihlava316
Turková Simona2006 TJ Slavoj Český Těšín316
61.Davídková Alena2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.314
62.Chocholoušková Alena2007 Super Stars Most312
Čihalová Magdaléna2007 SK Badminton Přerov, z.s.312
64.Lukášková Kateřina2006 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.302
65.Jonášová Klára2006 BaC Kladno300
Kubáková Barbora2007 TJ Sokol České Budějovice300
67.Neprašová Anežka2006 TJ Chemička Ústí nad Labem292
68.Orosová Sára2006 TJ Chemička Ústí nad Labem284
69.Čmielová Agáta 2008 SK VITALITY Slezsko o.s.280
Kozielková Anna2006 SK VITALITY Slezsko o.s.280
71.Kozáková Kristýna2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.276
72.Štafflová Lucie2007 TJ Slovan Karlovy Vary270
73.Pham Thi Heidi 2006 Badminton VK Aš266
74.Reitingerová Stela2007 TJ Sokol Křemže260
75.Hudecová Dominika2006 Super Stars Most252
76.Tománková Lucie2008 SK Hamr, z.s. 244
77.Čížová Veronika2007 TJ Sokol Klimkovice234
78.Palánová Veronika2007 BC AKTIV LUŽINY232
Vorlová Zuzana2007 BC AKTIV LUŽINY232
80.Weber Eva Pavlina2006 TJ Sokol Dobruška226
81.Fišerová Eva2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.216
82.Králová Ester2007 BK TU v Liberci, z.s.212
Krištofová Bára2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.212
Stará Laura2006 BK TJ Baník Most212
85.Haškovcová Berta2006 SK Hamr, z.s. 208
Kocmanová Kristýna2007 Sokol Radotín Meteor Praha208
Osičková Erika2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.208
Pavlyková Tereza2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.208
89.Vránová Natálie2007 BK ARION PRAHA204
90.Palánová Pavlína2006 BK Junior Benátky nad Jizerou203
91.Fiedlerová Lucie2006 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.200
Nepivodová Barbora2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.200
93.Bálintová Michaela2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.198
Holá Bára2008 TJ Sokol Klimkovice198
95.Doubková Veronika2006 Badminton Sharks Brno, z.s.192
Juránková Nela2006 TJ Slovan Karlovy Vary192
Šlosarová Natálie2007 BK Králův Dvůr, z.s.192
98.Palaščáková Lucie2007 TJ Chemička Ústí nad Labem188
Výrutová Eliška2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.188
100.Murray Emma Ann 2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.180
Piterková Nicol2008 BADMINTON FSpS MU, z.s.180
102.Půlpánová Denisa2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.172
103.Vajsejtlová Anna2008 TJ Slovan Vesec, z.s.170
104.Adášková Tereza2007 BK Junior Benátky nad Jizerou164
Kuchová Anna2006 TJ Montas Hradec Králové164
Nevřelová Julie2007 BK Junior Benátky nad Jizerou164
Novotná Sára 2008 BK Junior Benátky nad Jizerou164
Zelinková Martina2006 BK Junior Benátky nad Jizerou164
109.Honajzerová Eliška2008 TJ Sokol Klimkovice162
110.Fenclová Nela2007 SK Prosek Praha160
111.Hnilicová Jana2009 Sokol Radotín Meteor Praha158
112.Hrubá Viola2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.156
Nohejlová Kateřina2006 Badminton Akademie Olomouc, z.s.156
Perglová Karolína2006 BK Králův Dvůr, z.s.156
Snopková Gabriela2006 Lokomotiva Břeclav156
Urbanová Monika2006 Badminton Akademie Olomouc, z.s.156
Wiedermannová Ela2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.156
118.Bechyňová Adéla2006 BK TU v Liberci, z.s.151
119.Pszyková Lucie2007 BK TU v Liberci, z.s.147
120.Holmanová Kateřina2006 Sokol Radotín Meteor Praha144
121.Křížová Anna2006 Super Stars Most142
Slavíčková Kateřina2006 Sokol Radotín Meteor Praha142
123.Muchová Helena2007 SK Hamr, z.s. 140
124.Nedvědová Nikola2006 Badminton Proboštov z.s.124
Wasylkowa Kateřina2007 Badminton Proboštov z.s.124
126.Brožová Eva2007 Sokol Radotín Meteor Praha120
Dejlová Tereza2009 TJ Sokol Klimkovice120
Nováková Barbora2007 TJ Sokol České Budějovice120
Sogelová Marie2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.120
130.Hančová Adéla2007 TJ Sokol České Budějovice116
131.Holubová Kateřina2006 TJ Montas Hradec Králové114
Königová Julie2008 SKP Kometa Brno - RS Badminton114
Malá Kateřina2009 1.Badmintonový klub Šumperk114
Veškrnová Eliška2006 BK Junior Benátky nad Jizerou114
Vraštilová Terezie2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton114
136.Blaziusová Andrea2007 BK ARION PRAHA110
137.Slavíčková Andrea2008 Sokol Radotín Meteor Praha106
138.Katrenová Lucie2008 TJ Slovan Vesec, z.s.101
139.Wimmerová Klára2007 Sokol Radotín Meteor Praha98
140.Tomášková Adéla2006 BaC Kladno86
141.Flusserová Veronika2008 SK Prosek Praha84
Zbořilová Nikola2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.84
143.Axmanová Karolína2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.78
Chládková Anežka2007 Badminton VK Aš78
Coufalová Markéta2006 Sokol Židlochovice78
Dušková Barbora2008 Badminton VK Aš78
Fenclová Nikola2008 TJ Bílá Hora Plzeň78
Freibauerová Evelína2007 TJ Montas Hradec Králové78
Horkelová Kateřina2006 TJ Sokol Plesná78
Horová Markéta2008 TJ Bílá Hora Plzeň78
Kovaříková Anežka2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton78
Krejčiříková Bára2006 TJ Jiskra Nejdek, z.s.78
Laučíková Barbora2008 Badminton VK Aš78
Mrázková Alžběta2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton78
Rubášová Zuzana2006 Sokol Židlochovice78
Štěpničková Adéla2007 BK 93 Hořovice78
Tichá Alžběta2008 Badminton VK Aš78
Vaňousková Tereza2007 BK Junior Benátky nad Jizerou78
Vrzáčková Adéla2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.78
160.Trnková Jaroslava2008 TJ Slovan Vesec, z.s.76
161.Hanzlová Emma2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.68
Houžvíková Tereza2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.68
Maixnerová Amélie2008 SK Prosek Praha68
164.Šemberová Vanesa2008 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic60
165.Flegrová Frederika2007 SK Hamr, z.s. 54
166.Bardoňová Eliška2009 SK VITALITY Slezsko o.s.46
Pilichová Barbora2008 SK VITALITY Slezsko o.s.46
Smrčková Natálie Josefína2008 SK VITALITY Slezsko o.s.46
169.Hadravová Simona2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.42
Haratyková Nina2006 BC 66 Ivančice42
Koucká Mariana2007 Sokol Radotín Meteor Praha42
Mikovcová Michala2006 BaC Kladno42
Prokopová Karolína2006 Lokomotiva Břeclav42
Svobodová Simona2006 SK Hamr, z.s. 42
Vlachová Nikola2007 Badminton VK Aš42
Židová Anna Terezie2007 Badminton VK Aš42
177.Čechová Tereza2008 Super Stars Most38
Zavadilová Terezie 2007 TJ Sokol České Budějovice38
179.Čudková Sabina2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.34
180.Haluzová Kateřina2006 TJ Chemička Ústí nad Labem26
Kottová Pavlína2006 Super Stars Most26
Koutská Alena2008 BK ARION PRAHA26
Kumstová Eliška2006 SK Hamr, z.s. 26
Langová Tereza2006 Super Stars Most26
Libochowitzová Soňa2007 BK ARION PRAHA26
Rybová Natálie2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.26
187.Čepeláková Lucie2010 TJ Slovan Vesec, z.s.23
188.Hrabcová Nikola2007 SK Prosek Praha12
1.Osladilová Kateřina2006 TJ Sokol Klimkovice2304
2.Bártová Apolena2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice2224
3.Soukupová Natálie2006 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.1609
4.Benišová Petra2006 BK Kopřivnice, z.s.1344
5.Kalkušová Karolína2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.1283
6.Krulová Lucie2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.1102
7.Bursová Barbora2007 Sokol Radotín Meteor Praha1100
8.Skařupová Lucie2006 SK Badminton Přerov, z.s.1086
9.Dvořáčková Adéla2006 TJ Jiskra Nejdek, z.s.935
10.Špačková Adéla2006 BK Kopřivnice, z.s.933
11.Valentová Denisa2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice820
12.Trötzmüllerová Gabriela2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.732
13.Treperová Ivana2006 SK Prosek Praha670
14.Kulhánková Barbora2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice644
15.Koliášová Kateřina2006 SK Hamr, z.s. 622
16.Jarošová Veronika2006 TJ Montas Hradec Králové618
17.Slabá Natálie2006 BK TU v Liberci, z.s.610
18.Sedláčková Vanda2006 SK Prosek Praha504
19.Kramešová Dominika2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.497
20.Hálková Nela2006 TJ Sokol České Budějovice489
21.Kramešová Eliška2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.472
22.Kučerová Klára2006 SK Prosek Praha454
23.Ciróková Tereza2006 BC 66 Ivančice450
24.Paterová Lucie2006 Sokol Radotín Meteor Praha431
25.Dušátková Anna2006 TJ Sokol České Budějovice426
26.Vaníčková Nikola2006 Badminton VK Aš394
27.Bouberlová Barbora2007 TJ Sokol Vodňany392
28.Brázdová Klára2007 BC 66 Ivančice376
29.Dvořáková Anna2006 Keramika Chlumčany372
30.Hulcová Jolana2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.352
31.Mikešová Eliška2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.326
32.Skrčená Malvína2007 BaC Kladno323
33.Czajová Tereza2007 TJ Orlová - Lutyně, z.s.322
Orosová Sára2006 TJ Chemička Ústí nad Labem322
35.Grznárová Tereza2009 BK TJ Baník Most320
Stará Laura2006 BK TJ Baník Most320
37.Buchálková Barbora2006 TJ Sokol České Budějovice312
Kratochvílová Tereza2006 Sokol Radotín Meteor Praha312
Sommerová Lucie2006 Sokol Radotín Meteor Praha312
40.Urbanová Monika2006 Badminton Akademie Olomouc, z.s.306
41.Berková Kateřina2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.303
42.Keilová Kateřina2006 BK TU v Liberci, z.s.280
Pham Thi Heidi 2006 Badminton VK Aš280
44.Češková Sára2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.278
45.Jiráková Tereza2006 BK 93 Hořovice272
46.Adamčíková Aneta2006 TJ Orlová - Lutyně, z.s.268
Neprašová Anežka2006 TJ Chemička Ústí nad Labem268
48.Jonášová Klára2006 BaC Kladno254
49.Fridrichová Adéla2007 TJ Sokol Polabiny Pardubice244
Slanařová Michaela2007 Sokol Židlochovice244
Vnoučková Karolína 2006 BK ARION PRAHA244
52.Kropáčová Petra2006 Sokol Radotín Meteor Praha240
53.Čížová Veronika2007 TJ Sokol Klimkovice234
54.Štafflová Lucie2007 TJ Slovan Karlovy Vary222
55.Nová Zuzana2006 TJ Sokol Doubravka218
56.Chalupová Věra2006 Sokol Židlochovice208
Krejčířová Adéla2006 SK Badminton Přerov, z.s.208
58.Chocholoušková Alena2007 Super Stars Most204
Čihalová Magdaléna2007 SK Badminton Přerov, z.s.204
60.Dvorníková Emma2006 TJ Sokol Klimkovice198
61.Kaprasová Lea2006 BK TU v Liberci, z.s.196
62.Osičková Erika2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.183
63.Čutová Michaela2006 BK ARION PRAHA181
64.Fišerová Eva2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.180
Kubáková Barbora2007 TJ Sokol České Budějovice180
Šlosarová Natálie2007 BK Králův Dvůr, z.s.180
67.Hnilicová Jana2009 Sokol Radotín Meteor Praha176
68.Kuchová Anna2006 TJ Montas Hradec Králové170
69.Chvastková Julie2006 Start Jihlava168
Davídková Alena2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.168
71.Lukášková Kateřina2006 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.166
Urbanová Martina2006 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.166
73.Červená Kristýna2006 BK Králův Dvůr, z.s.164
Palánová Pavlína2006 BK Junior Benátky nad Jizerou164
75.Fenclová Nela2007 SK Prosek Praha160
Weber Eva Pavlina2006 TJ Sokol Dobruška160
77.Doubková Veronika2006 Badminton Sharks Brno, z.s.156
Juránková Nela2006 TJ Slovan Karlovy Vary156
Wen Zhang Zhang2006 Super Stars Most156
80.Kozáková Kristýna2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.148
Pavlyková Tereza2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.148
82.Hudecová Dominika2006 Super Stars Most146
Portová Anna2007 Super Stars Most146
84.Nepivodová Barbora2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.144
85.Baranová Barbora2006 SK Badminton Přerov, z.s.142
86.Holá Bára2008 TJ Sokol Klimkovice138
87.Reitingerová Stela2007 TJ Sokol Křemže136
88.Turková Simona2006 TJ Slavoj Český Těšín133
89.Honajzerová Eliška2008 TJ Sokol Klimkovice132
Nohejlová Kateřina2006 Badminton Akademie Olomouc, z.s.132
91.Nevřelová Julie2007 BK Junior Benátky nad Jizerou128
Wasylkowa Kateřina2007 Badminton Proboštov z.s.128
93.Pszyková Lucie2007 BK TU v Liberci, z.s.126
94.Fiedlerová Lucie2006 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.124
Haškovcová Berta2006 SK Hamr, z.s. 124
Krištofová Bára2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.124
97.Bálintová Michaela2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.122
98.Perglová Karolína2006 BK Králův Dvůr, z.s.120
Piterková Nicol2008 BADMINTON FSpS MU, z.s.120
100.Vajsejtlová Anna2008 TJ Slovan Vesec, z.s.118
101.Tománková Lucie2008 SK Hamr, z.s. 113
102.Půlpánová Denisa2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.108
103.Králová Ester2007 BK TU v Liberci, z.s.104
Maixnerová Amélie2008 SK Prosek Praha104
105.Kocmanová Kristýna2007 Sokol Radotín Meteor Praha98
106.Křížová Anna2006 Super Stars Most94
107.Šemberová Vanesa2008 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic92
108.Čmielová Agáta 2008 SK VITALITY Slezsko o.s.91
Kozielková Anna2006 SK VITALITY Slezsko o.s.91
110.Snopková Gabriela2006 Lokomotiva Břeclav90
111.Palaščáková Lucie2007 TJ Chemička Ústí nad Labem88
112.Brožová Eva2007 Sokol Radotín Meteor Praha84
Vorlová Zuzana2007 BC AKTIV LUŽINY84
Wiedermannová Ela2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.84
115.Vránová Natálie2007 BK ARION PRAHA83
116.Katrenová Lucie2008 TJ Slovan Vesec, z.s.80
117.Říhovská Petra2007 SK Badminton Přerov, z.s.79
118.Chládková Anežka2007 Badminton VK Aš78
Holmanová Kateřina2006 Sokol Radotín Meteor Praha78
Hrubá Viola2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.78
Königová Julie2008 SKP Kometa Brno - RS Badminton78
Laučíková Barbora2008 Badminton VK Aš78
Malá Kateřina2009 1.Badmintonový klub Šumperk78
Tichá Alžběta2008 Badminton VK Aš78
Vraštilová Terezie2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton78
126.Trnková Jaroslava2008 TJ Slovan Vesec, z.s.72
127.Hančová Adéla2007 TJ Sokol České Budějovice68
Kumstová Eliška2006 SK Hamr, z.s. 68
Nedvědová Nikola2006 Badminton Proboštov z.s.68
130.Bechyňová Adéla2006 BK TU v Liberci, z.s.62
Blaziusová Andrea2007 BK ARION PRAHA62
132.Slavíčková Kateřina2006 Sokol Radotín Meteor Praha60
133.Muchová Helena2007 SK Hamr, z.s. 54
Štěpničková Adéla2007 BK 93 Hořovice54
135.Palánová Veronika2007 BC AKTIV LUŽINY52
136.Novotná Sára 2008 BK Junior Benátky nad Jizerou46
Výrutová Eliška2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.46
138.Coufalová Markéta2006 Sokol Židlochovice42
Dejlová Tereza2009 TJ Sokol Klimkovice42
Freibauerová Evelína2007 TJ Montas Hradec Králové42
Haratyková Nina2006 BC 66 Ivančice42
Hendrychová Jana2007 Badminton Sharks Brno, z.s.42
Holubová Kateřina2006 TJ Montas Hradec Králové42
Horkelová Kateřina2006 TJ Sokol Plesná42
Kovaříková Anežka2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton42
Nováková Barbora2007 TJ Sokol České Budějovice42
Slavíčková Andrea2008 Sokol Radotín Meteor Praha42
Sogelová Marie2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.42
Vrzáčková Adéla2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.42
150.Wimmerová Klára2007 Sokol Radotín Meteor Praha40
151.Čepeláková Lucie2010 TJ Slovan Vesec, z.s.38
Hanzlová Emma2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.38
153.Čechová Tereza2008 Super Stars Most26
Černá Emma2007 TJ Slovan Vesec, z.s.26
Čudková Sabina2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.26
Haluzová Kateřina2006 TJ Chemička Ústí nad Labem26
Kottová Pavlína2006 Super Stars Most26
Langová Tereza2006 Super Stars Most26
Soukupová Rozálie2006 Badminton Proboštov z.s.26
Vortelová Eliška2007 TJ Sokol České Budějovice26
Zavadilová Terezie 2007 TJ Sokol České Budějovice26
162.Flegrová Frederika2007 SK Hamr, z.s. 24
163.Houžvíková Tereza2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.20
164.Rybová Natálie2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.14
Tvrdíková Klára2009 SK Prosek Praha14
166.Pilichová Barbora2008 SK VITALITY Slezsko o.s.13
167.Axmanová Karolína2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.12
Dobešová Markéta2007 SK Brno Slatina, z.s.12
Flusserová Veronika2008 SK Prosek Praha12
Hrabcová Nikola2007 SK Prosek Praha12
Mikovcová Michala2006 BaC Kladno12
Mrázková Alžběta2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton12
Prokopová Karolína2006 Lokomotiva Břeclav12
Rubášová Zuzana2006 Sokol Židlochovice12
Svobodová Simona2006 SK Hamr, z.s. 12
Zbořilová Nikola2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.12
177.Koucká Mariana2007 Sokol Radotín Meteor Praha6
ČísloTurnajGPDatum
1GPC U13 - otevřený - BřeclavC08.04.2017
22. GPD U13 - RadoniceD22.04.2017
3GPC U13 - otevřený - AsC23.04.2017
42. GPD U13 - LiberecD23.04.2017
5GPD U13 - České BudějoviceD06.05.2017
6GPD U13 - Kralupy nad VltavouD06.05.2017
7GPE50 U11 - Kralupy nad VltavouE5006.05.2017
8X. Super Stars Cup - MostE5006.05.2017
92. GPD U13 - MostD07.05.2017
102. GPC U13 - České BudějoviceC13.05.2017
112. GPC U13 - MostC13.05.2017
122. GPC U13 - PardubiceC13.05.2017
132. GPC U13 - Praha - HamrC13.05.2017
142. GPC U13 - PřerovC13.05.2017
15GPC U13 - kvalifikační - AšC13.05.2017
162. GPC U13 - Králův DvůrC13.05.2017
172. GPC U13 - Brno - TuřanyC14.05.2017
18GPD U13 - Radotín Cup - Praha - RadotínD21.05.2017
19GPE50 U11 - Radotín Cup - Praha - RadotínE5021.05.2017
202. GPA U13 - Benátky nad JizerouA04.06.2017
21GPC U13 Open DRIVE- čtyřhry,mixy - AšC02.09.2017
222. GPB U13 - Praha - HamrB10.09.2017
23Turnaj U9 a U11- otevřený - Benátky nad JizerouE5016.09.2017
24GPD U13 - StrakoniceD23.09.2017
25GPC U13 - PardubiceC23.09.2017
26GPC U13- otevřený - OrlováC23.09.2017
27GPD U13- otevřený - Kralupy nad VltavouD23.09.2017
28GPC U13- otevřený - České BudějoviceC30.09.2017
29KP U13 - Ústí nad LabemD30.09.2017
30KP U13 - LiberecD30.09.2017
31GPC U13- otevřený - KladnoC07.10.2017
32GPE50 U11- otevřený - ŠumperkE5007.10.2017
33GPD U13- otevřený - Český KrumlovD07.10.2017
34GPC U13- otevřený - Praha HamrC07.10.2017
35GPC U13- otevřený - Brno - SlatinaC07.10.2017
36GPD U13 - České BudějoviceD21.10.2017
37GPD U13- otevřený - PrahaD21.10.2017
38GPC U13- otevřený - ŠumperkC21.10.2017
39Turnaj U11 - PrahaE5021.10.2017
40GPC U13- otevřený - OpavaC29.10.2017
41GPD U13 - PrahaD04.11.2017
42OP U13 - AšSKP12.11.2017
43OP U13 - Praha - ZMSKP17.11.2017
44OP U13 - Český KrumlovSKP18.11.2017
45OP U13 - JihlavaSKP18.11.2017
46OP U13 - LiberecSKP18.11.2017
47OP U13 - Nové Město nad MetujíSKP18.11.2017
48GPC U13 o POHÁR předsedy ZpčBaS - PlzeňC19.11.2017
49GPC U13- otevřený - KlimkoviceC25.11.2017
50OP U13 - KladnoSKP25.11.2017
51GPD U13 dvouhry Aš - AšD25.11.2017
52GPE50 U11- otevřený - KlimkoviceE5026.11.2017
53GPD U13 - České BudějoviceD02.12.2017
54OP U13 - VendryněSKP02.12.2017
55MČR U13 - LiberecMČR10.12.2017
56GPE50 U11 - BrnoE5010.12.2017
57GPC U13 Přebor Prahy - Praha HamrC16.12.2017
58GPC U13- otevřený - LiberecC16.12.2017
59Turnaj U9 a U11 - Benátky nad JizerouE5006.01.2018
601. GPD U13 - Praha HamrD06.01.2018
61GPC U13 - Benátky nad JizerouC07.01.2018
62GPC U13 kvalifikační - AšC13.01.2018
631. GPC U13 - OrlováC13.01.2018
641. GPC U13 - Český KrumlovC13.01.2018
651. GPC U13 - Praha - VinořC13.01.2018
66GPC U13 - DobruškaC13.01.2018
671. GPD U13 - Liberec- VesecD13.01.2018
681. GPD U13 - MostD13.01.2018
69GPC U13 kvalifikační - Brno BohuniceC20.01.2018
701. GPC U13 - MostC20.01.2018
71GPD U13- otevřený - Kralupy nad VltavouD27.01.2018
72GPD U13 - Český KrumlovD28.01.2018
731. GPA U13 - JihlavaA28.01.2018
74GPC U13- otevřený - Praha HamrC10.02.2018
75GPD U13 - České BudějoviceD17.02.2018
76GPC U13- otevřený - BrnoC17.02.2018
77GPE50 U11 - PrahaE5024.02.2018
781. GPB U13 - Brno - SlatinaB04.03.2018
79GPC U13- otevřený - PrahaC10.03.2018
 
X
Enter your e-mail address.
Enter the password that accompanies your e-mail.
Loading