logo
Český badmintonový svaz

Historické


Dospělí - stav k 22.03.2018

Kategorie: 
Dospělí
Top N nejlepších výsledků: 
5
Období: 
22.03.2017 - 22.03.2018
Typ: 
Průběžný
Sezona: 
2017-2018
Vyhledat: CTRL+F
1.Ludík Milan1992 Sokol Radotín Meteor PrahaWR95
2.Mendrek Adam1995 BADMINTON FSpS MU, z.s.WR111
3.Louda Jan1999 USK PlzeňWR159
4.Janáček Jaromír1995 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.WR227
5.Zevl Lukáš1991 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.WR246
6.Vícen Jarolím1989 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.4200
7.Valenta Bedřich1995 Super Stars Most3904
8.Král Ondřej1999 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.3544
9.Holub Lukáš1996 TJ Montas Hradec Králové3184
10.Louda Jiří1995 USK Plzeň3000
11.Beran Petr1999 TJ Sokol Křemže2664
12.Benbenek Jan1988 TJ Sokol Plesná2440
13.Helar Ondřej1995 Start Jihlava1520
14.Synovec Pavel1998 Sokol Radotín Meteor Praha1480
15.Blaník Adam2000 TJ Orlová - Lutyně, z.s.1443
16.Wijaya Enggar Paksi1999 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.1280
17.Stejskal David1996 TJ Slovan Vesec, z.s.1269
18.Fiala Jan1998 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1256
19.Zahrádka Jakub1992 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1240
20.Somerlík Jan1998 TJ Sokol Klimkovice1200
21.Klimeš Ondřej1997 TJ Slovan Vesec, z.s.1184
22.Tlustý Lukáš1992 TJ Sokol Dobruška1083
23.Král Jiří2000 BK TJ Baník Most1066
24.Voráč Přemysl1987 USK Plzeň1050
25.Viktora Jan2001 TJ Sokol Doubravka1045
26.Teller Marek1990 Sokol Radotín Meteor Praha1032
Vorlík Jan1996 SK Prosek Praha1032
28.Tomala Petr1990 TJ Sokol Klimkovice996
29.Skřivan Jakub1996 TJ Montas Hradec Králové962
30.Hubáček Jan1995 TJ Montas Hradec Králové920
31.Aubus Marek2001 TJ Montas Hradec Králové904
32.Pokorný David1984 BADMINTON FSpS MU, z.s.899
33.Repiar Samuel1994 Super Stars Most868
34.Ehm Matěj2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice845
35.Prokeš Michal1990 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic832
36.Bláha Václav1980 SK Hamr, z.s. 795
37.Klimaj Jan1979 TJ Jiskra Nejdek, z.s.782
38.Švejda Tomáš2002 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.781
39.Kural Martin1999 USK Plzeň745
40.Dvořák Radim1989 BK Králův Dvůr, z.s.737
41.Strnad Tomáš2000 TJ Sokol Dobruška688
42.Pokorný Oldřich1996 BaC Kladno642
43.Skrčený Daniel1978 BaC Kladno638
44.Bureš Jiří1998 BADMINTON FSpS MU, z.s.632
Krajča Tomáš1986 SK Prosek Praha632
46.Vitvera Jan1987 TJ Astra Zahradní Město, z.s.616
47.Neděla René1980 TJ Montas Hradec Králové552
48.Port Jan1972 Super Stars Most548
49.Oros Ladislav1971 Super Stars Most542
50.Kavan Pavel1973 SK Badminton Tábor, z.s.530
51.Koňas Jan1996 BK TU v Liberci, z.s.511
52.Pleska Josef1996 BADMINTON FSpS MU, z.s.509
53.Sagáčik Jakub1992 BK Kopřivnice, z.s.507
54.Chlubna Jaroslav2001 Badminton Akademie Olomouc, z.s.504
55.Macák Jan1999 SK Hamr, z.s. 488
56.Vitvera Jakub1988 Sokol Radotín Meteor Praha485
57.Brabec Dean1996 Sokol Radotín Meteor Praha480
58.Holeček Jaroslav1992 BK Králův Dvůr, z.s.477
59.Benbenek Václav1990 TJ Orlová - Lutyně, z.s.466
60.Nesveda Adam1996 TJ Jiskra Nejdek, z.s.462
61.Samek Jaroslav1984 SK BC Premiera458
62.Kukač Jindřich1997 TJ Sokol Křemže440
63.Šída Mirko1990 BK TU v Liberci, z.s.431
64.Odvárka Petr1986 BKV Plzeň428
65.Nevečeřal Martin1981 Badminton Proboštov z.s.416
66.Srnec Jan1994 Sokol Židlochovice415
67.Myšák Lukáš1989 TJ Astra Zahradní Město, z.s.398
Rombald Martin1987 SK Hamr, z.s. 398
69.Twardzik Adam2001 Super Stars Most382
70.Sokol Martin1973 SKP Kometa Brno - RS Badminton366
71.Šplíchal Tomáš1980 SKP Kometa Brno - RS Badminton364
72.Sklář David1993 SK Hamr, z.s. 360
73.Panoš Martin1974 BK TU v Liberci, z.s.356
74.Konupka Jiří1965 BaC Kladno349
75.Pohanka Tomáš1996 BKV Plzeň347
76.Matějka Jan1989 TJ Sokol České Budějovice339
77.Skočdopole Miroslav1979 TJ Sokol Dobruška332
78.Horut Tomáš1991 S.K. P.E.M.A. Opava, z.s.318
Nývlt Jiří1989 TJ Slovan Vesec, z.s.318
80.Šváb Matěj1994 TJ Sokol Dobruška310
81.Šrámek Adam1998 TJ Chemička Ústí nad Labem304
82.Wsól Lukáš1990 TJ Sokol Polabiny Pardubice302
83.Haršanyi Michal1974 TJ Slovan Vesec, z.s.298
84.Knopp Tomáš1974 SK Jupiter294
85.Sedláček Filip1998 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.286
86.Láznička Jakub2000 TJ Sokol Klimkovice280
Vachálek Juraj1990 BK TU v Liberci, z.s.280
88.Tichý Jakub1997 TJ Montas Hradec Králové277
89.Šercl Jonatan1999 Sokol Radotín Meteor Praha274
90.Králíček Jan2000 Super Stars Most268
91.Šula Fabian1995 TJ Ostrov266
92.Halsch Pavel1968 VSK VŠV Brno264
93.Poříz Leoš1974 Start Jihlava262
94.Sváta Zdeněk1982 TJ Astra Zahradní Město, z.s.261
95.Marek Filip2001 BK TU v Liberci, z.s.256
96.Václavík Marek1976 BK Kopřivnice, z.s.250
97.Vajsejtl Jiří2000 TJ Slovan Vesec, z.s.248
Vašíček Peter1989 BK Kopřivnice, z.s.248
99.Slabý Martin1982 TJ Orlová - Lutyně, z.s.244
100.Kalina Vít1999 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.243
101.Kožušník David1980 VSK VŠB - TU Ostrava240
102.Slíva Martin2001 BK Kopřivnice, z.s.239
103.Hlavička Miroslav1960 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.238
Pelc Simeon1998 BK 93 Hořovice238
105.Pohanka Pavel2000 BKV Plzeň237
106.Kudláček Josef1965 TJ ČZ Strakonice, spolek235
107.Hynek Tomáš2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.234
Vlk Vratislav1972 BaC Kladno234
109.Slíva Jan1999 TJ Sokol Klimkovice224
110.Urban Michal2001 Badminton Akademie Olomouc, z.s.222
111.Volf Vojtěch2002 BaC Kladno220
112.Nevečeřal Lukáš1979 Badminton Proboštov z.s.216
113.Richtr Josef1992 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.214
114.Halfar Jiří1983 TJ Sokol Klimkovice212
115.Chumchal Martin2002 BK Omega Olomouc, z.s.210
Závodný Ondřej1999 TJ Sokol Klimkovice210
117.Kufa Marek1999 TJ Slavoj Český Těšín208
118.Venclů Filip1986 SK UP Olomouc203
119.Paseka Daniel1998 BADMINTON FSpS MU, z.s.196
120.König Marián1975 SK Žíznivý papoušek badminton193
121.Chalupa Petr1998 BKV Plzeň192
Soukup Lukáš1995 BKV Plzeň192
123.Novák Jan1996 TJ Bílá Hora Plzeň184
124.Schoř Marek1972 BK Králův Dvůr, z.s.182
Soták Tomáš1999 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.182
126.Šilhan Ondřej2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.181
127.Abraham Tomáš2000 Super Stars Most180
Dobrovolný Jan1994 Keramika Chlumčany180
129.Hadáček Albert1997 TJ Sokol České Budějovice178
130.Dvořák Vojtěch2000 BaC Kladno176
Morávek Michal2002 BaC Kladno176
132.Chmelař Roman1986 TJ Montas Hradec Králové175
133.Čapek Jiří1975 Super Stars Most171
134.Jouda Jan1998 TJ Astra Zahradní Město, z.s.170
135.Tůma Dalibor1998 BK Kopřivnice, z.s.168
136.Pirtyák Petr1981 TJ Sokol Křemže166
137.Dostál Marek2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.165
138.Musil Jiří1995 TJ ČZ Strakonice, spolek163
139.Jedzok Petr1977 SK UP Olomouc158
Mazúr Jakub1992 BADMINTON FSpS MU, z.s.158
Mendrek Wojciech1997 TJ Slavoj Český Těšín158
142.Brázda Tadeáš2002 BC 66 Ivančice156
Chaloupka Miloš1988 SK Badminton Tábor, z.s.156
Dostál Martin2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.156
145.Lapáček Vojtěch1999 TJ Sokol České Budějovice152
146.Pham Van Thanh1992 TJ ČZ Strakonice, spolek150
Schmied Martin1982 TJ Chropyně150
148.Horn Martin1992 SK Hamr, z.s. 148
149.Měřička Jiří1990 TJ Astra Zahradní Město, z.s.146
Stádník Filip1978 SK Prosek Praha146
151.Grošov Pavel2000 BADMINTON FSpS MU, z.s.142
152.Bocharov Anton1987 SK Prosek Praha140
Mouai Hatem1967 SK Troja, z.s.140
Mráz Šimon2001 TJ Sokol Doubravka140
Reichman Jakub2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.140
156.Sopko Martin1978 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.138
157.Dohnal Jiří1963 BK TU v Liberci, z.s.137
158.Novotný Robert1978 BaC Kladno136
159.Lutsak Viktor2000 TJ Jiskra Nejdek, z.s.134
Mutl Filip1998 SK Hamr, z.s. 134
161.Říha Michal1978 SKP Kometa Brno - RS Badminton132
162.Kadlec Ondřej1985 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.130
163.Franek Lukáš2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.128
Skalský Jiří2000 BK Králův Dvůr, z.s.128
Střeleček Marek1999 TJ Montas Hradec Králové128
Weinbrenner Michal1974 Sokol Židlochovice128
167.Steiner Ondřej1991 TJ Sokol Doubravka126
168.Karas Milan1987 TJ Sokol Doubravka125
Sluka Jakub1985 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.125
170.Kalousek Aleš1977 BC 66 Ivančice124
Krejsa Jakub1987 TJ Sokol Doubravka124
Lecian Kristian1999 TJ Astra Zahradní Město, z.s.124
173.Grund Michal2001 TJ Sokol Polabiny Pardubice120
Sára Zdeněk1983 SK BC Premiera120
175.Skála Tomáš1992 TJ Sokol Polabiny Pardubice118
176.Klíma Petr1980 SK Hamr, z.s. 116
Siegl Martin2000 TJ Montas Hradec Králové116
178.Blažek Jan2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.115
179.Žalmánek Jan1996 TJ Chropyně114
180.Derka Jiří2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.113
181.Brothánek Vojtěch1996 TJ Astra Zahradní Město, z.s.112
Kurz Lukáš1991 TJ Astra Zahradní Město, z.s.112
Suttr Martin1979 Spartak Chrást112
184.Kyzlík Kamil1978 SK Hamr, z.s. 108
Smetana Josef1972 TJ ČZ Strakonice, spolek108
186.Helar Jakub1992 Start Jihlava107
187.Hodek Martin1980 TJ Sokol Polabiny Pardubice101
188.Baloun Marek1991 TJ Slovan Karlovy Vary100
Holubec Pavel1970 SK Hamr, z.s. 100
Kostrhun Adam2000 Slavoj Podivín100
Modlinger Tomáš1987 BaC Kladno100
Stolowitski Eugene1985 SK Prosek Praha100
193.Veverka Tomáš1982 S.K. P.E.M.A. Opava, z.s.99
194.Volf Matěj2001 SK Radonice, z.s.98
195.Broda Ondřej2001 TJ Sokol Klimkovice97
196.Kocian Šimon2002 Badminton Akademie Olomouc, z.s.96
Straka Jakub2000 Super Stars Most96
198.Brázda Jáchym2001 SK Radonice, z.s.94
Sonnek Tomáš1993 S.K. P.E.M.A. Opava, z.s.94
Štork Milan1949 TJ Bílá Hora Plzeň94
201.Beznoska Miloslav1986 SK Prosek Praha90
Chaloupka Miloš1961 SK Badminton Tábor, z.s.90
Frýza Ondřej1992 TJ Chropyně90
Kamaryt Miloš1964 TJ Jiskra Nejdek, z.s.90
Vojta Michal1990 TJ Sokol Vodňany90
206.Hevessy Ondřej2001 TJ Orlová - Lutyně, z.s.88
Multuš Vítězslav1969 SK Badminton Tábor, z.s.88
Nezval Tomáš1987 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.88
Sebera Vojtěch2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.88
Vitoš Michal2000 TJ Slavoj Český Těšín88
211.Kundera Karel1962 TJ Sokol Osík87
212.Drudík Ota1992 USK Plzeň86
Dvořák Martin1986 Zbrklý úder - Badminton Klatovy86
Fürst Daniel2003 Sokol Radotín Meteor Praha86
Hodiánek Pavel1988 TJ Sokol České Budějovice86
Staš Radomír1976 TJ Orlová - Lutyně, z.s.86
Vacek Petr1989 TJ Sokol Doubravka86
218.Ladma Martin1998 TJ Sokol Dobruška84
Steinbauer Petr1985 TJ Sokol Křemže84
220.Lipka Jakub2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.82
221.Landgráf Martin1999 BKV Plzeň81
Neuvirth Jakub1993 Start Jihlava81
Viest Michal1996 TJ Sokol Plesná81
224.Budzel Filip1996 TJ Sokol Klimkovice80
Hrdina Pavel1967 SK UP Olomouc80
Hrnčár Petr1999 TJ Sokol Dobruška80
Szarzec Adam1997 TJ Slavoj Český Těšín80
Tichý Michal1987 TJ ČZ Strakonice, spolek80
229.Bumbálek Kryštof1999 TJ Slovan Vesec, z.s.78
Dušek Richard1973 TJ Bílá Hora Plzeň78
Günther Robin1985 BK Goram Teplice, z.s.78
Hroch Tomáš1965 SK UP Olomouc78
Nesvačil Michal2002 SK Radonice, z.s.78
Plošek Lukáš1987 SK Hamr, z.s. 78
Šeďa Vít1971 SK Prosek Praha78
Štefek Jakub2001 Kabal team Karviná78
237.Dvořák Daniel2000 BK Králův Dvůr, z.s.76
Pašek Michal1987 SK Jupiter76
Tajmr Vojtěch2000 TJ Slovan Vesec, z.s.76
240.Vítek Radek1985 SK Hamr, z.s. 74
241.Škopek Petr1991 TJ Bílá Hora Plzeň72
Takáč Roman1980 Keramika Chlumčany72
243.Sklář Vladimír1974 TJ Sokol Křemže69
244.Kostelecký Jan2002 TJ Lanškroun, z.s.68
Kovařík Petr1970 Keramika Chlumčany68
246.Koudelka Martin1968 TJ Sokol Křemže67
247.Ehm Ervín1972 TJ Sokol Polabiny Pardubice59
Hnilička Roman1974 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.59
Janoušek Petr2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice59
250.Egermaier Jiří1982 SK Jupiter56
251.Bičan Petr2001 BK Králův Dvůr, z.s.55
Breznen Adam2001 Kabal team Karviná55
Metz Lukáš2001 TJ Sokol Klimkovice55
Míra Patrik2003 TJ Slavoj Český Těšín55
255.Ngo Manh Huy1991 TJ Slovan Vesec, z.s.54
Přib Zdeněk1994 TJ ČZ Strakonice, spolek54
Stehno Petr1977 SK Hamr, z.s. 54
Štika Jan1977 TJ Spoje Praha54
Vaněk David1992 Badminton Akademie Olomouc, z.s.54
260.Plachta Lukáš1980 TJ Sokol Vodňany52
261.Böhm Michal1987 SK Prosek Praha46
Poříz Vojtěch2003 Start Jihlava46
Zrůna Michal1987 SK Žíznivý papoušek badminton46
264.Csibri David1998 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.45
Hurta Jakub1996 BK Kopřivnice, z.s.45
266.Bízek Vojtěch2002 BK ARION PRAHA42
Horák Filip1990 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.42
Komár Tomáš1994 TJ Sokol Klimkovice42
Král Martin1994 BK TJ Baník Most42
Krásný Petr1965 BK Králův Dvůr, z.s.42
Mareš Michal2000 SK Radonice, z.s.42
Šváb Michal1987 TJ Sokol Dobruška42
Tichý Štěpán 2001 Badminton VK Aš42
Valter Ondřej1999 BK Goram Teplice, z.s.42
275.Kalbáč Štěpán2002 TJ ČZ Strakonice, spolek40
Kallus Michal1987 TJ Slavoj Český Těšín40
277.Bauer Michael1999 BADMINTON FSpS MU, z.s.39
278.Kabát Daniel1974 Keramika Chlumčany38
279.Černík Tomáš2001 TJ Sokol Klimkovice37
Dorazil Milan1988 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.37
281.Parkos David1974 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.33
282.Holeček Jiří1955 TJ Sokol Křemže32
Hubáček Matěj1999 Sokol Radotín Meteor Praha32
Piorecký Jan1974 Zbrklý úder - Badminton Klatovy32
Pistulka Radek1997 USK Plzeň32
Waller David2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.32
Waller Tomáš1995 TJ Astra Zahradní Město, z.s.32
288.Herzán David2002 Slavoj Podivín30
Máchal Jaroslav1999 TJ Slovan Vesec, z.s.30
Málek Martin1996 TJ Chemička Ústí nad Labem30
Pekar Jan1986 TJ ČZ Strakonice, spolek30
Petrův Josef1995 TJ Sokol Vodňany30
Sáňka Miloslav1974 SKP Kometa Brno - RS Badminton30
294.Palán Václav2001 SK Prosek Praha28
295.Koranda Michal2000 Zbrklý úder - Badminton Klatovy26
Lapáček Jan1996 TJ Sokol České Budějovice26
Mirvald Václav1972 Spartak Chrást26
Takáč Michal1988 Keramika Chlumčany26
299.Nešetřil Michal1974 TJ Sokol Klimkovice25
Prek Šimon2002 Badminton Sharks Brno, z.s.25
Tymeš Michal2002 SK Hamr, z.s. 25
302.Janošov Radek2003 SK Hamr, z.s. 22
Vild Petr1974 SK Jupiter22
Voráč Přemysl1961 TJ Bílá Hora Plzeň22
305.Kubáček Jan2001 BK TU v Liberci, z.s.20
306.Kozák Josef2000 TJ Jiskra Nejdek, z.s.18
Matoušek Ondřej1999 Zbrklý úder - Badminton Klatovy18
Nečas Pavel1975 TJ Sokol Vodňany18
Schrenk Libor1963 TJ Libín 1096 Prachatice18
Uhlík Matouš1998 Keramika Chlumčany18
Vavřička Ondřej1991 Badminton Proboštov z.s.18
312.Holec Daniel1992 TJ Astra Zahradní Město, z.s.16
Mádle Lukáš2001 BK TU v Liberci, z.s.16
Veselý Tomáš1993 USK Plzeň16
Weinzettl René1991 BK ARION PRAHA16
Weinzettl Štěpán1993 BK ARION PRAHA16
317.Vaněček Jan1982 TJ Bílá Hora Plzeň15
318.Brázda Radek1966 BC 66 Ivančice13
Kočí Jakub1999 TJ Orlová - Lutyně, z.s.13
Schmid Radek1983 BC 66 Ivančice13
Vašátko Michal1998 TJ Sokol Klimkovice13
Vodička Václav1992 SK Hamr, z.s. 13
Wanke Karel2002 S.K. P.E.M.A. Opava, z.s.13
Zítka Petr1966 BC Hamry nad Sázavou13
325.Canibal Petr2001 Kabal team Karviná12
Diviš Jakub2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.12
Jouda Tomáš1971 TJ Astra Zahradní Město, z.s.12
Jurča Tomáš2003 TJ Lanškroun, z.s.12
Pokorný Lukáš2001 SK Hamr, z.s. 12
Slíva Martin2002 Kabal team Karviná12
Vomáčka Petr1978 TJ Sokol Osík12
332.Kubec Jan2000 SK Badminton Tábor, z.s.10
Maršík Pavel1972 SK Badminton Tábor, z.s.10
Matoušek Jan1973 Zbrklý úder - Badminton Klatovy10
Žambůrek Tomáš1999 TJ Sokol Doubravka10
336.Pergl Tomáš2000 BK Králův Dvůr, z.s.9
337.Šemík Vladimír1980 Start Jihlava4
338.Hazuka Libor1973 TJ Sokol Vodňany3
1.Drančák Pavel1988 Sokol Radotín Meteor Praha4400
2.Holub Lukáš1996 TJ Montas Hradec Králové4280
Hubáček Jan1995 TJ Montas Hradec Králové4280
4.Hubáček Matěj1999 Sokol Radotín Meteor Praha4120
5.Hubáček Michal1997 Sokol Radotín Meteor Praha3696
6.Stoklas Ivo1992 Sokol Radotín Meteor Praha3304
7.Beran Petr1999 TJ Sokol Křemže3152
8.Herout Martin1980 TJ Montas Hradec Králové2824
Neděla René1980 TJ Montas Hradec Králové2824
10.Hošek Petr1989 Sokol Radotín Meteor Praha2704
Jelínek Petr1990 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.2704
12.Voráč Přemysl1987 USK Plzeň2624
13.Král Ondřej1991 Sokol Židlochovice2384
14.Kukač Jindřich1997 TJ Sokol Křemže2232
15.Bitman Jakub1988 Sokol Radotín Meteor Praha2200
Vícen Jarolím1989 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.2200
17.Šelong Vojtěch1993 BADMINTON FSpS MU, z.s.2117
18.Benbenek Jan1988 TJ Sokol Plesná2061
19.Šída Mirko1990 BK TU v Liberci, z.s.1960
20.Světnička Michal1994 SK Brno Slatina, z.s.1952
21.Teller Marek1990 Sokol Radotín Meteor Praha1928
22.Janáček Jaromír1995 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1824
23.Kurz Lukáš1991 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1808
Zahrádka Jakub1992 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1808
25.Skrčený Daniel1978 BaC Kladno1789
26.Vorlík Jan1996 SK Prosek Praha1680
27.Benbenek Václav1990 TJ Orlová - Lutyně, z.s.1619
28.Beznoska Miloslav1986 SK Prosek Praha1592
29.Vitvera Jan1987 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1552
30.Mazúr Jakub1992 BADMINTON FSpS MU, z.s.1549
31.Fiala Jan1998 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1526
32.Synovec Pavel1998 Sokol Radotín Meteor Praha1509
33.Somerlík Jan1998 TJ Sokol Klimkovice1504
34.Kural Martin1999 USK Plzeň1379
Pistulka Radek1997 USK Plzeň1379
36.Král Jiří2000 BK TJ Baník Most1318
37.Bureš Jiří1998 BADMINTON FSpS MU, z.s.1288
38.Wijaya Enggar Paksi1999 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.1280
39.Šváb Matěj1994 TJ Sokol Dobruška1256
40.Blaník Adam2000 TJ Orlová - Lutyně, z.s.1228
41.Louda Jiří1995 USK Plzeň1192
42.Vajsejtl Jiří2000 TJ Slovan Vesec, z.s.1141
43.Šercl Jonatan1999 Sokol Radotín Meteor Praha1139
44.Krajča Tomáš1986 SK Prosek Praha1056
Švejda Tomáš2002 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1056
46.Helar Ondřej1995 Start Jihlava1036
47.Böhm Michal1987 SK Prosek Praha1006
Stádník Filip1978 SK Prosek Praha1006
49.Bureš Marek1986 TJ Sokol Dobruška998
50.Oros Ladislav1971 Super Stars Most996
51.Weinzettl René1991 BK ARION PRAHA938
52.Pokorný Oldřich1996 BaC Kladno895
53.Skočdopole Miroslav1979 TJ Sokol Dobruška890
54.Port Jan1972 Super Stars Most866
55.Panoš Martin1974 BK TU v Liberci, z.s.856
56.Vitvera Jakub1988 Sokol Radotín Meteor Praha826
57.Tlustý Lukáš1992 TJ Sokol Dobruška808
58.Macák Jan1999 SK Hamr, z.s. 807
59.Sklář David1993 SK Hamr, z.s. 771
60.Budzel Filip1996 TJ Sokol Klimkovice760
Strnad Tomáš2000 TJ Sokol Dobruška760
62.Srnec Jan1994 Sokol Židlochovice758
63.Brabec Dean1996 Sokol Radotín Meteor Praha752
64.Slabý Martin1982 TJ Orlová - Lutyně, z.s.734
65.Skřivan Jakub1996 TJ Montas Hradec Králové730
66.Koňas Jan1996 BK TU v Liberci, z.s.724
Vašátko Michal1998 TJ Sokol Klimkovice724
68.Morávek Michal2002 BaC Kladno687
69.Samek Jaroslav1984 SK BC Premiera678
70.Wsól Lukáš1990 TJ Sokol Polabiny Pardubice677
71.Ehm Matěj2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice653
72.Sagáčik Jakub1992 BK Kopřivnice, z.s.648
73.Aubus Marek2001 TJ Montas Hradec Králové640
74.Prokeš Michal1990 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic637
75.Brothánek Vojtěch1996 TJ Astra Zahradní Město, z.s.632
76.Klimeš Ondřej1997 TJ Slovan Vesec, z.s.629
77.Slíva Martin2001 BK Kopřivnice, z.s.616
78.Palán Václav2001 SK Prosek Praha600
79.Odvárka Petr1986 BKV Plzeň595
80.Helar Jakub1992 Start Jihlava594
81.Horut Tomáš1991 S.K. P.E.M.A. Opava, z.s.590
Kulíšek Vít2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.590
83.Franek Lukáš2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.582
84.Šilhan Ondřej2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.564
85.Vachálek Juraj1990 BK TU v Liberci, z.s.560
86.Tichý Jakub1997 TJ Montas Hradec Králové559
87.Viest Michal1996 TJ Sokol Plesná558
88.Matějka Jan1989 TJ Sokol České Budějovice541
89.Tomala Petr1990 TJ Sokol Klimkovice535
90.Abraham Tomáš2000 Super Stars Most534
91.Slíva Jan1999 TJ Sokol Klimkovice532
92.Marek Filip2001 BK TU v Liberci, z.s.528
93.Holeček Jaroslav1992 BK Králův Dvůr, z.s.527
Schoř Marek1972 BK Králův Dvůr, z.s.527
Václavík Marek1976 BK Kopřivnice, z.s.527
96.Haršanyi Michal1974 TJ Slovan Vesec, z.s.516
Jouda Jan1998 TJ Astra Zahradní Město, z.s.516
98.Pohanka Pavel2000 BKV Plzeň498
Rombald Martin1987 SK Hamr, z.s. 498
Závodný Ondřej1999 TJ Sokol Klimkovice498
101.Konupka Jiří1965 BaC Kladno486
Vlk Vratislav1972 BaC Kladno486
103.Dvořák Radim1989 BK Králův Dvůr, z.s.476
104.Stejskal David1996 TJ Slovan Vesec, z.s.472
105.Králíček Jan2000 Super Stars Most466
Paseka Daniel1998 BADMINTON FSpS MU, z.s.466
107.Stehlík Jiří1979 BK Králův Dvůr, z.s.464
108.Sokol Martin1973 SKP Kometa Brno - RS Badminton462
109.Koudelka Michal1971 TJ Sokol Křemže446
Šrámek Adam1998 TJ Chemička Ústí nad Labem446
111.Pokorný David1984 BADMINTON FSpS MU, z.s.444
112.Lecian Kristian1999 TJ Astra Zahradní Město, z.s.438
113.Nevečeřal Martin1981 Badminton Proboštov z.s.425
114.Nevečeřal Lukáš1979 Badminton Proboštov z.s.423
115.Siegl Martin2000 TJ Montas Hradec Králové418
116.Chmelař Roman1986 TJ Montas Hradec Králové416
117.Chumchal Martin2002 BK Omega Olomouc, z.s.414
118.Soukup Lukáš1995 BKV Plzeň408
119.Lapáček Vojtěch1999 TJ Sokol České Budějovice405
120.Poříz Leoš1974 Start Jihlava398
121.Pleska Josef1996 BADMINTON FSpS MU, z.s.394
122.Jedzok Petr1977 SK UP Olomouc390
Urban Michal2001 Badminton Akademie Olomouc, z.s.390
124.Blažek Jan2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.388
125.Pohanka Tomáš1996 BKV Plzeň383
Volf Vojtěch2002 BaC Kladno383
127.Tůma Dalibor1998 BK Kopřivnice, z.s.382
128.Knopp Tomáš1974 SK Jupiter378
129.Pelc Simeon1998 BK 93 Hořovice374
130.Kavan Pavel1973 SK Badminton Tábor, z.s.372
131.Nývlt Jiří1989 TJ Slovan Vesec, z.s.366
Šula Fabian1995 TJ Ostrov366
133.Dorazil Milan1988 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.362
134.Láznička Jakub2000 TJ Sokol Klimkovice358
Soták Tomáš1999 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.358
136.Halfar Jiří1983 TJ Sokol Klimkovice354
137.Hynek Tomáš2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.352
Kalina Vít1999 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.352
Mirvald Václav1972 Spartak Chrást352
140.Kocian Šimon2002 Badminton Akademie Olomouc, z.s.348
141.Vacek Petr1989 TJ Sokol Doubravka342
142.Chaloupka Miloš1988 SK Badminton Tábor, z.s.338
Plundrich Tomáš1983 USK Plzeň338
144.Derka Jiří2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.337
145.Repiar Samuel1994 Super Stars Most332
146.Myšák Lukáš1989 TJ Astra Zahradní Město, z.s.328
147.Dohnal Jiří1963 BK TU v Liberci, z.s.322
148.Lutsak Viktor2000 TJ Jiskra Nejdek, z.s.320
149.Broda Ondřej2001 TJ Sokol Klimkovice318
150.Horák Filip1990 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.316
151.Hlavička Miroslav1960 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.306
152.Halsch Pavel1968 VSK VŠV Brno305
153.Sebera Vojtěch2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.304
154.Sedláček Filip1998 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.302
155.Kovařík Petr1970 Keramika Chlumčany294
156.Venclů Filip1986 SK UP Olomouc282
157.Dvořák Vojtěch2000 BaC Kladno280
Haring Miroslav1993 BK TU v Liberci, z.s.280
Koždoň Daniel1992 TJ Slavoj Český Těšín280
160.Weinbrenner Michal1974 Sokol Židlochovice278
161.Chlubna Jaroslav2001 Badminton Akademie Olomouc, z.s.276
162.König Marián1975 SK Žíznivý papoušek badminton274
163.Krejsa Jakub1987 TJ Sokol Doubravka270
Nesveda Adam1996 TJ Jiskra Nejdek, z.s.270
Pham Van Thanh1992 TJ ČZ Strakonice, spolek270
166.Krais Boris1963 ČBaS - bez klubové příslušnosti263
167.Horn Martin1992 SK Hamr, z.s. 262
168.Čapek Jiří1975 Super Stars Most258
169.Dostál Marek2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.253
170.Grošov Pavel2000 BADMINTON FSpS MU, z.s.250
Hodek Martin1980 TJ Sokol Polabiny Pardubice250
Kudláček Josef1965 TJ ČZ Strakonice, spolek250
173.Viktora Jan2001 TJ Sokol Doubravka240
174.Pirtyák Petr1981 TJ Sokol Křemže238
175.Hrdina Pavel1967 SK UP Olomouc234
176.Kadlec Ondřej1985 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.232
177.Sonnek Tomáš1993 S.K. P.E.M.A. Opava, z.s.226
178.Skála Tomáš1992 TJ Sokol Polabiny Pardubice218
179.Chalupa Petr1998 BKV Plzeň216
180.Lipka Jakub2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.212
181.Bauer Michael1999 BADMINTON FSpS MU, z.s.208
Kufa Marek1999 TJ Slavoj Český Těšín208
183.Dvořák Daniel2000 BK Králův Dvůr, z.s.206
Twardzik Adam2001 Super Stars Most206
185.Kyzlík Kamil1978 SK Hamr, z.s. 204
186.Kostrhun Adam2000 Slavoj Podivín203
Nešetřil Michal1974 TJ Sokol Klimkovice203
188.Černík Tomáš2001 TJ Sokol Klimkovice202
Novotný Robert1978 BaC Kladno202
190.Klimaj Jan1979 TJ Jiskra Nejdek, z.s.192
Mádle Lukáš2001 BK TU v Liberci, z.s.192
Veverka Tomáš1982 S.K. P.E.M.A. Opava, z.s.192
193.Koudelka Martin1968 TJ Sokol Křemže190
Měřička Jiří1990 TJ Astra Zahradní Město, z.s.190
195.Musil Jiří1995 TJ ČZ Strakonice, spolek184
196.Dobrovolný Jan1994 Keramika Chlumčany180
Klíma Petr1980 SK Hamr, z.s. 180
Straka Jakub2000 Super Stars Most180
199.Brychta Jaromír1979 TJ Sokol Doubravka176
200.Suttr Martin1979 Spartak Chrást172
201.Sklář Vladimír1974 TJ Sokol Křemže170
Šplíchal Tomáš1980 SKP Kometa Brno - RS Badminton170
203.Brázda Jáchym2001 SK Radonice, z.s.166
Brázda Tadeáš2002 BC 66 Ivančice166
Dostál Martin2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.166
206.Horáček David1990 TJ Sokol Polabiny Pardubice165
207.Míra Patrik2003 TJ Slavoj Český Těšín164
Sedláček Tomáš1972 SK Hamr, z.s. 164
Skalský Jiří2000 BK Králův Dvůr, z.s.164
210.Hadáček Albert1997 TJ Sokol České Budějovice162
211.Metz Lukáš2001 TJ Sokol Klimkovice160
Neuvirth Jakub1993 Start Jihlava160
Šemík Vladimír1980 Start Jihlava160
Slavík Miroslav1990 TJ Chropyně160
215.Grund Michal2001 TJ Sokol Polabiny Pardubice156
Kamaryt Miloš1964 TJ Jiskra Nejdek, z.s.156
Mráz Šimon2001 TJ Sokol Doubravka156
Mutl Filip1998 SK Hamr, z.s. 156
219.Máchal Jaroslav1999 TJ Slovan Vesec, z.s.154
220.Kočí Jakub1999 TJ Orlová - Lutyně, z.s.152
Louda Jiří1955 Slavoj Plzeň152
Richtr Josef1992 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.152
Sluka Jakub1985 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.152
224.Vavřička Ondřej1991 Badminton Proboštov z.s.150
Vítek Radek1985 SK Hamr, z.s. 150
226.Smetana Josef1972 TJ ČZ Strakonice, spolek146
227.Chumchal Zdeněk1964 SK UP Olomouc144
228.Multuš Vítězslav1969 SK Badminton Tábor, z.s.142
Přib Zdeněk1994 TJ ČZ Strakonice, spolek142
230.Fridrich Václav1977 BK Králův Dvůr, z.s.138
Frýza Ondřej1992 TJ Chropyně138
Žalmánek Jan1996 TJ Chropyně138
233.Bocharov Anton1987 SK Prosek Praha136
Stolowitski Eugene1985 SK Prosek Praha136
235.Pašek Michal1987 SK Jupiter134
236.Reichman Jakub2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.133
237.Hevessy Ondřej2001 TJ Orlová - Lutyně, z.s.128
Kundera Karel1962 TJ Sokol Osík128
Štefek Jakub2001 Kabal team Karviná128
240.Fančal Viktor1977 SK Hamr, z.s. 126
Karas Milan1987 TJ Sokol Doubravka126
Nečas Pavel1975 TJ Sokol Vodňany126
Stehno Petr1977 SK Hamr, z.s. 126
Steiner Ondřej1991 TJ Sokol Doubravka126
Vild Petr1974 SK Jupiter126
Vojta Michal1990 TJ Sokol Vodňany126
247.Hnilička Roman1974 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.125
Hodiánek Pavel1988 TJ Sokol České Budějovice125
Kožušník David1980 VSK VŠB - TU Ostrava125
Netík Michal1991 TJ Astra Zahradní Město, z.s.125
Parkos David1974 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.125
Sváta Zdeněk1982 TJ Astra Zahradní Město, z.s.125
253.Breznen Adam2001 Kabal team Karviná124
Modlinger Tomáš1987 BaC Kladno124
Šeďa Vít1971 SK Prosek Praha124
Vitoš Michal2000 TJ Slavoj Český Těšín124
Volf Matěj2001 SK Radonice, z.s.124
258.Tichý Michal1987 TJ ČZ Strakonice, spolek122
259.Kalbáč Štěpán2002 TJ ČZ Strakonice, spolek120
Kostelecký Jan2002 TJ Lanškroun, z.s.120
Kozák Josef2000 TJ Jiskra Nejdek, z.s.120
Vaněk David1992 Badminton Akademie Olomouc, z.s.120
263.Bumbálek Kryštof1999 TJ Slovan Vesec, z.s.118
264.Chaloupka Miloš1961 SK Badminton Tábor, z.s.114
Komár Tomáš1994 TJ Sokol Klimkovice114
Král Jiří1968 BK TJ Baník Most114
Krásný Petr1965 BK Králův Dvůr, z.s.114
Ngo Manh Huy1991 TJ Slovan Vesec, z.s.114
Phu Van Vuong1976 SK BC Premiera114
Schmied Martin1982 TJ Chropyně114
Šváb Michal1987 TJ Sokol Dobruška114
Zavadil Petr1983 TJ Chropyně114
273.Hamáček Michal1994 TJ Sokol Polabiny Pardubice112
Steinbauer Petr1985 TJ Sokol Křemže112
Weinzettl Štěpán1993 BK ARION PRAHA112
276.Voráč Přemysl1961 TJ Bílá Hora Plzeň110
277.Dvořák Martin1986 Zbrklý úder - Badminton Klatovy106
278.Zrůna Michal1987 SK Žíznivý papoušek badminton104
279.Egermaier Jiří1982 SK Jupiter100
Landgráf Martin1999 BKV Plzeň100
281.Holeček Jiří1955 TJ Sokol Křemže92
282.Holubec Pavel1970 SK Hamr, z.s. 90
283.Janošov Radek2003 SK Hamr, z.s. 88
Kalousek Aleš1977 BC 66 Ivančice88
Prek Šimon2002 Badminton Sharks Brno, z.s.88
Schmid Radek1983 BC 66 Ivančice88
Tymeš Michal2002 SK Hamr, z.s. 88
288.Bičan Petr2001 BK Králův Dvůr, z.s.86
Ehm Ervín1972 TJ Sokol Polabiny Pardubice86
Janoušek Petr2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice86
Staš Radomír1976 TJ Orlová - Lutyně, z.s.86
Svoboda Petr1976 SK Brno Slatina, z.s.86
Tajmr Vojtěch2000 TJ Slovan Vesec, z.s.86
Vykydal Marek2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice86
295.Mendrek Wojciech1997 TJ Slavoj Český Těšín82
296.Ehm Adam2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice80
Fröhlich Jaroslav1976 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.80
Kallus Michal1987 TJ Slavoj Český Těšín80
Kubáček Jan2001 BK TU v Liberci, z.s.80
Legát Vojtěch1996 TJ Sokol Doubravka80
301.Diviš Jakub2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.78
Geršl Miroslav1980 SKP Kometa Brno - RS Badminton78
Günther Robin1985 BK Goram Teplice, z.s.78
Herzán David2002 Slavoj Podivín78
Jouda Tomáš1971 TJ Astra Zahradní Město, z.s.78
Ladma Martin1998 TJ Sokol Dobruška78
Loskot Miroslav1978 SK Hamr, z.s. 78
Málek Martin1996 TJ Chemička Ústí nad Labem78
Mareš Michal2000 SK Radonice, z.s.78
Nahrebecki Dariusz1971 SKP Kometa Brno - RS Badminton78
Nesvačil Michal2002 SK Radonice, z.s.78
Pekar Jan1986 TJ ČZ Strakonice, spolek78
Plošek Lukáš1987 SK Hamr, z.s. 78
Slíva Martin2002 Kabal team Karviná78
Šot Michal1988 SK BC Premiera78
Štika Jan1977 TJ Spoje Praha78
Střeleček Marek1999 TJ Montas Hradec Králové78
Tichý Štěpán 2001 Badminton VK Aš78
Vodička Karel1974 BK Králův Dvůr, z.s.78
320.Marek Vladimír1959 TJ Sokol Vodňany76
Škopek Petr1991 TJ Bílá Hora Plzeň76
322.Bláha Václav1980 SK Hamr, z.s. 74
Mouai Hatem1967 SK Troja, z.s.74
324.Votava Pavel1971 TJ Sokol Vodňany66
325.Matoušek Jan1973 Zbrklý úder - Badminton Klatovy52
Piorecký Jan1974 Zbrklý úder - Badminton Klatovy52
Slepička Martin1970 SK Jupiter52
328.Brázda Radek1966 BC 66 Ivančice46
Dostál Vít1963 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.46
Kubiš Pavel1965 Sokol Radotín Meteor Praha46
Podivín Václav2000 SK Prosek Praha46
Poříz Vojtěch2003 Start Jihlava46
Wanke Karel2002 S.K. P.E.M.A. Opava, z.s.46
334.Petrův Josef1995 TJ Sokol Vodňany44
Plachta Lukáš1980 TJ Sokol Vodňany44
336.Baloun Marek1991 TJ Slovan Karlovy Vary42
Canibal Petr2001 Kabal team Karviná42
Pergl Tomáš2000 BK Králův Dvůr, z.s.42
Pokorný Lukáš2001 SK Hamr, z.s. 42
Říha Michal1978 SKP Kometa Brno - RS Badminton42
Sáňka Miloslav1974 SKP Kometa Brno - RS Badminton42
Takáč Michal1988 Keramika Chlumčany42
Valter Ondřej1999 BK Goram Teplice, z.s.42
Vaněček Jan1982 TJ Bílá Hora Plzeň42
Vomáčka Petr1978 TJ Sokol Osík42
Žambůrek Tomáš1999 TJ Sokol Doubravka42
347.Paleček Tomáš1980 USK Plzeň40
Peníška Pavel1987 TJ Slovan Vesec, z.s.40
Szarzec Adam1997 TJ Slavoj Český Těšín40
350.Dušek Richard1973 TJ Bílá Hora Plzeň34
Novák Jan1996 TJ Bílá Hora Plzeň34
352.Veselý Tomáš1993 USK Plzeň32
Waller David2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.32
354.Schrenk Libor1963 TJ Libín 1096 Prachatice30
Uhlík Matouš1998 Keramika Chlumčany30
356.Lapáček Jan1996 TJ Sokol České Budějovice26
Schneedorfer Jan1979 TJ ČZ Strakonice, spolek26
358.Bednář Jan1955 TJ Sokol Křemže22
Koranda Michal2000 Zbrklý úder - Badminton Klatovy22
Matoušek Ondřej1999 Zbrklý úder - Badminton Klatovy22
Slavík Tomáš1968 Zbrklý úder - Badminton Klatovy22
362.Frühauf Karel1960 TJ ČZ Strakonice, spolek18
Kubec Jan2000 SK Badminton Tábor, z.s.18
364.Maršík Pavel1972 SK Badminton Tábor, z.s.14
365.Hazuka Libor1973 TJ Sokol Vodňany10
1.Bitman Jakub1988 Sokol Radotín Meteor PrahaWR73
2.Janáček Jaromír1995 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.4544
3.Jelínek Petr1990 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.3560
4.Hubáček Michal1997 Sokol Radotín Meteor Praha3272
5.Šelong Vojtěch1993 BADMINTON FSpS MU, z.s.3077
6.Hubáček Matěj1999 Sokol Radotín Meteor Praha2896
7.Valenta Bedřich1995 Super Stars Most2584
8.Hubáček Jan1995 TJ Montas Hradec Králové2416
9.Drančák Pavel1988 Sokol Radotín Meteor Praha2136
10.Zahrádka Jakub1992 TJ Astra Zahradní Město, z.s.2000
11.Helar Ondřej1995 Start Jihlava1952
12.Kurz Lukáš1991 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1696
13.Šváb Matěj1994 TJ Sokol Dobruška1674
14.Somerlík Jan1998 TJ Sokol Klimkovice1421
15.Švejda Tomáš2002 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1384
16.Teller Marek1990 Sokol Radotín Meteor Praha1328
17.Vorlík Jan1996 SK Prosek Praha1152
18.Voráč Přemysl1987 USK Plzeň1103
19.Bureš Jiří1998 BADMINTON FSpS MU, z.s.1090
20.Stehlík Jiří1979 BK Králův Dvůr, z.s.1083
21.Vachálek Juraj1990 BK TU v Liberci, z.s.1040
22.Ehm Matěj2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice1037
23.Skrčený Daniel1978 BaC Kladno1000
24.Blaník Adam2000 TJ Orlová - Lutyně, z.s.982
25.Sagáčik Jakub1992 BK Kopřivnice, z.s.960
26.Šída Mirko1990 BK TU v Liberci, z.s.922
27.Holub Lukáš1996 TJ Montas Hradec Králové888
28.Hošek Petr1989 Sokol Radotín Meteor Praha856
29.Kočí Josef1983 TJ Astra Zahradní Město, z.s.840
30.Oros Ladislav1971 Super Stars Most774
31.Kulíšek Vít2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.733
32.Synovec Pavel1998 Sokol Radotín Meteor Praha716
33.Pokorný David1984 BADMINTON FSpS MU, z.s.680
34.Palán Václav2001 SK Prosek Praha663
35.Koňas Jan1996 BK TU v Liberci, z.s.626
36.Odvárka Petr1986 BKV Plzeň618
Šercl Jonatan1999 Sokol Radotín Meteor Praha618
38.Láznička Jakub2000 TJ Sokol Klimkovice605
39.Vašátko Michal1998 TJ Sokol Klimkovice583
40.Viktora Jan2001 TJ Sokol Doubravka574
41.Poříz Leoš1974 Start Jihlava566
42.Fiala Jan1998 TJ Astra Zahradní Město, z.s.554
43.Skřivan Jakub1996 TJ Montas Hradec Králové527
44.Haršanyi Michal1974 TJ Slovan Vesec, z.s.526
45.Krajča Tomáš1986 SK Prosek Praha524
Pistulka Radek1997 USK Plzeň524
47.Slabý Martin1982 TJ Orlová - Lutyně, z.s.522
48.Dvořák Radim1989 BK Králův Dvůr, z.s.521
49.Srnec Jan1994 Sokol Židlochovice498
50.Kožušník David1980 VSK VŠB - TU Ostrava492
51.Pokorný Oldřich1996 BaC Kladno487
52.Prokeš Michal1990 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic486
53.Soukup Lukáš1995 BKV Plzeň483
54.Skočdopole Miroslav1979 TJ Sokol Dobruška480
55.Beznoska Miloslav1986 SK Prosek Praha458
56.Myšák Lukáš1989 TJ Astra Zahradní Město, z.s.446
57.Wsól Lukáš1990 TJ Sokol Polabiny Pardubice444
58.Port Jan1972 Super Stars Most434
59.Beran Petr1999 TJ Sokol Křemže430
Pleska Josef1996 BADMINTON FSpS MU, z.s.430
61.Tomala Petr1990 TJ Sokol Klimkovice424
62.Weinzettl René1991 BK ARION PRAHA414
63.Nevečeřal Martin1981 Badminton Proboštov z.s.413
64.Macák Jan1999 SK Hamr, z.s. 412
65.Stejskal David1996 TJ Slovan Vesec, z.s.411
66.Závodný Ondřej1999 TJ Sokol Klimkovice408
67.Nesveda Adam1996 TJ Jiskra Nejdek, z.s.406
68.Samek Jaroslav1984 SK BC Premiera401
69.Tichý Jakub1997 TJ Montas Hradec Králové400
70.Stádník Filip1978 SK Prosek Praha376
71.Chumchal Martin2002 BK Omega Olomouc, z.s.366
72.Šilhan Ondřej2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.364
73.Hlavička Miroslav1960 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.354
Sokol Martin1973 SKP Kometa Brno - RS Badminton354
75.Bláha Václav1980 SK Hamr, z.s. 346
Rombald Martin1987 SK Hamr, z.s. 346
77.Chaloupka Miloš1988 SK Badminton Tábor, z.s.342
78.Budzel Filip1996 TJ Sokol Klimkovice336
Král Ondřej1991 Sokol Židlochovice336
Šplíchal Tomáš1980 SKP Kometa Brno - RS Badminton336
Veverka Tomáš1982 S.K. P.E.M.A. Opava, z.s.336
82.Klimaj Jan1979 TJ Jiskra Nejdek, z.s.334
Plundrich Tomáš1983 USK Plzeň334
84.Kavan Pavel1973 SK Badminton Tábor, z.s.330
Krejsa Jakub1987 TJ Sokol Doubravka330
86.Chmelař Roman1986 TJ Montas Hradec Králové310
Kufa Marek1999 TJ Slavoj Český Těšín310
88.Slíva Martin2001 BK Kopřivnice, z.s.308
89.Herout Martin1980 TJ Montas Hradec Králové304
90.Halfar Jiří1983 TJ Sokol Klimkovice302
91.Vitvera Jakub1988 Sokol Radotín Meteor Praha298
92.Urban Michal2001 Badminton Akademie Olomouc, z.s.290
93.Strnad Tomáš2000 TJ Sokol Dobruška282
Tlustý Lukáš1992 TJ Sokol Dobruška282
95.Ehm Adam2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice280
Kukač Jindřich1997 TJ Sokol Křemže280
97.Králíček Jan2000 Super Stars Most277
98.Slíva Jan1999 TJ Sokol Klimkovice272
99.Jedzok Petr1977 SK UP Olomouc266
100.Mirvald Václav1972 Spartak Chrást258
101.Knopp Tomáš1974 SK Jupiter250
102.Hynek Tomáš2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.248
103.Kudláček Josef1965 TJ ČZ Strakonice, spolek246
104.Bauer Michael1999 BADMINTON FSpS MU, z.s.244
König Marián1975 SK Žíznivý papoušek badminton244
106.Sklář David1993 SK Hamr, z.s. 234
107.Pirtyák Petr1981 TJ Sokol Křemže233
108.Skála Tomáš1992 TJ Sokol Polabiny Pardubice230
109.Pham Van Thanh1992 TJ ČZ Strakonice, spolek214
110.Chlubna Jaroslav2001 Badminton Akademie Olomouc, z.s.212
111.Helar Jakub1992 Start Jihlava210
112.Neděla René1980 TJ Montas Hradec Králové208
113.Volf Vojtěch2002 BaC Kladno206
114.Matějka Jan1989 TJ Sokol České Budějovice202
115.Nývlt Jiří1989 TJ Slovan Vesec, z.s.200
116.Blažek Jan2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.194
Kalina Vít1999 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.194
Novotný Robert1978 BaC Kladno194
119.Marek Filip2001 BK TU v Liberci, z.s.192
Prudký Ladislav1985 SK BC Premiera192
121.Frýza Ondřej1992 TJ Chropyně180
Matula Marek1973 SK Kuklenská Brno, z.s.180
123.Dorazil Milan1988 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.178
124.Brychta Jaromír1979 TJ Sokol Doubravka176
125.Vajsejtl Jiří2000 TJ Slovan Vesec, z.s.166
126.Lutsak Viktor2000 TJ Jiskra Nejdek, z.s.165
Sluka Jakub1985 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.165
128.Brázda Tadeáš2002 BC 66 Ivančice164
129.Kovařík Petr1970 Keramika Chlumčany162
130.Bocharov Anton1987 SK Prosek Praha156
Broda Ondřej2001 TJ Sokol Klimkovice156
132.Tůma Dalibor1998 BK Kopřivnice, z.s.154
133.Koudelka Michal1971 TJ Sokol Křemže152
134.Bureš Marek1986 TJ Sokol Dobruška150
Fridrich Václav1977 BK Králův Dvůr, z.s.150
Schmied Martin1982 TJ Chropyně150
137.Dobrovolný Jan1994 Keramika Chlumčany148
138.Gregor Radovan1970 TJ Astra Zahradní Město, z.s.138
Grund Michal2001 TJ Sokol Polabiny Pardubice138
Škopek Petr1991 TJ Bílá Hora Plzeň138
141.Pohanka Tomáš1996 BKV Plzeň137
142.Abraham Tomáš2000 Super Stars Most136
143.Sedláček Tomáš1972 SK Hamr, z.s. 132
144.Mráz Šimon2001 TJ Sokol Doubravka128
Mutl Filip1998 SK Hamr, z.s. 128
146.Jouda Jan1998 TJ Astra Zahradní Město, z.s.125
147.Halsch Pavel1968 VSK VŠV Brno124
148.Holeček Jaroslav1992 BK Králův Dvůr, z.s.120
Kamaryt Miloš1964 TJ Jiskra Nejdek, z.s.120
Kocian Šimon2002 Badminton Akademie Olomouc, z.s.120
Konupka Jiří1965 BaC Kladno120
Schoř Marek1972 BK Králův Dvůr, z.s.120
Šrámek Adam1998 TJ Chemička Ústí nad Labem120
154.Kostelecký Jan1974 TJ Lanškroun, z.s.114
Plošek Lukáš1987 SK Hamr, z.s. 114
Sonnek Tomáš1993 S.K. P.E.M.A. Opava, z.s.114
Zavadil Petr1983 TJ Chropyně114
158.Benbenek Václav1990 TJ Orlová - Lutyně, z.s.112
Horut Tomáš1991 S.K. P.E.M.A. Opava, z.s.112
Janoušek Petr2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice112
Musil Zdeněk1964 Sokol Radotín Meteor Praha112
162.Horn Martin1992 SK Hamr, z.s. 109
163.Šemík Vladimír1980 Start Jihlava102
164.Hrdina Pavel1967 SK UP Olomouc98
165.Kalbáč Štěpán2002 TJ ČZ Strakonice, spolek96
Pašek Michal1987 SK Jupiter96
Sklář Vladimír1974 TJ Sokol Křemže96
Suttr Martin1979 Spartak Chrást96
169.Sedláček Filip1998 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.94
170.Chalupa Petr1998 BKV Plzeň92
Zrůna Michal1987 SK Žíznivý papoušek badminton92
172.Bízek Vojtěch2002 BK ARION PRAHA90
173.Brázda Jáchym2001 SK Radonice, z.s.88
Franek Lukáš2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.88
Horák Filip1990 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.88
Vitoš Michal2000 TJ Slavoj Český Těšín88
177.Jenčík Martin1980 BK Králův Dvůr, z.s.86
Musil Jiří1995 TJ ČZ Strakonice, spolek86
Vacek Petr1989 TJ Sokol Doubravka86
Vodička Václav1992 SK Hamr, z.s. 86
181.Říha Michal1978 SKP Kometa Brno - RS Badminton84
182.Szarzec Adam1997 TJ Slavoj Český Těšín80
183.Baloun Marek1991 TJ Slovan Karlovy Vary78
Diviš Jakub2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.78
Günther Robin1985 BK Goram Teplice, z.s.78
Kalousek Aleš1977 BC 66 Ivančice78
Krásný Petr1965 BK Králův Dvůr, z.s.78
188.Plachta Lukáš1980 TJ Sokol Vodňany74
189.Mádle Lukáš2001 BK TU v Liberci, z.s.72
190.Bathory Michal1992 SK Prosek Praha68
Neuvirth Jakub1993 Start Jihlava68
192.Vojta Michal1990 TJ Sokol Vodňany64
193.Multuš Vítězslav1969 SK Badminton Tábor, z.s.56
194.Holeček Jiří1955 TJ Sokol Křemže54
Kozák Josef2000 TJ Jiskra Nejdek, z.s.54
196.Koudelka Martin1968 TJ Sokol Křemže52
Smetana Josef1972 TJ ČZ Strakonice, spolek52
198.Nevečeřal Lukáš1979 Badminton Proboštov z.s.46
Podivín Václav2000 SK Prosek Praha46
Poříz Vojtěch2003 Start Jihlava46
Reichman Jakub2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.46
Venclů Filip1986 SK UP Olomouc46
Zítka Petr1966 BC Hamry nad Sázavou46
204.Dušek Richard1973 TJ Bílá Hora Plzeň44
205.Bičan Petr2001 BK Králův Dvůr, z.s.42
Hodek Martin1980 TJ Sokol Polabiny Pardubice42
Mendrek Wojciech1997 TJ Slavoj Český Těšín42
Nahrebecki Dariusz1971 SKP Kometa Brno - RS Badminton42
Paseka Daniel1998 BADMINTON FSpS MU, z.s.42
Prek Šimon2002 Badminton Sharks Brno, z.s.42
Sáňka Miloslav1974 SKP Kometa Brno - RS Badminton42
Sára Zdeněk1983 SK BC Premiera42
Siegl Martin2000 TJ Montas Hradec Králové42
Štefek Jakub2001 Kabal team Karviná42
Tichý Štěpán 2001 Badminton VK Aš42
Viest Michal1996 TJ Sokol Plesná42
Vodička Karel1974 BK Králův Dvůr, z.s.42
Zelinka Daniel2002 SK Prosek Praha42
219.Fröhlich Jaroslav1976 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.40
Haring Miroslav1993 BK TU v Liberci, z.s.40
Karas Milan1987 TJ Sokol Doubravka40
Panoš Martin1974 BK TU v Liberci, z.s.40
223.Matoušek Jan1973 Zbrklý úder - Badminton Klatovy38
Přib Zdeněk1994 TJ ČZ Strakonice, spolek38
Takáč Roman1980 Keramika Chlumčany38
226.Chaloupka Miloš1961 SK Badminton Tábor, z.s.36
227.Holec Daniel1992 TJ Astra Zahradní Město, z.s.32
Kural Martin1999 USK Plzeň32
229.Steinbauer Petr1985 TJ Sokol Křemže28
230.Bednář Jan1955 TJ Sokol Křemže26
Slavík Miroslav1990 TJ Chropyně26
232.Kohout Jan1989 Zbrklý úder - Badminton Klatovy22
Maršík Pavel1972 SK Badminton Tábor, z.s.22
Novák Jan1996 TJ Bílá Hora Plzeň22
Voráč Přemysl1961 TJ Bílá Hora Plzeň22
236.Hazuka Libor1973 TJ Sokol Vodňany18
237.Egermaier Jiří1982 SK Jupiter16
Morávek Michal2002 BaC Kladno16
Twardzik Adam2001 Super Stars Most16
240.Černík Tomáš2001 TJ Sokol Klimkovice13
Nešetřil Michal1974 TJ Sokol Klimkovice13
242.Dvořák Daniel2000 BK Králův Dvůr, z.s.12
Valter Ondřej1999 BK Goram Teplice, z.s.12
244.Tichý Michal1987 TJ ČZ Strakonice, spolek10
Votava Pavel1971 TJ Sokol Vodňany10
1.Tomalová Kateřina1992 TJ Sokol KlimkoviceWR118
2.Pavelková Zuzana1992 SK Badminton Přerov, z.s.WR147
3.Švábíková Tereza2000 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.WR171
4.Milová Sabina1997 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.WR250
5.Zuzáková Kateřina2002 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.3277
6.Legátová Anna1998 TJ Sokol Doubravka3088
7.Klusoňová Zuzana1993 TJ Astra Zahradní Město, z.s.2904
8.Koldová Veronika1994 Super Stars Most2896
9.Budzelová Dominika1998 TJ Sokol Klimkovice2696
10.Adámková Jana2001 BK 93 Hořovice2632
11.Dobiášová Veronika1999 Super Stars Most2528
12.Krpatová Pavlína1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice2360
13.Lajdová Magdaléna1997 TJ Astra Zahradní Město, z.s.2256
14.Kubečková Veronika1999 TJ Sokol Dobruška2048
15.Myšáková Michaela1995 TJ Astra Zahradní Město, z.s.2008
16.Nováčková Anežka1999 USK Plzeň1840
17.Mikelová Kateřina2002 Sokol Radotín Meteor Praha1413
18.Zychová Ivana1996 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1328
19.Janošová Petra2000 SK Hamr, z.s. 1258
20.Kobyláková Tereza2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1256
21.Čiháková Veronika2001 BaC Kladno1092
22.Šilhavá Radka2002 SK Hamr, z.s. 1064
23.Němcová Nela2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.1045
24.Hadáčková Bára2001 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1000
25.Königsmarková Soňa1985 TJ Bílá Hora Plzeň976
26.Bártová Rozálie2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice940
27.Weinerová Tereza2000 SKP Kometa Brno - RS Badminton926
28.Krpatová Lucie2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice915
29.Hánová Renata1986 VSK VŠB - TU Ostrava880
Strnadová Iveta2000 TJ Sokol Dobruška880
31.Zdražilová Kristína1999 Sokol Radotín Meteor Praha856
32.Kelnarová Eliška1997 BK Kopřivnice, z.s.852
33.Ondrášková Valerie1992 Super Stars Most847
34.Trnkalová Karolína1997 SK Badminton Přerov, z.s.730
35.Srncová Veronika1999 Sokol Židlochovice727
36.Chumchalová Tereza1999 BK Omega Olomouc, z.s.724
37.Skuhrová Aneta1999 Super Stars Most696
38.Štroblová Vendula1999 Super Stars Most677
39.Růžička Marcela1990 TJ Jiskra Nejdek, z.s.663
40.Smejkalová Dita1974 SK Jupiter630
41.Otáhalová Barbora2001 Sokol Židlochovice580
42.Vlášková Šárka2000 SK Prosek Praha576
43.Závodná Adéla2001 TJ Sokol Klimkovice566
44.Frischová Kateřina1999 TJ Sokol Klimkovice558
45.Chmelíčková Kateřina1984 BKV Plzeň554
46.Koukalová Dominika1988 BK 93 Hořovice520
47.Škarková Anna2000 BK Kopřivnice, z.s.517
48.Husarová Eva1990 TJ Slavoj Český Těšín508
49.Bláhová Zuzana1996 TJ Sokol Klimkovice504
Fukalová Beata2000 TJ Slavoj Český Těšín504
51.Foukalová Iva2001 TJ Slovan Vesec, z.s.498
52.Pořízová Radka1977 Start Jihlava482
53.Smejkalová Eliška1996 TJ Sokol Dobruška470
54.Matoušková Zuzana2000 TJ Sokol Křemže461
55.Dufková Monika1999 BaC Kladno454
56.Kubová Nikola2000 Badminton Sharks Brno, z.s.452
57.Panochová Jana1997 TJ Astra Zahradní Město, z.s.446
58.Havlová Jana1991 SKP Kometa Brno - RS Badminton426
59.Zuzáková Adéla1999 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.419
60.Chlebníčková Hana1997 Badminton Akademie Olomouc, z.s.400
61.Zachová Adéla2001 Start Jihlava398
62.Kempfová Kristýna1992 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic394
63.Žwaková Jana1993 TJ Orlová - Lutyně, z.s.368
64.Holečková Tereza1996 Sokol Radotín Meteor Praha366
65.Matějková Lucie1992 TJ Sokol České Budějovice364
66.Zelinková Michaela1998 SK Prosek Praha360
67.Mikezová Ilona1999 TJ Slovan Vesec, z.s.348
68.Tichá Barbora2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.344
69.Palínková Barbora1992 SK BC Premiera338
70.Suská Magdalena1988 TJ ČZ Strakonice, spolek330
71.Vocelková Anna1994 USK Plzeň322
72.Kabátová Klára2001 Keramika Chlumčany320
Kubečková Tereza2000 TJ Sokol Dobruška320
74.Šmídová Martina2002 BKV Plzeň316
75.Moravcová Michaela2000 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.304
76.Jedzoková Kateřina1975 SK UP Olomouc298
77.Grenčíková Lucia1996 USK Plzeň280
Hofmanová Petra1990 TJ Sokol Dobruška280
Peruňská Alžběta2000 BK TU v Liberci, z.s.280
80.Kudláčková Veronika1995 TJ ČZ Strakonice, spolek278
81.Horová Eva2001 TJ Bílá Hora Plzeň274
82.Weberová Martina1987 TJ Sokol Křemže270
83.Brejchová Adéla2002 TJ Sokol Nový Knín246
84.Raditsch Tereza1990 Badminton Proboštov z.s.236
85.Mikšátková Barbora1997 SKP Kometa Brno - RS Badminton233
86.Červenková Tereza2000 TJ Sokol Klimkovice232
87.Sklářová Eva1980 TJ ČZ Strakonice, spolek225
88.Koudelková Lucie2002 TJ Sokol Křemže217
89.Budíková Barbora1999 BK Omega Olomouc, z.s.214
90.Kolářová Lucie1993 TJ Sokol Doubravka205
91.Klailová Patricie2002 BK ARION PRAHA204
92.Hlušičková Nicole2001 TJ Bílá Hora Plzeň200
93.Hlavatá Michaela1994 SK Hamr, z.s. 192
94.Košťálová Klára2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.188
Procházková Kateřina1999 BK TU v Liberci, z.s.188
96.Peterková Denisa1995 TJ ČZ Strakonice, spolek174
97.Pazderová Vendula2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.165
98.Svobodová Lenka1999 BK Goram Teplice, z.s.156
99.Zelenková Adéla1987 USK Plzeň152
100.Krejčová Lucie1994 BK Králův Dvůr, z.s.150
Lengálová Magda1982 TJ Chropyně150
102.Belyaeva Victoria1981 SK Hamr, z.s. 144
103.Valentová Kateřina2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice139
104.Šamalová Kateřina1993 TJ Sokol České Budějovice138
105.Turenová Jolana1988 SK BC Premiera128
106.Dragounová Eva1991 Badminton Proboštov z.s.125
Klapalová Adéla2003 BC 66 Ivančice125
108.Jančatová Marta1995 TJ Sokol Klimkovice120
Srpová Kateřina1994 BK Goram Teplice, z.s.120
110.Hándlová Veronika1998 BC 66 Ivančice114
111.Fantová Dominika Eva2001 BK TJ Baník Most112
Nečasová Jitka1984 SK Brno Slatina, z.s.112
113.Adamcová Dominika2001 Badminton Akademie Olomouc, z.s.110
Srbová Adéla2000 BaC Kladno110
115.Bláhová Barbara1975 SK Jupiter108
116.Tomášková Kateřina1997 TJ Astra Zahradní Město, z.s.102
117.Purdešová Barbora1984 TJ Chropyně90
118.Otisková Hana2001 TJ Sokol Klimkovice88
119.Líbalová Šárka2002 TJ Slovan Vesec, z.s.86
Šmídová Kateřina1985 TJ Orlová - Lutyně, z.s.86
121.Kmoníčková Lenka2001 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.84
Schořová Sonja2000 BK Králův Dvůr, z.s.84
123.Bílková Jana1984 BK TU v Liberci, z.s.80
124.Benýšková Veronika1991 BKV Plzeň78
Korábová Barbora2002 TJ Agrotec Hustopeče78
Mitrovská Adéla2001 BK ARION PRAHA78
Rombaldová Martina1987 SK Hamr, z.s. 78
Slatinská Zuzana1991 BK TU v Liberci, z.s.78
Šlégrová Lucie1999 Badminton Akademie Olomouc, z.s.78
Syrovátková Šárka2002 SKP Kometa Brno - RS Badminton78
131.Basáková Karin1992 TJ Bílá Hora Plzeň76
132.Benešová Michaela2000 TJ Bílá Hora Plzeň74
Čížková Hana1987 TJ Sokol Vodňany74
134.Motejlová Marie1981 TJ Sokol Křemže68
135.Sládková Veronika1989 TJ Chropyně66
136.Vaňousová Radka1978 SK Badminton Tábor, z.s.62
137.Polívková Eliška1998 USK Plzeň59
138.Mikulášková Eliška1993 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.46
Růžičková Marie2003 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.46
Štefulíková Hanka2003 BC 66 Ivančice46
Zbončáková Lenka1987 VSK VŠB - TU Ostrava46
Zitková Nicola2003 BC Hamry nad Sázavou46
143.Hromková Veronika1984 SK BC Premiera42
Jedličková Tereza2000 BK Goram Teplice, z.s.42
Krásná Zuzana1979 BK Králův Dvůr, z.s.42
146.Dokoupilová Helena1982 SK Jupiter40
147.Čarková Markéta1978 TJ ČZ Strakonice, spolek38
Novotná Lucie1997 Zbrklý úder - Badminton Klatovy38
149.Bačová Barbora1997 TJ Sokol Vodňany32
Davidová Marika1997 TJ Sokol Klimkovice32
Lajdová Tereza1993 TJ Astra Zahradní Město, z.s.32
Sonnková Valentýna2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.32
153.Šplíchalová Lisa1982 SKP Kometa Brno - RS Badminton30
154.Martínková Karolína1999 BKV Plzeň26
155.Maršíková Anna Marie2002 SK Badminton Tábor, z.s.22
Pučelíková Radka1977 SK Jupiter22
Sazamová Petra1991 Zbrklý úder - Badminton Klatovy22
158.Bouberlová Tereza2002 TJ Sokol Vodňany20
159.Půbalová Kristýna2001 TJ ČZ Strakonice, spolek14
160.Petrušková Klára2003 TJ Sokol Klimkovice13
1.Švábíková Tereza2000 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.WR95
Tomalová Kateřina1992 TJ Sokol KlimkoviceWR95
3.Bášová Alžběta1993 TJ Montas Hradec KrálovéWR97
Fuchsová Michaela1999 TJ Montas Hradec KrálovéWR97
5.Milisová Hana1980 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.4704
6.Šikalová Denisa1997 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.4672
7.Maixnerová Eliška1990 TJ Astra Zahradní Město, z.s.4224
8.Lajdová Magdaléna1997 TJ Astra Zahradní Město, z.s.3912
9.Kurzová Dominika1995 TJ Astra Zahradní Město, z.s.3472
10.Krpatová Lucie2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice3368
11.Zychová Ivana1996 TJ Astra Zahradní Město, z.s.3256
12.Ausbergerová Berta1999 SK Prosek Praha2896
13.Zuzáková Kateřina2002 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.2861
14.Krpatová Pavlína1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice2448
15.Zelinková Michaela1998 SK Prosek Praha2376
16.Jeřichová Zuzana1993 TJ Sokol Doubravka2312
17.Slatinská Jana1998 BK TU v Liberci, z.s.2192
18.Koldová Veronika1994 Super Stars Most2072
19.Krejčová Lucie1994 BK Králův Dvůr, z.s.1952
20.Kobyláková Tereza2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1893
21.Bártová Rozálie2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice1816
22.Krocová Martina1988 Super Stars Most1776
23.Myšáková Michaela1995 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1672
24.Legátová Anna1998 TJ Sokol Doubravka1656
25.Janošová Petra2000 SK Hamr, z.s. 1568
Kubečková Veronika1999 TJ Sokol Dobruška1568
Šilhavá Radka2002 SK Hamr, z.s. 1568
Srncová Veronika1999 Sokol Židlochovice1568
29.Budzelová Dominika1998 TJ Sokol Klimkovice1560
Dobiášová Veronika1999 Super Stars Most1560
31.Hofmanová Petra1990 TJ Sokol Dobruška1544
Křížková Šárka1990 TJ Sokol Dobruška1544
33.Kelnarová Eliška1997 BK Kopřivnice, z.s.1509
34.Ondrášková Valerie1992 Super Stars Most1427
35.Matoušková Zuzana2000 TJ Sokol Křemže1381
36.Sklářová Eva1980 TJ ČZ Strakonice, spolek1357
37.Moravcová Michaela2000 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.1354
38.Strnadová Iveta2000 TJ Sokol Dobruška1328
39.Königsmarková Soňa1985 TJ Bílá Hora Plzeň1310
40.Lodrová Nikol1986 USK Plzeň1309
41.Nejedlová Jana1989 BK TU v Liberci, z.s.1280
42.Weinerová Tereza2000 SKP Kometa Brno - RS Badminton1198
43.Němcová Nela2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.1165
44.Bláhová Zuzana1996 TJ Sokol Klimkovice1164
Trnkalová Karolína1997 SK Badminton Přerov, z.s.1164
46.Husarová Eva1990 TJ Slavoj Český Těšín1152
47.Benešová Jitka1996 SK Prosek Praha1150
48.Chmelíčková Kateřina1984 BKV Plzeň1142
49.Klusoňová Zuzana1993 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1120
50.Srbová Adéla2000 BaC Kladno1112
51.Mikelová Kateřina2002 Sokol Radotín Meteor Praha1101
52.Sonnková Valentýna2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1061
53.Vlášková Šárka2000 SK Prosek Praha1058
54.Hadáčková Bára2001 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1000
55.Chumchalová Tereza1999 BK Omega Olomouc, z.s.950
56.Frischová Kateřina1999 TJ Sokol Klimkovice902
57.Čiháková Veronika2001 BaC Kladno877
58.Vocelková Anna1994 USK Plzeň840
59.Dušková Natálie1995 SK Hamr, z.s. 819
60.Skuhrová Aneta1999 Super Stars Most816
61.Hlavatá Michaela1994 SK Hamr, z.s. 806
62.Štroblová Vendula1999 Super Stars Most790
63.Fukalová Beata2000 TJ Slavoj Český Těšín786
64.Foukalová Iva2001 TJ Slovan Vesec, z.s.767
65.Holečková Tereza1996 Sokol Radotín Meteor Praha758
Zimmerová Adéla1992 Sokol Radotín Meteor Praha758
67.Kubečková Tereza2000 TJ Sokol Dobruška736
68.Musilová Hana1982 Sokol Radotín Meteor Praha728
69.Panochová Jana1997 TJ Astra Zahradní Město, z.s.646
70.Zdražilová Kristína1999 Sokol Radotín Meteor Praha636
71.Závodná Adéla2001 TJ Sokol Klimkovice634
72.Červenková Tereza2000 TJ Sokol Klimkovice624
73.Dufková Monika1999 BaC Kladno612
74.Kykalová Kateřina1993 SK Prosek Praha604
75.Smejkalová Dita1974 SK Jupiter594
76.Škarková Anna2000 BK Kopřivnice, z.s.592
77.Růžička Marcela1990 TJ Jiskra Nejdek, z.s.590
78.Kempfová Kristýna1992 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic582
79.Karlíková Katka1979 BK Králův Dvůr, z.s.566
Smejkalová Eliška1996 TJ Sokol Dobruška566
81.Tröstlová Daniela1988 Start Jihlava545
Zachová Adéla2001 Start Jihlava545
83.Tichá Barbora2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.536
84.Budíková Barbora1999 BK Omega Olomouc, z.s.530
85.Peruňská Alžběta2000 BK TU v Liberci, z.s.520
Titěrová Eva1981 Sokol Radotín Meteor Praha520
87.Pořízová Radka1977 Start Jihlava494
88.Chlebníčková Hana1997 Badminton Akademie Olomouc, z.s.484
89.Otáhalová Barbora2001 Sokol Židlochovice465
90.Zuzáková Adéla1999 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.445
91.Kudláčková Veronika1995 TJ ČZ Strakonice, spolek435
92.Havlová Jana1991 SKP Kometa Brno - RS Badminton432
93.Pazderová Vendula2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.430
94.Kubová Nikola2000 Badminton Sharks Brno, z.s.407
95.Matějková Lucie1992 TJ Sokol České Budějovice396
96.Mikezová Ilona1999 TJ Slovan Vesec, z.s.392
97.Kmoníčková Lenka2001 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.366
Palínková Barbora1992 SK BC Premiera366
Petrušková Klára2003 TJ Sokol Klimkovice366
100.Kabátová Klára2001 Keramika Chlumčany342
101.Horová Eva2001 TJ Bílá Hora Plzeň340
102.Koudelková Lucie2002 TJ Sokol Křemže311
103.Davidová Marika1997 TJ Sokol Klimkovice307
104.Nečasová Jitka1984 SK Brno Slatina, z.s.302
Weberová Martina1987 TJ Sokol Křemže302
106.Brejchová Adéla2002 TJ Sokol Nový Knín294
107.Košťálová Klára2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.292
108.Bílková Jana1984 BK TU v Liberci, z.s.280
Christlová Romana1975 BK TU v Liberci, z.s.280
Kusá Lída2002 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.280
111.Bejdáková Kateřina1999 Badminton Akademie Olomouc, z.s.276
112.Bláhová Barbara1975 SK Jupiter264
113.Benešová Michaela2000 TJ Bílá Hora Plzeň262
114.Suská Magdalena1988 TJ ČZ Strakonice, spolek249
115.Nováčková Anežka1999 USK Plzeň240
Schořová Sonja2000 BK Králův Dvůr, z.s.240
117.Šmídová Martina2002 BKV Plzeň237
118.Dragounová Eva1991 Badminton Proboštov z.s.236
119.Adamcová Dominika2001 Badminton Akademie Olomouc, z.s.234
Křížová Monika1972 TJ Bílá Hora Plzeň234
Lanzendorfová Olina1969 TJ Bílá Hora Plzeň234
122.Peterková Denisa1995 TJ ČZ Strakonice, spolek230
123.Nedělová Pavla1983 TJ Montas Hradec Králové208
Žwaková Jana1993 TJ Orlová - Lutyně, z.s.208
125.Klailová Patricie2002 BK ARION PRAHA204
126.Mikšátková Barbora1997 SKP Kometa Brno - RS Badminton203
Řehořová Miroslava1994 BaC Kladno203
128.Sedláčková Hana1985 SK Hamr, z.s. 194
129.Fantová Dominika Eva2001 BK TJ Baník Most192
Šlégrová Lucie1999 Badminton Akademie Olomouc, z.s.192
Srpová Kateřina1994 BK Goram Teplice, z.s.192
132.Ostrá Veronika1996 TJ Sokol Dobruška190
Sahánková Ivana1990 TJ Montas Hradec Králové190
134.Kolářová Lucie1993 TJ Sokol Doubravka179
135.Belyaeva Victoria1981 SK Hamr, z.s. 160
136.Procházková Kateřina1999 BK TU v Liberci, z.s.155
137.Valentová Kateřina2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice152
138.Lengálová Magda1982 TJ Chropyně150
Purdešová Barbora1984 TJ Chropyně150
140.Brychtová Iva1986 TJ Sokol Doubravka148
141.Hončíková Hana1979 BaC Kladno138
Horáková Andrea1988 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.138
Nezvalová Jana1988 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.138
144.Benýšková Veronika1991 BKV Plzeň126
Kykalová Dana1971 SK Prosek Praha126
146.Herčíková Linda1990 SK Hamr, z.s. 125
Hořínková Soňa2003 TJ Slovan Vesec, z.s.125
Líbalová Šárka2002 TJ Slovan Vesec, z.s.125
Řehořová Veronika1998 BaC Kladno125
Šmídová Kateřina1985 TJ Orlová - Lutyně, z.s.125
151.Hlušičková Nicole2001 TJ Bílá Hora Plzeň124
152.Ciróková Lenka1970 BC 66 Ivančice114
Hromková Veronika1984 SK BC Premiera114
Kolovrátníková Jolana1998 TJ Sokol Doubravka114
Nešpůrková Dagmar1982 BC 66 Ivančice114
Slatinská Zuzana1991 BK TU v Liberci, z.s.114
Šplíchalová Lisa1982 SKP Kometa Brno - RS Badminton114
Syrovátková Šárka2002 SKP Kometa Brno - RS Badminton114
159.Kocourková Zuzana1983 TJ Montas Hradec Králové112
160.Čížková Hana1987 TJ Sokol Vodňany102
Šamalová Kateřina1993 TJ Sokol České Budějovice102
Sládková Veronika1989 TJ Chropyně102
Tomášková Kateřina1997 TJ Astra Zahradní Město, z.s.102
164.Basáková Karin1992 TJ Bílá Hora Plzeň92
Uhlířová Tereza1993 TJ Bílá Hora Plzeň92
166.Jochovičová Irena1998 BK ARION PRAHA90
Mitrovská Adéla2001 BK ARION PRAHA90
Novotná Eliška1999 TJ Astra Zahradní Město, z.s.90
169.Klapalová Adéla2003 BC 66 Ivančice86
Mikulášková Eliška1993 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.86
Nováková Lenka1996 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.86
Otisková Hana2001 TJ Sokol Klimkovice86
Raditsch Tereza1990 Badminton Proboštov z.s.86
Rombaldová Martina1987 SK Hamr, z.s. 86
Štefulíková Hanka2003 BC 66 Ivančice86
Zbončáková Lenka1987 VSK VŠB - TU Ostrava86
177.Motejlová Marie1981 TJ Sokol Křemže80
178.Hándlová Veronika1998 BC 66 Ivančice78
Jedzoková Kateřina1975 SK UP Olomouc78
Korábová Barbora2002 TJ Agrotec Hustopeče78
Korábová Halka1976 TJ Agrotec Hustopeče78
Krásná Zuzana1979 BK Králův Dvůr, z.s.78
Vacková Martina1988 BK Králův Dvůr, z.s.78
Vítková Adéla1992 Start Jihlava78
185.Brožkovcová Veronika1999 Super Stars Most75
186.Polívková Eliška1998 USK Plzeň73
Zelenková Adéla1987 USK Plzeň73
188.Čarková Markéta1978 TJ ČZ Strakonice, spolek50
189.Beranová Štěpánka1973 SK Jupiter46
190.Krausová Zlatka1973 Keramika Chlumčany42
Suchá Jitka2002 Badminton VK Aš42
Svobodová Lenka1999 BK Goram Teplice, z.s.42
193.Dokoupilová Helena1982 SK Jupiter38
194.Maršíková Anna Marie2002 SK Badminton Tábor, z.s.34
Novotná Lucie1997 Zbrklý úder - Badminton Klatovy34
Sazamová Petra1991 Zbrklý úder - Badminton Klatovy34
Vaňousová Radka1978 SK Badminton Tábor, z.s.34
198.Bouberlová Tereza2002 TJ Sokol Vodňany30
199.Bačová Barbora1997 TJ Sokol Vodňany26
200.Půbalová Kristýna2001 TJ ČZ Strakonice, spolek22
1.Bášová Alžběta1993 TJ Montas Hradec KrálovéWR73
2.Šikalová Denisa1997 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.4752
3.Milisová Hana1980 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.4544
4.Kurzová Dominika1995 TJ Astra Zahradní Město, z.s.3560
5.Ausbergerová Berta1999 SK Prosek Praha2896
6.Krocová Martina1988 Super Stars Most2584
7.Lajdová Magdaléna1997 TJ Astra Zahradní Město, z.s.2136
8.Milová Sabina1997 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1904
9.Srncová Veronika1999 Sokol Židlochovice1880
10.Maixnerová Eliška1990 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1816
Zychová Ivana1996 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1816
12.Slatinská Jana1998 BK TU v Liberci, z.s.1728
13.Krpatová Lucie2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice1720
14.Klusoňová Zuzana1993 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1696
15.Fuchsová Michaela1999 TJ Montas Hradec Králové1616
16.Benešová Jitka1996 SK Prosek Praha1408
17.Königsmarková Soňa1985 TJ Bílá Hora Plzeň1328
18.Koldová Veronika1994 Super Stars Most1256
19.Zdražilová Kristína1999 Sokol Radotín Meteor Praha1156
20.Krejčová Lucie1994 BK Králův Dvůr, z.s.1083
21.Krpatová Pavlína1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice1049
22.Nejedlová Jana1989 BK TU v Liberci, z.s.1040
23.Kubečková Veronika1999 TJ Sokol Dobruška1034
24.Jeřichová Zuzana1993 TJ Sokol Doubravka960
25.Kelnarová Eliška1997 BK Kopřivnice, z.s.894
26.Křížková Šárka1990 TJ Sokol Dobruška856
27.Srbová Adéla2000 BaC Kladno805
28.Tomalová Kateřina1992 TJ Sokol Klimkovice789
29.Chmelíčková Kateřina1984 BKV Plzeň770
30.Šilhavá Radka2002 SK Hamr, z.s. 756
31.Němcová Nela2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.750
32.Ondrášková Valerie1992 Super Stars Most748
33.Bláhová Zuzana1996 TJ Sokol Klimkovice735
34.Myšáková Michaela1995 TJ Astra Zahradní Město, z.s.686
Weinerová Tereza2000 SKP Kometa Brno - RS Badminton686
36.Budzelová Dominika1998 TJ Sokol Klimkovice672
37.Smejkalová Dita1974 SK Jupiter654
38.Strnadová Iveta2000 TJ Sokol Dobruška642
39.Čiháková Veronika2001 BaC Kladno632
40.Holečková Tereza1996 Sokol Radotín Meteor Praha622
41.Kobyláková Tereza2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.613
42.Matoušková Zuzana2000 TJ Sokol Křemže605
43.Moravcová Michaela2000 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.603
44.Bártová Rozálie2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice583
45.Mikelová Kateřina2002 Sokol Radotín Meteor Praha568
46.Hánová Renata1986 VSK VŠB - TU Ostrava566
47.Nováčková Anežka1999 USK Plzeň558
48.Otáhalová Barbora2001 Sokol Židlochovice530
49.Vocelková Anna1994 USK Plzeň526
Zimmerová Adéla1992 Sokol Radotín Meteor Praha526
51.Foukalová Iva2001 TJ Slovan Vesec, z.s.523
52.Karlíková Katka1979 BK Králův Dvůr, z.s.521
53.Husarová Eva1990 TJ Slavoj Český Těšín520
54.Smejkalová Eliška1996 TJ Sokol Dobruška498
55.Trnkalová Karolína1997 SK Badminton Přerov, z.s.492
56.Legátová Anna1998 TJ Sokol Doubravka473
57.Chumchalová Tereza1999 BK Omega Olomouc, z.s.472
58.Tröstlová Daniela1988 Start Jihlava466
59.Frischová Kateřina1999 TJ Sokol Klimkovice462
60.Závodná Adéla2001 TJ Sokol Klimkovice454
61.Zelinková Michaela1998 SK Prosek Praha447
62.Růžička Marcela1990 TJ Jiskra Nejdek, z.s.428
63.Davidová Marika1997 TJ Sokol Klimkovice426
64.Kempfová Kristýna1992 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic422
65.Pořízová Radka1977 Start Jihlava418
66.Janošová Petra2000 SK Hamr, z.s. 412
67.Kubečková Tereza2000 TJ Sokol Dobruška400
68.Budíková Barbora1999 BK Omega Olomouc, z.s.398
69.Chlebníčková Hana1997 Badminton Akademie Olomouc, z.s.388
70.Sahánková Ivana1990 TJ Montas Hradec Králové382
71.Nezvalová Jana1988 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.380
72.Vlášková Šárka2000 SK Prosek Praha356
73.Suská Magdalena1988 TJ ČZ Strakonice, spolek354
74.Švábíková Tereza2000 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.336
75.Sonnková Valentýna2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.333
76.Palínková Barbora1992 SK BC Premiera326
77.Turenová Jolana1988 SK BC Premiera317
78.Belyaeva Victoria1981 SK Hamr, z.s. 314
79.Červenková Tereza2000 TJ Sokol Klimkovice312
80.Fukalová Beata2000 TJ Slavoj Český Těšín310
81.Kykalová Kateřina1993 SK Prosek Praha296
82.Kudláčková Veronika1995 TJ ČZ Strakonice, spolek290
83.Kubová Nikola2000 Badminton Sharks Brno, z.s.286
84.Dragounová Eva1991 Badminton Proboštov z.s.275
85.Dufková Monika1999 BaC Kladno272
86.Janáčková Iva1989 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.261
87.Křížová Monika1972 TJ Bílá Hora Plzeň258
88.Matějková Lucie1992 TJ Sokol České Budějovice252
89.Jedzoková Kateřina1975 SK UP Olomouc250
90.Dušková Natálie1995 SK Hamr, z.s. 248
Sklářová Eva1980 TJ ČZ Strakonice, spolek248
92.Havlová Jana1991 SKP Kometa Brno - RS Badminton246
93.Horová Eva2001 TJ Bílá Hora Plzeň242
94.Nečasová Jitka1984 SK Brno Slatina, z.s.238
95.Mikulášková Eliška1993 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.236
Tichá Barbora2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.236
97.Hlavatá Michaela1994 SK Hamr, z.s. 234
98.Zachová Adéla2001 Start Jihlava214
99.Adámková Jana2001 BK 93 Hořovice208
Nedělová Pavla1983 TJ Montas Hradec Králové208
Žwaková Jana1993 TJ Orlová - Lutyně, z.s.208
102.Mikezová Ilona1999 TJ Slovan Vesec, z.s.200
Procházková Kateřina1999 BK TU v Liberci, z.s.200
104.Kmoníčková Lenka2001 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.198
105.Jančatová Marta1995 TJ Sokol Klimkovice192
106.Panochová Jana1997 TJ Astra Zahradní Město, z.s.188
107.Raditsch Tereza1990 Badminton Proboštov z.s.184
108.Brychtová Iva1986 TJ Sokol Doubravka176
109.Štroblová Vendula1999 Super Stars Most173
110.Sedláčková Hana1985 SK Hamr, z.s. 168
111.Koudelková Lucie2002 TJ Sokol Křemže166
112.Dvořáčková Veronika1977 SK Žíznivý papoušek badminton165
Pazderová Vendula2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.165
114.Lanzendorfová Olina1969 TJ Bílá Hora Plzeň162
Mikšátková Barbora1997 SKP Kometa Brno - RS Badminton162
Weberová Martina1987 TJ Sokol Křemže162
117.Peterková Denisa1995 TJ ČZ Strakonice, spolek158
118.Košťálová Klára2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.152
Srpová Kateřina1994 BK Goram Teplice, z.s.152
120.Lengálová Magda1982 TJ Chropyně150
121.Kabátová Klára2001 Keramika Chlumčany148
122.Bejdáková Kateřina1999 Badminton Akademie Olomouc, z.s.140
123.Purdešová Barbora1984 TJ Chropyně138
Šamalová Kateřina1993 TJ Sokol České Budějovice138
125.Šmídová Martina2002 BKV Plzeň137
126.Skuhrová Aneta1999 Super Stars Most136
127.Řehořová Miroslava1994 BaC Kladno128
128.Rombaldová Martina1987 SK Hamr, z.s. 124
129.Bláhová Barbara1975 SK Jupiter120
Šlégrová Lucie1999 Badminton Akademie Olomouc, z.s.120
131.Benýšková Veronika1991 BKV Plzeň114
Randulová Natálie2000 BC Badmen Brno114
Veselá Veronika2003 TJ Lanškroun, z.s.114
134.Musilová Hana1982 Sokol Radotín Meteor Praha112
135.Ostrá Veronika1996 TJ Sokol Dobruška110
136.Brejchová Adéla2002 TJ Sokol Nový Knín102
137.Hofmanová Petra1990 TJ Sokol Dobruška96
Voráčková Lenka1981 Spartak Chrást96
139.Hlušičková Nicole2001 TJ Bílá Hora Plzeň92
Martínková Karolína1999 BKV Plzeň92
Možnarová Tereza1990 SK Žíznivý papoušek badminton92
Vaňousová Radka1978 SK Badminton Tábor, z.s.92
143.Svobodová Lenka1999 BK Goram Teplice, z.s.90
144.Horáková Andrea1988 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.88
Königová Alena1977 SK Žíznivý papoušek badminton88
146.Herčíková Linda1990 SK Hamr, z.s. 86
Hořínková Soňa2003 TJ Slovan Vesec, z.s.86
Klapalová Adéla2003 BC 66 Ivančice86
Kolářová Lucie1993 TJ Sokol Doubravka86
Petrušková Klára2003 TJ Sokol Klimkovice86
Řehořová Veronika1998 BaC Kladno86
Zelenková Adéla1987 USK Plzeň86
153.Schořová Sonja2000 BK Králův Dvůr, z.s.84
154.Korábová Barbora2002 TJ Agrotec Hustopeče78
Mitrovská Adéla2001 BK ARION PRAHA78
Škarková Anna2000 BK Kopřivnice, z.s.78
Štefulíková Eva1977 BC 66 Ivančice78
Syrovátková Šárka2002 SKP Kometa Brno - RS Badminton78
Tomášková Kateřina1997 TJ Astra Zahradní Město, z.s.78
160.Čížková Hana1987 TJ Sokol Vodňany74
161.Adamcová Dominika2001 Badminton Akademie Olomouc, z.s.68
Bathory Karolína1994 SK Prosek Praha68
Vítková Adéla1992 Start Jihlava68
164.Bačová Barbora1997 TJ Sokol Vodňany64
165.Otisková Hana2001 TJ Sokol Klimkovice55
166.Dokoupilová Helena1982 SK Jupiter52
167.Basáková Karin1992 TJ Bílá Hora Plzeň46
Beranová Štěpánka1973 SK Jupiter46
Gryčová Jana1990 SK Brno Slatina, z.s.46
Kolovrátníková Jolana1998 TJ Sokol Doubravka46
Líbalová Šárka2002 TJ Slovan Vesec, z.s.46
Melíšková Karolína2002 Sokol Radotín Meteor Praha46
Polívková Eliška1998 USK Plzeň46
Štefulíková Hanka2003 BC 66 Ivančice46
Zitková Nicola2003 BC Hamry nad Sázavou46
176.Motejlová Marie1981 TJ Sokol Křemže44
177.Hromková Veronika1984 SK BC Premiera42
Jedličková Tereza2000 BK Goram Teplice, z.s.42
Jochovičová Irena1998 BK ARION PRAHA42
Klailová Patricie2002 BK ARION PRAHA42
Korábová Halka1976 TJ Agrotec Hustopeče42
Krásná Zuzana1979 BK Králův Dvůr, z.s.42
Novotná Eliška1999 TJ Astra Zahradní Město, z.s.42
Sládková Veronika1989 TJ Chropyně42
Slatinská Zuzana1991 BK TU v Liberci, z.s.42
Soustružníková Markéta2000 SK Radonice, z.s.42
Šplíchalová Lisa1982 SKP Kometa Brno - RS Badminton42
188.Bílková Jana1984 BK TU v Liberci, z.s.40
Kusá Lída2002 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.40
190.Čarková Markéta1978 TJ ČZ Strakonice, spolek38
Krausová Zlatka1973 Keramika Chlumčany38
Kutáková Hana1973 TJ Bílá Hora Plzeň38
Novotná Lucie1997 Zbrklý úder - Badminton Klatovy38
194.Benešová Michaela2000 TJ Bílá Hora Plzeň33
195.Fantová Dominika Eva2001 BK TJ Baník Most32
Kocourková Zuzana1983 TJ Montas Hradec Králové32
Lajdová Tereza1993 TJ Astra Zahradní Město, z.s.32
198.Bouberlová Tereza2002 TJ Sokol Vodňany28
199.Půbalová Kristýna2001 TJ ČZ Strakonice, spolek26
200.Kavanová Michaela1973 SK Badminton Tábor, z.s.22
Pučelíková Radka1977 SK Jupiter22
Sazamová Petra1991 Zbrklý úder - Badminton Klatovy22
203.Maršíková Anna Marie2002 SK Badminton Tábor, z.s.14
ČísloTurnajGPDatum
1GPD dospělých - StrakoniceD25.03.2017
2GPC dospělých - OstrovC25.03.2017
3GPD Dospělých Klatovy - KlatovyD01.04.2017
4GPB Jouda Cup - Praha - ZMB09.04.2017
5GPC dospělých - 11. ročník -Jupiterské "CéDéčko" - PlzeňC15.04.2017
6GPD dospělých - 4/4 JuBH Cup - PlzeňD15.04.2017
73. GPC a GPD dospělých - JihlavaC22.04.2017
8GPD dospělých - JihlavaD22.04.2017
9Memoriál P. Sima - LiberecA23.04.2017
10GPC dospělých - 26.Thun Cup - NejdekC29.04.2017
11GPC dospělých - DobruškaC30.04.2017
12GPC dospělých - OlomoucC14.05.2017
13GPC dospělých - RadoniceC14.05.2017
14GPD dospělých - Keramika ChlumcanyD20.05.2017
15GPC dospělých- VC Teplic - TepliceC27.05.2017
16GPC dospělých - VC Kladna 2017 - KladnoC27.05.2017
174. GPC dospělých - Brno - LíšeňC28.05.2017
18GPB Most - MostB04.06.2017
19GPC dospělých - HoliceC02.09.2017
20Benátecký pohár - Benátky nad JizerouA10.09.2017
21GPD dospělých 1/4 JuBH Cup - Plzeň Bílá HoraD16.09.2017
22GPC dospělých - OpavaC23.09.2017
23GPC dospělých- Kladno cup - KladnoC30.09.2017
24GPC dospělých - Praha - VinořC01.10.2017
25GPC dospělých - OsíkC01.10.2017
26GPC dospělých- otevřený - Liberec- VesecC07.10.2017
271. GPC dospělých - IvančiceC08.10.2017
28GPD dospělých 2/4 JuBH Cup - PlzeňD21.10.2017
29GPE dospělých - PlzeňE21.10.2017
30GPB Pustějov - PustějovB22.10.2017
31GPB Hradecký Lev - Hradec KrálovéB29.10.2017
32GPC dospělých - OlomoucC04.11.2017
33GPC dospělých- otevřený - ProboštovC04.11.2017
342. GPC dospělých - ChropyněC04.11.2017
35GPD dospělých - VodňanyD11.11.2017
36Memoriál K. Holobradého - Praha - VinořA12.11.2017
37GPC dospělých - České BudějoviceC17.11.2017
38GPC dospělých- Memoriál Proška - Králův DvůrC18.11.2017
39GPC dospělých Mem. P. Bílka - Praha HamrC18.11.2017
40GPC dospělých - Plzeň Bílá HoraC25.11.2017
41OP dospělých - Králův DvůrSKP09.12.2017
42GPD dospělých- Vodňanský kapr - VodňanyD16.12.2017
43GPD dospělých - StrakoniceD13.01.2018
44Memoriál St. Krauze - Český TěšínA14.01.2018
45OP dospělých - Praha HamrSKP27.01.2018
46OP dospělých - PlzeňSKP27.01.2018
47OP dospělých - LiberecSKP27.01.2018
48OP dospělých - Český KrumlovSKP27.01.2018
49OP dospělých - BrnoSKP28.01.2018
50OP dospělých - OstravaSKP28.01.2018
51OP dospělých - PardubiceSKP28.01.2018
52MČR dospělých - PrahaMČR04.02.2018
53GPC dospělých - OsíkC10.02.2018
54GPD dospělých 3/4 JuBH Cup - Plzeň Bílá HoraD10.02.2018
55GPC dospělých - OlomoucC17.02.2018
56GPC dospělých - OstrovC17.02.2018
57GPC dospělých - Praha - VinořC18.02.2018
583. GPC dospělých - Brno - SlatinaC03.03.2018
59VC města Plzně - PlzeňA11.03.2018
 
X
Enter your e-mail address.
Enter the password that accompanies your e-mail.
Loading