logo
Český badmintonový svaz

Historické


U17 - stav k 22.03.2018

Kategorie: 
U17
Top N nejlepších výsledků: 
4
Období: 
22.03.2017 - 22.03.2018
Typ: 
Průběžný
Sezona: 
2017-2018
Export: 
Vyhledat: CTRL+F
1.Janoštík Jan2003 TJ Sokol České Budějovice2832
2.Morávek Michal2002 BaC Kladno2352
3.Brázda Tadeáš2002 BC 66 Ivančice2144
4.Wanke Karel2002 S.K. P.E.M.A. Opava, z.s.1552
5.Dostál Martin2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.1257
6.Franek Lukáš2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.1216
Kostrhun Daniel2002 Slavoj Podivín1216
8.Švejda Tomáš2002 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1200
9.Hora Jan2003 TJ Bílá Hora Plzeň1017
10.Ehm Adam2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice1006
11.Hykyš Dominik2002 Super Stars Most958
12.Poříz Vojtěch2003 Start Jihlava884
13.Erhart Vratislav2003 TJ Astra Zahradní Město, z.s.862
14.Kozelský Matěj2002 TJ Sokol Klimkovice822
15.Pospíšil Tomáš2003 Super Stars Most718
16.Patera Tomáš2003 Sokol Radotín Meteor Praha693
17.Blažek Jan2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.671
18.Dostál Marek2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.644
19.Kopřiva Dominik2004 SK Badminton Přerov, z.s.594
20.Kalina Ondřej2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.579
21.Kalbáč Štěpán2002 TJ ČZ Strakonice, spolek556
22.Volf Vojtěch2002 BaC Kladno537
23.Janoušek Petr2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice532
24.Marťán Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.503
25.Fürst Daniel2003 Sokol Radotín Meteor Praha491
26.Chumchal Martin2002 BK Omega Olomouc, z.s.468
27.Ječmínek Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.467
28.Obhlídal Václav2002 SK Prosek Praha452
29.Bízek Vojtěch2002 BK ARION PRAHA444
30.Šilhan Matěj2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.440
31.Nesvačil Michal2002 SK Radonice, z.s.422
32.Lešták Ladislav2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.418
33.Lipka Jakub2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.416
34.Dvořák Daniel2005 TJ Sokol České Budějovice415
35.Jelínek Jaroslav2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.405
36.Diviš Jakub2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.386
37.Derka Jiří2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.384
Kocian Šimon2002 Badminton Akademie Olomouc, z.s.384
Nejedlý Petr2003 Sokol Radotín Meteor Praha384
40.Havlík Vojtěch2003 Sokol Radotín Meteor Praha376
41.Altera Jan2004 BaC Kladno372
42.Oros Marek2003 Super Stars Most356
Vajsejtl Jaroslav2002 TJ Slovan Vesec, z.s.356
44.Wágner Adam2003 Badminton VK Aš344
45.Smutný David2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.340
46.Müller Jakub2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.331
47.Gottštein Filip2003 TJ Slovan Vesec, z.s.320
48.Prek Šimon2002 Badminton Sharks Brno, z.s.316
Reichman Jakub2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.316
50.Dajčar Jan2002 TJ Lanškroun, z.s.312
51.Janošov Radek2003 SK Hamr, z.s. 304
52.Tancer Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.302
53.Šulc Adam2004 SK Prosek Praha296
54.Slíva David2003 TJ Sokol Klimkovice276
55.Kalkuš Matyáš2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.270
56.Rataj Vojtěch2002 TJ Sokol Doubravka268
57.Salava Michal2002 TJ Chemička Ústí nad Labem265
58.Matula Tomáš2004 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.262
59.Uher Alexandr2002 Badminton Sharks Brno, z.s.260
60.Jurča Tomáš2003 TJ Lanškroun, z.s.257
61.Bado Lukáš2003 Badminton VK Aš252
62.Franta Vojtěch2003 Sokol Radotín Meteor Praha244
63.Rzeplinski Matěj2004 TJ Slavoj Český Těšín242
Svoboda Jindřich2002 TJ Sokol Doubravka242
Viesner Ondřej2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.242
66.Forejt Michal2002 Sokol Radotín Meteor Praha240
67.Kováč Dominik2004 Badminton VK Aš222
68.Beran František2004 BK TU v Liberci, z.s.221
Urbanec Tomáš2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice221
70.Ret Daniel2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.220
71.Port Jan2003 Super Stars Most218
72.Kostolanský Matyáš2004 TJ Sokol Štěpánovice217
73.Hrubec Pavel2005 SK Hamr, z.s. 210
74.Matula Jakub2002 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.204
75.Plánička Radek2004 TJ Montas Hradec Králové203
76.Běhounek Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem201
77.Herzán David2002 Slavoj Podivín200
78.Häring Filip2003 TJ Sokol Klimkovice196
79.Vojtěch Adam2004 TJ Montas Hradec Králové194
80.Bhuiyan David2003 Sokol Radotín Meteor Praha192
81.Holubář Martin2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.191
Rieger Karel2003 Badminton Proboštov z.s.191
83.Mátl Jan2003 Badminton VK Aš190
Mrskoš Stanislav2004 BK TU v Liberci, z.s.190
85.Hájek Adam2002 TJ Chemička Ústí nad Labem185
86.Pálinkáš Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem184
87.Buček Jan2003 BK Kopřivnice, z.s.175
88.Čupa Vojtěch2004 SKP Kometa Brno - RS Badminton172
Listopad Marek2003 Sokol Radotín Meteor Praha172
90.Šourek Tomáš2002 TJ Slovan Vesec, z.s.160
91.Poláček Vojtěch2002 TJ Chemička Ústí nad Labem159
92.Tymeš Michal2002 SK Hamr, z.s. 152
93.Pánek Adam2002 TJ Sokol Doubravka144
94.Seidl Michal2004 BK TJ Baník Most143
Suchomel Miroslav2004 BK TJ Baník Most143
96.Rybyšar Vojtěch2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice141
97.Hošek Vojtěch2003 BK TJ Baník Most140
98.Kovář Štěpán2002 Sokol Radotín Meteor Praha139
99.Kott Matthias Damian2002 TJ Astra Zahradní Město, z.s.134
Müller Jáchym2002 Badminton Sharks Brno, z.s.134
101.Zelinka Daniel2002 SK Prosek Praha132
102.Klecer Tomáš2002 SKP Kometa Brno - RS Badminton127
103.Máchal Martin2002 TJ Slovan Vesec, z.s.125
104.Bršťák Michal2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.124
105.Hurtík Jonáš2004 SK Hamr, z.s. 120
106.Nyč Adam2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.117
107.Kostelecký Jan2002 TJ Lanškroun, z.s.114
Slíva Martin2002 Kabal team Karviná114
109.Vnouček Adam2003 BK ARION PRAHA112
110.Foukal Aleš2005 TJ Slovan Vesec, z.s.110
111.Líbal Štěpán2005 TJ Slovan Vesec, z.s.107
112.Číp Dominik2002 Badminton Sharks Brno, z.s.106
113.Dvořák Jakub2003 Super Stars Most103
114.Chudoba Alex2002 BK TU v Liberci, z.s.102
Nekvinda Petr2005 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.102
116.Vodenka Martin Jan2002 TJ Slovan Karlovy Vary100
117.Hilf Daniel2003 Badminton VK Aš96
Křivka Adam2005 TJ Lanškroun, z.s.96
119.Maňásek Pavel2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.93
Orlík Tomáš 2004 SK Prosek Praha93
121.Riegr Jakub2002 SK Prosek Praha92
122.Havlát Vojtěch2002 TJ Sokol Doubravka90
Kryeziu Dominik2005 TJ Sokol České Budějovice90
Samec Jan2003 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic90
125.Mejzlík Martin2003 SK Kuklenská Brno, z.s.88
Míra Patrik2003 TJ Slavoj Český Těšín88
Štěpánek Ondřej2003 BK Kopřivnice, z.s.88
128.Drkoš Tomáš2003 SK Badminton Přerov, z.s.84
129.Breznen Maciej2003 Kabal team Karviná79
130.Bystřičan Lukáš2004 BaC Kladno78
Demuth Tomáš2002 BK TJ Baník Most78
Procháska Filip2003 TJ Sokol Štěpánovice78
Verbickij Daniel2003 TJ Týnec nad Sázavou78
Veselík Hynek2008 TJ Jiskra Nejdek, z.s.78
135.Hájek Ondřej2002 TJ Montas Hradec Králové75
136.Tancer Robin2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.73
137.Benk Matěj2004 TJ Slovan Vesec, z.s.72
138.Šnaiberk Jan2003 SK Prosek Praha68
139.Jeništa Pavel2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice66
Karafiát Jakub2005 TJ Sokol České Budějovice66
Šober Jakub2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.66
142.Prokopič Matěj2003 BK ARION PRAHA65
143.Rázl Jan2005 BK TU v Liberci, z.s.64
144.Oberajtr Adam2002 Badminton Sharks Brno, z.s.62
Schumpeter Marek2003 SK Prosek Praha62
146.Havlík Filip2003 BK ARION PRAHA60
147.Komorous Filip2002 SK Hamr, z.s. 58
148.Doležal Darek2002 BK TU v Liberci, z.s.56
Voháňka Adam2002 TJ Slovan Vesec, z.s.56
150.Minář Martin2004 BK Omega Olomouc, z.s.54
Prokop Lukáš2003 TJ Spoje Praha54
Zacha Stanislav2004 Start Jihlava54
153.Krejčí Petr2004 SK Prosek Praha52
154.Procházka Tomáš2004 SKP Kometa Brno - RS Badminton51
155.Rákosník Josef2005 SK Prosek Praha49
156.Miklošín Matyáš2005 BK TU v Liberci, z.s.48
157.Brunc Jan2005 BK Goram Teplice, z.s.47
Peychl Matěj2004 TJ Sokol Praha XIII47
159.Baštýř Matěj2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.46
160.Kořínek Ondřej2004 TJ Chemička Ústí nad Labem44
161.Hořanský Matěj 2003 TJ Sokol Růžďka42
Kuzdas Kristián2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.42
Maňák Jiří2003 SK Badminton Přerov, z.s.42
Minář Vojtěch2005 BK Omega Olomouc, z.s.42
Ovčačík Jan2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.42
Pešát David2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.42
Petruška Ondřej2005 TJ Sokol Klimkovice42
Šebesta Martin2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.42
Slavík Matěj2004 SK Hamr, z.s. 42
Svoboda Tomáš2003 SK Badminton Přerov, z.s.42
Vyskočil Vít2003 TJ Astra Zahradní Město, z.s.42
172.Bolina Petr2003 TJ Chemička Ústí nad Labem40
Valjent Patrik2004 TJ Chemička Ústí nad Labem40
174.Marinov Martin2003 Badminton Sharks Brno, z.s.39
Šmída Tomáš2003 TJ Sokol Dobruška39
176.Češka Petr2002 BK ARION PRAHA36
177.Plachý Adam 2003 BK TU v Liberci, z.s.35
178.Bízek Šimon 2003 BK ARION PRAHA33
Dušek Sam2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.33
180.Hammerle Matěj2004 TJ Chemička Ústí nad Labem32
181.Bufka Filip2004 Badminton VK Aš30
Kozák Jan2004 Badminton VK Aš30
Štok Václav2002 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.30
Syrovátka Lukáš2003 BKV Plzeň30
185.Oros Daniel2005 TJ Chemička Ústí nad Labem29
186.Böhm Filip2005 BK TU v Liberci, z.s.28
Staněk Martin2002 SK Hamr, z.s. 28
188.Jůza Petr2004 TJ Spoje Praha26
189.Kozielek Karel2004 SK VITALITY Slezsko o.s.25
Kučera Jakub2004 Sokol Radotín Meteor Praha25
Tomoszek Lukáš2002 SK VITALITY Slezsko o.s.25
192.Dang Tomáš2003 Badminton Sharks Brno, z.s.24
Hora Aleš2003 Super Stars Most24
Láznička Jan2003 TJ Sokol Klimkovice24
Pospíšek Adam2004 TJ Sokol Klimkovice24
Šticha Adam2003 TJ Chemička Ústí nad Labem24
Vlasák David2004 Super Stars Most24
198.Balín Martin2003 TJ Astra Zahradní Město, z.s.23
Gerginov Jáchym2004 BK ARION PRAHA23
200.Bláha Tomáš2005 Sokol Radotín Meteor Praha18
Ruml Jakub2003 BKV Plzeň18
202.Balín Tomáš2003 TJ Astra Zahradní Město, z.s.14
Buriánek Ondřej2005 TJ Slovan Vesec, z.s.14
Fiala Martin2005 BK TU v Liberci, z.s.14
Kökert Jan2003 TJ Chemička Ústí nad Labem14
Pajer Matouš2003 BK TU v Liberci, z.s.14
Pejřimovský Kryštof2004 BK Goram Teplice, z.s.14
208.Fojcík Dominik2002 SK VITALITY Slezsko o.s.13
Havlíček Jaroslav2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice13
Kowalowski Marek2003 SK VITALITY Slezsko o.s.13
Sztula Michal2004 SK VITALITY Slezsko o.s.13
212.Bareš Petr2004 BK ARION PRAHA12
Bartoš Martin2003 SK Hamr, z.s. 12
Bittman Kryštof2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.12
Hanák František2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.12
Králík Matěj2003 BK Omega Olomouc, z.s.12
Smutný Michal2002 SK Badminton Boreček Opava, z.s.12
Soják Ondřej2003 SK Badminton Přerov, z.s.12
Švec Lukáš2004 Slavoj Podivín12
Urbánek Teodor2002 SK Badminton Boreček Opava, z.s.12
Veselý Petr2002 Badminton Sharks Brno, z.s.12
222.Černotík David 2004 TJ Sokol Růžďka10
Foltin Jakub2004 Super Stars Most10
Przywara Jan2003 Sokol Židlochovice10
225.Botur Jáchym2002 SK VITALITY Slezsko o.s.9
Čermák Martin2002 BK ARION PRAHA9
Erben Tomáš2004 TJ Spoje Praha9
Jabůrek Matěj2003 BKV Plzeň9
229.Schroetter Štěpán2004 Sokol Radotín Meteor Praha7
230.Langmaier Jiří2004 BK Goram Teplice, z.s.6
231.Řejha David 2004 BK Králův Dvůr, z.s.5
Veselý Matyáš2002 BK ARION PRAHA5
233.Martínek Dominik2005 BK Goram Teplice, z.s.4
234.Slavíček David2002 TJ Chemička Ústí nad Labem3
1.Ehm Adam2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice2992
2.Brázda Tadeáš2002 BC 66 Ivančice2597
Dostál Martin2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.2597
4.Janoštík Jan2003 TJ Sokol České Budějovice2024
5.Franek Lukáš2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.1984
6.Matula Jakub2002 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.1552
7.Reichman Jakub2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.1411
8.Morávek Michal2002 BaC Kladno1346
9.Poříz Vojtěch2003 Start Jihlava1344
Prek Šimon2002 Badminton Sharks Brno, z.s.1344
Wanke Karel2002 S.K. P.E.M.A. Opava, z.s.1344
12.Obhlídal Václav2002 SK Prosek Praha1328
13.Kostrhun Daniel2002 Slavoj Podivín1296
14.Hykyš Dominik2002 Super Stars Most1206
15.Janoušek Petr2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice1200
16.Kozelský Matěj2002 TJ Sokol Klimkovice1146
17.Švejda Tomáš2002 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1104
18.Altera Jan2004 BaC Kladno1046
Volf Vojtěch2002 BaC Kladno1046
20.Hora Jan2003 TJ Bílá Hora Plzeň1014
21.Slíva David2003 TJ Sokol Klimkovice1004
22.Zelinka Daniel2002 SK Prosek Praha958
23.Fürst Daniel2003 Sokol Radotín Meteor Praha933
24.Blažek Jan2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.931
Marťán Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.931
26.Kalina Ondřej2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.918
27.Patera Tomáš2003 Sokol Radotín Meteor Praha898
28.Dvořák Daniel2005 TJ Sokol České Budějovice732
29.Pospíšil Tomáš2003 Super Stars Most730
30.Erhart Vratislav2003 TJ Astra Zahradní Město, z.s.720
31.Lešták Ladislav2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.719
32.Derka Jiří2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.694
Lipka Jakub2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.694
34.Chumchal Martin2002 BK Omega Olomouc, z.s.682
35.Kocian Šimon2002 Badminton Akademie Olomouc, z.s.658
36.Tancer Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.639
37.Kopřiva Dominik2004 SK Badminton Přerov, z.s.622
38.Oros Marek2003 Super Stars Most621
39.Dostál Marek2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.599
40.Šilhan Matěj2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.590
41.Šulc Adam2004 SK Prosek Praha578
42.Bízek Vojtěch2002 BK ARION PRAHA576
43.Ječmínek Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.542
44.Jelínek Jaroslav2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.541
45.Ret Daniel2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.516
46.Slíva Martin2002 Kabal team Karviná514
47.Dajčar Jan2002 TJ Lanškroun, z.s.512
48.Nejedlý Petr2003 Sokol Radotín Meteor Praha503
49.Riegr Jakub2002 SK Prosek Praha501
50.Vajsejtl Jaroslav2002 TJ Slovan Vesec, z.s.491
51.Gottštein Filip2003 TJ Slovan Vesec, z.s.489
52.Bado Lukáš2003 Badminton VK Aš480
Wágner Adam2003 Badminton VK Aš480
54.Diviš Jakub2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.478
Smutný David2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.478
56.Bhuiyan David2003 Sokol Radotín Meteor Praha456
Listopad Marek2003 Sokol Radotín Meteor Praha456
58.Kalbáč Štěpán2002 TJ ČZ Strakonice, spolek430
59.Viesner Ondřej2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.423
60.Jurča Tomáš2003 TJ Lanškroun, z.s.418
61.Rataj Vojtěch2002 TJ Sokol Doubravka416
62.Kováč Dominik2004 Badminton VK Aš384
63.Franta Vojtěch2003 Sokol Radotín Meteor Praha380
Urbanec Tomáš2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice380
65.Holubář Martin2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.379
66.Mátl Jan2003 Badminton VK Aš370
67.Buček Jan2003 BK Kopřivnice, z.s.356
Hájek Adam2002 TJ Chemička Ústí nad Labem356
Janošov Radek2003 SK Hamr, z.s. 356
Salava Michal2002 TJ Chemička Ústí nad Labem356
71.Rzeplinski Matěj2004 TJ Slavoj Český Těšín341
72.Kostelecký Jan2002 TJ Lanškroun, z.s.322
73.Beran František2004 BK TU v Liberci, z.s.320
Breznen Maciej2003 Kabal team Karviná320
Havlík Vojtěch2003 Sokol Radotín Meteor Praha320
Klecer Tomáš2002 SKP Kometa Brno - RS Badminton320
Mrskoš Stanislav2004 BK TU v Liberci, z.s.320
Poláček Vojtěch2002 TJ Chemička Ústí nad Labem320
Vojtěch Adam2004 TJ Montas Hradec Králové320
80.Matula Tomáš2004 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.314
81.Herzán David2002 Slavoj Podivín312
Uher Alexandr2002 Badminton Sharks Brno, z.s.312
83.Port Jan2003 Super Stars Most304
84.Rybyšar Vojtěch2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice302
85.Čupa Vojtěch2004 SKP Kometa Brno - RS Badminton284
Šnaiberk Jan2003 SK Prosek Praha284
87.Hošek Vojtěch2003 BK TJ Baník Most280
Müller Jáchym2002 Badminton Sharks Brno, z.s.280
89.Forejt Michal2002 Sokol Radotín Meteor Praha276
Seidl Michal2004 BK TJ Baník Most276
91.Šourek Tomáš2002 TJ Slovan Vesec, z.s.248
92.Dvořák Jakub2003 Super Stars Most246
93.Häring Filip2003 TJ Sokol Klimkovice244
Tymeš Michal2002 SK Hamr, z.s. 244
95.Máchal Martin2002 TJ Slovan Vesec, z.s.242
Svoboda Jindřich2002 TJ Sokol Doubravka242
97.Kostolanský Matyáš2004 TJ Sokol Štěpánovice238
98.Krejčí Petr2004 SK Prosek Praha234
Orlík Tomáš 2004 SK Prosek Praha234
Pánek Adam2002 TJ Sokol Doubravka234
101.Müller Jakub2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.214
102.Číp Dominik2002 Badminton Sharks Brno, z.s.208
Vnouček Adam2003 BK ARION PRAHA208
104.Pálinkáš Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem202
105.Chudoba Alex2002 BK TU v Liberci, z.s.200
Plánička Radek2004 TJ Montas Hradec Králové200
Schumpeter Marek2003 SK Prosek Praha200
108.Hrubec Pavel2005 SK Hamr, z.s. 198
109.Drkoš Tomáš2003 SK Badminton Přerov, z.s.192
110.Hilf Daniel2003 Badminton VK Aš180
Kalkuš Matyáš2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.180
112.Běhounek Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem176
113.Češka Petr2002 BK ARION PRAHA172
114.Nyč Adam2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.170
Suchomel Miroslav2004 BK TJ Baník Most170
116.Kozák Jan2004 Badminton VK Aš168
Líbal Štěpán2005 TJ Slovan Vesec, z.s.168
118.Míra Patrik2003 TJ Slavoj Český Těšín167
119.Foukal Aleš2005 TJ Slovan Vesec, z.s.166
Komorous Filip2002 SK Hamr, z.s. 166
Kott Matthias Damian2002 TJ Astra Zahradní Město, z.s.166
Mejzlík Martin2003 SK Kuklenská Brno, z.s.166
123.Procházka Tomáš2004 SKP Kometa Brno - RS Badminton162
124.Jeništa Pavel2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice156
Pospíšek Adam2004 TJ Sokol Klimkovice156
126.Maňásek Pavel2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.152
127.Bufka Filip2004 Badminton VK Aš144
128.Tancer Robin2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.139
129.Bršťák Michal2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.138
Flachs Dominik2002 Badminton VK Aš138
Kokoř Pavel2002 Badminton VK Aš138
132.Kovář Štěpán2002 Sokol Radotín Meteor Praha130
133.Bízek Šimon 2003 BK ARION PRAHA126
Bystřičan Lukáš2004 BaC Kladno126
Nekvinda Petr2005 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.126
Procháska Filip2003 TJ Sokol Štěpánovice126
Staněk Martin2002 SK Hamr, z.s. 126
138.Havlík Filip2003 BK ARION PRAHA120
Marinov Martin2003 Badminton Sharks Brno, z.s.120
Rieger Karel2003 Badminton Proboštov z.s.120
141.Brunc Jan2005 BK Goram Teplice, z.s.116
142.Havlát Vojtěch2002 TJ Sokol Doubravka114
Karafiát Jakub2005 TJ Sokol České Budějovice114
Kryeziu Dominik2005 TJ Sokol České Budějovice114
Kuzdas Kristián2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.114
Soják Ondřej2003 SK Badminton Přerov, z.s.114
Veselík Hynek2008 TJ Jiskra Nejdek, z.s.114
148.Baštýř Matěj2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.112
149.Kundrát David2006 Badminton VK Aš102
150.Kozielek Karel2004 SK VITALITY Slezsko o.s.100
151.Rázl Jan2005 BK TU v Liberci, z.s.88
Štěpánek Ondřej2003 BK Kopřivnice, z.s.88
Tomoszek Lukáš2002 SK VITALITY Slezsko o.s.88
Voháňka Adam2002 TJ Slovan Vesec, z.s.88
155.Černotík David 2004 TJ Sokol Růžďka86
Dušek Sam2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.86
Havlíček Jaroslav2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice86
Przywara Jan2003 Sokol Židlochovice86
159.Dang Tomáš2003 Badminton Sharks Brno, z.s.84
Králík Matěj2003 BK Omega Olomouc, z.s.84
Prokopič Matěj2003 BK ARION PRAHA84
162.Benk Matěj2004 TJ Slovan Vesec, z.s.80
Doležal Darek2002 BK TU v Liberci, z.s.80
164.Demuth Tomáš2002 BK TJ Baník Most78
Dostál Tomáš2004 BK Kopřivnice, z.s.78
Jabůrek Matěj2003 BKV Plzeň78
Křivka Adam2005 TJ Lanškroun, z.s.78
Láznička Jan2003 TJ Sokol Klimkovice78
Nesvačil Michal2002 SK Radonice, z.s.78
Oberajtr Adam2002 Badminton Sharks Brno, z.s.78
Ovčačík Jan2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.78
Pešát David2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.78
Petruška Ondřej2005 TJ Sokol Klimkovice78
Peychl Matěj2004 TJ Sokol Praha XIII78
Samec Jan2003 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic78
Šmída Tomáš2003 TJ Sokol Dobruška78
Šober Jakub2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.78
Štok Václav2002 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.78
Svoboda Tomáš2003 SK Badminton Přerov, z.s.78
Vodenka Martin Jan2002 TJ Slovan Karlovy Vary78
Zápotocký David2003 Keramika Chlumčany78
182.Hora Aleš2003 Super Stars Most76
183.Plachý Adam 2003 BK TU v Liberci, z.s.68
184.Vaněk Jakub2004 Badminton VK Aš66
185.Kowalowski Marek2003 SK VITALITY Slezsko o.s.58
186.Gerginov Jáchym2004 BK ARION PRAHA54
Minář Martin2004 BK Omega Olomouc, z.s.54
Minář Vojtěch2005 BK Omega Olomouc, z.s.54
189.Bolina Petr2003 TJ Chemička Ústí nad Labem52
Hammerle Matěj2004 TJ Chemička Ústí nad Labem52
Kořínek Ondřej2004 TJ Chemička Ústí nad Labem52
Miklošín Matyáš2005 BK TU v Liberci, z.s.52
Šticha Adam2003 TJ Chemička Ústí nad Labem52
Valjent Patrik2004 TJ Chemička Ústí nad Labem52
195.Fojcík Dominik2002 SK VITALITY Slezsko o.s.46
Sztula Michal2004 SK VITALITY Slezsko o.s.46
197.Balín Martin2003 TJ Astra Zahradní Město, z.s.42
Balín Tomáš2003 TJ Astra Zahradní Město, z.s.42
Bláha Tomáš2005 Sokol Radotín Meteor Praha42
Čermák Martin2002 BK ARION PRAHA42
Hanák František2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.42
Hořanský Matěj 2003 TJ Sokol Růžďka42
Jůza Petr2004 TJ Spoje Praha42
Kučera Jakub2004 Sokol Radotín Meteor Praha42
Maňák Jiří2003 SK Badminton Přerov, z.s.42
Navrátil Petr2003 BK Omega Olomouc, z.s.42
Prokop Lukáš2003 TJ Spoje Praha42
Rákosník Josef2005 SK Prosek Praha42
Ruml Jakub2003 BKV Plzeň42
Šebesta Martin2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.42
Slavík Matěj2004 SK Hamr, z.s. 42
Smutný Michal2002 SK Badminton Boreček Opava, z.s.42
Švec Lukáš2004 Slavoj Podivín42
Syrovátka Lukáš2003 BKV Plzeň42
Urbánek Teodor2002 SK Badminton Boreček Opava, z.s.42
Veselý Matyáš2002 BK ARION PRAHA42
217.Buriánek Ondřej2005 TJ Slovan Vesec, z.s.38
Foltin Jakub2004 Super Stars Most38
Langmaier Jiří2004 BK Goram Teplice, z.s.38
Vlasák David2004 Super Stars Most38
221.Böhm Filip2005 BK TU v Liberci, z.s.26
Fiala Martin2005 BK TU v Liberci, z.s.26
Kökert Jan2003 TJ Chemička Ústí nad Labem26
Oros Daniel2005 TJ Chemička Ústí nad Labem26
Pajer Matouš2003 BK TU v Liberci, z.s.26
Slavíček David2002 TJ Chemička Ústí nad Labem26
227.Martínek Dominik2005 BK Goram Teplice, z.s.14
Pejřimovský Kryštof2004 BK Goram Teplice, z.s.14
229.Botur Jáchym2002 SK VITALITY Slezsko o.s.12
Makaj Ivo2004 TJ Slavoj Český Těšín12
Palupa Vítek2005 Kabal team Karviná12
Russina Jan2005 Kabal team Karviná12
Šalaga Václav2006 Kabal team Karviná12
Slavík Ondřej2003 Kabal team Karviná12
1.Hora Jan2003 TJ Bílá Hora Plzeň1984
2.Morávek Michal2002 BaC Kladno1926
3.Brázda Tadeáš2002 BC 66 Ivančice1920
4.Matula Jakub2002 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.1805
5.Ehm Adam2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice1800
6.Janoštík Jan2003 TJ Sokol České Budějovice1760
7.Blažek Jan2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.1684
8.Franek Lukáš2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.1600
9.Janoušek Petr2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice1333
10.Erhart Vratislav2003 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1277
11.Fürst Daniel2003 Sokol Radotín Meteor Praha1144
12.Obhlídal Václav2002 SK Prosek Praha918
13.Wanke Karel2002 S.K. P.E.M.A. Opava, z.s.786
14.Zelinka Daniel2002 SK Prosek Praha732
15.Hykyš Dominik2002 Super Stars Most696
16.Pospíšil Tomáš2003 Super Stars Most693
17.Kozelský Matěj2002 TJ Sokol Klimkovice598
18.Kalina Ondřej2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.554
19.Poříz Vojtěch2003 Start Jihlava542
20.Šulc Adam2004 SK Prosek Praha537
21.Marťán Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.530
22.Diviš Jakub2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.517
23.Slíva David2003 TJ Sokol Klimkovice505
24.Kopřiva Dominik2004 SK Badminton Přerov, z.s.496
25.Ječmínek Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.488
26.Bízek Vojtěch2002 BK ARION PRAHA480
27.Volf Vojtěch2002 BaC Kladno469
28.Lešták Ladislav2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.468
29.Nejedlý Petr2003 Sokol Radotín Meteor Praha452
30.Derka Jiří2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.442
31.Dvořák Daniel2005 TJ Sokol České Budějovice433
32.Hájek Adam2002 TJ Chemička Ústí nad Labem428
33.Prek Šimon2002 Badminton Sharks Brno, z.s.426
34.Chumchal Martin2002 BK Omega Olomouc, z.s.420
Janošov Radek2003 SK Hamr, z.s. 420
Patera Tomáš2003 Sokol Radotín Meteor Praha420
37.Šilhan Matěj2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.400
38.Reichman Jakub2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.392
39.Altera Jan2004 BaC Kladno375
40.Vajsejtl Jaroslav2002 TJ Slovan Vesec, z.s.372
41.Wágner Adam2003 Badminton VK Aš368
42.Franta Vojtěch2003 Sokol Radotín Meteor Praha356
Jelínek Jaroslav2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.356
44.Dostál Marek2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.344
45.Tancer Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.339
46.Kostrhun Daniel2002 Slavoj Podivín336
47.Kocian Šimon2002 Badminton Akademie Olomouc, z.s.320
Urbanec Tomáš2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice320
49.Müller Jakub2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.314
50.Kalkuš Matyáš2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.306
51.Rieger Karel2003 Badminton Proboštov z.s.304
52.Kováč Dominik2004 Badminton VK Aš300
53.Mátl Jan2003 Badminton VK Aš296
54.Bado Lukáš2003 Badminton VK Aš288
55.Hošek Vojtěch2003 BK TJ Baník Most284
Jurča Tomáš2003 TJ Lanškroun, z.s.284
57.Holubář Martin2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.274
Rzeplinski Matěj2004 TJ Slavoj Český Těšín274
59.Dajčar Jan2002 TJ Lanškroun, z.s.254
60.Salava Michal2002 TJ Chemička Ústí nad Labem252
61.Gottštein Filip2003 TJ Slovan Vesec, z.s.248
62.Listopad Marek2003 Sokol Radotín Meteor Praha244
Mrskoš Stanislav2004 BK TU v Liberci, z.s.244
Nesvačil Michal2002 SK Radonice, z.s.244
65.Kostolanský Matyáš2004 TJ Sokol Štěpánovice242
66.Häring Filip2003 TJ Sokol Klimkovice240
67.Rataj Vojtěch2002 TJ Sokol Doubravka232
68.Matula Tomáš2004 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.209
69.Havlík Vojtěch2003 Sokol Radotín Meteor Praha208
Oros Marek2003 Super Stars Most208
71.Beran František2004 BK TU v Liberci, z.s.204
Poláček Vojtěch2002 TJ Chemička Ústí nad Labem204
73.Riegr Jakub2002 SK Prosek Praha202
74.Kalbáč Štěpán2002 TJ ČZ Strakonice, spolek192
75.Hurtík Jonáš2004 SK Hamr, z.s. 174
76.Svoboda Jindřich2002 TJ Sokol Doubravka170
77.Orlík Tomáš 2004 SK Prosek Praha168
78.Máchal Martin2002 TJ Slovan Vesec, z.s.166
79.Kott Matthias Damian2002 TJ Astra Zahradní Město, z.s.165
80.Bršťák Michal2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.164
Viesner Ondřej2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.164
82.Klecer Tomáš2002 SKP Kometa Brno - RS Badminton162
Pánek Adam2002 TJ Sokol Doubravka162
84.Chudoba Alex2002 BK TU v Liberci, z.s.152
85.Kostelecký Jan2002 TJ Lanškroun, z.s.146
Port Jan2003 Super Stars Most146
87.Kozák Jan2004 Badminton VK Aš144
88.Forejt Michal2002 Sokol Radotín Meteor Praha139
89.Bhuiyan David2003 Sokol Radotín Meteor Praha138
Dvořák Jakub2003 Super Stars Most138
91.Šnaiberk Jan2003 SK Prosek Praha132
Tymeš Michal2002 SK Hamr, z.s. 132
93.Plánička Radek2004 TJ Montas Hradec Králové130
Šourek Tomáš2002 TJ Slovan Vesec, z.s.130
95.Maňásek Pavel2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.128
96.Vojtěch Adam2004 TJ Montas Hradec Králové126
97.Tancer Robin2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.125
98.Mejzlík Martin2003 SK Kuklenská Brno, z.s.124
99.Havlík Filip2003 BK ARION PRAHA120
Hilf Daniel2003 Badminton VK Aš120
Uher Alexandr2002 Badminton Sharks Brno, z.s.120
102.Foukal Aleš2005 TJ Slovan Vesec, z.s.118
103.Demuth Tomáš2002 BK TJ Baník Most114
Nekvinda Petr2005 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.114
Suchomel Miroslav2004 BK TJ Baník Most114
106.Běhounek Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem112
107.Seidl Michal2004 BK TJ Baník Most102
108.Jůza Petr2004 TJ Spoje Praha96
Rázl Jan2005 BK TU v Liberci, z.s.96
Vnouček Adam2003 BK ARION PRAHA96
111.Líbal Štěpán2005 TJ Slovan Vesec, z.s.94
112.Vodenka Martin Jan2002 TJ Slovan Karlovy Vary88
113.Hrubec Pavel2005 SK Hamr, z.s. 84
Smutný David2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.84
115.Breznen Maciej2003 Kabal team Karviná78
Bystřičan Lukáš2004 BaC Kladno78
Drkoš Tomáš2003 SK Badminton Přerov, z.s.78
Hájek Ondřej2002 TJ Montas Hradec Králové78
Hanák František2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.78
Havlát Vojtěch2002 TJ Sokol Doubravka78
Herzán David2002 Slavoj Podivín78
Hořanský Matěj 2003 TJ Sokol Růžďka78
Jeništa Pavel2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice78
Krejčí Petr2004 SK Prosek Praha78
Křivka Adam2005 TJ Lanškroun, z.s.78
Kryeziu Dominik2005 TJ Sokol České Budějovice78
Kuzdas Kristián2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.78
Oberajtr Adam2002 Badminton Sharks Brno, z.s.78
Ovčačík Jan2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.78
Procháska Filip2003 TJ Sokol Štěpánovice78
Rákosník Josef2005 SK Prosek Praha78
Šmída Tomáš2003 TJ Sokol Dobruška78
Šober Jakub2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.78
Veselík Hynek2008 TJ Jiskra Nejdek, z.s.78
135.Pálinkáš Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem76
136.Lipka Jakub2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.70
137.Doležal Darek2002 BK TU v Liberci, z.s.68
Plachý Adam 2003 BK TU v Liberci, z.s.68
Voháňka Adam2002 TJ Slovan Vesec, z.s.68
140.Kořínek Ondřej2004 TJ Chemička Ústí nad Labem64
141.Kowalowski Marek2003 SK VITALITY Slezsko o.s.58
Nyč Adam2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.58
143.Kučera Jakub2004 Sokol Radotín Meteor Praha54
144.Hammerle Matěj2004 TJ Chemička Ústí nad Labem52
145.Baštýř Matěj2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.46
Przywara Jan2003 Sokol Židlochovice46
Ret Daniel2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.46
Schumpeter Marek2003 SK Prosek Praha46
149.Bittman Kryštof2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.42
Buček Jan2003 BK Kopřivnice, z.s.42
Bufka Filip2004 Badminton VK Aš42
Čupa Vojtěch2004 SKP Kometa Brno - RS Badminton42
Karafiát Jakub2005 TJ Sokol České Budějovice42
Míra Patrik2003 TJ Slavoj Český Těšín42
Pešát David2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.42
Petruška Ondřej2005 TJ Sokol Klimkovice42
Pospíšek Adam2004 TJ Sokol Klimkovice42
Procházka Tomáš2004 SKP Kometa Brno - RS Badminton42
Rybyšar Vojtěch2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice42
Samec Jan2003 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic42
Slavík Matěj2004 SK Hamr, z.s. 42
Švec Lukáš2004 Slavoj Podivín42
163.Böhm Filip2005 BK TU v Liberci, z.s.40
Miklošín Matyáš2005 BK TU v Liberci, z.s.40
Valjent Patrik2004 TJ Chemička Ústí nad Labem40
166.Bolina Petr2003 TJ Chemička Ústí nad Labem28
Šticha Adam2003 TJ Chemička Ústí nad Labem28
168.Benk Matěj2004 TJ Slovan Vesec, z.s.26
Brunc Jan2005 BK Goram Teplice, z.s.26
Fiala Martin2005 BK TU v Liberci, z.s.26
Hora Aleš2003 Super Stars Most26
Martínek Dominik2005 BK Goram Teplice, z.s.26
173.Gerginov Jáchym2004 BK ARION PRAHA24
Prokopič Matěj2003 BK ARION PRAHA24
175.Dostál Martin2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.16
176.Buriánek Ondřej2005 TJ Slovan Vesec, z.s.14
Foltin Jakub2004 Super Stars Most14
Langmaier Jiří2004 BK Goram Teplice, z.s.14
Pajer Matouš2003 BK TU v Liberci, z.s.14
Vlasák David2004 Super Stars Most14
181.Balín Tomáš2003 TJ Astra Zahradní Město, z.s.12
Bareš Petr2004 BK ARION PRAHA12
Černotík David 2004 TJ Sokol Růžďka12
Češka Petr2002 BK ARION PRAHA12
Minář Martin2004 BK Omega Olomouc, z.s.12
Minář Vojtěch2005 BK Omega Olomouc, z.s.12
Navrátil Petr2003 BK Omega Olomouc, z.s.12
Staněk Martin2002 SK Hamr, z.s. 12
Vyskočil Vít2003 TJ Astra Zahradní Město, z.s.12
Zápotocký David2003 Keramika Chlumčany12
191.Schroetter Štěpán2004 Sokol Radotín Meteor Praha6
1.Zuzáková Kateřina2002 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.WJ172
2.Van Coppenolle Tallulah2003 TJ Orlová - Lutyně, z.s.WJ200
3.Mikelová Kateřina2002 Sokol Radotín Meteor Praha2304
4.Hořínková Soňa2003 TJ Slovan Vesec, z.s.1824
5.Valentová Kateřina2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice1776
6.Růžičková Marie2003 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.1616
7.Šilhavá Radka2002 SK Hamr, z.s. 1504
8.Studená Marie2002 SK Badminton Přerov, z.s.1480
9.Veselá Veronika2003 TJ Lanškroun, z.s.1268
10.Staňková Ema2003 Sokol Radotín Meteor Praha1200
11.Šmídová Martina2002 BKV Plzeň1171
12.Petrušková Klára2003 TJ Sokol Klimkovice985
13.Němcová Nela2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.920
14.Šilhavá Klára2004 SK Hamr, z.s. 919
15.Morcinková Zuzana2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.850
16.Chadimová Adéla2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.719
17.Čermáková Magdaléna2003 SK Radonice, z.s.718
Klapalová Adéla2003 BC 66 Ivančice718
19.Říhová Michaela2003 T-Club Berušky682
20.Kohoutová Markéta2004 Super Stars Most645
21.Šmikmátorová Linda2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.603
22.Brejchová Adéla2002 TJ Sokol Nový Knín602
23.Klailová Patricie2002 BK ARION PRAHA566
24.Štěříková Natalie2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.564
25.Líbalová Šárka2002 TJ Slovan Vesec, z.s.561
26.Krpatová Lucie2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice520
27.Čápová Adéla2003 TJ Sokol České Budějovice494
Ševčíková Martina2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.494
29.Poláková Mariana2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.480
30.Schořová Adéla2003 BK Králův Dvůr, z.s.470
31.Žurková Valérie2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.468
32.Podolková Žofie2003 TJ Sokol České Budějovice467
33.Kohoutová Anna Natálie2002 Super Stars Most460
34.Březinová Barbora2003 Sokol Radotín Meteor Praha432
35.Hejduková Karolína2004 SK Hamr, z.s. 428
Viktorová Barbora2003 TJ Sokol Doubravka428
37.Maixnerová Petra2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.410
Nováková Veronika2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.410
39.Mendreková Dominika2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.409
40.Kramešová Zuzana2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.395
41.Grusmanová Anna2002 SK Badminton Boreček Opava, z.s.392
Kunešová Tereza2003 SK Hamr, z.s. 392
43.Pazderková Nicole2002 TJ Lanškroun, z.s.382
44.Krupičková Aneta2003 BKV Plzeň356
45.Neubauerová Klára2004 TJ Sokol České Budějovice353
46.Kožnarová Lucie2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.347
47.Pokorná Kateřina2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.344
Všetečková Anna2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice344
49.Kryeziu Vanesa2003 TJ Sokol České Budějovice335
50.Granátová Denisa2003 BK Omega Olomouc, z.s.332
Šenfeldová Bára2004 TJ Sokol Doubravka332
52.Johnová Barbora2004 Sokol Radotín Meteor Praha324
53.Koudelková Lucie2002 TJ Sokol Křemže321
54.Bílková Eliška2004 SK Hamr, z.s. 320
55.Donová Lucie2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.313
56.Šalomounová Eliška2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.308
57.Korábová Barbora2002 TJ Agrotec Hustopeče302
58.Hájková Linda2004 TJ Chemička Ústí nad Labem293
Metzová Lucie2004 TJ Sokol Klimkovice293
60.Charyparová Tereza2002 BK TU v Liberci, z.s.287
61.Pálková Tereza2002 Super Stars Most284
Tyrmerová Magdalena2004 TJ Sokol Nový Knín284
63.Truchlá Kateřina2002 TJ Astra Zahradní Město, z.s.272
64.Vrbová Barbora2003 BK Omega Olomouc, z.s.268
65.Schafferová Sára2003 Badminton Sharks Brno, z.s.267
66.Mrázková Barbora2004 TJ Lanškroun, z.s.248
Štefulíková Hanka2003 BC 66 Ivančice248
68.Kozempelová Kristina2005 BK TJ Baník Most247
69.Dragounová Alžběta2003 TJ Chemička Ústí nad Labem240
70.Kortusová Barbora2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.233
Tvrdíková Veronika2004 SK Prosek Praha233
72.Hoffmanová Viktorie2004 TJ Slovan Karlovy Vary232
73.Mizerová Kateřina2003 BK TU v Liberci, z.s.224
74.Kobyláková Andrea2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.210
75.Larischová Marta2004 TJ Sokol Klimkovice208
76.Bouberlová Tereza2002 TJ Sokol Vodňany207
77.Šolarová Tereza2004 TJ Montas Hradec Králové204
78.Kolesárová Zuzana2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.202
79.Míčková Vendula2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.190
80.Křížová Karolína2003 TJ Chemička Ústí nad Labem189
81.Stará Natálie2004 SK Prosek Praha185
82.Durmiši Tereza2004 Sokol Židlochovice184
83.Vyšehradská Anna2003 Sokol Radotín Meteor Praha183
84.Mathieu Sarah2002 Sokol Radotín Meteor Praha180
85.Korčmarošová Tereza2004 TJ Slovan Karlovy Vary178
86.Dušková Denisa2003 TJ Bílá Hora Plzeň174
87.Stejskalová Eliška2004 BK TU v Liberci, z.s.172
88.Pufferová Adéla2003 TJ Sokol České Budějovice171
89.Fišerová Karolína2005 Super Stars Most160
Fuchsová Markéta2004 TJ Sokol Doubravka160
Zimová Barbora2003 TJ Chemička Ústí nad Labem160
92.Bartnická Agáta2002 SK VITALITY Slezsko o.s.158
93.Zavadilová Tereza2004 TJ Chemička Ústí nad Labem156
94.Bechyňská Aneta2004 Super Stars Most155
95.Jirásková Adéla2004 BK Králův Dvůr, z.s.148
96.Pantoflíčková Adéla2003 Sokol Radotín Meteor Praha147
97.Hulcová Viktorie2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.144
98.Líčková Štěpánka2003 Slavoj Podivín137
99.Suchá Jitka2002 Badminton VK Aš130
100.Melíšková Karolína2002 Sokol Radotín Meteor Praha125
101.Blažíčková Veronika2003 USK Plzeň124
Gruberová Anna2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.124
Vernerová Barbora2004 BaC Kladno124
Zsilayová Kateřina2005 TJ Slovan Vesec, z.s.124
105.Šourková Tereza2002 TJ Slovan Vesec, z.s.122
106.Dejlová Veronika2003 TJ Sokol Klimkovice120
107.Zimová Kateřina2003 TJ Chemička Ústí nad Labem119
108.Syrovátková Šárka2002 SKP Kometa Brno - RS Badminton114
109.Petroušková Natálie2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.113
110.Haringová Kristýna2003 TJ Slovan Vesec, z.s.110
Malcová Klára2005 BK TU v Liberci, z.s.110
112.Štěrbáková Sára2003 TJ Sokol Doubravka102
113.Uherová Andrea2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.101
114.Havlová Natálie2002 TJ Sokol Doubravka100
115.Králíčková Barbora2004 SK Hamr, z.s. 96
Nachtmanová Karolína2005 SK Prosek Praha96
117.Stehlíková Michaela2002 Super Stars Most90
118.Babková Vendula2004 TJ Sokol Štěpánovice89
119.Muchová Justýna2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.86
Šebková Veronika2002 BK 93 Hořovice86
121.Flachsová Markéta2005 Badminton VK Aš78
Helešicová Barbora2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.78
Hořanská Barbora2005 TJ Sokol Růžďka78
Jirovcová Eva2004 TJ Sokol Křemže78
Kleiberová Julie2005 TJ Montas Hradec Králové78
Klengelová Natálie2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.78
Kortusová Natálie2005 TJ Sokol České Budějovice78
Kuptíková Gabriela2005 SK Prosek Praha78
Lutsaková Natálie2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.78
Pacalová Lucie2005 Slavoj Podivín78
Šemberová Johana2003 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic78
Tomášková Eva2003 BaC Kladno78
Zaoralová Kristýna2002 Ostrava Badminton Klub78
134.Morchová Tereza2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.75
135.Hálková Nela2006 TJ Sokol České Budějovice73
136.Bendová Leona2002 Sokol Židlochovice72
Javůrková Monika2003 BK ARION PRAHA72
138.Bálintová Kristýna2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.66
Valtová Veronika2004 TJ Slovan Vesec, z.s.66
140.Dvořáková Kateřina2004 TJ Sokol Štěpánovice63
Paříková Klára2002 Sokol Radotín Meteor Praha63
142.Pávová Natálie2004 SK Prosek Praha62
143.Pešatová Štěpánka2002 TJ Astra Zahradní Město, z.s.61
144.Karasová Anna2004 TJ Spoje Praha60
Kejřová Martina2003 Badminton VK Aš60
Pešková Anna2004 Badminton VK Aš60
Škorpilová Klára2003 USK Plzeň60
Týrová Tereza2003 TJ Sokol Štěpánovice60
149.Uherová Kristýna2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.59
150.Máchová Kateřina2004 TJ Sokol Štěpánovice54
151.Romančinová Nicol2005 TJ Slovan Vesec, z.s.49
152.Šafrová Anna2005 TJ Chemička Ústí nad Labem48
153.Trnková Adéla2005 BK Goram Teplice, z.s.47
154.Bartůňková Bára2004 BK Králův Dvůr, z.s.46
Hučíková Nicole2003 SK VITALITY Slezsko o.s.46
Kusá Viktorie2004 BK Králův Dvůr, z.s.46
Šmídová Karolína2004 BK Králův Dvůr, z.s.46
Svobodová Kateřina2005 BaC Kladno46
159.Hrušková Eliška2003 USK Plzeň43
160.Dubská Lucie2002 TJ Sokol Klimkovice42
Dvořáčková Adéla2006 TJ Jiskra Nejdek, z.s.42
Hartmannová Alžběta2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.42
Herudková Hana2004 SK Badminton Boreček Opava, z.s.42
Murray Emma Ann 2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.42
Niklová Ema2002 TJ Slavoj Český Těšín42
Pániková Melánie2002 SK Badminton Boreček Opava, z.s.42
Stolárová Zuzana2002 Ostrava Badminton Klub42
Tomanková Adéla2002 TJ Slavoj Český Těšín42
Vašíčková Aneta2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice42
Veselá Barbora2005 Badminton Sharks Brno, z.s.42
171.Keilová Kateřina2006 BK TU v Liberci, z.s.39
Šoljaková Eliška2005 BK TU v Liberci, z.s.39
173.Kobyláková Alžběta2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.36
174.Krejčí Adéla2005 TJ Chemička Ústí nad Labem32
Nejezchlebová Adéla2002 Badminton Sharks Brno, z.s.32
176.Raithelová Natálie2005 Badminton VK Aš30
Tvarohová Emílie2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.30
178.Kaprasová Lea2006 BK TU v Liberci, z.s.28
Pleštilová Karolína2004 BK TU v Liberci, z.s.28
180.Kindlová Anna2003 BK TJ Baník Most26
Křížanová Tereza2004 TJ Slovan Vesec, z.s.26
Lahučká Karina2002 BK TJ Baník Most26
183.Dvořáková Tereza2004 BK Goram Teplice, z.s.22
Muzikářová Anna2005 BK TU v Liberci, z.s.22
185.Šafránková Anna2002 BK ARION PRAHA21
186.Flusserová Jana2005 SK Prosek Praha18
Houdová Barbora2002 Badminton Proboštov z.s.18
Kubačková Laura2003 Badminton Proboštov z.s.18
189.Kusá Lída2002 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.16
190.Blažková Kamila2004 BK TU v Liberci, z.s.14
Koňasová Veronika2004 BK TU v Liberci, z.s.14
Kristenová Tereza2002 BK TU v Liberci, z.s.14
Maierová Natálie2003 TJ Slovan Vesec, z.s.14
Podrazilová Michaela2003 TJ Chemička Ústí nad Labem14
Vandrovcová Klára2005 BK Goram Teplice, z.s.14
Vaverová Kateřina2005 BK TU v Liberci, z.s.14
197.Jahnová Alexandra 2004 Badminton VK Aš12
Jahnová Natálie2003 Badminton VK Aš12
199.Pondělíková Veronika2005 TJ Chemička Ústí nad Labem10
200.Jeřábková Barbora2004 TJ Spoje Praha9
Vávrová Anna2005 Sokol Radotín Meteor Praha9
Vlasáková Adéla2002 BKV Plzeň9
1.Valentová Kateřina2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice2784
2.Mikelová Kateřina2002 Sokol Radotín Meteor Praha2592
3.Růžičková Marie2003 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.2384
Van Coppenolle Tallulah2003 TJ Orlová - Lutyně, z.s.2384
5.Šilhavá Radka2002 SK Hamr, z.s. 2320
6.Hořínková Soňa2003 TJ Slovan Vesec, z.s.2272
Staňková Ema2003 Sokol Radotín Meteor Praha2272
8.Krpatová Lucie2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice2200
9.Chadimová Adéla2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.2088
10.Studená Marie2002 SK Badminton Přerov, z.s.1952
11.Líbalová Šárka2002 TJ Slovan Vesec, z.s.1920
12.Němcová Nela2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.1832
13.Morcinková Zuzana2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.1584
14.Petrušková Klára2003 TJ Sokol Klimkovice1360
15.Pazderková Nicole2002 TJ Lanškroun, z.s.1312
Veselá Veronika2003 TJ Lanškroun, z.s.1312
17.Kohoutová Anna Natálie2002 Super Stars Most1301
18.Zuzáková Kateřina2002 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.1200
19.Kolesárová Zuzana2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.1171
20.Šilhavá Klára2004 SK Hamr, z.s. 1104
Šmídová Martina2002 BKV Plzeň1104
Štěříková Natalie2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.1104
23.Kunešová Tereza2003 SK Hamr, z.s. 1061
24.Brejchová Adéla2002 TJ Sokol Nový Knín931
25.Šmikmátorová Linda2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.875
26.Klapalová Adéla2003 BC 66 Ivančice862
27.Schořová Adéla2003 BK Králův Dvůr, z.s.860
28.Všetečková Anna2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice789
29.Maixnerová Petra2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.736
30.Kohoutová Markéta2004 Super Stars Most723
31.Říhová Michaela2003 T-Club Berušky720
32.Ševčíková Martina2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.702
33.Míčková Vendula2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.680
34.Nováková Veronika2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.658
35.Schafferová Sára2003 Badminton Sharks Brno, z.s.656
36.Poláková Mariana2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.642
37.Hejduková Karolína2004 SK Hamr, z.s. 609
38.Kortusová Barbora2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.595
39.Klailová Patricie2002 BK ARION PRAHA578
40.Metzová Lucie2004 TJ Sokol Klimkovice566
41.Krupičková Aneta2003 BKV Plzeň553
42.Žurková Valérie2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.515
43.Šenfeldová Bára2004 TJ Sokol Doubravka502
Viktorová Barbora2003 TJ Sokol Doubravka502
45.Šalomounová Eliška2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.493
46.Pokorná Kateřina2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.479
47.Grusmanová Anna2002 SK Badminton Boreček Opava, z.s.467
Kryeziu Vanesa2003 TJ Sokol České Budějovice467
Podolková Žofie2003 TJ Sokol České Budějovice467
50.Donová Lucie2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.463
51.Koudelková Lucie2002 TJ Sokol Křemže455
Tyrmerová Magdalena2004 TJ Sokol Nový Knín455
53.Korábová Barbora2002 TJ Agrotec Hustopeče453
54.Březinová Barbora2003 Sokol Radotín Meteor Praha452
Čápová Adéla2003 TJ Sokol České Budějovice452
Mendreková Dominika2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.452
Neubauerová Klára2004 TJ Sokol České Budějovice452
58.Štefulíková Hanka2003 BC 66 Ivančice446
59.Bílková Eliška2004 SK Hamr, z.s. 444
60.Charyparová Tereza2002 BK TU v Liberci, z.s.429
Mizerová Kateřina2003 BK TU v Liberci, z.s.429
62.Granátová Denisa2003 BK Omega Olomouc, z.s.428
Johnová Barbora2004 Sokol Radotín Meteor Praha428
64.Melíšková Karolína2002 Sokol Radotín Meteor Praha395
65.Dragounová Alžběta2003 TJ Chemička Ústí nad Labem392
Křížová Karolína2003 TJ Chemička Ústí nad Labem392
Truchlá Kateřina2002 TJ Astra Zahradní Město, z.s.392
Vrbová Barbora2003 BK Omega Olomouc, z.s.392
69.Mathieu Sarah2002 Sokol Radotín Meteor Praha384
Vyšehradská Anna2003 Sokol Radotín Meteor Praha384
71.Stará Natálie2004 SK Prosek Praha380
Tvrdíková Veronika2004 SK Prosek Praha380
73.Durmiši Tereza2004 Sokol Židlochovice373
74.Čermáková Magdaléna2003 SK Radonice, z.s.359
75.Suchá Jitka2002 Badminton VK Aš353
76.Kožnarová Lucie2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.332
Kramešová Zuzana2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.332
78.Pálková Tereza2002 Super Stars Most323
79.Hoffmanová Viktorie2004 TJ Slovan Karlovy Vary320
Pufferová Adéla2003 TJ Sokol České Budějovice320
81.Bouberlová Tereza2002 TJ Sokol Vodňany306
Mrázková Barbora2004 TJ Lanškroun, z.s.306
83.Pešatová Štěpánka2002 TJ Astra Zahradní Město, z.s.284
Stehlíková Michaela2002 Super Stars Most284
85.Larischová Marta2004 TJ Sokol Klimkovice281
86.Korčmarošová Tereza2004 TJ Slovan Karlovy Vary278
87.Javůrková Monika2003 BK ARION PRAHA276
88.Dejlová Veronika2003 TJ Sokol Klimkovice270
Štěrbáková Sára2003 TJ Sokol Doubravka270
90.Zsilayová Kateřina2005 TJ Slovan Vesec, z.s.268
91.Babková Vendula2004 TJ Sokol Štěpánovice263
92.Kejřová Martina2003 Badminton VK Aš261
93.Líčková Štěpánka2003 Slavoj Podivín253
94.Stejskalová Eliška2004 BK TU v Liberci, z.s.252
95.Jirásková Adéla2004 BK Králův Dvůr, z.s.251
96.Hájková Linda2004 TJ Chemička Ústí nad Labem248
Pantoflíčková Adéla2003 Sokol Radotín Meteor Praha248
Zavadilová Tereza2004 TJ Chemička Ústí nad Labem248
99.Petroušková Natálie2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.230
100.Šolarová Tereza2004 TJ Montas Hradec Králové228
101.Hulcová Viktorie2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.216
102.Vernerová Barbora2004 BaC Kladno212
103.Bartnická Agáta2002 SK VITALITY Slezsko o.s.206
104.Bechyňská Aneta2004 Super Stars Most204
105.Gruberová Anna2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.200
106.Fuchsová Markéta2004 TJ Sokol Doubravka198
Králíčková Barbora2004 SK Hamr, z.s. 198
108.Uherová Andrea2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.190
109.Pešková Anna2004 Badminton VK Aš189
110.Zimová Barbora2003 TJ Chemička Ústí nad Labem174
Zimová Kateřina2003 TJ Chemička Ústí nad Labem174
112.Haringová Kristýna2003 TJ Slovan Vesec, z.s.166
113.Blažíčková Veronika2003 USK Plzeň164
Dvořáková Kateřina2004 TJ Sokol Štěpánovice164
Havlová Natálie2002 TJ Sokol Doubravka164
Hrušková Eliška2003 USK Plzeň164
117.Bálintová Kristýna2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.162
118.Bendová Leona2002 Sokol Židlochovice156
Dušková Denisa2003 TJ Bílá Hora Plzeň156
Kobyláková Andrea2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.156
Škorpilová Klára2003 USK Plzeň156
122.Hálková Nela2006 TJ Sokol České Budějovice152
123.Muchová Justýna2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.139
124.Hučíková Nicole2003 SK VITALITY Slezsko o.s.128
Malcová Klára2005 BK TU v Liberci, z.s.128
Paříková Klára2002 Sokol Radotín Meteor Praha128
Šourková Tereza2002 TJ Slovan Vesec, z.s.128
128.Tomášková Eva2003 BaC Kladno126
129.Bartůňková Bára2004 BK Králův Dvůr, z.s.125
130.Keilová Kateřina2006 BK TU v Liberci, z.s.124
Kozempelová Kristina2005 BK TJ Baník Most124
Pávová Natálie2004 SK Prosek Praha124
133.Nachtmanová Karolína2005 SK Prosek Praha120
134.Romančinová Nicol2005 TJ Slovan Vesec, z.s.118
135.Cábová Andrea2002 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.114
Dvořáčková Adéla2006 TJ Jiskra Nejdek, z.s.114
Helešicová Barbora2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.114
Herudková Hana2004 SK Badminton Boreček Opava, z.s.114
Hořanská Barbora2005 TJ Sokol Růžďka114
Jirovcová Eva2004 TJ Sokol Křemže114
Kleiberová Julie2005 TJ Montas Hradec Králové114
Pacalová Lucie2005 Slavoj Podivín114
Pániková Melánie2002 SK Badminton Boreček Opava, z.s.114
Vašíčková Aneta2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice114
145.Kusá Lída2002 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.112
Nejezchlebová Adéla2002 Badminton Sharks Brno, z.s.112
147.Valtová Veronika2004 TJ Slovan Vesec, z.s.106
148.Šoljaková Eliška2005 BK TU v Liberci, z.s.104
149.Flachsová Markéta2005 Badminton VK Aš102
Raithelová Natálie2005 Badminton VK Aš102
151.Fišerová Karolína2005 Super Stars Most92
152.Kusá Viktorie2004 BK Králův Dvůr, z.s.86
Morchová Tereza2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.86
Šmídová Karolína2004 BK Králův Dvůr, z.s.86
Svobodová Kateřina2005 BaC Kladno86
Uherová Kristýna2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.86
157.Pleštilová Karolína2004 BK TU v Liberci, z.s.84
158.Dubská Lucie2002 TJ Sokol Klimkovice78
Hartmannová Alžběta2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.78
Jahnová Alexandra 2004 Badminton VK Aš78
Jahnová Natálie2003 Badminton VK Aš78
Kočincová Tereza2002 Keramika Chlumčany78
Kortusová Natálie2005 TJ Sokol České Budějovice78
Kuptíková Gabriela2005 SK Prosek Praha78
Máchová Kateřina2004 TJ Sokol Štěpánovice78
Niklová Ema2002 TJ Slavoj Český Těšín78
Šemberová Johana2003 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic78
Stolárová Zuzana2002 Ostrava Badminton Klub78
Tomanková Adéla2002 TJ Slavoj Český Těšín78
Týrová Tereza2003 TJ Sokol Štěpánovice78
Veselá Barbora2005 Badminton Sharks Brno, z.s.78
Vlasáková Adéla2002 BKV Plzeň78
Zaoralová Kristýna2002 Ostrava Badminton Klub78
174.Trnková Adéla2005 BK Goram Teplice, z.s.68
175.Kaprasová Lea2006 BK TU v Liberci, z.s.64
Krejčí Adéla2005 TJ Chemička Ústí nad Labem64
Šafrová Anna2005 TJ Chemička Ústí nad Labem64
178.Kubačková Laura2003 Badminton Proboštov z.s.52
179.Kobyláková Alžběta2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.42
Šafránková Anna2002 BK ARION PRAHA42
181.Kindlová Anna2003 BK TJ Baník Most38
Podrazilová Michaela2003 TJ Chemička Ústí nad Labem38
183.Blažková Kamila2004 BK TU v Liberci, z.s.26
Dvořáková Tereza2004 BK Goram Teplice, z.s.26
Houdová Barbora2002 Badminton Proboštov z.s.26
Koňasová Veronika2004 BK TU v Liberci, z.s.26
Kristenová Tereza2002 BK TU v Liberci, z.s.26
Křížanová Tereza2004 TJ Slovan Vesec, z.s.26
Lahučká Karina2002 BK TJ Baník Most26
Maierová Natálie2003 TJ Slovan Vesec, z.s.26
Muzikářová Anna2005 BK TU v Liberci, z.s.26
Vandrovcová Klára2005 BK Goram Teplice, z.s.26
Vaverová Kateřina2005 BK TU v Liberci, z.s.26
1.Krpatová Lucie2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice2024
2.Chadimová Adéla2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.1920
Studená Marie2002 SK Badminton Přerov, z.s.1920
4.Valentová Kateřina2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice1800
5.Mikelová Kateřina2002 Sokol Radotín Meteor Praha1776
6.Van Coppenolle Tallulah2003 TJ Orlová - Lutyně, z.s.1760
7.Hořínková Soňa2003 TJ Slovan Vesec, z.s.1744
8.Štěříková Natalie2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.1680
9.Němcová Nela2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.1384
10.Veselá Veronika2003 TJ Lanškroun, z.s.1333
11.Staňková Ema2003 Sokol Radotín Meteor Praha1277
12.Petrušková Klára2003 TJ Sokol Klimkovice1132
13.Šilhavá Radka2002 SK Hamr, z.s. 1104
14.Morcinková Zuzana2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.1048
15.Šilhavá Klára2004 SK Hamr, z.s. 705
16.Růžičková Marie2003 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.658
17.Kunešová Tereza2003 SK Hamr, z.s. 633
18.Kohoutová Anna Natálie2002 Super Stars Most624
19.Šmídová Martina2002 BKV Plzeň610
20.Říhová Michaela2003 T-Club Berušky574
21.Klailová Patricie2002 BK ARION PRAHA566
22.Brejchová Adéla2002 TJ Sokol Nový Knín565
23.Šalomounová Eliška2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.554
24.Šmikmátorová Linda2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.545
25.Ševčíková Martina2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.542
26.Kohoutová Markéta2004 Super Stars Most523
27.Klapalová Adéla2003 BC 66 Ivančice517
28.Neubauerová Klára2004 TJ Sokol České Budějovice515
29.Johnová Barbora2004 Sokol Radotín Meteor Praha512
30.Líbalová Šárka2002 TJ Slovan Vesec, z.s.490
31.Schořová Adéla2003 BK Králův Dvůr, z.s.456
Všetečková Anna2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice456
33.Poláková Mariana2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.442
34.Křížová Karolína2003 TJ Chemička Ústí nad Labem428
35.Hejduková Karolína2004 SK Hamr, z.s. 416
36.Nováková Veronika2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.410
37.Šenfeldová Bára2004 TJ Sokol Doubravka400
38.Kožnarová Lucie2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.394
39.Krupičková Aneta2003 BKV Plzeň380
40.Bílková Eliška2004 SK Hamr, z.s. 356
Grusmanová Anna2002 SK Badminton Boreček Opava, z.s.356
42.Granátová Denisa2003 BK Omega Olomouc, z.s.348
Kramešová Zuzana2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.348
Pazderková Nicole2002 TJ Lanškroun, z.s.348
Pokorná Kateřina2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.348
Vyšehradská Anna2003 Sokol Radotín Meteor Praha348
47.Metzová Lucie2004 TJ Sokol Klimkovice344
48.Kolesárová Zuzana2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.340
49.Žurková Valérie2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.323
50.Štefulíková Hanka2003 BC 66 Ivančice320
51.Maixnerová Petra2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.294
52.Mizerová Kateřina2003 BK TU v Liberci, z.s.287
53.Mathieu Sarah2002 Sokol Radotín Meteor Praha280
Mendreková Dominika2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.280
55.Kobyláková Andrea2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.276
56.Korábová Barbora2002 TJ Agrotec Hustopeče266
Kortusová Barbora2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.266
58.Míčková Vendula2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.256
59.Mrázková Barbora2004 TJ Lanškroun, z.s.254
60.Dragounová Alžběta2003 TJ Chemička Ústí nad Labem252
61.Charyparová Tereza2002 BK TU v Liberci, z.s.248
Vrbová Barbora2003 BK Omega Olomouc, z.s.248
63.Donová Lucie2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.244
Durmiši Tereza2004 Sokol Židlochovice244
Melíšková Karolína2002 Sokol Radotín Meteor Praha244
Schafferová Sára2003 Badminton Sharks Brno, z.s.244
Tvrdíková Veronika2004 SK Prosek Praha244
68.Dejlová Veronika2003 TJ Sokol Klimkovice240
69.Petroušková Natálie2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.239
70.Kryeziu Vanesa2003 TJ Sokol České Budějovice238
71.Fuchsová Markéta2004 TJ Sokol Doubravka232
72.Larischová Marta2004 TJ Sokol Klimkovice208
Stejskalová Eliška2004 BK TU v Liberci, z.s.208
74.Hájková Linda2004 TJ Chemička Ústí nad Labem200
75.Zsilayová Kateřina2005 TJ Slovan Vesec, z.s.196
76.Hulcová Viktorie2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.192
77.Viktorová Barbora2003 TJ Sokol Doubravka188
78.Suchá Jitka2002 Badminton VK Aš186
79.Kejřová Martina2003 Badminton VK Aš174
80.Březinová Barbora2003 Sokol Radotín Meteor Praha172
Pálková Tereza2002 Super Stars Most172
Stará Natálie2004 SK Prosek Praha172
83.Malcová Klára2005 BK TU v Liberci, z.s.170
84.Čápová Adéla2003 TJ Sokol České Budějovice164
Gruberová Anna2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.164
Uherová Andrea2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.164
87.Dušková Denisa2003 TJ Bílá Hora Plzeň156
Týrová Tereza2003 TJ Sokol Štěpánovice156
Zavadilová Tereza2004 TJ Chemička Ústí nad Labem156
90.Truchlá Kateřina2002 TJ Astra Zahradní Město, z.s.145
91.Raithelová Natálie2005 Badminton VK Aš144
92.Muchová Justýna2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.139
93.Šolarová Tereza2004 TJ Montas Hradec Králové130
94.Fišerová Karolína2005 Super Stars Most128
Líčková Štěpánka2003 Slavoj Podivín128
96.Kočová Zuzana2005 SK Badminton Tábor, z.s.126
Romančinová Nicol2005 TJ Slovan Vesec, z.s.126
98.Morchová Tereza2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.124
99.Bendová Leona2002 Sokol Židlochovice120
100.Stehlíková Michaela2002 Super Stars Most118
101.Dvořáčková Adéla2006 TJ Jiskra Nejdek, z.s.114
102.Kusá Lída2002 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.112
103.Pantoflíčková Adéla2003 Sokol Radotín Meteor Praha109
104.Javůrková Monika2003 BK ARION PRAHA108
Jirásková Adéla2004 BK Králův Dvůr, z.s.108
Karasová Anna2004 TJ Spoje Praha108
107.Bechyňská Aneta2004 Super Stars Most102
108.Bartnická Agáta2002 SK VITALITY Slezsko o.s.100
109.Bálintová Kristýna2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.96
Králíčková Barbora2004 SK Hamr, z.s. 96
111.Nachtmanová Karolína2005 SK Prosek Praha90
Novotná Helena2005 SK Badminton Tábor, z.s.90
113.Korčmarošová Tereza2004 TJ Slovan Karlovy Vary88
Kozempelová Kristina2005 BK TJ Baník Most88
Pávová Natálie2004 SK Prosek Praha88
116.Babková Vendula2004 TJ Sokol Štěpánovice86
Dvořáková Kateřina2004 TJ Sokol Štěpánovice86
118.Haringová Kristýna2003 TJ Slovan Vesec, z.s.82
Zimová Kateřina2003 TJ Chemička Ústí nad Labem82
120.Šoljaková Eliška2005 BK TU v Liberci, z.s.80
Valtová Veronika2004 TJ Slovan Vesec, z.s.80
122.Pešatová Štěpánka2002 TJ Astra Zahradní Město, z.s.79
123.Hoffmanová Viktorie2004 TJ Slovan Karlovy Vary78
Hořanská Barbora2005 TJ Sokol Růžďka78
Hrušková Eliška2003 USK Plzeň78
Jirovcová Eva2004 TJ Sokol Křemže78
Klengelová Natálie2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.78
Koudelková Lucie2002 TJ Sokol Křemže78
Kuptíková Gabriela2005 SK Prosek Praha78
Lutsaková Natálie2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.78
Máchová Kateřina2004 TJ Sokol Štěpánovice78
Pešková Anna2004 Badminton VK Aš78
Rozprýmová Markéta2003 Ostrava Badminton Klub78
Štěrbáková Sára2003 TJ Sokol Doubravka78
Syrovátková Šárka2002 SKP Kometa Brno - RS Badminton78
Tvarohová Emílie2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.78
Tyrmerová Magdalena2004 TJ Sokol Nový Knín78
Vašíčková Aneta2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice78
Vernerová Barbora2004 BaC Kladno78
140.Krejčí Adéla2005 TJ Chemička Ústí nad Labem72
141.Hučíková Nicole2003 SK VITALITY Slezsko o.s.58
142.Paříková Klára2002 Sokol Radotín Meteor Praha54
Šourková Tereza2002 TJ Slovan Vesec, z.s.54
144.Šafrová Anna2005 TJ Chemička Ústí nad Labem52
Zimová Barbora2003 TJ Chemička Ústí nad Labem52
146.Čermáková Magdaléna2003 SK Radonice, z.s.46
Uherová Kristýna2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.46
148.Cábová Andrea2002 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.42
Dubská Lucie2002 TJ Sokol Klimkovice42
Flachsová Markéta2005 Badminton VK Aš42
Hartmannová Alžběta2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.42
Helešicová Barbora2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.42
Herudková Hana2004 SK Badminton Boreček Opava, z.s.42
Jahnová Natálie2003 Badminton VK Aš42
Kleiberová Julie2005 TJ Montas Hradec Králové42
Niklová Ema2002 TJ Slavoj Český Těšín42
Pacalová Lucie2005 Slavoj Podivín42
Pániková Melánie2002 SK Badminton Boreček Opava, z.s.42
Podolková Žofie2003 TJ Sokol České Budějovice42
Šemberová Johana2003 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic42
Stolárová Zuzana2002 Ostrava Badminton Klub42
Tomanková Adéla2002 TJ Slavoj Český Těšín42
Veselá Barbora2005 Badminton Sharks Brno, z.s.42
Zaoralová Kristýna2002 Ostrava Badminton Klub42
165.Kubačková Laura2003 Badminton Proboštov z.s.40
Pleštilová Karolína2004 BK TU v Liberci, z.s.40
167.Keilová Kateřina2006 BK TU v Liberci, z.s.38
Kindlová Anna2003 BK TJ Baník Most38
169.Kaprasová Lea2006 BK TU v Liberci, z.s.28
170.Blažková Kamila2004 BK TU v Liberci, z.s.26
Houdová Barbora2002 Badminton Proboštov z.s.26
Maierová Natálie2003 TJ Slovan Vesec, z.s.26
Muzikářová Anna2005 BK TU v Liberci, z.s.26
Trnková Adéla2005 BK Goram Teplice, z.s.26
Vandrovcová Klára2005 BK Goram Teplice, z.s.26
176.Dvořáková Tereza2004 BK Goram Teplice, z.s.14
Koňasová Veronika2004 BK TU v Liberci, z.s.14
Křížanová Tereza2004 TJ Slovan Vesec, z.s.14
Lahučká Karina2002 BK TJ Baník Most14
Podrazilová Michaela2003 TJ Chemička Ústí nad Labem14
Pondělíková Veronika2005 TJ Chemička Ústí nad Labem14
182.Flusserová Jana2005 SK Prosek Praha12
Kobyláková Alžběta2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.12
Kočincová Tereza2002 Keramika Chlumčany12
Šafránková Anna2002 BK ARION PRAHA12
Vlasáková Adéla2002 BKV Plzeň12
187.Vávrová Anna2005 Sokol Radotín Meteor Praha6
ČísloTurnajGPDatum
1GPC U17 - otevřený - AšC02.04.2017
21. GPB U17 - Brno - BohuniceB09.04.2017
32. GPD U17 - Ústí nad LabemD22.04.2017
42. GPD U17 - LiberecD23.04.2017
52. GPC U17 - Český KrumlovC23.04.2017
62. GPC U17 - OpavaC23.04.2017
72. GPC U17 - JihlavaC29.04.2017
82. GPC U17 - LiberecC29.04.2017
92. GPC U17 - HoliceC29.04.2017
102. GPC U17 - Králův DvůrC29.04.2017
112. GPC U17 - RadoniceC29.04.2017
12GPC U17 - kvalifikační - AšC30.04.2017
132. GPA U17 - Praha - ZMA14.05.2017
14GPC U17 - otevřený - KladnoC28.05.2017
15GPC U17 Open DRIVE- čtyřhry,mixy - AšC02.09.2017
16GPC U17- otevřený - České BudějoviceC09.09.2017
17GPC U17- otevřený - KarvináC09.09.2017
18GPC U17- otevřený - Brno - SlatinaC09.09.2017
19GPC U17- otevřený - KladnoC10.09.2017
20GPC U17 - otevřený - Praha HamrC10.09.2017
212. GPB U17 - DobřanyB08.10.2017
22OP U17 - Hradec KrálovéSKP21.10.2017
23OP U17 - OrlováSKP21.10.2017
24OP U17 - MostSKP21.10.2017
25OP U17 - IvančiceSKP21.10.2017
26OP U17 - KladnoSKP22.10.2017
27OP U17 - Český KrumlovSKP22.10.2017
28OP U17 - NejdekSKP22.10.2017
29OP U17 - Praha HamrSKP22.10.2017
30GPC U17 - otevřený - LiberecC28.10.2017
31MČR U17 - Praha - ZMMČR05.11.2017
32GPC U17 - otevřený - Brno - SlatinaC11.11.2017
33GPC U17 - otevřený - Praha HamrC19.11.2017
34GPC U17- otevřený - KlimkoviceC25.11.2017
35GPC U17 otevřený - PlzeňC02.12.2017
36GPC U17 Přebor Prahy - Praha HamrC16.12.2017
371. GPD U17 - LiberecD06.01.2018
381. GPD U17 - TepliceD06.01.2018
391. GPC U17 - Ústí nad LabemC13.01.2018
401. GPC U17 - Český KrumlovC13.01.2018
41GPC U17 - otevřený - Praha HamrC21.01.2018
42GPC U17 kvalifikační - PodivínC27.01.2018
431. GPC U17 - OlomoucC27.01.2018
44GPC U17 - KladnoC27.01.2018
45GPC U17 kvalifikační - Plzeň Bílá HoraC28.01.2018
461. GPC U17 - Praha HamrC03.02.2018
47GPC U17 - Rychnov nad KněžnouC04.02.2018
481. GPA U17 - Brno SlatinaA18.02.2018
49GPC U17 Witte Cup Nejdek- otevřený - NejdekC17.03.2018
50GPC U17 - otevřený - Praha RadoniceC17.03.2018
51GPC U17- otevřený - Brno - SlatinaC18.03.2018
 
X
Enter your e-mail address.
Enter the password that accompanies your e-mail.
Loading