logo
Český badmintonový svaz

Historické


U19 - stav k 29.03.2018

Kategorie: 
U19
Top N nejlepších výsledků: 
4
Období: 
29.03.2017 - 29.03.2018
Typ: 
Průběžný
Sezona: 
2017-2018
Export: 
Vyhledat: CTRL+F
1.Král Jiří2000 BK TJ Baník MostWJ58
2.Abraham Tomáš2000 Super Stars MostWJ166
3.Ehm Matěj2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice2203
4.Janoštík Jan2003 TJ Sokol České Budějovice2192
5.Blaník Adam2000 TJ Orlová - Lutyně, z.s.2016
6.Švejda Tomáš2002 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1912
7.Viktora Jan2001 TJ Sokol Doubravka1856
8.Waller David2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1552
9.Chlubna Jaroslav2001 Badminton Akademie Olomouc, z.s.1171
10.Brázda Tadeáš2002 BC 66 Ivančice1159
11.Ehm Adam2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice1110
12.Hynek Tomáš2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.1072
13.Aubus Marek2001 TJ Montas Hradec Králové1069
14.Kostrhun Adam2000 Slavoj Podivín1030
15.Marek Filip2001 BK TU v Liberci, z.s.918
16.Morávek Michal2002 BaC Kladno859
17.Vajsejtl Jiří2000 TJ Slovan Vesec, z.s.856
18.Twardzik Adam2001 Super Stars Most846
19.Volf Matěj2001 SK Radonice, z.s.808
20.Sebera Vojtěch2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.680
21.Dvořák Vojtěch2000 BaC Kladno566
22.Franek Lukáš2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.554
23.Mráz Šimon2001 TJ Sokol Doubravka549
24.Slíva Martin2001 BK Kopřivnice, z.s.543
25.Grund Michal2001 TJ Sokol Polabiny Pardubice530
26.Dostál Martin2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.502
27.Strnad Tomáš2000 TJ Sokol Dobruška464
28.Derka Jiří2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.452
29.Malý Viktor2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.431
30.Dvořák Daniel2005 TJ Sokol České Budějovice430
31.Breznen Adam2001 Kabal team Karviná426
Wanke Karel2002 S.K. P.E.M.A. Opava, z.s.426
33.Volf Vojtěch2002 BaC Kladno421
34.Rzeplinski Matěj2004 TJ Slavoj Český Těšín419
35.Pospíšil Tomáš2003 Super Stars Most394
36.Králíček Jan2000 Super Stars Most380
37.Hykyš Dominik2002 Super Stars Most374
38.Pohanka Pavel2000 BKV Plzeň364
39.Panocha Tomáš2000 Sokol Radotín Meteor Praha356
40.Lutsak Viktor2000 TJ Jiskra Nejdek, z.s.346
41.Dostál Marek2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.323
42.Skalský Jiří2000 BK Králův Dvůr, z.s.321
43.Bízek Vojtěch2002 BK ARION PRAHA320
44.Kostrhun Daniel2002 Slavoj Podivín317
45.Láznička Jakub2000 TJ Sokol Klimkovice314
46.Mádle Lukáš2001 BK TU v Liberci, z.s.312
47.Podivín Václav2000 SK Prosek Praha305
48.Janoušek Petr2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice302
49.Bhuiyan Adam2001 Sokol Radotín Meteor Praha296
50.Obhlídal Václav2002 SK Prosek Praha284
51.Koranda Michal2000 Zbrklý úder - Badminton Klatovy280
52.Dvořák Daniel2000 BK Králův Dvůr, z.s.273
53.Hora Jan2003 TJ Bílá Hora Plzeň265
54.Štefek Jakub2001 Kabal team Karviná250
55.Broda Ondřej2001 TJ Sokol Klimkovice248
56.Brázda Jáchym2001 SK Radonice, z.s.216
57.Lipka Jakub2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.208
Smažil Ondřej2001 SK Kuklenská Brno, z.s.208
59.Chumchal Martin2002 BK Omega Olomouc, z.s.206
Herzán David2002 Slavoj Podivín206
61.Reichman Jakub2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.202
62.Tichý Štěpán 2001 Badminton VK Aš182
63.Bičan Petr2001 BK Králův Dvůr, z.s.181
64.Vajsejtl Jaroslav2002 TJ Slovan Vesec, z.s.178
65.Urban Michal2001 Badminton Akademie Olomouc, z.s.172
66.Soukup Václav2001 BKV Plzeň170
67.Toman Václav2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.168
68.Kozák Josef2000 TJ Jiskra Nejdek, z.s.167
69.Blažek Jan2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.166
70.Ziman Jan2000 BKV Plzeň165
71.Kozelský Matěj2002 TJ Sokol Klimkovice164
Šilhan Ondřej2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.164
73.Straka Jakub2000 Super Stars Most162
74.Uher Alexandr2002 Badminton Sharks Brno, z.s.160
75.Pergl Tomáš2000 BK Králův Dvůr, z.s.154
76.Jurča Tomáš2003 TJ Lanškroun, z.s.148
77.Kocian Šimon2002 Badminton Akademie Olomouc, z.s.142
Müller Jáchym2002 Badminton Sharks Brno, z.s.142
Vitoš Michal2000 TJ Slavoj Český Těšín142
80.Gottštein Filip2003 TJ Slovan Vesec, z.s.140
81.Ječmínek Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.138
82.Erhart Stanislav2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.134
83.Grošov Pavel2000 BADMINTON FSpS MU, z.s.132
84.Diviš Jakub2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.128
Hevessy Ondřej2001 TJ Orlová - Lutyně, z.s.128
86.Šulc Adam2004 SK Prosek Praha125
87.Dajčar Jan2002 TJ Lanškroun, z.s.124
88.Poříz Vojtěch2003 Start Jihlava120
Zelinka Daniel2002 SK Prosek Praha120
90.Erhart Vratislav2003 TJ Astra Zahradní Město, z.s.114
Kalkuš Matyáš2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.114
Nekvinda Petr2005 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.114
Pavlíček Miroslav2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.114
Samec Jan2003 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic114
Siegl Martin2000 TJ Montas Hradec Králové114
96.Hájek David2000 Super Stars Most112
97.Kott Matthias Damian2002 TJ Astra Zahradní Město, z.s.110
98.Altera Jan2004 BaC Kladno108
99.Slíva David2003 TJ Sokol Klimkovice103
100.Dohnal Vojtěch2001 SK Prosek Praha101
Fürst Daniel2003 Sokol Radotín Meteor Praha101
Šilhan Matěj2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.101
103.Pokorný Lukáš2001 SK Hamr, z.s. 93
104.Míra Patrik2003 TJ Slavoj Český Těšín91
Ponča Ondřej2000 Kabal team Karviná91
106.Tajmr Vojtěch2000 TJ Slovan Vesec, z.s.88
107.Metz Lukáš2001 TJ Sokol Klimkovice87
108.Černík Tomáš2001 TJ Sokol Klimkovice86
109.Canibal Petr2001 Kabal team Karviná84
Mareš Michal2000 SK Radonice, z.s.84
Prek Šimon2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.84
112.Demuth Tomáš2002 BK TJ Baník Most78
Forejt Michal2002 Sokol Radotín Meteor Praha78
Holubář Martin2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.78
Janošov Radek2003 SK Hamr, z.s. 78
Kalina Ondřej2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.78
Kopřiva Dominik2004 SK Badminton Přerov, z.s.78
Malý Adam2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.78
Martínek Matěj2001 BKV Plzeň78
Oros Marek2003 Super Stars Most78
Port Jan2003 Super Stars Most78
Rott Matěj2001 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.78
Smutný David2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.78
Tymeš Michal2002 SK Hamr, z.s. 78
125.Borkovec Filip2000 TJ Sokol Doubravka75
Riegr Jakub2002 SK Prosek Praha75
127.Paclt Marek2000 BK Králův Dvůr, z.s.73
128.Slíva Martin2002 Kabal team Karviná67
129.Sommer Tomáš2001 Sokol Radotín Meteor Praha60
130.Brachtl Adam2001 SK Hamr, z.s. 58
131.Häring Filip2003 TJ Sokol Klimkovice54
Listopad Marek2003 Sokol Radotín Meteor Praha54
133.Rybyšar Vojtěch2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice46
Vojtěch Adam2004 TJ Montas Hradec Králové46
135.Blažek Ondřej2000 BK TU v Liberci, z.s.42
Borkovec Tomáš2000 TJ Sokol Doubravka42
Fojcík Dominik2002 SK VITALITY Slezsko o.s.42
Hájek Adam2002 TJ Chemička Ústí nad Labem42
Kostelecký Jan2002 TJ Lanškroun, z.s.42
Kowalowski Marek2003 SK VITALITY Slezsko o.s.42
Kubáček Jan2001 BK TU v Liberci, z.s.42
Kůr Tom2001 TJ Slavoj Český Těšín42
Mejzlík Martin2003 SK Kuklenská Brno, z.s.42
Mrskoš Stanislav2004 BK TU v Liberci, z.s.42
Řepa Václav2001 Super Stars Most42
Salava Michal2002 TJ Chemička Ústí nad Labem42
Svoboda Jindřich2002 TJ Sokol Doubravka42
Vnouček Adam2003 BK ARION PRAHA42
149.Vraštiak Jakub2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.32
150.Breznen Maciej2003 Kabal team Karviná30
Foukal Aleš2005 TJ Slovan Vesec, z.s.30
Hošek Vojtěch2003 BK TJ Baník Most30
Nesvačil Michal2002 SK Radonice, z.s.30
154.Komorous Filip2002 SK Hamr, z.s. 27
155.Csepcsar Michael2000 SK VITALITY Slezsko o.s.25
Macura Michal2001 SK VITALITY Slezsko o.s.25
157.Franta Vojtěch2003 Sokol Radotín Meteor Praha18
Patera Tomáš2003 Sokol Radotín Meteor Praha18
Veselý Matyáš2002 BK ARION PRAHA18
160.Tomoszek Lukáš2002 SK VITALITY Slezsko o.s.13
161.Bystroň Jan2001 Ostrava Badminton Klub12
Kubný Jan2000 SK Badminton Boreček Opava, z.s.12
Matula Tomáš2004 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.12
Vrána František2000 SK Badminton Boreček Opava, z.s.12
165.Černý David2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.9
Heyer Jan2002 TJ Astra Zahradní Město, z.s.9
Kovář Štěpán2002 Sokol Radotín Meteor Praha9
1.Kulíšek Vít2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.2832
Palán Václav2001 SK Prosek Praha2832
3.Blaník Adam2000 TJ Orlová - Lutyně, z.s.2704
4.Janoštík Jan2003 TJ Sokol České Budějovice2624
5.Vajsejtl Jiří2000 TJ Slovan Vesec, z.s.2592
6.Švejda Tomáš2002 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.2104
7.Sebera Vojtěch2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1912
Waller David2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1912
9.Ehm Adam2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice1766
10.Král Jiří2000 BK TJ Baník Most1672
11.Marek Filip2001 BK TU v Liberci, z.s.1517
12.Ehm Matěj2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice1430
13.Twardzik Adam2001 Super Stars Most1408
14.Brázda Tadeáš2002 BC 66 Ivančice1398
15.Kostrhun Adam2000 Slavoj Podivín1344
16.Mádle Lukáš2001 BK TU v Liberci, z.s.1277
17.Dostál Martin2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.1270
18.Hynek Tomáš2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.1224
19.Podivín Václav2000 SK Prosek Praha1192
20.Kostrhun Daniel2002 Slavoj Podivín1171
Šilhan Ondřej2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.1171
22.Lutsak Viktor2000 TJ Jiskra Nejdek, z.s.1063
23.Abraham Tomáš2000 Super Stars Most1040
24.Morávek Michal2002 BaC Kladno1032
25.Franek Lukáš2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.1030
26.Wanke Karel2002 S.K. P.E.M.A. Opava, z.s.895
27.Dvořák Vojtěch2000 BaC Kladno861
28.Bhuiyan Adam2001 Sokol Radotín Meteor Praha765
Panocha Tomáš2000 Sokol Radotín Meteor Praha765
30.Grund Michal2001 TJ Sokol Polabiny Pardubice707
31.Matula Jakub2002 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.670
32.Slíva David2003 TJ Sokol Klimkovice657
33.Hora Jan2003 TJ Bílá Hora Plzeň651
34.Breznen Adam2001 Kabal team Karviná646
35.Kozák Josef2000 TJ Jiskra Nejdek, z.s.645
36.Mráz Šimon2001 TJ Sokol Doubravka597
37.Hykyš Dominik2002 Super Stars Most585
38.Strnad Tomáš2000 TJ Sokol Dobruška584
39.Brázda Jáchym2001 SK Radonice, z.s.568
Volf Matěj2001 SK Radonice, z.s.568
41.Viktora Jan2001 TJ Sokol Doubravka520
42.Blažek Jan2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.516
Slíva Martin2001 BK Kopřivnice, z.s.516
44.Volf Vojtěch2002 BaC Kladno504
45.Derka Jiří2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.491
46.Malý Viktor2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.489
47.Králíček Jan2000 Super Stars Most482
Skalský Jiří2000 BK Králův Dvůr, z.s.482
49.Dvořák Daniel2000 BK Králův Dvůr, z.s.469
50.Erhart Stanislav2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.465
51.Pohanka Pavel2000 BKV Plzeň464
52.Bízek Vojtěch2002 BK ARION PRAHA458
Obhlídal Václav2002 SK Prosek Praha458
54.Štefek Jakub2001 Kabal team Karviná444
55.Dostál Marek2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.443
56.Kubáček Jan2001 BK TU v Liberci, z.s.430
57.Janoušek Petr2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice428
58.Broda Ondřej2001 TJ Sokol Klimkovice424
59.Lipka Jakub2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.419
60.Zelinka Daniel2002 SK Prosek Praha416
61.Pospíšil Tomáš2003 Super Stars Most394
62.Chumchal Martin2002 BK Omega Olomouc, z.s.388
63.Reichman Jakub2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.377
64.Láznička Jakub2000 TJ Sokol Klimkovice354
Metz Lukáš2001 TJ Sokol Klimkovice354
66.Toman Václav2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.348
67.Kozelský Matěj2002 TJ Sokol Klimkovice346
68.Slíva Martin2002 Kabal team Karviná334
Tichý Štěpán 2001 Badminton VK Aš334
70.Smažil Ondřej2001 SK Kuklenská Brno, z.s.332
71.Vitoš Michal2000 TJ Slavoj Český Těšín323
72.Kocian Šimon2002 Badminton Akademie Olomouc, z.s.320
Tymeš Michal2002 SK Hamr, z.s. 320
74.Bičan Petr2001 BK Králův Dvůr, z.s.316
75.Rzeplinski Matěj2004 TJ Slavoj Český Těšín314
76.Chlubna Jaroslav2001 Badminton Akademie Olomouc, z.s.312
77.Koranda Michal2000 Zbrklý úder - Badminton Klatovy308
78.Herzán David2002 Slavoj Podivín290
Soukup Václav2001 BKV Plzeň290
80.Pokorný Lukáš2001 SK Hamr, z.s. 284
81.Dvořák Daniel2005 TJ Sokol České Budějovice280
82.Müller Jáchym2002 Badminton Sharks Brno, z.s.278
Uher Alexandr2002 Badminton Sharks Brno, z.s.278
84.Černík Tomáš2001 TJ Sokol Klimkovice274
Urban Michal2001 Badminton Akademie Olomouc, z.s.274
86.Vajsejtl Jaroslav2002 TJ Slovan Vesec, z.s.242
Ziman Jan2000 BKV Plzeň242
88.Straka Jakub2000 Super Stars Most234
89.Hevessy Ondřej2001 TJ Orlová - Lutyně, z.s.224
90.Pergl Tomáš2000 BK Králův Dvůr, z.s.217
91.Dajčar Jan2002 TJ Lanškroun, z.s.214
Jurča Tomáš2003 TJ Lanškroun, z.s.214
93.Hájek David2000 Super Stars Most208
94.Prek Šimon2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.204
95.Borkovec Filip2000 TJ Sokol Doubravka203
Míra Patrik2003 TJ Slavoj Český Těšín203
97.Diviš Jakub2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.200
Fürst Daniel2003 Sokol Radotín Meteor Praha200
99.Altera Jan2004 BaC Kladno192
Poříz Vojtěch2003 Start Jihlava192
101.Ponča Ondřej2000 Kabal team Karviná184
102.Grošov Pavel2000 BADMINTON FSpS MU, z.s.180
103.Kott Matthias Damian2002 TJ Astra Zahradní Město, z.s.170
104.Dohnal Vojtěch2001 SK Prosek Praha167
105.Gottštein Filip2003 TJ Slovan Vesec, z.s.164
Riegr Jakub2002 SK Prosek Praha164
107.Šilhan Matěj2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.150
108.Malý Adam2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.138
Pavlíček Miroslav2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.138
110.Holubář Martin2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.126
Kalina Ondřej2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.126
Martínek Matěj2001 BKV Plzeň126
113.Šulc Adam2004 SK Prosek Praha125
114.Komorous Filip2002 SK Hamr, z.s. 120
115.Blažek Ondřej2000 BK TU v Liberci, z.s.114
Bystroň Jan2001 Ostrava Badminton Klub114
Demuth Tomáš2002 BK TJ Baník Most114
Franta Vojtěch2003 Sokol Radotín Meteor Praha114
Kopřiva Dominik2004 SK Badminton Přerov, z.s.114
Oros Marek2003 Super Stars Most114
Port Jan2003 Super Stars Most114
Siegl Martin2000 TJ Montas Hradec Králové114
123.Paclt Marek2000 BK Králův Dvůr, z.s.112
124.Kalkuš Matyáš2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.102
Nekvinda Petr2005 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.102
126.Csepcsar Michael2000 SK VITALITY Slezsko o.s.88
Macura Michal2001 SK VITALITY Slezsko o.s.88
128.Vojtěch Adam2004 TJ Montas Hradec Králové86
129.Brachtl Adam2001 SK Hamr, z.s. 84
Mareš Michal2000 SK Radonice, z.s.84
131.Borkovec Tomáš2000 TJ Sokol Doubravka78
Foukal Aleš2005 TJ Slovan Vesec, z.s.78
Hájek Adam2002 TJ Chemička Ústí nad Labem78
Hošek Vojtěch2003 BK TJ Baník Most78
Janošov Radek2003 SK Hamr, z.s. 78
Listopad Marek2003 Sokol Radotín Meteor Praha78
Matula Tomáš2004 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.78
Mejzlík Martin2003 SK Kuklenská Brno, z.s.78
Mrskoš Stanislav2004 BK TU v Liberci, z.s.78
Patera Tomáš2003 Sokol Radotín Meteor Praha78
Řepa Václav2001 Super Stars Most78
Salava Michal2002 TJ Chemička Ústí nad Labem78
Sommer Tomáš2001 Sokol Radotín Meteor Praha78
Svoboda Jindřich2002 TJ Sokol Doubravka78
Tajmr Vojtěch2000 TJ Slovan Vesec, z.s.78
Vrána František2000 SK Badminton Boreček Opava, z.s.78
147.Černý David2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.42
Fojcík Dominik2002 SK VITALITY Slezsko o.s.42
Forejt Michal2002 Sokol Radotín Meteor Praha42
Häring Filip2003 TJ Sokol Klimkovice42
Heyer Jan2002 TJ Astra Zahradní Město, z.s.42
Kovář Štěpán2002 Sokol Radotín Meteor Praha42
Kowalowski Marek2003 SK VITALITY Slezsko o.s.42
Kůr Tom2001 TJ Slavoj Český Těšín42
Mašín Matěj2001 SK Radonice, z.s.42
Nesvačil Michal2002 SK Radonice, z.s.42
Smutný David2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.42
Veselý Matyáš2002 BK ARION PRAHA42
1.Kulíšek Vít2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.2544
2.Vajsejtl Jiří2000 TJ Slovan Vesec, z.s.2112
3.Ehm Matěj2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice2056
4.Blaník Adam2000 TJ Orlová - Lutyně, z.s.1912
5.Palán Václav2001 SK Prosek Praha1616
6.Waller David2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1504
7.Franek Lukáš2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.1325
8.Aubus Marek2001 TJ Montas Hradec Králové1269
9.Viktora Jan2001 TJ Sokol Doubravka1144
10.Švejda Tomáš2002 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1096
11.Podivín Václav2000 SK Prosek Praha1088
12.Morávek Michal2002 BaC Kladno955
13.Marek Filip2001 BK TU v Liberci, z.s.932
14.Twardzik Adam2001 Super Stars Most862
15.Ehm Adam2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice782
16.Kostrhun Adam2000 Slavoj Podivín757
17.Šilhan Ondřej2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.745
18.Brázda Tadeáš2002 BC 66 Ivančice693
19.Láznička Jakub2000 TJ Sokol Klimkovice621
20.Mráz Šimon2001 TJ Sokol Doubravka602
21.Mádle Lukáš2001 BK TU v Liberci, z.s.595
22.Strnad Tomáš2000 TJ Sokol Dobruška562
23.Chlubna Jaroslav2001 Badminton Akademie Olomouc, z.s.525
24.Janoštík Jan2003 TJ Sokol České Budějovice520
25.Abraham Tomáš2000 Super Stars Most516
Dvořák Vojtěch2000 BaC Kladno516
27.Rzeplinski Matěj2004 TJ Slavoj Český Těšín488
28.Hynek Tomáš2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.470
29.Hykyš Dominik2002 Super Stars Most465
30.Pohanka Pavel2000 BKV Plzeň421
31.Panocha Tomáš2000 Sokol Radotín Meteor Praha417
32.Malý Viktor2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.416
Volf Vojtěch2002 BaC Kladno416
34.Kozelský Matěj2002 TJ Sokol Klimkovice406
35.Matula Jakub2002 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.394
36.Lutsak Viktor2000 TJ Jiskra Nejdek, z.s.370
37.Zelinka Daniel2002 SK Prosek Praha368
38.Pospíšil Tomáš2003 Super Stars Most358
39.Vajsejtl Jaroslav2002 TJ Slovan Vesec, z.s.338
40.Obhlídal Václav2002 SK Prosek Praha336
41.Blažek Jan2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.334
42.Fürst Daniel2003 Sokol Radotín Meteor Praha326
43.Kubáček Jan2001 BK TU v Liberci, z.s.322
44.Chumchal Martin2002 BK Omega Olomouc, z.s.316
45.Dostál Martin2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.312
46.Bízek Vojtěch2002 BK ARION PRAHA284
47.Dostál Marek2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.274
48.Reichman Jakub2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.266
49.Koranda Michal2000 Zbrklý úder - Badminton Klatovy254
50.Skalský Jiří2000 BK Králův Dvůr, z.s.253
51.Grund Michal2001 TJ Sokol Polabiny Pardubice250
52.Štefek Jakub2001 Kabal team Karviná244
53.Dvořák Daniel2000 BK Králův Dvůr, z.s.232
54.Dvořák Daniel2005 TJ Sokol České Budějovice230
55.Janoušek Petr2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice217
56.Hájek David2000 Super Stars Most208
Tichý Štěpán 2001 Badminton VK Aš208
58.Kott Matthias Damian2002 TJ Astra Zahradní Město, z.s.206
59.Slíva David2003 TJ Sokol Klimkovice202
60.Kostrhun Daniel2002 Slavoj Podivín200
61.Urban Michal2001 Badminton Akademie Olomouc, z.s.198
62.Erhart Stanislav2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.196
63.Bhuiyan Adam2001 Sokol Radotín Meteor Praha192
Derka Jiří2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.192
65.Dajčar Jan2002 TJ Lanškroun, z.s.188
Ziman Jan2000 BKV Plzeň188
67.Vitoš Michal2000 TJ Slavoj Český Těšín184
68.Diviš Jakub2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.167
69.Bičan Petr2001 BK Králův Dvůr, z.s.164
Breznen Adam2001 Kabal team Karviná164
Gottštein Filip2003 TJ Slovan Vesec, z.s.164
Kozák Josef2000 TJ Jiskra Nejdek, z.s.164
Müller Jáchym2002 Badminton Sharks Brno, z.s.164
Slíva Martin2001 BK Kopřivnice, z.s.164
Soukup Václav2001 BKV Plzeň164
76.Broda Ondřej2001 TJ Sokol Klimkovice157
77.Poříz Vojtěch2003 Start Jihlava156
78.Černík Tomáš2001 TJ Sokol Klimkovice152
79.Kalkuš Matyáš2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.150
Siegl Martin2000 TJ Montas Hradec Králové150
81.Ječmínek Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.138
82.Králíček Jan2000 Super Stars Most128
83.Nekvinda Petr2005 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.126
Prek Šimon2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.126
85.Šilhan Matěj2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.125
86.Tajmr Vojtěch2000 TJ Slovan Vesec, z.s.124
87.Häring Filip2003 TJ Sokol Klimkovice120
88.Erhart Vratislav2003 TJ Astra Zahradní Město, z.s.114
Malý Adam2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.114
Samec Jan2003 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic114
Smutný David2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.114
92.Toman Václav2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.96
93.Hevessy Ondřej2001 TJ Orlová - Lutyně, z.s.88
94.Uher Alexandr2002 Badminton Sharks Brno, z.s.86
95.Straka Jakub2000 Super Stars Most84
96.Sebera Vojtěch2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.80
Wanke Karel2002 S.K. P.E.M.A. Opava, z.s.80
98.Borkovec Tomáš2000 TJ Sokol Doubravka78
Brázda Jáchym2001 SK Radonice, z.s.78
Bystroň Jan2001 Ostrava Badminton Klub78
Herzán David2002 Slavoj Podivín78
Hora Jan2003 TJ Bílá Hora Plzeň78
Hošek Vojtěch2003 BK TJ Baník Most78
Janošov Radek2003 SK Hamr, z.s. 78
Jurča Tomáš2003 TJ Lanškroun, z.s.78
Kalina Ondřej2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.78
Kostelecký Jan2002 TJ Lanškroun, z.s.78
Listopad Marek2003 Sokol Radotín Meteor Praha78
Martínek Matěj2001 BKV Plzeň78
Mašín Matěj2001 SK Radonice, z.s.78
Oros Marek2003 Super Stars Most78
Pavlíček Miroslav2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.78
Pergl Tomáš2000 BK Králův Dvůr, z.s.78
Řepa Václav2001 Super Stars Most78
Rott Matěj2001 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.78
116.Borkovec Filip2000 TJ Sokol Doubravka46
Míra Patrik2003 TJ Slavoj Český Těšín46
Ponča Ondřej2000 Kabal team Karviná46
Vojtěch Adam2004 TJ Montas Hradec Králové46
120.Altera Jan2004 BaC Kladno42
Blažek Ondřej2000 BK TU v Liberci, z.s.42
Černý David2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.42
Csepcsar Michael2000 SK VITALITY Slezsko o.s.42
Dohnal Vojtěch2001 SK Prosek Praha42
Forejt Michal2002 Sokol Radotín Meteor Praha42
Foukal Aleš2005 TJ Slovan Vesec, z.s.42
Holubář Martin2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.42
Kovář Štěpán2002 Sokol Radotín Meteor Praha42
Kubný Jan2000 SK Badminton Boreček Opava, z.s.42
Macura Michal2001 SK VITALITY Slezsko o.s.42
Mareš Michal2000 SK Radonice, z.s.42
Mrskoš Stanislav2004 BK TU v Liberci, z.s.42
Nesvačil Michal2002 SK Radonice, z.s.42
Patera Tomáš2003 Sokol Radotín Meteor Praha42
Port Jan2003 Super Stars Most42
136.Metz Lukáš2001 TJ Sokol Klimkovice32
Vraštiak Jakub2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.32
138.Kocian Šimon2002 Badminton Akademie Olomouc, z.s.12
1.Švábíková Tereza2000 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.WR187
2.Adámková Jana2001 BK 93 HořoviceWJ110
3.Zuzáková Kateřina2002 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.WJ172
4.Van Coppenolle Tallulah2003 TJ Orlová - Lutyně, z.s.WJ198
5.Mikelová Kateřina2002 Sokol Radotín Meteor Praha2464
6.Němcová Nela2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.2224
7.Matoušková Zuzana2000 TJ Sokol Křemže1616
8.Škarková Anna2000 BK Kopřivnice, z.s.1352
9.Růžičková Marie2003 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.1318
10.Kobyláková Tereza2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1192
11.Foukalová Iva2001 TJ Slovan Vesec, z.s.1166
12.Bártová Rozálie2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice1046
Čiháková Veronika2001 BaC Kladno1046
14.Janošová Petra2000 SK Hamr, z.s. 907
15.Šilhavá Radka2002 SK Hamr, z.s. 899
16.Strnadová Iveta2000 TJ Sokol Dobruška834
17.Valentová Kateřina2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice785
18.Staňková Ema2003 Sokol Radotín Meteor Praha783
19.Vacková Adéla2000 Sokol Radotín Meteor Praha760
20.Otáhalová Barbora2001 Sokol Židlochovice718
21.Kmoníčková Lenka2001 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.696
22.Vlášková Šárka2000 SK Prosek Praha684
23.Šmídová Martina2002 BKV Plzeň594
24.Krpatová Lucie2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice501
25.Hořínková Soňa2003 TJ Slovan Vesec, z.s.491
26.Líbalová Šárka2002 TJ Slovan Vesec, z.s.489
27.Petrušková Klára2003 TJ Sokol Klimkovice481
28.Chadimová Adéla2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.457
29.Závodná Adéla2001 TJ Sokol Klimkovice452
30.Hřebíková Tereza2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.420
31.Klapalová Adéla2003 BC 66 Ivančice418
Štěříková Natalie2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.418
33.Fukalová Beata2000 TJ Slavoj Český Těšín386
34.Moravcová Michaela2000 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.382
35.Klailová Patricie2002 BK ARION PRAHA381
36.Kubová Nikola2000 Badminton Sharks Brno, z.s.380
37.Brejchová Adéla2002 TJ Sokol Nový Knín362
38.Tichá Barbora2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.354
39.Říhová Michaela2003 T-Club Berušky344
Weinerová Tereza2000 SKP Kometa Brno - RS Badminton344
41.Mitrovská Adéla2001 BK ARION PRAHA336
42.Metzová Lucie2004 TJ Sokol Klimkovice320
43.Skuhrová Julie2001 Super Stars Most310
44.Krupičková Aneta2003 BKV Plzeň304
45.Červenková Tereza2000 TJ Sokol Klimkovice284
46.Pazderová Vendula2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.278
47.Zachová Adéla2001 Start Jihlava258
48.Kabátová Klára2001 Keramika Chlumčany242
49.Kohoutová Anna Natálie2002 Super Stars Most238
Kolesárová Zuzana2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.238
51.Kožnarová Lucie2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.237
52.Bouberlová Tereza2002 TJ Sokol Vodňany210
53.Melíšková Karolína2002 Sokol Radotín Meteor Praha207
54.Korábová Barbora2002 TJ Agrotec Hustopeče203
55.Kramešová Zuzana2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.199
56.Truchlá Kateřina2002 TJ Astra Zahradní Město, z.s.181
57.Viktorová Barbora2003 TJ Sokol Doubravka172
58.Bendová Leona2002 Sokol Židlochovice164
Durmiši Tereza2004 Sokol Židlochovice164
60.Šeblová Marcela2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.162
61.Morcinková Zuzana2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.156
62.Pálková Tereza2002 Super Stars Most154
Veselá Veronika2003 TJ Lanškroun, z.s.154
64.Srbová Adéla2000 BaC Kladno153
65.Horová Magdaléna2001 TJ Sokol Doubravka152
66.Šmikmátorová Linda2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.150
67.Horová Eva2001 TJ Bílá Hora Plzeň139
68.Košťálová Klára2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.138
Kryeziu Vanesa2003 TJ Sokol České Budějovice138
70.Fantová Dominika Eva2001 BK TJ Baník Most132
71.Pešatová Štěpánka2002 TJ Astra Zahradní Město, z.s.127
72.Bartnická Agáta2002 SK VITALITY Slezsko o.s.124
Dejlová Veronika2003 TJ Sokol Klimkovice124
Donová Lucie2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.124
75.Otisková Hana2001 TJ Sokol Klimkovice120
76.Kunešová Tereza2003 SK Hamr, z.s. 114
Kusá Lída2002 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.114
Pazderková Nicole2002 TJ Lanškroun, z.s.114
Podolková Žofie2003 TJ Sokol České Budějovice114
Schafferová Sára2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.114
Sendrea Raisa2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.114
Stehlíková Kateřina2000 TJ Montas Hradec Králové114
83.Mathieu Sarah2002 Sokol Radotín Meteor Praha108
84.Weberová Markéta2000 Kabal team Karviná97
85.Čápová Adéla2003 TJ Sokol České Budějovice90
Fuchsová Markéta2004 TJ Sokol Doubravka90
87.Charyparová Tereza2002 BK TU v Liberci, z.s.88
Stejskalová Hana2001 BK TU v Liberci, z.s.88
Weberová Žaneta2000 Kabal team Karviná88
90.Mendreková Dominika2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.86
91.Grusmanová Anna2002 SK Badminton Boreček Opava, z.s.84
92.Sonnková Valentýna2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.80
93.Čvančarová Barbora2000 BK TU v Liberci, z.s.78
Líčková Štěpánka2003 Slavoj Podivín78
Míčková Vendula2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.78
Morchová Veronika2001 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.78
Petrusová Dominika2000 BK Králův Dvůr, z.s.78
Stehlíková Michaela2002 Super Stars Most78
Suchomelová Kateřina2001 BK TJ Baník Most78
Uherová Andrea2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.78
Zikmundová Eliška2001 BK Králův Dvůr, z.s.78
Zimanová Kamila 2000 BKV Plzeň78
103.Pokorná Kateřina2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.73
104.Gruberová Anna2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.66
Šemberová Johana2003 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic66
106.Johnová Barbora2004 Sokol Radotín Meteor Praha54
Mizerová Kateřina2003 BK TU v Liberci, z.s.54
108.Vrbová Barbora2003 BK Omega Olomouc, z.s.46
109.Adamcová Dominika2001 Badminton Akademie Olomouc, z.s.42
Granátová Denisa2003 BK Omega Olomouc, z.s.42
Hučíková Nicole2003 SK VITALITY Slezsko o.s.42
Kubschová Gabriela2000 Badminton Akademie Olomouc, z.s.42
Ledvinková Barbora2002 Sokol Radotín Meteor Praha42
Teyrovská Johana2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.42
Vlasáková Adéla2002 BKV Plzeň42
Všetečková Anna2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice42
117.Rozkurzová Michaela2000 BK ARION PRAHA30
Uhrová Tereza2000 BK ARION PRAHA30
Vejvarová Tereza2001 BK TU v Liberci, z.s.30
1.Švábíková Tereza2000 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.WR114
2.Krpatová Lucie2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice2789
3.Sonnková Valentýna2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.2384
4.Němcová Nela2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.2224
5.Strnadová Iveta2000 TJ Sokol Dobruška2064
Weinerová Tereza2000 SKP Kometa Brno - RS Badminton2064
7.Otáhalová Barbora2001 Sokol Židlochovice2016
8.Bártová Rozálie2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice1958
9.Kobyláková Tereza2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1864
10.Zuzáková Kateřina2002 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.1789
11.Mikelová Kateřina2002 Sokol Radotín Meteor Praha1718
12.Matoušková Zuzana2000 TJ Sokol Křemže1616
13.Janošová Petra2000 SK Hamr, z.s. 1552
Šilhavá Radka2002 SK Hamr, z.s. 1552
15.Vlášková Šárka2000 SK Prosek Praha1520
16.Foukalová Iva2001 TJ Slovan Vesec, z.s.1517
17.Hořínková Soňa2003 TJ Slovan Vesec, z.s.1459
18.Valentová Kateřina2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice1350
19.Čiháková Veronika2001 BaC Kladno1344
20.Škarková Anna2000 BK Kopřivnice, z.s.1325
21.Šmídová Martina2002 BKV Plzeň1146
22.Pazderová Vendula2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.1048
23.Srbová Adéla2000 BaC Kladno976
24.Chadimová Adéla2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.918
Kmoníčková Lenka2001 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.918
26.Růžičková Marie2003 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.766
27.Tichá Barbora2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.765
28.Líbalová Šárka2002 TJ Slovan Vesec, z.s.716
29.Klapalová Adéla2003 BC 66 Ivančice693
30.Kohoutová Anna Natálie2002 Super Stars Most692
31.Van Coppenolle Tallulah2003 TJ Orlová - Lutyně, z.s.670
32.Skuhrová Julie2001 Super Stars Most666
33.Vacková Adéla2000 Sokol Radotín Meteor Praha648
34.Veselá Veronika2003 TJ Lanškroun, z.s.614
35.Zachová Adéla2001 Start Jihlava613
36.Staňková Ema2003 Sokol Radotín Meteor Praha582
37.Moravcová Michaela2000 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.576
38.Červenková Tereza2000 TJ Sokol Klimkovice513
39.Metzová Lucie2004 TJ Sokol Klimkovice491
40.Horová Eva2001 TJ Bílá Hora Plzeň488
41.Mitrovská Adéla2001 BK ARION PRAHA479
42.Klailová Patricie2002 BK ARION PRAHA477
43.Závodná Adéla2001 TJ Sokol Klimkovice476
44.Hřebíková Tereza2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.466
45.Šeblová Marcela2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.455
46.Košťálová Klára2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.430
Štěříková Natalie2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.430
48.Brejchová Adéla2002 TJ Sokol Nový Knín400
49.Petrušková Klára2003 TJ Sokol Klimkovice392
50.Krupičková Aneta2003 BKV Plzeň377
51.Říhová Michaela2003 T-Club Berušky353
52.Melíšková Karolína2002 Sokol Radotín Meteor Praha320
53.Truchlá Kateřina2002 TJ Astra Zahradní Město, z.s.317
54.Viktorová Barbora2003 TJ Sokol Doubravka291
55.Fukalová Beata2000 TJ Slavoj Český Těšín290
Korábová Barbora2002 TJ Agrotec Hustopeče290
57.Kolesárová Zuzana2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.274
58.Kabátová Klára2001 Keramika Chlumčany251
59.Weberová Markéta2000 Kabal team Karviná242
60.Bendová Leona2002 Sokol Židlochovice239
Durmiši Tereza2004 Sokol Židlochovice239
62.Dejlová Veronika2003 TJ Sokol Klimkovice200
Pešatová Štěpánka2002 TJ Astra Zahradní Město, z.s.200
Stejskalová Hana2001 BK TU v Liberci, z.s.200
65.Fantová Dominika Eva2001 BK TJ Baník Most192
Grusmanová Anna2002 SK Badminton Boreček Opava, z.s.192
67.Bartnická Agáta2002 SK VITALITY Slezsko o.s.164
Charyparová Tereza2002 BK TU v Liberci, z.s.164
Weberová Žaneta2000 Kabal team Karviná164
70.Donová Lucie2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.160
71.Morcinková Zuzana2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.156
72.Čápová Adéla2003 TJ Sokol České Budějovice150
Šmikmátorová Linda2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.150
74.Kožnarová Lucie2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.139
Kramešová Zuzana2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.139
76.Kryeziu Vanesa2003 TJ Sokol České Budějovice138
Kusá Lída2002 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.138
Podolková Žofie2003 TJ Sokol České Budějovice138
Schafferová Sára2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.138
Sendrea Raisa2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.138
81.Všetečková Anna2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice126
82.Horová Magdaléna2001 TJ Sokol Doubravka125
Mendreková Dominika2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.125
84.Bouberlová Tereza2002 TJ Sokol Vodňany114
Granátová Denisa2003 BK Omega Olomouc, z.s.114
Johnová Barbora2004 Sokol Radotín Meteor Praha114
Kunešová Tereza2003 SK Hamr, z.s. 114
Mizerová Kateřina2003 BK TU v Liberci, z.s.114
Pazderková Nicole2002 TJ Lanškroun, z.s.114
Petrusová Dominika2000 BK Králův Dvůr, z.s.114
Šemberová Johana2003 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic114
Stehlíková Kateřina2000 TJ Montas Hradec Králové114
Zikmundová Eliška2001 BK Králův Dvůr, z.s.114
Zimanová Kamila 2000 BKV Plzeň114
95.Pokorná Kateřina2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.112
96.Fuchsová Markéta2004 TJ Sokol Doubravka102
Gruberová Anna2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.102
98.Vrbová Barbora2003 BK Omega Olomouc, z.s.86
99.Adamcová Dominika2001 Badminton Akademie Olomouc, z.s.78
Čvančarová Barbora2000 BK TU v Liberci, z.s.78
Hučíková Nicole2003 SK VITALITY Slezsko o.s.78
Ledvinková Barbora2002 Sokol Radotín Meteor Praha78
Míčková Vendula2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.78
Morchová Veronika2001 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.78
Otisková Hana2001 TJ Sokol Klimkovice78
Pálková Tereza2002 Super Stars Most78
Rozkurzová Michaela2000 BK ARION PRAHA78
Soustružníková Markéta2000 SK Radonice, z.s.78
Stehlíková Michaela2002 Super Stars Most78
Studená Marie2002 SK Badminton Přerov, z.s.78
Suchomelová Kateřina2001 BK TJ Baník Most78
Teyrovská Johana2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.78
Uherová Andrea2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.78
Uhrová Tereza2000 BK ARION PRAHA78
Vejvarová Tereza2001 BK TU v Liberci, z.s.78
116.Kubová Nikola2000 Badminton Sharks Brno, z.s.69
1.Sonnková Valentýna2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.2256
2.Hořínková Soňa2003 TJ Slovan Vesec, z.s.2056
3.Němcová Nela2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.1824
4.Krpatová Lucie2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice1755
5.Bártová Rozálie2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice1616
6.Kobyláková Tereza2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1384
7.Mikelová Kateřina2002 Sokol Radotín Meteor Praha1200
8.Foukalová Iva2001 TJ Slovan Vesec, z.s.1171
9.Růžičková Marie2003 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.1146
10.Otáhalová Barbora2001 Sokol Židlochovice1117
11.Vlášková Šárka2000 SK Prosek Praha1088
12.Valentová Kateřina2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice840
13.Šilhavá Radka2002 SK Hamr, z.s. 839
14.Hřebíková Tereza2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.824
15.Srbová Adéla2000 BaC Kladno753
16.Chadimová Adéla2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.718
17.Janošová Petra2000 SK Hamr, z.s. 694
18.Líbalová Šárka2002 TJ Slovan Vesec, z.s.688
19.Moravcová Michaela2000 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.646
20.Strnadová Iveta2000 TJ Sokol Dobruška620
21.Kmoníčková Lenka2001 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.616
22.Čiháková Veronika2001 BaC Kladno552
Závodná Adéla2001 TJ Sokol Klimkovice552
24.Adámková Jana2001 BK 93 Hořovice520
25.Kohoutová Anna Natálie2002 Super Stars Most489
26.Tichá Barbora2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.488
27.Šmídová Martina2002 BKV Plzeň481
28.Šmikmátorová Linda2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.474
29.Škarková Anna2000 BK Kopřivnice, z.s.468
30.Štěříková Natalie2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.430
Weinerová Tereza2000 SKP Kometa Brno - RS Badminton430
32.Metzová Lucie2004 TJ Sokol Klimkovice392
Vacková Adéla2000 Sokol Radotín Meteor Praha392
34.Kubová Nikola2000 Badminton Sharks Brno, z.s.380
35.Pazderová Vendula2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.370
36.Červenková Tereza2000 TJ Sokol Klimkovice356
37.Staňková Ema2003 Sokol Radotín Meteor Praha319
38.Zachová Adéla2001 Start Jihlava318
39.Krupičková Aneta2003 BKV Plzeň290
40.Brejchová Adéla2002 TJ Sokol Nový Knín284
Mitrovská Adéla2001 BK ARION PRAHA284
42.Kožnarová Lucie2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.265
43.Horová Eva2001 TJ Bílá Hora Plzeň261
44.Kabátová Klára2001 Keramika Chlumčany254
Klailová Patricie2002 BK ARION PRAHA254
46.Petrušková Klára2003 TJ Sokol Klimkovice248
47.Klapalová Adéla2003 BC 66 Ivančice245
48.Melíšková Karolína2002 Sokol Radotín Meteor Praha244
49.Kramešová Zuzana2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.236
Šeblová Marcela2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.236
51.Košťálová Klára2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.230
52.Charyparová Tereza2002 BK TU v Liberci, z.s.203
53.Korábová Barbora2002 TJ Agrotec Hustopeče200
54.Říhová Michaela2003 T-Club Berušky192
55.Veselá Veronika2003 TJ Lanškroun, z.s.188
56.Fukalová Beata2000 TJ Slavoj Český Těšín184
57.Truchlá Kateřina2002 TJ Astra Zahradní Město, z.s.170
58.Weberová Markéta2000 Kabal team Karviná166
59.Durmiši Tereza2004 Sokol Židlochovice164
Viktorová Barbora2003 TJ Sokol Doubravka164
61.Pálková Tereza2002 Super Stars Most156
62.Neubauerová Klára2004 TJ Sokol České Budějovice150
Stehlíková Kateřina2000 TJ Montas Hradec Králové150
64.Johnová Barbora2004 Sokol Radotín Meteor Praha138
65.Donová Lucie2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.124
Horová Magdaléna2001 TJ Sokol Doubravka124
Weberová Žaneta2000 Kabal team Karviná124
68.Grusmanová Anna2002 SK Badminton Boreček Opava, z.s.120
Mathieu Sarah2002 Sokol Radotín Meteor Praha120
Otisková Hana2001 TJ Sokol Klimkovice120
71.Skuhrová Julie2001 Super Stars Most116
72.Kusá Lída2002 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.114
Šemberová Johana2003 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic114
Studená Marie2002 SK Badminton Přerov, z.s.114
75.Pokorná Kateřina2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.112
76.Dejlová Veronika2003 TJ Sokol Klimkovice88
Pešatová Štěpánka2002 TJ Astra Zahradní Město, z.s.88
78.Bendová Leona2002 Sokol Židlochovice86
79.Gruberová Anna2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.78
Jirásková Adéla2004 BK Králův Dvůr, z.s.78
Kunešová Tereza2003 SK Hamr, z.s. 78
Líčková Štěpánka2003 Slavoj Podivín78
Morchová Veronika2001 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.78
Pazderková Nicole2002 TJ Lanškroun, z.s.78
Petrusová Dominika2000 BK Králův Dvůr, z.s.78
Schafferová Sára2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.78
Sendrea Raisa2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.78
Stejskalová Hana2001 BK TU v Liberci, z.s.78
Suchomelová Kateřina2001 BK TJ Baník Most78
Vlasáková Adéla2002 BKV Plzeň78
Všetečková Anna2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice78
Zikmundová Eliška2001 BK Králův Dvůr, z.s.78
Zimanová Kamila 2000 BKV Plzeň78
94.Bartnická Agáta2002 SK VITALITY Slezsko o.s.55
95.Kolesárová Zuzana2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.46
Mendreková Dominika2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.46
Vrbová Barbora2003 BK Omega Olomouc, z.s.46
98.Adamcová Dominika2001 Badminton Akademie Olomouc, z.s.42
Čvančarová Barbora2000 BK TU v Liberci, z.s.42
Fantová Dominika Eva2001 BK TJ Baník Most42
Granátová Denisa2003 BK Omega Olomouc, z.s.42
Hučíková Nicole2003 SK VITALITY Slezsko o.s.42
Ledvinková Barbora2002 Sokol Radotín Meteor Praha42
Míčková Vendula2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.42
Mizerová Kateřina2003 BK TU v Liberci, z.s.42
Morcinková Zuzana2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.42
Soustružníková Markéta2000 SK Radonice, z.s.42
Stehlíková Michaela2002 Super Stars Most42
Teyrovská Johana2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.42
Uherová Andrea2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.42
Vejvarová Tereza2001 BK TU v Liberci, z.s.42
112.Kubschová Gabriela2000 Badminton Akademie Olomouc, z.s.12
 
X
Enter your e-mail address.
Enter the password that accompanies your e-mail.
Loading