logo
Český badmintonový svaz

Historické


Dospělí - stav k 05.04.2018

Kategorie: 
Dospělí
Top N nejlepších výsledků: 
5
Období: 
05.04.2017 - 05.04.2018
Typ: 
Průběžný
Sezona: 
2017-2018
Vyhledat: CTRL+F
1.Ludík Milan1992 Sokol Radotín Meteor PrahaWR93
2.Mendrek Adam1995 BADMINTON FSpS MU, z.s.WR110
3.Louda Jan1999 USK PlzeňWR154
4.Janáček Jaromír1995 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.WR230
5.Král Ondřej1999 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.WR237
6.Zevl Lukáš1991 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.WR248
7.Vícen Jarolím1989 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.4200
8.Valenta Bedřich1995 Super Stars Most3904
9.Holub Lukáš1996 TJ Montas Hradec Králové3184
10.Louda Jiří1995 USK Plzeň3000
11.Beran Petr1999 TJ Sokol Křemže2664
12.Benbenek Jan1988 TJ Sokol Plesná2440
13.Helar Ondřej1995 Start Jihlava1520
14.Synovec Pavel1998 Sokol Radotín Meteor Praha1480
15.Klimeš Ondřej1997 TJ Slovan Vesec, z.s.1472
16.Blaník Adam2000 TJ Orlová - Lutyně, z.s.1443
17.Stejskal David1996 TJ Slovan Vesec, z.s.1408
18.Wijaya Enggar Paksi1999 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.1280
19.Fiala Jan1998 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1256
20.Teller Marek1990 Sokol Radotín Meteor Praha1240
Zahrádka Jakub1992 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1240
22.Somerlík Jan1998 TJ Sokol Klimkovice1200
23.Voráč Přemysl1987 USK Plzeň1144
24.Tlustý Lukáš1992 TJ Sokol Dobruška1141
25.Viktora Jan2001 TJ Sokol Doubravka1045
26.Vorlík Jan1996 SK Prosek Praha1032
27.Král Jiří2000 BK TJ Baník Most1028
28.Tomala Petr1990 TJ Sokol Klimkovice996
29.Kural Martin1999 USK Plzeň973
30.Skřivan Jakub1996 TJ Montas Hradec Králové962
31.Aubus Marek2001 TJ Montas Hradec Králové936
32.Hubáček Jan1995 TJ Montas Hradec Králové920
33.Pokorný David1984 BADMINTON FSpS MU, z.s.899
34.Repiar Samuel1994 Super Stars Most868
35.Ehm Matěj2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice845
36.Prokeš Michal1990 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic832
37.Bláha Václav1980 SK Hamr, z.s. 795
38.Švejda Tomáš2002 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.781
39.Klimaj Jan1979 TJ Jiskra Nejdek, z.s.756
40.Dvořák Radim1989 BK Králův Dvůr, z.s.737
41.Strnad Tomáš2000 TJ Sokol Dobruška688
42.Pokorný Oldřich1996 BaC Kladno642
43.Skrčený Daniel1978 BaC Kladno638
44.Bureš Jiří1998 BADMINTON FSpS MU, z.s.632
Krajča Tomáš1986 SK Prosek Praha632
46.Vitvera Jan1987 TJ Astra Zahradní Město, z.s.616
47.Holeček Jaroslav1992 BK Králův Dvůr, z.s.613
48.Nesveda Adam1996 TJ Jiskra Nejdek, z.s.592
49.Kavan Pavel1973 SK Badminton Tábor, z.s.558
50.Neděla René1980 TJ Montas Hradec Králové552
51.Port Jan1972 Super Stars Most548
52.Chlubna Jaroslav2001 Badminton Akademie Olomouc, z.s.538
53.Koňas Jan1996 BK TU v Liberci, z.s.511
54.Pleska Josef1996 BADMINTON FSpS MU, z.s.509
55.Oros Ladislav1971 Super Stars Most508
56.Sagáčik Jakub1992 BK Kopřivnice, z.s.507
57.Macák Jan1999 SK Hamr, z.s. 488
58.Vitvera Jakub1988 Sokol Radotín Meteor Praha485
59.Brabec Dean1996 Sokol Radotín Meteor Praha480
60.Benbenek Václav1990 TJ Orlová - Lutyně, z.s.466
61.Samek Jaroslav1984 SK BC Premiera458
62.Kukač Jindřich1997 TJ Sokol Křemže440
63.Šída Mirko1990 BK TU v Liberci, z.s.431
64.Odvárka Petr1986 BKV Plzeň428
65.Srnec Jan1994 Sokol Židlochovice415
66.Twardzik Adam2001 Super Stars Most414
67.Myšák Lukáš1989 TJ Astra Zahradní Město, z.s.398
Rombald Martin1987 SK Hamr, z.s. 398
69.Sokol Martin1973 SKP Kometa Brno - RS Badminton366
70.Šplíchal Tomáš1980 SKP Kometa Brno - RS Badminton364
71.Sklář David1993 SK Hamr, z.s. 360
72.Panoš Martin1974 BK TU v Liberci, z.s.356
73.Skočdopole Miroslav1979 TJ Sokol Dobruška352
74.Konupka Jiří1965 BaC Kladno349
75.Pohanka Tomáš1996 BKV Plzeň347
76.Matějka Jan1989 TJ Sokol České Budějovice339
77.Šrámek Adam1998 TJ Chemička Ústí nad Labem324
78.Horut Tomáš1991 S.K. P.E.M.A. Opava, z.s.318
Nývlt Jiří1989 TJ Slovan Vesec, z.s.318
80.Šváb Matěj1994 TJ Sokol Dobruška310
81.Nevečeřal Martin1981 Badminton Proboštov z.s.302
Šula Fabian1995 TJ Ostrov302
Wsól Lukáš1990 TJ Sokol Polabiny Pardubice302
84.Haršanyi Michal1974 TJ Slovan Vesec, z.s.298
85.Knopp Tomáš1974 SK Jupiter294
86.Sedláček Filip1998 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.286
87.Láznička Jakub2000 TJ Sokol Klimkovice280
Vachálek Juraj1990 BK TU v Liberci, z.s.280
89.Tichý Jakub1997 TJ Montas Hradec Králové277
90.Šercl Jonatan1999 Sokol Radotín Meteor Praha274
91.Králíček Jan2000 Super Stars Most268
92.Halsch Pavel1968 VSK VŠV Brno264
93.Poříz Leoš1974 Start Jihlava262
94.Sváta Zdeněk1982 TJ Astra Zahradní Město, z.s.261
95.Stádník Filip1978 SK Prosek Praha258
96.Marek Filip2001 BK TU v Liberci, z.s.256
97.Václavík Marek1976 BK Kopřivnice, z.s.250
98.Vajsejtl Jiří2000 TJ Slovan Vesec, z.s.248
Vašíček Peter1989 BK Kopřivnice, z.s.248
100.Slabý Martin1982 TJ Orlová - Lutyně, z.s.244
101.Kalina Vít1999 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.243
102.Kožušník David1980 VSK VŠB - TU Ostrava240
103.Slíva Martin2001 BK Kopřivnice, z.s.239
104.Hlavička Miroslav1960 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.238
105.Kudláček Josef1965 TJ ČZ Strakonice, spolek235
106.Hynek Tomáš2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.234
Vlk Vratislav1972 BaC Kladno234
108.Schoř Marek1972 BK Králův Dvůr, z.s.226
109.Kurz Lukáš1991 TJ Astra Zahradní Město, z.s.224
Novák Jan1996 TJ Bílá Hora Plzeň224
Slíva Jan1999 TJ Sokol Klimkovice224
112.Urban Michal2001 Badminton Akademie Olomouc, z.s.222
113.Volf Vojtěch2002 BaC Kladno220
114.Nevečeřal Lukáš1979 Badminton Proboštov z.s.216
115.Richtr Josef1992 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.214
116.Pohanka Pavel2000 BKV Plzeň213
117.Halfar Jiří1983 TJ Sokol Klimkovice212
Pelc Simeon1998 BK 93 Hořovice212
119.Chumchal Martin2002 BK Omega Olomouc, z.s.210
Závodný Ondřej1999 TJ Sokol Klimkovice210
121.Dvořák Vojtěch2000 BaC Kladno208
Kufa Marek1999 TJ Slavoj Český Těšín208
123.Venclů Filip1986 SK UP Olomouc203
124.Dobrovolný Jan1994 Keramika Chlumčany196
Paseka Daniel1998 BADMINTON FSpS MU, z.s.196
126.König Marián1975 SK Žíznivý papoušek badminton193
127.Morávek Michal2002 BaC Kladno192
128.Čapek Jiří1975 Super Stars Most187
129.Krejsa Jakub1987 TJ Sokol Doubravka186
130.Siegl Martin2000 TJ Montas Hradec Králové184
131.Abraham Tomáš2000 Super Stars Most180
132.Hadáček Albert1997 TJ Sokol České Budějovice178
133.Steiner Ondřej1991 TJ Sokol Doubravka176
134.Chmelař Roman1986 TJ Montas Hradec Králové175
135.Jouda Jan1998 TJ Astra Zahradní Město, z.s.174
136.Pham Van Thanh1992 TJ ČZ Strakonice, spolek170
137.Tůma Dalibor1998 BK Kopřivnice, z.s.168
138.Pirtyák Petr1981 TJ Sokol Křemže166
139.Dostál Marek2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.165
140.Kyzlík Kamil1978 SK Hamr, z.s. 164
141.Jedzok Petr1977 SK UP Olomouc158
Mazúr Jakub1992 BADMINTON FSpS MU, z.s.158
Mendrek Wojciech1997 TJ Slavoj Český Těšín158
144.Brázda Tadeáš2002 BC 66 Ivančice156
Chaloupka Miloš1988 SK Badminton Tábor, z.s.156
Dostál Martin2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.156
147.Mouai Hatem1967 SK Troja, z.s.154
148.Chalupa Petr1998 BKV Plzeň152
Lapáček Vojtěch1999 TJ Sokol České Budějovice152
150.Schmied Martin1982 TJ Chropyně150
151.Horn Martin1992 SK Hamr, z.s. 148
152.Měřička Jiří1990 TJ Astra Zahradní Město, z.s.146
153.Grošov Pavel2000 BADMINTON FSpS MU, z.s.142
154.Bocharov Anton1987 SK Prosek Praha140
Lecian Kristian1999 TJ Astra Zahradní Město, z.s.140
Mráz Šimon2001 TJ Sokol Doubravka140
Reichman Jakub2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.140
158.Šilhan Ondřej2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.139
159.Skalský Jiří2000 BK Králův Dvůr, z.s.138
Sopko Martin1978 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.138
161.Dohnal Jiří1963 BK TU v Liberci, z.s.137
162.Grund Michal2001 TJ Sokol Polabiny Pardubice136
Novotný Robert1978 BaC Kladno136
164.Mutl Filip1998 SK Hamr, z.s. 134
165.Říha Michal1978 SKP Kometa Brno - RS Badminton132
Soták Tomáš1999 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.132
167.Kadlec Ondřej1985 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.130
168.Franek Lukáš2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.128
Střeleček Marek1999 TJ Montas Hradec Králové128
Vojta Michal1990 TJ Sokol Vodňany128
Weinbrenner Michal1974 Sokol Židlochovice128
172.Karas Milan1987 TJ Sokol Doubravka125
Lutsak Viktor2000 TJ Jiskra Nejdek, z.s.125
Sluka Jakub1985 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.125
175.Kalousek Aleš1977 BC 66 Ivančice124
176.Sára Zdeněk1983 SK BC Premiera120
177.Skála Tomáš1992 TJ Sokol Polabiny Pardubice118
Takáč Roman1980 Keramika Chlumčany118
179.Musil Jiří1995 TJ ČZ Strakonice, spolek117
180.Klíma Petr1980 SK Hamr, z.s. 116
181.Blažek Jan2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.115
182.Baloun Marek1991 TJ Slovan Karlovy Vary114
Soukup Lukáš1995 BKV Plzeň114
Žalmánek Jan1996 TJ Chropyně114
185.Derka Jiří2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.113
186.Brothánek Vojtěch1996 TJ Astra Zahradní Město, z.s.112
Ehm Adam2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice112
188.Smetana Josef1972 TJ ČZ Strakonice, spolek108
189.Helar Jakub1992 Start Jihlava107
190.Tichý Michal1987 TJ ČZ Strakonice, spolek102
191.Hodek Martin1980 TJ Sokol Polabiny Pardubice101
192.Holubec Pavel1970 SK Hamr, z.s. 100
Kostrhun Adam2000 Slavoj Podivín100
Modlinger Tomáš1987 BaC Kladno100
Stolowitski Eugene1985 SK Prosek Praha100
196.Veverka Tomáš1982 S.K. P.E.M.A. Opava, z.s.99
197.Volf Matěj2001 SK Radonice, z.s.98
198.Broda Ondřej2001 TJ Sokol Klimkovice97
199.Kocian Šimon2002 Badminton Akademie Olomouc, z.s.96
Štork Milan1949 TJ Bílá Hora Plzeň96
Straka Jakub2000 Super Stars Most96
202.Brázda Jáchym2001 SK Radonice, z.s.94
Egermaier Jiří1982 SK Jupiter94
Sonnek Tomáš1993 S.K. P.E.M.A. Opava, z.s.94
205.Přib Zdeněk1994 TJ ČZ Strakonice, spolek93
206.Vaněk David1992 Badminton Akademie Olomouc, z.s.92
207.Beznoska Miloslav1986 SK Prosek Praha90
Frýza Ondřej1992 TJ Chropyně90
Vítek Radek1985 SK Hamr, z.s. 90
210.Hevessy Ondřej2001 TJ Orlová - Lutyně, z.s.88
Nezval Tomáš1987 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.88
Sebera Vojtěch2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.88
Vitoš Michal2000 TJ Slavoj Český Těšín88
214.Kundera Karel1962 TJ Sokol Osík87
215.Drudík Ota1992 USK Plzeň86
Dvořák Daniel2000 BK Králův Dvůr, z.s.86
Fürst Daniel2003 Sokol Radotín Meteor Praha86
Hodiánek Pavel1988 TJ Sokol České Budějovice86
Staš Radomír1976 TJ Orlová - Lutyně, z.s.86
Vacek Petr1989 TJ Sokol Doubravka86
221.Ladma Martin1998 TJ Sokol Dobruška84
222.Lipka Jakub2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.82
223.Neuvirth Jakub1993 Start Jihlava81
Viest Michal1996 TJ Sokol Plesná81
225.Budzel Filip1996 TJ Sokol Klimkovice80
Hrdina Pavel1967 SK UP Olomouc80
Hrnčár Petr1999 TJ Sokol Dobruška80
Szarzec Adam1997 TJ Slavoj Český Těšín80
229.Bumbálek Kryštof1999 TJ Slovan Vesec, z.s.78
Günther Robin1985 BK Goram Teplice, z.s.78
Hroch Tomáš1965 SK UP Olomouc78
Nesvačil Michal2002 SK Radonice, z.s.78
Pašek Michal1987 SK Jupiter78
Plošek Lukáš1987 SK Hamr, z.s. 78
Šeďa Vít1971 SK Prosek Praha78
Slavík Miroslav1990 TJ Chropyně78
Štefek Jakub2001 Kabal team Karviná78
238.Tajmr Vojtěch2000 TJ Slovan Vesec, z.s.76
239.Suttr Martin1979 Spartak Chrást74
240.Dušek Richard1973 TJ Bílá Hora Plzeň72
Kubík Jiří1977 SK Jupiter72
Škopek Petr1991 TJ Bílá Hora Plzeň72
243.Kostelecký Jan2002 TJ Lanškroun, z.s.68
Legát Vojtěch1996 TJ Sokol Doubravka68
245.Bičan Petr2001 BK Králův Dvůr, z.s.65
246.Chaloupka Miloš1961 SK Badminton Tábor, z.s.64
247.Plachta Lukáš1980 TJ Sokol Vodňany62
248.Dvořák Martin1986 Zbrklý úder - Badminton Klatovy60
Koudelka Martin1968 TJ Sokol Křemže60
Multuš Vítězslav1969 SK Badminton Tábor, z.s.60
251.Ehm Ervín1972 TJ Sokol Polabiny Pardubice59
Hnilička Roman1974 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.59
Janoušek Petr2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice59
Sklář Vladimír1974 TJ Sokol Křemže59
255.Steinbauer Petr1985 TJ Sokol Křemže58
256.Breznen Adam2001 Kabal team Karviná55
Metz Lukáš2001 TJ Sokol Klimkovice55
Míra Patrik2003 TJ Slavoj Český Těšín55
259.Kovařík Petr1970 Keramika Chlumčany54
Ngo Manh Huy1991 TJ Slovan Vesec, z.s.54
Stehno Petr1977 SK Hamr, z.s. 54
Štika Jan1977 TJ Spoje Praha54
263.Böhm Michal1987 SK Prosek Praha46
Poříz Vojtěch2003 Start Jihlava46
Zrůna Michal1987 SK Žíznivý papoušek badminton46
266.Csibri David1998 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.45
Hurta Jakub1996 BK Kopřivnice, z.s.45
268.Bízek Vojtěch2002 BK ARION PRAHA42
Horák Filip1990 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.42
Komár Tomáš1994 TJ Sokol Klimkovice42
Král Martin1994 BK TJ Baník Most42
Krásný Petr1965 BK Králův Dvůr, z.s.42
Mareš Michal2000 SK Radonice, z.s.42
Šváb Michal1987 TJ Sokol Dobruška42
Tichý Štěpán 2001 Badminton VK Aš42
Valter Ondřej1999 BK Goram Teplice, z.s.42
277.Kallus Michal1987 TJ Slavoj Český Těšín40
Petrův Josef1995 TJ Sokol Vodňany40
279.Bauer Michael1999 BADMINTON FSpS MU, z.s.39
Landgráf Martin1999 BKV Plzeň39
281.Kabát Daniel1974 Keramika Chlumčany38
282.Černík Tomáš2001 TJ Sokol Klimkovice37
Dorazil Milan1988 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.37
284.Parkos David1974 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.33
285.Hubáček Matěj1999 Sokol Radotín Meteor Praha32
Janoštík Jan2003 TJ Sokol České Budějovice32
Pistulka Radek1997 USK Plzeň32
Waller David2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.32
Waller Tomáš1995 TJ Astra Zahradní Město, z.s.32
290.Herzán David2002 Slavoj Podivín30
Kalbáč Štěpán2002 TJ ČZ Strakonice, spolek30
Máchal Jaroslav1999 TJ Slovan Vesec, z.s.30
Málek Martin1996 TJ Chemička Ústí nad Labem30
Pekar Jan1986 TJ ČZ Strakonice, spolek30
Sáňka Miloslav1974 SKP Kometa Brno - RS Badminton30
296.Palán Václav2001 SK Prosek Praha28
Vild Petr1974 SK Jupiter28
298.Holeček Jiří1955 TJ Sokol Křemže26
Lapáček Jan1996 TJ Sokol České Budějovice26
Mirvald Václav1972 Spartak Chrást26
Takáč Michal1988 Keramika Chlumčany26
302.Nešetřil Michal1974 TJ Sokol Klimkovice25
Prek Šimon2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.25
Tymeš Michal2002 SK Hamr, z.s. 25
305.Janošov Radek2003 SK Hamr, z.s. 22
Voráč Přemysl1961 TJ Bílá Hora Plzeň22
307.Kubáček Jan2001 BK TU v Liberci, z.s.20
308.Pergl Tomáš2000 BK Králův Dvůr, z.s.19
309.Nečas Pavel1975 TJ Sokol Vodňany18
Pavlis Michael1993 TJ Sokol Vodňany18
Piorecký Jan1974 Zbrklý úder - Badminton Klatovy18
Uhlík Matouš1998 Keramika Chlumčany18
313.Holec Daniel1992 TJ Astra Zahradní Město, z.s.16
Mádle Lukáš2001 BK TU v Liberci, z.s.16
Veselý Tomáš1993 USK Plzeň16
Weinzettl René1991 BK ARION PRAHA16
Weinzettl Štěpán1993 BK ARION PRAHA16
318.Vaněček Jan1982 TJ Bílá Hora Plzeň15
319.Brázda Radek1966 BC 66 Ivančice13
Kočí Jakub1999 TJ Orlová - Lutyně, z.s.13
Schmid Radek1983 BC 66 Ivančice13
Vašátko Michal1998 TJ Sokol Klimkovice13
Vodička Václav1992 SK Hamr, z.s. 13
Wanke Karel2002 S.K. P.E.M.A. Opava, z.s.13
Zítka Petr1966 BC Hamry nad Sázavou13
326.Canibal Petr2001 Kabal team Karviná12
Diviš Jakub2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.12
Jouda Tomáš1971 TJ Astra Zahradní Město, z.s.12
Jurča Tomáš2003 TJ Lanškroun, z.s.12
Kamaryt Miloš1964 TJ Jiskra Nejdek, z.s.12
Pokorný Lukáš2001 SK Hamr, z.s. 12
Slíva Martin2002 Kabal team Karviná12
Vomáčka Petr1978 TJ Sokol Osík12
334.Kubec Jan2000 SK Badminton Tábor, z.s.10
Maršík Pavel1972 SK Badminton Tábor, z.s.10
Matoušek Jan1973 Zbrklý úder - Badminton Klatovy10
337.Šemík Vladimír1980 Start Jihlava4
338.Hazuka Libor1973 TJ Sokol Vodňany3
1.Drančák Pavel1988 Sokol Radotín Meteor Praha4400
2.Holub Lukáš1996 TJ Montas Hradec Králové4280
Hubáček Jan1995 TJ Montas Hradec Králové4280
4.Hubáček Matěj1999 Sokol Radotín Meteor Praha4120
5.Hubáček Michal1997 Sokol Radotín Meteor Praha3696
6.Stoklas Ivo1992 Sokol Radotín Meteor Praha3304
7.Beran Petr1999 TJ Sokol Křemže3152
8.Herout Martin1980 TJ Montas Hradec Králové2824
Neděla René1980 TJ Montas Hradec Králové2824
10.Hošek Petr1989 Sokol Radotín Meteor Praha2704
Jelínek Petr1990 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.2704
12.Voráč Přemysl1987 USK Plzeň2624
13.Král Ondřej1991 Sokol Židlochovice2384
14.Kukač Jindřich1997 TJ Sokol Křemže2232
15.Bitman Jakub1988 Sokol Radotín Meteor Praha2200
Vícen Jarolím1989 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.2200
17.Šelong Vojtěch1993 BADMINTON FSpS MU, z.s.2117
18.Benbenek Jan1988 TJ Sokol Plesná2061
19.Šída Mirko1990 BK TU v Liberci, z.s.1960
20.Světnička Michal1994 SK Brno Slatina, z.s.1952
21.Teller Marek1990 Sokol Radotín Meteor Praha1928
22.Kurz Lukáš1991 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1832
Zahrádka Jakub1992 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1832
24.Janáček Jaromír1995 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1824
25.Skrčený Daniel1978 BaC Kladno1789
26.Vorlík Jan1996 SK Prosek Praha1680
27.Benbenek Václav1990 TJ Orlová - Lutyně, z.s.1619
28.Beznoska Miloslav1986 SK Prosek Praha1592
29.Vitvera Jan1987 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1552
30.Mazúr Jakub1992 BADMINTON FSpS MU, z.s.1549
31.Fiala Jan1998 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1526
32.Synovec Pavel1998 Sokol Radotín Meteor Praha1509
33.Somerlík Jan1998 TJ Sokol Klimkovice1504
34.Kural Martin1999 USK Plzeň1437
Pistulka Radek1997 USK Plzeň1437
36.Král Jiří2000 BK TJ Baník Most1318
37.Bureš Jiří1998 BADMINTON FSpS MU, z.s.1288
38.Wijaya Enggar Paksi1999 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.1280
39.Šváb Matěj1994 TJ Sokol Dobruška1256
40.Blaník Adam2000 TJ Orlová - Lutyně, z.s.1228
41.Šercl Jonatan1999 Sokol Radotín Meteor Praha1197
42.Louda Jiří1995 USK Plzeň1192
43.Vajsejtl Jiří2000 TJ Slovan Vesec, z.s.1141
44.Krajča Tomáš1986 SK Prosek Praha1056
Švejda Tomáš2002 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1056
46.Helar Ondřej1995 Start Jihlava1036
47.Böhm Michal1987 SK Prosek Praha1006
Stádník Filip1978 SK Prosek Praha1006
49.Bureš Marek1986 TJ Sokol Dobruška998
50.Oros Ladislav1971 Super Stars Most996
51.Ehm Matěj2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice941
52.Weinzettl René1991 BK ARION PRAHA938
53.Palán Václav2001 SK Prosek Praha920
54.Klimeš Ondřej1997 TJ Slovan Vesec, z.s.917
55.Pokorný Oldřich1996 BaC Kladno895
56.Skočdopole Miroslav1979 TJ Sokol Dobruška890
57.Port Jan1972 Super Stars Most866
58.Panoš Martin1974 BK TU v Liberci, z.s.856
59.Vitvera Jakub1988 Sokol Radotín Meteor Praha826
60.Tlustý Lukáš1992 TJ Sokol Dobruška808
61.Macák Jan1999 SK Hamr, z.s. 807
62.Sklář David1993 SK Hamr, z.s. 771
63.Budzel Filip1996 TJ Sokol Klimkovice760
Stejskal David1996 TJ Slovan Vesec, z.s.760
Strnad Tomáš2000 TJ Sokol Dobruška760
66.Holeček Jaroslav1992 BK Králův Dvůr, z.s.759
67.Srnec Jan1994 Sokol Židlochovice758
68.Brabec Dean1996 Sokol Radotín Meteor Praha752
69.Prokeš Michal1990 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic749
70.Slabý Martin1982 TJ Orlová - Lutyně, z.s.734
71.Skřivan Jakub1996 TJ Montas Hradec Králové730
72.Koňas Jan1996 BK TU v Liberci, z.s.724
Vašátko Michal1998 TJ Sokol Klimkovice724
74.Marek Filip2001 BK TU v Liberci, z.s.690
75.Morávek Michal2002 BaC Kladno687
76.Samek Jaroslav1984 SK BC Premiera678
77.Wsól Lukáš1990 TJ Sokol Polabiny Pardubice677
78.Stehlík Jiří1979 BK Králův Dvůr, z.s.672
79.Schoř Marek1972 BK Králův Dvůr, z.s.665
80.Sagáčik Jakub1992 BK Kopřivnice, z.s.648
81.Aubus Marek2001 TJ Montas Hradec Králové640
82.Brothánek Vojtěch1996 TJ Astra Zahradní Město, z.s.632
83.Slíva Martin2001 BK Kopřivnice, z.s.616
84.Helar Jakub1992 Start Jihlava594
85.Horut Tomáš1991 S.K. P.E.M.A. Opava, z.s.590
Kulíšek Vít2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.590
87.Franek Lukáš2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.582
88.Abraham Tomáš2000 Super Stars Most566
89.Odvárka Petr1986 BKV Plzeň561
90.Vachálek Juraj1990 BK TU v Liberci, z.s.560
91.Tichý Jakub1997 TJ Montas Hradec Králové559
92.Viest Michal1996 TJ Sokol Plesná558
93.Jouda Jan1998 TJ Astra Zahradní Město, z.s.550
Lecian Kristian1999 TJ Astra Zahradní Město, z.s.550
95.Matějka Jan1989 TJ Sokol České Budějovice541
96.Tomala Petr1990 TJ Sokol Klimkovice535
97.Králíček Jan2000 Super Stars Most532
Slíva Jan1999 TJ Sokol Klimkovice532
99.Václavík Marek1976 BK Kopřivnice, z.s.527
100.Haršanyi Michal1974 TJ Slovan Vesec, z.s.516
Šrámek Adam1998 TJ Chemička Ústí nad Labem516
102.Rombald Martin1987 SK Hamr, z.s. 498
Závodný Ondřej1999 TJ Sokol Klimkovice498
104.Konupka Jiří1965 BaC Kladno486
Šilhan Ondřej2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.486
Vlk Vratislav1972 BaC Kladno486
107.Dvořák Radim1989 BK Králův Dvůr, z.s.476
108.Paseka Daniel1998 BADMINTON FSpS MU, z.s.466
109.Pohanka Pavel2000 BKV Plzeň462
Sokol Martin1973 SKP Kometa Brno - RS Badminton462
111.Koudelka Michal1971 TJ Sokol Křemže446
112.Pokorný David1984 BADMINTON FSpS MU, z.s.444
113.Knopp Tomáš1974 SK Jupiter442
114.Kavan Pavel1973 SK Badminton Tábor, z.s.436
115.Nevečeřal Lukáš1979 Badminton Proboštov z.s.423
116.Siegl Martin2000 TJ Montas Hradec Králové418
117.Chmelař Roman1986 TJ Montas Hradec Králové416
118.Chumchal Martin2002 BK Omega Olomouc, z.s.414
Twardzik Adam2001 Super Stars Most414
120.Lapáček Vojtěch1999 TJ Sokol České Budějovice405
121.Poříz Leoš1974 Start Jihlava398
122.Pleska Josef1996 BADMINTON FSpS MU, z.s.394
123.Dvořák Vojtěch2000 BaC Kladno392
124.Jedzok Petr1977 SK UP Olomouc390
Urban Michal2001 Badminton Akademie Olomouc, z.s.390
126.Blažek Jan2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.388
127.Ehm Adam2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice384
128.Pohanka Tomáš1996 BKV Plzeň383
Volf Vojtěch2002 BaC Kladno383
130.Tůma Dalibor1998 BK Kopřivnice, z.s.382
131.Mirvald Václav1972 Spartak Chrást380
132.Pelc Simeon1998 BK 93 Hořovice374
133.Čapek Jiří1975 Super Stars Most370
134.Chaloupka Miloš1988 SK Badminton Tábor, z.s.366
Nývlt Jiří1989 TJ Slovan Vesec, z.s.366
Plundrich Tomáš1983 USK Plzeň366
137.Dorazil Milan1988 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.362
138.Láznička Jakub2000 TJ Sokol Klimkovice358
139.Halfar Jiří1983 TJ Sokol Klimkovice354
140.Hynek Tomáš2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.352
Kalina Vít1999 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.352
142.Kocian Šimon2002 Badminton Akademie Olomouc, z.s.348
Krejsa Jakub1987 TJ Sokol Doubravka348
144.Vacek Petr1989 TJ Sokol Doubravka342
145.Derka Jiří2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.337
146.Repiar Samuel1994 Super Stars Most332
147.Myšák Lukáš1989 TJ Astra Zahradní Město, z.s.328
Soták Tomáš1999 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.328
149.Kovařík Petr1970 Keramika Chlumčany326
150.Dohnal Jiří1963 BK TU v Liberci, z.s.322
151.Broda Ondřej2001 TJ Sokol Klimkovice318
152.Horák Filip1990 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.316
153.Hlavička Miroslav1960 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.306
154.Halsch Pavel1968 VSK VŠV Brno305
155.Janoštík Jan2003 TJ Sokol České Budějovice304
Sebera Vojtěch2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.304
157.Sedláček Filip1998 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.302
158.Soukup Lukáš1995 BKV Plzeň294
159.Venclů Filip1986 SK UP Olomouc282
160.Haring Miroslav1993 BK TU v Liberci, z.s.280
Koždoň Daniel1992 TJ Slavoj Český Těšín280
162.Weinbrenner Michal1974 Sokol Židlochovice278
163.Chlubna Jaroslav2001 Badminton Akademie Olomouc, z.s.276
164.Nevečeřal Martin1981 Badminton Proboštov z.s.275
165.König Marián1975 SK Žíznivý papoušek badminton274
Slavík Miroslav1990 TJ Chropyně274
167.Dvořák Daniel2000 BK Králův Dvůr, z.s.270
168.Grund Michal2001 TJ Sokol Polabiny Pardubice268
169.Pham Van Thanh1992 TJ ČZ Strakonice, spolek266
170.Krais Boris1963 ČBaS - bez klubové příslušnosti263
171.Horn Martin1992 SK Hamr, z.s. 262
172.Kudláček Josef1965 TJ ČZ Strakonice, spolek254
173.Dostál Marek2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.253
174.Šula Fabian1995 TJ Ostrov252
175.Grošov Pavel2000 BADMINTON FSpS MU, z.s.250
Hodek Martin1980 TJ Sokol Polabiny Pardubice250
177.Kyzlík Kamil1978 SK Hamr, z.s. 246
178.Lutsak Viktor2000 TJ Jiskra Nejdek, z.s.242
179.Viktora Jan2001 TJ Sokol Doubravka240
180.Pirtyák Petr1981 TJ Sokol Křemže238
Steiner Ondřej1991 TJ Sokol Doubravka238
182.Hrdina Pavel1967 SK UP Olomouc234
183.Kadlec Ondřej1985 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.232
184.Přib Zdeněk1994 TJ ČZ Strakonice, spolek230
185.Skalský Jiří2000 BK Králův Dvůr, z.s.228
186.Sonnek Tomáš1993 S.K. P.E.M.A. Opava, z.s.226
187.Skála Tomáš1992 TJ Sokol Polabiny Pardubice218
188.Lipka Jakub2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.212
189.Bauer Michael1999 BADMINTON FSpS MU, z.s.208
Kufa Marek1999 TJ Slavoj Český Těšín208
191.Kostrhun Adam2000 Slavoj Podivín203
Nešetřil Michal1974 TJ Sokol Klimkovice203
193.Černík Tomáš2001 TJ Sokol Klimkovice202
Novotný Robert1978 BaC Kladno202
195.Mádle Lukáš2001 BK TU v Liberci, z.s.192
Nesveda Adam1996 TJ Jiskra Nejdek, z.s.192
Vaněk David1992 Badminton Akademie Olomouc, z.s.192
Veverka Tomáš1982 S.K. P.E.M.A. Opava, z.s.192
199.Koudelka Martin1968 TJ Sokol Křemže190
Měřička Jiří1990 TJ Astra Zahradní Město, z.s.190
Vild Petr1974 SK Jupiter190
202.Dobrovolný Jan1994 Keramika Chlumčany180
Klíma Petr1980 SK Hamr, z.s. 180
Straka Jakub2000 Super Stars Most180
205.Brychta Jaromír1979 TJ Sokol Doubravka176
206.Šplíchal Tomáš1980 SKP Kometa Brno - RS Badminton170
207.Brázda Jáchym2001 SK Radonice, z.s.166
Brázda Tadeáš2002 BC 66 Ivančice166
Dostál Martin2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.166
210.Horáček David1990 TJ Sokol Polabiny Pardubice165
211.Míra Patrik2003 TJ Slavoj Český Těšín164
Sedláček Tomáš1972 SK Hamr, z.s. 164
213.Hadáček Albert1997 TJ Sokol České Budějovice162
214.Metz Lukáš2001 TJ Sokol Klimkovice160
Neuvirth Jakub1993 Start Jihlava160
Šemík Vladimír1980 Start Jihlava160
217.Mráz Šimon2001 TJ Sokol Doubravka156
Mutl Filip1998 SK Hamr, z.s. 156
219.Máchal Jaroslav1999 TJ Slovan Vesec, z.s.154
220.Kočí Jakub1999 TJ Orlová - Lutyně, z.s.152
Louda Jiří1955 Slavoj Plzeň152
Nečas Pavel1975 TJ Sokol Vodňany152
Richtr Josef1992 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.152
Sluka Jakub1985 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.152
Vojta Michal1990 TJ Sokol Vodňany152
226.Bičan Petr2001 BK Králův Dvůr, z.s.150
Vítek Radek1985 SK Hamr, z.s. 150
228.Multuš Vítězslav1969 SK Badminton Tábor, z.s.146
229.Chumchal Zdeněk1964 SK UP Olomouc144
230.Smetana Josef1972 TJ ČZ Strakonice, spolek142
231.Chalupa Petr1998 BKV Plzeň138
Fridrich Václav1977 BK Králův Dvůr, z.s.138
Frýza Ondřej1992 TJ Chropyně138
Žalmánek Jan1996 TJ Chropyně138
235.Bocharov Anton1987 SK Prosek Praha136
Stolowitski Eugene1985 SK Prosek Praha136
237.Kubík Jiří1977 SK Jupiter134
Musil Jiří1995 TJ ČZ Strakonice, spolek134
Pašek Michal1987 SK Jupiter134
240.Reichman Jakub2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.133
241.Sklář Vladimír1974 TJ Sokol Křemže132
Tichý Michal1987 TJ ČZ Strakonice, spolek132
243.Suttr Martin1979 Spartak Chrást130
244.Hevessy Ondřej2001 TJ Orlová - Lutyně, z.s.128
Kundera Karel1962 TJ Sokol Osík128
Štefek Jakub2001 Kabal team Karviná128
247.Fančal Viktor1977 SK Hamr, z.s. 126
Karas Milan1987 TJ Sokol Doubravka126
Stehno Petr1977 SK Hamr, z.s. 126
250.Hnilička Roman1974 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.125
Hodiánek Pavel1988 TJ Sokol České Budějovice125
Kožušník David1980 VSK VŠB - TU Ostrava125
Netík Michal1991 TJ Astra Zahradní Město, z.s.125
Parkos David1974 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.125
Sváta Zdeněk1982 TJ Astra Zahradní Město, z.s.125
256.Breznen Adam2001 Kabal team Karviná124
Modlinger Tomáš1987 BaC Kladno124
Šeďa Vít1971 SK Prosek Praha124
Vitoš Michal2000 TJ Slavoj Český Těšín124
Volf Matěj2001 SK Radonice, z.s.124
261.Kostelecký Jan2002 TJ Lanškroun, z.s.120
262.Bumbálek Kryštof1999 TJ Slovan Vesec, z.s.118
263.Klimaj Jan1979 TJ Jiskra Nejdek, z.s.114
Komár Tomáš1994 TJ Sokol Klimkovice114
Král Jiří1968 BK TJ Baník Most114
Krásný Petr1965 BK Králův Dvůr, z.s.114
Ngo Manh Huy1991 TJ Slovan Vesec, z.s.114
Phu Van Vuong1976 SK BC Premiera114
Schmied Martin1982 TJ Chropyně114
Šváb Michal1987 TJ Sokol Dobruška114
Zavadil Petr1983 TJ Chropyně114
272.Hamáček Michal1994 TJ Sokol Polabiny Pardubice112
Weinzettl Štěpán1993 BK ARION PRAHA112
274.Voráč Přemysl1961 TJ Bílá Hora Plzeň110
275.Pergl Tomáš2000 BK Králův Dvůr, z.s.106
276.Marek Vladimír1959 TJ Sokol Vodňany104
Zrůna Michal1987 SK Žíznivý papoušek badminton104
278.Steinbauer Petr1985 TJ Sokol Křemže102
279.Egermaier Jiří1982 SK Jupiter100
Mouai Hatem1967 SK Troja, z.s.100
281.Chaloupka Miloš1961 SK Badminton Tábor, z.s.92
282.Holubec Pavel1970 SK Hamr, z.s. 90
Kalbáč Štěpán2002 TJ ČZ Strakonice, spolek90
284.Janošov Radek2003 SK Hamr, z.s. 88
Kalousek Aleš1977 BC 66 Ivančice88
Prek Šimon2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.88
Schmid Radek1983 BC 66 Ivančice88
Tymeš Michal2002 SK Hamr, z.s. 88
289.Ehm Ervín1972 TJ Sokol Polabiny Pardubice86
Janoušek Petr2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice86
Staš Radomír1976 TJ Orlová - Lutyně, z.s.86
Svoboda Petr1976 SK Brno Slatina, z.s.86
Tajmr Vojtěch2000 TJ Slovan Vesec, z.s.86
Vykydal Marek2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice86
295.Dvořák Martin1986 Zbrklý úder - Badminton Klatovy84
296.Mendrek Wojciech1997 TJ Slavoj Český Těšín82
297.Fröhlich Jaroslav1976 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.80
Kallus Michal1987 TJ Slavoj Český Těšín80
Kubáček Jan2001 BK TU v Liberci, z.s.80
Legát Vojtěch1996 TJ Sokol Doubravka80
301.Diviš Jakub2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.78
Geršl Miroslav1980 SKP Kometa Brno - RS Badminton78
Günther Robin1985 BK Goram Teplice, z.s.78
Herzán David2002 Slavoj Podivín78
Jouda Tomáš1971 TJ Astra Zahradní Město, z.s.78
Kamaryt Miloš1964 TJ Jiskra Nejdek, z.s.78
Ladma Martin1998 TJ Sokol Dobruška78
Loskot Miroslav1978 SK Hamr, z.s. 78
Málek Martin1996 TJ Chemička Ústí nad Labem78
Mareš Michal2000 SK Radonice, z.s.78
Nahrebecki Dariusz1971 SKP Kometa Brno - RS Badminton78
Nesvačil Michal2002 SK Radonice, z.s.78
Pekar Jan1986 TJ ČZ Strakonice, spolek78
Plošek Lukáš1987 SK Hamr, z.s. 78
Slíva Martin2002 Kabal team Karviná78
Šot Michal1988 SK BC Premiera78
Štika Jan1977 TJ Spoje Praha78
Střeleček Marek1999 TJ Montas Hradec Králové78
Tichý Štěpán 2001 Badminton VK Aš78
Vodička Karel1974 BK Králův Dvůr, z.s.78
321.Škopek Petr1991 TJ Bílá Hora Plzeň76
322.Bláha Václav1980 SK Hamr, z.s. 74
323.Holeček Jiří1955 TJ Sokol Křemže70
324.Petrův Josef1995 TJ Sokol Vodňany62
Plachta Lukáš1980 TJ Sokol Vodňany62
326.Votava Pavel1971 TJ Sokol Vodňany56
327.Brázda Radek1966 BC 66 Ivančice46
Dostál Vít1963 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.46
Kubiš Pavel1965 Sokol Radotín Meteor Praha46
Podivín Václav2000 SK Prosek Praha46
Poříz Vojtěch2003 Start Jihlava46
Wanke Karel2002 S.K. P.E.M.A. Opava, z.s.46
333.Canibal Petr2001 Kabal team Karviná42
Kozák Josef2000 TJ Jiskra Nejdek, z.s.42
Pokorný Lukáš2001 SK Hamr, z.s. 42
Říha Michal1978 SKP Kometa Brno - RS Badminton42
Sáňka Miloslav1974 SKP Kometa Brno - RS Badminton42
Takáč Michal1988 Keramika Chlumčany42
Valter Ondřej1999 BK Goram Teplice, z.s.42
Vaněček Jan1982 TJ Bílá Hora Plzeň42
Vomáčka Petr1978 TJ Sokol Osík42
342.Paleček Tomáš1980 USK Plzeň40
Peníška Pavel1987 TJ Slovan Vesec, z.s.40
Szarzec Adam1997 TJ Slavoj Český Těšín40
345.Pavlis Michael1993 TJ Sokol Vodňany38
346.Veselý Tomáš1993 USK Plzeň32
Waller David2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.32
348.Uhlík Matouš1998 Keramika Chlumčany30
349.Lapáček Jan1996 TJ Sokol České Budějovice26
Schneedorfer Jan1979 TJ ČZ Strakonice, spolek26
351.Landgráf Martin1999 BKV Plzeň22
Matoušek Jan1973 Zbrklý úder - Badminton Klatovy22
Piorecký Jan1974 Zbrklý úder - Badminton Klatovy22
Slepička Martin1970 SK Jupiter22
355.Kubec Jan2000 SK Badminton Tábor, z.s.18
356.Maršík Pavel1972 SK Badminton Tábor, z.s.14
357.Hazuka Libor1973 TJ Sokol Vodňany10
1.Bitman Jakub1988 Sokol Radotín Meteor PrahaWR77
2.Janáček Jaromír1995 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.4544
3.Jelínek Petr1990 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.3560
4.Hubáček Michal1997 Sokol Radotín Meteor Praha3272
5.Šelong Vojtěch1993 BADMINTON FSpS MU, z.s.3077
6.Hubáček Matěj1999 Sokol Radotín Meteor Praha2896
7.Valenta Bedřich1995 Super Stars Most2584
8.Hubáček Jan1995 TJ Montas Hradec Králové2416
9.Drančák Pavel1988 Sokol Radotín Meteor Praha2136
10.Zahrádka Jakub1992 TJ Astra Zahradní Město, z.s.2088
11.Helar Ondřej1995 Start Jihlava1952
12.Kurz Lukáš1991 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1808
13.Šváb Matěj1994 TJ Sokol Dobruška1674
14.Somerlík Jan1998 TJ Sokol Klimkovice1421
15.Švejda Tomáš2002 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1384
16.Teller Marek1990 Sokol Radotín Meteor Praha1328
17.Vorlík Jan1996 SK Prosek Praha1152
18.Stehlík Jiří1979 BK Králův Dvůr, z.s.1141
19.Šída Mirko1990 BK TU v Liberci, z.s.1114
20.Voráč Přemysl1987 USK Plzeň1103
21.Bureš Jiří1998 BADMINTON FSpS MU, z.s.1090
22.Vachálek Juraj1990 BK TU v Liberci, z.s.1040
23.Ehm Matěj2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice1037
24.Skrčený Daniel1978 BaC Kladno1000
25.Blaník Adam2000 TJ Orlová - Lutyně, z.s.982
26.Sagáčik Jakub1992 BK Kopřivnice, z.s.960
27.Palán Václav2001 SK Prosek Praha925
28.Holub Lukáš1996 TJ Montas Hradec Králové888
29.Hošek Petr1989 Sokol Radotín Meteor Praha856
30.Kočí Josef1983 TJ Astra Zahradní Město, z.s.840
31.Oros Ladislav1971 Super Stars Most748
32.Kulíšek Vít2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.733
33.Synovec Pavel1998 Sokol Radotín Meteor Praha716
34.Pokorný David1984 BADMINTON FSpS MU, z.s.680
35.Odvárka Petr1986 BKV Plzeň642
36.Koňas Jan1996 BK TU v Liberci, z.s.626
Pistulka Radek1997 USK Plzeň626
38.Beznoska Miloslav1986 SK Prosek Praha620
39.Stejskal David1996 TJ Slovan Vesec, z.s.619
40.Šercl Jonatan1999 Sokol Radotín Meteor Praha618
41.Láznička Jakub2000 TJ Sokol Klimkovice605
42.Krajča Tomáš1986 SK Prosek Praha594
43.Vašátko Michal1998 TJ Sokol Klimkovice583
44.Viktora Jan2001 TJ Sokol Doubravka574
45.Poříz Leoš1974 Start Jihlava566
46.Fiala Jan1998 TJ Astra Zahradní Město, z.s.554
47.Skřivan Jakub1996 TJ Montas Hradec Králové527
48.Haršanyi Michal1974 TJ Slovan Vesec, z.s.526
49.Slabý Martin1982 TJ Orlová - Lutyně, z.s.522
50.Dvořák Radim1989 BK Králův Dvůr, z.s.521
51.Srnec Jan1994 Sokol Židlochovice498
52.Kožušník David1980 VSK VŠB - TU Ostrava492
53.Stádník Filip1978 SK Prosek Praha488
54.Pokorný Oldřich1996 BaC Kladno487
55.Prokeš Michal1990 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic486
56.Skočdopole Miroslav1979 TJ Sokol Dobruška480
57.Krejsa Jakub1987 TJ Sokol Doubravka478
58.Myšák Lukáš1989 TJ Astra Zahradní Město, z.s.446
59.Wsól Lukáš1990 TJ Sokol Polabiny Pardubice444
60.Port Jan1972 Super Stars Most434
61.Beran Petr1999 TJ Sokol Křemže430
Pleska Josef1996 BADMINTON FSpS MU, z.s.430
63.Rombald Martin1987 SK Hamr, z.s. 426
64.Tomala Petr1990 TJ Sokol Klimkovice424
65.Weinzettl René1991 BK ARION PRAHA414
66.Macák Jan1999 SK Hamr, z.s. 412
67.Závodný Ondřej1999 TJ Sokol Klimkovice408
68.Plundrich Tomáš1983 USK Plzeň402
69.Samek Jaroslav1984 SK BC Premiera401
70.Tichý Jakub1997 TJ Montas Hradec Králové400
71.Chaloupka Miloš1988 SK Badminton Tábor, z.s.394
72.Soukup Lukáš1995 BKV Plzeň369
73.Chumchal Martin2002 BK Omega Olomouc, z.s.366
74.Nesveda Adam1996 TJ Jiskra Nejdek, z.s.360
75.Hlavička Miroslav1960 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.354
Sokol Martin1973 SKP Kometa Brno - RS Badminton354
77.Bláha Václav1980 SK Hamr, z.s. 346
78.Budzel Filip1996 TJ Sokol Klimkovice336
Král Ondřej1991 Sokol Židlochovice336
Šplíchal Tomáš1980 SKP Kometa Brno - RS Badminton336
Veverka Tomáš1982 S.K. P.E.M.A. Opava, z.s.336
82.Kavan Pavel1973 SK Badminton Tábor, z.s.326
83.Chmelař Roman1986 TJ Montas Hradec Králové310
Kufa Marek1999 TJ Slavoj Český Těšín310
85.Králíček Jan2000 Super Stars Most309
86.Slíva Martin2001 BK Kopřivnice, z.s.308
87.Herout Martin1980 TJ Montas Hradec Králové304
Marek Filip2001 BK TU v Liberci, z.s.304
89.Halfar Jiří1983 TJ Sokol Klimkovice302
90.Vitvera Jakub1988 Sokol Radotín Meteor Praha298
91.Urban Michal2001 Badminton Akademie Olomouc, z.s.290
92.Klimaj Jan1979 TJ Jiskra Nejdek, z.s.288
93.Šilhan Ondřej2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.286
94.Strnad Tomáš2000 TJ Sokol Dobruška282
Tlustý Lukáš1992 TJ Sokol Dobruška282
96.Ehm Adam2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice280
Kukač Jindřich1997 TJ Sokol Křemže280
98.Slíva Jan1999 TJ Sokol Klimkovice272
99.Jedzok Petr1977 SK UP Olomouc266
100.Nevečeřal Martin1981 Badminton Proboštov z.s.263
101.Knopp Tomáš1974 SK Jupiter262
102.Mirvald Václav1972 Spartak Chrást250
103.Hynek Tomáš2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.248
104.Kudláček Josef1965 TJ ČZ Strakonice, spolek246
105.Bauer Michael1999 BADMINTON FSpS MU, z.s.244
König Marián1975 SK Žíznivý papoušek badminton244
107.Schoř Marek1972 BK Králův Dvůr, z.s.236
108.Sklář David1993 SK Hamr, z.s. 234
109.Pirtyák Petr1981 TJ Sokol Křemže233
110.Chlubna Jaroslav2001 Badminton Akademie Olomouc, z.s.230
Skála Tomáš1992 TJ Sokol Polabiny Pardubice230
112.Helar Jakub1992 Start Jihlava210
Pham Van Thanh1992 TJ ČZ Strakonice, spolek210
114.Neděla René1980 TJ Montas Hradec Králové208
115.Volf Vojtěch2002 BaC Kladno206
116.Matějka Jan1989 TJ Sokol České Budějovice202
117.Nývlt Jiří1989 TJ Slovan Vesec, z.s.200
118.Blažek Jan2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.194
Holeček Jaroslav1992 BK Králův Dvůr, z.s.194
Kalina Vít1999 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.194
Novotný Robert1978 BaC Kladno194
122.Prudký Ladislav1985 SK BC Premiera192
123.Frýza Ondřej1992 TJ Chropyně180
Matula Marek1973 SK Kuklenská Brno, z.s.180
125.Dorazil Milan1988 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.178
126.Brychta Jaromír1979 TJ Sokol Doubravka176
Dobrovolný Jan1994 Keramika Chlumčany176
128.Abraham Tomáš2000 Super Stars Most168
129.Slavík Miroslav1990 TJ Chropyně166
Vajsejtl Jiří2000 TJ Slovan Vesec, z.s.166
131.Sluka Jakub1985 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.165
132.Brázda Tadeáš2002 BC 66 Ivančice164
133.Bocharov Anton1987 SK Prosek Praha156
Broda Ondřej2001 TJ Sokol Klimkovice156
135.Tůma Dalibor1998 BK Kopřivnice, z.s.154
136.Koudelka Michal1971 TJ Sokol Křemže152
137.Bureš Marek1986 TJ Sokol Dobruška150
Fridrich Václav1977 BK Králův Dvůr, z.s.150
Schmied Martin1982 TJ Chropyně150
140.Gregor Radovan1970 TJ Astra Zahradní Město, z.s.138
Grund Michal2001 TJ Sokol Polabiny Pardubice138
Škopek Petr1991 TJ Bílá Hora Plzeň138
143.Pohanka Tomáš1996 BKV Plzeň137
144.Kovařík Petr1970 Keramika Chlumčany136
145.Sedláček Tomáš1972 SK Hamr, z.s. 132
146.Mráz Šimon2001 TJ Sokol Doubravka128
Mutl Filip1998 SK Hamr, z.s. 128
148.Jouda Jan1998 TJ Astra Zahradní Město, z.s.125
149.Halsch Pavel1968 VSK VŠV Brno124
Horn Martin1992 SK Hamr, z.s. 124
Pašek Michal1987 SK Jupiter124
152.Lutsak Viktor2000 TJ Jiskra Nejdek, z.s.123
153.Kocian Šimon2002 Badminton Akademie Olomouc, z.s.120
Konupka Jiří1965 BaC Kladno120
Šrámek Adam1998 TJ Chemička Ústí nad Labem120
156.Kostelecký Jan1974 TJ Lanškroun, z.s.114
Plošek Lukáš1987 SK Hamr, z.s. 114
Sonnek Tomáš1993 S.K. P.E.M.A. Opava, z.s.114
Zavadil Petr1983 TJ Chropyně114
160.Benbenek Václav1990 TJ Orlová - Lutyně, z.s.112
Horut Tomáš1991 S.K. P.E.M.A. Opava, z.s.112
Janoušek Petr2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice112
Musil Zdeněk1964 Sokol Radotín Meteor Praha112
164.Přib Zdeněk1994 TJ ČZ Strakonice, spolek108
165.Šemík Vladimír1980 Start Jihlava102
166.Plachta Lukáš1980 TJ Sokol Vodňany100
167.Hrdina Pavel1967 SK UP Olomouc98
168.Suttr Martin1979 Spartak Chrást96
169.Sedláček Filip1998 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.94
170.Chalupa Petr1998 BKV Plzeň92
Zrůna Michal1987 SK Žíznivý papoušek badminton92
172.Bízek Vojtěch2002 BK ARION PRAHA90
173.Brázda Jáchym2001 SK Radonice, z.s.88
Franek Lukáš2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.88
Horák Filip1990 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.88
Vitoš Michal2000 TJ Slavoj Český Těšín88
177.Jenčík Martin1980 BK Králův Dvůr, z.s.86
Musil Jiří1995 TJ ČZ Strakonice, spolek86
Vacek Petr1989 TJ Sokol Doubravka86
Vodička Václav1992 SK Hamr, z.s. 86
181.Říha Michal1978 SKP Kometa Brno - RS Badminton84
182.Szarzec Adam1997 TJ Slavoj Český Těšín80
183.Baloun Marek1991 TJ Slovan Karlovy Vary78
Diviš Jakub2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.78
Günther Robin1985 BK Goram Teplice, z.s.78
Kalbáč Štěpán2002 TJ ČZ Strakonice, spolek78
Kalousek Aleš1977 BC 66 Ivančice78
Krásný Petr1965 BK Králův Dvůr, z.s.78
Legát Vojtěch1996 TJ Sokol Doubravka78
190.Vojta Michal1990 TJ Sokol Vodňany74
191.Egermaier Jiří1982 SK Jupiter72
Mádle Lukáš2001 BK TU v Liberci, z.s.72
193.Smetana Josef1972 TJ ČZ Strakonice, spolek70
194.Bathory Michal1992 SK Prosek Praha68
Neuvirth Jakub1993 Start Jihlava68
196.Multuš Vítězslav1969 SK Badminton Tábor, z.s.56
Siegl Martin2000 TJ Montas Hradec Králové56
198.Koudelka Martin1968 TJ Sokol Křemže52
199.Sklář Vladimír1974 TJ Sokol Křemže50
200.Morávek Michal2002 BaC Kladno48
201.Nevečeřal Lukáš1979 Badminton Proboštov z.s.46
Podivín Václav2000 SK Prosek Praha46
Poříz Vojtěch2003 Start Jihlava46
Reichman Jakub2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.46
Venclů Filip1986 SK UP Olomouc46
Zítka Petr1966 BC Hamry nad Sázavou46
207.Bičan Petr2001 BK Králův Dvůr, z.s.42
Hodek Martin1980 TJ Sokol Polabiny Pardubice42
Kamaryt Miloš1964 TJ Jiskra Nejdek, z.s.42
Kyzlík Kamil1978 SK Hamr, z.s. 42
Mendrek Wojciech1997 TJ Slavoj Český Těšín42
Nahrebecki Dariusz1971 SKP Kometa Brno - RS Badminton42
Paseka Daniel1998 BADMINTON FSpS MU, z.s.42
Prek Šimon2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.42
Sáňka Miloslav1974 SKP Kometa Brno - RS Badminton42
Sára Zdeněk1983 SK BC Premiera42
Štefek Jakub2001 Kabal team Karviná42
Tichý Štěpán 2001 Badminton VK Aš42
Viest Michal1996 TJ Sokol Plesná42
Vodička Karel1974 BK Králův Dvůr, z.s.42
Zelinka Daniel2002 SK Prosek Praha42
222.Fröhlich Jaroslav1976 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.40
Haring Miroslav1993 BK TU v Liberci, z.s.40
Karas Milan1987 TJ Sokol Doubravka40
Panoš Martin1974 BK TU v Liberci, z.s.40
226.Takáč Roman1980 Keramika Chlumčany38
227.Chaloupka Miloš1961 SK Badminton Tábor, z.s.36
228.Dvořák Vojtěch2000 BaC Kladno32
Holec Daniel1992 TJ Astra Zahradní Město, z.s.32
Kural Martin1999 USK Plzeň32
231.Pavlis Michael1993 TJ Sokol Vodňany30
232.Holeček Jiří1955 TJ Sokol Křemže28
Steinbauer Petr1985 TJ Sokol Křemže28
234.Nečas Pavel1975 TJ Sokol Vodňany26
Vítek Radek1985 SK Hamr, z.s. 26
236.Maršík Pavel1972 SK Badminton Tábor, z.s.22
Voráč Přemysl1961 TJ Bílá Hora Plzeň22
238.Hazuka Libor1973 TJ Sokol Vodňany18
239.Twardzik Adam2001 Super Stars Most16
Vaněk David1992 Badminton Akademie Olomouc, z.s.16
241.Dušek Richard1973 TJ Bílá Hora Plzeň14
Pelc Simeon1998 BK 93 Hořovice14
243.Černík Tomáš2001 TJ Sokol Klimkovice13
Nešetřil Michal1974 TJ Sokol Klimkovice13
245.Dvořák Daniel2000 BK Králův Dvůr, z.s.12
Kozák Josef2000 TJ Jiskra Nejdek, z.s.12
Kubík Jiří1977 SK Jupiter12
Valter Ondřej1999 BK Goram Teplice, z.s.12
249.Tichý Michal1987 TJ ČZ Strakonice, spolek10
1.Tomalová Kateřina1992 TJ Sokol KlimkoviceWR116
2.Pavelková Zuzana1992 SK Badminton Přerov, z.s.WR144
3.Švábíková Tereza2000 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.WR183
4.Milová Sabina1997 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.WR226
5.Zuzáková Kateřina2002 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.3277
6.Legátová Anna1998 TJ Sokol Doubravka3088
7.Klusoňová Zuzana1993 TJ Astra Zahradní Město, z.s.2904
8.Koldová Veronika1994 Super Stars Most2896
9.Budzelová Dominika1998 TJ Sokol Klimkovice2696
10.Adámková Jana2001 BK 93 Hořovice2632
11.Dobiášová Veronika1999 Super Stars Most2608
12.Krpatová Pavlína1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice2360
13.Lajdová Magdaléna1997 TJ Astra Zahradní Město, z.s.2256
14.Kubečková Veronika1999 TJ Sokol Dobruška2048
15.Myšáková Michaela1995 TJ Astra Zahradní Město, z.s.2008
16.Nováčková Anežka1999 USK Plzeň1840
17.Mikelová Kateřina2002 Sokol Radotín Meteor Praha1656
18.Janošová Petra2000 SK Hamr, z.s. 1328
Zychová Ivana1996 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1328
20.Kobyláková Tereza2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1256
21.Čiháková Veronika2001 BaC Kladno1092
22.Šilhavá Radka2002 SK Hamr, z.s. 1090
23.Němcová Nela2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.1045
24.Bártová Rozálie2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice1034
25.Ondrášková Valerie1992 Super Stars Most1013
26.Hadáčková Bára2001 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1000
27.Königsmarková Soňa1985 TJ Bílá Hora Plzeň976
28.Weinerová Tereza2000 SKP Kometa Brno - RS Badminton926
29.Krpatová Lucie2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice915
30.Hánová Renata1986 VSK VŠB - TU Ostrava880
Strnadová Iveta2000 TJ Sokol Dobruška880
32.Zdražilová Kristína1999 Sokol Radotín Meteor Praha856
33.Kelnarová Eliška1997 BK Kopřivnice, z.s.852
34.Růžička Marcela1990 TJ Jiskra Nejdek, z.s.793
35.Chumchalová Tereza1999 BK Omega Olomouc, z.s.760
Zelinková Michaela1998 SK Prosek Praha760
37.Trnkalová Karolína1997 SK Badminton Přerov, z.s.730
38.Skuhrová Aneta1999 Super Stars Most728
39.Srncová Veronika1999 Sokol Židlochovice727
40.Štroblová Vendula1999 Super Stars Most677
41.Smejkalová Dita1974 SK Jupiter630
42.Otáhalová Barbora2001 Sokol Židlochovice580
43.Vlášková Šárka2000 SK Prosek Praha576
44.Závodná Adéla2001 TJ Sokol Klimkovice566
45.Frischová Kateřina1999 TJ Sokol Klimkovice558
46.Chmelíčková Kateřina1984 BKV Plzeň554
47.Koukalová Dominika1988 BK 93 Hořovice520
48.Škarková Anna2000 BK Kopřivnice, z.s.517
49.Husarová Eva1990 TJ Slavoj Český Těšín508
50.Bláhová Zuzana1996 TJ Sokol Klimkovice504
Fukalová Beata2000 TJ Slavoj Český Těšín504
52.Foukalová Iva2001 TJ Slovan Vesec, z.s.498
53.Pořízová Radka1977 Start Jihlava482
54.Kempfová Kristýna1992 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic474
55.Smejkalová Eliška1996 TJ Sokol Dobruška470
56.Matoušková Zuzana2000 TJ Sokol Křemže461
57.Dufková Monika1999 BaC Kladno454
58.Kubová Nikola2000 Badminton Sharks Brno, z.s.452
59.Kabátová Klára2001 Keramika Chlumčany428
60.Havlová Jana1991 SKP Kometa Brno - RS Badminton426
61.Zuzáková Adéla1999 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.419
62.Chlebníčková Hana1997 Badminton Akademie Olomouc, z.s.400
63.Zachová Adéla2001 Start Jihlava398
64.Žwaková Jana1993 TJ Orlová - Lutyně, z.s.368
65.Holečková Tereza1996 Sokol Radotín Meteor Praha366
66.Krejčová Lucie1994 BK Králův Dvůr, z.s.358
Vocelková Anna1994 USK Plzeň358
68.Mikezová Ilona1999 TJ Slovan Vesec, z.s.348
69.Tichá Barbora2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.344
70.Suská Magdalena1988 TJ ČZ Strakonice, spolek342
71.Palínková Barbora1992 SK BC Premiera338
72.Matějková Lucie1992 TJ Sokol České Budějovice326
73.Kubečková Tereza2000 TJ Sokol Dobruška320
74.Šmídová Martina2002 BKV Plzeň316
75.Moravcová Michaela2000 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.304
76.Jedzoková Kateřina1975 SK UP Olomouc298
77.Panochová Jana1997 TJ Astra Zahradní Město, z.s.296
78.Weberová Martina1987 TJ Sokol Křemže282
79.Grenčíková Lucia1996 USK Plzeň280
Hofmanová Petra1990 TJ Sokol Dobruška280
Peruňská Alžběta2000 BK TU v Liberci, z.s.280
82.Kudláčková Veronika1995 TJ ČZ Strakonice, spolek278
83.Horová Eva2001 TJ Bílá Hora Plzeň262
84.Brejchová Adéla2002 TJ Sokol Nový Knín246
85.Raditsch Tereza1990 Badminton Proboštov z.s.236
86.Mikšátková Barbora1997 SKP Kometa Brno - RS Badminton233
87.Červenková Tereza2000 TJ Sokol Klimkovice232
88.Peterková Denisa1995 TJ ČZ Strakonice, spolek222
89.Procházková Kateřina1999 BK TU v Liberci, z.s.220
90.Budíková Barbora1999 BK Omega Olomouc, z.s.214
91.Kolářová Lucie1993 TJ Sokol Doubravka205
92.Klailová Patricie2002 BK ARION PRAHA204
93.Hlušičková Nicole2001 TJ Bílá Hora Plzeň200
94.Koudelková Lucie2002 TJ Sokol Křemže195
95.Hlavatá Michaela1994 SK Hamr, z.s. 192
96.Sklářová Eva1980 TJ ČZ Strakonice, spolek175
97.Svobodová Lenka1999 BK Goram Teplice, z.s.156
98.Schořová Adéla2003 BK Králův Dvůr, z.s.152
Zelenková Adéla1987 USK Plzeň152
100.Lengálová Magda1982 TJ Chropyně150
101.Šlégrová Lucie1999 Badminton Akademie Olomouc, z.s.146
102.Belyaeva Victoria1981 SK Hamr, z.s. 144
103.Valentová Kateřina2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice139
104.Šamalová Kateřina1993 TJ Sokol České Budějovice138
105.Turenová Jolana1988 SK BC Premiera128
106.Dragounová Eva1991 Badminton Proboštov z.s.125
Klapalová Adéla2003 BC 66 Ivančice125
108.Pazderová Vendula2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.123
109.Jančatová Marta1995 TJ Sokol Klimkovice120
Srpová Kateřina1994 BK Goram Teplice, z.s.120
111.Hándlová Veronika1998 BC 66 Ivančice114
Viktorová Barbora2003 TJ Sokol Doubravka114
113.Čížková Hana1987 TJ Sokol Vodňany112
Fantová Dominika Eva2001 BK TJ Baník Most112
Nečasová Jitka1984 SK Brno Slatina, z.s.112
116.Adamcová Dominika2001 Badminton Akademie Olomouc, z.s.110
Košťálová Klára2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.110
Srbová Adéla2000 BaC Kladno110
119.Tomášková Kateřina1997 TJ Astra Zahradní Město, z.s.102
120.Kyzlíková Veronika1983 SK Hamr, z.s. 92
121.Purdešová Barbora1984 TJ Chropyně90
122.Otisková Hana2001 TJ Sokol Klimkovice88
123.Líbalová Šárka2002 TJ Slovan Vesec, z.s.86
Šmídová Kateřina1985 TJ Orlová - Lutyně, z.s.86
125.Kmoníčková Lenka2001 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.84
Schořová Sonja2000 BK Králův Dvůr, z.s.84
127.Bílková Jana1984 BK TU v Liberci, z.s.80
128.Korábová Barbora2002 TJ Agrotec Hustopeče78
Mitrovská Adéla2001 BK ARION PRAHA78
Rombaldová Martina1987 SK Hamr, z.s. 78
Slatinská Zuzana1991 BK TU v Liberci, z.s.78
Syrovátková Šárka2002 SKP Kometa Brno - RS Badminton78
133.Basáková Karin1992 TJ Bílá Hora Plzeň76
134.Bláhová Barbara1975 SK Jupiter70
135.Sládková Veronika1989 TJ Chropyně66
136.Vaňousová Radka1978 SK Badminton Tábor, z.s.62
137.Polívková Eliška1998 USK Plzeň59
138.Kubschová Gabriela2000 Badminton Akademie Olomouc, z.s.56
139.Mikulášková Eliška1993 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.46
Růžičková Marie2003 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.46
Štefulíková Hanka2003 BC 66 Ivančice46
Zbončáková Lenka1987 VSK VŠB - TU Ostrava46
Zitková Nicola2003 BC Hamry nad Sázavou46
144.Benešová Michaela2000 TJ Bílá Hora Plzeň44
145.Hromková Veronika1984 SK BC Premiera42
Jedličková Tereza2000 BK Goram Teplice, z.s.42
Krásná Zuzana1979 BK Králův Dvůr, z.s.42
148.Bouberlová Tereza2002 TJ Sokol Vodňany40
Dokoupilová Helena1982 SK Jupiter40
150.Čarková Markéta1978 TJ ČZ Strakonice, spolek38
Motejlová Marie1981 TJ Sokol Křemže38
152.Půbalová Kristýna2001 TJ ČZ Strakonice, spolek36
153.Bačová Barbora1997 TJ Sokol Vodňany32
Davidová Marika1997 TJ Sokol Klimkovice32
Lajdová Tereza1993 TJ Astra Zahradní Město, z.s.32
Sonnková Valentýna2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.32
157.Šplíchalová Lisa1982 SKP Kometa Brno - RS Badminton30
158.Martínková Karolína1999 BKV Plzeň26
159.Maršíková Anna Marie2002 SK Badminton Tábor, z.s.22
Pučelíková Radka1977 SK Jupiter22
161.Petrušková Klára2003 TJ Sokol Klimkovice13
1.Bášová Alžběta1993 TJ Montas Hradec KrálovéWR93
Fuchsová Michaela1999 TJ Montas Hradec KrálovéWR93
3.Švábíková Tereza2000 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.WR110
Tomalová Kateřina1992 TJ Sokol KlimkoviceWR110
5.Milisová Hana1980 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.4704
6.Šikalová Denisa1997 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.4672
7.Maixnerová Eliška1990 TJ Astra Zahradní Město, z.s.4224
8.Lajdová Magdaléna1997 TJ Astra Zahradní Město, z.s.3912
9.Kurzová Dominika1995 TJ Astra Zahradní Město, z.s.3472
10.Krpatová Lucie2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice3368
11.Zychová Ivana1996 TJ Astra Zahradní Město, z.s.3256
12.Ausbergerová Berta1999 SK Prosek Praha2896
13.Zuzáková Kateřina2002 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.2861
14.Zelinková Michaela1998 SK Prosek Praha2584
15.Krpatová Pavlína1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice2448
16.Jeřichová Zuzana1993 TJ Sokol Doubravka2336
17.Slatinská Jana1998 BK TU v Liberci, z.s.2192
18.Koldová Veronika1994 Super Stars Most2072
19.Krejčová Lucie1994 BK Králův Dvůr, z.s.2048
20.Krocová Martina1988 Super Stars Most1896
21.Kobyláková Tereza2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1893
22.Bártová Rozálie2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice1816
23.Janošová Petra2000 SK Hamr, z.s. 1728
Šilhavá Radka2002 SK Hamr, z.s. 1728
25.Ondrášková Valerie1992 Super Stars Most1677
26.Myšáková Michaela1995 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1672
27.Legátová Anna1998 TJ Sokol Doubravka1656
28.Lodrová Nikol1986 USK Plzeň1613
29.Kubečková Veronika1999 TJ Sokol Dobruška1568
Srncová Veronika1999 Sokol Židlochovice1568
31.Budzelová Dominika1998 TJ Sokol Klimkovice1560
Dobiášová Veronika1999 Super Stars Most1560
33.Hofmanová Petra1990 TJ Sokol Dobruška1544
Křížková Šárka1990 TJ Sokol Dobruška1544
35.Kelnarová Eliška1997 BK Kopřivnice, z.s.1509
36.Matoušková Zuzana2000 TJ Sokol Křemže1381
37.Moravcová Michaela2000 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.1354
38.Strnadová Iveta2000 TJ Sokol Dobruška1328
39.Sklářová Eva1980 TJ ČZ Strakonice, spolek1311
40.Königsmarková Soňa1985 TJ Bílá Hora Plzeň1310
41.Nejedlová Jana1989 BK TU v Liberci, z.s.1280
42.Sonnková Valentýna2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1269
43.Weinerová Tereza2000 SKP Kometa Brno - RS Badminton1198
44.Srbová Adéla2000 BaC Kladno1182
45.Němcová Nela2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.1165
46.Bláhová Zuzana1996 TJ Sokol Klimkovice1164
Trnkalová Karolína1997 SK Badminton Přerov, z.s.1164
48.Husarová Eva1990 TJ Slavoj Český Těšín1152
49.Benešová Jitka1996 SK Prosek Praha1150
50.Chmelíčková Kateřina1984 BKV Plzeň1130
51.Klusoňová Zuzana1993 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1120
52.Mikelová Kateřina2002 Sokol Radotín Meteor Praha1101
53.Vocelková Anna1994 USK Plzeň1066
54.Vlášková Šárka2000 SK Prosek Praha1058
55.Hadáčková Bára2001 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1000
56.Skuhrová Aneta1999 Super Stars Most992
57.Chumchalová Tereza1999 BK Omega Olomouc, z.s.974
58.Čiháková Veronika2001 BaC Kladno971
59.Štroblová Vendula1999 Super Stars Most966
60.Frischová Kateřina1999 TJ Sokol Klimkovice902
61.Foukalová Iva2001 TJ Slovan Vesec, z.s.863
62.Dušková Natálie1995 SK Hamr, z.s. 819
63.Hlavatá Michaela1994 SK Hamr, z.s. 806
64.Fukalová Beata2000 TJ Slavoj Český Těšín786
65.Holečková Tereza1996 Sokol Radotín Meteor Praha758
Zimmerová Adéla1992 Sokol Radotín Meteor Praha758
67.Kubečková Tereza2000 TJ Sokol Dobruška736
68.Musilová Hana1982 Sokol Radotín Meteor Praha728
69.Dufková Monika1999 BaC Kladno724
70.Kykalová Kateřina1993 SK Prosek Praha716
71.Zdražilová Kristína1999 Sokol Radotín Meteor Praha636
72.Závodná Adéla2001 TJ Sokol Klimkovice634
73.Smejkalová Dita1974 SK Jupiter630
74.Červenková Tereza2000 TJ Sokol Klimkovice624
75.Kempfová Kristýna1992 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic616
76.Mikezová Ilona1999 TJ Slovan Vesec, z.s.600
77.Škarková Anna2000 BK Kopřivnice, z.s.592
78.Budíková Barbora1999 BK Omega Olomouc, z.s.590
79.Karlíková Katka1979 BK Králův Dvůr, z.s.566
Smejkalová Eliška1996 TJ Sokol Dobruška566
81.Tröstlová Daniela1988 Start Jihlava545
Zachová Adéla2001 Start Jihlava545
83.Tichá Barbora2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.536
84.Chlebníčková Hana1997 Badminton Akademie Olomouc, z.s.520
Peruňská Alžběta2000 BK TU v Liberci, z.s.520
Titěrová Eva1981 Sokol Radotín Meteor Praha520
87.Panochová Jana1997 TJ Astra Zahradní Město, z.s.508
88.Pořízová Radka1977 Start Jihlava494
89.Otáhalová Barbora2001 Sokol Židlochovice465
90.Růžička Marcela1990 TJ Jiskra Nejdek, z.s.452
91.Zuzáková Adéla1999 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.445
92.Kudláčková Veronika1995 TJ ČZ Strakonice, spolek435
93.Havlová Jana1991 SKP Kometa Brno - RS Badminton432
94.Kubová Nikola2000 Badminton Sharks Brno, z.s.407
95.Kmoníčková Lenka2001 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.366
Matějková Lucie1992 TJ Sokol České Budějovice366
Palínková Barbora1992 SK BC Premiera366
Petrušková Klára2003 TJ Sokol Klimkovice366
99.Bláhová Barbara1975 SK Jupiter358
100.Belyaeva Victoria1981 SK Hamr, z.s. 356
101.Kabátová Klára2001 Keramika Chlumčany342
102.Horová Eva2001 TJ Bílá Hora Plzeň340
Šlégrová Lucie1999 Badminton Akademie Olomouc, z.s.340
104.Pazderová Vendula2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.328
105.Weberová Martina1987 TJ Sokol Křemže318
106.Davidová Marika1997 TJ Sokol Klimkovice307
107.Nečasová Jitka1984 SK Brno Slatina, z.s.302
108.Brejchová Adéla2002 TJ Sokol Nový Knín294
Peterková Denisa1995 TJ ČZ Strakonice, spolek294
110.Koudelková Lucie2002 TJ Sokol Křemže281
111.Bílková Jana1984 BK TU v Liberci, z.s.280
Christlová Romana1975 BK TU v Liberci, z.s.280
Kusá Lída2002 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.280
114.Suská Magdalena1988 TJ ČZ Strakonice, spolek277
115.Bejdáková Kateřina1999 Badminton Akademie Olomouc, z.s.276
116.Procházková Kateřina1999 BK TU v Liberci, z.s.267
117.Nováčková Anežka1999 USK Plzeň240
Schořová Sonja2000 BK Králův Dvůr, z.s.240
Sedláčková Hana1985 SK Hamr, z.s. 240
120.Šmídová Martina2002 BKV Plzeň237
121.Adamcová Dominika2001 Badminton Akademie Olomouc, z.s.234
122.Benešová Michaela2000 TJ Bílá Hora Plzeň220
123.Nedělová Pavla1983 TJ Montas Hradec Králové208
Žwaková Jana1993 TJ Orlová - Lutyně, z.s.208
125.Klailová Patricie2002 BK ARION PRAHA204
126.Mikšátková Barbora1997 SKP Kometa Brno - RS Badminton203
Řehořová Miroslava1994 BaC Kladno203
128.Fantová Dominika Eva2001 BK TJ Baník Most192
Srpová Kateřina1994 BK Goram Teplice, z.s.192
130.Košťálová Klára2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.190
Ostrá Veronika1996 TJ Sokol Dobruška190
Sahánková Ivana1990 TJ Montas Hradec Králové190
133.Brožkovcová Veronika1999 Super Stars Most187
134.Kolářová Lucie1993 TJ Sokol Doubravka179
135.Čížková Hana1987 TJ Sokol Vodňany152
Valentová Kateřina2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice152
137.Lengálová Magda1982 TJ Chropyně150
Purdešová Barbora1984 TJ Chropyně150
139.Brychtová Iva1986 TJ Sokol Doubravka148
140.Křížová Monika1972 TJ Bílá Hora Plzeň146
Lanzendorfová Olina1969 TJ Bílá Hora Plzeň146
142.Dokoupilová Helena1982 SK Jupiter138
Hončíková Hana1979 BaC Kladno138
Horáková Andrea1988 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.138
Nezvalová Jana1988 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.138
146.Kykalová Dana1971 SK Prosek Praha126
147.Herčíková Linda1990 SK Hamr, z.s. 125
Hořínková Soňa2003 TJ Slovan Vesec, z.s.125
Líbalová Šárka2002 TJ Slovan Vesec, z.s.125
Řehořová Veronika1998 BaC Kladno125
Šmídová Kateřina1985 TJ Orlová - Lutyně, z.s.125
152.Hlušičková Nicole2001 TJ Bílá Hora Plzeň124
153.Ciróková Lenka1970 BC 66 Ivančice114
Hromková Veronika1984 SK BC Premiera114
Kolovrátníková Jolana1998 TJ Sokol Doubravka114
Nešpůrková Dagmar1982 BC 66 Ivančice114
Slatinská Zuzana1991 BK TU v Liberci, z.s.114
Šplíchalová Lisa1982 SKP Kometa Brno - RS Badminton114
Syrovátková Šárka2002 SKP Kometa Brno - RS Badminton114
160.Kocourková Zuzana1983 TJ Montas Hradec Králové112
161.Šamalová Kateřina1993 TJ Sokol České Budějovice102
Sládková Veronika1989 TJ Chropyně102
Tomášková Kateřina1997 TJ Astra Zahradní Město, z.s.102
164.Basáková Karin1992 TJ Bílá Hora Plzeň92
Uhlířová Tereza1993 TJ Bílá Hora Plzeň92
166.Jochovičová Irena1998 BK ARION PRAHA90
Mitrovská Adéla2001 BK ARION PRAHA90
Novotná Eliška1999 TJ Astra Zahradní Město, z.s.90
169.Dragounová Eva1991 Badminton Proboštov z.s.86
Klapalová Adéla2003 BC 66 Ivančice86
Mikulášková Eliška1993 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.86
Nováková Lenka1996 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.86
Otisková Hana2001 TJ Sokol Klimkovice86
Raditsch Tereza1990 Badminton Proboštov z.s.86
Rombaldová Martina1987 SK Hamr, z.s. 86
Štefulíková Hanka2003 BC 66 Ivančice86
Zbončáková Lenka1987 VSK VŠB - TU Ostrava86
178.Hándlová Veronika1998 BC 66 Ivančice78
Jedzoková Kateřina1975 SK UP Olomouc78
Korábová Barbora2002 TJ Agrotec Hustopeče78
Korábová Halka1976 TJ Agrotec Hustopeče78
Krásná Zuzana1979 BK Králův Dvůr, z.s.78
Kubschová Gabriela2000 Badminton Akademie Olomouc, z.s.78
Kyzlíková Veronika1983 SK Hamr, z.s. 78
Vacková Martina1988 BK Králův Dvůr, z.s.78
Vítková Adéla1992 Start Jihlava78
187.Polívková Eliška1998 USK Plzeň73
Zelenková Adéla1987 USK Plzeň73
189.Půbalová Kristýna2001 TJ ČZ Strakonice, spolek56
190.Čarková Markéta1978 TJ ČZ Strakonice, spolek50
191.Beranová Štěpánka1973 SK Jupiter46
Motejlová Marie1981 TJ Sokol Křemže46
193.Krausová Zlatka1973 Keramika Chlumčany42
Suchá Jitka2002 Badminton VK Aš42
Svobodová Lenka1999 BK Goram Teplice, z.s.42
196.Maršíková Anna Marie2002 SK Badminton Tábor, z.s.34
Vaňousová Radka1978 SK Badminton Tábor, z.s.34
198.Bačová Barbora1997 TJ Sokol Vodňany26
1.Bášová Alžběta1993 TJ Montas Hradec KrálovéWR77
2.Šikalová Denisa1997 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.4752
3.Milisová Hana1980 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.4544
4.Kurzová Dominika1995 TJ Astra Zahradní Město, z.s.3560
5.Ausbergerová Berta1999 SK Prosek Praha2896
6.Krocová Martina1988 Super Stars Most2584
7.Lajdová Magdaléna1997 TJ Astra Zahradní Město, z.s.2136
8.Krpatová Lucie2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice1912
9.Milová Sabina1997 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1904
10.Srncová Veronika1999 Sokol Židlochovice1880
11.Maixnerová Eliška1990 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1816
Zychová Ivana1996 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1816
13.Slatinská Jana1998 BK TU v Liberci, z.s.1728
14.Klusoňová Zuzana1993 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1696
15.Fuchsová Michaela1999 TJ Montas Hradec Králové1616
16.Benešová Jitka1996 SK Prosek Praha1408
17.Königsmarková Soňa1985 TJ Bílá Hora Plzeň1328
18.Koldová Veronika1994 Super Stars Most1256
19.Zdražilová Kristína1999 Sokol Radotín Meteor Praha1156
20.Jeřichová Zuzana1993 TJ Sokol Doubravka1152
21.Krejčová Lucie1994 BK Králův Dvůr, z.s.1141
22.Krpatová Pavlína1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice1049
23.Nejedlová Jana1989 BK TU v Liberci, z.s.1040
24.Kubečková Veronika1999 TJ Sokol Dobruška1034
25.Kelnarová Eliška1997 BK Kopřivnice, z.s.894
26.Křížková Šárka1990 TJ Sokol Dobruška856
27.Šilhavá Radka2002 SK Hamr, z.s. 836
28.Srbová Adéla2000 BaC Kladno805
29.Chmelíčková Kateřina1984 BKV Plzeň794
30.Tomalová Kateřina1992 TJ Sokol Klimkovice789
31.Němcová Nela2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.750
32.Bláhová Zuzana1996 TJ Sokol Klimkovice735
33.Ondrášková Valerie1992 Super Stars Most722
34.Sonnková Valentýna2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.701
35.Foukalová Iva2001 TJ Slovan Vesec, z.s.699
36.Myšáková Michaela1995 TJ Astra Zahradní Město, z.s.686
Weinerová Tereza2000 SKP Kometa Brno - RS Badminton686
38.Budzelová Dominika1998 TJ Sokol Klimkovice672
39.Zelinková Michaela1998 SK Prosek Praha655
40.Smejkalová Dita1974 SK Jupiter654
41.Strnadová Iveta2000 TJ Sokol Dobruška642
42.Čiháková Veronika2001 BaC Kladno632
43.Vocelková Anna1994 USK Plzeň628
44.Holečková Tereza1996 Sokol Radotín Meteor Praha622
45.Kobyláková Tereza2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.613
46.Matoušková Zuzana2000 TJ Sokol Křemže605
47.Moravcová Michaela2000 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.603
48.Mikelová Kateřina2002 Sokol Radotín Meteor Praha584
49.Bártová Rozálie2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice583
50.Hánová Renata1986 VSK VŠB - TU Ostrava566
51.Nováčková Anežka1999 USK Plzeň558
52.Legátová Anna1998 TJ Sokol Doubravka543
53.Otáhalová Barbora2001 Sokol Židlochovice530
54.Zimmerová Adéla1992 Sokol Radotín Meteor Praha526
55.Karlíková Katka1979 BK Králův Dvůr, z.s.521
56.Husarová Eva1990 TJ Slavoj Český Těšín520
57.Chumchalová Tereza1999 BK Omega Olomouc, z.s.508
58.Kykalová Kateřina1993 SK Prosek Praha504
59.Smejkalová Eliška1996 TJ Sokol Dobruška498
60.Trnkalová Karolína1997 SK Badminton Přerov, z.s.492
61.Tröstlová Daniela1988 Start Jihlava466
62.Frischová Kateřina1999 TJ Sokol Klimkovice462
63.Závodná Adéla2001 TJ Sokol Klimkovice454
64.Davidová Marika1997 TJ Sokol Klimkovice426
65.Kempfová Kristýna1992 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic422
66.Pořízová Radka1977 Start Jihlava418
67.Janošová Petra2000 SK Hamr, z.s. 412
68.Kubečková Tereza2000 TJ Sokol Dobruška400
69.Budíková Barbora1999 BK Omega Olomouc, z.s.398
70.Chlebníčková Hana1997 Badminton Akademie Olomouc, z.s.388
71.Růžička Marcela1990 TJ Jiskra Nejdek, z.s.382
Sahánková Ivana1990 TJ Montas Hradec Králové382
73.Nezvalová Jana1988 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.380
74.Vlášková Šárka2000 SK Prosek Praha356
75.Suská Magdalena1988 TJ ČZ Strakonice, spolek354
76.Belyaeva Victoria1981 SK Hamr, z.s. 350
77.Švábíková Tereza2000 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.336
78.Palínková Barbora1992 SK BC Premiera326
79.Dušková Natálie1995 SK Hamr, z.s. 320
80.Turenová Jolana1988 SK BC Premiera317
81.Červenková Tereza2000 TJ Sokol Klimkovice312
Procházková Kateřina1999 BK TU v Liberci, z.s.312
83.Fukalová Beata2000 TJ Slavoj Český Těšín310
84.Kudláčková Veronika1995 TJ ČZ Strakonice, spolek298
85.Kubová Nikola2000 Badminton Sharks Brno, z.s.286
86.Dufková Monika1999 BaC Kladno272
87.Janáčková Iva1989 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.261
88.Jedzoková Kateřina1975 SK UP Olomouc250
Křížová Monika1972 TJ Bílá Hora Plzeň250
90.Havlová Jana1991 SKP Kometa Brno - RS Badminton246
91.Nečasová Jitka1984 SK Brno Slatina, z.s.238
92.Mikulášková Eliška1993 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.236
Tichá Barbora2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.236
94.Hlavatá Michaela1994 SK Hamr, z.s. 234
95.Mikezová Ilona1999 TJ Slovan Vesec, z.s.232
96.Horová Eva2001 TJ Bílá Hora Plzeň226
Sedláčková Hana1985 SK Hamr, z.s. 226
98.Matějková Lucie1992 TJ Sokol České Budějovice216
99.Zachová Adéla2001 Start Jihlava214
100.Adámková Jana2001 BK 93 Hořovice208
Nedělová Pavla1983 TJ Montas Hradec Králové208
Žwaková Jana1993 TJ Orlová - Lutyně, z.s.208
103.Štroblová Vendula1999 Super Stars Most205
104.Sklářová Eva1980 TJ ČZ Strakonice, spolek202
105.Kmoníčková Lenka2001 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.198
106.Jančatová Marta1995 TJ Sokol Klimkovice192
107.Raditsch Tereza1990 Badminton Proboštov z.s.184
108.Peterková Denisa1995 TJ ČZ Strakonice, spolek178
109.Brychtová Iva1986 TJ Sokol Doubravka176
Kabátová Klára2001 Keramika Chlumčany176
111.Skuhrová Aneta1999 Super Stars Most168
112.Dvořáčková Veronika1977 SK Žíznivý papoušek badminton165
113.Mikšátková Barbora1997 SKP Kometa Brno - RS Badminton162
Weberová Martina1987 TJ Sokol Křemže162
115.Srpová Kateřina1994 BK Goram Teplice, z.s.152
116.Lengálová Magda1982 TJ Chropyně150
117.Koudelková Lucie2002 TJ Sokol Křemže148
118.Bejdáková Kateřina1999 Badminton Akademie Olomouc, z.s.140
119.Purdešová Barbora1984 TJ Chropyně138
Šamalová Kateřina1993 TJ Sokol České Budějovice138
121.Šmídová Martina2002 BKV Plzeň137
122.Šlégrová Lucie1999 Badminton Akademie Olomouc, z.s.134
123.Řehořová Miroslava1994 BaC Kladno128
124.Dragounová Eva1991 Badminton Proboštov z.s.125
125.Rombaldová Martina1987 SK Hamr, z.s. 124
126.Pazderová Vendula2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.123
127.Lanzendorfová Olina1969 TJ Bílá Hora Plzeň116
128.Randulová Natálie2000 BC Badmen Brno114
Veselá Veronika2003 TJ Lanškroun, z.s.114
130.Musilová Hana1982 Sokol Radotín Meteor Praha112
131.Ostrá Veronika1996 TJ Sokol Dobruška110
Panochová Jana1997 TJ Astra Zahradní Město, z.s.110
133.Dokoupilová Helena1982 SK Jupiter104
134.Brejchová Adéla2002 TJ Sokol Nový Knín102
135.Čížková Hana1987 TJ Sokol Vodňany100
136.Hofmanová Petra1990 TJ Sokol Dobruška96
Voráčková Lenka1981 Spartak Chrást96
138.Hlušičková Nicole2001 TJ Bílá Hora Plzeň92
Martínková Karolína1999 BKV Plzeň92
Možnarová Tereza1990 SK Žíznivý papoušek badminton92
Vaňousová Radka1978 SK Badminton Tábor, z.s.92
142.Bláhová Barbara1975 SK Jupiter90
Svobodová Lenka1999 BK Goram Teplice, z.s.90
144.Horáková Andrea1988 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.88
Königová Alena1977 SK Žíznivý papoušek badminton88
146.Herčíková Linda1990 SK Hamr, z.s. 86
Hořínková Soňa2003 TJ Slovan Vesec, z.s.86
Klapalová Adéla2003 BC 66 Ivančice86
Kolářová Lucie1993 TJ Sokol Doubravka86
Petrušková Klára2003 TJ Sokol Klimkovice86
Řehořová Veronika1998 BaC Kladno86
Zelenková Adéla1987 USK Plzeň86
153.Schořová Sonja2000 BK Králův Dvůr, z.s.84
154.Schořová Adéla2003 BK Králův Dvůr, z.s.80
155.Korábová Barbora2002 TJ Agrotec Hustopeče78
Mitrovská Adéla2001 BK ARION PRAHA78
Škarková Anna2000 BK Kopřivnice, z.s.78
Štefulíková Eva1977 BC 66 Ivančice78
Syrovátková Šárka2002 SKP Kometa Brno - RS Badminton78
Tomášková Kateřina1997 TJ Astra Zahradní Město, z.s.78
Viktorová Barbora2003 TJ Sokol Doubravka78
162.Košťálová Klára2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.74
163.Adamcová Dominika2001 Badminton Akademie Olomouc, z.s.68
Bathory Karolína1994 SK Prosek Praha68
Vítková Adéla1992 Start Jihlava68
166.Bačová Barbora1997 TJ Sokol Vodňany64
167.Kubschová Gabriela2000 Badminton Akademie Olomouc, z.s.56
Kyzlíková Veronika1983 SK Hamr, z.s. 56
169.Otisková Hana2001 TJ Sokol Klimkovice55
170.Půbalová Kristýna2001 TJ ČZ Strakonice, spolek48
171.Basáková Karin1992 TJ Bílá Hora Plzeň46
Beranová Štěpánka1973 SK Jupiter46
Gryčová Jana1990 SK Brno Slatina, z.s.46
Kolovrátníková Jolana1998 TJ Sokol Doubravka46
Líbalová Šárka2002 TJ Slovan Vesec, z.s.46
Melíšková Karolína2002 Sokol Radotín Meteor Praha46
Polívková Eliška1998 USK Plzeň46
Štefulíková Hanka2003 BC 66 Ivančice46
Zitková Nicola2003 BC Hamry nad Sázavou46
180.Hromková Veronika1984 SK BC Premiera42
Jedličková Tereza2000 BK Goram Teplice, z.s.42
Jochovičová Irena1998 BK ARION PRAHA42
Klailová Patricie2002 BK ARION PRAHA42
Korábová Halka1976 TJ Agrotec Hustopeče42
Krásná Zuzana1979 BK Králův Dvůr, z.s.42
Novotná Eliška1999 TJ Astra Zahradní Město, z.s.42
Sládková Veronika1989 TJ Chropyně42
Slatinská Zuzana1991 BK TU v Liberci, z.s.42
Soustružníková Markéta2000 SK Radonice, z.s.42
Šplíchalová Lisa1982 SKP Kometa Brno - RS Badminton42
191.Bílková Jana1984 BK TU v Liberci, z.s.40
Kusá Lída2002 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.40
193.Čarková Markéta1978 TJ ČZ Strakonice, spolek38
Krausová Zlatka1973 Keramika Chlumčany38
Kutáková Hana1973 TJ Bílá Hora Plzeň38
196.Benešová Michaela2000 TJ Bílá Hora Plzeň37
197.Fantová Dominika Eva2001 BK TJ Baník Most32
Kocourková Zuzana1983 TJ Montas Hradec Králové32
Lajdová Tereza1993 TJ Astra Zahradní Město, z.s.32
200.Bouberlová Tereza2002 TJ Sokol Vodňany28
201.Kavanová Michaela1973 SK Badminton Tábor, z.s.22
Pučelíková Radka1977 SK Jupiter22
203.Motejlová Marie1981 TJ Sokol Křemže18
204.Oberfalcerová Jana1963 TJ ČZ Strakonice, spolek16
205.Maršíková Anna Marie2002 SK Badminton Tábor, z.s.14
ČísloTurnajGPDatum
1GPB Jouda Cup - Praha - ZMB09.04.2017
2GPC dospělých - 11. ročník -Jupiterské "CéDéčko" - PlzeňC15.04.2017
3GPD dospělých - 4/4 JuBH Cup - PlzeňD15.04.2017
43. GPC a GPD dospělých - JihlavaC22.04.2017
5GPD dospělých - JihlavaD22.04.2017
6Memoriál P. Sima - LiberecA23.04.2017
7GPC dospělých - 26.Thun Cup - NejdekC29.04.2017
8GPC dospělých - DobruškaC30.04.2017
9GPC dospělých - OlomoucC14.05.2017
10GPC dospělých - RadoniceC14.05.2017
11GPD dospělých - Keramika ChlumcanyD20.05.2017
12GPC dospělých- VC Teplic - TepliceC27.05.2017
13GPC dospělých - VC Kladna 2017 - KladnoC27.05.2017
144. GPC dospělých - Brno - LíšeňC28.05.2017
15GPB Most - MostB04.06.2017
16GPC dospělých - HoliceC02.09.2017
17Benátecký pohár - Benátky nad JizerouA10.09.2017
18GPD dospělých 1/4 JuBH Cup - Plzeň Bílá HoraD16.09.2017
19GPC dospělých - OpavaC23.09.2017
20GPC dospělých- Kladno cup - KladnoC30.09.2017
21GPC dospělých - Praha - VinořC01.10.2017
22GPC dospělých - OsíkC01.10.2017
23GPC dospělých- otevřený - Liberec- VesecC07.10.2017
241. GPC dospělých - IvančiceC08.10.2017
25GPD dospělých 2/4 JuBH Cup - PlzeňD21.10.2017
26GPE dospělých - PlzeňE21.10.2017
27GPB Pustějov - PustějovB22.10.2017
28GPB Hradecký Lev - Hradec KrálovéB29.10.2017
29GPC dospělých - OlomoucC04.11.2017
30GPC dospělých- otevřený - ProboštovC04.11.2017
312. GPC dospělých - ChropyněC04.11.2017
32GPD dospělých - VodňanyD11.11.2017
33Memoriál K. Holobradého - Praha - VinořA12.11.2017
34GPC dospělých - České BudějoviceC17.11.2017
35GPC dospělých- Memoriál Proška - Králův DvůrC18.11.2017
36GPC dospělých Mem. P. Bílka - Praha HamrC18.11.2017
37GPC dospělých - Plzeň Bílá HoraC25.11.2017
38OP dospělých - Králův DvůrSKP09.12.2017
39GPD dospělých- Vodňanský kapr - VodňanyD16.12.2017
40GPD dospělých - StrakoniceD13.01.2018
41Memoriál St. Krauze - Český TěšínA14.01.2018
42OP dospělých - Praha HamrSKP27.01.2018
43OP dospělých - PlzeňSKP27.01.2018
44OP dospělých - LiberecSKP27.01.2018
45OP dospělých - Český KrumlovSKP27.01.2018
46OP dospělých - BrnoSKP28.01.2018
47OP dospělých - OstravaSKP28.01.2018
48OP dospělých - PardubiceSKP28.01.2018
49MČR dospělých - PrahaMČR04.02.2018
50GPC dospělých - OsíkC10.02.2018
51GPD dospělých 3/4 JuBH Cup - Plzeň Bílá HoraD10.02.2018
52GPC dospělých - OlomoucC17.02.2018
53GPC dospělých - OstrovC17.02.2018
54GPC dospělých - Praha - VinořC18.02.2018
553. GPC dospělých - Brno - SlatinaC03.03.2018
56VC města Plzně - PlzeňA11.03.2018
57GPD dospělých - StrakoniceD24.03.2018
58GPB Pohár Akademie Most - MostB25.03.2018
59GPD dospělých 4/4 JuBH Cup - PlzeňD31.03.2018
60GPC dospělých- Jupiterské "CéDéčko" - PlzeňC31.03.2018
 
X
Enter your e-mail address.
Enter the password that accompanies your e-mail.
Loading