logo
Český badmintonový svaz

Historické


U15 - stav k 05.04.2018

Kategorie: 
U15
Top N nejlepších výsledků: 
4
Období: 
05.04.2017 - 05.04.2018
Typ: 
Průběžný
Sezona: 
2017-2018
Export: 
Vyhledat: CTRL+F
1.Rzeplinski Matěj2004 TJ Slavoj Český Těšín2694
2.Kopřiva Dominik2004 SK Badminton Přerov, z.s.1984
3.Šulc Adam2004 SK Prosek Praha1776
4.Matula Tomáš2004 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.1629
5.Hurtík Jonáš2004 SK Hamr, z.s. 1469
6.Dvořák Daniel2005 TJ Sokol České Budějovice1432
7.Smutný David2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.1368
8.Rázl Jan2005 BK TU v Liberci, z.s.1216
9.Šilhan Matěj2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.899
10.Plánička Radek2004 TJ Montas Hradec Králové764
11.Altera Jan2004 BaC Kladno726
12.Jelínek Jaroslav2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.707
Maňásek Pavel2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.707
14.Běhounek Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem692
15.Šebesta Martin2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.635
16.Pálinkáš Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem618
17.Müller Jakub2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.555
18.Ovčačík Jan2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.546
19.Vojtěch Adam2004 TJ Montas Hradec Králové528
20.Orlík Tomáš 2004 SK Prosek Praha504
21.Tancer Robin2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.472
22.Pospíšek Adam2004 TJ Sokol Klimkovice448
23.Ret Daniel2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.438
24.Prek Štěpán2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.428
25.Bláha Tomáš2005 Sokol Radotín Meteor Praha394
26.Lubeník Ondřej2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.390
27.Schinko Teodor Richard2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.388
28.Král Adam2005 Sokol Radotín Meteor Praha384
29.Dvořák David2005 TJ Sokol České Budějovice382
30.Seidl Michal2004 BK TJ Baník Most380
31.Bršťák Michal2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.370
32.Fuciman Patrik2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.367
33.Vrbka Tomáš2005 Sokol Židlochovice365
34.Štaffl Jan2005 TJ Slovan Karlovy Vary362
35.Karafiát Jakub2005 TJ Sokol České Budějovice355
36.Procházka Tomáš2004 SKP Kometa Brno - RS Badminton346
37.Černotík David 2004 TJ Sokol Růžďka344
38.Mrskoš Stanislav2004 BK TU v Liberci, z.s.328
39.Krejčí Petr2004 SK Prosek Praha324
40.Diviš David2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.312
Dostál Tomáš2004 BK Kopřivnice, z.s.312
Ickert Daniel2006 BK TJ Baník Most312
43.Čupa Vojtěch2004 SKP Kometa Brno - RS Badminton293
44.Hnilica Petr2005 Sokol Radotín Meteor Praha288
45.Jeništa Pavel2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice280
Kučera Jakub2004 Sokol Radotín Meteor Praha280
Urbanec Tomáš2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice280
48.Slavík Matěj2004 SK Hamr, z.s. 276
49.Kryeziu Dominik2005 TJ Sokol České Budějovice269
50.Simon Václav2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.265
51.Zemanovič Ladislav2005 Badminton VK Aš260
52.Skoupý Marek2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.248
53.Gerginov Jáchym2004 BK ARION PRAHA244
Volák Josef2004 BK TJ Baník Most244
55.Kočárník Jan2005 Badminton VK Aš236
56.Kováč Dominik2004 Badminton VK Aš233
57.Glac Samuel2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.232
58.Foukal Aleš2005 TJ Slovan Vesec, z.s.228
59.Kundrát David2006 Badminton VK Aš227
60.Hrubec Pavel2005 SK Hamr, z.s. 226
61.Kovář Milan2005 Sokol Radotín Meteor Praha224
62.Kurdiovský Lukáš2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.221
63.Šolar Ondřej2006 TJ Montas Hradec Králové220
Waliszewski Marek2006 Sportclub Metalurg220
65.Beran František2004 BK TU v Liberci, z.s.216
Bittman Kryštof2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.216
67.Brunc Jan2005 BK Goram Teplice, z.s.212
Kuzdas Kristián2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.212
69.Bouchner Matyáš2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.204
Martínek Dominik2005 BK Goram Teplice, z.s.204
Rákosník Josef2005 SK Prosek Praha204
72.Moura de Andrade Daniel2004 TJ Slovan Karlovy Vary194
73.Ptáček Jan2006 TJ Sokol Klimkovice192
74.Vrba Lukáš2004 BK Králův Dvůr, z.s.188
75.Kretek Tomáš2004 USK Plzeň186
76.Šober Jakub2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.185
77.Matuš Vojtěch2006 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.180
Pavlica Lukáš2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.180
79.Petruška Ondřej2005 TJ Sokol Klimkovice178
80.Suchomel Miroslav2004 BK TJ Baník Most176
81.Havlíček Jaroslav2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice172
82.Fošum Josef2006 TJ Sokol Křemže171
83.Kořínek Ondřej2004 TJ Chemička Ústí nad Labem168
Oswald Michal2005 TJ Sokol Klimkovice168
Schroetter Štěpán2004 Sokol Radotín Meteor Praha168
86.Šmikmátor Jiří2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.167
87.Líbal Štěpán2005 TJ Slovan Vesec, z.s.164
88.Křivka Adam2005 TJ Lanškroun, z.s.163
89.Langmaier Jiří2004 BK Goram Teplice, z.s.160
Lecian Tobiáš2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.160
91.Kozák Jan2004 Badminton VK Aš156
92.Hlubuček Tadeáš2006 TJ Slovan Vesec, z.s.152
Jůza Petr2004 TJ Spoje Praha152
Karban Jaroslav2005 Sokol Radotín Meteor Praha152
Pejřimovský Kryštof2004 BK Goram Teplice, z.s.152
96.Frýdek Jan2006 Badminton Akademie Olomouc, z.s.150
97.Herzán Lukáš2006 Slavoj Podivín146
98.Valjent Patrik2004 TJ Chemička Ústí nad Labem140
99.Janáček David2004 BK ARION PRAHA135
100.Bystřičan Lukáš2004 BaC Kladno132
Kodat Vojtěch2004 TJ Sokol Křemže132
102.Kostolanský Matyáš2004 TJ Sokol Štěpánovice131
103.Kerpl Dennis2007 BK TU v Liberci, z.s.130
Pešát David2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.130
Ševčík Adam2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.130
106.Holý Matyáš2004 TJ Montas Hradec Králové128
107.Nekvinda Petr2005 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.125
108.Urban Jan2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.124
Vrba Michal2004 BK Králův Dvůr, z.s.124
110.Zlatník Jiří2005 SK Prosek Praha116
111.Benk Matěj2004 TJ Slovan Vesec, z.s.115
112.Červenka Matěj2006 BK Králův Dvůr, z.s.114
Řejha David 2004 BK Králův Dvůr, z.s.114
Tvrdík Lukáš2006 TJ Montas Hradec Králové114
115.Oros Daniel2005 TJ Chemička Ústí nad Labem112
116.Nyč Daniel2006 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.109
117.Bufka Filip2004 Badminton VK Aš108
118.Juřica Patrik2004 Badminton Sharks Brno, z.s.103
119.Bouberle Jakub2007 TJ Sokol Vodňany100
Vlasák David2004 Super Stars Most100
121.Havránek Vojtěch2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.98
122.Vondrák Dominik2004 BK ARION PRAHA97
123.Minář Vojtěch2005 BK Omega Olomouc, z.s.96
124.Krob Martin2004 BK Králův Dvůr, z.s.95
Tuháček Marek2004 Sokol Radotín Meteor Praha95
126.Čepelák Michal2006 TJ Slovan Vesec, z.s.92
127.Superata Viktor2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.91
128.Lederer Jan2004 SK Prosek Praha90
Vojtovič Zdeněk2004 BK 93 Hořovice90
130.Havlíček Vojtěch2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice89
131.Ložek František2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.86
Nišev Michal2005 TJ Slovan Vesec, z.s.86
Souček Marek2004 BK Králův Dvůr, z.s.86
134.Buriánek Ondřej2005 TJ Slovan Vesec, z.s.84
Jaroš Štěpán2005 TJ Montas Hradec Králové84
136.Böhm Filip2005 BK TU v Liberci, z.s.82
137.Solar Jan2005 SK Prosek Praha81
138.Duda Jan2007 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic78
Kalina Michal2005 TJ Sokol České Budějovice78
Rybyšar Jan2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice78
141.Vaněk Jakub2004 Badminton VK Aš75
142.Peychl Matěj2004 TJ Sokol Praha XIII74
143.Beran Ondřej2007 BK TU v Liberci, z.s.72
Mlčoch Vojtěch2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.72
Pohlot Tomáš2006 Badminton VK Aš72
146.Srnec Adam2007 SK Hamr, z.s. 68
147.Kozielek Karel2004 SK VITALITY Slezsko o.s.67
148.Danys Jakub2005 Sportclub Metalurg66
Kejř Jakub2005 Badminton VK Aš66
Průša Miroslav2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.66
151.Štych Marek2007 BK Goram Teplice, z.s.64
152.Kozelský Štěpán2005 TJ Sokol Klimkovice60
153.Carda Dominik2005 TJ Sokol Doubravka59
154.Knytl Filip2005 SK Hamr, z.s. 58
155.Grznár Blažej2005 BK TJ Baník Most57
156.Pavliš Marek2007 TJ Sokol Křemže56
157.Bojda Petr2006 TJ Slavoj Český Těšín55
158.Klein Viktor 2004 SK Badminton Přerov, z.s.54
Makaj Ivo2004 TJ Slavoj Český Těšín54
160.Urban Filip2005 SK Hamr, z.s. 53
161.Cielecký Matyáš2004 Badminton Akademie Olomouc, z.s.52
Hanuš Štěpán2005 BK TU v Liberci, z.s.52
Klokan Jakub2008 Super Stars Most52
Nepivoda Jan2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.52
165.Kraus Martin2006 TJ Sokol Klimkovice51
Šmucr David 2004 TJ Sokol Doubravka51
167.Hanák Ondřej2007 TJ Slovan Vesec, z.s.48
Pham Daniel2005 Badminton VK Aš48
Ungrád Šimon2004 TJ Sokol Dobruška48
170.Hroza Samuel2005 BK Goram Teplice, z.s.47
171.Mikeska Radek2005 BK Kopřivnice, z.s.46
Musil Martin2004 Sokol Radotín Meteor Praha46
Sedláček Kryštof2005 TJ Sokol Dobruška46
174.Herzán Jakub2005 Badminton Sharks Brno, z.s.45
Hluší Richard2004 SK Badminton Přerov, z.s.45
176.Hammerle Matěj2004 TJ Chemička Ústí nad Labem44
177.Cirók Josef2006 BC 66 Ivančice42
Hrazdíra Patrik2006 Sokol Židlochovice42
Kárník Tomáš2004 TJ Montas Hradec Králové42
Lorenc Radim2005 TJ Montas Hradec Králové42
Matoušek Lukáš2005 SKP Kometa Brno - RS Badminton42
Rauš Filip2006 Sokol Židlochovice42
Valouch Ondřej2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.42
Vaniš Daniel2005 SK Hamr, z.s. 42
Veselý Adam2005 Lokomotiva Břeclav42
Zacha Stanislav2004 Start Jihlava42
187.Kučera Kašpar2005 TJ Slovan Karlovy Vary39
Minář Martin2004 BK Omega Olomouc, z.s.39
Tomšík Radek2005 TJ Slovan Karlovy Vary39
190.Červený Šimon2004 BK TU v Liberci, z.s.36
Miklošín Matyáš2005 BK TU v Liberci, z.s.36
Mucha Tobias2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.36
Podolka Maxim2006 TJ Sokol České Budějovice36
194.Klokan Jan2006 Super Stars Most32
Kóňa Jan2004 Super Stars Most32
196.Kalika David2004 SK Hamr, z.s. 31
197.Durčák Ondřej2006 TJ Orlová - Lutyně, z.s.30
Fiktus Jakub2005 TJ Sokol Štěpánovice30
Kopp Adam2004 TJ Sokol Doubravka30
Pohl David2004 TJ Slovan Karlovy Vary30
Smutný Dalibor2005 BK Goram Teplice, z.s.30
Suda Oliver2004 TJ Sokol Doubravka30
203.Malý Petr2004 1.Badmintonový klub Šumperk27
204.Jurný Petr2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.26
Wollmann Ondřej2007 TJ Slovan Vesec, z.s.26
206.Samiec Jan2005 TJ Slavoj Český Těšín25
Szczurek David2005 TJ Slavoj Český Těšín25
208.Borisov Iakov2005 TJ Chemička Ústí nad Labem24
Jedlička Adam2005 Badminton VK Aš24
Thieme Petr2005 TJ Chemička Ústí nad Labem24
Vališ Jan2006 Super Stars Most24
Zlámal Jan2005 TJ Orlová - Lutyně, z.s.24
213.Fous Petr2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.23
214.Huslík Martin2004 Badminton Sharks Brno, z.s.22
Pražský Šimon2005 SK Prosek Praha22
Seidl Filip2006 Super Stars Most22
217.Gilík Pavel2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.21
Kostka Jaromír2006 TJ Sokol Klimkovice21
Kšír Matyáš2004 Badminton Sharks Brno, z.s.21
Stoev Maxim2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.21
221.Bauer Vojtěch2004 Badminton Sharks Brno, z.s.20
Doležel Michal2004 BC AKTIV LUŽINY20
223.Dušek Sam2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.19
Švec Lukáš2004 Slavoj Podivín19
225.Hubáček Matěj2006 1.Badmintonový klub Šumperk18
Novák Matěj2005 Boleslavská sportovní s.r.o.18
Russina Jan2005 Kabal team Karviná18
228.Pecka Matyáš2005 Sokol Radotín Meteor Praha17
229.Jílek Štěpán2004 BC AKTIV LUŽINY14
Jíra Šimon2008 TJ Slovan Vesec, z.s.14
Špinar Ota2005 BK ARION PRAHA14
Štengl Michal2004 SK Badminton Tábor, z.s.14
Tvrdík Tomáš2005 BC AKTIV LUŽINY14
Wasylkow Jakub2007 Badminton Proboštov z.s.14
235.Kocur Kryštof2005 TJ Slavoj Český Těšín13
Kozel Antonín2005 TJ Slavoj Český Těšín13
Mana Josef2005 BK Omega Olomouc, z.s.13
238.Brozda Daniel2004 TJ Slavoj Český Těšín12
Holaň Ondřej2004 BK Kopřivnice, z.s.12
Kostka Jan2005 SK VITALITY Slezsko o.s.12
Kovář Jáchym2005 Badminton VK Aš12
Pniok Bořek2006 TJ Slavoj Český Těšín12
Sporysz Martin2004 TJ Slavoj Český Těšín12
Stařecký Artuš2004 BC AKTIV LUŽINY12
Wimmer Karel2005 Sokol Radotín Meteor Praha12
246.Foltin Jakub2004 Super Stars Most10
Martinovský Petr2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.10
248.Frýdl Martin2005 BK 93 Hořovice9
Gužiak Filip2004 SK Badminton Boreček Opava, z.s.9
Jelínek Ondřej2005 Badminton Sharks Brno, z.s.9
Jirásek Daniel2005 BK-KUK Dolní Čermná9
Kamenský Ondřej2007 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.9
Palupa Vítek2005 Kabal team Karviná9
Šalaga Václav2006 Kabal team Karviná9
Vávra Filip2004 Keramika Chlumčany9
Zbořil Hynek2005 Sokol Židlochovice9
257.Spálenský David2004 Sokol Radotín Meteor Praha8
Vrána Nicholas2005 BK ARION PRAHA8
259.Panocha Vojtěch2004 Sokol Radotín Meteor Praha7
Suchopár Jan2006 Super Stars Most7
261.Franta Lukáš2004 SK Hamr, z.s. 6
Gratza Matyáš2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.6
Hodis Jakub Francesco2004 BC AKTIV LUŽINY6
Lisec Adam2005 Sokol Radotín Meteor Praha6
Pavlíček Jakub2006 SK Prosek Praha6
Pražák Tomáš2005 SK Prosek Praha6
Votava Matěj Vojtěch2006 TJ Chemička Ústí nad Labem6
268.Bartoš Jan2005 SK Hamr, z.s. 5
Pešek Benjamin Oliver2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.5
270.Moravec Michal2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.4
Vápeník Theodor2007 TJ Chemička Ústí nad Labem4
272.Erben Tomáš2004 TJ Spoje Praha3
Janíček Sebastian2006 Sokol Radotín Meteor Praha3
Kašpar Šimon 2007 BK ARION PRAHA3
Křenek David2005 SK Hamr, z.s. 3
Marek Jonáš2006 Sokol Radotín Meteor Praha3
Vik Šimon2004 BK ARION PRAHA3
Vocilka Jiří2005 BK Goram Teplice, z.s.3
279.Bareš Petr2004 BK ARION PRAHA2
Koranda Ondřej2006 SK Prosek Praha2
Petřina Michal2004 BC AKTIV LUŽINY2
282.Hroch Filip2005 SK Prosek Praha1
Kostolný Ladislav2004 SK Hamr, z.s. 1
1.Šulc Adam2004 SK Prosek Praha3232
2.Rzeplinski Matěj2004 TJ Slavoj Český Těšín2822
3.Smutný David2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.2464
4.Dvořák Daniel2005 TJ Sokol České Budějovice2112
5.Maňásek Pavel2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.2109
6.Kopřiva Dominik2004 SK Badminton Přerov, z.s.1744
Matula Tomáš2004 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.1744
8.Jelínek Jaroslav2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1680
9.Rázl Jan2005 BK TU v Liberci, z.s.1626
10.Urbanec Tomáš2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice1502
11.Altera Jan2004 BaC Kladno1200
Šilhan Matěj2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.1200
13.Tancer Robin2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1112
14.Ret Daniel2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.1064
15.Jeništa Pavel2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice1016
16.Prek Štěpán2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.921
17.Ovčačík Jan2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.862
18.Hrubec Pavel2005 SK Hamr, z.s. 850
19.Šebesta Martin2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.834
20.Vojtěch Adam2004 TJ Montas Hradec Králové795
21.Müller Jakub2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.789
22.Krejčí Petr2004 SK Prosek Praha788
Orlík Tomáš 2004 SK Prosek Praha788
24.Běhounek Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem752
Pálinkáš Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem752
26.Lubeník Ondřej2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.676
27.Procházka Tomáš2004 SKP Kometa Brno - RS Badminton660
28.Bláha Tomáš2005 Sokol Radotín Meteor Praha657
29.Černotík David 2004 TJ Sokol Růžďka656
30.Ptáček Jan2006 TJ Sokol Klimkovice654
31.Oswald Michal2005 TJ Sokol Klimkovice646
32.Pospíšek Adam2004 TJ Sokol Klimkovice566
33.Kováč Dominik2004 Badminton VK Aš505
Plánička Radek2004 TJ Montas Hradec Králové505
35.Hnilica Petr2005 Sokol Radotín Meteor Praha503
36.Čupa Vojtěch2004 SKP Kometa Brno - RS Badminton492
37.Dvořák David2005 TJ Sokol České Budějovice491
38.Kurdiovský Lukáš2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.479
39.Schinko Teodor Richard2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.478
40.Schroetter Štěpán2004 Sokol Radotín Meteor Praha468
41.Fuciman Patrik2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.467
42.Dostál Tomáš2004 BK Kopřivnice, z.s.465
Skoupý Marek2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.465
44.Diviš David2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.454
45.Bršťák Michal2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.446
46.Bittman Kryštof2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.444
47.Slavík Matěj2004 SK Hamr, z.s. 442
48.Kučera Jakub2004 Sokol Radotín Meteor Praha432
49.Karafiát Jakub2005 TJ Sokol České Budějovice428
Kryeziu Dominik2005 TJ Sokol České Budějovice428
51.Gerginov Jáchym2004 BK ARION PRAHA426
Nyč Daniel2006 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.426
53.Rákosník Josef2005 SK Prosek Praha418
54.Kovář Milan2005 Sokol Radotín Meteor Praha416
55.Štaffl Jan2005 TJ Slovan Karlovy Vary410
56.Langmaier Jiří2004 BK Goram Teplice, z.s.408
57.Zemanovič Ladislav2005 Badminton VK Aš406
58.Křivka Adam2005 TJ Lanškroun, z.s.392
Šolar Ondřej2006 TJ Montas Hradec Králové392
Vrbka Tomáš2005 Sokol Židlochovice392
61.Ickert Daniel2006 BK TJ Baník Most384
62.Král Adam2005 Sokol Radotín Meteor Praha380
63.Martínek Dominik2005 BK Goram Teplice, z.s.372
64.Foukal Aleš2005 TJ Slovan Vesec, z.s.367
65.Havránek Vojtěch2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.356
Kuzdas Kristián2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.356
Urban Jan2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.356
68.Seidl Michal2004 BK TJ Baník Most352
69.Mrskoš Stanislav2004 BK TU v Liberci, z.s.348
70.Petruška Ondřej2005 TJ Sokol Klimkovice344
71.Kundrát David2006 Badminton VK Aš328
72.Brunc Jan2005 BK Goram Teplice, z.s.320
Fošum Josef2006 TJ Sokol Křemže320
Herzán Lukáš2006 Slavoj Podivín320
Matuš Vojtěch2006 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.320
Pešát David2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.320
Šober Jakub2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.320
Waliszewski Marek2006 Sportclub Metalurg320
79.Kretek Tomáš2004 USK Plzeň318
80.Havlíček Jaroslav2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice312
81.Kozák Jan2004 Badminton VK Aš306
Suchomel Miroslav2004 BK TJ Baník Most306
83.Bufka Filip2004 Badminton VK Aš296
Kočárník Jan2005 Badminton VK Aš296
85.Beran František2004 BK TU v Liberci, z.s.292
86.Líbal Štěpán2005 TJ Slovan Vesec, z.s.288
Šmikmátor Jiří2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.288
88.Janáček David2004 BK ARION PRAHA284
Kodat Vojtěch2004 TJ Sokol Křemže284
90.Tuháček Marek2004 Sokol Radotín Meteor Praha280
91.Moura de Andrade Daniel2004 TJ Slovan Karlovy Vary278
92.Simon Václav2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.277
93.Frýdek Jan2006 Badminton Akademie Olomouc, z.s.276
Karban Jaroslav2005 Sokol Radotín Meteor Praha276
Pavlica Lukáš2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.276
Pejřimovský Kryštof2004 BK Goram Teplice, z.s.276
Volák Josef2004 BK TJ Baník Most276
98.Bystřičan Lukáš2004 BaC Kladno264
99.Lecian Tobiáš2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.252
Srnec Adam2007 SK Hamr, z.s. 252
101.Kořínek Ondřej2004 TJ Chemička Ústí nad Labem248
102.Ševčík Adam2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.244
103.Zlatník Jiří2005 SK Prosek Praha224
104.Glac Samuel2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.212
Valjent Patrik2004 TJ Chemička Ústí nad Labem212
106.Cielecký Matyáš2004 Badminton Akademie Olomouc, z.s.208
Superata Viktor2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.208
108.Juřica Patrik2004 Badminton Sharks Brno, z.s.206
Vaněk Jakub2004 Badminton VK Aš206
110.Bouchner Matyáš2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.204
111.Podolka Maxim2006 TJ Sokol České Budějovice202
112.Vlasák David2004 Super Stars Most200
113.Havlíček Vojtěch2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice198
Tvrdík Lukáš2006 TJ Montas Hradec Králové198
115.Krob Martin2004 BK Králův Dvůr, z.s.194
Vrba Lukáš2004 BK Králův Dvůr, z.s.194
Vrba Michal2004 BK Králův Dvůr, z.s.194
118.Benk Matěj2004 TJ Slovan Vesec, z.s.192
Kostolanský Matyáš2004 TJ Sokol Štěpánovice192
Oros Daniel2005 TJ Chemička Ústí nad Labem192
121.Bouberle Jakub2007 TJ Sokol Vodňany184
122.Hlubuček Tadeáš2006 TJ Slovan Vesec, z.s.180
123.Kerpl Dennis2007 BK TU v Liberci, z.s.170
124.Jůza Petr2004 TJ Spoje Praha168
Mlčoch Vojtěch2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.168
126.Carda Dominik2005 TJ Sokol Doubravka165
127.Dušek Sam2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.164
128.Hluší Richard2004 SK Badminton Přerov, z.s.162
Klein Viktor 2004 SK Badminton Přerov, z.s.162
Minář Vojtěch2005 BK Omega Olomouc, z.s.162
131.Hroza Samuel2005 BK Goram Teplice, z.s.156
Jaroš Štěpán2005 TJ Montas Hradec Králové156
133.Nepivoda Jan2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.154
134.Souček Marek2004 BK Králův Dvůr, z.s.152
135.Solar Jan2005 SK Prosek Praha147
136.Peychl Matěj2004 TJ Sokol Praha XIII144
137.Buriánek Ondřej2005 TJ Slovan Vesec, z.s.140
Knytl Filip2005 SK Hamr, z.s. 140
Urban Filip2005 SK Hamr, z.s. 140
140.Průša Miroslav2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.138
141.Hanák Ondřej2007 TJ Slovan Vesec, z.s.136
142.Grznár Blažej2005 BK TJ Baník Most130
143.Čepelák Michal2006 TJ Slovan Vesec, z.s.128
144.Ložek František2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.125
Nekvinda Petr2005 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.125
146.Szczurek David2005 TJ Slavoj Český Těšín124
147.Jedlička Adam2005 Badminton VK Aš120
Kejř Jakub2005 Badminton VK Aš120
Pham Daniel2005 Badminton VK Aš120
Pohlot Tomáš2006 Badminton VK Aš120
Tomšík Radek2005 TJ Slovan Karlovy Vary120
Vondrák Dominik2004 BK ARION PRAHA120
153.Smutný Dalibor2005 BK Goram Teplice, z.s.118
154.Pavliš Marek2007 TJ Sokol Křemže116
155.Červenka Matěj2006 BK Králův Dvůr, z.s.114
Nišev Michal2005 TJ Slovan Vesec, z.s.114
Řejha David 2004 BK Králův Dvůr, z.s.114
Šmucr David 2004 TJ Sokol Doubravka114
159.Hammerle Matěj2004 TJ Chemička Ústí nad Labem94
160.Beran Ondřej2007 BK TU v Liberci, z.s.92
161.Bojda Petr2006 TJ Slavoj Český Těšín88
Herzán Jakub2005 Badminton Sharks Brno, z.s.88
Huslík Martin2004 Badminton Sharks Brno, z.s.88
Kocur Kryštof2005 TJ Slavoj Český Těšín88
Štych Marek2007 BK Goram Teplice, z.s.88
Švec Lukáš2004 Slavoj Podivín88
167.Bauer Vojtěch2004 Badminton Sharks Brno, z.s.86
Mana Josef2005 BK Omega Olomouc, z.s.86
Sedláček Kryštof2005 TJ Sokol Dobruška86
170.Lederer Jan2004 SK Prosek Praha85
171.Stoev Maxim2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.84
Zlámal Jan2005 TJ Orlová - Lutyně, z.s.84
173.Musil Martin2004 Sokol Radotín Meteor Praha83
174.Fous Petr2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.81
175.Danys Jakub2005 Sportclub Metalurg78
Fiktus Jakub2005 TJ Sokol Štěpánovice78
Holaň Ondřej2004 BK Kopřivnice, z.s.78
Hrazdíra Patrik2006 Sokol Židlochovice78
Kamenský Ondřej2007 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.78
Kárník Tomáš2004 TJ Montas Hradec Králové78
Lorenc Radim2005 TJ Montas Hradec Králové78
Makaj Ivo2004 TJ Slavoj Český Těšín78
Pohl David2004 TJ Slovan Karlovy Vary78
Rauš Filip2006 Sokol Židlochovice78
Ungrád Šimon2004 TJ Sokol Dobruška78
Zacha Stanislav2004 Start Jihlava78
Zbořil Hynek2005 Sokol Židlochovice78
188.Miklošín Matyáš2005 BK TU v Liberci, z.s.76
189.Klokan Jan2006 Super Stars Most64
190.Vrána Nicholas2005 BK ARION PRAHA60
191.Minář Martin2004 BK Omega Olomouc, z.s.54
192.Červený Šimon2004 BK TU v Liberci, z.s.52
Hanuš Štěpán2005 BK TU v Liberci, z.s.52
Klokan Jakub2008 Super Stars Most52
Kóňa Jan2004 Super Stars Most52
Stařecký Artuš2004 BC AKTIV LUŽINY52
Suchopár Jan2006 Super Stars Most52
Vališ Jan2006 Super Stars Most52
199.Pecka Matyáš2005 Sokol Radotín Meteor Praha51
200.Böhm Filip2005 BK TU v Liberci, z.s.50
201.Kozel Antonín2005 TJ Slavoj Český Těšín46
Kozielek Karel2004 SK VITALITY Slezsko o.s.46
Mikeska Radek2005 BK Kopřivnice, z.s.46
Samiec Jan2005 TJ Slavoj Český Těšín46
205.Brozda Daniel2004 TJ Slavoj Český Těšín42
Cirók Josef2006 BC 66 Ivančice42
Durčák Ondřej2006 TJ Orlová - Lutyně, z.s.42
Frýdl Martin2005 BK 93 Hořovice42
Gratza Matyáš2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.42
Gužiak Filip2004 SK Badminton Boreček Opava, z.s.42
Hubáček Matěj2006 1.Badmintonový klub Šumperk42
Hurtík Jonáš2004 SK Hamr, z.s. 42
Jelínek Ondřej2005 Badminton Sharks Brno, z.s.42
Kostka Jan2005 SK VITALITY Slezsko o.s.42
Kostka Jaromír2006 TJ Sokol Klimkovice42
Kovář Jáchym2005 Badminton VK Aš42
Kozelský Štěpán2005 TJ Sokol Klimkovice42
Kraus Martin2006 TJ Sokol Klimkovice42
Kšír Matyáš2004 Badminton Sharks Brno, z.s.42
Kučera Kašpar2005 TJ Slovan Karlovy Vary42
Malý Petr2004 1.Badmintonový klub Šumperk42
Mucha Tobias2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.42
Pniok Bořek2006 TJ Slavoj Český Těšín42
Sporysz Martin2004 TJ Slavoj Český Těšín42
Suda Oliver2004 TJ Sokol Doubravka42
Valouch Ondřej2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.42
Veselý Adam2005 Lokomotiva Břeclav42
Zubr Tobiáš2008 TJ Sokol České Budějovice42
229.Borisov Iakov2005 TJ Chemička Ústí nad Labem40
Thieme Petr2005 TJ Chemička Ústí nad Labem40
231.Kalika David2004 SK Hamr, z.s. 39
Panocha Vojtěch2004 Sokol Radotín Meteor Praha39
Spálenský David2004 Sokol Radotín Meteor Praha39
234.Foltin Jakub2004 Super Stars Most38
Jíra Šimon2008 TJ Slovan Vesec, z.s.38
Jurný Petr2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.38
Moravec Michal2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.38
Wasylkow Jakub2007 Badminton Proboštov z.s.38
Wollmann Ondřej2007 TJ Slovan Vesec, z.s.38
240.Holý Matyáš2004 TJ Montas Hradec Králové32
241.Vávra Filip2004 Keramika Chlumčany30
242.Pražský Šimon2005 SK Prosek Praha27
243.Jílek Štěpán2004 BC AKTIV LUŽINY26
Kašpar Šimon 2007 BK ARION PRAHA26
Martinovský Petr2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.26
Petřina Michal2004 BC AKTIV LUŽINY26
Seidl Filip2006 Super Stars Most26
Štengl Michal2004 SK Badminton Tábor, z.s.26
Tvrdík Tomáš2005 BC AKTIV LUŽINY26
Vik Šimon2004 BK ARION PRAHA26
Wimmer Karel2005 Sokol Radotín Meteor Praha26
252.Bareš Petr2004 BK ARION PRAHA14
Doležel Michal2004 BC AKTIV LUŽINY14
Franta Lukáš2004 SK Hamr, z.s. 14
Hodis Jakub Francesco2004 BC AKTIV LUŽINY14
Hroch Filip2005 SK Prosek Praha14
Janíček Sebastian2006 Sokol Radotín Meteor Praha14
Koranda Ondřej2006 SK Prosek Praha14
Kostolný Ladislav2004 SK Hamr, z.s. 14
Křenek David2005 SK Hamr, z.s. 14
Lisec Adam2005 Sokol Radotín Meteor Praha14
Marek Jonáš2006 Sokol Radotín Meteor Praha14
Pavlíček Jakub2006 SK Prosek Praha14
Pražák Tomáš2005 SK Prosek Praha14
Vápeník Theodor2007 TJ Chemička Ústí nad Labem14
Votava Matěj Vojtěch2006 TJ Chemička Ústí nad Labem14
267.Bartoš Jan2005 SK Hamr, z.s. 13
268.Vaniš Daniel2005 SK Hamr, z.s. 12
1.Rzeplinski Matěj2004 TJ Slavoj Český Těšín2294
2.Šulc Adam2004 SK Prosek Praha1904
3.Dvořák Daniel2005 TJ Sokol České Budějovice1800
4.Maňásek Pavel2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.1560
5.Smutný David2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.1504
6.Kopřiva Dominik2004 SK Badminton Přerov, z.s.1436
7.Hrubec Pavel2005 SK Hamr, z.s. 1229
8.Vojtěch Adam2004 TJ Montas Hradec Králové1106
9.Matula Tomáš2004 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.976
10.Altera Jan2004 BaC Kladno884
11.Orlík Tomáš 2004 SK Prosek Praha776
12.Šilhan Matěj2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.756
13.Hurtík Jonáš2004 SK Hamr, z.s. 732
14.Černotík David 2004 TJ Sokol Růžďka646
Tancer Robin2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.646
16.Bláha Tomáš2005 Sokol Radotín Meteor Praha620
17.Rázl Jan2005 BK TU v Liberci, z.s.584
18.Müller Jakub2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.565
19.Kováč Dominik2004 Badminton VK Aš495
20.Jelínek Jaroslav2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.482
21.Dvořák David2005 TJ Sokol České Budějovice474
22.Prek Štěpán2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.469
23.Kučera Jakub2004 Sokol Radotín Meteor Praha408
24.Čupa Vojtěch2004 SKP Kometa Brno - RS Badminton395
25.Plánička Radek2004 TJ Montas Hradec Králové394
26.Mrskoš Stanislav2004 BK TU v Liberci, z.s.388
27.Běhounek Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem386
28.Rákosník Josef2005 SK Prosek Praha384
29.Ret Daniel2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.370
30.Štaffl Jan2005 TJ Slovan Karlovy Vary368
31.Jeništa Pavel2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice356
Karafiát Jakub2005 TJ Sokol České Budějovice356
Pospíšek Adam2004 TJ Sokol Klimkovice356
34.Kurdiovský Lukáš2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.352
Procházka Tomáš2004 SKP Kometa Brno - RS Badminton352
Urbanec Tomáš2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice352
37.Krejčí Petr2004 SK Prosek Praha348
Ovčačík Jan2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.348
Schinko Teodor Richard2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.348
40.Slavík Matěj2004 SK Hamr, z.s. 346
41.Diviš David2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.340
42.Hnilica Petr2005 Sokol Radotín Meteor Praha336
43.Beran František2004 BK TU v Liberci, z.s.331
44.Seidl Michal2004 BK TJ Baník Most328
45.Fuciman Patrik2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.320
46.Lubeník Ondřej2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.308
47.Brunc Jan2005 BK Goram Teplice, z.s.284
Kryeziu Dominik2005 TJ Sokol České Budějovice284
49.Pešát David2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.280
50.Ickert Daniel2006 BK TJ Baník Most264
51.Bouchner Matyáš2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.258
52.Bittman Kryštof2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.244
Král Adam2005 Sokol Radotín Meteor Praha244
Pálinkáš Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem244
Šebesta Martin2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.244
Šolar Ondřej2006 TJ Montas Hradec Králové244
Urban Jan2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.244
Vrbka Tomáš2005 Sokol Židlochovice244
59.Bršťák Michal2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.242
Waliszewski Marek2006 Sportclub Metalurg242
61.Schroetter Štěpán2004 Sokol Radotín Meteor Praha240
62.Kuzdas Kristián2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.224
63.Kozák Jan2004 Badminton VK Aš222
64.Líbal Štěpán2005 TJ Slovan Vesec, z.s.216
65.Foukal Aleš2005 TJ Slovan Vesec, z.s.212
Herzán Lukáš2006 Slavoj Podivín212
67.Dostál Tomáš2004 BK Kopřivnice, z.s.208
Havránek Vojtěch2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.208
Kočárník Jan2005 Badminton VK Aš208
Kodat Vojtěch2004 TJ Sokol Křemže208
Volák Josef2004 BK TJ Baník Most208
72.Moura de Andrade Daniel2004 TJ Slovan Karlovy Vary206
73.Glac Samuel2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.204
74.Havlíček Jaroslav2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice202
Křivka Adam2005 TJ Lanškroun, z.s.202
76.Kretek Tomáš2004 USK Plzeň198
77.Lecian Tobiáš2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.188
78.Bufka Filip2004 Badminton VK Aš184
79.Fošum Josef2006 TJ Sokol Křemže176
Kundrát David2006 Badminton VK Aš176
81.Kerpl Dennis2007 BK TU v Liberci, z.s.174
82.Karban Jaroslav2005 Sokol Radotín Meteor Praha172
Zemanovič Ladislav2005 Badminton VK Aš172
84.Knytl Filip2005 SK Hamr, z.s. 168
Kovář Milan2005 Sokol Radotín Meteor Praha168
Šober Jakub2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.168
87.Vrba Lukáš2004 BK Králův Dvůr, z.s.164
88.Minář Vojtěch2005 BK Omega Olomouc, z.s.162
89.Pejřimovský Kryštof2004 BK Goram Teplice, z.s.156
Ševčík Adam2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.156
Šmikmátor Jiří2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.156
92.Kořínek Ondřej2004 TJ Chemička Ústí nad Labem152
Nekvinda Petr2005 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.152
94.Kostolanský Matyáš2004 TJ Sokol Štěpánovice147
95.Langmaier Jiří2004 BK Goram Teplice, z.s.140
96.Oros Daniel2005 TJ Chemička Ústí nad Labem134
97.Skoupý Marek2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.133
98.Martínek Dominik2005 BK Goram Teplice, z.s.126
Valjent Patrik2004 TJ Chemička Ústí nad Labem126
100.Simon Václav2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.125
Souček Marek2004 BK Králův Dvůr, z.s.125
102.Nyč Daniel2006 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.124
103.Suchomel Miroslav2004 BK TJ Baník Most122
104.Červenka Matěj2006 BK Králův Dvůr, z.s.114
Kozelský Štěpán2005 TJ Sokol Klimkovice114
Řejha David 2004 BK Králův Dvůr, z.s.114
Zacha Stanislav2004 Start Jihlava114
108.Gerginov Jáchym2004 BK ARION PRAHA113
Janáček David2004 BK ARION PRAHA113
110.Bouberle Jakub2007 TJ Sokol Vodňany104
111.Böhm Filip2005 BK TU v Liberci, z.s.102
Bystřičan Lukáš2004 BaC Kladno102
113.Tvrdík Lukáš2006 TJ Montas Hradec Králové100
Vaněk Jakub2004 Badminton VK Aš100
115.Krob Martin2004 BK Králův Dvůr, z.s.98
Pavliš Marek2007 TJ Sokol Křemže98
117.Zlatník Jiří2005 SK Prosek Praha94
118.Podolka Maxim2006 TJ Sokol České Budějovice92
119.Herzán Jakub2005 Badminton Sharks Brno, z.s.91
120.Hlubuček Tadeáš2006 TJ Slovan Vesec, z.s.90
Nišev Michal2005 TJ Slovan Vesec, z.s.90
122.Benk Matěj2004 TJ Slovan Vesec, z.s.89
123.Ptáček Jan2006 TJ Sokol Klimkovice88
Superata Viktor2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.88
Szczurek David2005 TJ Slavoj Český Těšín88
126.Ložek František2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.86
Vrba Michal2004 BK Králův Dvůr, z.s.86
128.Beran Ondřej2007 BK TU v Liberci, z.s.84
Havlíček Vojtěch2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice84
Mlčoch Vojtěch2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.84
Pohlot Tomáš2006 Badminton VK Aš84
132.Vlasák David2004 Super Stars Most82
133.Tuháček Marek2004 Sokol Radotín Meteor Praha79
134.Duda Jan2007 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic78
Hrazdíra Patrik2006 Sokol Židlochovice78
Kalina Michal2005 TJ Sokol České Budějovice78
Mucha Tobias2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.78
Průša Miroslav2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.78
Vojtovič Zdeněk2004 BK 93 Hořovice78
140.Musil Martin2004 Sokol Radotín Meteor Praha77
141.Grznár Blažej2005 BK TJ Baník Most76
142.Buriánek Ondřej2005 TJ Slovan Vesec, z.s.66
Pavlica Lukáš2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.66
144.Klokan Jakub2008 Super Stars Most64
145.Urban Filip2005 SK Hamr, z.s. 58
146.Kozielek Karel2004 SK VITALITY Slezsko o.s.55
147.Frýdek Jan2006 Badminton Akademie Olomouc, z.s.54
Kejř Jakub2005 Badminton VK Aš54
Vondrák Dominik2004 BK ARION PRAHA54
Zlámal Jan2005 TJ Orlová - Lutyně, z.s.54
151.Smutný Dalibor2005 BK Goram Teplice, z.s.52
152.Nepivoda Jan2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.51
153.Jurný Petr2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.50
Lederer Jan2004 SK Prosek Praha50
Solar Jan2005 SK Prosek Praha50
156.Carda Dominik2005 TJ Sokol Doubravka46
Huslík Martin2004 Badminton Sharks Brno, z.s.46
Panocha Vojtěch2004 Sokol Radotín Meteor Praha46
Petruška Ondřej2005 TJ Sokol Klimkovice46
160.Fiktus Jakub2005 TJ Sokol Štěpánovice42
Gužiak Filip2004 SK Badminton Boreček Opava, z.s.42
Jedlička Adam2005 Badminton VK Aš42
Kamenský Ondřej2007 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.42
Kopp Adam2004 TJ Sokol Doubravka42
Kučera Kašpar2005 TJ Slovan Karlovy Vary42
Makaj Ivo2004 TJ Slavoj Český Těšín42
Matoušek Lukáš2005 SKP Kometa Brno - RS Badminton42
Matuš Vojtěch2006 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.42
Minář Martin2004 BK Omega Olomouc, z.s.42
Pham Daniel2005 Badminton VK Aš42
Rauš Filip2006 Sokol Židlochovice42
Švec Lukáš2004 Slavoj Podivín42
Tomšík Radek2005 TJ Slovan Karlovy Vary42
Zbořil Hynek2005 Sokol Židlochovice42
175.Červený Šimon2004 BK TU v Liberci, z.s.40
Hroza Samuel2005 BK Goram Teplice, z.s.40
Suchopár Jan2006 Super Stars Most40
178.Foltin Jakub2004 Super Stars Most38
Peychl Matěj2004 TJ Sokol Praha XIII38
180.Klokan Jan2006 Super Stars Most30
181.Borisov Iakov2005 TJ Chemička Ústí nad Labem28
Čepelák Michal2006 TJ Slovan Vesec, z.s.28
Thieme Petr2005 TJ Chemička Ústí nad Labem28
184.Fous Petr2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.26
Hammerle Matěj2004 TJ Chemička Ústí nad Labem26
Hanák Ondřej2007 TJ Slovan Vesec, z.s.26
Miklošín Matyáš2005 BK TU v Liberci, z.s.26
Štych Marek2007 BK Goram Teplice, z.s.26
Vrána Nicholas2005 BK ARION PRAHA26
Wasylkow Jakub2007 Badminton Proboštov z.s.26
Wollmann Ondřej2007 TJ Slovan Vesec, z.s.26
192.Jůza Petr2004 TJ Spoje Praha16
193.Bareš Petr2004 BK ARION PRAHA14
Hanuš Štěpán2005 BK TU v Liberci, z.s.14
Janíček Sebastian2006 Sokol Radotín Meteor Praha14
Jíra Šimon2008 TJ Slovan Vesec, z.s.14
Kóňa Jan2004 Super Stars Most14
Koranda Ondřej2006 SK Prosek Praha14
Marek Jonáš2006 Sokol Radotín Meteor Praha14
Martinovský Petr2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.14
Pražský Šimon2005 SK Prosek Praha14
Seidl Filip2006 Super Stars Most14
Štengl Michal2004 SK Badminton Tábor, z.s.14
Vališ Jan2006 Super Stars Most14
205.Bojda Petr2006 TJ Slavoj Český Těšín12
Cirók Josef2006 BC 66 Ivančice12
Durčák Ondřej2006 TJ Orlová - Lutyně, z.s.12
Gratza Matyáš2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.12
Hluší Richard2004 SK Badminton Přerov, z.s.12
Juřica Patrik2004 Badminton Sharks Brno, z.s.12
Klein Viktor 2004 SK Badminton Přerov, z.s.12
Kocur Kryštof2005 TJ Slavoj Český Těšín12
Kostka Jaromír2006 TJ Sokol Klimkovice12
Pešek Benjamin Oliver2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.12
Pohl David2004 TJ Slovan Karlovy Vary12
Srnec Adam2007 SK Hamr, z.s. 12
Vaniš Daniel2005 SK Hamr, z.s. 12
218.Pecka Matyáš2005 Sokol Radotín Meteor Praha11
219.Šmucr David 2004 TJ Sokol Doubravka9
Vávra Filip2004 Keramika Chlumčany9
221.Kašpar Šimon 2007 BK ARION PRAHA4
Moravec Michal2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.4
Pavlíček Jakub2006 SK Prosek Praha4
Špinar Ota2005 BK ARION PRAHA4
Stařecký Artuš2004 BC AKTIV LUŽINY4
Vik Šimon2004 BK ARION PRAHA4
Votava Matěj Vojtěch2006 TJ Chemička Ústí nad Labem4
Wimmer Karel2005 Sokol Radotín Meteor Praha4
1.Kohoutová Markéta2004 Super Stars Most2309
2.Šilhavá Klára2004 SK Hamr, z.s. 1701
3.Nováková Veronika2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.1584
4.Metzová Lucie2004 TJ Sokol Klimkovice1560
5.Ševčíková Martina2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.1528
6.Žurková Valérie2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.1254
7.Maixnerová Petra2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.1229
8.Osladilová Kateřina2006 TJ Sokol Klimkovice1171
9.Kozempelová Kristina2005 BK TJ Baník Most948
10.Šolarová Tereza2004 TJ Montas Hradec Králové942
11.Kortusová Barbora2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.667
12.Helešicová Barbora2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.658
13.Skýpalová Natálie2005 TJ Sokol Růžďka646
14.Soukupová Natálie2006 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.630
15.Hoffmanová Viktorie2004 TJ Slovan Karlovy Vary618
16.Tyrmerová Magdalena2004 TJ Sokol Nový Knín616
17.Kobyláková Andrea2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.608
18.Hejduková Karolína2004 SK Hamr, z.s. 576
19.Bílková Eliška2004 SK Hamr, z.s. 574
20.Pokorná Kateřina2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.572
21.Bártová Apolena2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice548
22.Skařupová Lucie2006 SK Badminton Přerov, z.s.541
23.Mrázková Barbora2004 TJ Lanškroun, z.s.539
24.Tvrdíková Veronika2004 SK Prosek Praha516
25.Šenfeldová Bára2004 TJ Sokol Doubravka498
26.Muchová Justýna2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.486
27.Neubauerová Klára2004 TJ Sokol České Budějovice480
28.Stará Natálie2004 SK Prosek Praha450
29.Nachtmanová Karolína2005 SK Prosek Praha442
30.Hulcová Viktorie2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.424
31.Krulová Lucie2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.402
32.Malcová Klára2005 BK TU v Liberci, z.s.394
33.Flachsová Markéta2005 Badminton VK Aš372
34.Babková Vendula2004 TJ Sokol Štěpánovice369
35.Herudková Hana2004 SK Badminton Boreček Opava, z.s.368
36.Pávová Natálie2004 SK Prosek Praha356
37.Špačková Adéla2006 BK Kopřivnice, z.s.354
38.Hořanská Barbora2005 TJ Sokol Růžďka329
39.Kulhavá Veronika2004 Badminton Sharks Brno, z.s.305
40.Bartůňková Bára2004 BK Králův Dvůr, z.s.296
Raithelová Natálie2005 Badminton VK Aš296
42.Hájková Linda2004 TJ Chemička Ústí nad Labem292
43.Fišerová Karolína2005 Super Stars Most284
Gruberová Anna2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.284
45.Hálková Nela2006 TJ Sokol České Budějovice281
46.Korčmarošová Tereza2004 TJ Slovan Karlovy Vary276
Králíčková Barbora2004 SK Hamr, z.s. 276
48.Jiráková Tereza2006 BK 93 Hořovice274
49.Pavlišová Klára2005 TJ Sokol Křemže269
Valentová Denisa2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice269
Vašíčková Aneta2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice269
52.Johnová Barbora2004 Sokol Radotín Meteor Praha264
53.Bechyňská Aneta2004 Super Stars Most256
Jirásková Adéla2004 BK Králův Dvůr, z.s.256
55.Kobyláková Alžběta2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.240
56.Larischová Marta2004 TJ Sokol Klimkovice232
57.Veselá Barbora2005 Badminton Sharks Brno, z.s.231
58.Durmiši Tereza2004 Sokol Židlochovice228
59.Kočová Zuzana2005 SK Badminton Tábor, z.s.217
60.Kulhánková Barbora2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice214
61.Fuchsová Markéta2004 TJ Sokol Doubravka212
62.Benediktová Klára2005 USK Plzeň209
63.Kuptíková Gabriela2005 SK Prosek Praha208
64.Hrdinová Zuzana2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.207
65.Nesňalová Karla2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.206
66.Pawliková Veronika2005 TJ Slavoj Český Těšín202
67.Flusserová Jana2005 SK Prosek Praha180
Pleštilová Karolína2004 BK TU v Liberci, z.s.180
Šoljaková Eliška2005 BK TU v Liberci, z.s.180
Vávrová Anna2005 Sokol Radotín Meteor Praha180
71.Jarošová Veronika2006 TJ Montas Hradec Králové176
72.Jakubková Daniela2005 Badminton VK Aš173
73.Koliášová Kateřina2006 SK Hamr, z.s. 172
Zavadilová Tereza2004 TJ Chemička Ústí nad Labem172
75.Suchánková Tereza2004 SK Badminton Přerov, z.s.170
76.Šafrová Anna2005 TJ Chemička Ústí nad Labem162
77.Bálintová Kristýna2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.160
Keilová Kateřina2006 BK TU v Liberci, z.s.160
Králová Natálie2005 Badminton VK Aš160
80.Muzikářová Anna2005 BK TU v Liberci, z.s.159
81.Hálová Alice2005 TJ Sokol Křemže155
82.Ivičičová Monika2004 Sokol Židlochovice153
Maršíková Kateřina2005 SK Badminton Tábor, z.s.153
84.Novotná Helena2005 SK Badminton Tábor, z.s.151
85.Benišová Petra2006 BK Kopřivnice, z.s.150
Pešková Anna2004 Badminton VK Aš150
87.Pacalová Lucie2005 Slavoj Podivín147
88.Čutová Michaela2006 BK ARION PRAHA146
89.Chvalová Helena2005 Sokol Radotín Meteor Praha144
Krejčí Adéla2005 TJ Chemička Ústí nad Labem144
Romančinová Nicol2005 TJ Slovan Vesec, z.s.144
Weinmannová Julie2005 Badminton VK Aš144
93.Machová Magdaléna2004 Ostrava Badminton Klub142
Zsilayová Kateřina2005 TJ Slovan Vesec, z.s.142
95.Dvořáková Tereza2004 BK Goram Teplice, z.s.140
Treperová Ivana2006 SK Prosek Praha140
97.Königová Nicola2004 Badminton Proboštov z.s.134
Stejskalová Eliška2004 BK TU v Liberci, z.s.134
99.Kleiberová Julie2005 TJ Montas Hradec Králové132
Svobodová Kateřina2005 BaC Kladno132
101.Trötzmüllerová Gabriela2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.131
102.Kozielková Anna2006 SK VITALITY Slezsko o.s.130
Pondělíková Veronika2005 TJ Chemička Ústí nad Labem130
104.Bursová Barbora2007 Sokol Radotín Meteor Praha128
Klímová Adéla2005 Sokol Radotín Meteor Praha128
106.Veverková Nela2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.126
107.Kusá Viktorie2004 BK Králův Dvůr, z.s.124
Veselá Dorota2004 Sokol Radotín Meteor Praha124
109.Trnková Adéla2005 BK Goram Teplice, z.s.122
110.Dvořáčková Adéla2006 TJ Jiskra Nejdek, z.s.120
Košatová Lucie2004 BK ARION PRAHA120
Vernerová Barbora2004 BaC Kladno120
113.Hulcová Jolana2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.118
114.Morchová Tereza2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.117
115.Klímová Klára2005 Sokol Radotín Meteor Praha114
116.Pohlotová Adriana2004 Badminton VK Aš112
117.Chocholoušková Alena2007 Super Stars Most110
Vaníčková Nikola2006 Badminton VK Aš110
Vyšehradská Lucie2005 Sokol Radotín Meteor Praha110
120.Kaprasová Lea2006 BK TU v Liberci, z.s.106
121.Masařová Aneta2004 TJ Sokol České Budějovice103
Týrová Eva2005 TJ Sokol Štěpánovice103
123.Šimonová Tereza2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.102
Vaverová Kateřina2005 BK TU v Liberci, z.s.102
125.Knaislová Ella2005 Sokol Radotín Meteor Praha100
Vrlíková Nela2004 SK VITALITY Slezsko o.s.100
127.Giňová Nikola2004 Sokol Židlochovice98
128.Vnoučková Karolína 2006 BK ARION PRAHA97
129.Dvořáková Kateřina2004 TJ Sokol Štěpánovice95
130.Hudečková Anna2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.93
131.Kirschenbaum Lydia 2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.92
132.Valtová Veronika2004 TJ Slovan Vesec, z.s.90
133.Jakubcová Anna2004 Badminton Akademie Olomouc, z.s.88
134.Kalkušová Karolína2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.86
Šmídová Karolína2004 BK Králův Dvůr, z.s.86
136.Burdová Tereza2004 BK TJ Baník Most85
137.Pavelková Tereza2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.82
138.Bouberlová Barbora2007 TJ Sokol Vodňany80
Brudnová Emilie2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.80
140.Hartmannová Alžběta2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.78
Kramešová Eliška2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.78
Sedláková Karolína2005 Sokol Židlochovice78
143.Slabá Natálie2006 BK TU v Liberci, z.s.76
144.Bryknarová Eliška2004 TJ Sokol Nový Hradec Králové72
Gráfová Melánie2005 TJ Sokol Klimkovice72
Kortusová Natálie2005 TJ Sokol České Budějovice72
147.Paterová Lucie2006 Sokol Radotín Meteor Praha69
148.Hudečková Kateřina2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.68
149.Vandrovcová Klára2005 BK Goram Teplice, z.s.66
150.Doubková Veronika2006 Badminton Sharks Brno, z.s.64
Slívová Anna2005 BK Kopřivnice, z.s.64
152.Samcová Lucie2005 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic63
153.Sedláčková Vanda2006 SK Prosek Praha62
154.Metelková Emma2004 TJ Sokol Nový Hradec Králové60
Říhovská Andrea2005 SK Badminton Přerov, z.s.60
Staňková Nela2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.60
Vinterová Tereza2004 SKP Kometa Brno - RS Badminton60
158.Osičková Aneta2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.58
159.Jirovcová Eva2004 TJ Sokol Křemže56
Petroušková Natálie2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.56
161.Czajová Tereza2007 TJ Orlová - Lutyně, z.s.54
Kramešová Dominika2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.54
163.Cekotová Klára2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.51
164.Konečná Eliška2004 Badminton Sharks Brno, z.s.50
165.Cittová Pavlína2005 Sokol Radotín Meteor Praha46
166.Křížová Anna2006 Super Stars Most44
167.Adamčíková Aneta2006 TJ Orlová - Lutyně, z.s.42
Ciróková Tereza2006 BC 66 Ivančice42
Grigárková Ella 2005 SK Badminton Přerov, z.s.42
Kopecká Michaela2004 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.42
Turková Simona2006 TJ Slavoj Český Těšín42
Urbanová Monika2006 Badminton Akademie Olomouc, z.s.42
173.Andrlíková Barbora2004 TJ Slovan Vesec, z.s.40
Němečková Magdaléna2004 TJ Slovan Vesec, z.s.40
175.Karasová Anna2004 TJ Spoje Praha39
Pham Thi Heidi 2006 Badminton VK Aš39
177.Reitingerová Stela2007 TJ Sokol Křemže38
178.Nepivodová Barbora2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.37
179.Sýkorová Anna Marie2004 BK Goram Teplice, z.s.36
180.Štěpánková Klára2004 TJ Chemička Ústí nad Labem32
181.Brixová Karolína Amálie2005 TJ Orlová - Lutyně, z.s.30
Červenková Kateřina2005 SK Badminton Přerov, z.s.30
Dudová Nela2005 TJ Sokol České Budějovice30
Dvořáková Anna2006 Keramika Chlumčany30
Fišerová Veronika2004 TJ Montas Hradec Králové30
Kubánková Sára Karolína2005 TJ Orlová - Lutyně, z.s.30
Líčková Viktorie2004 Slavoj Podivín30
Lutsaková Natálie2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.30
Nová Zuzana2006 TJ Sokol Doubravka30
Opekarová Barbara2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.30
Sommerová Lucie2006 Sokol Radotín Meteor Praha30
Stará Laura2006 BK TJ Baník Most30
Štěpánová Melisa Hana2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.30
Sudíková Adéla2005 BK Králův Dvůr, z.s.30
Tvarohová Emílie2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.30
196.Křížanová Tereza2004 TJ Slovan Vesec, z.s.26
197.Koňasová Veronika2004 BK TU v Liberci, z.s.24
198.Lempová Martina2005 TJ Slovan Vesec, z.s.22
Plešingrová Emma2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.22
Stavělová Elisabeth2004 SKP Kometa Brno - RS Badminton22
201.Sirůčková Veronika2004 SK Prosek Praha19
202.Černá Adéla2005 TJ Sokol České Budějovice18
Čížová Veronika2007 TJ Sokol Klimkovice18
Kaczorová Karolína2004 SK Badminton Tábor, z.s.18
Měrková Emma2005 BC 66 Ivančice18
Mikešová Eliška2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.18
Šebestová Gabriela2005 Ostrava Badminton Klub18
208.Malegová Veronika2005 BK ARION PRAHA15
209.Doubková Anna2004 BK TU v Liberci, z.s.14
Konečná Jaromíra2005 TJ Chemička Ústí nad Labem14
Kratochvílová Tereza2006 Sokol Radotín Meteor Praha14
Kropáčová Petra2006 Sokol Radotín Meteor Praha14
Majerová Karolína2005 Super Stars Most14
Myšičková Tereza2005 Sokol Radotín Meteor Praha14
Orosová Sára2006 TJ Chemička Ústí nad Labem14
Portová Anna2007 Super Stars Most14
Wasylkowa Kateřina2007 Badminton Proboštov z.s.14
Wen Zhang Zhang2006 Super Stars Most14
219.Ivanovová Adéla2005 SK VITALITY Slezsko o.s.12
Ivanovová Natálie2005 SK VITALITY Slezsko o.s.12
Konderová Michaela2005 TJ Bílá Hora Plzeň12
Ottnerová Helena2005 TJ Slavoj Český Těšín12
Pinkasová Alena2005 TJ Spoje Praha12
Řeháková Ludmila 2004 BK ARION PRAHA12
Trzaskalíková Denisa2004 TJ Slavoj Český Těšín12
Tůmová Kristína2005 BaC Kladno12
227.Drápalová Anna2004 Badminton Sharks Brno, z.s.10
Grzadzielová Marianne2005 Badminton Proboštov z.s.10
Jahnová Alexandra 2004 Badminton VK Aš10
Karafiátová Aneta2004 SK Hamr, z.s. 10
Karpíšková Anna2005 Badminton Proboštov z.s.10
Krištofová Bára2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.10
233.Brázdová Klára2007 BC 66 Ivančice9
Brent Kella Rae2004 SK Badminton Tábor, z.s.9
Chládková Anežka2007 Badminton VK Aš9
Jeřábková Barbora2004 TJ Spoje Praha9
237.Hanzlová Emma2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.6
Kučerová Klára2006 SK Prosek Praha6
Malá Adéla2005 TJ Chemička Ústí nad Labem6
240.Češková Sára2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.3
Davídková Alena2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.3
Kadlecová Denisa2004 BC AKTIV LUŽINY3
Loskotová Lucie2005 SK Hamr, z.s. 3
1.Metzová Lucie2004 TJ Sokol Klimkovice2496
Žurková Valérie2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.2496
3.Kohoutová Markéta2004 Super Stars Most2261
4.Nováková Veronika2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.2064
5.Kozempelová Kristina2005 BK TJ Baník Most2040
6.Hejduková Karolína2004 SK Hamr, z.s. 1725
7.Šilhavá Klára2004 SK Hamr, z.s. 1701
8.Ševčíková Martina2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.1584
9.Maixnerová Petra2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.1512
Muchová Justýna2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.1512
11.Pokorná Kateřina2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.1389
12.Helešicová Barbora2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.1219
Osladilová Kateřina2006 TJ Sokol Klimkovice1219
14.Bílková Eliška2004 SK Hamr, z.s. 1186
15.Tyrmerová Magdalena2004 TJ Sokol Nový Knín1176
16.Kortusová Barbora2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1171
17.Neubauerová Klára2004 TJ Sokol České Budějovice1158
Šolarová Tereza2004 TJ Montas Hradec Králové1158
19.Johnová Barbora2004 Sokol Radotín Meteor Praha980
20.Soukupová Natálie2006 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.936
21.Kobyláková Andrea2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.862
22.Nachtmanová Karolína2005 SK Prosek Praha860
23.Hulcová Viktorie2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.848
24.Šenfeldová Bára2004 TJ Sokol Doubravka790
25.Mrázková Barbora2004 TJ Lanškroun, z.s.788
26.Fišerová Karolína2005 Super Stars Most729
27.Hoffmanová Viktorie2004 TJ Slovan Karlovy Vary695
Korčmarošová Tereza2004 TJ Slovan Karlovy Vary695
29.Krulová Lucie2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.693
Skýpalová Natálie2005 TJ Sokol Růžďka693
31.Špačková Adéla2006 BK Kopřivnice, z.s.681
32.Stará Natálie2004 SK Prosek Praha634
Tvrdíková Veronika2004 SK Prosek Praha634
34.Malcová Klára2005 BK TU v Liberci, z.s.628
35.Stejskalová Eliška2004 BK TU v Liberci, z.s.620
36.Herudková Hana2004 SK Badminton Boreček Opava, z.s.586
37.Skařupová Lucie2006 SK Badminton Přerov, z.s.491
38.Valentová Denisa2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice478
Vašíčková Aneta2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice478
40.Bártová Apolena2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice476
Flachsová Markéta2005 Badminton VK Aš476
42.Pacalová Lucie2005 Slavoj Podivín458
43.Hájková Linda2004 TJ Chemička Ústí nad Labem455
44.Hálková Nela2006 TJ Sokol České Budějovice452
Kobyláková Alžběta2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.452
46.Benišová Petra2006 BK Kopřivnice, z.s.442
Fuchsová Markéta2004 TJ Sokol Doubravka442
48.Hrdinová Zuzana2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.426
Kulhánková Barbora2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice426
50.Bartůňková Bára2004 BK Králův Dvůr, z.s.419
Jirásková Adéla2004 BK Králův Dvůr, z.s.419
52.Kulhavá Veronika2004 Badminton Sharks Brno, z.s.416
53.Králíčková Barbora2004 SK Hamr, z.s. 406
54.Raithelová Natálie2005 Badminton VK Aš404
55.Königová Nicola2004 Badminton Proboštov z.s.400
56.Jarošová Veronika2006 TJ Montas Hradec Králové398
57.Pavlišová Klára2005 TJ Sokol Křemže395
58.Larischová Marta2004 TJ Sokol Klimkovice392
59.Veselá Barbora2005 Badminton Sharks Brno, z.s.380
60.Bechyňská Aneta2004 Super Stars Most364
61.Hálová Alice2005 TJ Sokol Křemže359
Zavadilová Tereza2004 TJ Chemička Ústí nad Labem359
63.Durmiši Tereza2004 Sokol Židlochovice356
Kočová Zuzana2005 SK Badminton Tábor, z.s.356
65.Klímová Adéla2005 Sokol Radotín Meteor Praha320
Klímová Klára2005 Sokol Radotín Meteor Praha320
Králová Natálie2005 Badminton VK Aš320
Pávová Natálie2004 SK Prosek Praha320
Vaníčková Nikola2006 Badminton VK Aš320
70.Ivičičová Monika2004 Sokol Židlochovice317
71.Benediktová Klára2005 USK Plzeň312
Koliášová Kateřina2006 SK Hamr, z.s. 312
Kuptíková Gabriela2005 SK Prosek Praha312
Vávrová Anna2005 Sokol Radotín Meteor Praha312
75.Nesňalová Karla2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.306
76.Pleštilová Karolína2004 BK TU v Liberci, z.s.288
77.Babková Vendula2004 TJ Sokol Štěpánovice284
Pešková Anna2004 Badminton VK Aš284
Pohlotová Adriana2004 Badminton VK Aš284
Veselá Dorota2004 Sokol Radotín Meteor Praha284
Weinmannová Julie2005 Badminton VK Aš284
82.Gruberová Anna2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.282
83.Dvořáková Tereza2004 BK Goram Teplice, z.s.280
Flusserová Jana2005 SK Prosek Praha280
85.Morchová Tereza2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.278
Trötzmüllerová Gabriela2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.278
87.Jakubková Daniela2005 Badminton VK Aš272
88.Keilová Kateřina2006 BK TU v Liberci, z.s.260
89.Šafrová Anna2005 TJ Chemička Ústí nad Labem256
90.Muzikářová Anna2005 BK TU v Liberci, z.s.255
91.Hudečková Anna2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.248
Hudečková Kateřina2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.248
93.Bálintová Kristýna2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.244
Chvalová Helena2005 Sokol Radotín Meteor Praha244
Dvořáková Kateřina2004 TJ Sokol Štěpánovice244
Treperová Ivana2006 SK Prosek Praha244
Týrová Eva2005 TJ Sokol Štěpánovice244
98.Kozielková Anna2006 SK VITALITY Slezsko o.s.242
Pawliková Veronika2005 TJ Slavoj Český Těšín242
100.Romančinová Nicol2005 TJ Slovan Vesec, z.s.240
101.Giňová Nikola2004 Sokol Židlochovice239
Suchánková Tereza2004 SK Badminton Přerov, z.s.239
103.Šoljaková Eliška2005 BK TU v Liberci, z.s.238
104.Svobodová Kateřina2005 BaC Kladno228
Vernerová Barbora2004 BaC Kladno228
106.Masařová Aneta2004 TJ Sokol České Budějovice224
107.Vnoučková Karolína 2006 BK ARION PRAHA216
108.Novotná Helena2005 SK Badminton Tábor, z.s.214
109.Burdová Tereza2004 BK TJ Baník Most204
110.Kusá Viktorie2004 BK Králův Dvůr, z.s.203
Slívová Anna2005 BK Kopřivnice, z.s.203
112.Machová Magdaléna2004 Ostrava Badminton Klub200
113.Trnková Adéla2005 BK Goram Teplice, z.s.196
114.Bryknarová Eliška2004 TJ Sokol Nový Hradec Králové192
Metelková Emma2004 TJ Sokol Nový Hradec Králové192
Veverková Nela2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.192
117.Bouberlová Barbora2007 TJ Sokol Vodňany184
118.Dvořáčková Adéla2006 TJ Jiskra Nejdek, z.s.180
119.Krejčí Adéla2005 TJ Chemička Ústí nad Labem178
120.Čutová Michaela2006 BK ARION PRAHA176
Knaislová Ella2005 Sokol Radotín Meteor Praha176
122.Zsilayová Kateřina2005 TJ Slovan Vesec, z.s.174
123.Osičková Aneta2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.172
124.Kalkušová Karolína2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.165
125.Doubková Veronika2006 Badminton Sharks Brno, z.s.164
Jakubcová Anna2004 Badminton Akademie Olomouc, z.s.164
127.Košatová Lucie2004 BK ARION PRAHA156
Maršíková Kateřina2005 SK Badminton Tábor, z.s.156
Pham Thi Heidi 2006 Badminton VK Aš156
Staňková Nela2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.156
131.Kaprasová Lea2006 BK TU v Liberci, z.s.151
132.Paterová Lucie2006 Sokol Radotín Meteor Praha150
133.Pondělíková Veronika2005 TJ Chemička Ústí nad Labem144
134.Kleiberová Julie2005 TJ Montas Hradec Králové138
135.Vyšehradská Lucie2005 Sokol Radotín Meteor Praha134
136.Plešingrová Emma2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.130
137.Stavělová Elisabeth2004 SKP Kometa Brno - RS Badminton128
138.Vaverová Kateřina2005 BK TU v Liberci, z.s.127
139.Šmídová Karolína2004 BK Králův Dvůr, z.s.125
140.Kortusová Natálie2005 TJ Sokol České Budějovice124
141.Jiráková Tereza2006 BK 93 Hořovice120
Šimonová Tereza2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.120
Vinterová Tereza2004 SKP Kometa Brno - RS Badminton120
Vrlíková Nela2004 SK VITALITY Slezsko o.s.120
145.Brudnová Emilie2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.116
Jirovcová Eva2004 TJ Sokol Křemže116
147.Hulcová Jolana2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.114
Kramešová Dominika2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.114
Kramešová Eliška2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.114
Nepivodová Barbora2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.114
Ottnerová Helena2005 TJ Slavoj Český Těšín114
Turková Simona2006 TJ Slavoj Český Těšín114
153.Chocholoušková Alena2007 Super Stars Most106
154.Karasová Anna2004 TJ Spoje Praha104
Vandrovcová Klára2005 BK Goram Teplice, z.s.104
156.Pavelková Tereza2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.94
157.Sedláčková Vanda2006 SK Prosek Praha91
158.Petroušková Natálie2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.88
Slabá Natálie2006 BK TU v Liberci, z.s.88
160.Andrlíková Barbora2004 TJ Slovan Vesec, z.s.84
161.Brázdová Klára2007 BC 66 Ivančice78
Brent Kella Rae2004 SK Badminton Tábor, z.s.78
Bursová Barbora2007 Sokol Radotín Meteor Praha78
Ciróková Tereza2006 BC 66 Ivančice78
Dudová Nela2005 TJ Sokol České Budějovice78
Dvořáková Anna2006 Keramika Chlumčany78
Fišerová Veronika2004 TJ Montas Hradec Králové78
Gráfová Melánie2005 TJ Sokol Klimkovice78
Grigárková Ella 2005 SK Badminton Přerov, z.s.78
Hořanská Barbora2005 TJ Sokol Růžďka78
Kaczorová Karolína2004 SK Badminton Tábor, z.s.78
Kirschenbaum Lydia 2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.78
Lutsaková Natálie2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.78
Nová Zuzana2006 TJ Sokol Doubravka78
Pinkasová Alena2005 TJ Spoje Praha78
Říhovská Andrea2005 SK Badminton Přerov, z.s.78
Sedláková Karolína2005 Sokol Židlochovice78
Štěpánová Melisa Hana2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.78
Sudíková Adéla2005 BK Králův Dvůr, z.s.78
Tvarohová Emílie2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.78
Urbanová Monika2006 Badminton Akademie Olomouc, z.s.78
182.Koňasová Veronika2004 BK TU v Liberci, z.s.64
Štěpánková Klára2004 TJ Chemička Ústí nad Labem64
Sýkorová Anna Marie2004 BK Goram Teplice, z.s.64
Valtová Veronika2004 TJ Slovan Vesec, z.s.64
186.Křížová Anna2006 Super Stars Most60
187.Malegová Veronika2005 BK ARION PRAHA56
Řeháková Ludmila 2004 BK ARION PRAHA56
189.Sommerová Lucie2006 Sokol Radotín Meteor Praha52
190.Sirůčková Veronika2004 SK Prosek Praha51
191.Cittová Pavlína2005 Sokol Radotín Meteor Praha46
Karafiátová Aneta2004 SK Hamr, z.s. 46
Myšičková Tereza2005 Sokol Radotín Meteor Praha46
Němečková Magdaléna2004 TJ Slovan Vesec, z.s.46
Stará Laura2006 BK TJ Baník Most46
196.Adamčíková Aneta2006 TJ Orlová - Lutyně, z.s.42
Cekotová Klára2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.42
Chládková Anežka2007 Badminton VK Aš42
Ivanovová Adéla2005 SK VITALITY Slezsko o.s.42
Ivanovová Natálie2005 SK VITALITY Slezsko o.s.42
Jeřábková Barbora2004 TJ Spoje Praha42
Konderová Michaela2005 TJ Bílá Hora Plzeň42
Kubánková Sára Karolína2005 TJ Orlová - Lutyně, z.s.42
Měrková Emma2005 BC 66 Ivančice42
Opekarová Barbara2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.42
Samcová Lucie2005 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic42
Trzaskalíková Denisa2004 TJ Slavoj Český Těšín42
208.Černá Adéla2005 TJ Sokol České Budějovice38
Doubková Anna2004 BK TU v Liberci, z.s.38
Lempová Martina2005 TJ Slovan Vesec, z.s.38
Portová Anna2007 Super Stars Most38
Reitingerová Stela2007 TJ Sokol Křemže38
213.Grzadzielová Marianne2005 Badminton Proboštov z.s.26
Karpíšková Anna2005 Badminton Proboštov z.s.26
Konečná Jaromíra2005 TJ Chemička Ústí nad Labem26
Kratochvílová Tereza2006 Sokol Radotín Meteor Praha26
Krištofová Bára2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.26
Křížanová Tereza2004 TJ Slovan Vesec, z.s.26
Kučerová Klára2006 SK Prosek Praha26
Majerová Karolína2005 Super Stars Most26
Malá Adéla2005 TJ Chemička Ústí nad Labem26
Mikešová Eliška2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.26
Orosová Sára2006 TJ Chemička Ústí nad Labem26
Wasylkowa Kateřina2007 Badminton Proboštov z.s.26
Wen Zhang Zhang2006 Super Stars Most26
226.Češková Sára2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.14
Davídková Alena2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.14
Hanzlová Emma2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.14
Kropáčová Petra2006 Sokol Radotín Meteor Praha14
1.Ševčíková Martina2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.1968
2.Nováková Veronika2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.1800
3.Kohoutová Markéta2004 Super Stars Most1709
4.Šilhavá Klára2004 SK Hamr, z.s. 1701
5.Kozempelová Kristina2005 BK TJ Baník Most1256
6.Muchová Justýna2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.1204
7.Bílková Eliška2004 SK Hamr, z.s. 1120
8.Maixnerová Petra2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.1088
Metzová Lucie2004 TJ Sokol Klimkovice1088
10.Žurková Valérie2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.976
11.Šenfeldová Bára2004 TJ Sokol Doubravka756
12.Neubauerová Klára2004 TJ Sokol České Budějovice737
13.Hejduková Karolína2004 SK Hamr, z.s. 732
14.Helešicová Barbora2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.682
Šolarová Tereza2004 TJ Montas Hradec Králové682
16.Nachtmanová Karolína2005 SK Prosek Praha674
17.Tyrmerová Magdalena2004 TJ Sokol Nový Knín658
18.Skýpalová Natálie2005 TJ Sokol Růžďka646
19.Stará Natálie2004 SK Prosek Praha634
20.Soukupová Natálie2006 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.618
21.Malcová Klára2005 BK TU v Liberci, z.s.594
22.Pokorná Kateřina2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.578
23.Johnová Barbora2004 Sokol Radotín Meteor Praha564
24.Kortusová Barbora2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.527
25.Flachsová Markéta2005 Badminton VK Aš469
26.Fišerová Karolína2005 Super Stars Most452
27.Krulová Lucie2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.433
28.Skařupová Lucie2006 SK Badminton Přerov, z.s.428
29.Benediktová Klára2005 USK Plzeň404
30.Tvrdíková Veronika2004 SK Prosek Praha392
31.Hájková Linda2004 TJ Chemička Ústí nad Labem386
32.Mrázková Barbora2004 TJ Lanškroun, z.s.384
33.Hulcová Viktorie2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.358
34.Larischová Marta2004 TJ Sokol Klimkovice356
Vašíčková Aneta2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice356
36.Bártová Apolena2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice352
Osladilová Kateřina2006 TJ Sokol Klimkovice352
38.Herudková Hana2004 SK Badminton Boreček Opava, z.s.350
39.Hálková Nela2006 TJ Sokol České Budějovice348
Kobyláková Alžběta2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.348
41.Raithelová Natálie2005 Badminton VK Aš340
42.Korčmarošová Tereza2004 TJ Slovan Karlovy Vary320
Kulhavá Veronika2004 Badminton Sharks Brno, z.s.320
44.Králíčková Barbora2004 SK Hamr, z.s. 314
45.Veselá Barbora2005 Badminton Sharks Brno, z.s.304
46.Nesňalová Karla2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.300
47.Jarošová Veronika2006 TJ Montas Hradec Králové286
48.Hrdinová Zuzana2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.278
49.Hoffmanová Viktorie2004 TJ Slovan Karlovy Vary274
Morchová Tereza2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.274
Trötzmüllerová Gabriela2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.274
52.Gruberová Anna2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.260
53.Hudečková Kateřina2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.247
54.Bechyňská Aneta2004 Super Stars Most244
Durmiši Tereza2004 Sokol Židlochovice244
Hořanská Barbora2005 TJ Sokol Růžďka244
Kobyláková Andrea2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.244
Valentová Denisa2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice244
59.Vávrová Anna2005 Sokol Radotín Meteor Praha240
60.Jirásková Adéla2004 BK Králův Dvůr, z.s.239
61.Stejskalová Eliška2004 BK TU v Liberci, z.s.234
62.Königová Nicola2004 Badminton Proboštov z.s.224
63.Vaníčková Nikola2006 Badminton VK Aš218
64.Kočová Zuzana2005 SK Badminton Tábor, z.s.216
65.Bartůňková Bára2004 BK Králův Dvůr, z.s.212
Pacalová Lucie2005 Slavoj Podivín212
Šoljaková Eliška2005 BK TU v Liberci, z.s.212
68.Chvalová Helena2005 Sokol Radotín Meteor Praha208
Klímová Klára2005 Sokol Radotín Meteor Praha208
Pavlišová Klára2005 TJ Sokol Křemže208
Weinmannová Julie2005 Badminton VK Aš208
72.Suchánková Tereza2004 SK Badminton Přerov, z.s.203
73.Jakubková Daniela2005 Badminton VK Aš184
74.Fuchsová Markéta2004 TJ Sokol Doubravka178
Pešková Anna2004 Badminton VK Aš178
76.Čutová Michaela2006 BK ARION PRAHA172
Koliášová Kateřina2006 SK Hamr, z.s. 172
Pohlotová Adriana2004 Badminton VK Aš172
79.Špačková Adéla2006 BK Kopřivnice, z.s.170
80.Klímová Adéla2005 Sokol Radotín Meteor Praha168
81.Pávová Natálie2004 SK Prosek Praha165
82.Dvořáková Tereza2004 BK Goram Teplice, z.s.164
Keilová Kateřina2006 BK TU v Liberci, z.s.164
84.Trnková Adéla2005 BK Goram Teplice, z.s.160
85.Hulcová Jolana2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.152
Pleštilová Karolína2004 BK TU v Liberci, z.s.152
87.Muzikářová Anna2005 BK TU v Liberci, z.s.150
88.Babková Vendula2004 TJ Sokol Štěpánovice147
Hudečková Anna2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.147
90.Veverková Nela2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.144
91.Romančinová Nicol2005 TJ Slovan Vesec, z.s.143
92.Bálintová Kristýna2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.142
Burdová Tereza2004 BK TJ Baník Most142
94.Šafrová Anna2005 TJ Chemička Ústí nad Labem140
95.Krejčí Adéla2005 TJ Chemička Ústí nad Labem138
96.Veselá Dorota2004 Sokol Radotín Meteor Praha136
97.Králová Natálie2005 Badminton VK Aš135
98.Jiráková Tereza2006 BK 93 Hořovice132
99.Osičková Aneta2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.131
100.Ivičičová Monika2004 Sokol Židlochovice130
Kulhánková Barbora2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice130
Pawliková Veronika2005 TJ Slavoj Český Těšín130
Zsilayová Kateřina2005 TJ Slovan Vesec, z.s.130
104.Benišová Petra2006 BK Kopřivnice, z.s.128
105.Dvořáčková Adéla2006 TJ Jiskra Nejdek, z.s.126
106.Kalkušová Karolína2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.125
107.Doubková Veronika2006 Badminton Sharks Brno, z.s.124
Giňová Nikola2004 Sokol Židlochovice124
Machová Magdaléna2004 Ostrava Badminton Klub124
110.Kleiberová Julie2005 TJ Montas Hradec Králové120
Vrlíková Nela2004 SK VITALITY Slezsko o.s.120
112.Zavadilová Tereza2004 TJ Chemička Ústí nad Labem116
113.Dvořáková Kateřina2004 TJ Sokol Štěpánovice114
Hálová Alice2005 TJ Sokol Křemže114
Hartmannová Alžběta2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.114
Novotná Helena2005 SK Badminton Tábor, z.s.114
Sudíková Adéla2005 BK Králův Dvůr, z.s.114
118.Knaislová Ella2005 Sokol Radotín Meteor Praha112
Pavelková Tereza2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.112
120.Kuptíková Gabriela2005 SK Prosek Praha109
121.Vnoučková Karolína 2006 BK ARION PRAHA107
122.Bouberlová Barbora2007 TJ Sokol Vodňany104
Petroušková Natálie2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.104
124.Valtová Veronika2004 TJ Slovan Vesec, z.s.102
125.Slívová Anna2005 BK Kopřivnice, z.s.98
126.Kozielková Anna2006 SK VITALITY Slezsko o.s.97
127.Pondělíková Veronika2005 TJ Chemička Ústí nad Labem96
128.Chocholoušková Alena2007 Super Stars Most94
Treperová Ivana2006 SK Prosek Praha94
130.Masařová Aneta2004 TJ Sokol České Budějovice90
131.Jakubcová Anna2004 Badminton Akademie Olomouc, z.s.88
Jirovcová Eva2004 TJ Sokol Křemže88
Maršíková Kateřina2005 SK Badminton Tábor, z.s.88
134.Kusá Viktorie2004 BK Králův Dvůr, z.s.86
Šmídová Karolína2004 BK Králův Dvůr, z.s.86
136.Pham Thi Heidi 2006 Badminton VK Aš84
Staňková Nela2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.84
138.Kortusová Natálie2005 TJ Sokol České Budějovice80
Vyšehradská Lucie2005 Sokol Radotín Meteor Praha80
140.Cekotová Klára2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.78
Dudová Nela2005 TJ Sokol České Budějovice78
Flusserová Jana2005 SK Prosek Praha78
Grigárková Ella 2005 SK Badminton Přerov, z.s.78
Kramešová Dominika2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.78
Samcová Lucie2005 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic78
Štěpánová Melisa Hana2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.78
Urbanová Monika2006 Badminton Akademie Olomouc, z.s.78
Vernerová Barbora2004 BaC Kladno78
149.Plešingrová Emma2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.76
150.Kaprasová Lea2006 BK TU v Liberci, z.s.64
Slabá Natálie2006 BK TU v Liberci, z.s.64
152.Kirschenbaum Lydia 2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.62
153.Stavělová Elisabeth2004 SKP Kometa Brno - RS Badminton58
154.Bursová Barbora2007 Sokol Radotín Meteor Praha55
155.Říhovská Andrea2005 SK Badminton Přerov, z.s.54
Šimonová Tereza2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.54
Vaverová Kateřina2005 BK TU v Liberci, z.s.54
158.Andrlíková Barbora2004 TJ Slovan Vesec, z.s.52
159.Košatová Lucie2004 BK ARION PRAHA51
Nepivodová Barbora2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.51
161.Mikešová Eliška2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.50
162.Sedláčková Vanda2006 SK Prosek Praha49
163.Myšičková Tereza2005 Sokol Radotín Meteor Praha46
164.Brudnová Emilie2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.42
Fišerová Veronika2004 TJ Montas Hradec Králové42
Ivanovová Adéla2005 SK VITALITY Slezsko o.s.42
Kopecká Michaela2004 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.42
Líčková Viktorie2004 Slavoj Podivín42
Měrková Emma2005 BC 66 Ivančice42
Nová Zuzana2006 TJ Sokol Doubravka42
Opekarová Barbara2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.42
Sedláková Karolína2005 Sokol Židlochovice42
Trzaskalíková Denisa2004 TJ Slavoj Český Těšín42
Tvarohová Emílie2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.42
Vinterová Tereza2004 SKP Kometa Brno - RS Badminton42
176.Koňasová Veronika2004 BK TU v Liberci, z.s.40
Němečková Magdaléna2004 TJ Slovan Vesec, z.s.40
Vandrovcová Klára2005 BK Goram Teplice, z.s.40
179.Karpíšková Anna2005 Badminton Proboštov z.s.38
Stará Laura2006 BK TJ Baník Most38
181.Sommerová Lucie2006 Sokol Radotín Meteor Praha35
182.Křížová Anna2006 Super Stars Most28
Štěpánková Klára2004 TJ Chemička Ústí nad Labem28
Sýkorová Anna Marie2004 BK Goram Teplice, z.s.28
185.Grzadzielová Marianne2005 Badminton Proboštov z.s.26
Křížanová Tereza2004 TJ Slovan Vesec, z.s.26
Lempová Martina2005 TJ Slovan Vesec, z.s.26
Portová Anna2007 Super Stars Most26
Týrová Eva2005 TJ Sokol Štěpánovice26
Wasylkowa Kateřina2007 Badminton Proboštov z.s.26
191.Paterová Lucie2006 Sokol Radotín Meteor Praha25
192.Sirůčková Veronika2004 SK Prosek Praha21
193.Karasová Anna2004 TJ Spoje Praha16
Malegová Veronika2005 BK ARION PRAHA16
Řeháková Ludmila 2004 BK ARION PRAHA16
196.Češková Sára2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.14
Doubková Anna2004 BK TU v Liberci, z.s.14
Hanzlová Emma2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.14
Konečná Jaromíra2005 TJ Chemička Ústí nad Labem14
Kratochvílová Tereza2006 Sokol Radotín Meteor Praha14
Krištofová Bára2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.14
Majerová Karolína2005 Super Stars Most14
Orosová Sára2006 TJ Chemička Ústí nad Labem14
Reitingerová Stela2007 TJ Sokol Křemže14
Wen Zhang Zhang2006 Super Stars Most14
206.Cittová Pavlína2005 Sokol Radotín Meteor Praha13
Karafiátová Aneta2004 SK Hamr, z.s. 13
Konečná Eliška2004 Badminton Sharks Brno, z.s.13
209.Adamčíková Aneta2006 TJ Orlová - Lutyně, z.s.12
Brázdová Klára2007 BC 66 Ivančice12
Červenková Kateřina2005 SK Badminton Přerov, z.s.12
Chládková Anežka2007 Badminton VK Aš12
Ciróková Tereza2006 BC 66 Ivančice12
Gráfová Melánie2005 TJ Sokol Klimkovice12
Konderová Michaela2005 TJ Bílá Hora Plzeň12
Kubánková Sára Karolína2005 TJ Orlová - Lutyně, z.s.12
Lutsaková Natálie2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.12
Ottnerová Helena2005 TJ Slavoj Český Těšín12
Pinkasová Alena2005 TJ Spoje Praha12
Tůmová Kristína2005 BaC Kladno12
Turková Simona2006 TJ Slavoj Český Těšín12
222.Davídková Alena2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.4
Kadlecová Denisa2004 BC AKTIV LUŽINY4
Kropáčová Petra2006 Sokol Radotín Meteor Praha4
Kučerová Klára2006 SK Prosek Praha4
Loskotová Lucie2005 SK Hamr, z.s. 4
Malá Adéla2005 TJ Chemička Ústí nad Labem4
ČísloTurnajGPDatum
12. GPD U15 - LiberecD08.04.2017
22. GPD U15 - MostD08.04.2017
3GPC U15 - otevřený - Plzeň - Bílá HoraC09.04.2017
42. GPD U15 - Praha - ZMD23.04.2017
5GPC U15 - kvalifikační - DoubravkaC20.05.2017
62. GPC U15 - Český KrumlovC20.05.2017
72. GPC U15 - ProboštovC20.05.2017
82. GPC U15 - Praha - VinořC20.05.2017
92. GPC U15 - OlomoucC20.05.2017
102. GPC U15 - KladnoC20.05.2017
112. GPC U15 - DobruškaC20.05.2017
122. GPC U15 - Podolí u BrnaC21.05.2017
13GPD U15 -Radotín Cup - Praha - RadotínD21.05.2017
142. GPA U15 - Podolí u BrnaA28.05.2017
152. GPB U15 - Praha - RadotínB03.09.2017
16GPC U15- otevřený - KarvináC09.09.2017
17GPC U15- otevřený - Hradec KrálovéC10.09.2017
18GPC U15- otevřený - Český KrumlovC16.09.2017
19GPC U15 otevřený - AšC16.09.2017
20GPC U15- otevřený - Praha RadoniceC16.09.2017
21GPC U15- otevřený - IvančiceC16.09.2017
22KP U15 - Liberec- VesecD23.09.2017
23KP U15 - MostD23.09.2017
24GPC U15 - otevřený - KladnoC01.10.2017
25GPC U15- otevřený - PřerovC07.10.2017
26GPD U15- otevřený - Český KrumlovD08.10.2017
27OP U15 - České BudějoviceSKP14.10.2017
28OP U15 - Rychnov nad KněžnouSKP14.10.2017
29OP U15 - MostSKP14.10.2017
30OP U15 - BrnoSKP14.10.2017
31OP U15 - AšSKP14.10.2017
32OP U15 - Praha HamrSKP21.10.2017
33OP U15 - KopřivniceSKP04.11.2017
34OP U15 - Benátky nad JizerouSKP05.11.2017
35MČR U15 - KlimkoviceMČR12.11.2017
36GPC U15 o POHÁR předsedy ZpčBaS - PlzeňC18.11.2017
37GPC U15- otevřený - Velké PavloviceC25.11.2017
38GPC U15 otevřený - České BudějoviceC25.11.2017
39GPC U15- otevřený - KlimkoviceC26.11.2017
40GPC U15- otevřený - Ústí nad LabemC02.12.2017
41GPC U15- otevřený - Praha - VinořC02.12.2017
42GPC U15 Přebor Prahy - Praha HamrC17.12.2017
431. GPD U15 - Praha - ZMD07.01.2018
44GPC U15 - Králův DvůrC14.01.2018
451. GPC U15 - České BudějoviceC20.01.2018
46GPC U15 kvalifikační - Karlovy VaryC20.01.2018
47GPC U15- otevřený - ŠumperkC20.01.2018
481. GPC U15 - Praha HamrC20.01.2018
491. GPC U15 - Český TěšínC21.01.2018
501. GPD U15 - MostD27.01.2018
511. GPD U15 - LiberecD28.01.2018
52GPC U15 kvalifikační - Brno BohuniceC03.02.2018
531. GPC U15 - Ústí nad LabemC03.02.2018
54GPC U15 - Hradec KrálovéC03.02.2018
55GPC U15- otevřený - Praha HamrC10.02.2018
561. GPA U15 - Brno - SlatinaA11.02.2018
57GPD U15 - Český KrumlovD24.02.2018
58GPC U15 - otevřený - KladnoC04.03.2018
591. GPB U15 - Hradec KrálovéB11.03.2018
602. GPD U15 - Liberec- VesecD17.03.2018
612. GPD U15 - Ústí nad LabemD17.03.2018
62GPC U15- otevřený - AšC24.03.2018
632. GPC U15 - KlimkoviceC30.03.2018
 
X
Enter your e-mail address.
Enter the password that accompanies your e-mail.
Loading