logo
Český badmintonový svaz

Historické


U17 - stav k 05.04.2018

Kategorie: 
U17
Top N nejlepších výsledků: 
4
Období: 
10.04.2017 - 05.04.2018
Typ: 
Průběžný
Sezona: 
2017-2018
Export: 
Vyhledat: CTRL+F
1.Janoštík Jan2003 TJ Sokol České Budějovice2832
2.Morávek Michal2002 BaC Kladno2294
3.Brázda Tadeáš2002 BC 66 Ivančice2208
4.Dostál Martin2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.1486
5.Franek Lukáš2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.1368
6.Wanke Karel2002 S.K. P.E.M.A. Opava, z.s.1349
7.Švejda Tomáš2002 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1200
8.Hykyš Dominik2002 Super Stars Most1124
9.Kostrhun Daniel2002 Slavoj Podivín1120
10.Hora Jan2003 TJ Bílá Hora Plzeň1017
11.Ehm Adam2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice1006
12.Poříz Vojtěch2003 Start Jihlava942
13.Erhart Vratislav2003 TJ Astra Zahradní Město, z.s.862
14.Kozelský Matěj2002 TJ Sokol Klimkovice822
15.Pospíšil Tomáš2003 Super Stars Most788
16.Kopřiva Dominik2004 SK Badminton Přerov, z.s.724
17.Patera Tomáš2003 Sokol Radotín Meteor Praha693
18.Blažek Jan2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.671
19.Dostál Marek2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.644
20.Kalbáč Štěpán2002 TJ ČZ Strakonice, spolek588
21.Kalina Ondřej2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.579
22.Volf Vojtěch2002 BaC Kladno537
23.Janoušek Petr2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice532
24.Derka Jiří2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.514
25.Marťán Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.503
26.Fürst Daniel2003 Sokol Radotín Meteor Praha491
27.Bízek Vojtěch2002 BK ARION PRAHA478
28.Chumchal Martin2002 BK Omega Olomouc, z.s.468
29.Ječmínek Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.467
30.Nesvačil Michal2002 SK Radonice, z.s.456
31.Kocian Šimon2002 Badminton Akademie Olomouc, z.s.454
32.Obhlídal Václav2002 SK Prosek Praha452
33.Šilhan Matěj2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.440
34.Lešták Ladislav2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.418
35.Lipka Jakub2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.416
36.Dvořák Daniel2005 TJ Sokol České Budějovice415
37.Jelínek Jaroslav2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.405
38.Rzeplinski Matěj2004 TJ Slavoj Český Těšín392
39.Šulc Adam2004 SK Prosek Praha390
40.Diviš Jakub2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.386
41.Nejedlý Petr2003 Sokol Radotín Meteor Praha384
42.Havlík Vojtěch2003 Sokol Radotín Meteor Praha376
43.Altera Jan2004 BaC Kladno372
44.Oros Marek2003 Super Stars Most356
Vajsejtl Jaroslav2002 TJ Slovan Vesec, z.s.356
46.Wágner Adam2003 Badminton VK Aš344
47.Smutný David2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.340
48.Slíva David2003 TJ Sokol Klimkovice336
49.Müller Jakub2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.331
50.Gottštein Filip2003 TJ Slovan Vesec, z.s.320
51.Prek Šimon2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.316
Reichman Jakub2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.316
53.Dajčar Jan2002 TJ Lanškroun, z.s.312
54.Janošov Radek2003 SK Hamr, z.s. 304
55.Tancer Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.302
56.Kalkuš Matyáš2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.270
57.Salava Michal2002 TJ Chemička Ústí nad Labem265
58.Matula Tomáš2004 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.262
59.Uher Alexandr2002 Badminton Sharks Brno, z.s.260
60.Jurča Tomáš2003 TJ Lanškroun, z.s.257
61.Häring Filip2003 TJ Sokol Klimkovice256
62.Franta Vojtěch2003 Sokol Radotín Meteor Praha244
Rataj Vojtěch2002 TJ Sokol Doubravka244
64.Svoboda Jindřich2002 TJ Sokol Doubravka242
Viesner Ondřej2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.242
66.Forejt Michal2002 Sokol Radotín Meteor Praha240
Slíva Martin2002 Kabal team Karviná240
68.Beran František2004 BK TU v Liberci, z.s.221
Urbanec Tomáš2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice221
70.Ret Daniel2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.220
71.Port Jan2003 Super Stars Most218
72.Kostolanský Matyáš2004 TJ Sokol Štěpánovice217
73.Buček Jan2003 BK Kopřivnice, z.s.216
74.Hrubec Pavel2005 SK Hamr, z.s. 210
75.Plánička Radek2004 TJ Montas Hradec Králové203
76.Běhounek Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem201
77.Herzán David2002 Slavoj Podivín200
78.Bado Lukáš2003 Badminton VK Aš198
79.Vojtěch Adam2004 TJ Montas Hradec Králové194
80.Bhuiyan David2003 Sokol Radotín Meteor Praha192
81.Holubář Martin2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.191
Rieger Karel2003 Badminton Proboštov z.s.191
83.Mrskoš Stanislav2004 BK TU v Liberci, z.s.190
84.Matula Jakub2002 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.188
85.Hájek Adam2002 TJ Chemička Ústí nad Labem185
86.Pálinkáš Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem184
87.Čupa Vojtěch2004 SKP Kometa Brno - RS Badminton172
Listopad Marek2003 Sokol Radotín Meteor Praha172
89.Kováč Dominik2004 Badminton VK Aš168
90.Šourek Tomáš2002 TJ Slovan Vesec, z.s.160
91.Poláček Vojtěch2002 TJ Chemička Ústí nad Labem159
92.Breznen Maciej2003 Kabal team Karviná157
93.Tymeš Michal2002 SK Hamr, z.s. 152
94.Seidl Michal2004 BK TJ Baník Most143
95.Rybyšar Vojtěch2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice141
96.Kovář Štěpán2002 Sokol Radotín Meteor Praha139
97.Drkoš Tomáš2003 SK Badminton Přerov, z.s.138
98.Kott Matthias Damian2002 TJ Astra Zahradní Město, z.s.134
Müller Jáchym2002 Badminton Sharks Brno, z.s.134
100.Zelinka Daniel2002 SK Prosek Praha132
101.Klecer Tomáš2002 SKP Kometa Brno - RS Badminton127
102.Máchal Martin2002 TJ Slovan Vesec, z.s.125
103.Bršťák Michal2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.124
104.Hošek Vojtěch2003 BK TJ Baník Most120
Hurtík Jonáš2004 SK Hamr, z.s. 120
106.Nyč Adam2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.117
107.Kostelecký Jan2002 TJ Lanškroun, z.s.114
Pánek Adam2002 TJ Sokol Doubravka114
109.Mátl Jan2003 Badminton VK Aš112
Vnouček Adam2003 BK ARION PRAHA112
111.Foukal Aleš2005 TJ Slovan Vesec, z.s.110
112.Líbal Štěpán2005 TJ Slovan Vesec, z.s.107
113.Číp Dominik2002 Badminton Sharks Brno, z.s.106
114.Dvořák Jakub2003 Super Stars Most103
115.Chudoba Alex2002 BK TU v Liberci, z.s.102
Nekvinda Petr2005 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.102
117.Suchomel Miroslav2004 BK TJ Baník Most101
118.Vodenka Martin Jan2002 TJ Slovan Karlovy Vary100
119.Hilf Daniel2003 Badminton VK Aš96
Křivka Adam2005 TJ Lanškroun, z.s.96
121.Maňásek Pavel2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.93
Orlík Tomáš 2004 SK Prosek Praha93
123.Riegr Jakub2002 SK Prosek Praha92
124.Havlát Vojtěch2002 TJ Sokol Doubravka90
Kryeziu Dominik2005 TJ Sokol České Budějovice90
Samec Jan2003 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic90
127.Mejzlík Martin2003 SK Kuklenská Brno, z.s.88
Míra Patrik2003 TJ Slavoj Český Těšín88
Štěpánek Ondřej2003 BK Kopřivnice, z.s.88
130.Bystřičan Lukáš2004 BaC Kladno78
Demuth Tomáš2002 BK TJ Baník Most78
Procháska Filip2003 TJ Sokol Štěpánovice78
Soják Ondřej2003 SK Badminton Přerov, z.s.78
Verbickij Daniel2003 TJ Týnec nad Sázavou78
Veselík Hynek2008 TJ Jiskra Nejdek, z.s.78
136.Hájek Ondřej2002 TJ Montas Hradec Králové75
137.Tancer Robin2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.73
138.Benk Matěj2004 TJ Slovan Vesec, z.s.72
139.Šnaiberk Jan2003 SK Prosek Praha68
140.Jeništa Pavel2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice66
Karafiát Jakub2005 TJ Sokol České Budějovice66
Oswald Michal2005 TJ Sokol Klimkovice66
Šober Jakub2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.66
144.Prokopič Matěj2003 BK ARION PRAHA65
145.Rázl Jan2005 BK TU v Liberci, z.s.64
146.Oberajtr Adam2002 Badminton Sharks Brno, z.s.62
Schumpeter Marek2003 SK Prosek Praha62
148.Havlík Filip2003 BK ARION PRAHA60
149.Komorous Filip2002 SK Hamr, z.s. 58
150.Doležal Darek2002 BK TU v Liberci, z.s.56
Voháňka Adam2002 TJ Slovan Vesec, z.s.56
152.Glac Samuel2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.54
Láznička Jan2003 TJ Sokol Klimkovice54
Minář Martin2004 BK Omega Olomouc, z.s.54
Prokop Lukáš2003 TJ Spoje Praha54
Zacha Stanislav2004 Start Jihlava54
157.Krejčí Petr2004 SK Prosek Praha52
158.Procházka Tomáš2004 SKP Kometa Brno - RS Badminton51
159.Rákosník Josef2005 SK Prosek Praha49
160.Miklošín Matyáš2005 BK TU v Liberci, z.s.48
161.Brunc Jan2005 BK Goram Teplice, z.s.47
Peychl Matěj2004 TJ Sokol Praha XIII47
163.Baštýř Matěj2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.46
164.Kořínek Ondřej2004 TJ Chemička Ústí nad Labem44
165.Hořanský Matěj 2003 TJ Sokol Růžďka42
Kuzdas Kristián2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.42
Maňák Jiří2003 SK Badminton Přerov, z.s.42
Minář Vojtěch2005 BK Omega Olomouc, z.s.42
Ovčačík Jan2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.42
Pešát David2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.42
Petruška Ondřej2005 TJ Sokol Klimkovice42
Pospíšek Adam2004 TJ Sokol Klimkovice42
Šebesta Martin2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.42
Slavík Matěj2004 SK Hamr, z.s. 42
Svoboda Tomáš2003 SK Badminton Přerov, z.s.42
Vyskočil Vít2003 TJ Astra Zahradní Město, z.s.42
177.Bolina Petr2003 TJ Chemička Ústí nad Labem40
Valjent Patrik2004 TJ Chemička Ústí nad Labem40
179.Marinov Martin2003 Badminton Sharks Brno, z.s.39
Šmída Tomáš2003 TJ Sokol Dobruška39
181.Češka Petr2002 BK ARION PRAHA36
182.Plachý Adam 2003 BK TU v Liberci, z.s.35
183.Bízek Šimon 2003 BK ARION PRAHA33
Dušek Sam2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.33
185.Hammerle Matěj2004 TJ Chemička Ústí nad Labem32
186.Bufka Filip2004 Badminton VK Aš30
Kozák Jan2004 Badminton VK Aš30
Králík Matěj2003 BK Omega Olomouc, z.s.30
Lukosz Richard2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.30
Šimko Jáchym2002 Ostrava Badminton Klub30
Štok Václav2002 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.30
Syrovátka Lukáš2003 BKV Plzeň30
193.Oros Daniel2005 TJ Chemička Ústí nad Labem29
194.Böhm Filip2005 BK TU v Liberci, z.s.28
Staněk Martin2002 SK Hamr, z.s. 28
196.Jůza Petr2004 TJ Spoje Praha26
197.Kozielek Karel2004 SK VITALITY Slezsko o.s.25
Kučera Jakub2004 Sokol Radotín Meteor Praha25
Tomoszek Lukáš2002 SK VITALITY Slezsko o.s.25
200.Dang Tomáš2003 Badminton Sharks Brno, z.s.24
Hora Aleš2003 Super Stars Most24
Šticha Adam2003 TJ Chemička Ústí nad Labem24
Vlasák David2004 Super Stars Most24
204.Balín Martin2003 TJ Astra Zahradní Město, z.s.23
Gerginov Jáchym2004 BK ARION PRAHA23
206.Bláha Tomáš2005 Sokol Radotín Meteor Praha18
Malý Petr2004 1.Badmintonový klub Šumperk18
Navrátil Petr2003 BK Omega Olomouc, z.s.18
Ruml Jakub2003 BKV Plzeň18
210.Balín Tomáš2003 TJ Astra Zahradní Město, z.s.14
Buriánek Ondřej2005 TJ Slovan Vesec, z.s.14
Fiala Martin2005 BK TU v Liberci, z.s.14
Kökert Jan2003 TJ Chemička Ústí nad Labem14
Pajer Matouš2003 BK TU v Liberci, z.s.14
Pejřimovský Kryštof2004 BK Goram Teplice, z.s.14
216.Fojcík Dominik2002 SK VITALITY Slezsko o.s.13
Havlíček Jaroslav2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice13
Kowalowski Marek2003 SK VITALITY Slezsko o.s.13
Sztula Michal2004 SK VITALITY Slezsko o.s.13
220.Bareš Petr2004 BK ARION PRAHA12
Bartoš Martin2003 SK Hamr, z.s. 12
Bittman Kryštof2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.12
Hanák František2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.12
Smutný Michal2002 SK Badminton Boreček Opava, z.s.12
Švec Lukáš2004 Slavoj Podivín12
Urbánek Teodor2002 SK Badminton Boreček Opava, z.s.12
Veselý Petr2002 Badminton Sharks Brno, z.s.12
228.Černotík David 2004 TJ Sokol Růžďka10
Foltin Jakub2004 Super Stars Most10
Przywara Jan2003 Sokol Židlochovice10
231.Botur Jáchym2002 SK VITALITY Slezsko o.s.9
Čermák Martin2002 BK ARION PRAHA9
Erben Tomáš2004 TJ Spoje Praha9
Jabůrek Matěj2003 BKV Plzeň9
235.Schroetter Štěpán2004 Sokol Radotín Meteor Praha7
236.Langmaier Jiří2004 BK Goram Teplice, z.s.6
237.Řejha David 2004 BK Králův Dvůr, z.s.5
Veselý Matyáš2002 BK ARION PRAHA5
239.Martínek Dominik2005 BK Goram Teplice, z.s.4
240.Slavíček David2002 TJ Chemička Ústí nad Labem3
1.Švejda Tomáš2002 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.WJ96
2.Brázda Tadeáš2002 BC 66 Ivančice2832
Dostál Martin2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.2832
4.Ehm Adam2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice2742
5.Janoštík Jan2003 TJ Sokol České Budějovice2024
6.Franek Lukáš2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.2016
7.Matula Jakub2002 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.1712
8.Kostrhun Daniel2002 Slavoj Podivín1418
9.Reichman Jakub2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.1411
10.Morávek Michal2002 BaC Kladno1346
11.Poříz Vojtěch2003 Start Jihlava1344
Prek Šimon2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.1344
13.Obhlídal Václav2002 SK Prosek Praha1328
14.Wanke Karel2002 S.K. P.E.M.A. Opava, z.s.1288
15.Kozelský Matěj2002 TJ Sokol Klimkovice1216
16.Hykyš Dominik2002 Super Stars Most1206
17.Janoušek Petr2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice1200
18.Fürst Daniel2003 Sokol Radotín Meteor Praha1112
19.Slíva David2003 TJ Sokol Klimkovice1074
20.Altera Jan2004 BaC Kladno1046
Volf Vojtěch2002 BaC Kladno1046
22.Zelinka Daniel2002 SK Prosek Praha958
23.Blažek Jan2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.931
Marťán Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.931
25.Kalina Ondřej2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.918
26.Patera Tomáš2003 Sokol Radotín Meteor Praha896
27.Hora Jan2003 TJ Bílá Hora Plzeň849
28.Derka Jiří2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.788
Lipka Jakub2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.788
30.Dvořák Daniel2005 TJ Sokol České Budějovice732
31.Pospíšil Tomáš2003 Super Stars Most730
32.Erhart Vratislav2003 TJ Astra Zahradní Město, z.s.720
33.Lešták Ladislav2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.719
34.Nejedlý Petr2003 Sokol Radotín Meteor Praha693
35.Smutný David2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.670
36.Chumchal Martin2002 BK Omega Olomouc, z.s.658
Kocian Šimon2002 Badminton Akademie Olomouc, z.s.658
38.Tancer Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.639
39.Kopřiva Dominik2004 SK Badminton Přerov, z.s.622
40.Oros Marek2003 Super Stars Most621
41.Dostál Marek2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.599
42.Šilhan Matěj2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.590
43.Šulc Adam2004 SK Prosek Praha578
44.Bízek Vojtěch2002 BK ARION PRAHA576
45.Ječmínek Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.542
Kalbáč Štěpán2002 TJ ČZ Strakonice, spolek542
47.Jelínek Jaroslav2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.541
48.Ret Daniel2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.516
49.Slíva Martin2002 Kabal team Karviná514
50.Riegr Jakub2002 SK Prosek Praha501
51.Vajsejtl Jaroslav2002 TJ Slovan Vesec, z.s.491
52.Gottštein Filip2003 TJ Slovan Vesec, z.s.489
53.Holubář Martin2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.479
54.Diviš Jakub2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.478
Wágner Adam2003 Badminton VK Aš478
56.Bhuiyan David2003 Sokol Radotín Meteor Praha456
Listopad Marek2003 Sokol Radotín Meteor Praha456
58.Jurča Tomáš2003 TJ Lanškroun, z.s.452
59.Bado Lukáš2003 Badminton VK Aš444
60.Viesner Ondřej2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.423
61.Dajčar Jan2002 TJ Lanškroun, z.s.416
62.Franta Vojtěch2003 Sokol Radotín Meteor Praha380
Urbanec Tomáš2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice380
64.Buček Jan2003 BK Kopřivnice, z.s.356
Hájek Adam2002 TJ Chemička Ústí nad Labem356
Janošov Radek2003 SK Hamr, z.s. 356
Salava Michal2002 TJ Chemička Ústí nad Labem356
68.Rzeplinski Matěj2004 TJ Slavoj Český Těšín341
69.Rataj Vojtěch2002 TJ Sokol Doubravka338
70.Beran František2004 BK TU v Liberci, z.s.320
Breznen Maciej2003 Kabal team Karviná320
Havlík Vojtěch2003 Sokol Radotín Meteor Praha320
Klecer Tomáš2002 SKP Kometa Brno - RS Badminton320
Mrskoš Stanislav2004 BK TU v Liberci, z.s.320
Poláček Vojtěch2002 TJ Chemička Ústí nad Labem320
Vojtěch Adam2004 TJ Montas Hradec Králové320
77.Matula Tomáš2004 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.314
78.Uher Alexandr2002 Badminton Sharks Brno, z.s.312
79.Kováč Dominik2004 Badminton VK Aš306
80.Port Jan2003 Super Stars Most304
81.Rybyšar Vojtěch2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice302
82.Mátl Jan2003 Badminton VK Aš292
83.Čupa Vojtěch2004 SKP Kometa Brno - RS Badminton284
Šnaiberk Jan2003 SK Prosek Praha284
85.Müller Jáchym2002 Badminton Sharks Brno, z.s.280
86.Forejt Michal2002 Sokol Radotín Meteor Praha276
Seidl Michal2004 BK TJ Baník Most276
88.Hošek Vojtěch2003 BK TJ Baník Most248
Šourek Tomáš2002 TJ Slovan Vesec, z.s.248
90.Dvořák Jakub2003 Super Stars Most246
91.Häring Filip2003 TJ Sokol Klimkovice244
Tymeš Michal2002 SK Hamr, z.s. 244
93.Máchal Martin2002 TJ Slovan Vesec, z.s.242
Svoboda Jindřich2002 TJ Sokol Doubravka242
95.Kostolanský Matyáš2004 TJ Sokol Štěpánovice238
96.Krejčí Petr2004 SK Prosek Praha234
Orlík Tomáš 2004 SK Prosek Praha234
98.Müller Jakub2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.214
99.Číp Dominik2002 Badminton Sharks Brno, z.s.208
Vnouček Adam2003 BK ARION PRAHA208
101.Pálinkáš Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem202
102.Chudoba Alex2002 BK TU v Liberci, z.s.200
Herzán David2002 Slavoj Podivín200
Plánička Radek2004 TJ Montas Hradec Králové200
Schumpeter Marek2003 SK Prosek Praha200
106.Hrubec Pavel2005 SK Hamr, z.s. 198
107.Drkoš Tomáš2003 SK Badminton Přerov, z.s.192
108.Hilf Daniel2003 Badminton VK Aš180
Kalkuš Matyáš2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.180
110.Běhounek Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem176
111.Češka Petr2002 BK ARION PRAHA172
112.Nyč Adam2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.170
113.Kozák Jan2004 Badminton VK Aš168
Líbal Štěpán2005 TJ Slovan Vesec, z.s.168
115.Míra Patrik2003 TJ Slavoj Český Těšín167
116.Foukal Aleš2005 TJ Slovan Vesec, z.s.166
Komorous Filip2002 SK Hamr, z.s. 166
Kott Matthias Damian2002 TJ Astra Zahradní Město, z.s.166
Mejzlík Martin2003 SK Kuklenská Brno, z.s.166
120.Procházka Tomáš2004 SKP Kometa Brno - RS Badminton162
121.Jeništa Pavel2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice156
Pánek Adam2002 TJ Sokol Doubravka156
Pospíšek Adam2004 TJ Sokol Klimkovice156
124.Maňásek Pavel2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.152
125.Bufka Filip2004 Badminton VK Aš144
126.Tancer Robin2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.139
127.Bršťák Michal2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.138
Flachs Dominik2002 Badminton VK Aš138
Kokoř Pavel2002 Badminton VK Aš138
130.Kovář Štěpán2002 Sokol Radotín Meteor Praha130
131.Bízek Šimon 2003 BK ARION PRAHA126
Bystřičan Lukáš2004 BaC Kladno126
Nekvinda Petr2005 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.126
Procháska Filip2003 TJ Sokol Štěpánovice126
Staněk Martin2002 SK Hamr, z.s. 126
136.Havlík Filip2003 BK ARION PRAHA120
Marinov Martin2003 Badminton Sharks Brno, z.s.120
Rieger Karel2003 Badminton Proboštov z.s.120
139.Brunc Jan2005 BK Goram Teplice, z.s.116
140.Havlát Vojtěch2002 TJ Sokol Doubravka114
Karafiát Jakub2005 TJ Sokol České Budějovice114
Kostelecký Jan2002 TJ Lanškroun, z.s.114
Kryeziu Dominik2005 TJ Sokol České Budějovice114
Kuzdas Kristián2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.114
Soják Ondřej2003 SK Badminton Přerov, z.s.114
Veselík Hynek2008 TJ Jiskra Nejdek, z.s.114
147.Baštýř Matěj2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.112
148.Kundrát David2006 Badminton VK Aš102
149.Kozielek Karel2004 SK VITALITY Slezsko o.s.100
150.Suchomel Miroslav2004 BK TJ Baník Most92
151.Rázl Jan2005 BK TU v Liberci, z.s.88
Štěpánek Ondřej2003 BK Kopřivnice, z.s.88
Tomoszek Lukáš2002 SK VITALITY Slezsko o.s.88
Voháňka Adam2002 TJ Slovan Vesec, z.s.88
155.Černotík David 2004 TJ Sokol Růžďka86
Dušek Sam2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.86
Havlíček Jaroslav2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice86
Przywara Jan2003 Sokol Židlochovice86
159.Dang Tomáš2003 Badminton Sharks Brno, z.s.84
Králík Matěj2003 BK Omega Olomouc, z.s.84
Prokopič Matěj2003 BK ARION PRAHA84
162.Benk Matěj2004 TJ Slovan Vesec, z.s.80
Doležal Darek2002 BK TU v Liberci, z.s.80
164.Demuth Tomáš2002 BK TJ Baník Most78
Dostál Tomáš2004 BK Kopřivnice, z.s.78
Jabůrek Matěj2003 BKV Plzeň78
Křivka Adam2005 TJ Lanškroun, z.s.78
Láznička Jan2003 TJ Sokol Klimkovice78
Nesvačil Michal2002 SK Radonice, z.s.78
Oberajtr Adam2002 Badminton Sharks Brno, z.s.78
Ovčačík Jan2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.78
Pešát David2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.78
Petruška Ondřej2005 TJ Sokol Klimkovice78
Peychl Matěj2004 TJ Sokol Praha XIII78
Samec Jan2003 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic78
Šmída Tomáš2003 TJ Sokol Dobruška78
Šober Jakub2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.78
Štok Václav2002 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.78
Svoboda Tomáš2003 SK Badminton Přerov, z.s.78
Vodenka Martin Jan2002 TJ Slovan Karlovy Vary78
Zápotocký David2003 Keramika Chlumčany78
182.Hora Aleš2003 Super Stars Most76
183.Plachý Adam 2003 BK TU v Liberci, z.s.68
184.Vaněk Jakub2004 Badminton VK Aš66
185.Kowalowski Marek2003 SK VITALITY Slezsko o.s.58
186.Gerginov Jáchym2004 BK ARION PRAHA54
Minář Martin2004 BK Omega Olomouc, z.s.54
Minář Vojtěch2005 BK Omega Olomouc, z.s.54
189.Bolina Petr2003 TJ Chemička Ústí nad Labem52
Hammerle Matěj2004 TJ Chemička Ústí nad Labem52
Kořínek Ondřej2004 TJ Chemička Ústí nad Labem52
Miklošín Matyáš2005 BK TU v Liberci, z.s.52
Šticha Adam2003 TJ Chemička Ústí nad Labem52
Valjent Patrik2004 TJ Chemička Ústí nad Labem52
195.Fojcík Dominik2002 SK VITALITY Slezsko o.s.46
Sztula Michal2004 SK VITALITY Slezsko o.s.46
197.Balín Martin2003 TJ Astra Zahradní Město, z.s.42
Balín Tomáš2003 TJ Astra Zahradní Město, z.s.42
Bláha Tomáš2005 Sokol Radotín Meteor Praha42
Čermák Martin2002 BK ARION PRAHA42
Hanák František2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.42
Hořanský Matěj 2003 TJ Sokol Růžďka42
Jůza Petr2004 TJ Spoje Praha42
Kučera Jakub2004 Sokol Radotín Meteor Praha42
Maňák Jiří2003 SK Badminton Přerov, z.s.42
Navrátil Petr2003 BK Omega Olomouc, z.s.42
Prokop Lukáš2003 TJ Spoje Praha42
Rákosník Josef2005 SK Prosek Praha42
Ruml Jakub2003 BKV Plzeň42
Šebesta Martin2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.42
Slavík Matěj2004 SK Hamr, z.s. 42
Smutný Michal2002 SK Badminton Boreček Opava, z.s.42
Švec Lukáš2004 Slavoj Podivín42
Syrovátka Lukáš2003 BKV Plzeň42
Urbánek Teodor2002 SK Badminton Boreček Opava, z.s.42
Veselý Matyáš2002 BK ARION PRAHA42
217.Buriánek Ondřej2005 TJ Slovan Vesec, z.s.38
Foltin Jakub2004 Super Stars Most38
Langmaier Jiří2004 BK Goram Teplice, z.s.38
Vlasák David2004 Super Stars Most38
221.Böhm Filip2005 BK TU v Liberci, z.s.26
Fiala Martin2005 BK TU v Liberci, z.s.26
Kökert Jan2003 TJ Chemička Ústí nad Labem26
Oros Daniel2005 TJ Chemička Ústí nad Labem26
Pajer Matouš2003 BK TU v Liberci, z.s.26
Slavíček David2002 TJ Chemička Ústí nad Labem26
227.Martínek Dominik2005 BK Goram Teplice, z.s.14
Pejřimovský Kryštof2004 BK Goram Teplice, z.s.14
229.Botur Jáchym2002 SK VITALITY Slezsko o.s.12
Makaj Ivo2004 TJ Slavoj Český Těšín12
Palupa Vítek2005 Kabal team Karviná12
Russina Jan2005 Kabal team Karviná12
Šalaga Václav2006 Kabal team Karviná12
Slavík Ondřej2003 Kabal team Karviná12
1.Morávek Michal2002 BaC Kladno1926
2.Brázda Tadeáš2002 BC 66 Ivančice1920
3.Franek Lukáš2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.1848
4.Hora Jan2003 TJ Bílá Hora Plzeň1824
5.Matula Jakub2002 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.1805
6.Janoštík Jan2003 TJ Sokol České Budějovice1760
7.Blažek Jan2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.1684
8.Ehm Adam2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice1646
9.Janoušek Petr2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice1333
10.Erhart Vratislav2003 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1277
11.Fürst Daniel2003 Sokol Radotín Meteor Praha1202
12.Obhlídal Václav2002 SK Prosek Praha918
13.Wanke Karel2002 S.K. P.E.M.A. Opava, z.s.752
14.Zelinka Daniel2002 SK Prosek Praha732
15.Slíva David2003 TJ Sokol Klimkovice729
Šulc Adam2004 SK Prosek Praha729
17.Hykyš Dominik2002 Super Stars Most696
18.Pospíšil Tomáš2003 Super Stars Most693
19.Reichman Jakub2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.682
20.Kopřiva Dominik2004 SK Badminton Přerov, z.s.608
21.Kalina Ondřej2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.554
22.Patera Tomáš2003 Sokol Radotín Meteor Praha548
23.Poříz Vojtěch2003 Start Jihlava542
24.Marťán Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.530
25.Diviš Jakub2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.517
26.Dvořák Daniel2005 TJ Sokol České Budějovice513
27.Kozelský Matěj2002 TJ Sokol Klimkovice502
28.Lešták Ladislav2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.500
29.Ječmínek Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.488
30.Bízek Vojtěch2002 BK ARION PRAHA480
31.Derka Jiří2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.476
32.Volf Vojtěch2002 BaC Kladno469
33.Nejedlý Petr2003 Sokol Radotín Meteor Praha452
34.Hájek Adam2002 TJ Chemička Ústí nad Labem428
35.Prek Šimon2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.426
36.Chumchal Martin2002 BK Omega Olomouc, z.s.420
Janošov Radek2003 SK Hamr, z.s. 420
38.Šilhan Matěj2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.400
39.Altera Jan2004 BaC Kladno375
40.Vajsejtl Jaroslav2002 TJ Slovan Vesec, z.s.372
41.Wágner Adam2003 Badminton VK Aš368
42.Franta Vojtěch2003 Sokol Radotín Meteor Praha356
Jelínek Jaroslav2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.356
44.Dostál Marek2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.344
45.Tancer Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.339
46.Kostrhun Daniel2002 Slavoj Podivín336
47.Kocian Šimon2002 Badminton Akademie Olomouc, z.s.320
Urbanec Tomáš2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice320
49.Müller Jakub2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.318
50.Holubář Martin2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.306
Kalkuš Matyáš2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.306
52.Rieger Karel2003 Badminton Proboštov z.s.304
53.Bado Lukáš2003 Badminton VK Aš288
54.Jurča Tomáš2003 TJ Lanškroun, z.s.284
55.Rzeplinski Matěj2004 TJ Slavoj Český Těšín274
56.Kováč Dominik2004 Badminton VK Aš258
57.Mátl Jan2003 Badminton VK Aš254
58.Salava Michal2002 TJ Chemička Ústí nad Labem252
59.Gottštein Filip2003 TJ Slovan Vesec, z.s.248
60.Hošek Vojtěch2003 BK TJ Baník Most244
Listopad Marek2003 Sokol Radotín Meteor Praha244
Mrskoš Stanislav2004 BK TU v Liberci, z.s.244
Nesvačil Michal2002 SK Radonice, z.s.244
64.Kostolanský Matyáš2004 TJ Sokol Štěpánovice242
65.Häring Filip2003 TJ Sokol Klimkovice240
66.Rataj Vojtěch2002 TJ Sokol Doubravka232
67.Kalbáč Štěpán2002 TJ ČZ Strakonice, spolek224
68.Dajčar Jan2002 TJ Lanškroun, z.s.222
69.Matula Tomáš2004 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.209
70.Havlík Vojtěch2003 Sokol Radotín Meteor Praha208
Oros Marek2003 Super Stars Most208
72.Beran František2004 BK TU v Liberci, z.s.204
Poláček Vojtěch2002 TJ Chemička Ústí nad Labem204
74.Riegr Jakub2002 SK Prosek Praha202
75.Hurtík Jonáš2004 SK Hamr, z.s. 174
76.Svoboda Jindřich2002 TJ Sokol Doubravka170
77.Orlík Tomáš 2004 SK Prosek Praha168
78.Máchal Martin2002 TJ Slovan Vesec, z.s.166
79.Bršťák Michal2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.164
Viesner Ondřej2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.164
81.Klecer Tomáš2002 SKP Kometa Brno - RS Badminton162
82.Chudoba Alex2002 BK TU v Liberci, z.s.152
83.Port Jan2003 Super Stars Most146
84.Kott Matthias Damian2002 TJ Astra Zahradní Město, z.s.145
85.Kozák Jan2004 Badminton VK Aš144
86.Forejt Michal2002 Sokol Radotín Meteor Praha139
87.Bhuiyan David2003 Sokol Radotín Meteor Praha138
Dvořák Jakub2003 Super Stars Most138
89.Šnaiberk Jan2003 SK Prosek Praha132
Tymeš Michal2002 SK Hamr, z.s. 132
91.Plánička Radek2004 TJ Montas Hradec Králové130
Šourek Tomáš2002 TJ Slovan Vesec, z.s.130
93.Maňásek Pavel2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.128
94.Vojtěch Adam2004 TJ Montas Hradec Králové126
95.Tancer Robin2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.125
96.Mejzlík Martin2003 SK Kuklenská Brno, z.s.124
97.Havlík Filip2003 BK ARION PRAHA120
Hilf Daniel2003 Badminton VK Aš120
Pánek Adam2002 TJ Sokol Doubravka120
Uher Alexandr2002 Badminton Sharks Brno, z.s.120
101.Foukal Aleš2005 TJ Slovan Vesec, z.s.118
102.Demuth Tomáš2002 BK TJ Baník Most114
Kostelecký Jan2002 TJ Lanškroun, z.s.114
Nekvinda Petr2005 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.114
105.Běhounek Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem112
106.Seidl Michal2004 BK TJ Baník Most102
107.Jůza Petr2004 TJ Spoje Praha96
Rázl Jan2005 BK TU v Liberci, z.s.96
Vnouček Adam2003 BK ARION PRAHA96
110.Líbal Štěpán2005 TJ Slovan Vesec, z.s.94
111.Vodenka Martin Jan2002 TJ Slovan Karlovy Vary88
112.Hrubec Pavel2005 SK Hamr, z.s. 84
Smutný David2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.84
114.Breznen Maciej2003 Kabal team Karviná78
Bystřičan Lukáš2004 BaC Kladno78
Drkoš Tomáš2003 SK Badminton Přerov, z.s.78
Hájek Ondřej2002 TJ Montas Hradec Králové78
Hanák František2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.78
Havlát Vojtěch2002 TJ Sokol Doubravka78
Herzán David2002 Slavoj Podivín78
Hořanský Matěj 2003 TJ Sokol Růžďka78
Jeništa Pavel2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice78
Krejčí Petr2004 SK Prosek Praha78
Křivka Adam2005 TJ Lanškroun, z.s.78
Kryeziu Dominik2005 TJ Sokol České Budějovice78
Kuzdas Kristián2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.78
Oberajtr Adam2002 Badminton Sharks Brno, z.s.78
Ovčačík Jan2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.78
Procháska Filip2003 TJ Sokol Štěpánovice78
Rákosník Josef2005 SK Prosek Praha78
Šmída Tomáš2003 TJ Sokol Dobruška78
Šober Jakub2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.78
Veselík Hynek2008 TJ Jiskra Nejdek, z.s.78
134.Pálinkáš Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem76
135.Suchomel Miroslav2004 BK TJ Baník Most72
136.Doležal Darek2002 BK TU v Liberci, z.s.68
Plachý Adam 2003 BK TU v Liberci, z.s.68
Voháňka Adam2002 TJ Slovan Vesec, z.s.68
139.Kořínek Ondřej2004 TJ Chemička Ústí nad Labem64
140.Kowalowski Marek2003 SK VITALITY Slezsko o.s.58
Nyč Adam2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.58
142.Kučera Jakub2004 Sokol Radotín Meteor Praha54
Lipka Jakub2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.54
144.Hammerle Matěj2004 TJ Chemička Ústí nad Labem52
145.Baštýř Matěj2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.46
Przywara Jan2003 Sokol Židlochovice46
Ret Daniel2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.46
Schumpeter Marek2003 SK Prosek Praha46
149.Bittman Kryštof2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.42
Buček Jan2003 BK Kopřivnice, z.s.42
Bufka Filip2004 Badminton VK Aš42
Čupa Vojtěch2004 SKP Kometa Brno - RS Badminton42
Karafiát Jakub2005 TJ Sokol České Budějovice42
Míra Patrik2003 TJ Slavoj Český Těšín42
Pešát David2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.42
Petruška Ondřej2005 TJ Sokol Klimkovice42
Pospíšek Adam2004 TJ Sokol Klimkovice42
Procházka Tomáš2004 SKP Kometa Brno - RS Badminton42
Rybyšar Vojtěch2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice42
Samec Jan2003 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic42
Slavík Matěj2004 SK Hamr, z.s. 42
Švec Lukáš2004 Slavoj Podivín42
163.Böhm Filip2005 BK TU v Liberci, z.s.40
Miklošín Matyáš2005 BK TU v Liberci, z.s.40
Valjent Patrik2004 TJ Chemička Ústí nad Labem40
166.Bolina Petr2003 TJ Chemička Ústí nad Labem28
Šticha Adam2003 TJ Chemička Ústí nad Labem28
168.Benk Matěj2004 TJ Slovan Vesec, z.s.26
Brunc Jan2005 BK Goram Teplice, z.s.26
Fiala Martin2005 BK TU v Liberci, z.s.26
Hora Aleš2003 Super Stars Most26
Martínek Dominik2005 BK Goram Teplice, z.s.26
173.Gerginov Jáchym2004 BK ARION PRAHA24
Prokopič Matěj2003 BK ARION PRAHA24
175.Dostál Martin2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.16
176.Buriánek Ondřej2005 TJ Slovan Vesec, z.s.14
Foltin Jakub2004 Super Stars Most14
Langmaier Jiří2004 BK Goram Teplice, z.s.14
Pajer Matouš2003 BK TU v Liberci, z.s.14
Vlasák David2004 Super Stars Most14
181.Balín Tomáš2003 TJ Astra Zahradní Město, z.s.12
Bareš Petr2004 BK ARION PRAHA12
Černotík David 2004 TJ Sokol Růžďka12
Češka Petr2002 BK ARION PRAHA12
Minář Martin2004 BK Omega Olomouc, z.s.12
Minář Vojtěch2005 BK Omega Olomouc, z.s.12
Navrátil Petr2003 BK Omega Olomouc, z.s.12
Staněk Martin2002 SK Hamr, z.s. 12
Vyskočil Vít2003 TJ Astra Zahradní Město, z.s.12
Zápotocký David2003 Keramika Chlumčany12
191.Schroetter Štěpán2004 Sokol Radotín Meteor Praha6
1.Zuzáková Kateřina2002 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.WJ171
2.Van Coppenolle Tallulah2003 TJ Orlová - Lutyně, z.s.WJ197
3.Mikelová Kateřina2002 Sokol Radotín Meteor Praha2304
4.Valentová Kateřina2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice1896
5.Růžičková Marie2003 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.1616
6.Hořínková Soňa2003 TJ Slovan Vesec, z.s.1574
7.Veselá Veronika2003 TJ Lanškroun, z.s.1486
8.Studená Marie2002 SK Badminton Přerov, z.s.1422
9.Šilhavá Radka2002 SK Hamr, z.s. 1344
10.Staňková Ema2003 Sokol Radotín Meteor Praha1200
11.Šmídová Martina2002 BKV Plzeň1171
12.Petrušková Klára2003 TJ Sokol Klimkovice1139
13.Němcová Nela2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.920
14.Šilhavá Klára2004 SK Hamr, z.s. 919
15.Morcinková Zuzana2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.850
16.Čermáková Magdaléna2003 SK Radonice, z.s.788
Klapalová Adéla2003 BC 66 Ivančice788
18.Říhová Michaela2003 T-Club Berušky776
19.Chadimová Adéla2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.719
20.Kohoutová Markéta2004 Super Stars Most645
21.Šmikmátorová Linda2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.603
22.Brejchová Adéla2002 TJ Sokol Nový Knín602
23.Klailová Patricie2002 BK ARION PRAHA566
24.Štěříková Natalie2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.564
25.Líbalová Šárka2002 TJ Slovan Vesec, z.s.561
26.Krpatová Lucie2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice520
27.Žurková Valérie2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.504
28.Čápová Adéla2003 TJ Sokol České Budějovice494
Kohoutová Anna Natálie2002 Super Stars Most494
Ševčíková Martina2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.494
31.Nováková Veronika2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.480
Poláková Mariana2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.480
33.Schořová Adéla2003 BK Králův Dvůr, z.s.470
34.Podolková Žofie2003 TJ Sokol České Budějovice467
35.Metzová Lucie2004 TJ Sokol Klimkovice443
36.Březinová Barbora2003 Sokol Radotín Meteor Praha432
37.Hejduková Karolína2004 SK Hamr, z.s. 428
Viktorová Barbora2003 TJ Sokol Doubravka428
39.Maixnerová Petra2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.410
40.Mendreková Dominika2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.409
41.Kramešová Zuzana2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.395
42.Grusmanová Anna2002 SK Badminton Boreček Opava, z.s.392
Kunešová Tereza2003 SK Hamr, z.s. 392
44.Pazderková Nicole2002 TJ Lanškroun, z.s.382
45.Granátová Denisa2003 BK Omega Olomouc, z.s.356
Krupičková Aneta2003 BKV Plzeň356
47.Neubauerová Klára2004 TJ Sokol České Budějovice353
48.Kožnarová Lucie2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.347
49.Pokorná Kateřina2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.344
Všetečková Anna2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice344
51.Kryeziu Vanesa2003 TJ Sokol České Budějovice335
52.Šenfeldová Bára2004 TJ Sokol Doubravka332
53.Johnová Barbora2004 Sokol Radotín Meteor Praha324
54.Koudelková Lucie2002 TJ Sokol Křemže321
55.Bílková Eliška2004 SK Hamr, z.s. 320
56.Donová Lucie2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.313
57.Šalomounová Eliška2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.308
58.Korábová Barbora2002 TJ Agrotec Hustopeče302
59.Hájková Linda2004 TJ Chemička Ústí nad Labem293
60.Vrbová Barbora2003 BK Omega Olomouc, z.s.288
61.Charyparová Tereza2002 BK TU v Liberci, z.s.287
62.Pálková Tereza2002 Super Stars Most284
Tyrmerová Magdalena2004 TJ Sokol Nový Knín284
64.Truchlá Kateřina2002 TJ Astra Zahradní Město, z.s.272
65.Schafferová Sára2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.267
66.Mrázková Barbora2004 TJ Lanškroun, z.s.248
Štefulíková Hanka2003 BC 66 Ivančice248
68.Kozempelová Kristina2005 BK TJ Baník Most247
69.Dragounová Alžběta2003 TJ Chemička Ústí nad Labem240
70.Kolesárová Zuzana2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.234
71.Kortusová Barbora2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.233
Tvrdíková Veronika2004 SK Prosek Praha233
73.Hoffmanová Viktorie2004 TJ Slovan Karlovy Vary232
Larischová Marta2004 TJ Sokol Klimkovice232
75.Mizerová Kateřina2003 BK TU v Liberci, z.s.224
76.Kobyláková Andrea2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.210
77.Bouberlová Tereza2002 TJ Sokol Vodňany207
78.Šolarová Tereza2004 TJ Montas Hradec Králové204
79.Křížová Karolína2003 TJ Chemička Ústí nad Labem189
80.Stará Natálie2004 SK Prosek Praha185
81.Durmiši Tereza2004 Sokol Židlochovice184
82.Vyšehradská Anna2003 Sokol Radotín Meteor Praha183
83.Mathieu Sarah2002 Sokol Radotín Meteor Praha180
84.Korčmarošová Tereza2004 TJ Slovan Karlovy Vary178
85.Stejskalová Eliška2004 BK TU v Liberci, z.s.172
86.Pufferová Adéla2003 TJ Sokol České Budějovice171
87.Fišerová Karolína2005 Super Stars Most160
Fuchsová Markéta2004 TJ Sokol Doubravka160
Zimová Barbora2003 TJ Chemička Ústí nad Labem160
90.Bartnická Agáta2002 SK VITALITY Slezsko o.s.158
91.Dušková Denisa2003 TJ Bílá Hora Plzeň156
Zavadilová Tereza2004 TJ Chemička Ústí nad Labem156
93.Bechyňská Aneta2004 Super Stars Most155
94.Jirásková Adéla2004 BK Králův Dvůr, z.s.148
95.Pantoflíčková Adéla2003 Sokol Radotín Meteor Praha147
96.Hulcová Viktorie2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.144
97.Líčková Štěpánka2003 Slavoj Podivín137
98.Helešicová Barbora2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.132
99.Osladilová Kateřina2006 TJ Sokol Klimkovice126
100.Melíšková Karolína2002 Sokol Radotín Meteor Praha125
101.Blažíčková Veronika2003 USK Plzeň124
Gruberová Anna2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.124
Vernerová Barbora2004 BaC Kladno124
Zsilayová Kateřina2005 TJ Slovan Vesec, z.s.124
105.Šourková Tereza2002 TJ Slovan Vesec, z.s.122
106.Dejlová Veronika2003 TJ Sokol Klimkovice120
107.Zimová Kateřina2003 TJ Chemička Ústí nad Labem119
108.Syrovátková Šárka2002 SKP Kometa Brno - RS Badminton114
109.Petroušková Natálie2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.113
110.Haringová Kristýna2003 TJ Slovan Vesec, z.s.110
Malcová Klára2005 BK TU v Liberci, z.s.110
112.Uherová Andrea2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.101
113.Suchá Jitka2002 Badminton VK Aš100
114.Králíčková Barbora2004 SK Hamr, z.s. 96
Nachtmanová Karolína2005 SK Prosek Praha96
116.Stehlíková Michaela2002 Super Stars Most90
117.Babková Vendula2004 TJ Sokol Štěpánovice89
118.Muchová Justýna2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.86
Šebková Veronika2002 BK 93 Hořovice86
120.Štěrbáková Sára2003 TJ Sokol Doubravka84
121.Flachsová Markéta2005 Badminton VK Aš78
Hořanská Barbora2005 TJ Sokol Růžďka78
Jirovcová Eva2004 TJ Sokol Křemže78
Kleiberová Julie2005 TJ Montas Hradec Králové78
Klengelová Natálie2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.78
Kortusová Natálie2005 TJ Sokol České Budějovice78
Kuptíková Gabriela2005 SK Prosek Praha78
Lutsaková Natálie2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.78
Míčková Vendula2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.78
Pacalová Lucie2005 Slavoj Podivín78
Šemberová Johana2003 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic78
Tomášková Eva2003 BaC Kladno78
Zaoralová Kristýna2002 Ostrava Badminton Klub78
134.Morchová Tereza2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.75
135.Hálková Nela2006 TJ Sokol České Budějovice73
136.Bendová Leona2002 Sokol Židlochovice72
Javůrková Monika2003 BK ARION PRAHA72
138.Bálintová Kristýna2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.66
Valtová Veronika2004 TJ Slovan Vesec, z.s.66
140.Dvořáková Kateřina2004 TJ Sokol Štěpánovice63
Paříková Klára2002 Sokol Radotín Meteor Praha63
142.Pávová Natálie2004 SK Prosek Praha62
143.Pešatová Štěpánka2002 TJ Astra Zahradní Město, z.s.61
144.Karasová Anna2004 TJ Spoje Praha60
Pešková Anna2004 Badminton VK Aš60
Týrová Tereza2003 TJ Sokol Štěpánovice60
147.Uherová Kristýna2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.59
148.Máchová Kateřina2004 TJ Sokol Štěpánovice54
Sogelová Tereza2003 Badminton Akademie Olomouc, z.s.54
150.Romančinová Nicol2005 TJ Slovan Vesec, z.s.49
151.Šafrová Anna2005 TJ Chemička Ústí nad Labem48
152.Trnková Adéla2005 BK Goram Teplice, z.s.47
153.Bartůňková Bára2004 BK Králův Dvůr, z.s.46
Havlová Natálie2002 TJ Sokol Doubravka46
Hučíková Nicole2003 SK VITALITY Slezsko o.s.46
Kusá Viktorie2004 BK Králův Dvůr, z.s.46
Šmídová Karolína2004 BK Králův Dvůr, z.s.46
Svobodová Kateřina2005 BaC Kladno46
159.Hrušková Eliška2003 USK Plzeň43
160.Dubská Lucie2002 TJ Sokol Klimkovice42
Dvořáčková Adéla2006 TJ Jiskra Nejdek, z.s.42
Hartmannová Alžběta2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.42
Herudková Hana2004 SK Badminton Boreček Opava, z.s.42
Murray Emma Ann 2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.42
Niklová Ema2002 TJ Slavoj Český Těšín42
Pániková Melánie2002 SK Badminton Boreček Opava, z.s.42
Stolárová Zuzana2002 Ostrava Badminton Klub42
Tomanková Adéla2002 TJ Slavoj Český Těšín42
Vašíčková Aneta2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice42
Veselá Barbora2005 Badminton Sharks Brno, z.s.42
171.Keilová Kateřina2006 BK TU v Liberci, z.s.39
Šoljaková Eliška2005 BK TU v Liberci, z.s.39
173.Kobyláková Alžběta2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.36
174.Krejčí Adéla2005 TJ Chemička Ústí nad Labem32
175.Kejřová Martina2003 Badminton VK Aš30
Raithelová Natálie2005 Badminton VK Aš30
Škorpilová Klára2003 USK Plzeň30
Szymoniková Martina2003 TJ Orlová - Lutyně, z.s.30
Tvarohová Emílie2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.30
180.Kaprasová Lea2006 BK TU v Liberci, z.s.28
Pleštilová Karolína2004 BK TU v Liberci, z.s.28
182.Kindlová Anna2003 BK TJ Baník Most26
Křížanová Tereza2004 TJ Slovan Vesec, z.s.26
Lahučká Karina2002 BK TJ Baník Most26
185.Dvořáková Tereza2004 BK Goram Teplice, z.s.22
Muzikářová Anna2005 BK TU v Liberci, z.s.22
187.Šafránková Anna2002 BK ARION PRAHA21
188.Flusserová Jana2005 SK Prosek Praha18
Houdová Barbora2002 Badminton Proboštov z.s.18
Kubačková Laura2003 Badminton Proboštov z.s.18
191.Blažková Kamila2004 BK TU v Liberci, z.s.14
Koňasová Veronika2004 BK TU v Liberci, z.s.14
Kristenová Tereza2002 BK TU v Liberci, z.s.14
Maierová Natálie2003 TJ Slovan Vesec, z.s.14
Podrazilová Michaela2003 TJ Chemička Ústí nad Labem14
Vandrovcová Klára2005 BK Goram Teplice, z.s.14
Vaverová Kateřina2005 BK TU v Liberci, z.s.14
198.Jahnová Alexandra 2004 Badminton VK Aš12
Jahnová Natálie2003 Badminton VK Aš12
200.Pondělíková Veronika2005 TJ Chemička Ústí nad Labem10
201.Jeřábková Barbora2004 TJ Spoje Praha9
Vávrová Anna2005 Sokol Radotín Meteor Praha9
Vlasáková Adéla2002 BKV Plzeň9
1.Valentová Kateřina2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice2784
2.Mikelová Kateřina2002 Sokol Radotín Meteor Praha2592
3.Růžičková Marie2003 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.2384
Van Coppenolle Tallulah2003 TJ Orlová - Lutyně, z.s.2384
5.Šilhavá Radka2002 SK Hamr, z.s. 2256
6.Hořínková Soňa2003 TJ Slovan Vesec, z.s.2214
7.Krpatová Lucie2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice2200
8.Chadimová Adéla2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.2184
9.Staňková Ema2003 Sokol Radotín Meteor Praha2064
10.Studená Marie2002 SK Badminton Přerov, z.s.1952
11.Líbalová Šárka2002 TJ Slovan Vesec, z.s.1920
12.Němcová Nela2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.1832
13.Morcinková Zuzana2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.1680
14.Petrušková Klára2003 TJ Sokol Klimkovice1512
15.Kohoutová Anna Natálie2002 Super Stars Most1504
16.Kolesárová Zuzana2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.1325
17.Pazderková Nicole2002 TJ Lanškroun, z.s.1216
Veselá Veronika2003 TJ Lanškroun, z.s.1216
19.Zuzáková Kateřina2002 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.1200
20.Šilhavá Klára2004 SK Hamr, z.s. 1104
Šmídová Martina2002 BKV Plzeň1104
Štěříková Natalie2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.1104
23.Kunešová Tereza2003 SK Hamr, z.s. 1061
24.Kohoutová Markéta2004 Super Stars Most979
25.Brejchová Adéla2002 TJ Sokol Nový Knín931
26.Šmikmátorová Linda2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.875
27.Klapalová Adéla2003 BC 66 Ivančice862
28.Schořová Adéla2003 BK Králův Dvůr, z.s.860
29.Všetečková Anna2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice789
30.Nováková Veronika2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.788
31.Maixnerová Petra2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.736
32.Metzová Lucie2004 TJ Sokol Klimkovice732
33.Říhová Michaela2003 T-Club Berušky720
34.Ševčíková Martina2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.702
35.Schafferová Sára2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.656
36.Krupičková Aneta2003 BKV Plzeň635
37.Kortusová Barbora2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.627
38.Hejduková Karolína2004 SK Hamr, z.s. 609
Pokorná Kateřina2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.609
40.Poláková Mariana2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.599
41.Klailová Patricie2002 BK ARION PRAHA578
42.Kramešová Zuzana2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.540
43.Šalomounová Eliška2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.527
44.Žurková Valérie2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.515
45.Šenfeldová Bára2004 TJ Sokol Doubravka502
46.Viktorová Barbora2003 TJ Sokol Doubravka500
47.Bílková Eliška2004 SK Hamr, z.s. 478
Březinová Barbora2003 Sokol Radotín Meteor Praha478
49.Míčková Vendula2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.472
50.Grusmanová Anna2002 SK Badminton Boreček Opava, z.s.467
Kryeziu Vanesa2003 TJ Sokol České Budějovice467
Podolková Žofie2003 TJ Sokol České Budějovice467
53.Koudelková Lucie2002 TJ Sokol Křemže455
Tyrmerová Magdalena2004 TJ Sokol Nový Knín455
55.Granátová Denisa2003 BK Omega Olomouc, z.s.454
Johnová Barbora2004 Sokol Radotín Meteor Praha454
57.Korábová Barbora2002 TJ Agrotec Hustopeče453
58.Čápová Adéla2003 TJ Sokol České Budějovice452
Neubauerová Klára2004 TJ Sokol České Budějovice452
60.Štefulíková Hanka2003 BC 66 Ivančice446
61.Charyparová Tereza2002 BK TU v Liberci, z.s.429
Donová Lucie2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.429
Melíšková Karolína2002 Sokol Radotín Meteor Praha429
Mizerová Kateřina2003 BK TU v Liberci, z.s.429
65.Mendreková Dominika2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.409
66.Čermáková Magdaléna2003 SK Radonice, z.s.393
67.Dragounová Alžběta2003 TJ Chemička Ústí nad Labem392
Křížová Karolína2003 TJ Chemička Ústí nad Labem392
Truchlá Kateřina2002 TJ Astra Zahradní Město, z.s.392
Vrbová Barbora2003 BK Omega Olomouc, z.s.392
71.Mathieu Sarah2002 Sokol Radotín Meteor Praha384
Vyšehradská Anna2003 Sokol Radotín Meteor Praha384
73.Stará Natálie2004 SK Prosek Praha380
Tvrdíková Veronika2004 SK Prosek Praha380
75.Durmiši Tereza2004 Sokol Židlochovice373
76.Kožnarová Lucie2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.332
77.Pálková Tereza2002 Super Stars Most323
78.Hoffmanová Viktorie2004 TJ Slovan Karlovy Vary320
Pufferová Adéla2003 TJ Sokol České Budějovice320
80.Bouberlová Tereza2002 TJ Sokol Vodňany306
Mrázková Barbora2004 TJ Lanškroun, z.s.306
82.Pešatová Štěpánka2002 TJ Astra Zahradní Město, z.s.284
Stehlíková Michaela2002 Super Stars Most284
84.Larischová Marta2004 TJ Sokol Klimkovice281
85.Korčmarošová Tereza2004 TJ Slovan Karlovy Vary278
86.Javůrková Monika2003 BK ARION PRAHA276
87.Suchá Jitka2002 Badminton VK Aš275
88.Dejlová Veronika2003 TJ Sokol Klimkovice270
89.Zsilayová Kateřina2005 TJ Slovan Vesec, z.s.268
90.Babková Vendula2004 TJ Sokol Štěpánovice263
91.Líčková Štěpánka2003 Slavoj Podivín253
92.Stejskalová Eliška2004 BK TU v Liberci, z.s.252
93.Jirásková Adéla2004 BK Králův Dvůr, z.s.251
94.Hájková Linda2004 TJ Chemička Ústí nad Labem248
Pantoflíčková Adéla2003 Sokol Radotín Meteor Praha248
Zavadilová Tereza2004 TJ Chemička Ústí nad Labem248
97.Petroušková Natálie2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.230
98.Šolarová Tereza2004 TJ Montas Hradec Králové228
99.Hulcová Viktorie2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.216
100.Vernerová Barbora2004 BaC Kladno212
101.Bartnická Agáta2002 SK VITALITY Slezsko o.s.206
102.Bechyňská Aneta2004 Super Stars Most204
103.Gruberová Anna2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.200
104.Králíčková Barbora2004 SK Hamr, z.s. 198
105.Uherová Andrea2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.190
106.Pešková Anna2004 Badminton VK Aš189
107.Kejřová Martina2003 Badminton VK Aš183
108.Zimová Barbora2003 TJ Chemička Ústí nad Labem174
Zimová Kateřina2003 TJ Chemička Ústí nad Labem174
110.Haringová Kristýna2003 TJ Slovan Vesec, z.s.166
111.Blažíčková Veronika2003 USK Plzeň164
Dvořáková Kateřina2004 TJ Sokol Štěpánovice164
Hrušková Eliška2003 USK Plzeň164
114.Bálintová Kristýna2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.162
115.Bendová Leona2002 Sokol Židlochovice156
Dušková Denisa2003 TJ Bílá Hora Plzeň156
Fuchsová Markéta2004 TJ Sokol Doubravka156
Kobyláková Andrea2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.156
Štěrbáková Sára2003 TJ Sokol Doubravka156
120.Hálková Nela2006 TJ Sokol České Budějovice152
121.Muchová Justýna2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.139
122.Hučíková Nicole2003 SK VITALITY Slezsko o.s.128
Malcová Klára2005 BK TU v Liberci, z.s.128
Paříková Klára2002 Sokol Radotín Meteor Praha128
Šourková Tereza2002 TJ Slovan Vesec, z.s.128
126.Tomášková Eva2003 BaC Kladno126
127.Bartůňková Bára2004 BK Králův Dvůr, z.s.125
128.Keilová Kateřina2006 BK TU v Liberci, z.s.124
Kozempelová Kristina2005 BK TJ Baník Most124
Pávová Natálie2004 SK Prosek Praha124
131.Nachtmanová Karolína2005 SK Prosek Praha120
132.Romančinová Nicol2005 TJ Slovan Vesec, z.s.118
133.Cábová Andrea2002 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.114
Dvořáčková Adéla2006 TJ Jiskra Nejdek, z.s.114
Helešicová Barbora2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.114
Herudková Hana2004 SK Badminton Boreček Opava, z.s.114
Hořanská Barbora2005 TJ Sokol Růžďka114
Jirovcová Eva2004 TJ Sokol Křemže114
Kleiberová Julie2005 TJ Montas Hradec Králové114
Pacalová Lucie2005 Slavoj Podivín114
Pániková Melánie2002 SK Badminton Boreček Opava, z.s.114
Vašíčková Aneta2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice114
143.Valtová Veronika2004 TJ Slovan Vesec, z.s.106
144.Šoljaková Eliška2005 BK TU v Liberci, z.s.104
145.Flachsová Markéta2005 Badminton VK Aš102
Raithelová Natálie2005 Badminton VK Aš102
147.Fišerová Karolína2005 Super Stars Most92
148.Havlová Natálie2002 TJ Sokol Doubravka86
Kusá Viktorie2004 BK Králův Dvůr, z.s.86
Morchová Tereza2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.86
Šmídová Karolína2004 BK Králův Dvůr, z.s.86
Svobodová Kateřina2005 BaC Kladno86
Uherová Kristýna2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.86
154.Pleštilová Karolína2004 BK TU v Liberci, z.s.84
155.Dubská Lucie2002 TJ Sokol Klimkovice78
Hartmannová Alžběta2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.78
Jahnová Alexandra 2004 Badminton VK Aš78
Jahnová Natálie2003 Badminton VK Aš78
Kočincová Tereza2002 Keramika Chlumčany78
Kortusová Natálie2005 TJ Sokol České Budějovice78
Kuptíková Gabriela2005 SK Prosek Praha78
Máchová Kateřina2004 TJ Sokol Štěpánovice78
Niklová Ema2002 TJ Slavoj Český Těšín78
Šemberová Johana2003 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic78
Škorpilová Klára2003 USK Plzeň78
Stolárová Zuzana2002 Ostrava Badminton Klub78
Tomanková Adéla2002 TJ Slavoj Český Těšín78
Týrová Tereza2003 TJ Sokol Štěpánovice78
Veselá Barbora2005 Badminton Sharks Brno, z.s.78
Vlasáková Adéla2002 BKV Plzeň78
Zaoralová Kristýna2002 Ostrava Badminton Klub78
172.Trnková Adéla2005 BK Goram Teplice, z.s.68
173.Kaprasová Lea2006 BK TU v Liberci, z.s.64
Krejčí Adéla2005 TJ Chemička Ústí nad Labem64
Šafrová Anna2005 TJ Chemička Ústí nad Labem64
176.Kubačková Laura2003 Badminton Proboštov z.s.52
177.Kobyláková Alžběta2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.42
Šafránková Anna2002 BK ARION PRAHA42
179.Kindlová Anna2003 BK TJ Baník Most38
Podrazilová Michaela2003 TJ Chemička Ústí nad Labem38
181.Blažková Kamila2004 BK TU v Liberci, z.s.26
Dvořáková Tereza2004 BK Goram Teplice, z.s.26
Houdová Barbora2002 Badminton Proboštov z.s.26
Koňasová Veronika2004 BK TU v Liberci, z.s.26
Kristenová Tereza2002 BK TU v Liberci, z.s.26
Křížanová Tereza2004 TJ Slovan Vesec, z.s.26
Lahučká Karina2002 BK TJ Baník Most26
Maierová Natálie2003 TJ Slovan Vesec, z.s.26
Muzikářová Anna2005 BK TU v Liberci, z.s.26
Vandrovcová Klára2005 BK Goram Teplice, z.s.26
Vaverová Kateřina2005 BK TU v Liberci, z.s.26
1.Krpatová Lucie2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice2024
2.Chadimová Adéla2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.1920
Studená Marie2002 SK Badminton Přerov, z.s.1920
4.Valentová Kateřina2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice1896
5.Mikelová Kateřina2002 Sokol Radotín Meteor Praha1776
6.Van Coppenolle Tallulah2003 TJ Orlová - Lutyně, z.s.1760
7.Štěříková Natalie2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.1680
8.Hořínková Soňa2003 TJ Slovan Vesec, z.s.1514
9.Němcová Nela2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.1384
10.Veselá Veronika2003 TJ Lanškroun, z.s.1333
11.Staňková Ema2003 Sokol Radotín Meteor Praha1277
12.Petrušková Klára2003 TJ Sokol Klimkovice1228
13.Šilhavá Radka2002 SK Hamr, z.s. 1104
14.Morcinková Zuzana2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.1048
15.Šilhavá Klára2004 SK Hamr, z.s. 884
16.Kunešová Tereza2003 SK Hamr, z.s. 727
17.Růžičková Marie2003 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.658
18.Kohoutová Anna Natálie2002 Super Stars Most656
19.Kolesárová Zuzana2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.630
20.Šmídová Martina2002 BKV Plzeň610
21.Říhová Michaela2003 T-Club Berušky574
22.Klailová Patricie2002 BK ARION PRAHA566
23.Brejchová Adéla2002 TJ Sokol Nový Knín565
24.Šalomounová Eliška2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.554
25.Schořová Adéla2003 BK Králův Dvůr, z.s.550
26.Šmikmátorová Linda2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.545
27.Ševčíková Martina2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.542
28.Kohoutová Markéta2004 Super Stars Most539
29.Klapalová Adéla2003 BC 66 Ivančice517
30.Neubauerová Klára2004 TJ Sokol České Budějovice515
31.Johnová Barbora2004 Sokol Radotín Meteor Praha512
32.Líbalová Šárka2002 TJ Slovan Vesec, z.s.490
33.Nováková Veronika2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.480
34.Všetečková Anna2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice456
35.Poláková Mariana2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.442
36.Křížová Karolína2003 TJ Chemička Ústí nad Labem428
37.Pokorná Kateřina2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.418
38.Hejduková Karolína2004 SK Hamr, z.s. 416
39.Metzová Lucie2004 TJ Sokol Klimkovice414
40.Šenfeldová Bára2004 TJ Sokol Doubravka400
41.Kožnarová Lucie2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.394
42.Krupičková Aneta2003 BKV Plzeň380
43.Bílková Eliška2004 SK Hamr, z.s. 356
Grusmanová Anna2002 SK Badminton Boreček Opava, z.s.356
45.Granátová Denisa2003 BK Omega Olomouc, z.s.348
Kramešová Zuzana2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.348
Pazderková Nicole2002 TJ Lanškroun, z.s.348
Vyšehradská Anna2003 Sokol Radotín Meteor Praha348
49.Žurková Valérie2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.323
50.Štefulíková Hanka2003 BC 66 Ivančice320
51.Donová Lucie2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.314
52.Maixnerová Petra2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.294
53.Mizerová Kateřina2003 BK TU v Liberci, z.s.287
54.Kortusová Barbora2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.282
55.Mathieu Sarah2002 Sokol Radotín Meteor Praha280
Mendreková Dominika2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.280
57.Kobyláková Andrea2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.276
58.Kryeziu Vanesa2003 TJ Sokol České Budějovice270
59.Korábová Barbora2002 TJ Agrotec Hustopeče266
60.Mrázková Barbora2004 TJ Lanškroun, z.s.254
61.Dragounová Alžběta2003 TJ Chemička Ústí nad Labem252
62.Charyparová Tereza2002 BK TU v Liberci, z.s.248
Vrbová Barbora2003 BK Omega Olomouc, z.s.248
64.Durmiši Tereza2004 Sokol Židlochovice244
Melíšková Karolína2002 Sokol Radotín Meteor Praha244
Schafferová Sára2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.244
Tvrdíková Veronika2004 SK Prosek Praha244
68.Dejlová Veronika2003 TJ Sokol Klimkovice240
69.Petroušková Natálie2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.239
70.Fuchsová Markéta2004 TJ Sokol Doubravka232
71.Míčková Vendula2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.224
72.Larischová Marta2004 TJ Sokol Klimkovice208
Stejskalová Eliška2004 BK TU v Liberci, z.s.208
74.Hájková Linda2004 TJ Chemička Ústí nad Labem200
75.Čápová Adéla2003 TJ Sokol České Budějovice196
Zsilayová Kateřina2005 TJ Slovan Vesec, z.s.196
77.Hulcová Viktorie2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.192
78.Viktorová Barbora2003 TJ Sokol Doubravka188
79.Březinová Barbora2003 Sokol Radotín Meteor Praha172
Pálková Tereza2002 Super Stars Most172
Stará Natálie2004 SK Prosek Praha172
82.Malcová Klára2005 BK TU v Liberci, z.s.170
83.Gruberová Anna2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.164
Uherová Andrea2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.164
85.Dušková Denisa2003 TJ Bílá Hora Plzeň156
Týrová Tereza2003 TJ Sokol Štěpánovice156
Zavadilová Tereza2004 TJ Chemička Ústí nad Labem156
88.Truchlá Kateřina2002 TJ Astra Zahradní Město, z.s.145
89.Raithelová Natálie2005 Badminton VK Aš144
Suchá Jitka2002 Badminton VK Aš144
91.Muchová Justýna2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.139
92.Kejřová Martina2003 Badminton VK Aš132
93.Šolarová Tereza2004 TJ Montas Hradec Králové130
94.Fišerová Karolína2005 Super Stars Most128
Líčková Štěpánka2003 Slavoj Podivín128
96.Kočová Zuzana2005 SK Badminton Tábor, z.s.126
Romančinová Nicol2005 TJ Slovan Vesec, z.s.126
98.Morchová Tereza2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.124
99.Bendová Leona2002 Sokol Židlochovice120
100.Stehlíková Michaela2002 Super Stars Most118
101.Dvořáčková Adéla2006 TJ Jiskra Nejdek, z.s.114
102.Pantoflíčková Adéla2003 Sokol Radotín Meteor Praha109
103.Javůrková Monika2003 BK ARION PRAHA108
Jirásková Adéla2004 BK Králův Dvůr, z.s.108
Karasová Anna2004 TJ Spoje Praha108
106.Bechyňská Aneta2004 Super Stars Most102
107.Bartnická Agáta2002 SK VITALITY Slezsko o.s.100
108.Bálintová Kristýna2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.96
Králíčková Barbora2004 SK Hamr, z.s. 96
110.Nachtmanová Karolína2005 SK Prosek Praha90
Novotná Helena2005 SK Badminton Tábor, z.s.90
112.Korčmarošová Tereza2004 TJ Slovan Karlovy Vary88
Kozempelová Kristina2005 BK TJ Baník Most88
Pávová Natálie2004 SK Prosek Praha88
115.Babková Vendula2004 TJ Sokol Štěpánovice86
Dvořáková Kateřina2004 TJ Sokol Štěpánovice86
117.Haringová Kristýna2003 TJ Slovan Vesec, z.s.82
Zimová Kateřina2003 TJ Chemička Ústí nad Labem82
119.Šoljaková Eliška2005 BK TU v Liberci, z.s.80
Valtová Veronika2004 TJ Slovan Vesec, z.s.80
121.Pešatová Štěpánka2002 TJ Astra Zahradní Město, z.s.79
122.Hoffmanová Viktorie2004 TJ Slovan Karlovy Vary78
Hořanská Barbora2005 TJ Sokol Růžďka78
Hrušková Eliška2003 USK Plzeň78
Jirovcová Eva2004 TJ Sokol Křemže78
Klengelová Natálie2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.78
Koudelková Lucie2002 TJ Sokol Křemže78
Kuptíková Gabriela2005 SK Prosek Praha78
Lutsaková Natálie2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.78
Máchová Kateřina2004 TJ Sokol Štěpánovice78
Pešková Anna2004 Badminton VK Aš78
Rozprýmová Markéta2003 Ostrava Badminton Klub78
Štěrbáková Sára2003 TJ Sokol Doubravka78
Syrovátková Šárka2002 SKP Kometa Brno - RS Badminton78
Tvarohová Emílie2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.78
Tyrmerová Magdalena2004 TJ Sokol Nový Knín78
Vašíčková Aneta2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice78
Vernerová Barbora2004 BaC Kladno78
139.Krejčí Adéla2005 TJ Chemička Ústí nad Labem72
140.Hučíková Nicole2003 SK VITALITY Slezsko o.s.58
141.Paříková Klára2002 Sokol Radotín Meteor Praha54
Šourková Tereza2002 TJ Slovan Vesec, z.s.54
143.Šafrová Anna2005 TJ Chemička Ústí nad Labem52
Zimová Barbora2003 TJ Chemička Ústí nad Labem52
145.Čermáková Magdaléna2003 SK Radonice, z.s.46
Uherová Kristýna2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.46
147.Cábová Andrea2002 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.42
Dubská Lucie2002 TJ Sokol Klimkovice42
Flachsová Markéta2005 Badminton VK Aš42
Hartmannová Alžběta2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.42
Helešicová Barbora2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.42
Herudková Hana2004 SK Badminton Boreček Opava, z.s.42
Jahnová Natálie2003 Badminton VK Aš42
Kleiberová Julie2005 TJ Montas Hradec Králové42
Niklová Ema2002 TJ Slavoj Český Těšín42
Pacalová Lucie2005 Slavoj Podivín42
Pániková Melánie2002 SK Badminton Boreček Opava, z.s.42
Podolková Žofie2003 TJ Sokol České Budějovice42
Šemberová Johana2003 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic42
Stolárová Zuzana2002 Ostrava Badminton Klub42
Tomanková Adéla2002 TJ Slavoj Český Těšín42
Veselá Barbora2005 Badminton Sharks Brno, z.s.42
Zaoralová Kristýna2002 Ostrava Badminton Klub42
164.Kubačková Laura2003 Badminton Proboštov z.s.40
Pleštilová Karolína2004 BK TU v Liberci, z.s.40
166.Keilová Kateřina2006 BK TU v Liberci, z.s.38
Kindlová Anna2003 BK TJ Baník Most38
168.Kaprasová Lea2006 BK TU v Liberci, z.s.28
169.Blažková Kamila2004 BK TU v Liberci, z.s.26
Houdová Barbora2002 Badminton Proboštov z.s.26
Maierová Natálie2003 TJ Slovan Vesec, z.s.26
Muzikářová Anna2005 BK TU v Liberci, z.s.26
Trnková Adéla2005 BK Goram Teplice, z.s.26
Vandrovcová Klára2005 BK Goram Teplice, z.s.26
175.Dvořáková Tereza2004 BK Goram Teplice, z.s.14
Koňasová Veronika2004 BK TU v Liberci, z.s.14
Křížanová Tereza2004 TJ Slovan Vesec, z.s.14
Lahučká Karina2002 BK TJ Baník Most14
Podrazilová Michaela2003 TJ Chemička Ústí nad Labem14
Pondělíková Veronika2005 TJ Chemička Ústí nad Labem14
181.Flusserová Jana2005 SK Prosek Praha12
Kobyláková Alžběta2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.12
Kočincová Tereza2002 Keramika Chlumčany12
Šafránková Anna2002 BK ARION PRAHA12
Vlasáková Adéla2002 BKV Plzeň12
186.Vávrová Anna2005 Sokol Radotín Meteor Praha6
ČísloTurnajGPDatum
12. GPD U17 - Ústí nad LabemD22.04.2017
22. GPD U17 - LiberecD23.04.2017
32. GPC U17 - Český KrumlovC23.04.2017
42. GPC U17 - OpavaC23.04.2017
52. GPC U17 - JihlavaC29.04.2017
62. GPC U17 - LiberecC29.04.2017
72. GPC U17 - HoliceC29.04.2017
82. GPC U17 - Králův DvůrC29.04.2017
92. GPC U17 - RadoniceC29.04.2017
10GPC U17 - kvalifikační - AšC30.04.2017
112. GPA U17 - Praha - ZMA14.05.2017
12GPC U17 - otevřený - KladnoC28.05.2017
13GPC U17 Open DRIVE- čtyřhry,mixy - AšC02.09.2017
14GPC U17- otevřený - České BudějoviceC09.09.2017
15GPC U17- otevřený - KarvináC09.09.2017
16GPC U17- otevřený - Brno - SlatinaC09.09.2017
17GPC U17- otevřený - KladnoC10.09.2017
18GPC U17 - otevřený - Praha HamrC10.09.2017
192. GPB U17 - DobřanyB08.10.2017
20OP U17 - Hradec KrálovéSKP21.10.2017
21OP U17 - OrlováSKP21.10.2017
22OP U17 - MostSKP21.10.2017
23OP U17 - IvančiceSKP21.10.2017
24OP U17 - KladnoSKP22.10.2017
25OP U17 - Český KrumlovSKP22.10.2017
26OP U17 - NejdekSKP22.10.2017
27OP U17 - Praha HamrSKP22.10.2017
28GPC U17 - otevřený - LiberecC28.10.2017
29MČR U17 - Praha - ZMMČR05.11.2017
30GPC U17 - otevřený - Brno - SlatinaC11.11.2017
31GPC U17 - otevřený - Praha HamrC19.11.2017
32GPC U17- otevřený - KlimkoviceC25.11.2017
33GPC U17 otevřený - PlzeňC02.12.2017
34GPC U17 Přebor Prahy - Praha HamrC16.12.2017
351. GPD U17 - LiberecD06.01.2018
361. GPD U17 - TepliceD06.01.2018
371. GPC U17 - Ústí nad LabemC13.01.2018
381. GPC U17 - Český KrumlovC13.01.2018
39GPC U17 - otevřený - Praha HamrC21.01.2018
40GPC U17 kvalifikační - PodivínC27.01.2018
411. GPC U17 - OlomoucC27.01.2018
42GPC U17 - KladnoC27.01.2018
43GPC U17 kvalifikační - Plzeň Bílá HoraC28.01.2018
441. GPC U17 - Praha HamrC03.02.2018
45GPC U17 - Rychnov nad KněžnouC04.02.2018
461. GPA U17 - Brno SlatinaA18.02.2018
47GPC U17 Witte Cup Nejdek- otevřený - NejdekC17.03.2018
48GPC U17 - otevřený - Praha RadoniceC17.03.2018
49GPC U17- otevřený - Brno - SlatinaC18.03.2018
501. GPB U17 - BrnoB25.03.2018
512. GPC U17 - KlimkoviceC29.03.2018
 
X
Enter your e-mail address.
Enter the password that accompanies your e-mail.
Loading