logo
Český badmintonový svaz

Historické


U19 - stav k 05.04.2018

Kategorie: 
U19
Top N nejlepších výsledků: 
4
Období: 
17.04.2017 - 05.04.2018
Typ: 
Průběžný
Sezona: 
2017-2018
Export: 
Vyhledat: CTRL+F
1.Král Jiří2000 BK TJ Baník MostWJ58
2.Ehm Matěj2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice2203
3.Janoštík Jan2003 TJ Sokol České Budějovice2192
4.Švejda Tomáš2002 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1912
5.Viktora Jan2001 TJ Sokol Doubravka1856
6.Blaník Adam2000 TJ Orlová - Lutyně, z.s.1616
7.Waller David2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1552
8.Aubus Marek2001 TJ Montas Hradec Králové1469
9.Brázda Tadeáš2002 BC 66 Ivančice1389
10.Chlubna Jaroslav2001 Badminton Akademie Olomouc, z.s.1325
11.Volf Matěj2001 SK Radonice, z.s.1112
12.Ehm Adam2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice1110
13.Kostrhun Adam2000 Slavoj Podivín1030
14.Hynek Tomáš2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.1014
15.Marek Filip2001 BK TU v Liberci, z.s.918
16.Abraham Tomáš2000 Super Stars Most895
17.Morávek Michal2002 BaC Kladno859
18.Vajsejtl Jiří2000 TJ Slovan Vesec, z.s.856
19.Twardzik Adam2001 Super Stars Most763
20.Slíva Martin2001 BK Kopřivnice, z.s.751
21.Dostál Martin2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.598
22.Dvořák Vojtěch2000 BaC Kladno566
23.Strnad Tomáš2000 TJ Sokol Dobruška560
24.Franek Lukáš2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.554
25.Mráz Šimon2001 TJ Sokol Doubravka549
26.Grund Michal2001 TJ Sokol Polabiny Pardubice530
27.Derka Jiří2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.478
28.Rzeplinski Matěj2004 TJ Slavoj Český Těšín453
29.Malý Viktor2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.431
30.Dvořák Daniel2005 TJ Sokol České Budějovice430
31.Kostrhun Daniel2002 Slavoj Podivín429
32.Breznen Adam2001 Kabal team Karviná426
Wanke Karel2002 S.K. P.E.M.A. Opava, z.s.426
34.Volf Vojtěch2002 BaC Kladno421
35.Pospíšil Tomáš2003 Super Stars Most394
36.Králíček Jan2000 Super Stars Most380
37.Sebera Vojtěch2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.376
38.Pohanka Pavel2000 BKV Plzeň364
39.Panocha Tomáš2000 Sokol Radotín Meteor Praha356
40.Lutsak Viktor2000 TJ Jiskra Nejdek, z.s.346
41.Janoušek Petr2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice334
42.Dostál Marek2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.323
43.Skalský Jiří2000 BK Králův Dvůr, z.s.321
44.Bízek Vojtěch2002 BK ARION PRAHA320
45.Láznička Jakub2000 TJ Sokol Klimkovice314
46.Mádle Lukáš2001 BK TU v Liberci, z.s.312
47.Podivín Václav2000 SK Prosek Praha305
48.Bhuiyan Adam2001 Sokol Radotín Meteor Praha296
49.Hykyš Dominik2002 Super Stars Most294
50.Obhlídal Václav2002 SK Prosek Praha284
51.Koranda Michal2000 Zbrklý úder - Badminton Klatovy280
52.Dvořák Daniel2000 BK Králův Dvůr, z.s.273
53.Hora Jan2003 TJ Bílá Hora Plzeň265
54.Štefek Jakub2001 Kabal team Karviná254
55.Brázda Jáchym2001 SK Radonice, z.s.248
Broda Ondřej2001 TJ Sokol Klimkovice248
57.Reichman Jakub2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.218
58.Lipka Jakub2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.208
Smažil Ondřej2001 SK Kuklenská Brno, z.s.208
60.Herzán David2002 Slavoj Podivín206
61.Chumchal Martin2002 BK Omega Olomouc, z.s.190
62.Tichý Štěpán 2001 Badminton VK Aš182
63.Bičan Petr2001 BK Králův Dvůr, z.s.181
64.Straka Jakub2000 Super Stars Most178
Vajsejtl Jaroslav2002 TJ Slovan Vesec, z.s.178
66.Soukup Václav2001 BKV Plzeň170
67.Toman Václav2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.168
68.Kozák Josef2000 TJ Jiskra Nejdek, z.s.167
69.Blažek Jan2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.166
70.Ziman Jan2000 BKV Plzeň165
71.Šilhan Ondřej2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.164
72.Uher Alexandr2002 Badminton Sharks Brno, z.s.160
73.Pergl Tomáš2000 BK Králův Dvůr, z.s.154
74.Urban Michal2001 Badminton Akademie Olomouc, z.s.152
75.Jurča Tomáš2003 TJ Lanškroun, z.s.148
Kozelský Matěj2002 TJ Sokol Klimkovice148
77.Kocian Šimon2002 Badminton Akademie Olomouc, z.s.142
Müller Jáchym2002 Badminton Sharks Brno, z.s.142
Vitoš Michal2000 TJ Slavoj Český Těšín142
80.Dajčar Jan2002 TJ Lanškroun, z.s.140
Gottštein Filip2003 TJ Slovan Vesec, z.s.140
82.Ječmínek Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.138
83.Slíva David2003 TJ Sokol Klimkovice135
84.Erhart Stanislav2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.134
85.Grošov Pavel2000 BADMINTON FSpS MU, z.s.132
86.Kalkuš Matyáš2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.130
87.Diviš Jakub2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.128
Hevessy Ondřej2001 TJ Orlová - Lutyně, z.s.128
89.Šulc Adam2004 SK Prosek Praha125
90.Poříz Vojtěch2003 Start Jihlava120
Zelinka Daniel2002 SK Prosek Praha120
92.Erhart Vratislav2003 TJ Astra Zahradní Město, z.s.114
Nekvinda Petr2005 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.114
Pavlíček Miroslav2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.114
Samec Jan2003 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic114
Siegl Martin2000 TJ Montas Hradec Králové114
97.Janošov Radek2003 SK Hamr, z.s. 110
Kalina Ondřej2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.110
Kott Matthias Damian2002 TJ Astra Zahradní Město, z.s.110
Port Jan2003 Super Stars Most110
101.Altera Jan2004 BaC Kladno108
102.Dohnal Vojtěch2001 SK Prosek Praha101
Fürst Daniel2003 Sokol Radotín Meteor Praha101
Šilhan Matěj2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.101
105.Pokorný Lukáš2001 SK Hamr, z.s. 100
106.Holubář Martin2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.94
107.Míra Patrik2003 TJ Slavoj Český Těšín91
Ponča Ondřej2000 Kabal team Karviná91
109.Tajmr Vojtěch2000 TJ Slovan Vesec, z.s.88
110.Černík Tomáš2001 TJ Sokol Klimkovice86
111.Tymeš Michal2002 SK Hamr, z.s. 85
112.Canibal Petr2001 Kabal team Karviná84
Mareš Michal2000 SK Radonice, z.s.84
Prek Šimon2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.84
115.Demuth Tomáš2002 BK TJ Baník Most78
Forejt Michal2002 Sokol Radotín Meteor Praha78
Kopřiva Dominik2004 SK Badminton Přerov, z.s.78
Malý Adam2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.78
Martínek Matěj2001 BKV Plzeň78
Oros Marek2003 Super Stars Most78
Rott Matěj2001 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.78
Smutný David2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.78
123.Borkovec Filip2000 TJ Sokol Doubravka75
Riegr Jakub2002 SK Prosek Praha75
125.Paclt Marek2000 BK Králův Dvůr, z.s.73
126.Häring Filip2003 TJ Sokol Klimkovice70
127.Metz Lukáš2001 TJ Sokol Klimkovice67
Slíva Martin2002 Kabal team Karviná67
129.Sommer Tomáš2001 Sokol Radotín Meteor Praha60
130.Brachtl Adam2001 SK Hamr, z.s. 58
131.Listopad Marek2003 Sokol Radotín Meteor Praha54
132.Rybyšar Vojtěch2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice46
Vojtěch Adam2004 TJ Montas Hradec Králové46
134.Blažek Ondřej2000 BK TU v Liberci, z.s.42
Borkovec Tomáš2000 TJ Sokol Doubravka42
Fojcík Dominik2002 SK VITALITY Slezsko o.s.42
Hájek Adam2002 TJ Chemička Ústí nad Labem42
Kostelecký Jan2002 TJ Lanškroun, z.s.42
Kowalowski Marek2003 SK VITALITY Slezsko o.s.42
Kubáček Jan2001 BK TU v Liberci, z.s.42
Kůr Tom2001 TJ Slavoj Český Těšín42
Mejzlík Martin2003 SK Kuklenská Brno, z.s.42
Mrskoš Stanislav2004 BK TU v Liberci, z.s.42
Řepa Václav2001 Super Stars Most42
Salava Michal2002 TJ Chemička Ústí nad Labem42
Svoboda Jindřich2002 TJ Sokol Doubravka42
Vnouček Adam2003 BK ARION PRAHA42
148.Breznen Maciej2003 Kabal team Karviná30
Foukal Aleš2005 TJ Slovan Vesec, z.s.30
Hošek Vojtěch2003 BK TJ Baník Most30
Nesvačil Michal2002 SK Radonice, z.s.30
152.Komorous Filip2002 SK Hamr, z.s. 27
153.Csepcsar Michael2000 SK VITALITY Slezsko o.s.25
Macura Michal2001 SK VITALITY Slezsko o.s.25
155.Franta Vojtěch2003 Sokol Radotín Meteor Praha18
Patera Tomáš2003 Sokol Radotín Meteor Praha18
Veselý Matyáš2002 BK ARION PRAHA18
158.Tomoszek Lukáš2002 SK VITALITY Slezsko o.s.13
159.Bystroň Jan2001 Ostrava Badminton Klub12
Kubný Jan2000 SK Badminton Boreček Opava, z.s.12
Matula Tomáš2004 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.12
Vrána František2000 SK Badminton Boreček Opava, z.s.12
163.Černý David2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.9
Heyer Jan2002 TJ Astra Zahradní Město, z.s.9
Kovář Štěpán2002 Sokol Radotín Meteor Praha9
1.Král Jiří2000 BK TJ Baník MostWJ79
2.Švejda Tomáš2002 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.WJ96
3.Kulíšek Vít2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.2832
Palán Václav2001 SK Prosek Praha2832
5.Janoštík Jan2003 TJ Sokol České Budějovice2624
6.Vajsejtl Jiří2000 TJ Slovan Vesec, z.s.2592
7.Blaník Adam2000 TJ Orlová - Lutyně, z.s.2304
8.Ehm Adam2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice2016
9.Ehm Matěj2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice1830
10.Sebera Vojtěch2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1824
Waller David2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1824
12.Marek Filip2001 BK TU v Liberci, z.s.1560
13.Brázda Tadeáš2002 BC 66 Ivančice1552
14.Dostál Martin2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.1366
15.Kostrhun Adam2000 Slavoj Podivín1344
16.Twardzik Adam2001 Super Stars Most1312
17.Mádle Lukáš2001 BK TU v Liberci, z.s.1277
18.Kostrhun Daniel2002 Slavoj Podivín1229
19.Hynek Tomáš2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.1200
20.Šilhan Ondřej2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.1171
21.Podivín Václav2000 SK Prosek Praha1122
22.Franek Lukáš2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.1088
23.Wanke Karel2002 S.K. P.E.M.A. Opava, z.s.1085
24.Lutsak Viktor2000 TJ Jiskra Nejdek, z.s.1063
25.Morávek Michal2002 BaC Kladno989
26.Brázda Jáchym2001 SK Radonice, z.s.936
Volf Matěj2001 SK Radonice, z.s.936
28.Slíva David2003 TJ Sokol Klimkovice883
29.Matula Jakub2002 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.878
30.Abraham Tomáš2000 Super Stars Most874
31.Dvořák Vojtěch2000 BaC Kladno803
32.Grund Michal2001 TJ Sokol Polabiny Pardubice777
33.Bhuiyan Adam2001 Sokol Radotín Meteor Praha765
Panocha Tomáš2000 Sokol Radotín Meteor Praha765
35.Hora Jan2003 TJ Bílá Hora Plzeň651
36.Breznen Adam2001 Kabal team Karviná646
37.Kozák Josef2000 TJ Jiskra Nejdek, z.s.645
38.Mráz Šimon2001 TJ Sokol Doubravka597
39.Janoušek Petr2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice540
40.Derka Jiří2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.525
41.Viktora Jan2001 TJ Sokol Doubravka520
42.Blažek Jan2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.516
Králíček Jan2000 Super Stars Most516
Slíva Martin2001 BK Kopřivnice, z.s.516
45.Volf Vojtěch2002 BaC Kladno504
46.Bízek Vojtěch2002 BK ARION PRAHA492
Obhlídal Václav2002 SK Prosek Praha492
48.Hykyš Dominik2002 Super Stars Most489
Malý Viktor2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.489
50.Strnad Tomáš2000 TJ Sokol Dobruška488
51.Skalský Jiří2000 BK Králův Dvůr, z.s.482
52.Štefek Jakub2001 Kabal team Karviná478
53.Dvořák Daniel2000 BK Králův Dvůr, z.s.469
54.Erhart Stanislav2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.465
55.Pohanka Pavel2000 BKV Plzeň464
56.Lipka Jakub2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.453
57.Slíva Martin2002 Kabal team Karviná446
58.Dostál Marek2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.443
59.Kubáček Jan2001 BK TU v Liberci, z.s.430
60.Broda Ondřej2001 TJ Sokol Klimkovice424
61.Toman Václav2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.418
62.Zelinka Daniel2002 SK Prosek Praha416
63.Reichman Jakub2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.409
64.Pospíšil Tomáš2003 Super Stars Most394
65.Chumchal Martin2002 BK Omega Olomouc, z.s.354
Láznička Jakub2000 TJ Sokol Klimkovice354
67.Kozelský Matěj2002 TJ Sokol Klimkovice346
68.Tichý Štěpán 2001 Badminton VK Aš334
69.Smažil Ondřej2001 SK Kuklenská Brno, z.s.332
70.Vitoš Michal2000 TJ Slavoj Český Těšín323
71.Kocian Šimon2002 Badminton Akademie Olomouc, z.s.320
Metz Lukáš2001 TJ Sokol Klimkovice320
Tymeš Michal2002 SK Hamr, z.s. 320
74.Bičan Petr2001 BK Králův Dvůr, z.s.316
75.Rzeplinski Matěj2004 TJ Slavoj Český Těšín314
76.Chlubna Jaroslav2001 Badminton Akademie Olomouc, z.s.312
77.Koranda Michal2000 Zbrklý úder - Badminton Klatovy308
78.Herzán David2002 Slavoj Podivín290
Soukup Václav2001 BKV Plzeň290
80.Pokorný Lukáš2001 SK Hamr, z.s. 284
81.Dvořák Daniel2005 TJ Sokol České Budějovice280
82.Müller Jáchym2002 Badminton Sharks Brno, z.s.278
Uher Alexandr2002 Badminton Sharks Brno, z.s.278
84.Straka Jakub2000 Super Stars Most266
85.Vajsejtl Jaroslav2002 TJ Slovan Vesec, z.s.242
Ziman Jan2000 BKV Plzeň242
87.Hevessy Ondřej2001 TJ Orlová - Lutyně, z.s.224
88.Pergl Tomáš2000 BK Králův Dvůr, z.s.217
89.Dajčar Jan2002 TJ Lanškroun, z.s.214
Jurča Tomáš2003 TJ Lanškroun, z.s.214
91.Prek Šimon2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.204
92.Borkovec Filip2000 TJ Sokol Doubravka203
Míra Patrik2003 TJ Slavoj Český Těšín203
94.Diviš Jakub2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.200
Fürst Daniel2003 Sokol Radotín Meteor Praha200
96.Černík Tomáš2001 TJ Sokol Klimkovice194
97.Altera Jan2004 BaC Kladno192
Poříz Vojtěch2003 Start Jihlava192
99.Ponča Ondřej2000 Kabal team Karviná184
100.Grošov Pavel2000 BADMINTON FSpS MU, z.s.180
101.Kott Matthias Damian2002 TJ Astra Zahradní Město, z.s.170
102.Dohnal Vojtěch2001 SK Prosek Praha167
103.Gottštein Filip2003 TJ Slovan Vesec, z.s.164
Riegr Jakub2002 SK Prosek Praha164
105.Urban Michal2001 Badminton Akademie Olomouc, z.s.162
106.Holubář Martin2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.158
Kalina Ondřej2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.158
108.Šilhan Matěj2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.150
109.Port Jan2003 Super Stars Most146
110.Malý Adam2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.138
Pavlíček Miroslav2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.138
112.Kalkuš Matyáš2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.134
113.Martínek Matěj2001 BKV Plzeň126
114.Šulc Adam2004 SK Prosek Praha125
115.Komorous Filip2002 SK Hamr, z.s. 120
116.Blažek Ondřej2000 BK TU v Liberci, z.s.114
Bystroň Jan2001 Ostrava Badminton Klub114
Demuth Tomáš2002 BK TJ Baník Most114
Franta Vojtěch2003 Sokol Radotín Meteor Praha114
Kopřiva Dominik2004 SK Badminton Přerov, z.s.114
Oros Marek2003 Super Stars Most114
Siegl Martin2000 TJ Montas Hradec Králové114
123.Paclt Marek2000 BK Králův Dvůr, z.s.112
124.Janošov Radek2003 SK Hamr, z.s. 110
125.Nekvinda Petr2005 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.102
126.Csepcsar Michael2000 SK VITALITY Slezsko o.s.88
Macura Michal2001 SK VITALITY Slezsko o.s.88
128.Vojtěch Adam2004 TJ Montas Hradec Králové86
129.Brachtl Adam2001 SK Hamr, z.s. 84
Mareš Michal2000 SK Radonice, z.s.84
131.Borkovec Tomáš2000 TJ Sokol Doubravka78
Foukal Aleš2005 TJ Slovan Vesec, z.s.78
Hájek Adam2002 TJ Chemička Ústí nad Labem78
Hošek Vojtěch2003 BK TJ Baník Most78
Listopad Marek2003 Sokol Radotín Meteor Praha78
Matula Tomáš2004 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.78
Mejzlík Martin2003 SK Kuklenská Brno, z.s.78
Mrskoš Stanislav2004 BK TU v Liberci, z.s.78
Patera Tomáš2003 Sokol Radotín Meteor Praha78
Řepa Václav2001 Super Stars Most78
Salava Michal2002 TJ Chemička Ústí nad Labem78
Sommer Tomáš2001 Sokol Radotín Meteor Praha78
Svoboda Jindřich2002 TJ Sokol Doubravka78
Tajmr Vojtěch2000 TJ Slovan Vesec, z.s.78
Vrána František2000 SK Badminton Boreček Opava, z.s.78
146.Häring Filip2003 TJ Sokol Klimkovice74
147.Černý David2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.42
Fojcík Dominik2002 SK VITALITY Slezsko o.s.42
Forejt Michal2002 Sokol Radotín Meteor Praha42
Heyer Jan2002 TJ Astra Zahradní Město, z.s.42
Kovář Štěpán2002 Sokol Radotín Meteor Praha42
Kowalowski Marek2003 SK VITALITY Slezsko o.s.42
Kůr Tom2001 TJ Slavoj Český Těšín42
Mašín Matěj2001 SK Radonice, z.s.42
Nesvačil Michal2002 SK Radonice, z.s.42
Smutný David2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.42
Veselý Matyáš2002 BK ARION PRAHA42
1.Kulíšek Vít2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.2544
2.Vajsejtl Jiří2000 TJ Slovan Vesec, z.s.2112
3.Ehm Matěj2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice2056
4.Blaník Adam2000 TJ Orlová - Lutyně, z.s.1912
5.Palán Václav2001 SK Prosek Praha1616
6.Franek Lukáš2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.1464
7.Aubus Marek2001 TJ Montas Hradec Králové1269
8.Waller David2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1261
9.Viktora Jan2001 TJ Sokol Doubravka1144
10.Ehm Adam2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice1102
11.Švejda Tomáš2002 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1096
12.Podivín Václav2000 SK Prosek Praha1030
13.Marek Filip2001 BK TU v Liberci, z.s.932
14.Morávek Michal2002 BaC Kladno789
15.Chlubna Jaroslav2001 Badminton Akademie Olomouc, z.s.787
16.Brázda Tadeáš2002 BC 66 Ivančice776
17.Šilhan Ondřej2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.745
18.Láznička Jakub2000 TJ Sokol Klimkovice621
19.Rzeplinski Matěj2004 TJ Slavoj Český Těšín610
20.Matula Jakub2002 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.602
Mráz Šimon2001 TJ Sokol Doubravka602
22.Mádle Lukáš2001 BK TU v Liberci, z.s.595
23.Strnad Tomáš2000 TJ Sokol Dobruška562
24.Kostrhun Adam2000 Slavoj Podivín549
25.Slíva Martin2001 BK Kopřivnice, z.s.532
26.Janoštík Jan2003 TJ Sokol České Budějovice520
27.Abraham Tomáš2000 Super Stars Most500
28.Hynek Tomáš2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.496
29.Dvořák Vojtěch2000 BaC Kladno484
30.Hykyš Dominik2002 Super Stars Most465
31.Twardzik Adam2001 Super Stars Most462
32.Pohanka Pavel2000 BKV Plzeň421
33.Panocha Tomáš2000 Sokol Radotín Meteor Praha417
34.Malý Viktor2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.416
Volf Vojtěch2002 BaC Kladno416
36.Obhlídal Václav2002 SK Prosek Praha382
37.Reichman Jakub2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.378
38.Lutsak Viktor2000 TJ Jiskra Nejdek, z.s.370
39.Zelinka Daniel2002 SK Prosek Praha368
40.Pospíšil Tomáš2003 Super Stars Most358
41.Grund Michal2001 TJ Sokol Polabiny Pardubice346
42.Vajsejtl Jaroslav2002 TJ Slovan Vesec, z.s.338
43.Blažek Jan2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.334
44.Janoušek Petr2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice329
45.Fürst Daniel2003 Sokol Radotín Meteor Praha326
46.Kubáček Jan2001 BK TU v Liberci, z.s.322
47.Chumchal Martin2002 BK Omega Olomouc, z.s.316
48.Dostál Martin2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.312
49.Kozelský Matěj2002 TJ Sokol Klimkovice310
50.Derka Jiří2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.304
51.Bízek Vojtěch2002 BK ARION PRAHA284
52.Dostál Marek2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.274
53.Koranda Michal2000 Zbrklý úder - Badminton Klatovy254
54.Skalský Jiří2000 BK Králův Dvůr, z.s.253
55.Štefek Jakub2001 Kabal team Karviná244
56.Slíva David2003 TJ Sokol Klimkovice234
57.Dvořák Daniel2000 BK Králův Dvůr, z.s.232
58.Dvořák Daniel2005 TJ Sokol České Budějovice230
59.Dajčar Jan2002 TJ Lanškroun, z.s.220
60.Tichý Štěpán 2001 Badminton VK Aš208
61.Kott Matthias Damian2002 TJ Astra Zahradní Město, z.s.206
62.Kostrhun Daniel2002 Slavoj Podivín200
63.Erhart Stanislav2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.196
64.Bhuiyan Adam2001 Sokol Radotín Meteor Praha192
65.Ziman Jan2000 BKV Plzeň188
66.Vitoš Michal2000 TJ Slavoj Český Těšín184
67.Kalkuš Matyáš2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.182
68.Diviš Jakub2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.167
69.Urban Michal2001 Badminton Akademie Olomouc, z.s.166
70.Bičan Petr2001 BK Králův Dvůr, z.s.164
Breznen Adam2001 Kabal team Karviná164
Gottštein Filip2003 TJ Slovan Vesec, z.s.164
Kozák Josef2000 TJ Jiskra Nejdek, z.s.164
Müller Jáchym2002 Badminton Sharks Brno, z.s.164
Soukup Václav2001 BKV Plzeň164
76.Králíček Jan2000 Super Stars Most160
77.Poříz Vojtěch2003 Start Jihlava156
78.Siegl Martin2000 TJ Montas Hradec Králové150
79.Ječmínek Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.138
80.Nekvinda Petr2005 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.126
Prek Šimon2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.126
82.Šilhan Matěj2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.125
83.Tajmr Vojtěch2000 TJ Slovan Vesec, z.s.124
84.Černík Tomáš2001 TJ Sokol Klimkovice120
Häring Filip2003 TJ Sokol Klimkovice120
86.Straka Jakub2000 Super Stars Most116
87.Erhart Vratislav2003 TJ Astra Zahradní Město, z.s.114
Malý Adam2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.114
Samec Jan2003 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic114
Smutný David2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.114
91.Kalina Ondřej2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.110
92.Toman Václav2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.96
93.Hevessy Ondřej2001 TJ Orlová - Lutyně, z.s.88
94.Uher Alexandr2002 Badminton Sharks Brno, z.s.86
95.Sebera Vojtěch2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.80
Wanke Karel2002 S.K. P.E.M.A. Opava, z.s.80
97.Borkovec Tomáš2000 TJ Sokol Doubravka78
Brázda Jáchym2001 SK Radonice, z.s.78
Bystroň Jan2001 Ostrava Badminton Klub78
Herzán David2002 Slavoj Podivín78
Hora Jan2003 TJ Bílá Hora Plzeň78
Hošek Vojtěch2003 BK TJ Baník Most78
Janošov Radek2003 SK Hamr, z.s. 78
Jurča Tomáš2003 TJ Lanškroun, z.s.78
Kostelecký Jan2002 TJ Lanškroun, z.s.78
Listopad Marek2003 Sokol Radotín Meteor Praha78
Martínek Matěj2001 BKV Plzeň78
Mašín Matěj2001 SK Radonice, z.s.78
Oros Marek2003 Super Stars Most78
Pavlíček Miroslav2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.78
Pergl Tomáš2000 BK Králův Dvůr, z.s.78
Řepa Václav2001 Super Stars Most78
Rott Matěj2001 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.78
114.Broda Ondřej2001 TJ Sokol Klimkovice77
115.Holubář Martin2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.74
Port Jan2003 Super Stars Most74
117.Borkovec Filip2000 TJ Sokol Doubravka46
Míra Patrik2003 TJ Slavoj Český Těšín46
Ponča Ondřej2000 Kabal team Karviná46
Vojtěch Adam2004 TJ Montas Hradec Králové46
121.Altera Jan2004 BaC Kladno42
Blažek Ondřej2000 BK TU v Liberci, z.s.42
Černý David2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.42
Csepcsar Michael2000 SK VITALITY Slezsko o.s.42
Dohnal Vojtěch2001 SK Prosek Praha42
Forejt Michal2002 Sokol Radotín Meteor Praha42
Foukal Aleš2005 TJ Slovan Vesec, z.s.42
Kovář Štěpán2002 Sokol Radotín Meteor Praha42
Kubný Jan2000 SK Badminton Boreček Opava, z.s.42
Macura Michal2001 SK VITALITY Slezsko o.s.42
Mareš Michal2000 SK Radonice, z.s.42
Mrskoš Stanislav2004 BK TU v Liberci, z.s.42
Nesvačil Michal2002 SK Radonice, z.s.42
Patera Tomáš2003 Sokol Radotín Meteor Praha42
135.Tymeš Michal2002 SK Hamr, z.s. 16
136.Kocian Šimon2002 Badminton Akademie Olomouc, z.s.12
1.Švábíková Tereza2000 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.WR183
2.Adámková Jana2001 BK 93 HořoviceWJ110
3.Zuzáková Kateřina2002 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.WJ171
4.Van Coppenolle Tallulah2003 TJ Orlová - Lutyně, z.s.WJ197
5.Mikelová Kateřina2002 Sokol Radotín Meteor Praha2256
6.Němcová Nela2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.2224
7.Matoušková Zuzana2000 TJ Sokol Křemže1616
8.Škarková Anna2000 BK Kopřivnice, z.s.1512
9.Růžičková Marie2003 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.1472
10.Foukalová Iva2001 TJ Slovan Vesec, z.s.1224
11.Kobyláková Tereza2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1192
12.Bártová Rozálie2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice1104
Čiháková Veronika2001 BaC Kladno1104
14.Šilhavá Radka2002 SK Hamr, z.s. 1053
15.Janošová Petra2000 SK Hamr, z.s. 1016
16.Valentová Kateřina2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice897
17.Staňková Ema2003 Sokol Radotín Meteor Praha783
18.Strnadová Iveta2000 TJ Sokol Dobruška764
19.Kmoníčková Lenka2001 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.696
20.Vlášková Šárka2000 SK Prosek Praha684
21.Otáhalová Barbora2001 Sokol Židlochovice660
22.Šmídová Martina2002 BKV Plzeň620
23.Petrušková Klára2003 TJ Sokol Klimkovice515
24.Krpatová Lucie2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice501
25.Hořínková Soňa2003 TJ Slovan Vesec, z.s.491
26.Líbalová Šárka2002 TJ Slovan Vesec, z.s.489
27.Chadimová Adéla2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.457
28.Hřebíková Tereza2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.420
29.Klapalová Adéla2003 BC 66 Ivančice418
Štěříková Natalie2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.418
31.Vacková Adéla2000 Sokol Radotín Meteor Praha392
32.Fukalová Beata2000 TJ Slavoj Český Těšín386
Závodná Adéla2001 TJ Sokol Klimkovice386
34.Klailová Patricie2002 BK ARION PRAHA383
35.Moravcová Michaela2000 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.382
36.Kubová Nikola2000 Badminton Sharks Brno, z.s.380
37.Brejchová Adéla2002 TJ Sokol Nový Knín362
38.Říhová Michaela2003 T-Club Berušky344
Weinerová Tereza2000 SKP Kometa Brno - RS Badminton344
40.Krupičková Aneta2003 BKV Plzeň336
Mitrovská Adéla2001 BK ARION PRAHA336
42.Metzová Lucie2004 TJ Sokol Klimkovice320
43.Skuhrová Julie2001 Super Stars Most310
44.Červenková Tereza2000 TJ Sokol Klimkovice284
45.Pazderová Vendula2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.278
46.Tichá Barbora2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.274
47.Kožnarová Lucie2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.269
48.Zachová Adéla2001 Start Jihlava258
49.Kabátová Klára2001 Keramika Chlumčany242
50.Kohoutová Anna Natálie2002 Super Stars Most238
Kolesárová Zuzana2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.238
52.Kramešová Zuzana2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.231
53.Bouberlová Tereza2002 TJ Sokol Vodňany210
54.Melíšková Karolína2002 Sokol Radotín Meteor Praha207
55.Korábová Barbora2002 TJ Agrotec Hustopeče203
56.Veselá Veronika2003 TJ Lanškroun, z.s.186
57.Truchlá Kateřina2002 TJ Astra Zahradní Město, z.s.181
58.Viktorová Barbora2003 TJ Sokol Doubravka172
59.Bendová Leona2002 Sokol Židlochovice164
Durmiši Tereza2004 Sokol Židlochovice164
61.Šeblová Marcela2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.162
62.Morcinková Zuzana2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.156
63.Pálková Tereza2002 Super Stars Most154
64.Srbová Adéla2000 BaC Kladno153
65.Horová Magdaléna2001 TJ Sokol Doubravka152
66.Šmikmátorová Linda2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.150
67.Pazderková Nicole2002 TJ Lanškroun, z.s.146
68.Horová Eva2001 TJ Bílá Hora Plzeň139
69.Košťálová Klára2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.138
Kryeziu Vanesa2003 TJ Sokol České Budějovice138
71.Fantová Dominika Eva2001 BK TJ Baník Most132
72.Pešatová Štěpánka2002 TJ Astra Zahradní Město, z.s.127
73.Bartnická Agáta2002 SK VITALITY Slezsko o.s.124
Dejlová Veronika2003 TJ Sokol Klimkovice124
Donová Lucie2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.124
76.Otisková Hana2001 TJ Sokol Klimkovice120
77.Kunešová Tereza2003 SK Hamr, z.s. 114
Kusá Lída2002 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.114
Podolková Žofie2003 TJ Sokol České Budějovice114
Schafferová Sára2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.114
Sendrea Raisa2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.114
Stehlíková Kateřina2000 TJ Montas Hradec Králové114
83.Mathieu Sarah2002 Sokol Radotín Meteor Praha108
84.Weberová Markéta2000 Kabal team Karviná97
85.Čápová Adéla2003 TJ Sokol České Budějovice90
Fuchsová Markéta2004 TJ Sokol Doubravka90
87.Charyparová Tereza2002 BK TU v Liberci, z.s.88
Stejskalová Hana2001 BK TU v Liberci, z.s.88
Weberová Žaneta2000 Kabal team Karviná88
90.Mendreková Dominika2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.86
91.Grusmanová Anna2002 SK Badminton Boreček Opava, z.s.84
92.Sonnková Valentýna2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.80
93.Čvančarová Barbora2000 BK TU v Liberci, z.s.78
Líčková Štěpánka2003 Slavoj Podivín78
Míčková Vendula2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.78
Morchová Veronika2001 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.78
Petrusová Dominika2000 BK Králův Dvůr, z.s.78
Stehlíková Michaela2002 Super Stars Most78
Suchomelová Kateřina2001 BK TJ Baník Most78
Uherová Andrea2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.78
Zikmundová Eliška2001 BK Králův Dvůr, z.s.78
Zimanová Kamila 2000 BKV Plzeň78
103.Pokorná Kateřina2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.73
104.Gruberová Anna2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.66
Šemberová Johana2003 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic66
106.Johnová Barbora2004 Sokol Radotín Meteor Praha54
Mizerová Kateřina2003 BK TU v Liberci, z.s.54
108.Vrbová Barbora2003 BK Omega Olomouc, z.s.46
109.Adamcová Dominika2001 Badminton Akademie Olomouc, z.s.42
Granátová Denisa2003 BK Omega Olomouc, z.s.42
Hučíková Nicole2003 SK VITALITY Slezsko o.s.42
Kubschová Gabriela2000 Badminton Akademie Olomouc, z.s.42
Ledvinková Barbora2002 Sokol Radotín Meteor Praha42
Teyrovská Johana2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.42
Vlasáková Adéla2002 BKV Plzeň42
Všetečková Anna2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice42
117.Šalomounová Eliška2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.32
118.Rozkurzová Michaela2000 BK ARION PRAHA30
Uhrová Tereza2000 BK ARION PRAHA30
Vejvarová Tereza2001 BK TU v Liberci, z.s.30
1.Švábíková Tereza2000 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.WR110
2.Krpatová Lucie2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice2789
3.Sonnková Valentýna2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.2384
4.Němcová Nela2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.2320
5.Bártová Rozálie2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice2256
6.Otáhalová Barbora2001 Sokol Židlochovice2016
7.Strnadová Iveta2000 TJ Sokol Dobruška1968
Weinerová Tereza2000 SKP Kometa Brno - RS Badminton1968
9.Kobyláková Tereza2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1864
10.Zuzáková Kateřina2002 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.1789
11.Valentová Kateřina2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice1648
12.Janošová Petra2000 SK Hamr, z.s. 1640
Šilhavá Radka2002 SK Hamr, z.s. 1640
14.Matoušková Zuzana2000 TJ Sokol Křemže1616
Vlášková Šárka2000 SK Prosek Praha1616
16.Foukalová Iva2001 TJ Slovan Vesec, z.s.1517
17.Hořínková Soňa2003 TJ Slovan Vesec, z.s.1459
18.Mikelová Kateřina2002 Sokol Radotín Meteor Praha1446
19.Čiháková Veronika2001 BaC Kladno1344
20.Škarková Anna2000 BK Kopřivnice, z.s.1171
21.Šmídová Martina2002 BKV Plzeň1076
22.Pazderová Vendula2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.1048
23.Chadimová Adéla2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.976
Srbová Adéla2000 BaC Kladno976
25.Růžičková Marie2003 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.974
26.Kmoníčková Lenka2001 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.918
27.Veselá Veronika2003 TJ Lanškroun, z.s.822
28.Tichá Barbora2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.765
29.Líbalová Šárka2002 TJ Slovan Vesec, z.s.716
30.Klapalová Adéla2003 BC 66 Ivančice693
31.Van Coppenolle Tallulah2003 TJ Orlová - Lutyně, z.s.670
32.Moravcová Michaela2000 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.646
33.Petrušková Klára2003 TJ Sokol Klimkovice618
34.Zachová Adéla2001 Start Jihlava613
35.Metzová Lucie2004 TJ Sokol Klimkovice585
36.Staňková Ema2003 Sokol Radotín Meteor Praha582
37.Klailová Patricie2002 BK ARION PRAHA573
Mitrovská Adéla2001 BK ARION PRAHA573
39.Červenková Tereza2000 TJ Sokol Klimkovice513
40.Kohoutová Anna Natálie2002 Super Stars Most500
41.Krupičková Aneta2003 BKV Plzeň489
42.Horová Eva2001 TJ Bílá Hora Plzeň488
43.Hřebíková Tereza2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.476
Závodná Adéla2001 TJ Sokol Klimkovice476
45.Skuhrová Julie2001 Super Stars Most474
46.Šeblová Marcela2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.455
47.Košťálová Klára2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.430
Štěříková Natalie2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.430
49.Brejchová Adéla2002 TJ Sokol Nový Knín400
50.Říhová Michaela2003 T-Club Berušky353
51.Melíšková Karolína2002 Sokol Radotín Meteor Praha320
52.Truchlá Kateřina2002 TJ Astra Zahradní Město, z.s.317
53.Viktorová Barbora2003 TJ Sokol Doubravka291
54.Fukalová Beata2000 TJ Slavoj Český Těšín290
Korábová Barbora2002 TJ Agrotec Hustopeče290
56.Studená Marie2002 SK Badminton Přerov, z.s.286
57.Vacková Adéla2000 Sokol Radotín Meteor Praha280
58.Kolesárová Zuzana2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.274
59.Kabátová Klára2001 Keramika Chlumčany251
Kožnarová Lucie2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.251
Kramešová Zuzana2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.251
62.Weberová Markéta2000 Kabal team Karviná242
63.Bendová Leona2002 Sokol Židlochovice239
Durmiši Tereza2004 Sokol Židlochovice239
65.Dejlová Veronika2003 TJ Sokol Klimkovice200
Pešatová Štěpánka2002 TJ Astra Zahradní Město, z.s.200
Stejskalová Hana2001 BK TU v Liberci, z.s.200
68.Fantová Dominika Eva2001 BK TJ Baník Most192
Grusmanová Anna2002 SK Badminton Boreček Opava, z.s.192
70.Bartnická Agáta2002 SK VITALITY Slezsko o.s.164
Charyparová Tereza2002 BK TU v Liberci, z.s.164
Weberová Žaneta2000 Kabal team Karviná164
73.Donová Lucie2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.160
74.Morcinková Zuzana2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.156
75.Čápová Adéla2003 TJ Sokol České Budějovice150
Šmikmátorová Linda2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.150
77.Kryeziu Vanesa2003 TJ Sokol České Budějovice138
Kusá Lída2002 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.138
Podolková Žofie2003 TJ Sokol České Budějovice138
Schafferová Sára2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.138
Sendrea Raisa2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.138
82.Všetečková Anna2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice126
83.Horová Magdaléna2001 TJ Sokol Doubravka125
Mendreková Dominika2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.125
85.Bouberlová Tereza2002 TJ Sokol Vodňany114
Granátová Denisa2003 BK Omega Olomouc, z.s.114
Johnová Barbora2004 Sokol Radotín Meteor Praha114
Kunešová Tereza2003 SK Hamr, z.s. 114
Mizerová Kateřina2003 BK TU v Liberci, z.s.114
Pazderková Nicole2002 TJ Lanškroun, z.s.114
Petrusová Dominika2000 BK Králův Dvůr, z.s.114
Šemberová Johana2003 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic114
Stehlíková Kateřina2000 TJ Montas Hradec Králové114
Zikmundová Eliška2001 BK Králův Dvůr, z.s.114
Zimanová Kamila 2000 BKV Plzeň114
96.Pokorná Kateřina2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.112
Šalomounová Eliška2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.112
98.Fuchsová Markéta2004 TJ Sokol Doubravka102
Gruberová Anna2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.102
100.Vrbová Barbora2003 BK Omega Olomouc, z.s.86
101.Adamcová Dominika2001 Badminton Akademie Olomouc, z.s.78
Čvančarová Barbora2000 BK TU v Liberci, z.s.78
Hučíková Nicole2003 SK VITALITY Slezsko o.s.78
Ledvinková Barbora2002 Sokol Radotín Meteor Praha78
Míčková Vendula2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.78
Morchová Veronika2001 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.78
Otisková Hana2001 TJ Sokol Klimkovice78
Pálková Tereza2002 Super Stars Most78
Rozkurzová Michaela2000 BK ARION PRAHA78
Soustružníková Markéta2000 SK Radonice, z.s.78
Stehlíková Michaela2002 Super Stars Most78
Suchomelová Kateřina2001 BK TJ Baník Most78
Teyrovská Johana2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.78
Uherová Andrea2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.78
Uhrová Tereza2000 BK ARION PRAHA78
Vejvarová Tereza2001 BK TU v Liberci, z.s.78
117.Kubová Nikola2000 Badminton Sharks Brno, z.s.69
1.Sonnková Valentýna2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.2256
2.Hořínková Soňa2003 TJ Slovan Vesec, z.s.2056
3.Krpatová Lucie2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice1755
4.Němcová Nela2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.1728
5.Bártová Rozálie2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice1616
6.Kobyláková Tereza2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1384
7.Růžičková Marie2003 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.1216
8.Foukalová Iva2001 TJ Slovan Vesec, z.s.1171
9.Valentová Kateřina2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice1154
10.Otáhalová Barbora2001 Sokol Židlochovice1117
11.Vlášková Šárka2000 SK Prosek Praha1030
12.Mikelová Kateřina2002 Sokol Radotín Meteor Praha896
13.Šilhavá Radka2002 SK Hamr, z.s. 839
14.Hřebíková Tereza2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.824
15.Chadimová Adéla2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.788
16.Srbová Adéla2000 BaC Kladno753
17.Janošová Petra2000 SK Hamr, z.s. 694
18.Líbalová Šárka2002 TJ Slovan Vesec, z.s.688
19.Moravcová Michaela2000 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.646
20.Škarková Anna2000 BK Kopřivnice, z.s.628
21.Strnadová Iveta2000 TJ Sokol Dobruška620
22.Kmoníčková Lenka2001 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.616
23.Čiháková Veronika2001 BaC Kladno552
Závodná Adéla2001 TJ Sokol Klimkovice552
25.Adámková Jana2001 BK 93 Hořovice520
26.Tichá Barbora2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.488
27.Šmídová Martina2002 BKV Plzeň481
28.Šmikmátorová Linda2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.474
29.Štěříková Natalie2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.430
Weinerová Tereza2000 SKP Kometa Brno - RS Badminton430
31.Metzová Lucie2004 TJ Sokol Klimkovice426
32.Kohoutová Anna Natálie2002 Super Stars Most409
33.Vacková Adéla2000 Sokol Radotín Meteor Praha392
34.Kubová Nikola2000 Badminton Sharks Brno, z.s.380
35.Pazderová Vendula2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.370
36.Červenková Tereza2000 TJ Sokol Klimkovice356
37.Krupičková Aneta2003 BKV Plzeň322
Studená Marie2002 SK Badminton Přerov, z.s.322
39.Staňková Ema2003 Sokol Radotín Meteor Praha319
40.Zachová Adéla2001 Start Jihlava318
41.Veselá Veronika2003 TJ Lanškroun, z.s.300
42.Kožnarová Lucie2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.297
43.Klailová Patricie2002 BK ARION PRAHA286
44.Brejchová Adéla2002 TJ Sokol Nový Knín284
Mitrovská Adéla2001 BK ARION PRAHA284
46.Kramešová Zuzana2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.268
47.Horová Eva2001 TJ Bílá Hora Plzeň261
48.Kabátová Klára2001 Keramika Chlumčany254
49.Petrušková Klára2003 TJ Sokol Klimkovice248
50.Klapalová Adéla2003 BC 66 Ivančice245
51.Melíšková Karolína2002 Sokol Radotín Meteor Praha244
52.Šeblová Marcela2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.236
53.Košťálová Klára2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.230
54.Charyparová Tereza2002 BK TU v Liberci, z.s.203
55.Korábová Barbora2002 TJ Agrotec Hustopeče200
56.Říhová Michaela2003 T-Club Berušky192
57.Fukalová Beata2000 TJ Slavoj Český Těšín184
58.Truchlá Kateřina2002 TJ Astra Zahradní Město, z.s.170
59.Weberová Markéta2000 Kabal team Karviná166
60.Durmiši Tereza2004 Sokol Židlochovice164
Viktorová Barbora2003 TJ Sokol Doubravka164
62.Pálková Tereza2002 Super Stars Most156
63.Neubauerová Klára2004 TJ Sokol České Budějovice150
Stehlíková Kateřina2000 TJ Montas Hradec Králové150
65.Johnová Barbora2004 Sokol Radotín Meteor Praha138
66.Donová Lucie2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.124
Horová Magdaléna2001 TJ Sokol Doubravka124
Weberová Žaneta2000 Kabal team Karviná124
69.Grusmanová Anna2002 SK Badminton Boreček Opava, z.s.120
Mathieu Sarah2002 Sokol Radotín Meteor Praha120
Otisková Hana2001 TJ Sokol Klimkovice120
72.Skuhrová Julie2001 Super Stars Most116
73.Kusá Lída2002 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.114
Šemberová Johana2003 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic114
75.Pokorná Kateřina2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.112
76.Pazderková Nicole2002 TJ Lanškroun, z.s.110
77.Dejlová Veronika2003 TJ Sokol Klimkovice88
Pešatová Štěpánka2002 TJ Astra Zahradní Město, z.s.88
79.Bendová Leona2002 Sokol Židlochovice86
80.Gruberová Anna2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.78
Jirásková Adéla2004 BK Králův Dvůr, z.s.78
Kunešová Tereza2003 SK Hamr, z.s. 78
Líčková Štěpánka2003 Slavoj Podivín78
Morchová Veronika2001 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.78
Petrusová Dominika2000 BK Králův Dvůr, z.s.78
Schafferová Sára2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.78
Sendrea Raisa2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.78
Stejskalová Hana2001 BK TU v Liberci, z.s.78
Suchomelová Kateřina2001 BK TJ Baník Most78
Vlasáková Adéla2002 BKV Plzeň78
Všetečková Anna2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice78
Zikmundová Eliška2001 BK Králův Dvůr, z.s.78
Zimanová Kamila 2000 BKV Plzeň78
94.Bartnická Agáta2002 SK VITALITY Slezsko o.s.55
95.Kolesárová Zuzana2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.46
Mendreková Dominika2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.46
Vrbová Barbora2003 BK Omega Olomouc, z.s.46
98.Adamcová Dominika2001 Badminton Akademie Olomouc, z.s.42
Čvančarová Barbora2000 BK TU v Liberci, z.s.42
Fantová Dominika Eva2001 BK TJ Baník Most42
Granátová Denisa2003 BK Omega Olomouc, z.s.42
Hučíková Nicole2003 SK VITALITY Slezsko o.s.42
Ledvinková Barbora2002 Sokol Radotín Meteor Praha42
Míčková Vendula2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.42
Mizerová Kateřina2003 BK TU v Liberci, z.s.42
Morcinková Zuzana2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.42
Soustružníková Markéta2000 SK Radonice, z.s.42
Stehlíková Michaela2002 Super Stars Most42
Teyrovská Johana2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.42
Uherová Andrea2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.42
Vejvarová Tereza2001 BK TU v Liberci, z.s.42
112.Šalomounová Eliška2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.32
113.Kubschová Gabriela2000 Badminton Akademie Olomouc, z.s.12
 
X
Enter your e-mail address.
Enter the password that accompanies your e-mail.
Loading