logo
Český badmintonový svaz

Historické


Dospělí - stav k 12.04.2018

Kategorie: 
Dospělí
Top N nejlepších výsledků: 
5
Období: 
12.04.2017 - 12.04.2018
Typ: 
Průběžný
Sezona: 
2017-2018
Vyhledat: CTRL+F
1.Ludík Milan1992 Sokol Radotín Meteor PrahaWR95
2.Mendrek Adam1995 BADMINTON FSpS MU, z.s.WR112
3.Louda Jan1999 USK PlzeňWR154
4.Janáček Jaromír1995 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.WR234
5.Král Ondřej1999 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.WR240
6.Vícen Jarolím1989 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.4200
7.Valenta Bedřich1995 Super Stars Most3904
8.Holub Lukáš1996 TJ Montas Hradec Králové3184
9.Beran Petr1999 TJ Sokol Křemže3064
10.Louda Jiří1995 USK Plzeň3000
11.Benbenek Jan1988 TJ Sokol Plesná2216
12.Klimeš Ondřej1997 TJ Slovan Vesec, z.s.1568
13.Stejskal David1996 TJ Slovan Vesec, z.s.1504
14.Synovec Pavel1998 Sokol Radotín Meteor Praha1480
15.Helar Ondřej1995 Start Jihlava1450
16.Blaník Adam2000 TJ Orlová - Lutyně, z.s.1443
17.Wijaya Enggar Paksi1999 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.1280
18.Zahrádka Jakub1992 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1272
19.Fiala Jan1998 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1256
20.Somerlík Jan1998 TJ Sokol Klimkovice1200
21.Voráč Přemysl1987 USK Plzeň1144
22.Tlustý Lukáš1992 TJ Sokol Dobruška1141
23.Vorlík Jan1996 SK Prosek Praha1032
24.Král Jiří2000 BK TJ Baník Most1028
25.Tomala Petr1990 TJ Sokol Klimkovice996
26.Kural Martin1999 USK Plzeň973
27.Skřivan Jakub1996 TJ Montas Hradec Králové962
28.Viktora Jan2001 TJ Sokol Doubravka949
29.Aubus Marek2001 TJ Montas Hradec Králové936
Teller Marek1990 Sokol Radotín Meteor Praha936
31.Zevl Lukáš1991 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.912
32.Repiar Samuel1994 Super Stars Most868
33.Ehm Matěj2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice845
34.Prokeš Michal1990 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic832
35.Pokorný David1984 BADMINTON FSpS MU, z.s.803
36.Bláha Václav1980 SK Hamr, z.s. 795
37.Švejda Tomáš2002 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.781
38.Klimaj Jan1979 TJ Jiskra Nejdek, z.s.756
39.Dvořák Radim1989 BK Králův Dvůr, z.s.705
40.Strnad Tomáš2000 TJ Sokol Dobruška688
41.Pokorný Oldřich1996 BaC Kladno642
42.Bureš Jiří1998 BADMINTON FSpS MU, z.s.632
Krajča Tomáš1986 SK Prosek Praha632
44.Vitvera Jan1987 TJ Astra Zahradní Město, z.s.616
45.Holeček Jaroslav1992 BK Králův Dvůr, z.s.613
46.Nesveda Adam1996 TJ Jiskra Nejdek, z.s.592
47.Chlubna Jaroslav2001 Badminton Akademie Olomouc, z.s.572
48.Kavan Pavel1973 SK Badminton Tábor, z.s.558
49.Neděla René1980 TJ Montas Hradec Králové552
50.Port Jan1972 Super Stars Most548
51.Oros Ladislav1971 Super Stars Most540
52.Skrčený Daniel1978 BaC Kladno526
53.Hubáček Jan1995 TJ Montas Hradec Králové520
54.Koňas Jan1996 BK TU v Liberci, z.s.511
55.Pleska Josef1996 BADMINTON FSpS MU, z.s.509
56.Sagáčik Jakub1992 BK Kopřivnice, z.s.507
57.Macák Jan1999 SK Hamr, z.s. 488
58.Vitvera Jakub1988 Sokol Radotín Meteor Praha485
59.Sváta Zdeněk1982 TJ Astra Zahradní Město, z.s.469
60.Benbenek Václav1990 TJ Orlová - Lutyně, z.s.466
61.Samek Jaroslav1984 SK BC Premiera458
62.Srnec Jan1994 Sokol Židlochovice447
63.Kukač Jindřich1997 TJ Sokol Křemže440
64.Šída Mirko1990 BK TU v Liberci, z.s.431
65.Twardzik Adam2001 Super Stars Most430
66.Odvárka Petr1986 BKV Plzeň428
67.Myšák Lukáš1989 TJ Astra Zahradní Město, z.s.414
68.Rombald Martin1987 SK Hamr, z.s. 398
69.Jelínek Petr1990 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.368
70.Sokol Martin1973 SKP Kometa Brno - RS Badminton366
71.Šplíchal Tomáš1980 SKP Kometa Brno - RS Badminton364
72.Sklář David1993 SK Hamr, z.s. 360
73.Panoš Martin1974 BK TU v Liberci, z.s.356
74.Skočdopole Miroslav1979 TJ Sokol Dobruška352
75.Konupka Jiří1965 BaC Kladno349
76.Pohanka Tomáš1996 BKV Plzeň347
77.Matějka Jan1989 TJ Sokol České Budějovice339
78.Šrámek Adam1998 TJ Chemička Ústí nad Labem324
79.Horut Tomáš1991 S.K. P.E.M.A. Opava, z.s.318
Nývlt Jiří1989 TJ Slovan Vesec, z.s.318
81.Šváb Matěj1994 TJ Sokol Dobruška310
82.Nevečeřal Martin1981 Badminton Proboštov z.s.302
Šula Fabian1995 TJ Ostrov302
Wsól Lukáš1990 TJ Sokol Polabiny Pardubice302
85.Haršanyi Michal1974 TJ Slovan Vesec, z.s.298
86.Knopp Tomáš1974 SK Jupiter294
87.Sedláček Filip1998 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.286
88.Láznička Jakub2000 TJ Sokol Klimkovice280
Vachálek Juraj1990 BK TU v Liberci, z.s.280
90.Tichý Jakub1997 TJ Montas Hradec Králové277
91.Šercl Jonatan1999 Sokol Radotín Meteor Praha274
92.Králíček Jan2000 Super Stars Most268
Marek Filip2001 BK TU v Liberci, z.s.268
94.Halsch Pavel1968 VSK VŠV Brno264
95.Poříz Leoš1974 Start Jihlava262
96.Stádník Filip1978 SK Prosek Praha258
97.Kurz Lukáš1991 TJ Astra Zahradní Město, z.s.256
98.Václavík Marek1976 BK Kopřivnice, z.s.250
99.Vašíček Peter1989 BK Kopřivnice, z.s.248
100.Slabý Martin1982 TJ Orlová - Lutyně, z.s.244
101.Kalina Vít1999 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.243
102.Kožušník David1980 VSK VŠB - TU Ostrava240
103.Slíva Martin2001 BK Kopřivnice, z.s.239
104.Hlavička Miroslav1960 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.238
105.Kudláček Josef1965 TJ ČZ Strakonice, spolek235
106.Hynek Tomáš2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.234
Vlk Vratislav1972 BaC Kladno234
108.Vajsejtl Jiří2000 TJ Slovan Vesec, z.s.232
109.Schoř Marek1972 BK Králův Dvůr, z.s.226
110.Novák Jan1996 TJ Bílá Hora Plzeň224
111.Urban Michal2001 Badminton Akademie Olomouc, z.s.222
112.Volf Vojtěch2002 BaC Kladno220
113.Nevečeřal Lukáš1979 Badminton Proboštov z.s.216
114.Richtr Josef1992 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.214
115.Pohanka Pavel2000 BKV Plzeň213
116.Pelc Simeon1998 BK 93 Hořovice212
117.Chumchal Martin2002 BK Omega Olomouc, z.s.210
Závodný Ondřej1999 TJ Sokol Klimkovice210
119.Kufa Marek1999 TJ Slavoj Český Těšín208
Slíva Jan1999 TJ Sokol Klimkovice208
121.Venclů Filip1986 SK UP Olomouc203
122.Dobrovolný Jan1994 Keramika Chlumčany196
Halfar Jiří1983 TJ Sokol Klimkovice196
Paseka Daniel1998 BADMINTON FSpS MU, z.s.196
125.König Marián1975 SK Žíznivý papoušek badminton193
126.Dvořák Vojtěch2000 BaC Kladno192
Morávek Michal2002 BaC Kladno192
128.Jouda Jan1998 TJ Astra Zahradní Město, z.s.190
129.Čapek Jiří1975 Super Stars Most187
130.Krejsa Jakub1987 TJ Sokol Doubravka186
131.Siegl Martin2000 TJ Montas Hradec Králové184
132.Abraham Tomáš2000 Super Stars Most180
133.Hadáček Albert1997 TJ Sokol České Budějovice178
134.Steiner Ondřej1991 TJ Sokol Doubravka176
135.Chmelař Roman1986 TJ Montas Hradec Králové175
136.Pham Van Thanh1992 TJ ČZ Strakonice, spolek170
137.Pirtyák Petr1981 TJ Sokol Křemže166
138.Dostál Marek2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.165
139.Kyzlík Kamil1978 SK Hamr, z.s. 164
140.Jedzok Petr1977 SK UP Olomouc158
Mazúr Jakub1992 BADMINTON FSpS MU, z.s.158
Mendrek Wojciech1997 TJ Slavoj Český Těšín158
143.Lutsak Viktor2000 TJ Jiskra Nejdek, z.s.157
144.Brázda Tadeáš2002 BC 66 Ivančice156
Chaloupka Miloš1988 SK Badminton Tábor, z.s.156
Dostál Martin2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.156
Lecian Kristian1999 TJ Astra Zahradní Město, z.s.156
148.Šilhan Ondřej2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.155
149.Mouai Hatem1967 SK Troja, z.s.154
150.Lapáček Vojtěch1999 TJ Sokol České Budějovice152
Tůma Dalibor1998 BK Kopřivnice, z.s.152
152.Mutl Filip1998 SK Hamr, z.s. 150
Schmied Martin1982 TJ Chropyně150
154.Horn Martin1992 SK Hamr, z.s. 148
155.Grošov Pavel2000 BADMINTON FSpS MU, z.s.142
156.Bocharov Anton1987 SK Prosek Praha140
Mráz Šimon2001 TJ Sokol Doubravka140
Reichman Jakub2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.140
159.Skalský Jiří2000 BK Králův Dvůr, z.s.138
Sopko Martin1978 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.138
161.Dohnal Jiří1963 BK TU v Liberci, z.s.137
162.Grund Michal2001 TJ Sokol Polabiny Pardubice136
Novotný Robert1978 BaC Kladno136
164.Chalupa Petr1998 BKV Plzeň132
Říha Michal1978 SKP Kometa Brno - RS Badminton132
166.Kadlec Ondřej1985 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.130
Soukup Lukáš1995 BKV Plzeň130
168.Franek Lukáš2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.128
Střeleček Marek1999 TJ Montas Hradec Králové128
Vojta Michal1990 TJ Sokol Vodňany128
Weinbrenner Michal1974 Sokol Židlochovice128
172.Karas Milan1987 TJ Sokol Doubravka125
Sluka Jakub1985 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.125
174.Kalousek Aleš1977 BC 66 Ivančice124
175.Beznoska Miloslav1986 SK Prosek Praha122
176.Sára Zdeněk1983 SK BC Premiera120
177.Skála Tomáš1992 TJ Sokol Polabiny Pardubice118
Takáč Roman1980 Keramika Chlumčany118
179.Musil Jiří1995 TJ ČZ Strakonice, spolek117
180.Klíma Petr1980 SK Hamr, z.s. 116
Soták Tomáš1999 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.116
182.Blažek Jan2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.115
183.Baloun Marek1991 TJ Slovan Karlovy Vary114
Měřička Jiří1990 TJ Astra Zahradní Město, z.s.114
Žalmánek Jan1996 TJ Chropyně114
186.Derka Jiří2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.113
187.Brabec Dean1996 Sokol Radotín Meteor Praha112
Brothánek Vojtěch1996 TJ Astra Zahradní Město, z.s.112
Ehm Adam2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice112
190.Smetana Josef1972 TJ ČZ Strakonice, spolek108
191.Helar Jakub1992 Start Jihlava103
192.Tichý Michal1987 TJ ČZ Strakonice, spolek102
193.Hodek Martin1980 TJ Sokol Polabiny Pardubice101
194.Holubec Pavel1970 SK Hamr, z.s. 100
Kostrhun Adam2000 Slavoj Podivín100
Modlinger Tomáš1987 BaC Kladno100
Stolowitski Eugene1985 SK Prosek Praha100
198.Veverka Tomáš1982 S.K. P.E.M.A. Opava, z.s.99
199.Volf Matěj2001 SK Radonice, z.s.98
200.Broda Ondřej2001 TJ Sokol Klimkovice97
201.Kocian Šimon2002 Badminton Akademie Olomouc, z.s.96
Štork Milan1949 TJ Bílá Hora Plzeň96
Straka Jakub2000 Super Stars Most96
204.Brázda Jáchym2001 SK Radonice, z.s.94
Egermaier Jiří1982 SK Jupiter94
Sonnek Tomáš1993 S.K. P.E.M.A. Opava, z.s.94
207.Přib Zdeněk1994 TJ ČZ Strakonice, spolek93
208.Vaněk David1992 Badminton Akademie Olomouc, z.s.92
209.Frýza Ondřej1992 TJ Chropyně90
Vítek Radek1985 SK Hamr, z.s. 90
211.Hevessy Ondřej2001 TJ Orlová - Lutyně, z.s.88
Nezval Tomáš1987 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.88
Vitoš Michal2000 TJ Slavoj Český Těšín88
214.Kundera Karel1962 TJ Sokol Osík87
215.Drudík Ota1992 USK Plzeň86
Dvořák Daniel2000 BK Králův Dvůr, z.s.86
Fürst Daniel2003 Sokol Radotín Meteor Praha86
Hodiánek Pavel1988 TJ Sokol České Budějovice86
Staš Radomír1976 TJ Orlová - Lutyně, z.s.86
Vacek Petr1989 TJ Sokol Doubravka86
221.Ladma Martin1998 TJ Sokol Dobruška84
222.Lipka Jakub2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.82
223.Neuvirth Jakub1993 Start Jihlava81
Viest Michal1996 TJ Sokol Plesná81
225.Budzel Filip1996 TJ Sokol Klimkovice80
Hrdina Pavel1967 SK UP Olomouc80
Hrnčár Petr1999 TJ Sokol Dobruška80
Szarzec Adam1997 TJ Slavoj Český Těšín80
229.Günther Robin1985 BK Goram Teplice, z.s.78
Hroch Tomáš1965 SK UP Olomouc78
Nesvačil Michal2002 SK Radonice, z.s.78
Pašek Michal1987 SK Jupiter78
Plošek Lukáš1987 SK Hamr, z.s. 78
Šeďa Vít1971 SK Prosek Praha78
Slavík Miroslav1990 TJ Chropyně78
Štefek Jakub2001 Kabal team Karviná78
237.Tajmr Vojtěch2000 TJ Slovan Vesec, z.s.76
238.Suttr Martin1979 Spartak Chrást74
239.Dušek Richard1973 TJ Bílá Hora Plzeň72
Kubík Jiří1977 SK Jupiter72
Sebera Vojtěch2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.72
Škopek Petr1991 TJ Bílá Hora Plzeň72
243.Kostelecký Jan2002 TJ Lanškroun, z.s.68
Legát Vojtěch1996 TJ Sokol Doubravka68
245.Bičan Petr2001 BK Králův Dvůr, z.s.65
246.Chaloupka Miloš1961 SK Badminton Tábor, z.s.64
247.Bumbálek Kryštof1999 TJ Slovan Vesec, z.s.62
Plachta Lukáš1980 TJ Sokol Vodňany62
249.Dvořák Martin1986 Zbrklý úder - Badminton Klatovy60
Koudelka Martin1968 TJ Sokol Křemže60
Multuš Vítězslav1969 SK Badminton Tábor, z.s.60
252.Ehm Ervín1972 TJ Sokol Polabiny Pardubice59
Hnilička Roman1974 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.59
Janoušek Petr2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice59
Sklář Vladimír1974 TJ Sokol Křemže59
256.Steinbauer Petr1985 TJ Sokol Křemže58
257.Breznen Adam2001 Kabal team Karviná55
Metz Lukáš2001 TJ Sokol Klimkovice55
Míra Patrik2003 TJ Slavoj Český Těšín55
260.Kovařík Petr1970 Keramika Chlumčany54
Ngo Manh Huy1991 TJ Slovan Vesec, z.s.54
Stehno Petr1977 SK Hamr, z.s. 54
Štika Jan1977 TJ Spoje Praha54
264.Dorazil Milan1988 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.53
265.Böhm Michal1987 SK Prosek Praha46
Poříz Vojtěch2003 Start Jihlava46
Zrůna Michal1987 SK Žíznivý papoušek badminton46
268.Csibri David1998 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.45
Hurta Jakub1996 BK Kopřivnice, z.s.45
270.Bízek Vojtěch2002 BK ARION PRAHA42
Horák Filip1990 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.42
Komár Tomáš1994 TJ Sokol Klimkovice42
Král Martin1994 BK TJ Baník Most42
Krásný Petr1965 BK Králův Dvůr, z.s.42
Mareš Michal2000 SK Radonice, z.s.42
Šváb Michal1987 TJ Sokol Dobruška42
Tichý Štěpán 2001 Badminton VK Aš42
Valter Ondřej1999 BK Goram Teplice, z.s.42
279.Kallus Michal1987 TJ Slavoj Český Těšín40
Petrův Josef1995 TJ Sokol Vodňany40
281.Bauer Michael1999 BADMINTON FSpS MU, z.s.39
Landgráf Martin1999 BKV Plzeň39
283.Kabát Daniel1974 Keramika Chlumčany38
284.Černík Tomáš2001 TJ Sokol Klimkovice37
285.Parkos David1974 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.33
286.Hubáček Matěj1999 Sokol Radotín Meteor Praha32
Janoštík Jan2003 TJ Sokol České Budějovice32
Pistulka Radek1997 USK Plzeň32
Weinzettl René1991 BK ARION PRAHA32
290.Herzán David2002 Slavoj Podivín30
Kalbáč Štěpán2002 TJ ČZ Strakonice, spolek30
Máchal Jaroslav1999 TJ Slovan Vesec, z.s.30
Málek Martin1996 TJ Chemička Ústí nad Labem30
Pekar Jan1986 TJ ČZ Strakonice, spolek30
Sáňka Miloslav1974 SKP Kometa Brno - RS Badminton30
296.Vild Petr1974 SK Jupiter28
297.Holeček Jiří1955 TJ Sokol Křemže26
Lapáček Jan1996 TJ Sokol České Budějovice26
Mirvald Václav1972 Spartak Chrást26
Takáč Michal1988 Keramika Chlumčany26
301.Nešetřil Michal1974 TJ Sokol Klimkovice25
Prek Šimon2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.25
Tymeš Michal2002 SK Hamr, z.s. 25
304.Janošov Radek2003 SK Hamr, z.s. 22
Voráč Přemysl1961 TJ Bílá Hora Plzeň22
306.Kubáček Jan2001 BK TU v Liberci, z.s.20
307.Pergl Tomáš2000 BK Králův Dvůr, z.s.19
308.Nečas Pavel1975 TJ Sokol Vodňany18
Pavlis Michael1993 TJ Sokol Vodňany18
Piorecký Jan1974 Zbrklý úder - Badminton Klatovy18
Uhlík Matouš1998 Keramika Chlumčany18
312.Brachtl Adam2001 SK Hamr, z.s. 16
Mádle Lukáš2001 BK TU v Liberci, z.s.16
Waller David2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.16
315.Vaněček Jan1982 TJ Bílá Hora Plzeň15
316.Brázda Radek1966 BC 66 Ivančice13
Kočí Jakub1999 TJ Orlová - Lutyně, z.s.13
Schmid Radek1983 BC 66 Ivančice13
Vašátko Michal1998 TJ Sokol Klimkovice13
Vodička Václav1992 SK Hamr, z.s. 13
Wanke Karel2002 S.K. P.E.M.A. Opava, z.s.13
Zítka Petr1966 BC Hamry nad Sázavou13
323.Canibal Petr2001 Kabal team Karviná12
Diviš Jakub2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.12
Jouda Tomáš1971 TJ Astra Zahradní Město, z.s.12
Jurča Tomáš2003 TJ Lanškroun, z.s.12
Kamaryt Miloš1964 TJ Jiskra Nejdek, z.s.12
Palán Václav2001 SK Prosek Praha12
Pokorný Lukáš2001 SK Hamr, z.s. 12
Slíva Martin2002 Kabal team Karviná12
Vomáčka Petr1978 TJ Sokol Osík12
332.Kubec Jan2000 SK Badminton Tábor, z.s.10
Maršík Pavel1972 SK Badminton Tábor, z.s.10
Matoušek Jan1973 Zbrklý úder - Badminton Klatovy10
335.Šemík Vladimír1980 Start Jihlava4
336.Hazuka Libor1973 TJ Sokol Vodňany3
1.Drančák Pavel1988 Sokol Radotín Meteor Praha4400
2.Holub Lukáš1996 TJ Montas Hradec Králové4280
Hubáček Jan1995 TJ Montas Hradec Králové4280
4.Hubáček Matěj1999 Sokol Radotín Meteor Praha4120
5.Hubáček Michal1997 Sokol Radotín Meteor Praha3696
6.Stoklas Ivo1992 Sokol Radotín Meteor Praha3304
7.Beran Petr1999 TJ Sokol Křemže3272
8.Herout Martin1980 TJ Montas Hradec Králové2824
Neděla René1980 TJ Montas Hradec Králové2824
10.Hošek Petr1989 Sokol Radotín Meteor Praha2704
Jelínek Petr1990 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.2704
12.Kukač Jindřich1997 TJ Sokol Křemže2632
13.Voráč Přemysl1987 USK Plzeň2624
14.Král Ondřej1991 Sokol Židlochovice2384
15.Bitman Jakub1988 Sokol Radotín Meteor Praha2200
Vícen Jarolím1989 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.2200
17.Šelong Vojtěch1993 BADMINTON FSpS MU, z.s.2117
18.Benbenek Jan1988 TJ Sokol Plesná2061
19.Šída Mirko1990 BK TU v Liberci, z.s.1960
20.Světnička Michal1994 SK Brno Slatina, z.s.1952
21.Janáček Jaromír1995 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1824
22.Skrčený Daniel1978 BaC Kladno1789
23.Kurz Lukáš1991 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1768
Zahrádka Jakub1992 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1768
25.Teller Marek1990 Sokol Radotín Meteor Praha1624
26.Benbenek Václav1990 TJ Orlová - Lutyně, z.s.1619
27.Vitvera Jan1987 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1552
28.Mazúr Jakub1992 BADMINTON FSpS MU, z.s.1549
29.Somerlík Jan1998 TJ Sokol Klimkovice1504
30.Beznoska Miloslav1986 SK Prosek Praha1496
31.Vorlík Jan1996 SK Prosek Praha1488
32.Kural Martin1999 USK Plzeň1480
Pistulka Radek1997 USK Plzeň1480
34.Synovec Pavel1998 Sokol Radotín Meteor Praha1451
35.Fiala Jan1998 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1350
36.Bureš Jiří1998 BADMINTON FSpS MU, z.s.1288
37.Wijaya Enggar Paksi1999 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.1280
38.Šváb Matěj1994 TJ Sokol Dobruška1256
39.Blaník Adam2000 TJ Orlová - Lutyně, z.s.1228
40.Král Jiří2000 BK TJ Baník Most1224
41.Louda Jiří1995 USK Plzeň1192
42.Klimeš Ondřej1997 TJ Slovan Vesec, z.s.1141
43.Šercl Jonatan1999 Sokol Radotín Meteor Praha1139
44.Helar Ondřej1995 Start Jihlava1094
45.Krajča Tomáš1986 SK Prosek Praha1056
Švejda Tomáš2002 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1056
47.Weinzettl René1991 BK ARION PRAHA1034
48.Vajsejtl Jiří2000 TJ Slovan Vesec, z.s.1029
49.Böhm Michal1987 SK Prosek Praha1006
Stádník Filip1978 SK Prosek Praha1006
51.Bureš Marek1986 TJ Sokol Dobruška998
52.Oros Ladislav1971 Super Stars Most996
53.Stejskal David1996 TJ Slovan Vesec, z.s.984
54.Ehm Matěj2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice941
55.Pokorný Oldřich1996 BaC Kladno895
56.Skočdopole Miroslav1979 TJ Sokol Dobruška890
57.Palán Václav2001 SK Prosek Praha888
58.Port Jan1972 Super Stars Most866
59.Panoš Martin1974 BK TU v Liberci, z.s.856
60.Vitvera Jakub1988 Sokol Radotín Meteor Praha826
61.Tlustý Lukáš1992 TJ Sokol Dobruška808
62.Macák Jan1999 SK Hamr, z.s. 807
63.Strnad Tomáš2000 TJ Sokol Dobruška792
64.Srnec Jan1994 Sokol Židlochovice790
65.Sklář David1993 SK Hamr, z.s. 771
66.Budzel Filip1996 TJ Sokol Klimkovice760
67.Holeček Jaroslav1992 BK Králův Dvůr, z.s.759
68.Prokeš Michal1990 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic749
69.Slabý Martin1982 TJ Orlová - Lutyně, z.s.734
70.Skřivan Jakub1996 TJ Montas Hradec Králové730
71.Vašátko Michal1998 TJ Sokol Klimkovice724
72.Marek Filip2001 BK TU v Liberci, z.s.690
73.Morávek Michal2002 BaC Kladno687
74.Samek Jaroslav1984 SK BC Premiera678
75.Wsól Lukáš1990 TJ Sokol Polabiny Pardubice677
76.Schoř Marek1972 BK Králův Dvůr, z.s.665
77.Aubus Marek2001 TJ Montas Hradec Králové640
78.Brothánek Vojtěch1996 TJ Astra Zahradní Město, z.s.632
79.Koňas Jan1996 BK TU v Liberci, z.s.628
80.Sagáčik Jakub1992 BK Kopřivnice, z.s.616
Slíva Martin2001 BK Kopřivnice, z.s.616
82.Abraham Tomáš2000 Super Stars Most598
83.Helar Jakub1992 Start Jihlava594
84.Odvárka Petr1986 BKV Plzeň593
85.Horut Tomáš1991 S.K. P.E.M.A. Opava, z.s.590
86.Franek Lukáš2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.582
87.Stehlík Jiří1979 BK Králův Dvůr, z.s.560
Vachálek Juraj1990 BK TU v Liberci, z.s.560
89.Viest Michal1996 TJ Sokol Plesná558
90.Pokorný David1984 BADMINTON FSpS MU, z.s.556
91.Jouda Jan1998 TJ Astra Zahradní Město, z.s.550
Lecian Kristian1999 TJ Astra Zahradní Město, z.s.550
93.Matějka Jan1989 TJ Sokol České Budějovice541
94.Tomala Petr1990 TJ Sokol Klimkovice535
95.Králíček Jan2000 Super Stars Most532
96.Tichý Jakub1997 TJ Montas Hradec Králové527
Václavík Marek1976 BK Kopřivnice, z.s.527
98.Šilhan Ondřej2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.518
99.Haršanyi Michal1974 TJ Slovan Vesec, z.s.516
Šrámek Adam1998 TJ Chemička Ústí nad Labem516
101.Rombald Martin1987 SK Hamr, z.s. 498
Slíva Jan1999 TJ Sokol Klimkovice498
Závodný Ondřej1999 TJ Sokol Klimkovice498
104.Pohanka Pavel2000 BKV Plzeň496
105.Konupka Jiří1965 BaC Kladno486
Vlk Vratislav1972 BaC Kladno486
107.Kulíšek Vít2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.478
108.Paseka Daniel1998 BADMINTON FSpS MU, z.s.466
109.Sokol Martin1973 SKP Kometa Brno - RS Badminton462
110.Brabec Dean1996 Sokol Radotín Meteor Praha448
111.Koudelka Michal1971 TJ Sokol Křemže446
Twardzik Adam2001 Super Stars Most446
113.Knopp Tomáš1974 SK Jupiter442
114.Kavan Pavel1973 SK Badminton Tábor, z.s.436
115.Nevečeřal Lukáš1979 Badminton Proboštov z.s.423
116.Siegl Martin2000 TJ Montas Hradec Králové418
117.Chmelař Roman1986 TJ Montas Hradec Králové416
118.Chumchal Martin2002 BK Omega Olomouc, z.s.414
119.Lapáček Vojtěch1999 TJ Sokol České Budějovice405
120.Poříz Leoš1974 Start Jihlava398
121.Dorazil Milan1988 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.394
Pleska Josef1996 BADMINTON FSpS MU, z.s.394
123.Jedzok Petr1977 SK UP Olomouc390
Urban Michal2001 Badminton Akademie Olomouc, z.s.390
125.Blažek Jan2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.388
126.Ehm Adam2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice384
127.Pohanka Tomáš1996 BKV Plzeň383
Volf Vojtěch2002 BaC Kladno383
129.Tůma Dalibor1998 BK Kopřivnice, z.s.382
130.Mirvald Václav1972 Spartak Chrást380
131.Pelc Simeon1998 BK 93 Hořovice374
132.Čapek Jiří1975 Super Stars Most370
133.Chaloupka Miloš1988 SK Badminton Tábor, z.s.366
Nývlt Jiří1989 TJ Slovan Vesec, z.s.366
Plundrich Tomáš1983 USK Plzeň366
136.Dvořák Radim1989 BK Králův Dvůr, z.s.364
137.Dvořák Vojtěch2000 BaC Kladno360
138.Láznička Jakub2000 TJ Sokol Klimkovice358
139.Hynek Tomáš2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.352
Kalina Vít1999 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.352
141.Horák Filip1990 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.348
Kocian Šimon2002 Badminton Akademie Olomouc, z.s.348
Krejsa Jakub1987 TJ Sokol Doubravka348
144.Vacek Petr1989 TJ Sokol Doubravka342
145.Derka Jiří2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.337
146.Repiar Samuel1994 Super Stars Most332
147.Kovařík Petr1970 Keramika Chlumčany326
Soukup Lukáš1995 BKV Plzeň326
149.Dohnal Jiří1963 BK TU v Liberci, z.s.322
Halfar Jiří1983 TJ Sokol Klimkovice322
151.Broda Ondřej2001 TJ Sokol Klimkovice318
152.Hlavička Miroslav1960 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.306
153.Halsch Pavel1968 VSK VŠV Brno305
154.Janoštík Jan2003 TJ Sokol České Budějovice304
155.Sedláček Filip1998 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.302
156.Venclů Filip1986 SK UP Olomouc282
157.Haring Miroslav1993 BK TU v Liberci, z.s.280
Koždoň Daniel1992 TJ Slavoj Český Těšín280
159.Weinbrenner Michal1974 Sokol Židlochovice278
160.Nevečeřal Martin1981 Badminton Proboštov z.s.275
161.König Marián1975 SK Žíznivý papoušek badminton274
Lutsak Viktor2000 TJ Jiskra Nejdek, z.s.274
Slavík Miroslav1990 TJ Chropyně274
164.Sebera Vojtěch2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.272
165.Dvořák Daniel2000 BK Králův Dvůr, z.s.270
166.Grund Michal2001 TJ Sokol Polabiny Pardubice268
167.Pham Van Thanh1992 TJ ČZ Strakonice, spolek266
168.Krais Boris1963 ČBaS - bez klubové příslušnosti263
169.Horn Martin1992 SK Hamr, z.s. 262
170.Kudláček Josef1965 TJ ČZ Strakonice, spolek254
171.Dostál Marek2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.253
172.Šula Fabian1995 TJ Ostrov252
173.Grošov Pavel2000 BADMINTON FSpS MU, z.s.250
Hodek Martin1980 TJ Sokol Polabiny Pardubice250
175.Kyzlík Kamil1978 SK Hamr, z.s. 246
176.Chlubna Jaroslav2001 Badminton Akademie Olomouc, z.s.244
177.Pirtyák Petr1981 TJ Sokol Křemže238
Steiner Ondřej1991 TJ Sokol Doubravka238
179.Netík Michal1991 TJ Astra Zahradní Město, z.s.237
Sváta Zdeněk1982 TJ Astra Zahradní Město, z.s.237
181.Hrdina Pavel1967 SK UP Olomouc234
182.Kadlec Ondřej1985 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.232
183.Přib Zdeněk1994 TJ ČZ Strakonice, spolek230
184.Skalský Jiří2000 BK Králův Dvůr, z.s.228
185.Sonnek Tomáš1993 S.K. P.E.M.A. Opava, z.s.226
186.Skála Tomáš1992 TJ Sokol Polabiny Pardubice218
187.Myšák Lukáš1989 TJ Astra Zahradní Město, z.s.216
Soták Tomáš1999 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.216
189.Lipka Jakub2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.212
190.Bauer Michael1999 BADMINTON FSpS MU, z.s.208
Kufa Marek1999 TJ Slavoj Český Těšín208
Viktora Jan2001 TJ Sokol Doubravka208
193.Kostrhun Adam2000 Slavoj Podivín203
Nešetřil Michal1974 TJ Sokol Klimkovice203
195.Černík Tomáš2001 TJ Sokol Klimkovice202
Novotný Robert1978 BaC Kladno202
197.Mádle Lukáš2001 BK TU v Liberci, z.s.192
Nesveda Adam1996 TJ Jiskra Nejdek, z.s.192
Vaněk David1992 Badminton Akademie Olomouc, z.s.192
Veverka Tomáš1982 S.K. P.E.M.A. Opava, z.s.192
201.Koudelka Martin1968 TJ Sokol Křemže190
Vild Petr1974 SK Jupiter190
203.Dobrovolný Jan1994 Keramika Chlumčany180
Klíma Petr1980 SK Hamr, z.s. 180
Straka Jakub2000 Super Stars Most180
206.Brychta Jaromír1979 TJ Sokol Doubravka176
207.Šplíchal Tomáš1980 SKP Kometa Brno - RS Badminton170
208.Brázda Jáchym2001 SK Radonice, z.s.166
Brázda Tadeáš2002 BC 66 Ivančice166
Dostál Martin2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.166
211.Horáček David1990 TJ Sokol Polabiny Pardubice165
212.Míra Patrik2003 TJ Slavoj Český Těšín164
Sedláček Tomáš1972 SK Hamr, z.s. 164
214.Hadáček Albert1997 TJ Sokol České Budějovice162
215.Metz Lukáš2001 TJ Sokol Klimkovice160
Neuvirth Jakub1993 Start Jihlava160
Šemík Vladimír1980 Start Jihlava160
218.Mráz Šimon2001 TJ Sokol Doubravka156
Mutl Filip1998 SK Hamr, z.s. 156
220.Máchal Jaroslav1999 TJ Slovan Vesec, z.s.154
221.Kočí Jakub1999 TJ Orlová - Lutyně, z.s.152
Louda Jiří1955 Slavoj Plzeň152
Nečas Pavel1975 TJ Sokol Vodňany152
Richtr Josef1992 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.152
Sluka Jakub1985 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.152
Vojta Michal1990 TJ Sokol Vodňany152
227.Bičan Petr2001 BK Králův Dvůr, z.s.150
Vítek Radek1985 SK Hamr, z.s. 150
229.Multuš Vítězslav1969 SK Badminton Tábor, z.s.146
230.Chumchal Zdeněk1964 SK UP Olomouc144
231.Smetana Josef1972 TJ ČZ Strakonice, spolek142
232.Fridrich Václav1977 BK Králův Dvůr, z.s.138
Frýza Ondřej1992 TJ Chropyně138
Žalmánek Jan1996 TJ Chropyně138
235.Bocharov Anton1987 SK Prosek Praha136
Stolowitski Eugene1985 SK Prosek Praha136
237.Kubík Jiří1977 SK Jupiter134
Musil Jiří1995 TJ ČZ Strakonice, spolek134
Pašek Michal1987 SK Jupiter134
240.Reichman Jakub2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.133
241.Sklář Vladimír1974 TJ Sokol Křemže132
Tichý Michal1987 TJ ČZ Strakonice, spolek132
243.Suttr Martin1979 Spartak Chrást130
244.Hevessy Ondřej2001 TJ Orlová - Lutyně, z.s.128
Kundera Karel1962 TJ Sokol Osík128
Štefek Jakub2001 Kabal team Karviná128
247.Fančal Viktor1977 SK Hamr, z.s. 126
Karas Milan1987 TJ Sokol Doubravka126
Stehno Petr1977 SK Hamr, z.s. 126
250.Hnilička Roman1974 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.125
Hodiánek Pavel1988 TJ Sokol České Budějovice125
Kožušník David1980 VSK VŠB - TU Ostrava125
Parkos David1974 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.125
254.Breznen Adam2001 Kabal team Karviná124
Modlinger Tomáš1987 BaC Kladno124
Šeďa Vít1971 SK Prosek Praha124
Vitoš Michal2000 TJ Slavoj Český Těšín124
Volf Matěj2001 SK Radonice, z.s.124
259.Kostelecký Jan2002 TJ Lanškroun, z.s.120
260.Klimaj Jan1979 TJ Jiskra Nejdek, z.s.114
Komár Tomáš1994 TJ Sokol Klimkovice114
Král Jiří1968 BK TJ Baník Most114
Krásný Petr1965 BK Králův Dvůr, z.s.114
Ngo Manh Huy1991 TJ Slovan Vesec, z.s.114
Phu Van Vuong1976 SK BC Premiera114
Schmied Martin1982 TJ Chropyně114
Šváb Michal1987 TJ Sokol Dobruška114
Zavadil Petr1983 TJ Chropyně114
269.Hamáček Michal1994 TJ Sokol Polabiny Pardubice112
270.Voráč Přemysl1961 TJ Bílá Hora Plzeň110
271.Chalupa Petr1998 BKV Plzeň106
Pergl Tomáš2000 BK Králův Dvůr, z.s.106
273.Marek Vladimír1959 TJ Sokol Vodňany104
Zrůna Michal1987 SK Žíznivý papoušek badminton104
275.Steinbauer Petr1985 TJ Sokol Křemže102
276.Egermaier Jiří1982 SK Jupiter100
Mouai Hatem1967 SK Troja, z.s.100
278.Chaloupka Miloš1961 SK Badminton Tábor, z.s.92
279.Holubec Pavel1970 SK Hamr, z.s. 90
Kalbáč Štěpán2002 TJ ČZ Strakonice, spolek90
281.Janošov Radek2003 SK Hamr, z.s. 88
Kalousek Aleš1977 BC 66 Ivančice88
Prek Šimon2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.88
Schmid Radek1983 BC 66 Ivančice88
Tymeš Michal2002 SK Hamr, z.s. 88
286.Bumbálek Kryštof1999 TJ Slovan Vesec, z.s.86
Ehm Ervín1972 TJ Sokol Polabiny Pardubice86
Janoušek Petr2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice86
Staš Radomír1976 TJ Orlová - Lutyně, z.s.86
Svoboda Petr1976 SK Brno Slatina, z.s.86
Tajmr Vojtěch2000 TJ Slovan Vesec, z.s.86
Vykydal Marek2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice86
293.Dvořák Martin1986 Zbrklý úder - Badminton Klatovy84
294.Mendrek Wojciech1997 TJ Slavoj Český Těšín82
295.Fröhlich Jaroslav1976 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.80
Kallus Michal1987 TJ Slavoj Český Těšín80
Kubáček Jan2001 BK TU v Liberci, z.s.80
Legát Vojtěch1996 TJ Sokol Doubravka80
299.Diviš Jakub2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.78
Geršl Miroslav1980 SKP Kometa Brno - RS Badminton78
Günther Robin1985 BK Goram Teplice, z.s.78
Herzán David2002 Slavoj Podivín78
Jouda Tomáš1971 TJ Astra Zahradní Město, z.s.78
Kamaryt Miloš1964 TJ Jiskra Nejdek, z.s.78
Ladma Martin1998 TJ Sokol Dobruška78
Loskot Miroslav1978 SK Hamr, z.s. 78
Málek Martin1996 TJ Chemička Ústí nad Labem78
Mareš Michal2000 SK Radonice, z.s.78
Měřička Jiří1990 TJ Astra Zahradní Město, z.s.78
Nahrebecki Dariusz1971 SKP Kometa Brno - RS Badminton78
Nesvačil Michal2002 SK Radonice, z.s.78
Pekar Jan1986 TJ ČZ Strakonice, spolek78
Plošek Lukáš1987 SK Hamr, z.s. 78
Slíva Martin2002 Kabal team Karviná78
Šot Michal1988 SK BC Premiera78
Štika Jan1977 TJ Spoje Praha78
Střeleček Marek1999 TJ Montas Hradec Králové78
Tichý Štěpán 2001 Badminton VK Aš78
Vodička Karel1974 BK Králův Dvůr, z.s.78
320.Škopek Petr1991 TJ Bílá Hora Plzeň76
321.Bláha Václav1980 SK Hamr, z.s. 74
322.Holeček Jiří1955 TJ Sokol Křemže70
323.Petrův Josef1995 TJ Sokol Vodňany62
Plachta Lukáš1980 TJ Sokol Vodňany62
325.Votava Pavel1971 TJ Sokol Vodňany56
326.Brázda Radek1966 BC 66 Ivančice46
Dostál Vít1963 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.46
Kubiš Pavel1965 Sokol Radotín Meteor Praha46
Podivín Václav2000 SK Prosek Praha46
Poříz Vojtěch2003 Start Jihlava46
Wanke Karel2002 S.K. P.E.M.A. Opava, z.s.46
332.Canibal Petr2001 Kabal team Karviná42
Kozák Josef2000 TJ Jiskra Nejdek, z.s.42
Pokorný Lukáš2001 SK Hamr, z.s. 42
Říha Michal1978 SKP Kometa Brno - RS Badminton42
Sáňka Miloslav1974 SKP Kometa Brno - RS Badminton42
Takáč Michal1988 Keramika Chlumčany42
Valter Ondřej1999 BK Goram Teplice, z.s.42
Vaněček Jan1982 TJ Bílá Hora Plzeň42
Vomáčka Petr1978 TJ Sokol Osík42
341.Paleček Tomáš1980 USK Plzeň40
Peníška Pavel1987 TJ Slovan Vesec, z.s.40
Szarzec Adam1997 TJ Slavoj Český Těšín40
344.Pavlis Michael1993 TJ Sokol Vodňany38
345.Uhlík Matouš1998 Keramika Chlumčany30
346.Lapáček Jan1996 TJ Sokol České Budějovice26
Schneedorfer Jan1979 TJ ČZ Strakonice, spolek26
348.Landgráf Martin1999 BKV Plzeň22
Matoušek Jan1973 Zbrklý úder - Badminton Klatovy22
Piorecký Jan1974 Zbrklý úder - Badminton Klatovy22
Slepička Martin1970 SK Jupiter22
352.Kubec Jan2000 SK Badminton Tábor, z.s.18
353.Maršík Pavel1972 SK Badminton Tábor, z.s.14
354.Hazuka Libor1973 TJ Sokol Vodňany10
1.Bitman Jakub1988 Sokol Radotín Meteor PrahaWR78
2.Janáček Jaromír1995 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.4544
3.Jelínek Petr1990 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.3560
4.Hubáček Michal1997 Sokol Radotín Meteor Praha3272
5.Šelong Vojtěch1993 BADMINTON FSpS MU, z.s.3077
6.Hubáček Matěj1999 Sokol Radotín Meteor Praha2896
7.Valenta Bedřich1995 Super Stars Most2584
8.Hubáček Jan1995 TJ Montas Hradec Králové2416
9.Drančák Pavel1988 Sokol Radotín Meteor Praha2136
10.Helar Ondřej1995 Start Jihlava2040
11.Zahrádka Jakub1992 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1968
12.Kurz Lukáš1991 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1808
13.Šváb Matěj1994 TJ Sokol Dobruška1674
14.Somerlík Jan1998 TJ Sokol Klimkovice1421
15.Švejda Tomáš2002 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1384
16.Voráč Přemysl1987 USK Plzeň1311
17.Teller Marek1990 Sokol Radotín Meteor Praha1270
18.Stehlík Jiří1979 BK Králův Dvůr, z.s.1141
19.Bureš Jiří1998 BADMINTON FSpS MU, z.s.1058
20.Kočí Josef1983 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1048
21.Vachálek Juraj1990 BK TU v Liberci, z.s.1040
22.Ehm Matěj2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice1037
23.Skrčený Daniel1978 BaC Kladno1000
24.Blaník Adam2000 TJ Orlová - Lutyně, z.s.982
25.Sagáčik Jakub1992 BK Kopřivnice, z.s.934
26.Palán Václav2001 SK Prosek Praha925
27.Šída Mirko1990 BK TU v Liberci, z.s.922
28.Hošek Petr1989 Sokol Radotín Meteor Praha856
29.Vorlík Jan1996 SK Prosek Praha848
30.Pokorný David1984 BADMINTON FSpS MU, z.s.776
31.Oros Ladislav1971 Super Stars Most748
32.Synovec Pavel1998 Sokol Radotín Meteor Praha716
33.Stejskal David1996 TJ Slovan Vesec, z.s.651
34.Fiala Jan1998 TJ Astra Zahradní Město, z.s.650
35.Odvárka Petr1986 BKV Plzeň642
36.Kulíšek Vít2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.637
37.Koňas Jan1996 BK TU v Liberci, z.s.626
Pistulka Radek1997 USK Plzeň626
39.Beznoska Miloslav1986 SK Prosek Praha620
40.Šercl Jonatan1999 Sokol Radotín Meteor Praha618
41.Láznička Jakub2000 TJ Sokol Klimkovice605
42.Krajča Tomáš1986 SK Prosek Praha594
43.Vašátko Michal1998 TJ Sokol Klimkovice583
44.Viktora Jan2001 TJ Sokol Doubravka574
45.Poříz Leoš1974 Start Jihlava566
46.Srnec Jan1994 Sokol Židlochovice530
47.Skřivan Jakub1996 TJ Montas Hradec Králové527
48.Haršanyi Michal1974 TJ Slovan Vesec, z.s.526
Myšák Lukáš1989 TJ Astra Zahradní Město, z.s.526
50.Slabý Martin1982 TJ Orlová - Lutyně, z.s.522
51.Holub Lukáš1996 TJ Montas Hradec Králové520
52.Port Jan1972 Super Stars Most504
53.Weinzettl René1991 BK ARION PRAHA494
54.Kožušník David1980 VSK VŠB - TU Ostrava492
55.Dvořák Radim1989 BK Králův Dvůr, z.s.489
56.Stádník Filip1978 SK Prosek Praha488
57.Pokorný Oldřich1996 BaC Kladno487
58.Prokeš Michal1990 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic486
59.Skočdopole Miroslav1979 TJ Sokol Dobruška480
60.Krejsa Jakub1987 TJ Sokol Doubravka478
61.Wsól Lukáš1990 TJ Sokol Polabiny Pardubice444
62.Beran Petr1999 TJ Sokol Křemže430
Pleska Josef1996 BADMINTON FSpS MU, z.s.430
64.Rombald Martin1987 SK Hamr, z.s. 426
65.Tomala Petr1990 TJ Sokol Klimkovice424
66.Macák Jan1999 SK Hamr, z.s. 412
67.Závodný Ondřej1999 TJ Sokol Klimkovice408
68.Plundrich Tomáš1983 USK Plzeň402
69.Samek Jaroslav1984 SK BC Premiera401
Soukup Lukáš1995 BKV Plzeň401
71.Tichý Jakub1997 TJ Montas Hradec Králové400
72.Chaloupka Miloš1988 SK Badminton Tábor, z.s.394
73.Klimaj Jan1979 TJ Jiskra Nejdek, z.s.368
74.Chumchal Martin2002 BK Omega Olomouc, z.s.366
75.Hlavička Miroslav1960 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.354
Sokol Martin1973 SKP Kometa Brno - RS Badminton354
77.Bláha Václav1980 SK Hamr, z.s. 346
78.Budzel Filip1996 TJ Sokol Klimkovice336
Král Ondřej1991 Sokol Židlochovice336
Šplíchal Tomáš1980 SKP Kometa Brno - RS Badminton336
Veverka Tomáš1982 S.K. P.E.M.A. Opava, z.s.336
82.Nesveda Adam1996 TJ Jiskra Nejdek, z.s.328
83.Kavan Pavel1973 SK Badminton Tábor, z.s.326
84.Šilhan Ondřej2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.318
85.Chmelař Roman1986 TJ Montas Hradec Králové310
Kufa Marek1999 TJ Slavoj Český Těšín310
87.Králíček Jan2000 Super Stars Most309
88.Slíva Martin2001 BK Kopřivnice, z.s.308
89.Herout Martin1980 TJ Montas Hradec Králové304
Marek Filip2001 BK TU v Liberci, z.s.304
91.Vitvera Jakub1988 Sokol Radotín Meteor Praha298
92.Urban Michal2001 Badminton Akademie Olomouc, z.s.290
93.Strnad Tomáš2000 TJ Sokol Dobruška282
Tlustý Lukáš1992 TJ Sokol Dobruška282
95.Ehm Adam2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice280
Kukač Jindřich1997 TJ Sokol Křemže280
97.Slíva Jan1999 TJ Sokol Klimkovice272
98.Halfar Jiří1983 TJ Sokol Klimkovice270
99.Jedzok Petr1977 SK UP Olomouc266
Sklář David1993 SK Hamr, z.s. 266
101.Nevečeřal Martin1981 Badminton Proboštov z.s.263
102.Knopp Tomáš1974 SK Jupiter262
103.Mirvald Václav1972 Spartak Chrást250
104.Hynek Tomáš2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.248
105.Kudláček Josef1965 TJ ČZ Strakonice, spolek246
106.Bauer Michael1999 BADMINTON FSpS MU, z.s.244
König Marián1975 SK Žíznivý papoušek badminton244
108.Schoř Marek1972 BK Králův Dvůr, z.s.236
109.Pirtyák Petr1981 TJ Sokol Křemže233
110.Chlubna Jaroslav2001 Badminton Akademie Olomouc, z.s.230
Skála Tomáš1992 TJ Sokol Polabiny Pardubice230
112.Dorazil Milan1988 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.210
Helar Jakub1992 Start Jihlava210
Pham Van Thanh1992 TJ ČZ Strakonice, spolek210
115.Neděla René1980 TJ Montas Hradec Králové208
116.Volf Vojtěch2002 BaC Kladno206
117.Matějka Jan1989 TJ Sokol České Budějovice202
118.Nývlt Jiří1989 TJ Slovan Vesec, z.s.200
119.Blažek Jan2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.194
Holeček Jaroslav1992 BK Králův Dvůr, z.s.194
Kalina Vít1999 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.194
Novotný Robert1978 BaC Kladno194
123.Prudký Ladislav1985 SK BC Premiera192
124.Frýza Ondřej1992 TJ Chropyně180
Matula Marek1973 SK Kuklenská Brno, z.s.180
126.Brychta Jaromír1979 TJ Sokol Doubravka176
Dobrovolný Jan1994 Keramika Chlumčany176
128.Pohanka Tomáš1996 BKV Plzeň169
129.Abraham Tomáš2000 Super Stars Most168
130.Slavík Miroslav1990 TJ Chropyně166
Vajsejtl Jiří2000 TJ Slovan Vesec, z.s.166
132.Sluka Jakub1985 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.165
133.Brázda Tadeáš2002 BC 66 Ivančice164
134.Bocharov Anton1987 SK Prosek Praha156
Broda Ondřej2001 TJ Sokol Klimkovice156
136.Tůma Dalibor1998 BK Kopřivnice, z.s.154
137.Koudelka Michal1971 TJ Sokol Křemže152
138.Bureš Marek1986 TJ Sokol Dobruška150
Fridrich Václav1977 BK Králův Dvůr, z.s.150
Schmied Martin1982 TJ Chropyně150
141.Gregor Radovan1970 TJ Astra Zahradní Město, z.s.138
Grund Michal2001 TJ Sokol Polabiny Pardubice138
Škopek Petr1991 TJ Bílá Hora Plzeň138
144.Kovařík Petr1970 Keramika Chlumčany136
145.Sedláček Tomáš1972 SK Hamr, z.s. 132
146.Mráz Šimon2001 TJ Sokol Doubravka128
Mutl Filip1998 SK Hamr, z.s. 128
148.Jouda Jan1998 TJ Astra Zahradní Město, z.s.125
149.Halsch Pavel1968 VSK VŠV Brno124
Horn Martin1992 SK Hamr, z.s. 124
Pašek Michal1987 SK Jupiter124
152.Lutsak Viktor2000 TJ Jiskra Nejdek, z.s.123
153.Kocian Šimon2002 Badminton Akademie Olomouc, z.s.120
Konupka Jiří1965 BaC Kladno120
Šrámek Adam1998 TJ Chemička Ústí nad Labem120
156.Kostelecký Jan1974 TJ Lanškroun, z.s.114
Plošek Lukáš1987 SK Hamr, z.s. 114
Sonnek Tomáš1993 S.K. P.E.M.A. Opava, z.s.114
Zavadil Petr1983 TJ Chropyně114
160.Benbenek Václav1990 TJ Orlová - Lutyně, z.s.112
Horut Tomáš1991 S.K. P.E.M.A. Opava, z.s.112
Janoušek Petr2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice112
Musil Zdeněk1964 Sokol Radotín Meteor Praha112
164.Přib Zdeněk1994 TJ ČZ Strakonice, spolek108
165.Šemík Vladimír1980 Start Jihlava102
166.Plachta Lukáš1980 TJ Sokol Vodňany100
167.Hrdina Pavel1967 SK UP Olomouc98
168.Suttr Martin1979 Spartak Chrást96
169.Sedláček Filip1998 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.94
170.Chalupa Petr1998 BKV Plzeň92
Zrůna Michal1987 SK Žíznivý papoušek badminton92
172.Bízek Vojtěch2002 BK ARION PRAHA90
173.Brázda Jáchym2001 SK Radonice, z.s.88
Franek Lukáš2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.88
Horák Filip1990 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.88
Vitoš Michal2000 TJ Slavoj Český Těšín88
177.Jenčík Martin1980 BK Králův Dvůr, z.s.86
Musil Jiří1995 TJ ČZ Strakonice, spolek86
Vacek Petr1989 TJ Sokol Doubravka86
Vodička Václav1992 SK Hamr, z.s. 86
181.Říha Michal1978 SKP Kometa Brno - RS Badminton84
182.Szarzec Adam1997 TJ Slavoj Český Těšín80
183.Baloun Marek1991 TJ Slovan Karlovy Vary78
Diviš Jakub2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.78
Günther Robin1985 BK Goram Teplice, z.s.78
Kalbáč Štěpán2002 TJ ČZ Strakonice, spolek78
Kalousek Aleš1977 BC 66 Ivančice78
Krásný Petr1965 BK Králův Dvůr, z.s.78
Legát Vojtěch1996 TJ Sokol Doubravka78
190.Vojta Michal1990 TJ Sokol Vodňany74
191.Egermaier Jiří1982 SK Jupiter72
Mádle Lukáš2001 BK TU v Liberci, z.s.72
193.Smetana Josef1972 TJ ČZ Strakonice, spolek70
194.Bathory Michal1992 SK Prosek Praha68
Neuvirth Jakub1993 Start Jihlava68
196.Multuš Vítězslav1969 SK Badminton Tábor, z.s.56
Siegl Martin2000 TJ Montas Hradec Králové56
198.Koudelka Martin1968 TJ Sokol Křemže52
199.Sklář Vladimír1974 TJ Sokol Křemže50
200.Morávek Michal2002 BaC Kladno48
201.Nevečeřal Lukáš1979 Badminton Proboštov z.s.46
Podivín Václav2000 SK Prosek Praha46
Poříz Vojtěch2003 Start Jihlava46
Reichman Jakub2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.46
Venclů Filip1986 SK UP Olomouc46
Zítka Petr1966 BC Hamry nad Sázavou46
207.Bičan Petr2001 BK Králův Dvůr, z.s.42
Hodek Martin1980 TJ Sokol Polabiny Pardubice42
Kamaryt Miloš1964 TJ Jiskra Nejdek, z.s.42
Kyzlík Kamil1978 SK Hamr, z.s. 42
Mendrek Wojciech1997 TJ Slavoj Český Těšín42
Nahrebecki Dariusz1971 SKP Kometa Brno - RS Badminton42
Paseka Daniel1998 BADMINTON FSpS MU, z.s.42
Prek Šimon2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.42
Sáňka Miloslav1974 SKP Kometa Brno - RS Badminton42
Sára Zdeněk1983 SK BC Premiera42
Štefek Jakub2001 Kabal team Karviná42
Tichý Štěpán 2001 Badminton VK Aš42
Viest Michal1996 TJ Sokol Plesná42
Vodička Karel1974 BK Králův Dvůr, z.s.42
Zelinka Daniel2002 SK Prosek Praha42
222.Fröhlich Jaroslav1976 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.40
Haring Miroslav1993 BK TU v Liberci, z.s.40
Karas Milan1987 TJ Sokol Doubravka40
Panoš Martin1974 BK TU v Liberci, z.s.40
226.Takáč Roman1980 Keramika Chlumčany38
227.Chaloupka Miloš1961 SK Badminton Tábor, z.s.36
228.Dvořák Vojtěch2000 BaC Kladno32
Kural Martin1999 USK Plzeň32
230.Pavlis Michael1993 TJ Sokol Vodňany30
231.Holeček Jiří1955 TJ Sokol Křemže28
Steinbauer Petr1985 TJ Sokol Křemže28
233.Nečas Pavel1975 TJ Sokol Vodňany26
Vítek Radek1985 SK Hamr, z.s. 26
235.Maršík Pavel1972 SK Badminton Tábor, z.s.22
Voráč Přemysl1961 TJ Bílá Hora Plzeň22
237.Hazuka Libor1973 TJ Sokol Vodňany18
238.Twardzik Adam2001 Super Stars Most16
Vaněk David1992 Badminton Akademie Olomouc, z.s.16
240.Dušek Richard1973 TJ Bílá Hora Plzeň14
Pelc Simeon1998 BK 93 Hořovice14
242.Černík Tomáš2001 TJ Sokol Klimkovice13
Nešetřil Michal1974 TJ Sokol Klimkovice13
244.Dvořák Daniel2000 BK Králův Dvůr, z.s.12
Kozák Josef2000 TJ Jiskra Nejdek, z.s.12
Kubík Jiří1977 SK Jupiter12
Valter Ondřej1999 BK Goram Teplice, z.s.12
248.Tichý Michal1987 TJ ČZ Strakonice, spolek10
1.Tomalová Kateřina1992 TJ Sokol KlimkoviceWR116
2.Pavelková Zuzana1992 SK Badminton Přerov, z.s.WR145
3.Švábíková Tereza2000 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.WR186
4.Milová Sabina1997 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.WR227
5.Zuzáková Kateřina2002 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.3277
6.Legátová Anna1998 TJ Sokol Doubravka3088
7.Klusoňová Zuzana1993 TJ Astra Zahradní Město, z.s.3016
8.Koldová Veronika1994 Super Stars Most2896
9.Budzelová Dominika1998 TJ Sokol Klimkovice2696
10.Dobiášová Veronika1999 Super Stars Most2608
11.Adámková Jana2001 BK 93 Hořovice2416
12.Krpatová Pavlína1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice2264
13.Lajdová Magdaléna1997 TJ Astra Zahradní Město, z.s.2256
14.Kubečková Veronika1999 TJ Sokol Dobruška2048
15.Myšáková Michaela1995 TJ Astra Zahradní Město, z.s.2008
16.Nováčková Anežka1999 USK Plzeň2000
17.Mikelová Kateřina2002 Sokol Radotín Meteor Praha1573
18.Kobyláková Tereza2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1448
19.Janošová Petra2000 SK Hamr, z.s. 1328
Zychová Ivana1996 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1328
21.Bártová Rozálie2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice1224
22.Ondrášková Valerie1992 Super Stars Most1095
23.Čiháková Veronika2001 BaC Kladno1092
24.Šilhavá Radka2002 SK Hamr, z.s. 1090
25.Königsmarková Soňa1985 TJ Bílá Hora Plzeň1070
26.Němcová Nela2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.1045
27.Hadáčková Bára2001 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1000
28.Weinerová Tereza2000 SKP Kometa Brno - RS Badminton926
29.Krpatová Lucie2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice899
30.Hánová Renata1986 VSK VŠB - TU Ostrava880
Strnadová Iveta2000 TJ Sokol Dobruška880
32.Zdražilová Kristína1999 Sokol Radotín Meteor Praha856
33.Kelnarová Eliška1997 BK Kopřivnice, z.s.852
34.Růžička Marcela1990 TJ Jiskra Nejdek, z.s.793
35.Otáhalová Barbora2001 Sokol Židlochovice788
36.Chumchalová Tereza1999 BK Omega Olomouc, z.s.760
Zelinková Michaela1998 SK Prosek Praha760
38.Trnkalová Karolína1997 SK Badminton Přerov, z.s.730
39.Srncová Veronika1999 Sokol Židlochovice727
40.Skuhrová Aneta1999 Super Stars Most696
41.Krejčová Lucie1994 BK Králův Dvůr, z.s.662
42.Smejkalová Dita1974 SK Jupiter630
43.Štroblová Vendula1999 Super Stars Most597
44.Vlášková Šárka2000 SK Prosek Praha576
45.Frischová Kateřina1999 TJ Sokol Klimkovice558
46.Chmelíčková Kateřina1984 BKV Plzeň554
47.Závodná Adéla2001 TJ Sokol Klimkovice532
48.Šmídová Martina2002 BKV Plzeň524
49.Koukalová Dominika1988 BK 93 Hořovice520
50.Husarová Eva1990 TJ Slavoj Český Těšín508
51.Bláhová Zuzana1996 TJ Sokol Klimkovice504
Fukalová Beata2000 TJ Slavoj Český Těšín504
53.Foukalová Iva2001 TJ Slovan Vesec, z.s.498
54.Škarková Anna2000 BK Kopřivnice, z.s.485
55.Pořízová Radka1977 Start Jihlava482
56.Kempfová Kristýna1992 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic474
57.Smejkalová Eliška1996 TJ Sokol Dobruška470
58.Matoušková Zuzana2000 TJ Sokol Křemže461
59.Dufková Monika1999 BaC Kladno454
60.Kubová Nikola2000 Badminton Sharks Brno, z.s.452
61.Kabátová Klára2001 Keramika Chlumčany428
62.Havlová Jana1991 SKP Kometa Brno - RS Badminton426
63.Zuzáková Adéla1999 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.419
64.Chlebníčková Hana1997 Badminton Akademie Olomouc, z.s.400
65.Zachová Adéla2001 Start Jihlava398
66.Žwaková Jana1993 TJ Orlová - Lutyně, z.s.368
67.Holečková Tereza1996 Sokol Radotín Meteor Praha366
68.Vocelková Anna1994 USK Plzeň358
69.Tichá Barbora2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.344
70.Suská Magdalena1988 TJ ČZ Strakonice, spolek342
71.Palínková Barbora1992 SK BC Premiera338
72.Matějková Lucie1992 TJ Sokol České Budějovice326
73.Kubečková Tereza2000 TJ Sokol Dobruška320
74.Mikezová Ilona1999 TJ Slovan Vesec, z.s.316
75.Moravcová Michaela2000 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.304
76.Jedzoková Kateřina1975 SK UP Olomouc298
77.Weberová Martina1987 TJ Sokol Křemže282
78.Grenčíková Lucia1996 USK Plzeň280
Hofmanová Petra1990 TJ Sokol Dobruška280
Peruňská Alžběta2000 BK TU v Liberci, z.s.280
81.Kudláčková Veronika1995 TJ ČZ Strakonice, spolek278
82.Panochová Jana1997 TJ Astra Zahradní Město, z.s.264
83.Horová Eva2001 TJ Bílá Hora Plzeň262
84.Procházková Kateřina1999 BK TU v Liberci, z.s.252
85.Brejchová Adéla2002 TJ Sokol Nový Knín246
86.Klailová Patricie2002 BK ARION PRAHA236
Raditsch Tereza1990 Badminton Proboštov z.s.236
88.Mikšátková Barbora1997 SKP Kometa Brno - RS Badminton233
89.Červenková Tereza2000 TJ Sokol Klimkovice232
90.Hlavatá Michaela1994 SK Hamr, z.s. 224
91.Peterková Denisa1995 TJ ČZ Strakonice, spolek222
92.Budíková Barbora1999 BK Omega Olomouc, z.s.214
93.Kolářová Lucie1993 TJ Sokol Doubravka205
94.Hlušičková Nicole2001 TJ Bílá Hora Plzeň200
95.Koudelková Lucie2002 TJ Sokol Křemže195
96.Sklářová Eva1980 TJ ČZ Strakonice, spolek175
97.Mikulášková Eliška1993 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.158
98.Svobodová Lenka1999 BK Goram Teplice, z.s.156
99.Schořová Adéla2003 BK Králův Dvůr, z.s.152
Zelenková Adéla1987 USK Plzeň152
101.Lengálová Magda1982 TJ Chropyně150
102.Šlégrová Lucie1999 Badminton Akademie Olomouc, z.s.146
103.Belyaeva Victoria1981 SK Hamr, z.s. 144
104.Valentová Kateřina2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice139
105.Šamalová Kateřina1993 TJ Sokol České Budějovice138
106.Turenová Jolana1988 SK BC Premiera128
107.Dragounová Eva1991 Badminton Proboštov z.s.125
Klapalová Adéla2003 BC 66 Ivančice125
109.Pazderová Vendula2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.123
110.Jančatová Marta1995 TJ Sokol Klimkovice120
Srpová Kateřina1994 BK Goram Teplice, z.s.120
112.Hándlová Veronika1998 BC 66 Ivančice114
Viktorová Barbora2003 TJ Sokol Doubravka114
114.Čížková Hana1987 TJ Sokol Vodňany112
Fantová Dominika Eva2001 BK TJ Baník Most112
Nečasová Jitka1984 SK Brno Slatina, z.s.112
117.Adamcová Dominika2001 Badminton Akademie Olomouc, z.s.110
Košťálová Klára2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.110
Srbová Adéla2000 BaC Kladno110
120.Tomášková Kateřina1997 TJ Astra Zahradní Město, z.s.102
121.Kyzlíková Veronika1983 SK Hamr, z.s. 92
122.Purdešová Barbora1984 TJ Chropyně90
123.Otisková Hana2001 TJ Sokol Klimkovice88
124.Líbalová Šárka2002 TJ Slovan Vesec, z.s.86
Šmídová Kateřina1985 TJ Orlová - Lutyně, z.s.86
126.Kmoníčková Lenka2001 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.84
Schořová Sonja2000 BK Králův Dvůr, z.s.84
128.Bílková Jana1984 BK TU v Liberci, z.s.80
129.Korábová Barbora2002 TJ Agrotec Hustopeče78
Mitrovská Adéla2001 BK ARION PRAHA78
Rombaldová Martina1987 SK Hamr, z.s. 78
Slatinská Zuzana1991 BK TU v Liberci, z.s.78
Syrovátková Šárka2002 SKP Kometa Brno - RS Badminton78
134.Basáková Karin1992 TJ Bílá Hora Plzeň76
135.Bláhová Barbara1975 SK Jupiter70
136.Sládková Veronika1989 TJ Chropyně66
137.Vaňousová Radka1978 SK Badminton Tábor, z.s.62
138.Polívková Eliška1998 USK Plzeň59
139.Kubschová Gabriela2000 Badminton Akademie Olomouc, z.s.56
140.Růžičková Marie2003 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.46
Štefulíková Hanka2003 BC 66 Ivančice46
Zbončáková Lenka1987 VSK VŠB - TU Ostrava46
Zitková Nicola2003 BC Hamry nad Sázavou46
144.Benešová Michaela2000 TJ Bílá Hora Plzeň44
145.Hromková Veronika1984 SK BC Premiera42
Jedličková Tereza2000 BK Goram Teplice, z.s.42
Krásná Zuzana1979 BK Králův Dvůr, z.s.42
148.Bouberlová Tereza2002 TJ Sokol Vodňany40
Dokoupilová Helena1982 SK Jupiter40
150.Čarková Markéta1978 TJ ČZ Strakonice, spolek38
Motejlová Marie1981 TJ Sokol Křemže38
152.Půbalová Kristýna2001 TJ ČZ Strakonice, spolek36
153.Bačová Barbora1997 TJ Sokol Vodňany32
154.Šplíchalová Lisa1982 SKP Kometa Brno - RS Badminton30
155.Martínková Karolína1999 BKV Plzeň26
156.Maršíková Anna Marie2002 SK Badminton Tábor, z.s.22
Pučelíková Radka1977 SK Jupiter22
158.Petrušková Klára2003 TJ Sokol Klimkovice13
1.Bášová Alžběta1993 TJ Montas Hradec KrálovéWR87
Fuchsová Michaela1999 TJ Montas Hradec KrálovéWR87
3.Švábíková Tereza2000 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.WR110
Tomalová Kateřina1992 TJ Sokol KlimkoviceWR110
5.Milisová Hana1980 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.4704
6.Šikalová Denisa1997 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.4672
7.Maixnerová Eliška1990 TJ Astra Zahradní Město, z.s.4224
8.Lajdová Magdaléna1997 TJ Astra Zahradní Město, z.s.3912
9.Kurzová Dominika1995 TJ Astra Zahradní Město, z.s.3472
10.Krpatová Lucie2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice3336
11.Zychová Ivana1996 TJ Astra Zahradní Město, z.s.3256
12.Ausbergerová Berta1999 SK Prosek Praha2896
13.Zuzáková Kateřina2002 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.2861
14.Zelinková Michaela1998 SK Prosek Praha2584
15.Krpatová Pavlína1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice2416
16.Jeřichová Zuzana1993 TJ Sokol Doubravka2336
17.Slatinská Jana1998 BK TU v Liberci, z.s.2192
18.Koldová Veronika1994 Super Stars Most2160
19.Krejčová Lucie1994 BK Králův Dvůr, z.s.2144
20.Lodrová Nikol1986 USK Plzeň1917
21.Krocová Martina1988 Super Stars Most1872
22.Bártová Rozálie2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice1840
23.Ondrášková Valerie1992 Super Stars Most1837
24.Janošová Petra2000 SK Hamr, z.s. 1752
25.Šilhavá Radka2002 SK Hamr, z.s. 1728
26.Kobyláková Tereza2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1701
27.Srncová Veronika1999 Sokol Židlochovice1688
28.Legátová Anna1998 TJ Sokol Doubravka1656
29.Myšáková Michaela1995 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1629
30.Kubečková Veronika1999 TJ Sokol Dobruška1568
31.Budzelová Dominika1998 TJ Sokol Klimkovice1560
32.Hofmanová Petra1990 TJ Sokol Dobruška1544
Křížková Šárka1990 TJ Sokol Dobruška1544
34.Kelnarová Eliška1997 BK Kopřivnice, z.s.1509
35.Matoušková Zuzana2000 TJ Sokol Křemže1381
36.Dobiášová Veronika1999 Super Stars Most1368
37.Moravcová Michaela2000 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.1354
38.Strnadová Iveta2000 TJ Sokol Dobruška1328
39.Sklářová Eva1980 TJ ČZ Strakonice, spolek1311
40.Königsmarková Soňa1985 TJ Bílá Hora Plzeň1310
41.Nejedlová Jana1989 BK TU v Liberci, z.s.1280
42.Klusoňová Zuzana1993 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1232
43.Weinerová Tereza2000 SKP Kometa Brno - RS Badminton1198
44.Srbová Adéla2000 BaC Kladno1182
45.Bláhová Zuzana1996 TJ Sokol Klimkovice1164
Trnkalová Karolína1997 SK Badminton Přerov, z.s.1164
47.Vocelková Anna1994 USK Plzeň1162
48.Vlášková Šárka2000 SK Prosek Praha1154
49.Benešová Jitka1996 SK Prosek Praha1150
50.Chmelíčková Kateřina1984 BKV Plzeň1130
51.Husarová Eva1990 TJ Slavoj Český Těšín1118
52.Sonnková Valentýna2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1077
53.Mikelová Kateřina2002 Sokol Radotín Meteor Praha1005
54.Hadáčková Bára2001 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1000
55.Skuhrová Aneta1999 Super Stars Most992
Štroblová Vendula1999 Super Stars Most992
57.Chumchalová Tereza1999 BK Omega Olomouc, z.s.974
58.Čiháková Veronika2001 BaC Kladno971
59.Foukalová Iva2001 TJ Slovan Vesec, z.s.959
60.Němcová Nela2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.957
61.Frischová Kateřina1999 TJ Sokol Klimkovice902
62.Holečková Tereza1996 Sokol Radotín Meteor Praha854
Zimmerová Adéla1992 Sokol Radotín Meteor Praha854
64.Dušková Natálie1995 SK Hamr, z.s. 819
65.Hlavatá Michaela1994 SK Hamr, z.s. 806
66.Fukalová Beata2000 TJ Slavoj Český Těšín786
67.Kubečková Tereza2000 TJ Sokol Dobruška736
68.Musilová Hana1982 Sokol Radotín Meteor Praha728
69.Dufková Monika1999 BaC Kladno724
70.Mikezová Ilona1999 TJ Slovan Vesec, z.s.696
71.Otáhalová Barbora2001 Sokol Židlochovice673
72.Zdražilová Kristína1999 Sokol Radotín Meteor Praha636
73.Smejkalová Dita1974 SK Jupiter630
74.Červenková Tereza2000 TJ Sokol Klimkovice624
75.Kempfová Kristýna1992 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic616
76.Kykalová Kateřina1993 SK Prosek Praha604
77.Závodná Adéla2001 TJ Sokol Klimkovice600
78.Budíková Barbora1999 BK Omega Olomouc, z.s.590
79.Karlíková Katka1979 BK Králův Dvůr, z.s.566
Smejkalová Eliška1996 TJ Sokol Dobruška566
81.Škarková Anna2000 BK Kopřivnice, z.s.560
82.Tröstlová Daniela1988 Start Jihlava545
Zachová Adéla2001 Start Jihlava545
84.Tichá Barbora2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.536
85.Chlebníčková Hana1997 Badminton Akademie Olomouc, z.s.520
Peruňská Alžběta2000 BK TU v Liberci, z.s.520
Titěrová Eva1981 Sokol Radotín Meteor Praha520
88.Pořízová Radka1977 Start Jihlava494
89.Růžička Marcela1990 TJ Jiskra Nejdek, z.s.452
90.Zuzáková Adéla1999 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.445
91.Kudláčková Veronika1995 TJ ČZ Strakonice, spolek435
92.Havlová Jana1991 SKP Kometa Brno - RS Badminton432
93.Kubová Nikola2000 Badminton Sharks Brno, z.s.407
94.Kmoníčková Lenka2001 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.366
Matějková Lucie1992 TJ Sokol České Budějovice366
Palínková Barbora1992 SK BC Premiera366
Petrušková Klára2003 TJ Sokol Klimkovice366
98.Bláhová Barbara1975 SK Jupiter358
99.Belyaeva Victoria1981 SK Hamr, z.s. 356
100.Šmídová Martina2002 BKV Plzeň349
101.Kabátová Klára2001 Keramika Chlumčany342
102.Horová Eva2001 TJ Bílá Hora Plzeň340
Šlégrová Lucie1999 Badminton Akademie Olomouc, z.s.340
104.Pazderová Vendula2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.328
105.Weberová Martina1987 TJ Sokol Křemže318
106.Klailová Patricie2002 BK ARION PRAHA316
107.Nečasová Jitka1984 SK Brno Slatina, z.s.302
108.Panochová Jana1997 TJ Astra Zahradní Město, z.s.300
109.Brejchová Adéla2002 TJ Sokol Nový Knín294
Peterková Denisa1995 TJ ČZ Strakonice, spolek294
111.Koudelková Lucie2002 TJ Sokol Křemže281
112.Bílková Jana1984 BK TU v Liberci, z.s.280
Christlová Romana1975 BK TU v Liberci, z.s.280
Kusá Lída2002 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.280
115.Suská Magdalena1988 TJ ČZ Strakonice, spolek277
116.Bejdáková Kateřina1999 Badminton Akademie Olomouc, z.s.276
117.Davidová Marika1997 TJ Sokol Klimkovice275
118.Procházková Kateřina1999 BK TU v Liberci, z.s.267
119.Nováčková Anežka1999 USK Plzeň240
Schořová Sonja2000 BK Králův Dvůr, z.s.240
Sedláčková Hana1985 SK Hamr, z.s. 240
122.Adamcová Dominika2001 Badminton Akademie Olomouc, z.s.234
123.Benešová Michaela2000 TJ Bílá Hora Plzeň220
124.Nedělová Pavla1983 TJ Montas Hradec Králové208
Žwaková Jana1993 TJ Orlová - Lutyně, z.s.208
126.Mikšátková Barbora1997 SKP Kometa Brno - RS Badminton203
Řehořová Miroslava1994 BaC Kladno203
128.Fantová Dominika Eva2001 BK TJ Baník Most192
Srpová Kateřina1994 BK Goram Teplice, z.s.192
130.Košťálová Klára2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.190
Ostrá Veronika1996 TJ Sokol Dobruška190
Sahánková Ivana1990 TJ Montas Hradec Králové190
133.Brožkovcová Veronika1999 Super Stars Most187
134.Kolářová Lucie1993 TJ Sokol Doubravka179
135.Čížková Hana1987 TJ Sokol Vodňany152
Valentová Kateřina2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice152
137.Lengálová Magda1982 TJ Chropyně150
Purdešová Barbora1984 TJ Chropyně150
139.Brychtová Iva1986 TJ Sokol Doubravka148
140.Křížová Monika1972 TJ Bílá Hora Plzeň146
Lanzendorfová Olina1969 TJ Bílá Hora Plzeň146
142.Dokoupilová Helena1982 SK Jupiter138
Hončíková Hana1979 BaC Kladno138
Horáková Andrea1988 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.138
Nezvalová Jana1988 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.138
146.Kykalová Dana1971 SK Prosek Praha126
147.Herčíková Linda1990 SK Hamr, z.s. 125
Hořínková Soňa2003 TJ Slovan Vesec, z.s.125
Líbalová Šárka2002 TJ Slovan Vesec, z.s.125
Řehořová Veronika1998 BaC Kladno125
Šmídová Kateřina1985 TJ Orlová - Lutyně, z.s.125
152.Hlušičková Nicole2001 TJ Bílá Hora Plzeň124
153.Ciróková Lenka1970 BC 66 Ivančice114
Hromková Veronika1984 SK BC Premiera114
Kolovrátníková Jolana1998 TJ Sokol Doubravka114
Nešpůrková Dagmar1982 BC 66 Ivančice114
Slatinská Zuzana1991 BK TU v Liberci, z.s.114
Šplíchalová Lisa1982 SKP Kometa Brno - RS Badminton114
Syrovátková Šárka2002 SKP Kometa Brno - RS Badminton114
160.Kocourková Zuzana1983 TJ Montas Hradec Králové112
161.Šamalová Kateřina1993 TJ Sokol České Budějovice102
Sládková Veronika1989 TJ Chropyně102
Tomášková Kateřina1997 TJ Astra Zahradní Město, z.s.102
164.Basáková Karin1992 TJ Bílá Hora Plzeň92
Uhlířová Tereza1993 TJ Bílá Hora Plzeň92
166.Jochovičová Irena1998 BK ARION PRAHA90
Mitrovská Adéla2001 BK ARION PRAHA90
Novotná Eliška1999 TJ Astra Zahradní Město, z.s.90
169.Dragounová Eva1991 Badminton Proboštov z.s.86
Klapalová Adéla2003 BC 66 Ivančice86
Mikulášková Eliška1993 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.86
Nováková Lenka1996 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.86
Otisková Hana2001 TJ Sokol Klimkovice86
Raditsch Tereza1990 Badminton Proboštov z.s.86
Rombaldová Martina1987 SK Hamr, z.s. 86
Štefulíková Hanka2003 BC 66 Ivančice86
Zbončáková Lenka1987 VSK VŠB - TU Ostrava86
178.Hándlová Veronika1998 BC 66 Ivančice78
Jedzoková Kateřina1975 SK UP Olomouc78
Korábová Barbora2002 TJ Agrotec Hustopeče78
Korábová Halka1976 TJ Agrotec Hustopeče78
Krásná Zuzana1979 BK Králův Dvůr, z.s.78
Kubschová Gabriela2000 Badminton Akademie Olomouc, z.s.78
Kyzlíková Veronika1983 SK Hamr, z.s. 78
Vacková Martina1988 BK Králův Dvůr, z.s.78
Vítková Adéla1992 Start Jihlava78
187.Polívková Eliška1998 USK Plzeň73
Zelenková Adéla1987 USK Plzeň73
189.Půbalová Kristýna2001 TJ ČZ Strakonice, spolek56
190.Čarková Markéta1978 TJ ČZ Strakonice, spolek50
191.Beranová Štěpánka1973 SK Jupiter46
Motejlová Marie1981 TJ Sokol Křemže46
193.Krausová Zlatka1973 Keramika Chlumčany42
Suchá Jitka2002 Badminton VK Aš42
Svobodová Lenka1999 BK Goram Teplice, z.s.42
196.Maršíková Anna Marie2002 SK Badminton Tábor, z.s.34
Vaňousová Radka1978 SK Badminton Tábor, z.s.34
198.Bačová Barbora1997 TJ Sokol Vodňany26
1.Bášová Alžběta1993 TJ Montas Hradec KrálovéWR78
2.Šikalová Denisa1997 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.4752
3.Milisová Hana1980 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.4544
4.Kurzová Dominika1995 TJ Astra Zahradní Město, z.s.3560
5.Ausbergerová Berta1999 SK Prosek Praha2896
6.Krocová Martina1988 Super Stars Most2584
7.Lajdová Magdaléna1997 TJ Astra Zahradní Město, z.s.2136
8.Srncová Veronika1999 Sokol Židlochovice2040
9.Krpatová Lucie2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice1912
10.Milová Sabina1997 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1904
11.Zychová Ivana1996 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1816
12.Klusoňová Zuzana1993 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1696
13.Slatinská Jana1998 BK TU v Liberci, z.s.1648
14.Fuchsová Michaela1999 TJ Montas Hradec Králové1616
15.Maixnerová Eliška1990 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1496
16.Koldová Veronika1994 Super Stars Most1352
17.Königsmarková Soňa1985 TJ Bílá Hora Plzeň1270
18.Benešová Jitka1996 SK Prosek Praha1218
19.Krejčová Lucie1994 BK Králův Dvůr, z.s.1184
20.Zdražilová Kristína1999 Sokol Radotín Meteor Praha1156
21.Krpatová Pavlína1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice1049
22.Nejedlová Jana1989 BK TU v Liberci, z.s.1040
23.Kubečková Veronika1999 TJ Sokol Dobruška1034
24.Jeřichová Zuzana1993 TJ Sokol Doubravka960
25.Kelnarová Eliška1997 BK Kopřivnice, z.s.894
26.Křížková Šárka1990 TJ Sokol Dobruška856
27.Šilhavá Radka2002 SK Hamr, z.s. 836
28.Srbová Adéla2000 BaC Kladno805
29.Sonnková Valentýna2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.797
30.Chmelíčková Kateřina1984 BKV Plzeň794
31.Kobyláková Tereza2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.789
Tomalová Kateřina1992 TJ Sokol Klimkovice789
33.Nováčková Anežka1999 USK Plzeň784
34.Myšáková Michaela1995 TJ Astra Zahradní Město, z.s.766
35.Němcová Nela2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.750
36.Bláhová Zuzana1996 TJ Sokol Klimkovice735
37.Ondrášková Valerie1992 Super Stars Most722
38.Weinerová Tereza2000 SKP Kometa Brno - RS Badminton718
39.Foukalová Iva2001 TJ Slovan Vesec, z.s.699
40.Budzelová Dominika1998 TJ Sokol Klimkovice672
41.Zelinková Michaela1998 SK Prosek Praha655
42.Holečková Tereza1996 Sokol Radotín Meteor Praha654
Smejkalová Dita1974 SK Jupiter654
44.Strnadová Iveta2000 TJ Sokol Dobruška642
45.Čiháková Veronika2001 BaC Kladno632
46.Vocelková Anna1994 USK Plzeň628
47.Matoušková Zuzana2000 TJ Sokol Křemže605
48.Moravcová Michaela2000 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.603
49.Mikelová Kateřina2002 Sokol Radotín Meteor Praha584
50.Legátová Anna1998 TJ Sokol Doubravka575
51.Hánová Renata1986 VSK VŠB - TU Ostrava566
52.Bártová Rozálie2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice551
53.Otáhalová Barbora2001 Sokol Židlochovice548
54.Zimmerová Adéla1992 Sokol Radotín Meteor Praha526
55.Chumchalová Tereza1999 BK Omega Olomouc, z.s.508
56.Smejkalová Eliška1996 TJ Sokol Dobruška498
57.Trnkalová Karolína1997 SK Badminton Přerov, z.s.492
58.Karlíková Katka1979 BK Králův Dvůr, z.s.489
59.Husarová Eva1990 TJ Slavoj Český Těšín474
60.Kykalová Kateřina1993 SK Prosek Praha472
61.Tröstlová Daniela1988 Start Jihlava466
62.Frischová Kateřina1999 TJ Sokol Klimkovice462
63.Závodná Adéla2001 TJ Sokol Klimkovice454
64.Kempfová Kristýna1992 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic422
65.Pořízová Radka1977 Start Jihlava418
66.Janošová Petra2000 SK Hamr, z.s. 412
67.Kubečková Tereza2000 TJ Sokol Dobruška400
68.Budíková Barbora1999 BK Omega Olomouc, z.s.398
69.Chlebníčková Hana1997 Badminton Akademie Olomouc, z.s.388
70.Růžička Marcela1990 TJ Jiskra Nejdek, z.s.382
Sahánková Ivana1990 TJ Montas Hradec Králové382
72.Nezvalová Jana1988 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.380
73.Vlášková Šárka2000 SK Prosek Praha356
74.Suská Magdalena1988 TJ ČZ Strakonice, spolek354
75.Belyaeva Victoria1981 SK Hamr, z.s. 350
76.Procházková Kateřina1999 BK TU v Liberci, z.s.344
77.Švábíková Tereza2000 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.336
78.Palínková Barbora1992 SK BC Premiera326
79.Dušková Natálie1995 SK Hamr, z.s. 320
80.Turenová Jolana1988 SK BC Premiera317
81.Davidová Marika1997 TJ Sokol Klimkovice314
82.Červenková Tereza2000 TJ Sokol Klimkovice312
83.Fukalová Beata2000 TJ Slavoj Český Těšín310
84.Kudláčková Veronika1995 TJ ČZ Strakonice, spolek298
85.Kubová Nikola2000 Badminton Sharks Brno, z.s.286
86.Štroblová Vendula1999 Super Stars Most285
87.Dufková Monika1999 BaC Kladno272
88.Mikulášková Eliška1993 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.268
89.Hlavatá Michaela1994 SK Hamr, z.s. 266
90.Mikezová Ilona1999 TJ Slovan Vesec, z.s.264
91.Janáčková Iva1989 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.261
92.Jedzoková Kateřina1975 SK UP Olomouc250
Křížová Monika1972 TJ Bílá Hora Plzeň250
94.Havlová Jana1991 SKP Kometa Brno - RS Badminton246
95.Nečasová Jitka1984 SK Brno Slatina, z.s.238
96.Tichá Barbora2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.236
97.Horová Eva2001 TJ Bílá Hora Plzeň226
Sedláčková Hana1985 SK Hamr, z.s. 226
99.Matějková Lucie1992 TJ Sokol České Budějovice216
100.Zachová Adéla2001 Start Jihlava214
101.Adámková Jana2001 BK 93 Hořovice208
Nedělová Pavla1983 TJ Montas Hradec Králové208
Žwaková Jana1993 TJ Orlová - Lutyně, z.s.208
104.Sklářová Eva1980 TJ ČZ Strakonice, spolek202
105.Kmoníčková Lenka2001 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.198
106.Jančatová Marta1995 TJ Sokol Klimkovice192
107.Raditsch Tereza1990 Badminton Proboštov z.s.184
108.Peterková Denisa1995 TJ ČZ Strakonice, spolek178
109.Brychtová Iva1986 TJ Sokol Doubravka176
Kabátová Klára2001 Keramika Chlumčany176
111.Šmídová Martina2002 BKV Plzeň169
112.Skuhrová Aneta1999 Super Stars Most168
113.Dvořáčková Veronika1977 SK Žíznivý papoušek badminton165
114.Mikšátková Barbora1997 SKP Kometa Brno - RS Badminton162
Weberová Martina1987 TJ Sokol Křemže162
116.Srpová Kateřina1994 BK Goram Teplice, z.s.152
117.Lengálová Magda1982 TJ Chropyně150
118.Koudelková Lucie2002 TJ Sokol Křemže148
119.Bejdáková Kateřina1999 Badminton Akademie Olomouc, z.s.140
120.Purdešová Barbora1984 TJ Chropyně138
Šamalová Kateřina1993 TJ Sokol České Budějovice138
122.Šlégrová Lucie1999 Badminton Akademie Olomouc, z.s.134
123.Řehořová Miroslava1994 BaC Kladno128
124.Dragounová Eva1991 Badminton Proboštov z.s.125
125.Rombaldová Martina1987 SK Hamr, z.s. 124
126.Pazderová Vendula2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.123
127.Lanzendorfová Olina1969 TJ Bílá Hora Plzeň116
128.Randulová Natálie2000 BC Badmen Brno114
Veselá Veronika2003 TJ Lanškroun, z.s.114
130.Musilová Hana1982 Sokol Radotín Meteor Praha112
131.Ostrá Veronika1996 TJ Sokol Dobruška110
132.Dokoupilová Helena1982 SK Jupiter104
133.Brejchová Adéla2002 TJ Sokol Nový Knín102
134.Čížková Hana1987 TJ Sokol Vodňany100
135.Hofmanová Petra1990 TJ Sokol Dobruška96
Voráčková Lenka1981 Spartak Chrást96
137.Hlušičková Nicole2001 TJ Bílá Hora Plzeň92
Martínková Karolína1999 BKV Plzeň92
Možnarová Tereza1990 SK Žíznivý papoušek badminton92
Vaňousová Radka1978 SK Badminton Tábor, z.s.92
141.Bláhová Barbara1975 SK Jupiter90
Svobodová Lenka1999 BK Goram Teplice, z.s.90
143.Horáková Andrea1988 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.88
Königová Alena1977 SK Žíznivý papoušek badminton88
145.Herčíková Linda1990 SK Hamr, z.s. 86
Hořínková Soňa2003 TJ Slovan Vesec, z.s.86
Klapalová Adéla2003 BC 66 Ivančice86
Kolářová Lucie1993 TJ Sokol Doubravka86
Petrušková Klára2003 TJ Sokol Klimkovice86
Řehořová Veronika1998 BaC Kladno86
Zelenková Adéla1987 USK Plzeň86
152.Schořová Sonja2000 BK Králův Dvůr, z.s.84
153.Schořová Adéla2003 BK Králův Dvůr, z.s.80
154.Korábová Barbora2002 TJ Agrotec Hustopeče78
Mitrovská Adéla2001 BK ARION PRAHA78
Panochová Jana1997 TJ Astra Zahradní Město, z.s.78
Štefulíková Eva1977 BC 66 Ivančice78
Syrovátková Šárka2002 SKP Kometa Brno - RS Badminton78
Tomášková Kateřina1997 TJ Astra Zahradní Město, z.s.78
Viktorová Barbora2003 TJ Sokol Doubravka78
161.Košťálová Klára2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.74
162.Adamcová Dominika2001 Badminton Akademie Olomouc, z.s.68
Bathory Karolína1994 SK Prosek Praha68
Vítková Adéla1992 Start Jihlava68
165.Bačová Barbora1997 TJ Sokol Vodňany64
166.Kubschová Gabriela2000 Badminton Akademie Olomouc, z.s.56
Kyzlíková Veronika1983 SK Hamr, z.s. 56
168.Otisková Hana2001 TJ Sokol Klimkovice55
169.Půbalová Kristýna2001 TJ ČZ Strakonice, spolek48
170.Basáková Karin1992 TJ Bílá Hora Plzeň46
Beranová Štěpánka1973 SK Jupiter46
Gryčová Jana1990 SK Brno Slatina, z.s.46
Kolovrátníková Jolana1998 TJ Sokol Doubravka46
Líbalová Šárka2002 TJ Slovan Vesec, z.s.46
Melíšková Karolína2002 Sokol Radotín Meteor Praha46
Polívková Eliška1998 USK Plzeň46
Škarková Anna2000 BK Kopřivnice, z.s.46
Štefulíková Hanka2003 BC 66 Ivančice46
Zitková Nicola2003 BC Hamry nad Sázavou46
180.Hromková Veronika1984 SK BC Premiera42
Jedličková Tereza2000 BK Goram Teplice, z.s.42
Jochovičová Irena1998 BK ARION PRAHA42
Klailová Patricie2002 BK ARION PRAHA42
Korábová Halka1976 TJ Agrotec Hustopeče42
Krásná Zuzana1979 BK Králův Dvůr, z.s.42
Novotná Eliška1999 TJ Astra Zahradní Město, z.s.42
Sládková Veronika1989 TJ Chropyně42
Slatinská Zuzana1991 BK TU v Liberci, z.s.42
Soustružníková Markéta2000 SK Radonice, z.s.42
Šplíchalová Lisa1982 SKP Kometa Brno - RS Badminton42
191.Bílková Jana1984 BK TU v Liberci, z.s.40
Kusá Lída2002 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.40
193.Čarková Markéta1978 TJ ČZ Strakonice, spolek38
Krausová Zlatka1973 Keramika Chlumčany38
Kutáková Hana1973 TJ Bílá Hora Plzeň38
196.Benešová Michaela2000 TJ Bílá Hora Plzeň37
197.Fantová Dominika Eva2001 BK TJ Baník Most32
Kocourková Zuzana1983 TJ Montas Hradec Králové32
199.Bouberlová Tereza2002 TJ Sokol Vodňany28
200.Kavanová Michaela1973 SK Badminton Tábor, z.s.22
Pučelíková Radka1977 SK Jupiter22
202.Motejlová Marie1981 TJ Sokol Křemže18
203.Oberfalcerová Jana1963 TJ ČZ Strakonice, spolek16
204.Maršíková Anna Marie2002 SK Badminton Tábor, z.s.14
ČísloTurnajGPDatum
1GPC dospělých - 11. ročník -Jupiterské "CéDéčko" - PlzeňC15.04.2017
2GPD dospělých - 4/4 JuBH Cup - PlzeňD15.04.2017
33. GPC a GPD dospělých - JihlavaC22.04.2017
4GPD dospělých - JihlavaD22.04.2017
5Memoriál P. Sima - LiberecA23.04.2017
6GPC dospělých - 26.Thun Cup - NejdekC29.04.2017
7GPC dospělých - DobruškaC30.04.2017
8GPC dospělých - OlomoucC14.05.2017
9GPC dospělých - RadoniceC14.05.2017
10GPD dospělých - Keramika ChlumcanyD20.05.2017
11GPC dospělých- VC Teplic - TepliceC27.05.2017
12GPC dospělých - VC Kladna 2017 - KladnoC27.05.2017
134. GPC dospělých - Brno - LíšeňC28.05.2017
14GPB Most - MostB04.06.2017
15GPC dospělých - HoliceC02.09.2017
16Benátecký pohár - Benátky nad JizerouA10.09.2017
17GPD dospělých 1/4 JuBH Cup - Plzeň Bílá HoraD16.09.2017
18GPC dospělých - OpavaC23.09.2017
19GPC dospělých- Kladno cup - KladnoC30.09.2017
20GPC dospělých - Praha - VinořC01.10.2017
21GPC dospělých - OsíkC01.10.2017
22GPC dospělých- otevřený - Liberec- VesecC07.10.2017
231. GPC dospělých - IvančiceC08.10.2017
24GPD dospělých 2/4 JuBH Cup - PlzeňD21.10.2017
25GPE dospělých - PlzeňE21.10.2017
26GPB Pustějov - PustějovB22.10.2017
27GPB Hradecký Lev - Hradec KrálovéB29.10.2017
28GPC dospělých - OlomoucC04.11.2017
29GPC dospělých- otevřený - ProboštovC04.11.2017
302. GPC dospělých - ChropyněC04.11.2017
31GPD dospělých - VodňanyD11.11.2017
32Memoriál K. Holobradého - Praha - VinořA12.11.2017
33GPC dospělých - České BudějoviceC17.11.2017
34GPC dospělých- Memoriál Proška - Králův DvůrC18.11.2017
35GPC dospělých Mem. P. Bílka - Praha HamrC18.11.2017
36GPC dospělých - Plzeň Bílá HoraC25.11.2017
37OP dospělých - Králův DvůrSKP09.12.2017
38GPD dospělých- Vodňanský kapr - VodňanyD16.12.2017
39GPD dospělých - StrakoniceD13.01.2018
40Memoriál St. Krauze - Český TěšínA14.01.2018
41OP dospělých - Praha HamrSKP27.01.2018
42OP dospělých - PlzeňSKP27.01.2018
43OP dospělých - LiberecSKP27.01.2018
44OP dospělých - Český KrumlovSKP27.01.2018
45OP dospělých - BrnoSKP28.01.2018
46OP dospělých - OstravaSKP28.01.2018
47OP dospělých - PardubiceSKP28.01.2018
48MČR dospělých - PrahaMČR04.02.2018
49GPC dospělých - OsíkC10.02.2018
50GPD dospělých 3/4 JuBH Cup - Plzeň Bílá HoraD10.02.2018
51GPC dospělých - OlomoucC17.02.2018
52GPC dospělých - OstrovC17.02.2018
53GPC dospělých - Praha - VinořC18.02.2018
543. GPC dospělých - Brno - SlatinaC03.03.2018
55VC města Plzně - PlzeňA11.03.2018
56GPD dospělých - StrakoniceD24.03.2018
57GPB Pohár Akademie Most - MostB25.03.2018
58GPD dospělých 4/4 JuBH Cup - PlzeňD31.03.2018
59GPC dospělých- Jupiterské "CéDéčko" - PlzeňC31.03.2018
60GPB Jouda Cup - Praha - ZMB08.04.2018
 
X
Enter your e-mail address.
Enter the password that accompanies your e-mail.
Loading