logo
Český badmintonový svaz

Historické


U13 - stav k 12.04.2018

Kategorie: 
U13
Top N nejlepších výsledků: 
4
Období: 
12.04.2017 - 12.04.2018
Typ: 
Průběžný
Sezona: 
2017-2018
Export: 
Vyhledat: CTRL+F
1.Waliszewski Marek2006 Sportclub Metalurg1904
2.Simon Václav2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.1848
3.Lecian Tobiáš2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1704
4.Fuciman Patrik2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1584
5.Ickert Daniel2006 BK TJ Baník Most1146
6.Srnec Adam2007 SK Hamr, z.s. 1028
7.Šolar Ondřej2006 TJ Montas Hradec Králové872
8.Herzán Lukáš2006 Slavoj Podivín868
9.Ptáček Jan2006 TJ Sokol Klimkovice838
10.Bouberle Jakub2007 TJ Sokol Vodňany740
11.Marek Jonáš2006 Sokol Radotín Meteor Praha730
12.Ložek František2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.707
13.Frýdek Jan2006 Badminton Akademie Olomouc, z.s.682
14.Matuš Vojtěch2006 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.670
15.Moravec Michal2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.646
16.Burget Adam2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice617
17.Valouch Ondřej2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.616
18.Štych Marek2007 BK Goram Teplice, z.s.594
19.Kundrát David2006 Badminton VK Aš496
20.Fošum Josef2006 TJ Sokol Křemže468
21.Červenka Matěj2006 BK Králův Dvůr, z.s.459
22.Švarc Matěj 2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.450
23.Havlíček Vojtěch2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice438
24.Kerpl Dennis2007 BK TU v Liberci, z.s.432
25.Hrazdíra Patrik2006 Sokol Židlochovice414
26.Jurný Petr2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.390
27.Rauš Filip2006 Sokol Židlochovice380
28.Havlíček Michael2007 Badminton Sharks Brno, z.s.378
29.Hlubuček Tadeáš2006 TJ Slovan Vesec, z.s.354
30.Pohlot Tomáš2006 Badminton VK Aš347
31.Tvrdík Lukáš2006 TJ Montas Hradec Králové344
32.Čepela Marek2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.334
33.Zubr Tobiáš2008 TJ Sokol České Budějovice324
34.Janíček Sebastian2006 Sokol Radotín Meteor Praha316
35.Hubáček Matěj2006 1.Badmintonový klub Šumperk302
36.Durčák Ondřej2006 TJ Orlová - Lutyně, z.s.300
37.Nyč Daniel2006 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.296
38.Martinec Petr2009 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.293
39.Kaplan Ondřej2007 BK DDM Holice281
40.Cirók Josef2006 BC 66 Ivančice280
Kašša Marek2008 Badminton VK Aš280
42.Kostka Jaromír2006 TJ Sokol Klimkovice252
Oswald Vít2008 TJ Sokol Klimkovice252
44.Kašpar Denis2006 BK Junior Benátky nad Jizerou246
45.Beran Ondřej2007 BK TU v Liberci, z.s.244
Klokan Jakub2008 Super Stars Most244
47.Titěra Filip2008 Sokol Radotín Meteor Praha240
Veselík Hynek2008 TJ Jiskra Nejdek, z.s.240
49.Baroš Zdeněk2006 TJ Slovan Karlovy Vary229
50.Stebel Samuel2006 SK VITALITY Slezsko o.s.220
51.Podolka Maxim2006 TJ Sokol České Budějovice217
52.Pražák Dennis2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.208
Strejček Vojtěch2008 SK Hamr, z.s. 208
54.Jonáš Václav2006 BaC Kladno205
55.Hašek Kristián2007 Sokol Radotín Meteor Praha204
Pavlíček Jakub2006 SK Prosek Praha204
57.Suchopár Jan2006 Super Stars Most200
58.Coufal Kryštof2008 SK Prosek Praha198
59.Kruncl Štěpán2006 BaC Kladno196
60.Ryšánek Daniel2008 Sokol Radotín Meteor Praha194
61.Ježek Kryštof2008 TJ Sokol Polabiny Pardubice192
62.Pavliš Marek2007 TJ Sokol Křemže191
63.Jirák Miroslav2006 BK Junior Benátky nad Jizerou190
64.Duda Jan2007 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic184
Pekárek Vojtěch2007 BK ARION PRAHA184
Seidl Filip2006 Super Stars Most184
Toman Michael2006 Sokol Židlochovice184
68.Čepelák Michal2006 TJ Slovan Vesec, z.s.176
69.Štěpánek Ondřej2006 Sokol Radotín Meteor Praha168
70.Hunka Lukáš2006 Badminton VK Aš164
Marek Vojtěch2007 BK TU v Liberci, z.s.164
72.Fiktus Martin2008 TJ Sokol Štěpánovice163
73.Gašparín Adam2007 Super Stars Most160
74.Šustr Martin2006 TJ Sokol České Budějovice156
75.Jíra Šimon2008 TJ Slovan Vesec, z.s.152
Pelcr Jan2006 TJ Sokol Doubravka152
Šmikmátor Jiří2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.152
Wasylkow Jakub2007 Badminton Proboštov z.s.152
Wollmann Ondřej2007 TJ Slovan Vesec, z.s.152
80.Klokan Jan2006 Super Stars Most144
Kupec Ondřej2008 TJ Orlová - Lutyně, z.s.144
82.Hykel Martin2008 TJ Sokol Polabiny Pardubice143
83.Mikula Jan2007 BK 93 Hořovice141
84.Nidrle Michal2007 BK TU v Liberci, z.s.140
85.Rusnok Bogdan2006 SK VITALITY Slezsko o.s.139
86.Daniel Filip Alexandr2006 TJ Lanškroun, z.s.138
Marinov Daniel2007 Badminton Sharks Brno, z.s.138
Moura de Andrade Ian2007 TJ Slovan Karlovy Vary138
89.Hort Arnošt2006 SK Hamr, z.s. 132
90.Kotek Petr2007 TJ Chemička Ústí nad Labem130
91.Bubeník Viktor2007 Sokol Radotín Meteor Praha128
92.Raška Libor2007 BK Kopřivnice, z.s.126
Šváb David2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.126
94.Mrázek Josef2008 SK Prosek Praha124
Tomek Jakub2007 TJ Sokol České Budějovice124
96.Švarc Jakub2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.121
97.Kašpar Šimon 2007 BK ARION PRAHA120
Knytl Tomáš2008 SK Hamr, z.s. 120
Raška Jakub2007 BK Kopřivnice, z.s.120
100.Nepivoda Jan2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.116
101.Fuchs Marek2006 Badminton Sharks Brno, z.s.115
Stebel Tobias2009 SK VITALITY Slezsko o.s.115
103.Lorenc Martin2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.112
104.Krawiec Matěj2007 SK VITALITY Slezsko o.s.109
105.Brantal Martin2006 Ostrava Badminton Klub108
Havel Hubert2006 TJ Sokol České Budějovice108
107.Rašpl Matěj2006 USK Plzeň105
108.Bojda Petr2006 TJ Slavoj Český Těšín103
Langmajer Filip2008 BK TJ Baník Most103
110.Koranda Ondřej2006 SK Prosek Praha100
111.Jurča Filip2006 TJ Lanškroun, z.s.96
112.Urban Radim2007 SK Hamr, z.s. 92
113.Vališ Jan2006 Super Stars Most91
114.Kniš David2007 Sokol Radotín Meteor Praha90
Kraus Martin2006 TJ Sokol Klimkovice90
116.Melcher Patrik2006 SK Podolí88
117.Kypet Hubert Maxmilián2006 BK ARION PRAHA86
Thor Lukáš2008 Badminton Sharks Brno, z.s.86
Tuháček Tomáš2007 Sokol Radotín Meteor Praha86
120.Mrózek Daniel2007 TJ Sokol Klimkovice85
121.Klecer Šimon2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton84
122.Stratil František2006 Badminton Akademie Olomouc, z.s.81
123.Barna Daniel2007 Badminton VK Aš79
Hašl Jakub2008 BK Junior Benátky nad Jizerou79
125.Stejskal Pavel2006 Super Stars Most78
Valenta Jan2006 BK TJ Baník Most78
127.Patzák Lukáš2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.75
Rataj Filip2007 Keramika Chlumčany75
Slavík Matyáš2007 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.75
Vomáčka Leoš2007 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.75
131.Berka Jan2007 Slavoj Podivín72
Novák Jáchym2007 Boleslavská sportovní s.r.o.72
133.Brousil David2007 BK Králův Dvůr, z.s.69
134.Hruška Jakub2008 TJ Slovan Vesec, z.s.68
Sixl Jan2007 TJ Sokol Křemže68
Sůva Kryštof2009 TJ Slovan Vesec, z.s.68
137.Gajdzica Adam2006 SK VITALITY Slezsko o.s.67
138.Biedermann Heinz2009 Badminton VK Aš66
Křivka David2007 TJ Lanškroun, z.s.66
140.Mračna Adam2007 Lokomotiva Břeclav65
141.Dohnal Adam2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.59
142.Hajdík Štěpán2007 TJ Sokol Plesná54
Macháček Jonáš2007 BK TU v Liberci, z.s.54
144.Šolc Jan2008 TJ Slovan Vesec, z.s.50
145.Pniok Bořek2006 TJ Slavoj Český Těšín49
146.Horák Maxmilián2007 SK Brno Slatina, z.s.48
Jinderle Šimon2006 TJ Sokol České Budějovice48
Střižík Matěj2007 Slavoj Podivín48
Votava Matěj Vojtěch2006 TJ Chemička Ústí nad Labem48
150.Jeřábek Patrik2006 BC AKTIV LUŽINY47
151.Krupička Lukáš2007 1.Badmintonový klub Šumperk46
152.Chovanec Matěj2008 Badminton Sharks Brno, z.s.44
Círek Lukáš2009 TJ Sokol Štěpánovice44
Jurica Rostislav2006 Badminton Proboštov z.s.44
155.Dokoupil Denis2006 BC 66 Ivančice42
Kopecký Tomáš2008 Badminton VK Aš42
Krayzel Matyáš2007 TJ Sokol Klimkovice42
Kubík Karel2006 SK Hamr, z.s. 42
Novák Michal2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.42
Šel Maxmilian2006 TJ Orlová - Lutyně, z.s.42
Šembera Adam2007 TJ Lanškroun, z.s.42
Slavíček Jan2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.42
Vávra Petr2007 BK-KUK Dolní Čermná42
164.Kurfürst Adam2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.41
Novák Ondřej2006 SK Prosek Praha41
166.Marťan Michal2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.40
Moravec Lukáš2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.40
Vápeník Theodor2007 TJ Chemička Ústí nad Labem40
169.Hrubý Mikuláš2009 Badminton Akademie Olomouc, z.s.39
Jirásek Kryštof2008 Sokol Radotín Meteor Praha39
171.Čejka Aleš2007 BK Goram Teplice, z.s.38
172.Cajthaml Josef2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.37
Hučík Adam2007 SK VITALITY Slezsko o.s.37
Smetana Mikuláš2006 TJ ČZ Strakonice, spolek37
175.Hanák Ondřej2007 TJ Slovan Vesec, z.s.36
Martinovský Petr2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.36
Prstek Daniel2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.36
Sochor Petr2008 TJ Sokol Vodňany36
179.Chudárek Lukáš2008 SK Badminton Přerov, z.s.35
180.Macal Jiří2008 Super Stars Most32
Sochor Aleš2006 TJ Sokol Vodňany32
182.Fůkal Viktor2008 Badminton Sharks Brno, z.s.31
183.Klimeš Vojtěch2006 Ostrava Badminton Klub30
Kolačný Adam2006 BK TU v Liberci, z.s.30
Moravec Prokop2008 Badminton Proboštov z.s.30
186.Franek Vojtěch Michael2008 TJ Orlová - Lutyně, z.s.29
187.Maršálek Jan2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton26
Renza Václav2007 TJ Slovan Vesec, z.s.26
189.Šalaga Václav2006 Kabal team Karviná25
190.Ryba František2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.24
Stárek Václav2007 SK Hamr, z.s. 24
192.Křivánek Jirka2007 BC AKTIV LUŽINY23
193.Bojko Bořek2008 TJ Chemička Ústí nad Labem22
Dahmani Ayman Daniel2006 BK TU v Liberci, z.s.22
Lank Maxmilián2008 BK TU v Liberci, z.s.22
196.Gužiak Jonáš2007 SK Badminton Boreček Opava, z.s.21
197.Häring Jakub2009 TJ Sokol Klimkovice20
Králík Petr2006 Badminton Proboštov z.s.20
199.Boček Jiří Hugo2007 TJ Montas Hradec Králové18
Pečenka Marek2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.18
Pihera Michal2008 SK Prosek Praha18
Šebeš Jáchym2006 SK Hamr, z.s. 18
Sedláček Marek2007 TJ Sokol Klimkovice18
Vařák Boris2006 TJ Sokol Klimkovice18
205.Horák Samuel2008 Badminton Sharks Brno, z.s.15
206.Hrabal Nikola2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.14
Samara Tomáš2006 BK Goram Teplice, z.s.14
208.Hondl Vojtěch2007 TJ Slavoj Český Těšín12
Janura Tomáš2006 TJ Týnec nad Sázavou12
Jirásek Jakub2007 BK-KUK Dolní Čermná12
Mrózek Petr2007 SK Hamr, z.s. 12
Valach Vincent2006 TJ Orlová - Lutyně, z.s.12
Zámiš Samuel2007 BaC Kladno12
214.Vaněk Lukáš2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton11
215.Koleška Martin2008 BC AKTIV LUŽINY10
Pícha Marek2007 TJ Sokol České Budějovice10
Střížek Pavel2007 TJ Chemička Ústí nad Labem10
Tesař Damián Miroslav2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.10
219.Dobeš Miroslav2006 SK Brno Slatina, z.s.9
Horňák Adam2008 BK ARION PRAHA9
Kačírek Jindřich2007 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.9
Král Ondřej2006 BK Omega Olomouc, z.s.9
Seifert Adam2007 SK Hamr, z.s. 9
Trejtnar Vojtěch2007 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.9
Vybíral Vendelín2006 Badminton Sharks Brno, z.s.9
226.Knotek Vojtěch2006 BC 66 Ivančice7
Lubeník Radek2008 SK Badminton Boreček Opava, z.s.7
Pastrňák Štěpán2007 Sokol Radotín Meteor Praha7
Vejvoda Jakub2008 TJ Spoje Praha7
Vrtek Jan2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton7
231.Hlobil Matouš2006 SK Prosek Praha6
Kocurek Matyáš2010 1.Badmintonový klub Šumperk6
Kubr Matěj2006 Sokol Radotín Meteor Praha6
Matuška Jiří2008 Sokol Radotín Meteor Praha6
235.Fiala David2009 Badminton Sharks Brno, z.s.5
Pavlík Jan2008 SK Badminton Přerov, z.s.5
Pešek Daniel2009 TJ Astra Zahradní Město, z.s.5
Surovčík Matyaš 2006 BC 66 Ivančice5
239.Bednář jun. Jan2009 Sokol Radotín Meteor Praha4
Oberajtr Jonáš2008 Badminton Sharks Brno, z.s.4
Tyšlic Marek2008 1.Badmintonový klub Šumperk4
242.Dvořák Vojtěch2006 BK Králův Dvůr, z.s.3
Šamša Adam2006 Sokol Radotín Meteor Praha3
244.Burkovec Václav2008 BK Junior Benátky nad Jizerou2
Hráský Matouš2008 BK Junior Benátky nad Jizerou2
Poddaný Patrik2008 Kabal team Karviná2
247.Prchlík Kryštof2008 Badminton Sharks Brno, z.s.1
Raab Patrik2007 Badminton Sharks Brno, z.s.1
1.Simon Václav2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.2496
2.Fuciman Patrik2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.2208
3.Ickert Daniel2006 BK TJ Baník Most1992
4.Srnec Adam2007 SK Hamr, z.s. 1854
5.Waliszewski Marek2006 Sportclub Metalurg1750
6.Matuš Vojtěch2006 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.1608
7.Ložek František2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.1336
8.Tvrdík Lukáš2006 TJ Montas Hradec Králové1329
9.Ptáček Jan2006 TJ Sokol Klimkovice1246
10.Frýdek Jan2006 Badminton Akademie Olomouc, z.s.1188
11.Šolar Ondřej2006 TJ Montas Hradec Králové1160
12.Havlíček Vojtěch2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice1138
13.Burget Adam2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice1043
14.Moravec Michal2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.970
15.Lecian Tobiáš2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.946
16.Štych Marek2007 BK Goram Teplice, z.s.922
17.Hlubuček Tadeáš2006 TJ Slovan Vesec, z.s.887
18.Valouch Ondřej2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.790
19.Marek Jonáš2006 Sokol Radotín Meteor Praha789
20.Cirók Josef2006 BC 66 Ivančice763
Rauš Filip2006 Sokol Židlochovice763
22.Herzán Lukáš2006 Slavoj Podivín740
23.Kundrát David2006 Badminton VK Aš720
24.Jurný Petr2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.670
Pohlot Tomáš2006 Badminton VK Aš670
26.Bouberle Jakub2007 TJ Sokol Vodňany669
27.Martinec Petr2009 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.595
28.Hrazdíra Patrik2006 Sokol Židlochovice582
29.Havlíček Michael2007 Badminton Sharks Brno, z.s.550
Švarc Matěj 2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.550
31.Janíček Sebastian2006 Sokol Radotín Meteor Praha516
32.Fošum Josef2006 TJ Sokol Křemže504
Pavliš Marek2007 TJ Sokol Křemže504
34.Červenka Matěj2006 BK Králův Dvůr, z.s.502
35.Kerpl Dennis2007 BK TU v Liberci, z.s.500
36.Pavlíček Jakub2006 SK Prosek Praha478
37.Hubáček Matěj2006 1.Badmintonový klub Šumperk476
Nyč Daniel2006 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.476
39.Durčák Ondřej2006 TJ Orlová - Lutyně, z.s.468
40.Beran Ondřej2007 BK TU v Liberci, z.s.466
41.Titěra Filip2008 Sokol Radotín Meteor Praha454
42.Čepela Marek2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.450
43.Podolka Maxim2006 TJ Sokol České Budějovice439
44.Hašek Kristián2007 Sokol Radotín Meteor Praha420
45.Baroš Zdeněk2006 TJ Slovan Karlovy Vary418
Kostka Jaromír2006 TJ Sokol Klimkovice418
Oswald Vít2008 TJ Sokol Klimkovice418
48.Jonáš Václav2006 BaC Kladno409
Kruncl Štěpán2006 BaC Kladno409
50.Rašpl Matěj2006 USK Plzeň408
51.Zubr Tobiáš2008 TJ Sokol České Budějovice392
52.Strejček Vojtěch2008 SK Hamr, z.s. 356
53.Toman Michael2006 Sokol Židlochovice344
54.Fiktus Martin2008 TJ Sokol Štěpánovice320
Kaplan Ondřej2007 BK DDM Holice320
Štěpánek Ondřej2006 Sokol Radotín Meteor Praha320
57.Kupec Ondřej2008 TJ Orlová - Lutyně, z.s.316
Stebel Samuel2006 SK VITALITY Slezsko o.s.316
Stebel Tobias2009 SK VITALITY Slezsko o.s.316
Urban Radim2007 SK Hamr, z.s. 316
61.Křivka David2007 TJ Lanškroun, z.s.312
Pražák Dennis2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.312
Rataj Filip2007 Keramika Chlumčany312
64.Hunka Lukáš2006 Badminton VK Aš302
Kašša Marek2008 Badminton VK Aš302
66.Kašpar Denis2006 BK Junior Benátky nad Jizerou294
67.Seidl Filip2006 Super Stars Most292
68.Klokan Jakub2008 Super Stars Most288
Klokan Jan2006 Super Stars Most288
70.Kašpar Šimon 2007 BK ARION PRAHA276
Kraus Martin2006 TJ Sokol Klimkovice276
72.Daniel Filip Alexandr2006 TJ Lanškroun, z.s.270
Fuchs Marek2006 Badminton Sharks Brno, z.s.270
Jurča Filip2006 TJ Lanškroun, z.s.270
75.Šmikmátor Jiří2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.260
Suchopár Jan2006 Super Stars Most260
77.Jirák Miroslav2006 BK Junior Benátky nad Jizerou258
78.Mrózek Daniel2007 TJ Sokol Klimkovice248
Pekárek Vojtěch2007 BK ARION PRAHA248
80.Krawiec Matěj2007 SK VITALITY Slezsko o.s.244
Rusnok Bogdan2006 SK VITALITY Slezsko o.s.244
Šváb David2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.244
Wollmann Ondřej2007 TJ Slovan Vesec, z.s.244
84.Kypet Hubert Maxmilián2006 BK ARION PRAHA240
Lorenc Martin2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.240
Ryšánek Daniel2008 Sokol Radotín Meteor Praha240
87.Raška Libor2007 BK Kopřivnice, z.s.234
88.Havel Hubert2006 TJ Sokol České Budějovice224
89.Brousil David2007 BK Králův Dvůr, z.s.222
90.Marek Vojtěch2007 BK TU v Liberci, z.s.220
Vališ Jan2006 Super Stars Most220
92.Jíra Šimon2008 TJ Slovan Vesec, z.s.216
93.Nidrle Michal2007 BK TU v Liberci, z.s.212
94.Čepelák Michal2006 TJ Slovan Vesec, z.s.208
95.Bojda Petr2006 TJ Slavoj Český Těšín206
96.Gašparín Adam2007 Super Stars Most204
Moura de Andrade Ian2007 TJ Slovan Karlovy Vary204
Stratil František2006 Badminton Akademie Olomouc, z.s.204
Šustr Martin2006 TJ Sokol České Budějovice204
100.Patzák Lukáš2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.200
Slavík Matyáš2007 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.200
102.Coufal Kryštof2008 SK Prosek Praha198
Hykel Martin2008 TJ Sokol Polabiny Pardubice198
Raška Jakub2007 BK Kopřivnice, z.s.198
105.Sixl Jan2007 TJ Sokol Křemže196
106.Šembera Adam2007 TJ Lanškroun, z.s.192
107.Mrázek Josef2008 SK Prosek Praha184
108.Dohnal Adam2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.176
109.Švarc Jakub2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.170
110.Bubeník Viktor2007 Sokol Radotín Meteor Praha168
111.Gajdzica Adam2006 SK VITALITY Slezsko o.s.166
Veselík Hynek2008 TJ Jiskra Nejdek, z.s.166
113.Melcher Patrik2006 SK Podolí164
Novák Michal2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.164
Vomáčka Leoš2007 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.164
116.Koranda Ondřej2006 SK Prosek Praha162
Langmajer Filip2008 BK TJ Baník Most162
Valenta Jan2006 BK TJ Baník Most162
119.Stejskal Pavel2006 Super Stars Most160
Tuháček Tomáš2007 Sokol Radotín Meteor Praha160
121.Ježek Kryštof2008 TJ Sokol Polabiny Pardubice156
Nepivoda Jan2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.156
Thor Lukáš2008 Badminton Sharks Brno, z.s.156
124.Kniš David2007 Sokol Radotín Meteor Praha148
125.Tomek Jakub2007 TJ Sokol České Budějovice146
126.Pelcr Jan2006 TJ Sokol Doubravka139
127.Jirásek Kryštof2008 Sokol Radotín Meteor Praha136
128.Biedermann Heinz2009 Badminton VK Aš126
129.Pniok Bořek2006 TJ Slavoj Český Těšín124
130.Berka Jan2007 Slavoj Podivín120
Hajdík Štěpán2007 TJ Sokol Plesná120
Hučík Adam2007 SK VITALITY Slezsko o.s.120
Klecer Šimon2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton120
Marinov Daniel2007 Badminton Sharks Brno, z.s.120
Maršálek Jan2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton120
Střižík Matěj2007 Slavoj Podivín120
137.Sůva Kryštof2009 TJ Slovan Vesec, z.s.118
138.Duda Jan2007 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic116
139.Chovanec Matěj2008 Badminton Sharks Brno, z.s.114
Mikula Jan2007 BK 93 Hořovice114
Šel Maxmilian2006 TJ Orlová - Lutyně, z.s.114
Slavíček Jan2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.114
143.Marťan Michal2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.104
144.Barna Daniel2007 Badminton VK Aš102
Kopecký Tomáš2008 Badminton VK Aš102
146.Knytl Tomáš2008 SK Hamr, z.s. 100
147.Hort Arnošt2006 SK Hamr, z.s. 96
148.Kotek Petr2007 TJ Chemička Ústí nad Labem88
Šalaga Václav2006 Kabal team Karviná88
150.Fůkal Viktor2008 Badminton Sharks Brno, z.s.86
Horák Samuel2008 Badminton Sharks Brno, z.s.86
Moravec Lukáš2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.86
153.Chudárek Lukáš2008 SK Badminton Přerov, z.s.84
Franek Vojtěch Michael2008 TJ Orlová - Lutyně, z.s.84
Gužiak Jonáš2007 SK Badminton Boreček Opava, z.s.84
Hruška Jakub2008 TJ Slovan Vesec, z.s.84
Stárek Václav2007 SK Hamr, z.s. 84
Votava Matěj Vojtěch2006 TJ Chemička Ústí nad Labem84
159.Círek Lukáš2009 TJ Sokol Štěpánovice80
160.Brantal Martin2006 Ostrava Badminton Klub78
Dobeš Miroslav2006 SK Brno Slatina, z.s.78
Hašl Jakub2008 BK Junior Benátky nad Jizerou78
Horák Maxmilián2007 SK Brno Slatina, z.s.78
Jinderle Šimon2006 TJ Sokol České Budějovice78
Jirásek Jakub2007 BK-KUK Dolní Čermná78
Kurfürst Adam2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.78
Mračna Adam2007 Lokomotiva Břeclav78
Novák Jáchym2007 Boleslavská sportovní s.r.o.78
Pastrňák Štěpán2007 Sokol Radotín Meteor Praha78
Prstek Daniel2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.78
Vávra Petr2007 BK-KUK Dolní Čermná78
172.Hanák Ondřej2007 TJ Slovan Vesec, z.s.76
Macháček Jonáš2007 BK TU v Liberci, z.s.76
174.Cajthaml Josef2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.68
175.Sochor Petr2008 TJ Sokol Vodňany64
Vápeník Theodor2007 TJ Chemička Ústí nad Labem64
177.Martinovský Petr2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.60
178.Jurica Rostislav2006 Badminton Proboštov z.s.52
Novák Ondřej2006 SK Prosek Praha52
180.Moravec Prokop2008 Badminton Proboštov z.s.50
Šolc Jan2008 TJ Slovan Vesec, z.s.50
Wasylkow Jakub2007 Badminton Proboštov z.s.50
183.Boček Jiří Hugo2007 TJ Montas Hradec Králové42
Dokoupil Denis2006 BC 66 Ivančice42
Hondl Vojtěch2007 TJ Slavoj Český Těšín42
Hrabal Nikola2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.42
Kačírek Jindřich2007 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.42
Knotek Vojtěch2006 BC 66 Ivančice42
Krupička Lukáš2007 1.Badmintonový klub Šumperk42
Kubík Karel2006 SK Hamr, z.s. 42
Mrózek Petr2007 SK Hamr, z.s. 42
Šebeš Jáchym2006 SK Hamr, z.s. 42
Seifert Adam2007 SK Hamr, z.s. 42
Surovčík Matyaš 2006 BC 66 Ivančice42
Trejtnar Vojtěch2007 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.42
Vaněk Lukáš2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton42
Vrtek Jan2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton42
Zámiš Samuel2007 BaC Kladno42
199.Bojko Bořek2008 TJ Chemička Ústí nad Labem38
Kolačný Adam2006 BK TU v Liberci, z.s.38
Lank Maxmilián2008 BK TU v Liberci, z.s.38
Macal Jiří2008 Super Stars Most38
Střížek Pavel2007 TJ Chemička Ústí nad Labem38
204.Čejka Aleš2007 BK Goram Teplice, z.s.26
Jeřábek Patrik2006 BC AKTIV LUŽINY26
Koleška Martin2008 BC AKTIV LUŽINY26
Králík Petr2006 Badminton Proboštov z.s.26
Křivánek Jirka2007 BC AKTIV LUŽINY26
Pečenka Marek2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.26
Pícha Marek2007 TJ Sokol České Budějovice26
Pihera Michal2008 SK Prosek Praha26
Samara Tomáš2006 BK Goram Teplice, z.s.26
Sochor Aleš2006 TJ Sokol Vodňany26
Tesař Damián Miroslav2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.26
215.Hrubý Mikuláš2009 Badminton Akademie Olomouc, z.s.12
Ryba František2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.12
1.Fuciman Patrik2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1936
2.Srnec Adam2007 SK Hamr, z.s. 1662
3.Burget Adam2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice1616
4.Simon Václav2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.1283
5.Waliszewski Marek2006 Sportclub Metalurg1216
6.Ickert Daniel2006 BK TJ Baník Most1016
7.Ptáček Jan2006 TJ Sokol Klimkovice936
8.Šolar Ondřej2006 TJ Montas Hradec Králové848
9.Lecian Tobiáš2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.798
10.Herzán Lukáš2006 Slavoj Podivín787
11.Frýdek Jan2006 Badminton Akademie Olomouc, z.s.763
12.Valouch Ondřej2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.694
13.Moravec Michal2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.670
14.Havlíček Vojtěch2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice644
15.Ložek František2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.566
16.Kundrát David2006 Badminton VK Aš553
17.Červenka Matěj2006 BK Králův Dvůr, z.s.534
18.Matuš Vojtěch2006 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.502
19.Cirók Josef2006 BC 66 Ivančice450
20.Štěpánek Ondřej2006 Sokol Radotín Meteor Praha431
21.Kerpl Dennis2007 BK TU v Liberci, z.s.416
Rauš Filip2006 Sokol Židlochovice416
Tvrdík Lukáš2006 TJ Montas Hradec Králové416
24.Fošum Josef2006 TJ Sokol Křemže414
25.Pohlot Tomáš2006 Badminton VK Aš394
26.Bouberle Jakub2007 TJ Sokol Vodňany392
27.Hlubuček Tadeáš2006 TJ Slovan Vesec, z.s.386
Pavlíček Jakub2006 SK Prosek Praha386
29.Šmikmátor Jiří2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.359
30.Jurný Petr2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.358
31.Štych Marek2007 BK Goram Teplice, z.s.354
32.Janíček Sebastian2006 Sokol Radotín Meteor Praha348
33.Švarc Matěj 2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.346
34.Durčák Ondřej2006 TJ Orlová - Lutyně, z.s.336
35.Coufal Kryštof2008 SK Prosek Praha330
36.Kašša Marek2008 Badminton VK Aš324
Zubr Tobiáš2008 TJ Sokol České Budějovice324
38.Jonáš Václav2006 BaC Kladno323
39.Hubáček Matěj2006 1.Badmintonový klub Šumperk320
40.Kaplan Ondřej2007 BK DDM Holice316
41.Martinec Petr2009 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.304
42.Veselík Hynek2008 TJ Jiskra Nejdek, z.s.292
43.Klokan Jakub2008 Super Stars Most288
44.Nyč Daniel2006 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.284
45.Čepela Marek2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.274
46.Kostka Jaromír2006 TJ Sokol Klimkovice270
47.Kašpar Denis2006 BK Junior Benátky nad Jizerou266
48.Strejček Vojtěch2008 SK Hamr, z.s. 255
49.Kruncl Štěpán2006 BaC Kladno254
50.Beran Ondřej2007 BK TU v Liberci, z.s.252
Pražák Dennis2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.252
52.Seidl Filip2006 Super Stars Most248
53.Hrazdíra Patrik2006 Sokol Židlochovice244
Kupec Ondřej2008 TJ Orlová - Lutyně, z.s.244
55.Hašek Kristián2007 Sokol Radotín Meteor Praha240
Hykel Martin2008 TJ Sokol Polabiny Pardubice240
Marek Jonáš2006 Sokol Radotín Meteor Praha240
Rašpl Matěj2006 USK Plzeň240
59.Havel Hubert2006 TJ Sokol České Budějovice216
Podolka Maxim2006 TJ Sokol České Budějovice216
61.Oswald Vít2008 TJ Sokol Klimkovice210
Rataj Filip2007 Keramika Chlumčany210
63.Titěra Filip2008 Sokol Radotín Meteor Praha208
Toman Michael2006 Sokol Židlochovice208
65.Lorenc Martin2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.206
66.Pavliš Marek2007 TJ Sokol Křemže204
67.Baroš Zdeněk2006 TJ Slovan Karlovy Vary198
68.Suchopár Jan2006 Super Stars Most194
69.Jirák Miroslav2006 BK Junior Benátky nad Jizerou190
70.Marek Vojtěch2007 BK TU v Liberci, z.s.180
71.Kašpar Šimon 2007 BK ARION PRAHA176
72.Švarc Jakub2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.170
Wollmann Ondřej2007 TJ Slovan Vesec, z.s.170
74.Bojda Petr2006 TJ Slavoj Český Těšín169
75.Šváb David2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.168
76.Jurča Filip2006 TJ Lanškroun, z.s.162
77.Fiktus Martin2008 TJ Sokol Štěpánovice159
78.Fuchs Marek2006 Badminton Sharks Brno, z.s.156
Hunka Lukáš2006 Badminton VK Aš156
80.Dohnal Adam2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.152
81.Brousil David2007 BK Králův Dvůr, z.s.144
Moura de Andrade Ian2007 TJ Slovan Karlovy Vary144
83.Pekárek Vojtěch2007 BK ARION PRAHA141
84.Tuháček Tomáš2007 Sokol Radotín Meteor Praha140
85.Mrózek Daniel2007 TJ Sokol Klimkovice139
86.Klokan Jan2006 Super Stars Most136
87.Rusnok Bogdan2006 SK VITALITY Slezsko o.s.133
Stebel Samuel2006 SK VITALITY Slezsko o.s.133
89.Duda Jan2007 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic132
90.Jíra Šimon2008 TJ Slovan Vesec, z.s.126
91.Kniš David2007 Sokol Radotín Meteor Praha124
Patzák Lukáš2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.124
Slavík Matyáš2007 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.124
94.Vališ Jan2006 Super Stars Most122
95.Franek Vojtěch Michael2008 TJ Orlová - Lutyně, z.s.120
Hajdík Štěpán2007 TJ Sokol Plesná120
Šustr Martin2006 TJ Sokol České Budějovice120
98.Stejskal Pavel2006 Super Stars Most118
99.Havlíček Michael2007 Badminton Sharks Brno, z.s.116
100.Urban Radim2007 SK Hamr, z.s. 114
101.Nepivoda Jan2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.106
102.Knytl Tomáš2008 SK Hamr, z.s. 104
Wasylkow Jakub2007 Badminton Proboštov z.s.104
104.Sixl Jan2007 TJ Sokol Křemže100
105.Kraus Martin2006 TJ Sokol Klimkovice96
106.Votava Matěj Vojtěch2006 TJ Chemička Ústí nad Labem92
107.Nidrle Michal2007 BK TU v Liberci, z.s.90
108.Novák Michal2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.88
Vomáčka Leoš2007 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.88
110.Pelcr Jan2006 TJ Sokol Doubravka86
111.Gašparín Adam2007 Super Stars Most82
Tomek Jakub2007 TJ Sokol České Budějovice82
113.Jeřábek Patrik2006 BC AKTIV LUŽINY80
Kypet Hubert Maxmilián2006 BK ARION PRAHA80
Mrázek Josef2008 SK Prosek Praha80
116.Barna Daniel2007 Badminton VK Aš78
Biedermann Heinz2009 Badminton VK Aš78
Bubeník Viktor2007 Sokol Radotín Meteor Praha78
Klecer Šimon2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton78
Kopecký Tomáš2008 Badminton VK Aš78
Krawiec Matěj2007 SK VITALITY Slezsko o.s.78
Langmajer Filip2008 BK TJ Baník Most78
Mračna Adam2007 Lokomotiva Břeclav78
Šel Maxmilian2006 TJ Orlová - Lutyně, z.s.78
Vrtek Jan2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton78
126.Sůva Kryštof2009 TJ Slovan Vesec, z.s.68
127.Mikula Jan2007 BK 93 Hořovice66
128.Čepelák Michal2006 TJ Slovan Vesec, z.s.58
129.Jinderle Šimon2006 TJ Sokol České Budějovice56
Marťan Michal2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.56
131.Pniok Bořek2006 TJ Slavoj Český Těšín55
132.Křivka David2007 TJ Lanškroun, z.s.54
Moravec Lukáš2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.54
134.Jurica Rostislav2006 Badminton Proboštov z.s.52
Martinovský Petr2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.52
Vápeník Theodor2007 TJ Chemička Ústí nad Labem52
137.Ryšánek Daniel2008 Sokol Radotín Meteor Praha49
138.Fůkal Viktor2008 Badminton Sharks Brno, z.s.46
Horák Samuel2008 Badminton Sharks Brno, z.s.46
Melcher Patrik2006 SK Podolí46
141.Boček Jiří Hugo2007 TJ Montas Hradec Králové42
Daniel Filip Alexandr2006 TJ Lanškroun, z.s.42
Dobeš Miroslav2006 SK Brno Slatina, z.s.42
Dokoupil Denis2006 BC 66 Ivančice42
Gajdzica Adam2006 SK VITALITY Slezsko o.s.42
Gužiak Jonáš2007 SK Badminton Boreček Opava, z.s.42
Häring Jakub2009 TJ Sokol Klimkovice42
Hašl Jakub2008 BK Junior Benátky nad Jizerou42
Hondl Vojtěch2007 TJ Slavoj Český Těšín42
Horák Maxmilián2007 SK Brno Slatina, z.s.42
Kotek Petr2007 TJ Chemička Ústí nad Labem42
Král Ondřej2006 BK Omega Olomouc, z.s.42
Krupička Lukáš2007 1.Badmintonový klub Šumperk42
Kurfürst Adam2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.42
Maršálek Jan2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton42
Prstek Daniel2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.42
Raška Jakub2007 BK Kopřivnice, z.s.42
Slavíček Jan2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.42
Stebel Tobias2009 SK VITALITY Slezsko o.s.42
Valach Vincent2006 TJ Orlová - Lutyně, z.s.42
161.Bojko Bořek2008 TJ Chemička Ústí nad Labem38
Čejka Aleš2007 BK Goram Teplice, z.s.38
Hruška Jakub2008 TJ Slovan Vesec, z.s.38
Koranda Ondřej2006 SK Prosek Praha38
Renza Václav2007 TJ Slovan Vesec, z.s.38
166.Jirásek Kryštof2008 Sokol Radotín Meteor Praha28
167.Kolačný Adam2006 BK TU v Liberci, z.s.26
Králík Petr2006 Badminton Proboštov z.s.26
Křivánek Jirka2007 BC AKTIV LUŽINY26
Macal Jiří2008 Super Stars Most26
Moravec Prokop2008 Badminton Proboštov z.s.26
Valenta Jan2006 BK TJ Baník Most26
173.Cajthaml Josef2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.20
174.Hort Arnošt2006 SK Hamr, z.s. 18
175.Koleška Martin2008 BC AKTIV LUŽINY14
Novák Ondřej2006 SK Prosek Praha14
Pečenka Marek2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.14
Pícha Marek2007 TJ Sokol České Budějovice14
Pihera Michal2008 SK Prosek Praha14
Samara Tomáš2006 BK Goram Teplice, z.s.14
Sochor Petr2008 TJ Sokol Vodňany14
Tesař Damián Miroslav2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.14
183.Brantal Martin2006 Ostrava Badminton Klub12
Chudárek Lukáš2008 SK Badminton Přerov, z.s.12
Hrubý Mikuláš2009 Badminton Akademie Olomouc, z.s.12
Ježek Kryštof2008 TJ Sokol Polabiny Pardubice12
Kubík Karel2006 SK Hamr, z.s. 12
Ryba František2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.12
Stárek Václav2007 SK Hamr, z.s. 12
Vaněk Lukáš2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton12
Zámiš Samuel2007 BaC Kladno12
1.Osladilová Kateřina2006 TJ Sokol Klimkovice2294
2.Skařupová Lucie2006 SK Badminton Přerov, z.s.2064
3.Krulová Lucie2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.1776
4.Bártová Apolena2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice1590
5.Bursová Barbora2007 Sokol Radotín Meteor Praha1368
6.Jiráková Tereza2006 BK 93 Hořovice1344
7.Soukupová Natálie2006 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.1325
8.Špačková Adéla2006 BK Kopřivnice, z.s.1229
9.Jarošová Veronika2006 TJ Montas Hradec Králové1072
10.Treperová Ivana2006 SK Prosek Praha730
11.Kalkušová Karolína2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.720
12.Benišová Petra2006 BK Kopřivnice, z.s.719
13.Koliášová Kateřina2006 SK Hamr, z.s. 718
14.Valentová Denisa2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice716
15.Ciróková Tereza2006 BC 66 Ivančice668
16.Dvořáčková Adéla2006 TJ Jiskra Nejdek, z.s.646
17.Sedláčková Vanda2006 SK Prosek Praha573
18.Slabá Natálie2006 BK TU v Liberci, z.s.558
Trötzmüllerová Gabriela2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.558
20.Czajová Tereza2007 TJ Orlová - Lutyně, z.s.540
21.Hálková Nela2006 TJ Sokol České Budějovice526
22.Dvořáková Anna2006 Keramika Chlumčany498
23.Vaníčková Nikola2006 Badminton VK Aš464
24.Mikešová Eliška2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.420
25.Adamčíková Aneta2006 TJ Orlová - Lutyně, z.s.416
26.Kramešová Dominika2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.412
27.Kramešová Eliška2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.410
28.Chalupová Věra2006 Sokol Židlochovice396
Kratochvílová Tereza2006 Sokol Radotín Meteor Praha396
30.Nová Zuzana2006 TJ Sokol Doubravka382
31.Kulhánková Barbora2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice380
32.Bouberlová Barbora2007 TJ Sokol Vodňany367
33.Kučerová Klára2006 SK Prosek Praha360
34.Sommerová Lucie2006 Sokol Radotín Meteor Praha356
35.Keilová Kateřina2006 BK TU v Liberci, z.s.352
36.Brázdová Klára2007 BC 66 Ivančice344
37.Fridrichová Adéla2007 TJ Sokol Polabiny Pardubice332
38.Dušátková Anna2006 TJ Sokol České Budějovice319
39.Baranová Barbora2006 SK Badminton Přerov, z.s.300
Kozielková Anna2006 SK VITALITY Slezsko o.s.300
41.Čutová Michaela2006 BK ARION PRAHA282
42.Kaprasová Lea2006 BK TU v Liberci, z.s.280
Krejčířová Adéla2006 SK Badminton Přerov, z.s.280
44.Grznárová Tereza2009 BK TJ Baník Most276
45.Vnoučková Karolína 2006 BK ARION PRAHA274
46.Davídková Alena2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.266
47.Dvorníková Emma2006 TJ Sokol Klimkovice264
48.Skrčená Malvína2007 BaC Kladno248
49.Chocholoušková Alena2007 Super Stars Most244
50.Reitingerová Stela2007 TJ Sokol Křemže237
51.Kubáková Barbora2007 TJ Sokol České Budějovice233
52.Tománková Lucie2008 SK Hamr, z.s. 224
53.Červená Kristýna2006 BK Králův Dvůr, z.s.220
Říhovská Petra2007 SK Badminton Přerov, z.s.220
Stará Laura2006 BK TJ Baník Most220
Turková Simona2006 TJ Slavoj Český Těšín220
57.Čížová Veronika2007 TJ Sokol Klimkovice216
Sogelová Marie2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.216
59.Pham Thi Heidi 2006 Badminton VK Aš215
60.Kropáčová Petra2006 Sokol Radotín Meteor Praha208
Paterová Lucie2006 Sokol Radotín Meteor Praha208
62.Hulcová Jolana2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.204
Orosová Sára2006 TJ Chemička Ústí nad Labem204
Slanařová Michaela2007 Sokol Židlochovice204
65.Hudecová Dominika2006 Super Stars Most200
66.Piterková Nicol2008 BADMINTON FSpS MU, z.s.190
67.Holubová Kateřina2006 TJ Montas Hradec Králové189
68.Fišerová Eva2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.188
Palánová Pavlína2006 BK Junior Benátky nad Jizerou188
Vránová Natálie2007 BK ARION PRAHA188
71.Berková Kateřina2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.187
72.Šlosarová Natálie2007 BK Králův Dvůr, z.s.185
73.Češková Sára2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.182
Portová Anna2007 Super Stars Most182
Štafflová Lucie2007 TJ Slovan Karlovy Vary182
76.Čihalová Magdaléna2007 SK Badminton Přerov, z.s.180
77.Kuchová Anna2006 TJ Montas Hradec Králové179
Urbanová Martina2006 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.179
79.Hnilicová Jana2009 Sokol Radotín Meteor Praha168
80.Holá Bára2008 TJ Sokol Klimkovice162
81.Buchálková Barbora2006 TJ Sokol České Budějovice160
82.Chvastková Julie2006 Start Jihlava156
Wiedermannová Ela2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.156
Zbořilová Nikola2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.156
85.Bechyňová Adéla2006 BK TU v Liberci, z.s.154
86.Wen Zhang Zhang2006 Super Stars Most152
87.Axmanová Karolína2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.148
88.Hrabcová Nikola2007 SK Prosek Praha144
Nepivodová Barbora2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.144
90.Fenclová Nela2007 SK Prosek Praha140
91.Jonášová Klára2006 BaC Kladno139
92.Palaščáková Lucie2007 TJ Chemička Ústí nad Labem138
93.Weber Eva Pavlina2006 TJ Sokol Dobruška137
94.Nohejlová Kateřina2006 Badminton Akademie Olomouc, z.s.132
Urbanová Monika2006 Badminton Akademie Olomouc, z.s.132
96.Křížová Anna2006 Super Stars Most130
97.Vajsejtlová Anna2008 TJ Slovan Vesec, z.s.128
98.Hrubá Viola2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.127
99.Pavlyková Tereza2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.124
Wasylkowa Kateřina2007 Badminton Proboštov z.s.124
101.Výrutová Eliška2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.121
102.Králová Ester2007 BK TU v Liberci, z.s.118
103.Bálintová Michaela2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.116
Půlpánová Denisa2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.116
105.Murray Emma Ann 2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.114
106.Fiedlerová Lucie2006 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.113
107.Kocmanová Kristýna2007 Sokol Radotín Meteor Praha111
108.Horkelová Kateřina2006 TJ Sokol Plesná108
109.Pszyková Lucie2007 BK TU v Liberci, z.s.107
110.Lukášková Kateřina2006 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.105
111.Maixnerová Amélie2008 SK Prosek Praha102
Neprašová Anežka2006 TJ Chemička Ústí nad Labem102
Trnková Jaroslava2008 TJ Slovan Vesec, z.s.102
114.Adášková Tereza2007 BK Junior Benátky nad Jizerou100
Hanzlová Emma2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.100
Krištofová Bára2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.100
Muchová Helena2007 SK Hamr, z.s. 100
118.Doubková Veronika2006 Badminton Sharks Brno, z.s.99
119.Perglová Karolína2006 BK Králův Dvůr, z.s.98
120.Čmielová Agáta 2008 SK VITALITY Slezsko o.s.97
Dejlová Tereza2009 TJ Sokol Klimkovice97
Katrenová Lucie2008 TJ Slovan Vesec, z.s.97
123.Honajzerová Eliška2008 TJ Sokol Klimkovice96
Osičková Erika2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.96
Šemberová Vanesa2008 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic96
126.Snopková Gabriela2006 Lokomotiva Břeclav90
127.Malá Kateřina2009 1.Badmintonový klub Šumperk87
128.Kozáková Kristýna2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.86
129.Čiháková Eliška2008 BaC Kladno84
130.Novotná Sára 2008 BK Junior Benátky nad Jizerou83
131.Nedvědová Nikola2006 Badminton Proboštov z.s.82
132.Vorlová Zuzana2007 BC AKTIV LUŽINY78
Vrzáčková Adéla2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.78
134.Juránková Nela2006 TJ Slovan Karlovy Vary76
Nevřelová Julie2007 BK Junior Benátky nad Jizerou76
Palánová Veronika2007 BC AKTIV LUŽINY76
Slavíčková Kateřina2006 Sokol Radotín Meteor Praha76
Zelinková Martina2006 BK Junior Benátky nad Jizerou76
139.Slavíčková Andrea2008 Sokol Radotín Meteor Praha75
Štěpničková Adéla2007 BK 93 Hořovice75
141.Haškovcová Berta2006 SK Hamr, z.s. 74
142.Tichá Alžběta2008 Badminton VK Aš71
143.Houžvíková Tereza2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.68
144.Hančová Adéla2007 TJ Sokol České Budějovice66
145.Laučíková Barbora2008 Badminton VK Aš65
146.Čepeláková Lucie2010 TJ Slovan Vesec, z.s.64
Černá Emma2007 TJ Slovan Vesec, z.s.64
148.Nováková Barbora2007 TJ Sokol České Budějovice60
149.Vavrečková Anna2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.58
150.Blaziusová Andrea2007 BK ARION PRAHA54
Chládková Anežka2007 Badminton VK Aš54
Freibauerová Evelína2007 TJ Montas Hradec Králové54
Horová Markéta2008 TJ Bílá Hora Plzeň54
Vaňousková Tereza2007 BK Junior Benátky nad Jizerou54
155.Holmanová Kateřina2006 Sokol Radotín Meteor Praha51
156.Soukupová Rozálie2006 Badminton Proboštov z.s.48
157.Tomášková Adéla2006 BaC Kladno46
158.Pilichová Barbora2008 SK VITALITY Slezsko o.s.44
159.Burdová Veronika2009 BK TJ Baník Most43
160.Flusserová Veronika2008 SK Prosek Praha39
161.Königová Julie2008 SKP Kometa Brno - RS Badminton38
Niedermayerová Monika2009 TJ Chemička Ústí nad Labem38
163.Vraštilová Terezie2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton37
Wimmerová Klára2007 Sokol Radotín Meteor Praha37
165.Kovaříková Anežka2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton35
166.Mrázková Alžběta2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton33
167.Čechová Tereza2008 Super Stars Most32
168.Brožová Eva2007 Sokol Radotín Meteor Praha31
169.Dušková Barbora2008 Badminton VK Aš30
Fenclová Nikola2008 TJ Bílá Hora Plzeň30
Haluzová Kateřina2006 TJ Chemička Ústí nad Labem30
Hánová Markéta2009 BK Goram Teplice, z.s.30
Haratyková Nina2006 BC 66 Ivančice30
Klimešová Kateřina2006 Ostrava Badminton Klub30
Krejčiříková Bára2006 TJ Jiskra Nejdek, z.s.30
Krýchová Veronika2006 TJ Sokol České Budějovice30
Novotná Barbora2008 BK Goram Teplice, z.s.30
Veškrnová Eliška2006 BK Junior Benátky nad Jizerou30
Zavadilová Terezie 2007 TJ Sokol České Budějovice30
180.Flegrová Frederika2007 SK Hamr, z.s. 26
Tvrdíková Klára2009 SK Prosek Praha26
182.Čudková Sabina2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.24
183.Nýdrlová Štěpánka2009 SK Prosek Praha23
184.Kumstová Eliška2006 SK Hamr, z.s. 21
185.Vortelová Eliška2007 TJ Sokol České Budějovice20
186.Coufalová Markéta2006 Sokol Židlochovice18
Drbalová Lucie2008 TJ Chemička Ústí nad Labem18
Langová Tereza2006 Super Stars Most18
Vlachová Nikola2007 Badminton VK Aš18
190.Turoňová Adéla2008 Sokol Radotín Meteor Praha17
191.Koucká Mariana2007 Sokol Radotín Meteor Praha15
192.Horská Alena2006 Sokol Radotín Meteor Praha14
193.Bardoňová Eliška2009 SK VITALITY Slezsko o.s.13
Smrčková Natálie Josefína2008 SK VITALITY Slezsko o.s.13
195.Bíbová Justýna2008 SK Prosek Praha12
Hendrychová Jana2007 Badminton Sharks Brno, z.s.12
Mikovcová Michala2006 BaC Kladno12
Miksová Kristýna2006 BaC Kladno12
Rybová Natálie2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.12
200.Kottová Pavlína2006 Super Stars Most10
Koutská Alena2008 BK ARION PRAHA10
202.Hadravová Simona2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.9
Jordová Beata2006 1.Badmintonový klub Šumperk9
Rubášová Zuzana2006 Sokol Židlochovice9
Židová Anna Terezie2007 Badminton VK Aš9
206.Svobodová Simona2006 SK Hamr, z.s. 8
207.Müllerová Lenka2008 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.7
Pavlišová Nela2009 TJ Astra Zahradní Město, z.s.7
209.Marešová Alžběta2008 SK Prosek Praha6
210.Brtová Rozálie2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.5
Sýkorová Karolína2009 SK Badminton Přerov, z.s.5
212.Demková Silvie2009 TJ Sokol Klimkovice4
Ďurišová Klára2009 TJ Sokol Klimkovice4
Jelínková Apolena2008 Badminton Sharks Brno, z.s.4
Mazálková Natálie2007 Badminton Sharks Brno, z.s.4
216.Libochowitzová Soňa2007 BK ARION PRAHA3
Svobodová Michaela2007 SK Hamr, z.s. 3
218.Dobrová Rozálie2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.2
Jopková Eliška2008 Kabal team Karviná2
Mayerová Natálie2008 Kabal team Karviná2
221.Vavrečková Adéla2007 Kabal team Karviná1
1.Osladilová Kateřina2006 TJ Sokol Klimkovice2822
2.Krulová Lucie2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.2368
3.Skařupová Lucie2006 SK Badminton Přerov, z.s.2224
4.Bártová Apolena2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice2064
5.Bursová Barbora2007 Sokol Radotín Meteor Praha1920
6.Hálková Nela2006 TJ Sokol České Budějovice1840
7.Soukupová Natálie2006 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.1768
8.Benišová Petra2006 BK Kopřivnice, z.s.1504
Špačková Adéla2006 BK Kopřivnice, z.s.1504
10.Jarošová Veronika2006 TJ Montas Hradec Králové1449
11.Dvořáčková Adéla2006 TJ Jiskra Nejdek, z.s.1301
12.Slabá Natálie2006 BK TU v Liberci, z.s.1158
13.Kramešová Dominika2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.1061
14.Koliášová Kateřina2006 SK Hamr, z.s. 1028
Treperová Ivana2006 SK Prosek Praha1028
16.Keilová Kateřina2006 BK TU v Liberci, z.s.992
17.Kalkušová Karolína2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.933
18.Vaníčková Nikola2006 Badminton VK Aš910
19.Kulhánková Barbora2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice790
Valentová Denisa2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice790
21.Trötzmüllerová Gabriela2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.788
22.Czajová Tereza2007 TJ Orlová - Lutyně, z.s.732
23.Dvořáková Anna2006 Keramika Chlumčany708
24.Kramešová Eliška2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.693
25.Brázdová Klára2007 BC 66 Ivančice682
Ciróková Tereza2006 BC 66 Ivančice682
27.Mikešová Eliška2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.667
28.Bouberlová Barbora2007 TJ Sokol Vodňany609
29.Berková Kateřina2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.605
30.Kratochvílová Tereza2006 Sokol Radotín Meteor Praha574
31.Sedláčková Vanda2006 SK Prosek Praha563
32.Paterová Lucie2006 Sokol Radotín Meteor Praha550
33.Nová Zuzana2006 TJ Sokol Doubravka542
34.Adamčíková Aneta2006 TJ Orlová - Lutyně, z.s.540
35.Kučerová Klára2006 SK Prosek Praha539
36.Sommerová Lucie2006 Sokol Radotín Meteor Praha516
37.Dušátková Anna2006 TJ Sokol České Budějovice515
38.Fridrichová Adéla2007 TJ Sokol Polabiny Pardubice481
39.Čutová Michaela2006 BK ARION PRAHA478
Kropáčová Petra2006 Sokol Radotín Meteor Praha478
Vnoučková Karolína 2006 BK ARION PRAHA478
42.Krejčířová Adéla2006 SK Badminton Přerov, z.s.452
43.Jiráková Tereza2006 BK 93 Hořovice440
44.Červená Kristýna2006 BK Králův Dvůr, z.s.431
45.Baranová Barbora2006 SK Badminton Přerov, z.s.428
46.Skrčená Malvína2007 BaC Kladno410
47.Buchálková Barbora2006 TJ Sokol České Budějovice392
Slanařová Michaela2007 Sokol Židlochovice392
49.Chocholoušková Alena2007 Super Stars Most384
Turková Simona2006 TJ Slavoj Český Těšín384
51.Čmielová Agáta 2008 SK VITALITY Slezsko o.s.376
Kozielková Anna2006 SK VITALITY Slezsko o.s.376
53.Portová Anna2007 Super Stars Most368
54.Chalupová Věra2006 Sokol Židlochovice356
Grznárová Tereza2009 BK TJ Baník Most356
Kaprasová Lea2006 BK TU v Liberci, z.s.356
57.Čížová Veronika2007 TJ Sokol Klimkovice348
Dvorníková Emma2006 TJ Sokol Klimkovice348
59.Pham Thi Heidi 2006 Badminton VK Aš344
60.Hudecová Dominika2006 Super Stars Most328
Hulcová Jolana2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.328
Urbanová Martina2006 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.328
63.Češková Sára2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.322
64.Říhovská Petra2007 SK Badminton Přerov, z.s.320
Wen Zhang Zhang2006 Super Stars Most320
66.Davídková Alena2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.314
67.Čihalová Magdaléna2007 SK Badminton Přerov, z.s.312
Štafflová Lucie2007 TJ Slovan Karlovy Vary312
69.Lukášková Kateřina2006 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.302
70.Jonášová Klára2006 BaC Kladno300
Kubáková Barbora2007 TJ Sokol České Budějovice300
72.Neprašová Anežka2006 TJ Chemička Ústí nad Labem292
73.Orosová Sára2006 TJ Chemička Ústí nad Labem284
74.Kozáková Kristýna2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.276
75.Kocmanová Kristýna2007 Sokol Radotín Meteor Praha272
76.Reitingerová Stela2007 TJ Sokol Křemže260
77.Haškovcová Berta2006 SK Hamr, z.s. 244
Tománková Lucie2008 SK Hamr, z.s. 244
79.Vránová Natálie2007 BK ARION PRAHA240
80.Chvastková Julie2006 Start Jihlava238
81.Palaščáková Lucie2007 TJ Chemička Ústí nad Labem234
Perglová Karolína2006 BK Králův Dvůr, z.s.234
Šlosarová Natálie2007 BK Králův Dvůr, z.s.234
Wiedermannová Ela2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.234
85.Palánová Veronika2007 BC AKTIV LUŽINY232
Vorlová Zuzana2007 BC AKTIV LUŽINY232
87.Weber Eva Pavlina2006 TJ Sokol Dobruška226
88.Hnilicová Jana2009 Sokol Radotín Meteor Praha224
89.Fišerová Eva2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.216
90.Králová Ester2007 BK TU v Liberci, z.s.212
Krištofová Bára2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.212
Stará Laura2006 BK TJ Baník Most212
93.Osičková Erika2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.208
Pavlyková Tereza2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.208
95.Palánová Pavlína2006 BK Junior Benátky nad Jizerou203
96.Fiedlerová Lucie2006 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.200
Nepivodová Barbora2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.200
98.Bálintová Michaela2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.198
Holá Bára2008 TJ Sokol Klimkovice198
Sogelová Marie2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.198
101.Vajsejtlová Anna2008 TJ Slovan Vesec, z.s.195
102.Doubková Veronika2006 Badminton Sharks Brno, z.s.192
Juránková Nela2006 TJ Slovan Karlovy Vary192
Muchová Helena2007 SK Hamr, z.s. 192
105.Výrutová Eliška2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.188
106.Murray Emma Ann 2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.180
Piterková Nicol2008 BADMINTON FSpS MU, z.s.180
108.Půlpánová Denisa2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.172
109.Hrabcová Nikola2007 SK Prosek Praha168
110.Adášková Tereza2007 BK Junior Benátky nad Jizerou164
Kuchová Anna2006 TJ Montas Hradec Králové164
Nevřelová Julie2007 BK Junior Benátky nad Jizerou164
Novotná Sára 2008 BK Junior Benátky nad Jizerou164
Zelinková Martina2006 BK Junior Benátky nad Jizerou164
115.Hančová Adéla2007 TJ Sokol České Budějovice162
Honajzerová Eliška2008 TJ Sokol Klimkovice162
Nedvědová Nikola2006 Badminton Proboštov z.s.162
118.Fenclová Nela2007 SK Prosek Praha160
119.Axmanová Karolína2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.156
Hrubá Viola2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.156
121.Bechyňová Adéla2006 BK TU v Liberci, z.s.151
122.Pszyková Lucie2007 BK TU v Liberci, z.s.147
123.Holmanová Kateřina2006 Sokol Radotín Meteor Praha144
124.Křížová Anna2006 Super Stars Most142
Slavíčková Kateřina2006 Sokol Radotín Meteor Praha142
126.Wasylkowa Kateřina2007 Badminton Proboštov z.s.124
127.Brožová Eva2007 Sokol Radotín Meteor Praha120
Dejlová Tereza2009 TJ Sokol Klimkovice120
Nováková Barbora2007 TJ Sokol České Budějovice120
130.Holubová Kateřina2006 TJ Montas Hradec Králové114
Königová Julie2008 SKP Kometa Brno - RS Badminton114
Malá Kateřina2009 1.Badmintonový klub Šumperk114
Snopková Gabriela2006 Lokomotiva Břeclav114
Veškrnová Eliška2006 BK Junior Benátky nad Jizerou114
Vraštilová Terezie2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton114
136.Blaziusová Andrea2007 BK ARION PRAHA110
137.Slavíčková Andrea2008 Sokol Radotín Meteor Praha106
138.Katrenová Lucie2008 TJ Slovan Vesec, z.s.101
Trnková Jaroslava2008 TJ Slovan Vesec, z.s.101
140.Šemberová Vanesa2008 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic98
Wimmerová Klára2007 Sokol Radotín Meteor Praha98
142.Čechová Tereza2008 Super Stars Most88
143.Tomášková Adéla2006 BaC Kladno86
144.Flusserová Veronika2008 SK Prosek Praha84
Zbořilová Nikola2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.84
146.Chládková Anežka2007 Badminton VK Aš78
Coufalová Markéta2006 Sokol Židlochovice78
Dušková Barbora2008 Badminton VK Aš78
Fenclová Nikola2008 TJ Bílá Hora Plzeň78
Freibauerová Evelína2007 TJ Montas Hradec Králové78
Horkelová Kateřina2006 TJ Sokol Plesná78
Horová Markéta2008 TJ Bílá Hora Plzeň78
Kovaříková Anežka2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton78
Krejčiříková Bára2006 TJ Jiskra Nejdek, z.s.78
Laučíková Barbora2008 Badminton VK Aš78
Mrázková Alžběta2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton78
Nohejlová Kateřina2006 Badminton Akademie Olomouc, z.s.78
Rubášová Zuzana2006 Sokol Židlochovice78
Štěpničková Adéla2007 BK 93 Hořovice78
Tichá Alžběta2008 Badminton VK Aš78
Urbanová Monika2006 Badminton Akademie Olomouc, z.s.78
Vaňousková Tereza2007 BK Junior Benátky nad Jizerou78
Vavrečková Anna2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.78
Vrzáčková Adéla2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.78
165.Hanzlová Emma2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.68
Houžvíková Tereza2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.68
Maixnerová Amélie2008 SK Prosek Praha68
168.Flegrová Frederika2007 SK Hamr, z.s. 54
169.Bardoňová Eliška2009 SK VITALITY Slezsko o.s.46
Čepeláková Lucie2010 TJ Slovan Vesec, z.s.46
Drbalová Lucie2008 TJ Chemička Ústí nad Labem46
Pilichová Barbora2008 SK VITALITY Slezsko o.s.46
Smrčková Natálie Josefína2008 SK VITALITY Slezsko o.s.46
174.Čiháková Eliška2008 BaC Kladno42
Hadravová Simona2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.42
Haratyková Nina2006 BC 66 Ivančice42
Koucká Mariana2007 Sokol Radotín Meteor Praha42
Mikovcová Michala2006 BaC Kladno42
Svobodová Simona2006 SK Hamr, z.s. 42
Vlachová Nikola2007 Badminton VK Aš42
Židová Anna Terezie2007 Badminton VK Aš42
182.Hánová Markéta2009 BK Goram Teplice, z.s.38
Novotná Barbora2008 BK Goram Teplice, z.s.38
Soukupová Rozálie2006 Badminton Proboštov z.s.38
Zavadilová Terezie 2007 TJ Sokol České Budějovice38
186.Čudková Sabina2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.34
187.Burdová Veronika2009 BK TJ Baník Most26
Haluzová Kateřina2006 TJ Chemička Ústí nad Labem26
Kottová Pavlína2006 Super Stars Most26
Koutská Alena2008 BK ARION PRAHA26
Kumstová Eliška2006 SK Hamr, z.s. 26
Langová Tereza2006 Super Stars Most26
Libochowitzová Soňa2007 BK ARION PRAHA26
Niedermayerová Monika2009 TJ Chemička Ústí nad Labem26
Rybová Natálie2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.26
196.Černá Emma2007 TJ Slovan Vesec, z.s.23
1.Osladilová Kateřina2006 TJ Sokol Klimkovice2304
2.Bártová Apolena2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice2224
3.Soukupová Natálie2006 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.1609
4.Benišová Petra2006 BK Kopřivnice, z.s.1344
5.Kalkušová Karolína2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.1283
6.Krulová Lucie2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.1102
7.Bursová Barbora2007 Sokol Radotín Meteor Praha1100
8.Skařupová Lucie2006 SK Badminton Přerov, z.s.1086
9.Dvořáčková Adéla2006 TJ Jiskra Nejdek, z.s.935
10.Špačková Adéla2006 BK Kopřivnice, z.s.933
11.Valentová Denisa2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice820
12.Trötzmüllerová Gabriela2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.732
13.Treperová Ivana2006 SK Prosek Praha694
14.Koliášová Kateřina2006 SK Hamr, z.s. 658
15.Kulhánková Barbora2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice644
16.Jarošová Veronika2006 TJ Montas Hradec Králové618
17.Slabá Natálie2006 BK TU v Liberci, z.s.610
18.Sedláčková Vanda2006 SK Prosek Praha504
19.Kramešová Dominika2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.497
20.Hálková Nela2006 TJ Sokol České Budějovice489
21.Kramešová Eliška2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.472
22.Vaníčková Nikola2006 Badminton VK Aš466
23.Kučerová Klára2006 SK Prosek Praha454
24.Ciróková Tereza2006 BC 66 Ivančice450
25.Paterová Lucie2006 Sokol Radotín Meteor Praha431
26.Dušátková Anna2006 TJ Sokol České Budějovice426
27.Czajová Tereza2007 TJ Orlová - Lutyně, z.s.418
28.Bouberlová Barbora2007 TJ Sokol Vodňany392
Grznárová Tereza2009 BK TJ Baník Most392
30.Brázdová Klára2007 BC 66 Ivančice376
31.Dvořáková Anna2006 Keramika Chlumčany372
32.Skrčená Malvína2007 BaC Kladno359
33.Hulcová Jolana2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.352
34.Čížová Veronika2007 TJ Sokol Klimkovice348
Kratochvílová Tereza2006 Sokol Radotín Meteor Praha348
36.Adamčíková Aneta2006 TJ Orlová - Lutyně, z.s.340
37.Berková Kateřina2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.327
38.Mikešová Eliška2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.326
39.Orosová Sára2006 TJ Chemička Ústí nad Labem322
40.Stará Laura2006 BK TJ Baník Most320
41.Buchálková Barbora2006 TJ Sokol České Budějovice312
Sommerová Lucie2006 Sokol Radotín Meteor Praha312
43.Nová Zuzana2006 TJ Sokol Doubravka284
44.Keilová Kateřina2006 BK TU v Liberci, z.s.280
Pham Thi Heidi 2006 Badminton VK Aš280
46.Češková Sára2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.278
47.Jiráková Tereza2006 BK 93 Hořovice272
48.Neprašová Anežka2006 TJ Chemička Ústí nad Labem268
49.Štafflová Lucie2007 TJ Slovan Karlovy Vary264
50.Perglová Karolína2006 BK Králův Dvůr, z.s.258
51.Hudecová Dominika2006 Super Stars Most256
52.Jonášová Klára2006 BaC Kladno254
53.Fridrichová Adéla2007 TJ Sokol Polabiny Pardubice244
Krejčířová Adéla2006 SK Badminton Přerov, z.s.244
Slanařová Michaela2007 Sokol Židlochovice244
Vnoučková Karolína 2006 BK ARION PRAHA244
57.Kropáčová Petra2006 Sokol Radotín Meteor Praha240
58.Urbanová Monika2006 Badminton Akademie Olomouc, z.s.228
59.Šlosarová Natálie2007 BK Králův Dvůr, z.s.222
60.Turková Simona2006 TJ Slavoj Český Těšín211
61.Chalupová Věra2006 Sokol Židlochovice208
Chocholoušková Alena2007 Super Stars Most208
63.Červená Kristýna2006 BK Králův Dvůr, z.s.206
64.Čihalová Magdaléna2007 SK Badminton Přerov, z.s.204
Hnilicová Jana2009 Sokol Radotín Meteor Praha204
66.Reitingerová Stela2007 TJ Sokol Křemže200
67.Dvorníková Emma2006 TJ Sokol Klimkovice198
68.Kaprasová Lea2006 BK TU v Liberci, z.s.196
69.Osičková Erika2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.183
70.Čutová Michaela2006 BK ARION PRAHA181
71.Fišerová Eva2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.180
Kubáková Barbora2007 TJ Sokol České Budějovice180
73.Baranová Barbora2006 SK Badminton Přerov, z.s.172
74.Kuchová Anna2006 TJ Montas Hradec Králové170
75.Davídková Alena2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.168
76.Lukášková Kateřina2006 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.166
Urbanová Martina2006 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.166
78.Palánová Pavlína2006 BK Junior Benátky nad Jizerou164
Vajsejtlová Anna2008 TJ Slovan Vesec, z.s.164
80.Fenclová Nela2007 SK Prosek Praha160
Weber Eva Pavlina2006 TJ Sokol Dobruška160
82.Doubková Veronika2006 Badminton Sharks Brno, z.s.156
Juránková Nela2006 TJ Slovan Karlovy Vary156
Wen Zhang Zhang2006 Super Stars Most156
85.Kozáková Kristýna2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.148
Pavlyková Tereza2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.148
87.Portová Anna2007 Super Stars Most146
88.Říhovská Petra2007 SK Badminton Přerov, z.s.145
89.Nepivodová Barbora2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.144
90.Holá Bára2008 TJ Sokol Klimkovice138
91.Palaščáková Lucie2007 TJ Chemička Ústí nad Labem134
92.Čmielová Agáta 2008 SK VITALITY Slezsko o.s.133
Kozielková Anna2006 SK VITALITY Slezsko o.s.133
94.Honajzerová Eliška2008 TJ Sokol Klimkovice132
95.Nevřelová Julie2007 BK Junior Benátky nad Jizerou128
Wasylkowa Kateřina2007 Badminton Proboštov z.s.128
97.Chvastková Julie2006 Start Jihlava126
Pszyková Lucie2007 BK TU v Liberci, z.s.126
Wiedermannová Ela2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.126
100.Fiedlerová Lucie2006 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.124
Haškovcová Berta2006 SK Hamr, z.s. 124
Krištofová Bára2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.124
103.Bálintová Michaela2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.122
104.Nohejlová Kateřina2006 Badminton Akademie Olomouc, z.s.120
Piterková Nicol2008 BADMINTON FSpS MU, z.s.120
106.Šemberová Vanesa2008 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic118
107.Tománková Lucie2008 SK Hamr, z.s. 113
108.Bechyňová Adéla2006 BK TU v Liberci, z.s.112
Vránová Natálie2007 BK ARION PRAHA112
110.Kocmanová Kristýna2007 Sokol Radotín Meteor Praha110
Trnková Jaroslava2008 TJ Slovan Vesec, z.s.110
112.Půlpánová Denisa2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.108
113.Králová Ester2007 BK TU v Liberci, z.s.104
Maixnerová Amélie2008 SK Prosek Praha104
115.Hrabcová Nikola2007 SK Prosek Praha96
116.Křížová Anna2006 Super Stars Most94
Nedvědová Nikola2006 Badminton Proboštov z.s.94
118.Axmanová Karolína2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.90
119.Brožová Eva2007 Sokol Radotín Meteor Praha84
Sogelová Marie2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.84
Vorlová Zuzana2007 BC AKTIV LUŽINY84
122.Hančová Adéla2007 TJ Sokol České Budějovice82
123.Katrenová Lucie2008 TJ Slovan Vesec, z.s.80
124.Chládková Anežka2007 Badminton VK Aš78
Holmanová Kateřina2006 Sokol Radotín Meteor Praha78
Hrubá Viola2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.78
Königová Julie2008 SKP Kometa Brno - RS Badminton78
Laučíková Barbora2008 Badminton VK Aš78
Malá Kateřina2009 1.Badmintonový klub Šumperk78
Snopková Gabriela2006 Lokomotiva Břeclav78
Tichá Alžběta2008 Badminton VK Aš78
Vraštilová Terezie2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton78
Wimmerová Klára2007 Sokol Radotín Meteor Praha78
134.Čepeláková Lucie2010 TJ Slovan Vesec, z.s.76
135.Kumstová Eliška2006 SK Hamr, z.s. 68
136.Štěpničková Adéla2007 BK 93 Hořovice66
137.Blaziusová Andrea2007 BK ARION PRAHA62
Houžvíková Tereza2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.62
139.Slavíčková Kateřina2006 Sokol Radotín Meteor Praha60
140.Muchová Helena2007 SK Hamr, z.s. 54
Zbořilová Nikola2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.54
142.Čechová Tereza2008 Super Stars Most52
Černá Emma2007 TJ Slovan Vesec, z.s.52
Palánová Veronika2007 BC AKTIV LUŽINY52
Soukupová Rozálie2006 Badminton Proboštov z.s.52
Vortelová Eliška2007 TJ Sokol České Budějovice52
147.Novotná Sára 2008 BK Junior Benátky nad Jizerou46
Výrutová Eliška2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.46
149.Coufalová Markéta2006 Sokol Židlochovice42
Dejlová Tereza2009 TJ Sokol Klimkovice42
Freibauerová Evelína2007 TJ Montas Hradec Králové42
Haratyková Nina2006 BC 66 Ivančice42
Hendrychová Jana2007 Badminton Sharks Brno, z.s.42
Holubová Kateřina2006 TJ Montas Hradec Králové42
Horkelová Kateřina2006 TJ Sokol Plesná42
Kovaříková Anežka2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton42
Nováková Barbora2007 TJ Sokol České Budějovice42
Slavíčková Andrea2008 Sokol Radotín Meteor Praha42
Vavrečková Anna2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.42
Vrzáčková Adéla2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.42
161.Drbalová Lucie2008 TJ Chemička Ústí nad Labem38
Hánová Markéta2009 BK Goram Teplice, z.s.38
Hanzlová Emma2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.38
164.Burdová Veronika2009 BK TJ Baník Most26
Čudková Sabina2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.26
Haluzová Kateřina2006 TJ Chemička Ústí nad Labem26
Kottová Pavlína2006 Super Stars Most26
Langová Tereza2006 Super Stars Most26
Zavadilová Terezie 2007 TJ Sokol České Budějovice26
170.Flegrová Frederika2007 SK Hamr, z.s. 24
171.Niedermayerová Monika2009 TJ Chemička Ústí nad Labem14
Novotná Barbora2008 BK Goram Teplice, z.s.14
Rybová Natálie2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.14
Tvrdíková Klára2009 SK Prosek Praha14
175.Pilichová Barbora2008 SK VITALITY Slezsko o.s.13
176.Čiháková Eliška2008 BaC Kladno12
Flusserová Veronika2008 SK Prosek Praha12
Mikovcová Michala2006 BaC Kladno12
Miksová Kristýna2006 BaC Kladno12
Mrázková Alžběta2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton12
Rubášová Zuzana2006 Sokol Židlochovice12
Svobodová Simona2006 SK Hamr, z.s. 12
183.Koucká Mariana2007 Sokol Radotín Meteor Praha6
ČísloTurnajGPDatum
12. GPD U13 - RadoniceD22.04.2017
2GPC U13 - otevřený - AsC23.04.2017
32. GPD U13 - LiberecD23.04.2017
4GPD U13 - České BudějoviceD06.05.2017
5GPD U13 - Kralupy nad VltavouD06.05.2017
6GPE50 U11 - Kralupy nad VltavouE5006.05.2017
7X. Super Stars Cup - MostE5006.05.2017
82. GPD U13 - MostD07.05.2017
92. GPC U13 - České BudějoviceC13.05.2017
102. GPC U13 - MostC13.05.2017
112. GPC U13 - PardubiceC13.05.2017
122. GPC U13 - Praha - HamrC13.05.2017
132. GPC U13 - PřerovC13.05.2017
14GPC U13 - kvalifikační - AšC13.05.2017
152. GPC U13 - Králův DvůrC13.05.2017
162. GPC U13 - Brno - TuřanyC14.05.2017
17GPD U13 - Radotín Cup - Praha - RadotínD21.05.2017
18GPE50 U11 - Radotín Cup - Praha - RadotínE5021.05.2017
192. GPA U13 - Benátky nad JizerouA04.06.2017
20GPC U13 Open DRIVE- čtyřhry,mixy - AšC02.09.2017
212. GPB U13 - Praha - HamrB10.09.2017
22Turnaj U9 a U11- otevřený - Benátky nad JizerouE5016.09.2017
23GPD U13 - StrakoniceD23.09.2017
24GPC U13 - PardubiceC23.09.2017
25GPC U13- otevřený - OrlováC23.09.2017
26GPD U13- otevřený - Kralupy nad VltavouD23.09.2017
27GPC U13- otevřený - České BudějoviceC30.09.2017
28KP U13 - Ústí nad LabemD30.09.2017
29KP U13 - LiberecD30.09.2017
30GPC U13- otevřený - KladnoC07.10.2017
31GPE50 U11- otevřený - ŠumperkE5007.10.2017
32GPD U13- otevřený - Český KrumlovD07.10.2017
33GPC U13- otevřený - Praha HamrC07.10.2017
34GPC U13- otevřený - Brno - SlatinaC07.10.2017
35GPD U13 - České BudějoviceD21.10.2017
36GPD U13- otevřený - PrahaD21.10.2017
37GPC U13- otevřený - ŠumperkC21.10.2017
38Turnaj U11 - PrahaE5021.10.2017
39GPC U13- otevřený - OpavaC29.10.2017
40GPD U13 - PrahaD04.11.2017
41OP U13 - AšSKP12.11.2017
42OP U13 - Praha - ZMSKP17.11.2017
43OP U13 - Český KrumlovSKP18.11.2017
44OP U13 - JihlavaSKP18.11.2017
45OP U13 - LiberecSKP18.11.2017
46OP U13 - Nové Město nad MetujíSKP18.11.2017
47GPC U13 o POHÁR předsedy ZpčBaS - PlzeňC19.11.2017
48GPC U13- otevřený - KlimkoviceC25.11.2017
49OP U13 - KladnoSKP25.11.2017
50GPD U13 dvouhry Aš - AšD25.11.2017
51GPE50 U11- otevřený - KlimkoviceE5026.11.2017
52GPD U13 - České BudějoviceD02.12.2017
53OP U13 - VendryněSKP02.12.2017
54MČR U13 - LiberecMČR10.12.2017
55GPE50 U11 - BrnoE5010.12.2017
56GPC U13 Přebor Prahy - Praha HamrC16.12.2017
57GPC U13- otevřený - LiberecC16.12.2017
58Turnaj U9 a U11 - Benátky nad JizerouE5006.01.2018
591. GPD U13 - Praha HamrD06.01.2018
60GPC U13 - Benátky nad JizerouC07.01.2018
61GPC U13 kvalifikační - AšC13.01.2018
621. GPC U13 - OrlováC13.01.2018
631. GPC U13 - Český KrumlovC13.01.2018
641. GPC U13 - Praha - VinořC13.01.2018
65GPC U13 - DobruškaC13.01.2018
661. GPD U13 - Liberec- VesecD13.01.2018
671. GPD U13 - MostD13.01.2018
68GPC U13 kvalifikační - Brno BohuniceC20.01.2018
691. GPC U13 - MostC20.01.2018
70GPD U13- otevřený - Kralupy nad VltavouD27.01.2018
71GPD U13 - Český KrumlovD28.01.2018
721. GPA U13 - JihlavaA28.01.2018
73GPC U13- otevřený - Praha HamrC10.02.2018
74GPD U13 - České BudějoviceD17.02.2018
75GPC U13- otevřený - BrnoC17.02.2018
76GPE50 U11 - PrahaE5024.02.2018
771. GPB U13 - Brno - SlatinaB04.03.2018
78GPC U13- otevřený - PrahaC10.03.2018
792. GPD U13 - TepliceD24.03.2018
802. GPD U13 - LiberecD25.03.2018
81GPC U13- otevřený - KladnoC25.03.2018
822. GPC U13 - KlimkoviceC29.03.2018
83GPE50 U11 - KlimkoviceE5030.03.2018
84GPD U13 - České BudějoviceD07.04.2018
853. GPC U13 - OrlováC07.04.2018
86GPC U13 otevřený Mem. A Wankove - PlzeňC08.04.2018
 
X
Enter your e-mail address.
Enter the password that accompanies your e-mail.
Loading