logo
Český badmintonový svaz

Memoriál Ivana Škáchy v Liberci: dvě vítězství pro Bitmana a Bášovou

Tradičně poslední GPA dospělých sezóny v Liberci, letos premiérově konané pod názvem Memoriál Ivana Škáchy, zpestřili svou účastí nejen němečtí přátelé z klubu Robur Zittau, ale i reprezentanti chystající se na kvapem blížící se mistrovství Evropy ve Španělsku.

A právě Jakub Bitman s Alžbětou Bášovou se s dvěma tituly stali nejúspěšnějšími účastníky turnaje, další reprezentantka Michaela Fuchsová získala titul jeden. Ale popořadě.

Memoriál Ivana Škáchy v Liberci: semifinále a finále sledujte ŽIVĚ

I nedělní program na posledním GPA dospělých v sezóně Memoriálu Ivana Škáchy v Liberci můžete sledovat na živém streamu ze dvou kurtů.
 
Kurt č. 1:

 
Kurt č. 2:

Sledujte živý stream z Memoriálu Ivana Škáchy

Liberecký Memoriál Ivana Škáchy, tradičně poslední GPA dospělých v sezóně, jehož se letos účastní třeba i reprezentanti chystající se na mistrovství Evropy ve Španělsku, můžete po celý víkend sledovat na živém streamu. 

Kurt č. 1:Kurt č. 2:
Výsledky Memoriálu Ivana Škáchy.

Memoriál Ivana Škáchy v Liberci: nalosováno!

Tři zahraniční hvězdy v brněnském týmu? Rozhodli jsme se, že sezóna bude nejdražší, říká Vojtěch Šelong

Co rozhodlo utkání o zlato? Jaké to je, mít v týmu tři zahraniční hvězdy? Finále play-off a zisk mistrovského titulu v badmintonové extralize jsme zhodnotili s jednou z klíčových postav vítězného týmu Badminton FSpS MU Vojtěchem Šelongem. 

Stihli jste už mistrovské oslavy?

Druhý ročník Czech Para-Badminton Open-už 5. května v Rousínově!

5. května se v Rousínově uskuteční druhý ročník mezinárodního turnaje pro vozíčkáře Czech Para-Badminton Open. V klasifikačních kategoriích WH1 a WH2 by se podle nejnovějších informací od pořadatelského týmu Badminton Sharks Brno mělo utkat až 15 vozíčkářů různých věkových kategorií.

Jde o nárůst oproti loňskému experimentálnímu ročníku, kdy se turnaje zúčastnilo vozíčkářů sedm, kteří byli navíc podpoření zdravými hráči oddílu BS Brno.

Na Czech Para-Badminton Open, které podporuje i Český badmintonový svaz, by se také měli objevit vozíčkáři ze zahraničí.

Ondřej Lubas děkuje ČBaS, spolupracovníkům, soupeřům i divákům při Finále play-off

Vážení badmintonoví příznivci,

dovolte mi, abych touto cestou z pozice ředitele turnaje vyjádřil svůj dík Českému badmintonovému svazu za podporu Finále play-off badmintonové extraligy, které se o uplynulém víkendu uskutečnilo v Praze Vinoři.

Podpory svazu si vážíme a je naším velkým zájmem, aby se vyvrcholení extraligové sezony i nadále konalo u nás ve Vinoři a aby šlo o co nejreprezentativnější akci.

Seznam přihlášených a další informace před Memoriálem Ivana Škáchy

Vrchní rozhodčí Eva Husarová informuje o aktualitách před víkendovým GPA dospělých Memoriálem Ivana Škáchy, který se koná v Liberci:

1. Došlo ke zrušení páteční kvalifikace,
 
2. Již je zveřejněn seznam hráčů v hlavní soutěži,
 
3. Začátek turnaje je v sobotu v 9:00 (dle propozic),

Pozvánka na kongres Medicína pohybového systému ve sportu s prof. Kolářem

Přijměte pozvání na mezinárodní kongres s názvem Medicína pohybového systému ve sportu, který se bude konat za účasti špičkových lektorů z ČR i zahraničí pod patronací věhlasného prof. Pavla Koláře 7. 9. 2018 v hotelu Clarion v Praze. 

Detaily ke kongresu naleznete v přiloženém letáku

 

 

Trenérská konference Mosty za účasti odborníků z NBA a NHL

Unie profesionálních trenérů zve na již devátou mezinárodní trenérskou konferenci Mosty, která se uskuteční v pondělí 14. května 2018 od 9:45 v Centru pohybové medicíny, Pyšelská 4, 149 00 Praha - Chodov.

Podrobné informace naleznete v přiloženém souboru nebo v článku ZDE.
 
 
X
Enter your e-mail address.
Enter the password that accompanies your e-mail.
Loading