logo
Český badmintonový svaz

GPA U17 v Brně: tři zlata pro Van Coppenolle, dvě pro Janoštíka

Tallulah Sharleen Van Coppenolle se s třemi zlaty stala suverénkou celostátního turnaje do 17 let, který se o tomto víkendu konal v Brně-Slatině. Obě své disciplíny pak vyhrál Jan Janoštík.
 
Na úvodním letošním GPA této kategorie platilo téměř bezvýhradně to, co jsme poznali už vloni na MČR do 15 let: když přijede Van Coppenolle a Janoštík, nikdo jiný na vítězství nedosáhne. 

Výsledky nedělních zápasů na GPA U17 v Brně

Sledujte výsledky GPA U17 v Brně

GPA U15 v Brně: tři tituly pro Kohoutovou, dva pro Kopřivu

Markéta Kohoutová si podmanila první letošní celostátní turnaj kategorie do 15 let v Brně-Slatině, když vyhrála všechny tři disciplíny. Zdatně jí však sekundoval Dominik Kopřiva se dvěma tituly.

Kohoutová, která tvoří polovinu dívčí části reprezentačního týmu pro nadcházející ME této kategorie v Kazani, si ve finále dvouhry dívek poradila s Klárou Šilhavou poměrem 21:12 a 21:10. Šilhavá před tím ve třech setech porazila druhou dívku pro ME Lucii Metzovou.

Nedělní zápasy na GPA U15 v Brně

Výsledky sobotních zápasů na GPA U15 v Brně

Příprava na republiku bylo nejbolestivější období v životě, přiznává čerstvý mistr Jan Louda

O víkendu se osmnáctiletý Jan Louda stal mistrem České republiky mezi dospělými. V bilančním rozhovoru pro Czechbadminton se nyní rozpovídal o tom, koho ze soupeřů se bál nejvíce, co všechno musel ve své hře změnit i jak se naučil hrát fér. A dojde i na otevřená zadní vrátka do ciziny...

Jak hodnotíš svůj titul s odstupem dvou dnů?

Nejlepší fotografie z MČR dospělých v Praze

Nebyli jste přítomni v Praze-Štěrboholech ani jste nečetli podrobné zpravodajství na našem webu? Atmosféru mistrovství republiky dospělých vám snad alespoň trochu přiblíží i výběr nejlepších fotografií z turnaje.

Autorem všech snímků je Pavel Růžička.
 

Bedřich Valenta málem dolétl k překvapení.


Prosím, nezabíjejte to do mě!

Reportáž o MČR na webu České televize

Finále MČR: deváté zlato pro Bitmana s Bášovou, obhajoba pro Švábíkovou a první titul Loudy

Finále osmnáctiletých mužů vyhrál Louda, sedmnáctiletá Švábíková obhájila a Bitman s Bášovou získali deváté zlato v řadě. To jsou nejvýraznější momenty nedělního finálového programu na MČR dospělých, které se konalo v Praze-Štěrboholech.

 
 
X
Enter your e-mail address.
Enter the password that accompanies your e-mail.
Loading