logo
Český badmintonový svaz

17. Akademické hry v badmintonu: tři tituly pro Lajdovou, dva pro Hubáčka

Netradičně v pondělí proběhl v Brně badmintonový turnaj při 17. Akademických hrách. Při pohledu na zlaté a stříbrné medailisty můžeme konstatovat, že úrovní letos neměl daleko od klasických republikových GPA.

Jedním dechem je však třeba se "áčkům" za toto přirovnání omluvit, neboť při Akademických hrách bývají pavouky jednotlivých disciplín o poznání menší.

Trenéři, pozor! Dán Peter Mouritsen povede v Karviné interaktivní seminář

Vážení trenéři, Trenérsko-metodická komise ČBaS vás zve na další seminář s Dánem Peterem Mouritsenem, který se uskuteční u příležitosti soustředění českého Talent Teamu v Karviné v termínu 25.- 26. července, respektive 27.-28. července 2018. 
 
Více informací o interaktivním semináři (náplň, časový plán, ekonomické podmínky) i způsob, jak se na něj přihlásit, naleznete v pozvánce zde

GPB U13 v Radotíně: navýšen počet chlapců ve dvouhře, turnaj bude mít stream ze čtyř kurtů

Ve dnech 23.–24. června 2018 se v Praze-Radotíně koná druhé letošní GPB kategorie do 13 let. O turnaji informuje Livie Lubinová.

Czech Sokol Cup v Dobřanech přilákal sokolskou elitu U15 a U17 i Milana Ludíka

Milada Nováková referuje o už 17. ročníku mezinárodního badmintonového turnaje Czech Sokol Cup, který se 9.-10. června konal v Dobřanech.

Padesátka badmintonistů ve věku 13 až 17 let (a jejich doprovodu-rodičů a trenérů) zaplnila o víkendu 9.-10. června badmintonové kurty v tenisové hale v Dobřanech.

GPA U19 v Orlové: dvě zlata a stříbro pro Kobylákovou, dvě zlata a bronz pro Blaníka

Spokojení s průběhem celostátního turnaje do 19 letech mohou být pořadatelé v Orlové. Jejich domácí badmintonista Adam Blaník dokázal získat titul ve čtyřhře i mixu, k tomu přidal bronz v singlu. Nejúspěšnějším hráčem turnaje byla však Tereza Kobyláková.

Blaník v deblu se svým partnerem Jiřím Vajsejtlem dokázali ve finále eliminovat sílu nedávných vítězů circuitového turnaje do 17 let v Rakousku Jana Janoštíka a Adama Ehma a vyhráli 21:15 a 21:16.

GPA U19 v Orlové: výsledky nedělních zápasů

Forza Cup: výsledky druhého dne

Benátky se na mistrovství Evropy klubů utkají s týmy z Portugalska, Itálie a Belgie

Český zástupce na mistrovství Evropy klubů, které se koná od 19. do 23. června v polském Bialystoku, BK 73 Deltacar Benátky nad Jizerou, už zná své soupeře. Ve skupině číslo 3 jimi budou špičkové kluby z Itálie, Belgie a Portugalska.

Rozlosování ME klubů v Bialystoku.
 
 
X
Enter your e-mail address.
Enter the password that accompanies your e-mail.
Loading