logo
Český badmintonový svaz

1. GPA U17

Typ: 
A
Kategorie: 
U17
Termín: 
Sobota, 17.02.2018 - Neděle, 18.02.2018
Oblast: 
ČR
Místo: 
Brno Slatina
Pořadatel: 
SK Brno Slatina, z.s.
Kontakt: 
Vorel Ladislav
Výsledková listina GP: 
Zpracované výsledky: 
 
HráčKlubDvouhraČtyřhraMixPlatný
Janoštík Jan 2003TJ Sokol České Budějovice1100011000Platný
Brázda Tadeáš 2002BC 66 Ivančice2920110009-16280Platný
Morávek Michal 2002BaC Kladno3-476029202920Platný
Dostál Martin 2002BADMINTON FSpS MU, z.s.3-476011000Platný
Franek Lukáš 2002TJ Orlová - Lutyně, z.s.5-85203-47605-8520Platný
Kostrhun Daniel 2002Slavoj Podivín5-85203-476017-3280Platný
Hora Jan 2003TJ Bílá Hora Plzeň5-85209-162803-4760Platný
Hykyš Dominik 2002Super Stars Most5-85209-162809-16280Platný
Poříz Vojtěch 2003Start Jihlava9-162805-852017-3280Platný
Pospíšil Tomáš 2003Super Stars Most9-162809-162809-16280Platný
Dostál Marek 2002BADMINTON FSpS MU, z.s.9-16280Platný
Kopřiva Dominik 2004SK Badminton Přerov, z.s.9-162809-162809-16280Platný
Kalbáč Štěpán 2002TJ ČZ Strakonice, spolek9-162809-16280Platný
Kozelský Matěj 2002TJ Sokol Klimkovice9-162809-1628017-3280Platný
Wanke Karel 2002S.K. P.E.M.A. Opava, z.s.9-162805-85209-16280Platný
Erhart Vratislav 2003TJ Astra Zahradní Město, z.s.9-162809-16280Platný
Patera Tomáš 2003Sokol Radotín Meteor Praha17-32805-852017-3280Platný
Lešták Ladislav 2003TJ Jiskra Nejdek, z.s.17-32809-1628017-3280Platný
Nesvačil Michal 2002SK Radonice, z.s.17-3280Platný
Ret Daniel 2004Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.17-32809-16280Platný
Volf Vojtěch 2002BaC Kladno17-32809-16280Platný
Kalina Ondřej 2003Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.17-32809-16280Platný
Janoušek Petr 2002TJ Sokol Polabiny Pardubice17-32809-162805-8520Platný
Diviš Jakub 2003BADMINTON FSpS MU, z.s.17-328017-3280Platný
Ehm Adam 2003TJ Sokol Polabiny Pardubice29203-4760Platný
Reichman Jakub 2002BADMINTON FSpS MU, z.s.3-4760Platný
Matula Jakub 2002BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.3-47605-8520Platný
Fürst Daniel 2003Sokol Radotín Meteor Praha5-85205-8520Platný
Slíva David 2003TJ Sokol Klimkovice5-852017-3280Platný
Prek Šimon 2002BADMINTON FSpS MU, z.s.5-8520Platný
Obhlídal Václav 2002SK Prosek Praha5-85209-16280Platný
Zelinka Daniel 2002SK Prosek Praha5-85209-16280Platný
Chumchal Martin 2002BK Omega Olomouc, z.s.9-16280Platný
Kocian Šimon 2002Badminton Akademie Olomouc, z.s.9-16280Platný
Altera Jan 2004BaC Kladno9-16280Platný
Oros Marek 2003Super Stars Most9-16280Platný
Dvořák Daniel 2005TJ Sokol České Budějovice9-16280Platný
Ječmínek Adam 2003Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.17-3280Platný
HráčKlubDvouhraČtyřhraMixPlatný
Van Coppenolle Tallulah 2003TJ Orlová - Lutyně, z.s.110001100011000Platný
Mikelová Kateřina 2002Sokol Radotín Meteor Praha29203-47602920Platný
Veselá Veronika 2003TJ Lanškroun, z.s.3-47605-85205-8520Platný
Růžičková Marie 2003BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.3-4760110005-8520Platný
Šilhavá Radka 2002SK Hamr, z.s. 5-85205-85209-16280Platný
Šmídová Martina 2002BKV Plzeň5-85209-1628017-3280Platný
Hořínková Soňa 2003TJ Slovan Vesec, z.s.5-852029203-4760Platný
Petrušková Klára 2003TJ Sokol Klimkovice5-85209-1628017-3280Platný
Říhová Michaela 2003T-Club Berušky9-162809-162809-16280Platný
Klapalová Adéla 2003BC 66 Ivančice9-162809-1628017-3280Platný
Staňková Ema 2003Sokol Radotín Meteor Praha9-1628029209-16280Platný
Studená Marie 2002SK Badminton Přerov, z.s.9-162805-85205-8520Platný
Čermáková Magdaléna 2003SK Radonice, z.s.9-16280Platný
Šilhavá Klára 2004SK Hamr, z.s. 9-162809-162809-16280Platný
Valentová Kateřina 2003TJ Sokol Polabiny Pardubice9-162803-47603-4760Platný
Morcinková Zuzana 2002TJ Orlová - Lutyně, z.s.9-162805-85209-16280Platný
Štěříková Natalie 2003TJ Jiskra Nejdek, z.s.17-32809-162805-8520Platný
Žurková Valérie 2005BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.17-3280Platný
Schořová Adéla 2003BK Králův Dvůr, z.s.17-32809-1628017-3280Platný
Kortusová Barbora 2005Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.17-32809-16280Platný
Chadimová Adéla 2002BADMINTON FSpS MU, z.s.17-32803-47609-16280Platný
Nováková Veronika 2005TJ Jiskra Nejdek, z.s.17-32809-1628017-3280Platný
Maixnerová Petra 2005Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.17-32805-8520Platný
Šmikmátorová Linda 2003Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.17-32809-1628017-3280Platný
Líbalová Šárka 2002TJ Slovan Vesec, z.s.3-4760Platný
Kohoutová Anna Natálie 2002Super Stars Most5-85209-16280Platný
Pazderková Nicole 2002TJ Lanškroun, z.s.5-852017-3280Platný
Kolesárová Zuzana 2002TJ Orlová - Lutyně, z.s.5-852017-3280Platný
Schafferová Sára 2003BADMINTON FSpS MU, z.s.9-16280Platný
Kunešová Tereza 2003SK Hamr, z.s. 9-162809-16280Platný
Za správnost odpovídá STK
 
 
X
Enter your e-mail address.
Enter the password that accompanies your e-mail.
Loading