logo
Český badmintonový svaz

1. GPA U19

Typ: 
A
Kategorie: 
U19
Termín: 
Sobota, 03.03.2018 - Neděle, 04.03.2018
Oblast: 
ČR
Místo: 
Hradec Králové
Výsledková listina GP: 
Zpracované výsledky: 
 
HráčKlubDvouhraČtyřhraMixPlatný
Janoštík Jan 2003TJ Sokol České Budějovice110005-8520Platný
Ehm Matěj 2000TJ Sokol Polabiny Pardubice29203-47603-4760Platný
Blaník Adam 2000TJ Orlová - Lutyně, z.s.3-47602920Platný
Viktora Jan 2001TJ Sokol Doubravka3-47605-8520Platný
Brázda Tadeáš 2002BC 66 Ivančice5-85203-47609-16280Platný
Volf Matěj 2001SK Radonice, z.s.5-85209-16280Platný
Kostrhun Adam 2000Slavoj Podivín5-85209-1628017-3280Platný
Chlubna Jaroslav 2001Badminton Akademie Olomouc, z.s.5-85209-16280Platný
Abraham Tomáš 2000Super Stars Most9-162809-1628017-3280Platný
Aubus Marek 2001TJ Montas Hradec Králové9-16280Platný
Marek Filip 2001BK TU v Liberci, z.s.9-162805-85205-8520Platný
Ehm Adam 2003TJ Sokol Polabiny Pardubice9-162803-47609-16280Platný
Hynek Tomáš 2000Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.9-162809-1628017-3280Platný
Dvořák Daniel 2005TJ Sokol České Budějovice9-162809-1628017-3280Platný
Waller David 2000TJ Astra Zahradní Město, z.s.9-162809-162805-8520Platný
Pospíšil Tomáš 2003Super Stars Most9-162809-162809-16280Platný
Wanke Karel 2002S.K. P.E.M.A. Opava, z.s.17-32809-1628017-3280Platný
Lutsak Viktor 2000TJ Jiskra Nejdek, z.s.17-32805-852017-3280Platný
Dostál Martin 2002BADMINTON FSpS MU, z.s.17-32803-47609-16280Platný
Twardzik Adam 2001Super Stars Most17-32805-8520Platný
Dvořák Vojtěch 2000BaC Kladno17-328017-3280Platný
Grund Michal 2001TJ Sokol Polabiny Pardubice17-32809-16280Platný
Kulíšek Vít 2001TJ Astra Zahradní Město, z.s.1100011000Platný
Palán Václav 2001SK Prosek Praha110003-4760Platný
Vajsejtl Jiří 2000TJ Slovan Vesec, z.s.29202920Platný
Franek Lukáš 2002TJ Orlová - Lutyně, z.s.5-85205-8520Platný
Matula Jakub 2002BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.5-85209-16280Platný
Šilhan Ondřej 2001TJ Jiskra Nejdek, z.s.5-85209-16280Platný
Brázda Jáchym 2001SK Radonice, z.s.9-16280Platný
Podivín Václav 2000SK Prosek Praha9-162805-8520Platný
Sebera Vojtěch 2000TJ Astra Zahradní Město, z.s.9-1628017-3280Platný
Fürst Daniel 2003Sokol Radotín Meteor Praha9-16280Platný
HráčKlubDvouhraČtyřhraMixPlatný
Mikelová Kateřina 2002Sokol Radotín Meteor Praha1100029209-16280Platný
Němcová Nela 2002TJ Orlová - Lutyně, z.s.292029205-8520Platný
Van Coppenolle Tallulah 2003TJ Orlová - Lutyně, z.s.3-47605-8520Platný
Matoušková Zuzana 2000TJ Sokol Křemže3-476011000Platný
Růžičková Marie 2003BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.5-85209-162809-16280Platný
Staňková Ema 2003Sokol Radotín Meteor Praha5-85209-1628017-3280Platný
Janošová Petra 2000SK Hamr, z.s. 5-85209-1628017-3280Platný
Valentová Kateřina 2003TJ Sokol Polabiny Pardubice5-85203-47609-16280Platný
Kmoníčková Lenka 2001Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.9-162809-1628017-3280Platný
Šilhavá Radka 2002SK Hamr, z.s. 9-162809-162809-16280Platný
Foukalová Iva 2001TJ Slovan Vesec, z.s.9-162805-85205-8520Platný
Strnadová Iveta 2000TJ Sokol Dobruška9-162805-8520Platný
Štěříková Natalie 2003TJ Jiskra Nejdek, z.s.9-162809-162809-16280Platný
Bártová Rozálie 2000TJ Sokol Polabiny Pardubice9-162803-47603-4760Platný
Čiháková Veronika 2001BaC Kladno9-162805-852017-3280Platný
Vlášková Šárka 2000SK Prosek Praha9-162803-47605-8520Platný
Otáhalová Barbora 2001Sokol Židlochovice17-32803-47609-16280Platný
Šmídová Martina 2002BKV Plzeň17-32805-852017-3280Platný
Brejchová Adéla 2002TJ Sokol Nový Knín17-328017-3280Platný
Hořínková Soňa 2003TJ Slovan Vesec, z.s.17-32805-85202920Platný
Klapalová Adéla 2003BC 66 Ivančice17-32809-16280Platný
Líbalová Šárka 2002TJ Slovan Vesec, z.s.17-32809-162809-16280Platný
Chadimová Adéla 2002BADMINTON FSpS MU, z.s.17-32809-162809-16280Platný
Krpatová Lucie 2002TJ Sokol Polabiny Pardubice110003-4760Platný
Weinerová Tereza 2000SKP Kometa Brno - RS Badminton5-8520Platný
Sonnková Valentýna 2001TJ Astra Zahradní Město, z.s.5-852011000Platný
Zachová Adéla 2001Start Jihlava9-16280Platný
Pazderová Vendula 2001TJ Jiskra Nejdek, z.s.9-1628017-3280Platný
Tichá Barbora 2000Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.9-1628017-3280Platný
Hřebíková Tereza 2001TJ Astra Zahradní Město, z.s.5-8520Platný
Za správnost odpovídá STK
 
 
X
Enter your e-mail address.
Enter the password that accompanies your e-mail.
Loading