logo
Český badmintonový svaz

1. GPB U13

Typ: 
B
Kategorie: 
U13
Termín: 
Sobota, 03.03.2018 - Neděle, 04.03.2018
Oblast: 
ČR
Místo: 
Brno - Slatina
Pořadatel: 
SK Brno Slatina, z.s.
Kontakt: 
Vorel Ladislav
Výsledková listina GP: 
Zpracované výsledky: 
 
HráčKlubDvouhraČtyřhraMixPlatný
Ptáček Jan 2006TJ Sokol Klimkovice1400236817-3232Platný
Waliszewski Marek 2006Sportclub Metalurg236814005-8208Platný
Lecian Tobiáš 2006TJ Astra Zahradní Město, z.s.3-43049-1611217-3232Platný
Simon Václav 2007BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.3-43043-43045-8208Platný
Bouberle Jakub 2007TJ Sokol Vodňany5-82089-1611217-3232Platný
Ickert Daniel 2006BK TJ Baník Most5-82083-4304Platný
Srnec Adam 2007SK Hamr, z.s. 5-82083-43045-8208Platný
Burget Adam 2006TJ Sokol Polabiny Pardubice5-82085-82082368Platný
Švarc Matěj 2006TJ Astra Zahradní Město, z.s.9-161129-161129-16112Platný
Šolar Ondřej 2006TJ Montas Hradec Králové9-161125-82083-4304Platný
Frýdek Jan 2006Badminton Akademie Olomouc, z.s.9-1611223685-8208Platný
Marek Jonáš 2006Sokol Radotín Meteor Praha9-161129-1611217-3232Platný
Matuš Vojtěch 2006BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.9-1611214009-16112Platný
Havlíček Vojtěch 2006TJ Sokol Polabiny Pardubice9-161129-161129-16112Platný
Herzán Lukáš 2006Slavoj Podivín9-161125-82083-4304Platný
Valouch Ondřej 2006BADMINTON FSpS MU, z.s.9-161125-82089-16112Platný
Fuciman Patrik 2006Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.17-24723-43041400Platný
Nyč Daniel 2006Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.25-32369-1611217-3232Platný
Čepela Marek 2007TJ Astra Zahradní Město, z.s.17-24729-161129-16112Platný
Cirók Josef 2006BC 66 Ivančice25-32365-82089-16112Platný
Fošum Josef 2006TJ Sokol Křemže25-32369-161129-16112Platný
Kerpl Dennis 2007BK TU v Liberci, z.s.17-24729-1611217-3232Platný
Jurný Petr 2007Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.17-24729-1611217-3232Platný
Tvrdík Lukáš 2006TJ Montas Hradec Králové25-32369-161129-16112Platný
Coufal Kryštof 2008SK Prosek Praha25-323617-3232Platný
Rauš Filip 2006Sokol Židlochovice17-24725-820817-3232Platný
Janíček Sebastian 2006Sokol Radotín Meteor Praha25-32369-16112Platný
Havlíček Michael 2007Badminton Sharks Brno, z.s.17-24725-820817-3232Platný
Hrazdíra Patrik 2006Sokol Židlochovice17-24725-8208Platný
Suchopár Jan 2006Super Stars Most25-323617-323217-3232Platný
Titěra Filip 2008Sokol Radotín Meteor Praha25-32369-1611217-3232Platný
Hubáček Matěj 20061.Badmintonový klub Šumperk17-24729-1611217-3232Platný
Kostka Jaromír 2006TJ Sokol Klimkovice9-16112Platný
Oswald Vít 2008TJ Sokol Klimkovice9-16112Platný
Klokan Jakub 2008Super Stars Most17-3232Platný
HráčKlubDvouhraČtyřhraMixPlatný
Bártová Apolena 2006TJ Sokol Polabiny Pardubice140014002368Platný
Krulová Lucie 2006BADMINTON FSpS MU, z.s.23683-43043-4304Platný
Jarošová Veronika 2006TJ Montas Hradec Králové3-430414009-16112Platný
Soukupová Natálie 2006Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.3-43043-43041400Platný
Jiráková Tereza 2006BK 93 Hořovice5-820817-3232Platný
Bursová Barbora 2007Sokol Radotín Meteor Praha5-82083-4304Platný
Špačková Adéla 2006BK Kopřivnice, z.s.5-8208236817-3232Platný
Valentová Denisa 2006TJ Sokol Polabiny Pardubice5-82085-82083-4304Platný
Hálková Nela 2006TJ Sokol České Budějovice9-161123-43049-16112Platný
Treperová Ivana 2006SK Prosek Praha9-161125-82089-16112Platný
Koliášová Kateřina 2006SK Hamr, z.s. 9-161125-82085-8208Platný
Benišová Petra 2006BK Kopřivnice, z.s.9-1611223685-8208Platný
Sedláčková Vanda 2006SK Prosek Praha9-161129-1611217-3232Platný
Ciróková Tereza 2006BC 66 Ivančice9-161129-161129-16112Platný
Kalkušová Karolína 2007BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.9-161125-82085-8208Platný
Slabá Natálie 2006BK TU v Liberci, z.s.9-161125-820817-3232Platný
Vnoučková Karolína 2006BK ARION PRAHA17-24729-16112Platný
Chocholoušková Alena 2007Super Stars Most25-323617-3232Platný
Čutová Michaela 2006BK ARION PRAHA17-24729-16112Platný
Brázdová Klára 2007BC 66 Ivančice25-32369-1611217-3232Platný
Trötzmüllerová Gabriela 2006BADMINTON FSpS MU, z.s.17-24725-82089-16112Platný
Keilová Kateřina 2006BK TU v Liberci, z.s.25-32365-820817-3232Platný
Kropáčová Petra 2006Sokol Radotín Meteor Praha25-32369-1611217-3232Platný
Dvořáková Anna 2006Keramika Chlumčany17-24729-161129-16112Platný
Bouberlová Barbora 2007TJ Sokol Vodňany25-32369-1611217-3232Platný
Davídková Alena 2006TJ Astra Zahradní Město, z.s.17-24729-1611217-3232Platný
Sommerová Lucie 2006Sokol Radotín Meteor Praha25-32369-1611217-3232Platný
Kulhánková Barbora 2006TJ Sokol Polabiny Pardubice17-24725-82089-16112Platný
Češková Sára 2006TJ Astra Zahradní Město, z.s.25-32369-161129-16112Platný
Mikešová Eliška 2008Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.17-24729-1611217-3232Platný
Dušátková Anna 2006TJ Sokol České Budějovice25-32369-1611217-3232Platný
Kučerová Klára 2006SK Prosek Praha17-24729-161125-8208Platný
Za správnost odpovídá STK
 
 
X
Enter your e-mail address.
Enter the password that accompanies your e-mail.
Loading