logo
Český badmintonový svaz

1. GPB U15

Typ: 
B
Kategorie: 
U15
Termín: 
Sobota, 10.03.2018 - Neděle, 11.03.2018
Oblast: 
ČR
Místo: 
Hradec Králové
Výsledková listina GP: 
Zpracované výsledky: 
 
HráčKlubDvouhraČtyřhraMixPlatný
Šulc Adam 2004SK Prosek Praha140014002368Platný
Dvořák Daniel 2005TJ Sokol České Budějovice23685-82081400Platný
Šilhan Matěj 2004TJ Jiskra Nejdek, z.s.3-43043-43043-4304Platný
Smutný David 2004BADMINTON FSpS MU, z.s.3-430423689-16112Platný
Matula Tomáš 2004BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.5-82085-8208Platný
Hurtík Jonáš 2004SK Hamr, z.s. 5-82089-16112Platný
Plánička Radek 2004TJ Montas Hradec Králové5-820817-323217-3232Platný
Rázl Jan 2005BK TU v Liberci, z.s.5-82085-82089-16112Platný
Dvořák David 2005TJ Sokol České Budějovice9-1611217-32329-16112Platný
Müller Jakub 2004BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.9-161129-161129-16112Platný
Ret Daniel 2004Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.9-161129-1611217-3232Platný
Vojtěch Adam 2004TJ Montas Hradec Králové9-1611223683-4304Platný
Altera Jan 2004BaC Kladno9-161123-4304Platný
Běhounek Ondřej 2005TJ Chemička Ústí nad Labem9-161125-820817-3232Platný
Maňásek Pavel 2005Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.9-1611214005-8208Platný
Jelínek Jaroslav 2004Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.9-161123-430417-3232Platný
Holý Matyáš 2004TJ Montas Hradec Králové17-323217-3232Platný
Šebesta Martin 2005BADMINTON FSpS MU, z.s.17-323217-323217-3232Platný
Čupa Vojtěch 2004SKP Kometa Brno - RS Badminton17-32329-1611233-6416Platný
Kučera Jakub 2004Sokol Radotín Meteor Praha17-323217-323233-6416Platný
Pospíšek Adam 2004TJ Sokol Klimkovice17-323217-3232Platný
Pálinkáš Ondřej 2005TJ Chemička Ústí nad Labem17-32325-820833-6416Platný
Hrubec Pavel 2005SK Hamr, z.s. 17-32329-161125-8208Platný
Diviš David 2005BADMINTON FSpS MU, z.s.17-32329-1611217-3232Platný
Skoupý Marek 2004BADMINTON FSpS MU, z.s.17-32329-16112Platný
Schinko Teodor Richard 2004TJ Astra Zahradní Město, z.s.17-32329-1611233-6416Platný
Urbanec Tomáš 2004TJ Sokol Polabiny Pardubice17-32325-820817-3232Platný
Bláha Tomáš 2005Sokol Radotín Meteor Praha17-32329-161129-16112Platný
Tancer Robin 2005Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.17-32323-43049-16112Platný
Kurdiovský Lukáš 2005BADMINTON FSpS MU, z.s.17-323217-323217-3232Platný
Jeništa Pavel 2005TJ Sokol Polabiny Pardubice17-32325-820817-3232Platný
Vrbka Tomáš 2005Sokol Židlochovice17-323217-323233-6416Platný
Slavík Matěj 2004SK Hamr, z.s. 49-64129-161129-16112Platný
Kovář Milan 2005Sokol Radotín Meteor Praha33-482017-323217-3232Platný
Šolar Ondřej 2006TJ Montas Hradec Králové33-482017-323217-3232Platný
Beran František 2004BK TU v Liberci, z.s.49-641217-323233-6416Platný
Černotík David 2004TJ Sokol Růžďka33-48209-1611217-3232Platný
Kryeziu Dominik 2005TJ Sokol České Budějovice49-641217-323233-6416Platný
Simon Václav 2007BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.33-48209-16112Platný
Orlík Tomáš 2004SK Prosek Praha49-64125-82085-8208Platný
Karafiát Jakub 2005TJ Sokol České Budějovice49-641217-323233-6416Platný
Mrskoš Stanislav 2004BK TU v Liberci, z.s.33-482017-323233-6416Platný
Hnilica Petr 2005Sokol Radotín Meteor Praha33-48209-1611217-3232Platný
Kočárník Jan 2005Badminton VK Aš49-641217-323233-6416Platný
Gerginov Jáchym 2004BK ARION PRAHA33-48209-1611233-6416Platný
Zemanovič Ladislav 2005Badminton VK Aš49-6412Platný
Krejčí Petr 2004SK Prosek Praha49-64125-820833-6416Platný
Dostál Tomáš 2004BK Kopřivnice, z.s.33-48209-1611217-3232Platný
Rákosník Josef 2005SK Prosek Praha9-1611217-3232Platný
Nyč Daniel 2006Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.9-16112Platný
Kováč Dominik 2004Badminton VK Aš17-323233-6416Platný
Karban Jaroslav 2005Sokol Radotín Meteor Praha17-323233-6416Platný
Tvrdík Lukáš 2006TJ Montas Hradec Králové33-6416Platný
HráčKlubDvouhraČtyřhraMixPlatný
Metzová Lucie 2004TJ Sokol Klimkovice14003-43049-16112Platný
Kozempelová Kristina 2005BK TJ Baník Most23683-43045-8208Platný
Šolarová Tereza 2004TJ Montas Hradec Králové3-43045-820817-3232Platný
Žurková Valérie 2005BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.3-43045-82085-8208Platný
Bártová Apolena 2006TJ Sokol Polabiny Pardubice5-82089-1611217-3232Platný
Muchová Justýna 2005Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.5-82085-82089-16112Platný
Maixnerová Petra 2005Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.5-82085-82085-8208Platný
Bílková Eliška 2004SK Hamr, z.s. 5-82081400Platný
Skařupová Lucie 2006SK Badminton Přerov, z.s.9-161129-16112Platný
Hejduková Karolína 2004SK Hamr, z.s. 9-161123-43049-16112Platný
Nachtmanová Karolína 2005SK Prosek Praha9-161123-43042368Platný
Tyrmerová Magdalena 2004TJ Sokol Nový Knín9-16112236833-6416Platný
Stará Natálie 2004SK Prosek Praha9-161129-161125-8208Platný
Kobyláková Andrea 2004TJ Astra Zahradní Město, z.s.9-161129-16112Platný
Pokorná Kateřina 2004BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.9-1611223689-16112Platný
Nováková Veronika 2005TJ Jiskra Nejdek, z.s.9-161125-82081400Platný
Ševčíková Martina 2004BADMINTON FSpS MU, z.s.17-32325-82083-4304Platný
Tvrdíková Veronika 2004SK Prosek Praha17-32329-1611233-6416Platný
Jiráková Tereza 2006BK 93 Hořovice17-3232Platný
Neubauerová Klára 2004TJ Sokol České Budějovice17-323217-32329-16112Platný
Osladilová Kateřina 2006TJ Sokol Klimkovice17-32329-1611217-3232Platný
Soukupová Natálie 2006Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.17-323217-3232Platný
Pávová Natálie 2004SK Prosek Praha17-323217-323217-3232Platný
Nesňalová Karla 2005BADMINTON FSpS MU, z.s.17-323217-3232Platný
Skýpalová Natálie 2005TJ Sokol Růžďka17-32329-1611217-3232Platný
Johnová Barbora 2004Sokol Radotín Meteor Praha17-323214009-16112Platný
Šenfeldová Bára 2004TJ Sokol Doubravka17-32325-82083-4304Platný
Jarošová Veronika 2006TJ Montas Hradec Králové17-323217-323233-6416Platný
Kobyláková Alžběta 2004TJ Astra Zahradní Město, z.s.17-32329-1611233-6416Platný
Fišerová Karolína 2005Super Stars Most17-323217-323233-6416Platný
Mrázková Barbora 2004TJ Lanškroun, z.s.17-32325-820833-6416Platný
Vašíčková Aneta 2005TJ Sokol Polabiny Pardubice17-32329-1611217-3232Platný
Králíčková Barbora 2004SK Hamr, z.s. 33-48209-161129-16112Platný
Hájková Linda 2004TJ Chemička Ústí nad Labem49-641217-323217-3232Platný
Flachsová Markéta 2005Badminton VK Aš33-482033-6416Platný
Hrdinová Zuzana 2005BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.49-64129-161129-16112Platný
Vávrová Anna 2005Sokol Radotín Meteor Praha49-641217-3232Platný
Hálková Nela 2006TJ Sokol České Budějovice33-482017-323233-6416Platný
Larischová Marta 2004TJ Sokol Klimkovice33-4820Platný
Valentová Denisa 2006TJ Sokol Polabiny Pardubice49-64129-1611217-3232Platný
Bechyňská Aneta 2004Super Stars Most49-641217-3232Platný
Špačková Adéla 2006BK Kopřivnice, z.s.33-48209-16112Platný
Hulcová Viktorie 2004Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.49-641217-3232Platný
Krulová Lucie 2006BADMINTON FSpS MU, z.s.33-48209-1611233-6416Platný
Kulhánková Barbora 2006TJ Sokol Polabiny Pardubice33-48209-16112Platný
Pavlišová Klára 2005TJ Sokol Křemže49-641217-323233-6416Platný
Hořanská Barbora 2005TJ Sokol Růžďka33-482017-3232Platný
Kuptíková Gabriela 2005SK Prosek Praha49-641217-3232Platný
Benišová Petra 2006BK Kopřivnice, z.s.9-1611217-3232Platný
Zavadilová Tereza 2004TJ Chemička Ústí nad Labem17-323233-6416Platný
Šoljaková Eliška 2005BK TU v Liberci, z.s.17-323233-6416Platný
Stejskalová Eliška 2004BK TU v Liberci, z.s.17-323233-6416Platný
Klímová Adéla 2005Sokol Radotín Meteor Praha17-323217-3232Platný
Klímová Klára 2005Sokol Radotín Meteor Praha17-323217-3232Platný
Veselá Dorota 2004Sokol Radotín Meteor Praha17-323233-6416Platný
Trötzmüllerová Gabriela 2006BADMINTON FSpS MU, z.s.17-3232Platný
Jakubková Daniela 2005Badminton VK Aš33-6416Platný
Za správnost odpovídá STK
 
 
X
Enter your e-mail address.
Enter the password that accompanies your e-mail.
Loading