logo
Český badmintonový svaz

1. GPB U17

Typ: 
B
Kategorie: 
U17
Termín: 
Sobota, 24.03.2018 - Neděle, 25.03.2018
Oblast: 
ČR
Místo: 
Brno
Pořadatel: 
BADMINTON FSpS MU, z.s.
Výsledky: 
Výsledková listina GP: 
Zpracované výsledky: 
 
HráčKlubDvouhraČtyřhraMixPlatný
Brázda Tadeáš 2002BC 66 Ivančice140014005-8208Platný
Dostál Martin 2002BADMINTON FSpS MU, z.s.23681400Platný
Hykyš Dominik 2002Super Stars Most3-43049-1611217-3232Platný
Franek Lukáš 2002TJ Orlová - Lutyně, z.s.3-430423681400Platný
Pospíšil Tomáš 2003Super Stars Most5-82089-161129-16112Platný
Kopřiva Dominik 2004SK Badminton Přerov, z.s.5-82089-161129-16112Platný
Poříz Vojtěch 2003Start Jihlava5-82085-8208Platný
Derka Jiří 2002BADMINTON FSpS MU, z.s.5-82085-82089-16112Platný
Bízek Vojtěch 2002BK ARION PRAHA9-161129-1611217-3232Platný
Kozelský Matěj 2002TJ Sokol Klimkovice9-161125-82089-16112Platný
Kostrhun Daniel 2002Slavoj Podivín9-161125-820817-3232Platný
Dostál Marek 2002BADMINTON FSpS MU, z.s.9-1611217-3232Platný
Nesvačil Michal 2002SK Radonice, z.s.9-16112Platný
Šulc Adam 2004SK Prosek Praha9-161129-161123-4304Platný
Kocian Šimon 2002Badminton Akademie Olomouc, z.s.9-1611217-323217-3232Platný
Kalina Ondřej 2003Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.9-161129-1611217-3232Platný
Prek Šimon 2002BADMINTON FSpS MU, z.s.17-32325-820817-3232Platný
Kalbáč Štěpán 2002TJ ČZ Strakonice, spolek17-32329-1611217-3232Platný
Havlík Vojtěch 2003Sokol Radotín Meteor Praha17-3232Platný
Fürst Daniel 2003Sokol Radotín Meteor Praha17-32323-43045-8208Platný
Lešták Ladislav 2003TJ Jiskra Nejdek, z.s.17-323217-32329-16112Platný
Nejedlý Petr 2003Sokol Radotín Meteor Praha17-32323-430417-3232Platný
Obhlídal Václav 2002SK Prosek Praha17-32329-1611233-6416Platný
Lipka Jakub 2002BADMINTON FSpS MU, z.s.17-32325-8208Platný
Dajčar Jan 2002TJ Lanškroun, z.s.17-32329-16112Platný
Vajsejtl Jaroslav 2002TJ Slovan Vesec, z.s.17-323217-3232Platný
Janoušek Petr 2002TJ Sokol Polabiny Pardubice17-32325-820817-3232Platný
Janošov Radek 2003SK Hamr, z.s. 17-323217-3232Platný
Patera Tomáš 2003Sokol Radotín Meteor Praha17-323217-32325-8208Platný
Hora Jan 2003TJ Bílá Hora Plzeň17-323217-32325-8208Platný
Ječmínek Adam 2003Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.17-32329-1611217-3232Platný
Diviš Jakub 2003BADMINTON FSpS MU, z.s.17-323217-32329-16112Platný
Dvořák Daniel 2005TJ Sokol České Budějovice33-64169-161129-16112Platný
Jelínek Jaroslav 2004Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.33-64169-1611233-6416Platný
Oros Marek 2003Super Stars Most33-641617-3232Platný
Chumchal Martin 2002BK Omega Olomouc, z.s.33-641617-323233-6416Platný
Matula Jakub 2002BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.236817-3232Platný
Reichman Jakub 2002BADMINTON FSpS MU, z.s.3-43042368Platný
Smutný David 2004BADMINTON FSpS MU, z.s.3-4304Platný
Slíva David 2003TJ Sokol Klimkovice5-82083-4304Platný
Jurča Tomáš 2003TJ Lanškroun, z.s.9-1611217-3232Platný
Holubář Martin 2003Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.9-1611217-3232Platný
Riegr Jakub 2002SK Prosek Praha9-16112Platný
Zelinka Daniel 2002SK Prosek Praha9-161129-16112Platný
Franta Vojtěch 2003Sokol Radotín Meteor Praha17-3232Platný
Müller Jakub 2004BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.33-6416Platný
HráčKlubDvouhraČtyřhraMixPlatný
Valentová Kateřina 2003TJ Sokol Polabiny Pardubice140014001400Platný
Veselá Veronika 2003TJ Lanškroun, z.s.23685-820817-3232Platný
Petrušková Klára 2003TJ Sokol Klimkovice3-43043-43043-4304Platný
Staňková Ema 2003Sokol Radotín Meteor Praha3-4304Platný
Čermáková Magdaléna 2003SK Radonice, z.s.5-82089-16112Platný
Říhová Michaela 2003T-Club Berušky5-82089-1611217-3232Platný
Klapalová Adéla 2003BC 66 Ivančice5-82089-161129-16112Platný
Chadimová Adéla 2002BADMINTON FSpS MU, z.s.5-820814005-8208Platný
Štěříková Natalie 2003TJ Jiskra Nejdek, z.s.9-161125-82085-8208Platný
Klailová Patricie 2002BK ARION PRAHA9-1611217-323217-3232Platný
Nováková Veronika 2005TJ Jiskra Nejdek, z.s.9-161125-82089-16112Platný
Líbalová Šárka 2002TJ Slovan Vesec, z.s.9-161129-161129-16112Platný
Kohoutová Anna Natálie 2002Super Stars Most9-1611223689-16112Platný
Brejchová Adéla 2002TJ Sokol Nový Knín9-1611217-323217-3232Platný
Morcinková Zuzana 2002TJ Orlová - Lutyně, z.s.9-161123-4304Platný
Kohoutová Markéta 2004Super Stars Most9-1611223689-16112Platný
Pokorná Kateřina 2004BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.17-32325-82089-16112Platný
Březinová Barbora 2003Sokol Radotín Meteor Praha17-32329-16112Platný
Johnová Barbora 2004Sokol Radotín Meteor Praha17-32329-1611217-3232Platný
Pazderková Nicole 2002TJ Lanškroun, z.s.17-32325-820817-3232Platný
Šmídová Martina 2002BKV Plzeň17-32325-820817-3232Platný
Granátová Denisa 2003BK Omega Olomouc, z.s.17-32329-1611217-3232Platný
Čápová Adéla 2003TJ Sokol České Budějovice17-323217-3232Platný
Hejduková Karolína 2004SK Hamr, z.s. 17-32329-1611217-3232Platný
Šmikmátorová Linda 2003Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.17-323217-323217-3232Platný
Kolesárová Zuzana 2002TJ Orlová - Lutyně, z.s.17-32323-43042368Platný
Donová Lucie 2002TJ Orlová - Lutyně, z.s.17-323217-32329-16112Platný
Všetečková Anna 2002TJ Sokol Polabiny Pardubice17-32329-1611233-6416Platný
Žurková Valérie 2005BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.17-323217-323233-6416Platný
Podolková Žofie 2003TJ Sokol České Budějovice17-323217-3232Platný
Bílková Eliška 2004SK Hamr, z.s. 17-32329-1611217-3232Platný
Kramešová Zuzana 2003BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.17-32325-820833-6416Platný
Krupičková Aneta 2003BKV Plzeň33-64165-820817-3232Platný
Kryeziu Vanesa 2003TJ Sokol České Budějovice33-641617-323217-3232Platný
Šalomounová Eliška 2003Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.33-64169-1611217-3232Platný
Kunešová Tereza 2003SK Hamr, z.s. 33-64169-161125-8208Platný
Metzová Lucie 2004TJ Sokol Klimkovice3-43049-16112Platný
Melíšková Karolína 2002Sokol Radotín Meteor Praha9-16112Platný
Šilhavá Klára 2004SK Hamr, z.s. 9-161123-4304Platný
Schafferová Sára 2003BADMINTON FSpS MU, z.s.9-1611217-3232Platný
Schořová Adéla 2003BK Králův Dvůr, z.s.9-161125-8208Platný
Kortusová Barbora 2005Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.17-323233-6416Platný
Za správnost odpovídá STK
 
 
X
Enter your e-mail address.
Enter the password that accompanies your e-mail.
Loading