logo
Český badmintonový svaz

1. GPB U19

Typ: 
B
Kategorie: 
U19
Termín: 
Sobota, 31.03.2018 - Neděle, 01.04.2018
Oblast: 
ČR
Místo: 
Pardubice
Výsledková listina GP: 
Zpracované výsledky: 
 
HráčKlubDvouhraČtyřhraMixPlatný
Aubus Marek 2001TJ Montas Hradec Králové1400Platný
Brázda Tadeáš 2002BC 66 Ivančice23683-43045-8208Platný
Chlubna Jaroslav 2001Badminton Akademie Olomouc, z.s.3-43043-4304Platný
Volf Matěj 2001SK Radonice, z.s.3-43042368Platný
Slíva Martin 2001BK Kopřivnice, z.s.5-82082368Platný
Dostál Martin 2002BADMINTON FSpS MU, z.s.5-82083-430417-3232Platný
Strnad Tomáš 2000TJ Sokol Dobruška5-82089-1611217-3232Platný
Kostrhun Adam 2000Slavoj Podivín5-82085-820817-3232Platný
Twardzik Adam 2001Super Stars Most9-161125-8208Platný
Morávek Michal 2002BaC Kladno9-161129-16112Platný
Ehm Adam 2003TJ Sokol Polabiny Pardubice9-1611214001400Platný
Grund Michal 2001TJ Sokol Polabiny Pardubice9-161125-82085-8208Platný
Rzeplinski Matěj 2004TJ Slavoj Český Těšín9-161125-8208Platný
Hynek Tomáš 2000Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.9-161125-82089-16112Platný
Kostrhun Daniel 2002Slavoj Podivín9-161125-8208Platný
Derka Jiří 2002BADMINTON FSpS MU, z.s.9-161129-161129-16112Platný
Janoušek Petr 2002TJ Sokol Polabiny Pardubice17-32329-161129-16112Platný
Port Jan 2003Super Stars Most17-323217-323217-3232Platný
Hykyš Dominik 2002Super Stars Most17-32329-161129-16112Platný
Breznen Adam 2001Kabal team Karviná17-32329-16112Platný
Broda Ondřej 2001TJ Sokol Klimkovice17-32329-1611217-3232Platný
Dostál Marek 2002BADMINTON FSpS MU, z.s.17-323217-3232Platný
Brázda Jáchym 2001SK Radonice, z.s.17-32322368Platný
Obhlídal Václav 2002SK Prosek Praha17-32329-161129-16112Platný
Kalina Ondřej 2003Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.17-323217-323217-3232Platný
Marek Filip 2001BK TU v Liberci, z.s.17-32325-820817-3232Platný
Wanke Karel 2002S.K. P.E.M.A. Opava, z.s.17-32323-4304Platný
Janošov Radek 2003SK Hamr, z.s. 17-323217-3232Platný
Franek Lukáš 2002TJ Orlová - Lutyně, z.s.17-32325-82083-4304Platný
Slíva David 2003TJ Sokol Klimkovice17-32323-430417-3232Platný
Černík Tomáš 2001TJ Sokol Klimkovice17-323217-3232Platný
Lipka Jakub 2002BADMINTON FSpS MU, z.s.17-32329-16112Platný
Kozelský Matěj 2002TJ Sokol Klimkovice33-64169-161129-16112Platný
Häring Filip 2003TJ Sokol Klimkovice33-641617-3232Platný
Pohanka Pavel 2000BKV Plzeň33-64169-1611217-3232Platný
Tymeš Michal 2002SK Hamr, z.s. 33-641617-323233-6416Platný
Malý Viktor 2000TJ Astra Zahradní Město, z.s.33-64169-1611217-3232Platný
Králíček Jan 2000Super Stars Most33-64169-1611217-3232Platný
Štefek Jakub 2001Kabal team Karviná33-64169-16112Platný
Reichman Jakub 2002BADMINTON FSpS MU, z.s.33-641617-32329-16112Platný
Volf Vojtěch 2002BaC Kladno33-641617-3232Platný
Erhart Stanislav 2000TJ Astra Zahradní Město, z.s.33-6416Platný
Straka Jakub 2000Super Stars Most33-641617-323217-3232Platný
Kalkuš Matyáš 2003BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.33-641617-323217-3232Platný
Bízek Vojtěch 2002BK ARION PRAHA33-64169-1611217-3232Platný
Chumchal Martin 2002BK Omega Olomouc, z.s.33-641617-3232Platný
Toman Václav 2001TJ Astra Zahradní Město, z.s.33-64169-16112Platný
Dajčar Jan 2002TJ Lanškroun, z.s.33-641617-3232Platný
Pokorný Lukáš 2001SK Hamr, z.s. 33-641617-3232Platný
Holubář Martin 2003Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.33-641617-323217-3232Platný
Ehm Matěj 2000TJ Sokol Polabiny Pardubice1400Platný
Matula Jakub 2002BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.5-82085-8208Platný
Slíva Martin 2002Kabal team Karviná9-16112Platný
HráčKlubDvouhraČtyřhraMixPlatný
Němcová Nela 2002TJ Orlová - Lutyně, z.s.14003-43043-4304Platný
Škarková Anna 2000BK Kopřivnice, z.s.23682368Platný
Šilhavá Radka 2002SK Hamr, z.s. 3-430423689-16112Platný
Růžičková Marie 2003BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.3-43045-82085-8208Platný
Janošová Petra 2000SK Hamr, z.s. 5-820823689-16112Platný
Foukalová Iva 2001TJ Slovan Vesec, z.s.5-82089-1611217-3232Platný
Bártová Rozálie 2000TJ Sokol Polabiny Pardubice5-82081400Platný
Čiháková Veronika 2001BaC Kladno5-82089-161129-16112Platný
Valentová Kateřina 2003TJ Sokol Polabiny Pardubice9-1611214001400Platný
Vlášková Šárka 2000SK Prosek Praha9-161123-430417-3232Platný
Otáhalová Barbora 2001Sokol Židlochovice9-161123-43043-4304Platný
Petrušková Klára 2003TJ Sokol Klimkovice9-161123-430417-3232Platný
Líbalová Šárka 2002TJ Slovan Vesec, z.s.9-161129-1611217-3232Platný
Kmoníčková Lenka 2001Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.9-161129-161129-16112Platný
Šmídová Martina 2002BKV Plzeň9-161129-1611217-3232Platný
Strnadová Iveta 2000TJ Sokol Dobruška9-161129-161129-16112Platný
Kožnarová Lucie 2003BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.17-32329-1611217-3232Platný
Skuhrová Julie 2001Super Stars Most17-32329-1611217-3232Platný
Metzová Lucie 2004TJ Sokol Klimkovice17-32325-82089-16112Platný
Weinerová Tereza 2000SKP Kometa Brno - RS Badminton17-32329-1611217-3232Platný
Hřebíková Tereza 2001TJ Astra Zahradní Město, z.s.17-32329-1611217-3232Platný
Veselá Veronika 2003TJ Lanškroun, z.s.17-32325-82089-16112Platný
Šalomounová Eliška 2003Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.17-32329-1611217-3232Platný
Kohoutová Anna Natálie 2002Super Stars Most17-32329-1611217-3232Platný
Červenková Tereza 2000TJ Sokol Klimkovice17-32329-1611217-3232Platný
Moravcová Michaela 2000BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.17-32325-82089-16112Platný
Krupičková Aneta 2003BKV Plzeň17-32329-1611217-3232Platný
Mitrovská Adéla 2001BK ARION PRAHA17-32325-820833-6416Platný
Závodná Adéla 2001TJ Sokol Klimkovice17-32329-161125-8208Platný
Pazderková Nicole 2002TJ Lanškroun, z.s.17-323217-3232Platný
Kramešová Zuzana 2003BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.17-32329-1611217-3232Platný
Klailová Patricie 2002BK ARION PRAHA17-32325-820817-3232Platný
Studená Marie 2002SK Badminton Přerov, z.s.5-82085-8208Platný
Chadimová Adéla 2002BADMINTON FSpS MU, z.s.5-82085-8208Platný
Za správnost odpovídá STK
 
 
X
Enter your e-mail address.
Enter the password that accompanies your e-mail.
Loading