logo
Český badmintonový svaz

2. GPC U17

Typ: 
C
Kategorie: 
U17
Termín: 
Sobota, 28.04.2018
Oblast: 
Pha
Místo: 
Praha Hamr
Pořadatel: 
SK Hamr, z.s.
Kontakt: 
Loskotová Romana
Výsledková listina GP: 
Zpracované výsledky: 
 
HráčKlubDvouhraČtyřhraMixPlatný
Šulc Adam 2004SK Prosek Praha115021381150Platný
Patera Tomáš 2003Sokol Radotín Meteor Praha21385-8789-1642Platný
Bízek Vojtěch 2002BK ARION PRAHA3-41143-41143-4114Platný
Nejedlý Petr 2003Sokol Radotín Meteor Praha3-411411505-878Platný
Havlík Vojtěch 2003Sokol Radotín Meteor Praha5-8789-16423-4114Platný
Riegr Jakub 2002SK Prosek Praha5-8783-41149-1642Platný
Nesvačil Michal 2002SK Radonice, z.s.5-8785-878Platný
Fürst Daniel 2003Sokol Radotín Meteor Praha5-87811502138Platný
Listopad Marek 2003Sokol Radotín Meteor Praha9-16425-8785-878Platný
Franta Vojtěch 2003Sokol Radotín Meteor Praha9-16429-16425-878Platný
Bhuiyan David 2003Sokol Radotín Meteor Praha9-1642Platný
Obhlídal Václav 2002SK Prosek Praha9-16423-4114Platný
Hurtík Jonáš 2004SK Hamr, z.s. 9-16425-878Platný
Janošov Radek 2003SK Hamr, z.s. 9-16425-8785-878Platný
Hrubec Pavel 2005SK Hamr, z.s. 9-164217-3212Platný
Hnilica Petr 2005Sokol Radotín Meteor Praha9-16429-164217-3212Platný
Balín Martin 2003TJ Astra Zahradní Město, z.s.17-24189-164217-3212Platný
Jůza Petr 2004TJ Spoje Praha17-24189-1642Platný
Prokop Lukáš 2003TJ Spoje Praha17-2418Platný
Šnaiberk Jan 2003SK Prosek Praha17-24185-8789-1642Platný
Krejčí Petr 2004SK Prosek Praha17-24189-164217-3212Platný
Tymeš Michal 2002SK Hamr, z.s. 17-24185-87817-3212Platný
Rákosník Josef 2005SK Prosek Praha17-32129-164217-3212Platný
Schinko Teodor Richard 2004TJ Astra Zahradní Město, z.s.17-32129-16429-1642Platný
Orlík Tomáš 2004SK Prosek Praha17-32129-16429-1642Platný
Balín Tomáš 2003TJ Astra Zahradní Město, z.s.17-32129-164217-3212Platný
Kostolný Ladislav 2004SK Hamr, z.s. 25-3299-164217-3212Platný
Urban Filip 2005SK Hamr, z.s. 25-3299-164217-3212Platný
Zlatník Jiří 2005SK Prosek Praha25-3299-164217-3212Platný
Vyskočil Vít 2003TJ Astra Zahradní Město, z.s.25-3299-1642Platný
Schumpeter Marek 2003SK Prosek Praha25-3295-8789-1642Platný
Karban Jaroslav 2005Sokol Radotín Meteor Praha25-32917-3212Platný
Slavík Matěj 2004SK Hamr, z.s. 33-4879-1642Platný
Kalika David 2004SK Hamr, z.s. 33-6469-1642Platný
Kovář Milan 2005Sokol Radotín Meteor Praha48-6459-164217-3212Platný
Erhart Vratislav 2003TJ Astra Zahradní Město, z.s.2138Platný
Zelinka Daniel 2002SK Prosek Praha3-41149-1642Platný
HráčKlubDvouhraČtyřhraMixPlatný
Bílková Eliška 2004SK Hamr, z.s. 11505-8785-878Platný
Kobyláková Andrea 2004TJ Astra Zahradní Město, z.s.21389-16422138Platný
Johnová Barbora 2004Sokol Radotín Meteor Praha3-411421385-878Platný
Stará Natálie 2004SK Prosek Praha3-41143-41149-1642Platný
Klailová Patricie 2002BK ARION PRAHA5-8783-41143-4114Platný
Kunešová Tereza 2003SK Hamr, z.s. 5-8785-8785-878Platný
Březinová Barbora 2003Sokol Radotín Meteor Praha5-8783-41143-4114Platný
Hejduková Karolína 2004SK Hamr, z.s. 5-8781150Platný
Nachtmanová Karolína 2005SK Prosek Praha9-164221389-1642Platný
Pávová Natálie 2004SK Prosek Praha9-16425-8789-1642Platný
Flusserová Jana 2005SK Prosek Praha9-16425-87817-3212Platný
Karasová Anna 2004TJ Spoje Praha9-16429-1642Platný
Truchlá Kateřina 2002TJ Astra Zahradní Město, z.s.9-164217-3212Platný
Bálintová Kristýna 2004TJ Astra Zahradní Město, z.s.9-16429-164217-3212Platný
Mathieu Sarah 2002Sokol Radotín Meteor Praha9-16429-16425-878Platný
Javůrková Monika 2003BK ARION PRAHA9-16425-8789-1642Platný
Kobyláková Alžběta 2004TJ Astra Zahradní Město, z.s.17-24189-16429-1642Platný
Kuptíková Gabriela 2005SK Prosek Praha17-24185-87817-3212Platný
Knaislová Ella 2005Sokol Radotín Meteor Praha17-241817-3212Platný
Karafiátová Aneta 2004SK Hamr, z.s. 17-24189-164217-3212Platný
Vyšehradská Anna 2003Sokol Radotín Meteor Praha17-32129-16429-1642Platný
Vávrová Anna 2005Sokol Radotín Meteor Praha25-3299-164217-3212Platný
Veselá Dorota 2004Sokol Radotín Meteor Praha25-3299-164217-3212Platný
Pantoflíčková Adéla 2003Sokol Radotín Meteor Praha25-3299-16429-1642Platný
Bernatová Magdaléna 2003SK Hamr, z.s. 25-3299-164217-3212Platný
Šilhavá Klára 2004SK Hamr, z.s. 11501150Platný
Tvrdíková Veronika 2004SK Prosek Praha3-411417-3212Platný
Klímová Adéla 2005Sokol Radotín Meteor Praha5-87817-3212Platný
Klímová Klára 2005Sokol Radotín Meteor Praha5-87817-3212Platný
Za správnost odpovídá STK
 
 
X
Enter your e-mail address.
Enter the password that accompanies your e-mail.
Loading