logo
Český badmintonový svaz

2. GPD U15

Typ: 
D
Kategorie: 
U15
Termín: 
Sobota, 05.05.2018
Oblast: 
Pha
Místo: 
Praha - Vinoř
Pořadatel: 
SK Prosek Praha
Kontakt: 
Krajča Tomáš
Výsledková listina GP: 
Zpracované výsledky: 
nominace.badmintonprosek.cz/publicEvent 
HráčKlubDvouhraČtyřhraMixPlatný
Srnec Adam 2007SK Hamr, z.s. 1502463-438Platný
Havránek Vojtěch 2005TJ Astra Zahradní Město, z.s.2461503-438Platný
Peychl Matěj 2004TJ Sokol Praha XIII3-4383-438246Platný
Urban Jan 2005TJ Astra Zahradní Město, z.s.3-438150150Platný
Jůza Petr 2004TJ Spoje Praha5-8269-1614Platný
Janáček David 2004BK ARION PRAHA5-8265-8265-826Platný
Solar Jan 2005SK Prosek Praha5-8265-8269-1614Platný
Moravec Michal 2006TJ Astra Zahradní Město, z.s.5-8263-4389-1614Platný
Knytl Filip 2005SK Hamr, z.s. 9-16142465-826Platný
Janíček Sebastian 2006Sokol Radotín Meteor Praha9-16145-82617-324Platný
Švarc Matěj 2006TJ Astra Zahradní Město, z.s.9-16143-4389-1614Platný
Pecka Matyáš 2005Sokol Radotín Meteor Praha9-16145-8265-826Platný
Urban Filip 2005SK Hamr, z.s. 9-16143-4389-1614Platný
Čepela Marek 2007TJ Astra Zahradní Město, z.s.9-16149-16149-1614Platný
Knytl Tomáš 2008SK Hamr, z.s. 9-16149-16149-1614Platný
Pražský Šimon 2005SK Prosek Praha9-16145-82617-324Platný
Vaniš Daniel 2005SK Hamr, z.s. 17-2469-161417-324Platný
Špinar Ota 2005BK ARION PRAHA17-2469-161417-324Platný
Pešek Benjamin Oliver 2004TJ Astra Zahradní Město, z.s.17-2465-826Platný
Zlatník Jiří 2005SK Prosek Praha17-2469-16145-826Platný
Šibrava Daniel 2005SK Prosek Praha25-3239-1614Platný
Novák Ondřej 2006SK Prosek Praha17-3245-826Platný
Křenek David 2005SK Hamr, z.s. 25-3239-1614Platný
Pihera Petr 2005SK Prosek Praha25-3239-161417-324Platný
Hort Arnošt 2006SK Hamr, z.s. 17-3249-1614Platný
Musil Martin 2004Sokol Radotín Meteor Praha17-3245-8269-1614Platný
HráčKlubDvouhraČtyřhraMixPlatný
Knaislová Ella 2005Sokol Radotín Meteor Praha1502469-1614Platný
Treperová Ivana 2006SK Prosek Praha2465-8265-826Platný
Klímová Adéla 2005Sokol Radotín Meteor Praha3-4381509-1614Platný
Klímová Klára 2005Sokol Radotín Meteor Praha3-4381505-826Platný
Pavelková Tereza 2005TJ Astra Zahradní Město, z.s.5-8265-8263-438Platný
Chvalová Helena 2005Sokol Radotín Meteor Praha5-8262465-826Platný
Karafiátová Aneta 2004SK Hamr, z.s. 5-8265-82617-324Platný
Sommerová Lucie 2006Sokol Radotín Meteor Praha5-8263-4383-438Platný
Kučerová Klára 2006SK Prosek Praha9-16143-438246Platný
Sirůčková Veronika 2004SK Prosek Praha9-12185-82617-324Platný
Pinkasová Alena 2005TJ Spoje Praha9-16149-1614Platný
Veselá Dorota 2004Sokol Radotín Meteor Praha9-16143-4389-1614Platný
Sedláčková Vanda 2006SK Prosek Praha9-16143-4389-1614Platný
Paterová Lucie 2006Sokol Radotín Meteor Praha9-16145-82617-324Platný
Malegová Veronika 2005BK ARION PRAHA9-16145-8269-1614Platný
Jeřábková Barbora 2004TJ Spoje Praha13-16109-1614Platný
Veverková Nela 2005TJ Astra Zahradní Město, z.s.17-2469-1614150Platný
Češková Sára 2006TJ Astra Zahradní Město, z.s.17-2469-16149-1614Platný
Řeháková Ludmila 2004BK ARION PRAHA17-2469-161417-324Platný
Vicherová Dana 2005BK ARION PRAHA25-3239-161417-324Platný
Čutová Michaela 2006BK ARION PRAHA25-3235-8265-826Platný
Kohoutová Natalie 2005SK Prosek Praha25-3239-161417-324Platný
Osičková Aneta 2005TJ Astra Zahradní Město, z.s.17-3245-8269-1614Platný
Za správnost odpovídá STK
 
 
X
Enter your e-mail address.
Enter the password that accompanies your e-mail.
Loading