logo
Český badmintonový svaz

GPB Jouda Cup

Typ: 
B
Kategorie: 
Dospělí
Termín: 
Sobota, 07.04.2018 - Neděle, 08.04.2018
Oblast: 
ČR
Místo: 
Praha - ZM
Kontakt: 
Jouda Tomáš
Výsledková listina GP: 
Zpracované výsledky: 
 
HráčKlubDvouhraČtyřhraMixPlatný
Beran Petr 1999TJ Sokol Křemže14001400Platný
Jelínek Petr 1990T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.23681400Platný
Klimeš Ondřej 1997TJ Slovan Vesec, z.s.3-43043-4304Platný
Stejskal David 1996TJ Slovan Vesec, z.s.3-43043-430417-3232Platný
Holub Lukáš 1996TJ Montas Hradec Králové5-82082368Platný
Synovec Pavel 1998Sokol Radotín Meteor Praha5-820817-3232Platný
Sváta Zdeněk 1982TJ Astra Zahradní Město, z.s.5-82089-16112Platný
Fiala Jan 1998TJ Astra Zahradní Město, z.s.5-820817-32325-8208Platný
Voráč Přemysl 1987USK Plzeň9-161125-82083-4304Platný
Zahrádka Jakub 1992TJ Astra Zahradní Město, z.s.9-161123-43045-8208Platný
Oros Ladislav 1971Super Stars Most9-161129-161129-16112Platný
Pokorný David 1984BADMINTON FSpS MU, z.s.9-161129-161123-4304Platný
Chlubna Jaroslav 2001Badminton Akademie Olomouc, z.s.9-16112Platný
Helar Ondřej 1995Start Jihlava9-161125-82082368Platný
Kural Martin 1999USK Plzeň9-161125-8208Platný
Aubus Marek 2001TJ Montas Hradec Králové9-16112Platný
Marek Filip 2001BK TU v Liberci, z.s.17-323217-3232Platný
Weinzettl René 1991BK ARION PRAHA17-32325-82089-16112Platný
Koňas Jan 1996BK TU v Liberci, z.s.17-323217-3232Platný
Prokeš Michal 1990SK Dobrá Voda u Českých Budějovic17-32329-16112Platný
Srnec Jan 1994Sokol Židlochovice17-32329-1611217-3232Platný
Skřivan Jakub 1996TJ Montas Hradec Králové17-323217-323217-3232Platný
Lutsak Viktor 2000TJ Jiskra Nejdek, z.s.17-323217-3232Platný
Myšák Lukáš 1989TJ Astra Zahradní Město, z.s.17-32329-16112Platný
Kurz Lukáš 1991TJ Astra Zahradní Město, z.s.17-32323-43045-8208Platný
Lecian Kristian 1999TJ Astra Zahradní Město, z.s.17-32329-16112Platný
Skočdopole Miroslav 1979TJ Sokol Dobruška17-323217-3232Platný
Beznoska Miloslav 1986SK Prosek Praha17-32325-820817-3232Platný
Ehm Matěj 2000TJ Sokol Polabiny Pardubice17-32329-16112Platný
Bureš Jiří 1998BADMINTON FSpS MU, z.s.17-32325-8208Platný
Jouda Jan 1998TJ Astra Zahradní Město, z.s.17-32329-16112Platný
Klimaj Jan 1979TJ Jiskra Nejdek, z.s.17-32329-16112Platný
Mutl Filip 1998SK Hamr, z.s. 33-6416Platný
Sokol Martin 1973SKP Kometa Brno - RS Badminton33-641617-3232Platný
Soukup Lukáš 1995BKV Plzeň33-641617-323217-3232Platný
Sklář David 1993SK Hamr, z.s. 33-641617-323217-3232Platný
Tichý Jakub 1997TJ Montas Hradec Králové33-641617-3232Platný
Pohanka Tomáš 1996BKV Plzeň33-641617-323217-3232Platný
Samek Jaroslav 1984SK BC Premiera33-641617-3232Platný
Macák Jan 1999SK Hamr, z.s. 33-641617-323217-3232Platný
Brachtl Adam 2001SK Hamr, z.s. 33-6416Platný
Pohanka Pavel 2000BKV Plzeň33-64169-16112Platný
Strnad Tomáš 2000TJ Sokol Dobruška33-64169-16112Platný
Dorazil Milan 1988T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.33-641617-323217-3232Platný
Tlustý Lukáš 1992TJ Sokol Dobruška33-641617-3232Platný
Odvárka Petr 1986BKV Plzeň33-64169-161129-16112Platný
Šída Mirko 1990BK TU v Liberci, z.s.33-64165-82089-16112Platný
Bláha Václav 1980SK Hamr, z.s. 33-641617-3232Platný
Šilhan Ondřej 2001TJ Jiskra Nejdek, z.s.33-641617-323217-3232Platný
Waller David 2000TJ Astra Zahradní Město, z.s.33-6416Platný
Twardzik Adam 2001Super Stars Most33-641617-3232Platný
Port Jan 1972Super Stars Most33-64169-161129-16112Platný
Abraham Tomáš 2000Super Stars Most33-64169-1611217-3232Platný
Šercl Jonatan 1999Sokol Radotín Meteor Praha33-64169-1611217-3232Platný
Kukač Jindřich 1997TJ Sokol Křemže1400Platný
Hubáček Jan 1995TJ Montas Hradec Králové2368Platný
Pistulka Radek 1997USK Plzeň5-82089-16112Platný
Netík Michal 1991TJ Astra Zahradní Město, z.s.9-16112Platný
Wsól Lukáš 1990TJ Sokol Polabiny Pardubice9-16112Platný
Horák Filip 1990T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.17-3232Platný
Kočí Josef 1983TJ Astra Zahradní Město, z.s.5-8208Platný
HráčKlubDvouhraČtyřhraMixPlatný
Kobyláková Tereza 2001TJ Astra Zahradní Město, z.s.14009-161125-8208Platný
Nováčková Anežka 1999USK Plzeň23683-4304Platný
Bártová Rozálie 2000TJ Sokol Polabiny Pardubice3-43043-430417-3232Platný
Krejčová Lucie 1994BK Králův Dvůr, z.s.3-430414005-8208Platný
Ondrášková Valerie 1992Super Stars Most5-820823689-16112Platný
Königsmarková Soňa 1985TJ Bílá Hora Plzeň5-82089-1611217-3232Platný
Šmídová Martina 2002BKV Plzeň5-82089-1611217-3232Platný
Otáhalová Barbora 2001Sokol Židlochovice5-82085-820817-3232Platný
Legátová Anna 1998TJ Sokol Doubravka9-161129-16112Platný
Mikulášková Eliška 1993T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.9-1611217-3232Platný
Myšáková Michaela 1995TJ Astra Zahradní Město, z.s.9-161129-161129-16112Platný
Weinerová Tereza 2000SKP Kometa Brno - RS Badminton9-161129-161129-16112Platný
Srncová Veronika 1999Sokol Židlochovice9-1611214002368Platný
Koldová Veronika 1994Super Stars Most9-1611223683-4304Platný
Foukalová Iva 2001TJ Slovan Vesec, z.s.9-161125-820817-3232Platný
Klusoňová Zuzana 1993TJ Astra Zahradní Město, z.s.9-161129-161125-8208Platný
Klailová Patricie 2002BK ARION PRAHA17-32329-16112Platný
Vocelková Anna 1994USK Plzeň17-32325-82089-16112Platný
Skuhrová Aneta 1999Super Stars Most17-32329-1611217-3232Platný
Procházková Kateřina 1999BK TU v Liberci, z.s.17-323217-3232Platný
Hlavatá Michaela 1994SK Hamr, z.s. 17-32329-1611217-3232Platný
Štroblová Vendula 1999Super Stars Most17-32329-161129-16112Platný
Janošová Petra 2000SK Hamr, z.s. 17-32323-430417-3232Platný
Holečková Tereza 1996Sokol Radotín Meteor Praha17-32325-82089-16112Platný
Vlášková Šárka 2000SK Prosek Praha17-32325-8208Platný
Strnadová Iveta 2000TJ Sokol Dobruška17-32329-1611217-3232Platný
Chmelíčková Kateřina 1984BKV Plzeň17-32329-161129-16112Platný
Kurzová Dominika 1995TJ Astra Zahradní Město, z.s.3-43041400Platný
Lodrová Nikol 1986USK Plzeň3-4304Platný
Krocová Martina 1988Super Stars Most5-8208Platný
Mikezová Ilona 1999TJ Slovan Vesec, z.s.5-820817-3232Platný
Zimmerová Adéla 1992Sokol Radotín Meteor Praha5-820817-3232Platný
Dušková Natálie 1995SK Hamr, z.s. 9-1611217-3232Platný
Sonnková Valentýna 2001TJ Astra Zahradní Město, z.s.9-161125-8208Platný
Za správnost odpovídá STK
 
 
X
Enter your e-mail address.
Enter the password that accompanies your e-mail.
Loading