logo
Český badmintonový svaz

GPB Pohár Akademie Most

Typ: 
B
Kategorie: 
Dospělí
Termín: 
Sobota, 24.03.2018 - Neděle, 25.03.2018
Oblast: 
ČR
Místo: 
Most
Pořadatel: 
Super Stars Most
Kontakt: 
Kroc Lukáš
Výsledková listina GP: 
Zpracované výsledky: 
 
HráčKlubDvouhraČtyřhraMixPlatný
Valenta Bedřich 1995Super Stars Most14001400Platný
Klimeš Ondřej 1997TJ Slovan Vesec, z.s.23682368Platný
Stejskal David 1996TJ Slovan Vesec, z.s.3-430423685-8208Platný
Kural Martin 1999USK Plzeň3-43045-8208Platný
Nesveda Adam 1996TJ Jiskra Nejdek, z.s.5-820817-3232Platný
Voráč Přemysl 1987USK Plzeň5-82089-16112Platný
Teller Marek 1990Sokol Radotín Meteor Praha5-820817-3232Platný
Tlustý Lukáš 1992TJ Sokol Dobruška5-82089-16112Platný
Kurz Lukáš 1991TJ Astra Zahradní Město, z.s.9-161123-43045-8208Platný
Chlubna Jaroslav 2001Badminton Akademie Olomouc, z.s.9-1611217-3232Platný
Stádník Filip 1978SK Prosek Praha9-161129-16112Platný
Pokorný Oldřich 1996BaC Kladno9-1611217-323217-3232Platný
Ehm Adam 2003TJ Sokol Polabiny Pardubice9-161123-4304Platný
Aubus Marek 2001TJ Montas Hradec Králové9-16112Platný
Holeček Jaroslav 1992BK Králův Dvůr, z.s.9-161125-820817-3232Platný
Klimaj Jan 1979TJ Jiskra Nejdek, z.s.9-1611217-3232Platný
Twardzik Adam 2001Super Stars Most17-32325-8208Platný
Šída Mirko 1990BK TU v Liberci, z.s.17-32329-161123-4304Platný
Skřivan Jakub 1996TJ Montas Hradec Králové17-32329-1611217-3232Platný
Dvořák Vojtěch 2000BaC Kladno17-32329-1611217-3232Platný
Prokeš Michal 1990SK Dobrá Voda u Českých Budějovic17-32325-820817-3232Platný
Port Jan 1972Super Stars Most17-323217-3232Platný
Oros Ladislav 1971Super Stars Most17-323217-32329-16112Platný
Rombald Martin 1987SK Hamr, z.s. 17-32329-16112Platný
Skočdopole Miroslav 1979TJ Sokol Dobruška17-32329-16112Platný
Šercl Jonatan 1999Sokol Radotín Meteor Praha17-32325-820817-3232Platný
Lecian Kristian 1999TJ Astra Zahradní Město, z.s.17-32329-16112Platný
Krajča Tomáš 1986SK Prosek Praha17-32329-161129-16112Platný
Šrámek Adam 1998TJ Chemička Ústí nad Labem17-32329-16112Platný
Ehm Matěj 2000TJ Sokol Polabiny Pardubice17-32321400Platný
Morávek Michal 2002BaC Kladno17-323217-323217-3232Platný
Janoštík Jan 2003TJ Sokol České Budějovice17-32323-4304Platný
Jouda Jan 1998TJ Astra Zahradní Město, z.s.33-64169-16112Platný
Koňas Jan 1996BK TU v Liberci, z.s.33-64169-161129-16112Platný
Krejsa Jakub 1987TJ Sokol Doubravka33-64169-16112Platný
Abraham Tomáš 2000Super Stars Most33-64169-1611217-3232Platný
Čapek Jiří 1975Super Stars Most33-64169-16112Platný
Králíček Jan 2000Super Stars Most33-64169-1611217-3232Platný
Marek Filip 2001BK TU v Liberci, z.s.33-64165-82089-16112Platný
Grund Michal 2001TJ Sokol Polabiny Pardubice33-64169-16112Platný
Palán Václav 2001SK Prosek Praha14003-4304Platný
Zahrádka Jakub 1992TJ Astra Zahradní Město, z.s.3-43042368Platný
Stehlík Jiří 1979BK Králův Dvůr, z.s.5-82085-8208Platný
Pistulka Radek 1997USK Plzeň5-82089-16112Platný
Beznoska Miloslav 1986SK Prosek Praha9-161125-8208Platný
HráčKlubDvouhraČtyřhraMixPlatný
Zelinková Michaela 1998SK Prosek Praha14005-82085-8208Platný
Mikelová Kateřina 2002Sokol Radotín Meteor Praha236817-3232Platný
Legátová Anna 1998TJ Sokol Doubravka3-43049-16112Platný
Ondrášková Valerie 1992Super Stars Most3-430414009-16112Platný
Růžička Marcela 1990TJ Jiskra Nejdek, z.s.5-820817-3232Platný
Krejčová Lucie 1994BK Králův Dvůr, z.s.5-82083-43045-8208Platný
Janošová Petra 2000SK Hamr, z.s. 5-8208236817-3232Platný
Bártová Rozálie 2000TJ Sokol Polabiny Pardubice5-820817-3232Platný
Königsmarková Soňa 1985TJ Bílá Hora Plzeň9-1611217-3232Platný
Kempfová Kristýna 1992SK Dobrá Voda u Českých Budějovic9-161129-1611217-3232Platný
Šilhavá Radka 2002SK Hamr, z.s. 9-1611223689-16112Platný
Skuhrová Aneta 1999Super Stars Most9-161125-820817-3232Platný
Chumchalová Tereza 1999BK Omega Olomouc, z.s.9-161129-1611217-3232Platný
Weinerová Tereza 2000SKP Kometa Brno - RS Badminton9-161129-1611217-3232Platný
Strnadová Iveta 2000TJ Sokol Dobruška9-161129-161129-16112Platný
Dobiášová Veronika 1999Super Stars Most9-161129-16112Platný
Štroblová Vendula 1999Super Stars Most17-32325-820817-3232Platný
Dufková Monika 1999BaC Kladno17-32329-16112Platný
Foukalová Iva 2001TJ Slovan Vesec, z.s.17-32325-82085-8208Platný
Vocelková Anna 1994USK Plzeň17-32323-43049-16112Platný
Procházková Kateřina 1999BK TU v Liberci, z.s.17-32329-161129-16112Platný
Čiháková Veronika 2001BaC Kladno17-32325-820817-3232Platný
Krocová Martina 1988Super Stars Most14001400Platný
Jeřichová Zuzana 1993TJ Sokol Doubravka3-43043-4304Platný
Lodrová Nikol 1986USK Plzeň3-4304Platný
Mikezová Ilona 1999TJ Slovan Vesec, z.s.5-820817-3232Platný
Srbová Adéla 2000BaC Kladno5-820817-3232Platný
Sonnková Valentýna 2001TJ Astra Zahradní Město, z.s.5-82082368Platný
Benešová Jitka 1996SK Prosek Praha9-161129-16112Platný
Kykalová Kateřina 1993SK Prosek Praha9-161125-8208Platný
Dušková Natálie 1995SK Hamr, z.s. 9-161129-16112Platný
Hlavatá Michaela 1994SK Hamr, z.s. 9-16112Platný
Brožkovcová Veronika 1999Super Stars Most9-16112Platný
Krpatová Lucie 2002TJ Sokol Polabiny Pardubice3-4304Platný
Za správnost odpovídá STK
 
 
X
Enter your e-mail address.
Enter the password that accompanies your e-mail.
Loading