logo
Český badmintonový svaz

GPC dospělých

Typ: 
C
Kategorie: 
Dospělí
Termín: 
Neděle, 06.05.2018
Oblast: 
SM
Místo: 
Olomouc
Pořadatel: 
BK Omega Olomouc, z.s.
Kontakt: 
Chumchal Zdeněk
Výsledková listina GP: 
Zpracované výsledky: 
 
HráčKlubDvouhraČtyřhraMixPlatný
Tlustý Lukáš 1992TJ Sokol Dobruška11503-4114Platný
Sagáčik Jakub 1992BK Kopřivnice, z.s.213811502138Platný
Chlubna Jaroslav 2001Badminton Akademie Olomouc, z.s.3-41145-8785-878Platný
Tomala Petr 1990TJ Sokol Klimkovice3-41143-41145-878Platný
Benbenek Václav 1990TJ Orlová - Lutyně, z.s.5-8782138Platný
Václavík Marek 1976BK Kopřivnice, z.s.5-8782138Platný
Závodný Ondřej 1999TJ Sokol Klimkovice5-8789-16429-1642Platný
Breznen Adam 2001Kabal team Karviná5-8785-8789-1642Platný
Jedzok Petr 1977SK UP Olomouc9-16429-16429-1642Platný
Sokol Martin 1973SKP Kometa Brno - RS Badminton9-16425-8789-1642Platný
Slíva Martin 2001BK Kopřivnice, z.s.9-164211503-4114Platný
Štefek Jakub 2001Kabal team Karviná9-16425-87817-3212Platný
Venclů Filip 1986SK UP Olomouc9-1642Platný
Komár Tomáš 1994TJ Sokol Klimkovice9-164217-3212Platný
Hevessy Ondřej 2001TJ Orlová - Lutyně, z.s.9-16423-4114Platný
Slíva Jan 1999TJ Sokol Klimkovice9-16429-16429-1642Platný
Tůma Dalibor 1998BK Kopřivnice, z.s.17-32129-1642Platný
Horut Tomáš 1991S.K. P.E.M.A. Opava, z.s.17-321217-3212Platný
Samek Jaroslav 1984SK BC Premiera17-32125-8783-4114Platný
Franek Lukáš 2002TJ Orlová - Lutyně, z.s.17-32123-41149-1642Platný
Viest Michal 1996TJ Sokol Plesná17-32129-16429-1642Platný
Vitoš Michal 2000TJ Slavoj Český Těšín17-32125-878Platný
Horn Martin 1992SK Hamr, z.s. 17-32129-1642Platný
Canibal Petr 2001Kabal team Karviná17-32129-164217-3212Platný
Vaněk David 1992Badminton Akademie Olomouc, z.s.17-32129-1642Platný
Kostelecký Jan 1974TJ Lanškroun, z.s.5-8785-878Platný
Kostelecký Jan 2002TJ Lanškroun, z.s.5-8785-878Platný
Vašátko Michal 1998TJ Sokol Klimkovice9-16421150Platný
Za správnost odpovídá STK
 
 
X
Enter your e-mail address.
Enter the password that accompanies your e-mail.
Loading