logo
Český badmintonový svaz

GPC dospělých- Jupiterské "CéDéčko"

Typ: 
C
Kategorie: 
Dospělí
Termín: 
Sobota, 31.03.2018
Oblast: 
Místo: 
Plzeň
Pořadatel: 
SK Jupiter
Kontakt: 
Knopp Tomáš
Výsledková listina GP: 
Zpracované výsledky: 
 
HráčKlubDvouhraČtyřhraMixPlatný
Kural Martin 1999USK Plzeň11501150Platný
Tlustý Lukáš 1992TJ Sokol Dobruška21383-4114Platný
Holeček Jaroslav 1992BK Králův Dvůr, z.s.3-411421389-1642Platný
Kavan Pavel 1973SK Badminton Tábor, z.s.3-41143-41149-1642Platný
Šula Fabian 1995TJ Ostrov5-878Platný
Novák Jan 1996TJ Bílá Hora Plzeň5-878Platný
Takáč Roman 1980Keramika Chlumčany5-878Platný
Slavík Miroslav 1990TJ Chropyně5-8783-41143-4114Platný
Dobrovolný Jan 1994Keramika Chlumčany9-16429-1642Platný
Kyzlík Kamil 1978SK Hamr, z.s. 9-16429-16429-1642Platný
Legát Vojtěch 1996TJ Sokol Doubravka9-16425-878Platný
Knopp Tomáš 1974SK Jupiter9-16423-4114Platný
Siegl Martin 2000TJ Montas Hradec Králové9-1642Platný
Kubík Jiří 1977SK Jupiter9-16425-87817-3212Platný
Sklář David 1993SK Hamr, z.s. 9-16429-1642Platný
Schoř Marek 1972BK Králův Dvůr, z.s.9-164221385-878Platný
Přib Zdeněk 1994TJ ČZ Strakonice, spolek17-32129-16429-1642Platný
Pelc Simeon 1998BK 93 Hořovice17-32129-1642Platný
Hlavička Miroslav 1960BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.17-3212Platný
Egermaier Jiří 1982SK Jupiter17-32129-1642Platný
Horn Martin 1992SK Hamr, z.s. 17-321217-3212Platný
Vaněk David 1992Badminton Akademie Olomouc, z.s.17-32129-164217-3212Platný
Tichý Michal 1987TJ ČZ Strakonice, spolek17-3212Platný
Mouai Hatem 1967SK Troja, z.s.17-3212Platný
Venclů Filip 1986SK UP Olomouc17-3212Platný
Odvárka Petr 1986BKV Plzeň17-32122138Platný
Dušek Richard 1973TJ Bílá Hora Plzeň17-3212Platný
Vítek Radek 1985SK Hamr, z.s. 17-3212Platný
Steiner Ondřej 1991TJ Sokol Doubravka17-32125-878Platný
Pašek Michal 1987SK Jupiter17-32129-1642Platný
Štork Milan 1949TJ Bílá Hora Plzeň17-3212Platný
Kudláček Josef 1965TJ ČZ Strakonice, spolek17-32129-1642Platný
Pergl Tomáš 2000BK Králův Dvůr, z.s.33-6469-1642Platný
Dvořák Daniel 2000BK Králův Dvůr, z.s.33-6469-1642Platný
Baloun Marek 1991TJ Slovan Karlovy Vary33-646Platný
Bičan Petr 2001BK Králův Dvůr, z.s.33-6469-1642Platný
Skalský Jiří 2000BK Králův Dvůr, z.s.33-6469-1642Platný
Pistulka Radek 1997USK Plzeň11501150Platný
Chaloupka Miloš 1988SK Badminton Tábor, z.s.5-8785-878Platný
Plundrich Tomáš 1983USK Plzeň5-8783-4114Platný
Vild Petr 1974SK Jupiter5-878Platný
Krejsa Jakub 1987TJ Sokol Doubravka5-8785-878Platný
Kovařík Petr 1970Keramika Chlumčany5-878Platný
Mirvald Václav 1972Spartak Chrást5-8789-1642Platný
Sedláček Tomáš 1972SK Hamr, z.s. 17-3212Platný
Za správnost odpovídá STK
 
 
X
Enter your e-mail address.
Enter the password that accompanies your e-mail.
Loading