logo
Český badmintonový svaz

GPC U13- otevřený

Typ: 
C
Kategorie: 
U13
Termín: 
Neděle, 15.04.2018
Oblast: 
JM
Místo: 
Brno
Kontakt: 
Svoboda Martin
Výsledková listina GP: 
Zpracované výsledky: 
 
HráčKlubDvouhraČtyřhraMixPlatný
Havlíček Michael 2007Badminton Sharks Brno, z.s.115021385-878Platný
Valouch Ondřej 2006BADMINTON FSpS MU, z.s.21383-41141150Platný
Matuš Vojtěch 2006BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.3-411411502138Platný
Frýdek Jan 2006Badminton Akademie Olomouc, z.s.3-411411509-1642Platný
Herzán Lukáš 2006Slavoj Podivín5-8783-4114Platný
Zubr Tobiáš 2008TJ Sokol České Budějovice5-8785-87817-3212Platný
Hrazdíra Patrik 2006Sokol Židlochovice5-87821385-878Platný
Tvrdík Lukáš 2006TJ Montas Hradec Králové5-8783-41143-4114Platný
Thor Lukáš 2008Badminton Sharks Brno, z.s.9-16425-8789-1642Platný
Durčák Ondřej 2006TJ Orlová - Lutyně, z.s.9-16425-878Platný
Horák Maxmilián 2007SK Brno Slatina, z.s.9-16429-164217-3212Platný
Klecer Šimon 2007SKP Kometa Brno - RS Badminton9-16429-164217-3212Platný
Kaplan Ondřej 2007BK DDM Holice9-16429-16429-1642Platný
Ryba František 2008Badminton Akademie Olomouc, z.s.9-16429-164217-3212Platný
Daniel Filip Alexandr 2006TJ Lanškroun, z.s.9-16425-8789-1642Platný
Cirók Josef 2006BC 66 Ivančice9-16423-41145-878Platný
Lorenc Martin 2006BADMINTON FSpS MU, z.s.17-24185-87817-3212Platný
Vrtek Jan 2007SKP Kometa Brno - RS Badminton17-24185-8789-1642Platný
Jurča Filip 2006TJ Lanškroun, z.s.17-24185-8783-4114Platný
Mračna Adam 2007Lokomotiva Břeclav17-24185-8789-1642Platný
Toman Michael 2006Sokol Židlochovice17-24189-1642Platný
Dokoupil Denis 2006BC 66 Ivančice25-3299-164217-3212Platný
Hrubý Mikuláš 2009Badminton Akademie Olomouc, z.s.25-3299-164217-3212Platný
Surovčík Matyaš 2006BC 66 Ivančice25-3299-164217-3212Platný
Knotek Vojtěch 2006BC 66 Ivančice25-3299-1642Platný
Maršálek Jan 2007SKP Kometa Brno - RS Badminton25-3295-87817-3212Platný
Vaněk Lukáš 2007SKP Kometa Brno - RS Badminton25-3299-164217-3212Platný
HráčKlubDvouhraČtyřhraMixPlatný
Jarošová Veronika 2006TJ Montas Hradec Králové11503-41143-4114Platný
Trötzmüllerová Gabriela 2006BADMINTON FSpS MU, z.s.213821381150Platný
Ciróková Tereza 2006BC 66 Ivančice3-41143-41145-878Platný
Koliášová Kateřina 2006SK Hamr, z.s. 3-4114115017-3212Platný
Chalupová Věra 2006Sokol Židlochovice5-8789-16425-878Platný
Kučerová Klára 2006SK Prosek Praha5-87811503-4114Platný
Hálková Nela 2006TJ Sokol České Budějovice5-8785-8782138Platný
Czajová Tereza 2007TJ Orlová - Lutyně, z.s.5-87821385-878Platný
Piterková Nicol 2008BADMINTON FSpS MU, z.s.9-16425-8789-1642Platný
Vraštilová Terezie 2007SKP Kometa Brno - RS Badminton9-16425-8789-1642Platný
Sogelová Marie 2007Badminton Akademie Olomouc, z.s.9-16425-8789-1642Platný
Černá Helena 2007BADMINTON FSpS MU, z.s.9-16425-87817-3212Platný
Snopková Gabriela 2006Lokomotiva Břeclav9-16425-8789-1642Platný
Tománková Lucie 2008SK Hamr, z.s. 9-16429-1642Platný
Axmanová Karolína 2008Badminton Akademie Olomouc, z.s.9-16429-164217-3212Platný
Brázdová Klára 2007BC 66 Ivančice9-16423-4114Platný
Haratyková Nina 2006BC 66 Ivančice17-24185-87817-3212Platný
Wiedermannová Ela 2007Badminton Akademie Olomouc, z.s.17-24189-16429-1642Platný
Rubášová Zuzana 2006Sokol Židlochovice17-24189-164217-3212Platný
Hrubá Viola 2007Badminton Akademie Olomouc, z.s.17-24189-164217-3212Platný
Kuchová Anna 2006TJ Montas Hradec Králové17-24183-411417-3212Platný
Mrázková Alžběta 2007SKP Kometa Brno - RS Badminton25-3299-164217-3212Platný
Vavrečková Anna 2008Badminton Akademie Olomouc, z.s.25-3299-164217-3212Platný
Königová Julie 2008SKP Kometa Brno - RS Badminton25-3295-8789-1642Platný
Coufalová Markéta 2006Sokol Židlochovice25-3299-16425-878Platný
Kovaříková Anežka 2007SKP Kometa Brno - RS Badminton25-3299-164217-3212Platný
Slanařová Michaela 2007Sokol Židlochovice17-32129-16429-1642Platný
Za správnost odpovídá STK
 
 
X
Enter your e-mail address.
Enter the password that accompanies your e-mail.
Loading