logo
Český badmintonový svaz

GPC U13- otevřený

Typ: 
C
Kategorie: 
U13
Termín: 
Sobota, 10.03.2018
Oblast: 
Pha
Místo: 
Praha
Pořadatel: 
BC AKTIV LUŽINY
Kontakt: 
Marcel Uhlich
Propozice: 
Výsledková listina GP: 
Zpracované výsledky: 
 
HráčKlubDvouhraČtyřhraMixPlatný
Marek Jonáš 2006Sokol Radotín Meteor Praha1150115017-3212Platný
Ložek František 2006BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.21385-8783-4114Platný
Fošum Josef 2006TJ Sokol Křemže3-41145-8789-1642Platný
Kerpl Dennis 2007BK TU v Liberci, z.s.3-411421385-878Platný
Janíček Sebastian 2006Sokol Radotín Meteor Praha5-87811509-1642Platný
Beran Ondřej 2007BK TU v Liberci, z.s.5-878213817-3212Platný
Hašek Kristián 2007Sokol Radotín Meteor Praha5-8785-8789-1642Platný
Kaplan Ondřej 2007BK DDM Holice5-8789-164233-646Platný
Titěra Filip 2008Sokol Radotín Meteor Praha9-16425-8789-1642Platný
Hort Arnošt 2006SK Hamr, z.s. 9-164217-321233-646Platný
Coufal Kryštof 2008SK Prosek Praha9-16425-8782138Platný
Pavliš Marek 2007TJ Sokol Křemže9-16425-87817-3212Platný
Zubr Tobiáš 2008TJ Sokol České Budějovice9-164217-32129-1642Platný
Strejček Vojtěch 2008SK Hamr, z.s. 9-16423-41143-4114Platný
Wollmann Ondřej 2007TJ Slovan Vesec, z.s.9-16425-87817-3212Platný
Kubík Karel 2006SK Hamr, z.s. 9-16429-164217-3212Platný
Hykel Martin 2008TJ Sokol Polabiny Pardubice17-32129-16425-878Platný
Kašpar Šimon 2007BK ARION PRAHA17-321217-321217-3212Platný
Jirásek Kryštof 2008Sokol Radotín Meteor Praha17-24189-164217-3212Platný
Kniš David 2007Sokol Radotín Meteor Praha17-24189-164217-3212Platný
Daniel Filip Alexandr 2006TJ Lanškroun, z.s.17-24183-41149-1642Platný
Mrózek Petr 2007SK Hamr, z.s. 17-32129-1642Platný
Jurča Filip 2006TJ Lanškroun, z.s.17-32123-41145-878Platný
Jeřábek Patrik 2006BC AKTIV LUŽINY17-32129-1642Platný
Mikula Jan 2007BK 93 Hořovice17-3212Platný
Ryšánek Daniel 2008Sokol Radotín Meteor Praha17-32129-164217-3212Platný
Brousil David 2007BK Králův Dvůr, z.s.17-321217-3212Platný
Štěpánek Ondřej 2006Sokol Radotín Meteor Praha17-32129-16421150Platný
Seifert Adam 2007SK Hamr, z.s. 25-3299-1642Platný
Cajthaml Josef 2007TJ Astra Zahradní Město, z.s.25-3299-164233-646Platný
Nidrle Michal 2007BK TU v Liberci, z.s.25-3299-164233-646Platný
Bubeník Viktor 2007Sokol Radotín Meteor Praha33-48717-321233-646Platný
Pastrňák Štěpán 2007Sokol Radotín Meteor Praha33-4875-878Platný
Urban Radim 2007SK Hamr, z.s. 33-4873-4114Platný
Marek Vojtěch 2007BK TU v Liberci, z.s.33-4879-164217-3212Platný
Jonáš Václav 2006BaC Kladno33-4879-16429-1642Platný
Rataj Filip 2007Keramika Chlumčany33-6469-16425-878Platný
Křivánek Jirka 2007BC AKTIV LUŽINY49-64517-3212Platný
Rašpl Matěj 2006USK Plzeň49-6459-164217-3212Platný
Tuháček Tomáš 2007Sokol Radotín Meteor Praha49-64517-321217-3212Platný
Knytl Tomáš 2008SK Hamr, z.s. 49-64517-321217-3212Platný
Kruncl Štěpán 2006BaC Kladno49-6459-164217-3212Platný
HráčKlubDvouhraČtyřhraMixPlatný
Treperová Ivana 2006SK Prosek Praha11501150Platný
Koliášová Kateřina 2006SK Hamr, z.s. 213811503-4114Platný
Kučerová Klára 2006SK Prosek Praha31263-41149-1642Platný
Sedláčková Vanda 2006SK Prosek Praha41023-41142138Platný
Dvořáková Anna 2006Keramika Chlumčany5-87821385-878Platný
Sommerová Lucie 2006Sokol Radotín Meteor Praha5-8783-4114Platný
Čutová Michaela 2006BK ARION PRAHA5-8785-87817-3212Platný
Nová Zuzana 2006TJ Sokol Doubravka5-878213817-3212Platný
Skrčená Malvína 2007BaC Kladno9-16429-16429-1642Platný
Vránová Natálie 2007BK ARION PRAHA9-16429-164217-3212Platný
Fenclová Nela 2007SK Prosek Praha9-164217-32125-878Platný
Muchová Helena 2007SK Hamr, z.s. 9-164217-321233-646Platný
Hrabcová Nikola 2007SK Prosek Praha9-164217-321217-3212Platný
Fridrichová Adéla 2007TJ Sokol Polabiny Pardubice9-16425-8785-878Platný
Hnilicová Jana 2009Sokol Radotín Meteor Praha9-164217-321217-3212Platný
Vnoučková Karolína 2006BK ARION PRAHA9-16425-8783-4114Platný
Tománková Lucie 2008SK Hamr, z.s. 17-24185-878Platný
Kropáčová Petra 2006Sokol Radotín Meteor Praha17-24183-41149-1642Platný
Wen Zhang Zhang 2006Super Stars Most17-24189-164217-3212Platný
Vorlová Zuzana 2007BC AKTIV LUŽINY17-32125-8789-1642Platný
Červená Kristýna 2006BK Králův Dvůr, z.s.17-32129-164217-3212Platný
Chocholoušková Alena 2007Super Stars Most17-32129-164233-646Platný
Králová Ester 2007BK TU v Liberci, z.s.17-32129-164217-3212Platný
Portová Anna 2007Super Stars Most17-32125-8789-1642Platný
Keilová Kateřina 2006BK TU v Liberci, z.s.17-32129-16425-878Platný
Houžvíková Tereza 2007TJ Astra Zahradní Město, z.s.17-32129-164233-646Platný
Paterová Lucie 2006Sokol Radotín Meteor Praha17-32121150Platný
Osičková Erika 2008TJ Astra Zahradní Město, z.s.17-32129-16429-1642Platný
Koucká Mariana 2007Sokol Radotín Meteor Praha25-3299-164233-646Platný
Palánová Veronika 2007BC AKTIV LUŽINY25-3295-87817-3212Platný
Bechyňová Adéla 2006BK TU v Liberci, z.s.25-3299-164217-3212Platný
Flegrová Frederika 2007SK Hamr, z.s. 33-48717-321217-3212Platný
Jonášová Klára 2006BaC Kladno33-4879-164217-3212Platný
Brožová Eva 2007Sokol Radotín Meteor Praha33-4879-16429-1642Platný
Grznárová Tereza 2009BK TJ Baník Most33-4875-87817-3212Platný
Wimmerová Klára 2007Sokol Radotín Meteor Praha33-64617-3212Platný
Pszyková Lucie 2007BK TU v Liberci, z.s.49-6459-164233-646Platný
Svobodová Simona 2006SK Hamr, z.s. 49-6459-164217-3212Platný
Perglová Karolína 2006BK Králův Dvůr, z.s.49-6459-16429-1642Platný
Slavíčková Andrea 2008Sokol Radotín Meteor Praha49-64517-321217-3212Platný
Za správnost odpovídá STK
 
 
X
Enter your e-mail address.
Enter the password that accompanies your e-mail.
Loading