logo
Český badmintonový svaz

GPC U15- otevřený

Typ: 
C
Kategorie: 
U15
Termín: 
Neděle, 25.03.2018
Oblast: 
JM
Místo: 
Jihlava
Pořadatel: 
Start Jihlava
Kontakt: 
Barták Jiří
Výsledky: 
Výsledková listina GP: 
Zpracované výsledky: 
 
HráčKlubDvouhraČtyřhraMixPlatný
Vojtěch Adam 2004TJ Montas Hradec Králové11503-41142138Platný
Müller Jakub 2004BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.21389-164217-3212Platný
Plánička Radek 2004TJ Montas Hradec Králové3-41143-41145-878Platný
Urbanec Tomáš 2004TJ Sokol Polabiny Pardubice3-411411501150Platný
Vrbka Tomáš 2005Sokol Židlochovice5-8785-87817-3212Platný
Prek Štěpán 2005BADMINTON FSpS MU, z.s.5-87821385-878Platný
Schroetter Štěpán 2004Sokol Radotín Meteor Praha5-8789-164217-3212Platný
Čupa Vojtěch 2004SKP Kometa Brno - RS Badminton5-8783-41149-1642Platný
Tvrdík Lukáš 2006TJ Montas Hradec Králové9-16429-164217-3212Platný
Diviš David 2005BADMINTON FSpS MU, z.s.9-16425-8785-878Platný
Urban Jan 2005TJ Astra Zahradní Město, z.s.9-16429-16429-1642Platný
Jeništa Pavel 2005TJ Sokol Polabiny Pardubice9-164211509-1642Platný
Černotík David 2004TJ Sokol Růžďka9-16423-41143-4114Platný
Simon Václav 2007BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.9-16429-1642Platný
Havránek Vojtěch 2005TJ Astra Zahradní Město, z.s.9-16429-16429-1642Platný
Šebesta Martin 2005BADMINTON FSpS MU, z.s.9-16425-8785-878Platný
Fošum Josef 2006TJ Sokol Křemže17-32129-164217-3212Platný
Slavík Matěj 2004SK Hamr, z.s. 17-32129-16429-1642Platný
Nekvinda Petr 2005BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.17-3212Platný
Sobotka Tobiáš 2004Start Jihlava17-321217-3212Platný
Jůza Petr 2004TJ Spoje Praha17-3212Platný
Čihák Lukáš 2004Start Jihlava17-321217-3212Platný
Glac Samuel 2005BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.17-32129-164217-3212Platný
Havlíček Jaroslav 2004TJ Sokol Polabiny Pardubice17-32125-8789-1642Platný
Skoupý Marek 2004BADMINTON FSpS MU, z.s.17-32125-878Platný
Kurdiovský Lukáš 2005BADMINTON FSpS MU, z.s.17-32122138Platný
Karban Jaroslav 2005Sokol Radotín Meteor Praha17-32125-87817-3212Platný
Kučera Jakub 2004Sokol Radotín Meteor Praha17-32129-16423-4114Platný
Bláha Tomáš 2005Sokol Radotín Meteor Praha17-32125-8789-1642Platný
Bouchner Matyáš 2005BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.17-32129-16429-1642Platný
Pavlica Lukáš 2005TJ Astra Zahradní Město, z.s.17-32129-164217-3212Platný
Havlíček Vojtěch 2006TJ Sokol Polabiny Pardubice5-87817-3212Platný
Bartoň Petr 2005Sokol Židlochovice9-164217-3212Platný
Hrazdíra Patrik 2006Sokol Židlochovice9-164217-3212Platný
Zbořil Hynek 2005Sokol Židlochovice9-164217-3212Platný
Pavliš Marek 2007TJ Sokol Křemže9-164217-3212Platný
HráčKlubDvouhraČtyřhraMixPlatný
Krulová Lucie 2006BADMINTON FSpS MU, z.s.11503-41145-878Platný
Skýpalová Natálie 2005TJ Sokol Růžďka21383-41143-4114Platný
Muchová Justýna 2005Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.3-41145-878Platný
Pokorná Kateřina 2004BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.3-41143-41143-4114Platný
Valentová Denisa 2006TJ Sokol Polabiny Pardubice5-8785-8785-878Platný
Skařupová Lucie 2006SK Badminton Přerov, z.s.5-8789-16429-1642Platný
Bártová Apolena 2006TJ Sokol Polabiny Pardubice5-87811501150Platný
Vyšehradská Lucie 2005Sokol Radotín Meteor Praha5-8785-8789-1642Platný
Veselá Barbora 2005Badminton Sharks Brno, z.s.9-16429-16425-878Platný
Kulhavá Veronika 2004Badminton Sharks Brno, z.s.9-16429-16429-1642Platný
Flusserová Jana 2005SK Prosek Praha9-164221389-1642Platný
Knaislová Ella 2005Sokol Radotín Meteor Praha9-16425-87817-3212Platný
Kočová Zuzana 2005SK Badminton Tábor, z.s.9-16425-87817-3212Platný
Pavlišová Klára 2005TJ Sokol Křemže9-16429-164217-3212Platný
Kleiberová Julie 2005TJ Montas Hradec Králové9-16425-8782138Platný
Nesňalová Karla 2005BADMINTON FSpS MU, z.s.9-16429-16425-878Platný
Sedláková Karolína 2005Sokol Židlochovice17-32129-164217-3212Platný
Pavelková Tereza 2005TJ Astra Zahradní Město, z.s.17-32129-16429-1642Platný
Vávrová Anna 2005Sokol Radotín Meteor Praha17-32129-164217-3212Platný
Veverková Nela 2005TJ Astra Zahradní Město, z.s.17-32129-16429-1642Platný
Hrdinová Zuzana 2005BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.17-32123-411417-3212Platný
Durmiši Tereza 2004Sokol Židlochovice17-32129-164217-3212Platný
Chvalová Helena 2005Sokol Radotín Meteor Praha17-321221389-1642Platný
Marková Julie 2005Start Jihlava17-32129-164217-3212Platný
Hálová Alice 2005TJ Sokol Křemže17-32129-164217-3212Platný
Procházková Kateřina 2005Start Jihlava17-32129-164217-3212Platný
Ivičičová Monika 2004Sokol Židlochovice17-32129-164217-3212Platný
Matějíčková Tereza 2005Start Jihlava17-32129-164217-3212Platný
Kulhánková Barbora 2006TJ Sokol Polabiny Pardubice17-32125-87817-3212Platný
Vašíčková Aneta 2005TJ Sokol Polabiny Pardubice17-321211509-1642Platný
Giňová Nikola 2004Sokol Židlochovice17-32129-1642Platný
Novotná Helena 2005SK Badminton Tábor, z.s.17-32125-87817-3212Platný
Stavělová Elisabeth 2004SKP Kometa Brno - RS Badminton17-3212Platný
Za správnost odpovídá STK
 
 
X
Enter your e-mail address.
Enter the password that accompanies your e-mail.
Loading