logo
Český badmintonový svaz

GPC U17 - otevřený

Typ: 
C
Kategorie: 
U17
Termín: 
Sobota, 17.03.2018
Oblast: 
Pha
Místo: 
Praha Radonice
Pořadatel: 
SK Radonice, z.s.
Kontakt: 
Mikulka Jan
Výsledková listina GP: 
Zpracované výsledky: 
 
HráčKlubDvouhraČtyřhraMixPlatný
Patera Tomáš 2003Sokol Radotín Meteor Praha11503-4114Platný
Fürst Daniel 2003Sokol Radotín Meteor Praha21382138Platný
Pospíšil Tomáš 2003Super Stars Most3-411417-3212Platný
Havlík Vojtěch 2003Sokol Radotín Meteor Praha3-41145-878Platný
Běhounek Ondřej 2005TJ Chemička Ústí nad Labem5-87817-3212Platný
Hurtík Jonáš 2004SK Hamr, z.s. 5-87817-3212Platný
Obhlídal Václav 2002SK Prosek Praha5-87817-3212Platný
Nesvačil Michal 2002SK Radonice, z.s.5-8785-878Platný
Nejedlý Petr 2003Sokol Radotín Meteor Praha9-16421150Platný
Bízek Vojtěch 2002BK ARION PRAHA9-16423-4114Platný
Hrubec Pavel 2005SK Hamr, z.s. 9-16429-1642Platný
Prokop Lukáš 2003TJ Spoje Praha9-1642Platný
Orlík Tomáš 2004SK Prosek Praha9-16429-1642Platný
Chumchal Martin 2002BK Omega Olomouc, z.s.9-164217-3212Platný
Salava Michal 2002TJ Chemička Ústí nad Labem9-164217-3212Platný
Müller Jakub 2004BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.9-164217-3212Platný
Volf Vojtěch 2002BaC Kladno17-2418Platný
Křivka Adam 2005TJ Lanškroun, z.s.17-2418Platný
Riegr Jakub 2002SK Prosek Praha17-3212Platný
Jurča Tomáš 2003TJ Lanškroun, z.s.17-3212Platný
Pálinkáš Ondřej 2005TJ Chemička Ústí nad Labem17-321217-3212Platný
Port Jan 2003Super Stars Most17-321217-3212Platný
Kořínek Ondřej 2004TJ Chemička Ústí nad Labem17-321217-3212Platný
Poláček Vojtěch 2002TJ Chemička Ústí nad Labem17-32129-1642Platný
Šnaiberk Jan 2003SK Prosek Praha17-3212Platný
Oros Marek 2003Super Stars Most17-32129-1642Platný
Hájek Adam 2002TJ Chemička Ústí nad Labem17-321217-3212Platný
Chudoba Alex 2002BK TU v Liberci, z.s.17-32129-1642Platný
Bhuiyan David 2003Sokol Radotín Meteor Praha17-321217-3212Platný
Tymeš Michal 2002SK Hamr, z.s. 17-32129-1642Platný
Šmída Tomáš 2003TJ Sokol Dobruška25-329Platný
Erben Tomáš 2004TJ Spoje Praha25-329Platný
Vnouček Adam 2003BK ARION PRAHA33-487Platný
Schroetter Štěpán 2004Sokol Radotín Meteor Praha33-48733-646Platný
Listopad Marek 2003Sokol Radotín Meteor Praha33-48717-3212Platný
Janošov Radek 2003SK Hamr, z.s. 33-4875-878Platný
Oros Daniel 2005TJ Chemička Ústí nad Labem33-487Platný
Maňásek Pavel 2005Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.33-4879-1642Platný
Rákosník Josef 2005SK Prosek Praha33-487Platný
Franta Vojtěch 2003Sokol Radotín Meteor Praha33-48717-3212Platný
Altera Jan 2004BaC Kladno33-487Platný
Řejha David 2004BK Králův Dvůr, z.s.49-645Platný
Češka Petr 2002BK ARION PRAHA49-645Platný
Kott Matthias Damian 2002TJ Astra Zahradní Město, z.s.49-64517-3212Platný
Balín Tomáš 2003TJ Astra Zahradní Město, z.s.49-64517-3212Platný
Peychl Matěj 2004TJ Sokol Praha XIII49-645Platný
Nyč Adam 2003Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.49-645Platný
Mrskoš Stanislav 2004BK TU v Liberci, z.s.49-6459-1642Platný
Balín Martin 2003TJ Astra Zahradní Město, z.s.49-645Platný
Krejčí Petr 2004SK Prosek Praha49-645Platný
Zelinka Daniel 2002SK Prosek Praha5-878Platný
HráčKlubDvouhraČtyřhraMixPlatný
Čermáková Magdaléna 2003SK Radonice, z.s.1150Platný
Klailová Patricie 2002BK ARION PRAHA21383-4114Platný
Maixnerová Petra 2005Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.3-41149-1642Platný
Brejchová Adéla 2002TJ Sokol Nový Knín3-41145-878Platný
Kožnarová Lucie 2003BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.5-87817-3212Platný
Hejduková Karolína 2004SK Hamr, z.s. 5-87817-3212Platný
Kunešová Tereza 2003SK Hamr, z.s. 5-8785-878Platný
Johnová Barbora 2004Sokol Radotín Meteor Praha5-8781150Platný
Zimová Barbora 2003TJ Chemička Ústí nad Labem9-164217-3212Platný
Kramešová Zuzana 2003BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.9-16429-1642Platný
Březinová Barbora 2003Sokol Radotín Meteor Praha9-164217-3212Platný
Pokorná Kateřina 2004BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.9-16425-878Platný
Charyparová Tereza 2002BK TU v Liberci, z.s.9-16429-1642Platný
Křížová Karolína 2003TJ Chemička Ústí nad Labem9-164217-3212Platný
Dragounová Alžběta 2003TJ Chemička Ústí nad Labem9-164217-3212Platný
Kobyláková Andrea 2004TJ Astra Zahradní Město, z.s.9-16422138Platný
Mizerová Kateřina 2003BK TU v Liberci, z.s.17-24189-1642Platný
Malcová Klára 2005BK TU v Liberci, z.s.17-24189-1642Platný
Kobyláková Alžběta 2004TJ Astra Zahradní Město, z.s.17-241817-3212Platný
Mathieu Sarah 2002Sokol Radotín Meteor Praha17-241817-3212Platný
Všetečková Anna 2002TJ Sokol Polabiny Pardubice17-241817-3212Platný
Flusserová Jana 2005SK Prosek Praha17-241817-3212Platný
Zavadilová Tereza 2004TJ Chemička Ústí nad Labem17-241817-3212Platný
Bílková Eliška 2004SK Hamr, z.s. 17-321217-3212Platný
Stará Natálie 2004SK Prosek Praha17-32129-1642Platný
Zimová Kateřina 2003TJ Chemička Ústí nad Labem25-3299-1642Platný
Pantoflíčková Adéla 2003Sokol Radotín Meteor Praha25-32917-3212Platný
Bálintová Kristýna 2004TJ Astra Zahradní Město, z.s.25-3299-1642Platný
Karasová Anna 2004TJ Spoje Praha25-32917-3212Platný
Vyšehradská Anna 2003Sokol Radotín Meteor Praha25-3293-4114Platný
Truchlá Kateřina 2002TJ Astra Zahradní Město, z.s.25-32917-3212Platný
Vávrová Anna 2005Sokol Radotín Meteor Praha25-32933-646Platný
Hájková Linda 2004TJ Chemička Ústí nad Labem33-64617-3212Platný
Melíšková Karolína 2002Sokol Radotín Meteor Praha5-878Platný
Za správnost odpovídá STK
 
 
X
Enter your e-mail address.
Enter the password that accompanies your e-mail.
Loading