logo
Český badmintonový svaz

GPC U17 - otevřený

Typ: 
C
Kategorie: 
U17
Termín: 
Sobota, 21.04.2018
Oblast: 
Pha
Místo: 
Praha
Pořadatel: 
BC AKTIV LUŽINY
Kontakt: 
Marcel Uhlich
Propozice: 
Výsledková listina GP: 
Zpracované výsledky: 
 
HráčKlubDvouhraČtyřhraMixPlatný
Erhart Vratislav 2003TJ Astra Zahradní Město, z.s.11502138Platný
Fürst Daniel 2003Sokol Radotín Meteor Praha213811501150Platný
Chumchal Martin 2002BK Omega Olomouc, z.s.3-41149-16422138Platný
Oros Marek 2003Super Stars Most3-41145-87817-3212Platný
Nejedlý Petr 2003Sokol Radotín Meteor Praha5-87811503-4114Platný
Janošov Radek 2003SK Hamr, z.s. 5-8785-8785-878Platný
Salava Michal 2002TJ Chemička Ústí nad Labem5-8785-8785-878Platný
Havlík Vojtěch 2003Sokol Radotín Meteor Praha5-8785-8785-878Platný
Schumpeter Marek 2003SK Prosek Praha9-16423-4114Platný
Franta Vojtěch 2003Sokol Radotín Meteor Praha9-16425-8789-1642Platný
Balín Tomáš 2003TJ Astra Zahradní Město, z.s.9-1642Platný
Plánička Radek 2004TJ Montas Hradec Králové9-16429-1642Platný
Port Jan 2003Super Stars Most9-16425-8789-1642Platný
Listopad Marek 2003Sokol Radotín Meteor Praha9-16429-16425-878Platný
Riegr Jakub 2002SK Prosek Praha9-16423-411417-3212Platný
Schinko Teodor Richard 2004TJ Astra Zahradní Město, z.s.17-24189-16429-1642Platný
Peychl Matěj 2004TJ Sokol Praha XIII17-2418Platný
Prokopič Matěj 2003BK ARION PRAHA17-24189-1642Platný
Urbanec Tomáš 2004TJ Sokol Polabiny Pardubice17-32129-1642Platný
Šnaiberk Jan 2003SK Prosek Praha17-32123-4114Platný
Jeništa Pavel 2005TJ Sokol Polabiny Pardubice17-32129-1642Platný
Balín Martin 2003TJ Astra Zahradní Město, z.s.17-3212Platný
Hájek Adam 2002TJ Chemička Ústí nad Labem17-32125-8783-4114Platný
Vnouček Adam 2003BK ARION PRAHA17-32129-164217-3212Platný
Urban Filip 2005SK Hamr, z.s. 17-321217-3212Platný
Kott Matthias Damian 2002TJ Astra Zahradní Město, z.s.17-32129-16429-1642Platný
Breznen Maciej 2003Kabal team Karviná17-32129-1642Platný
Kučera Jakub 2004Sokol Radotín Meteor Praha17-321217-3212Platný
Kostolný Ladislav 2004SK Hamr, z.s. 25-32917-3212Platný
Kalika David 2004SK Hamr, z.s. 25-32917-321217-3212Platný
Jenis Filip 2004SK JEREMI, z.s.25-329Platný
Krejčí Petr 2004SK Prosek Praha33-4879-1642Platný
Tymeš Michal 2002SK Hamr, z.s. 33-4875-8789-1642Platný
Poláček Vojtěch 2002TJ Chemička Ústí nad Labem33-4879-164217-3212Platný
Bolina Petr 2003TJ Chemička Ústí nad Labem33-4879-164217-3212Platný
Vondrák Dominik 2004BK ARION PRAHA33-4879-1642Platný
Jůza Petr 2004TJ Spoje Praha33-6469-1642Platný
Schroetter Štěpán 2004Sokol Radotín Meteor Praha49-64517-321217-3212Platný
Mráček Ondřej 2003BC AKTIV LUŽINY49-64517-3212Platný
Gerginov Jáchym 2004BK ARION PRAHA49-6459-1642Platný
Orlík Tomáš 2004SK Prosek Praha49-6459-16429-1642Platný
Špinar Ota 2005BK ARION PRAHA49-645Platný
Šulc Adam 2004SK Prosek Praha2138Platný
Zelinka Daniel 2002SK Prosek Praha3-4114Platný
HráčKlubDvouhraČtyřhraMixPlatný
Říhová Michaela 2003T-Club Berušky1150115017-3212Platný
Hejduková Karolína 2004SK Hamr, z.s. 213821389-1642Platný
Kobyláková Andrea 2004TJ Astra Zahradní Město, z.s.3-41145-8781150Platný
Johnová Barbora 2004Sokol Radotín Meteor Praha3-41145-8783-4114Platný
Kunešová Tereza 2003SK Hamr, z.s. 5-87821385-878Platný
Stará Natálie 2004SK Prosek Praha5-8789-1642Platný
Březinová Barbora 2003Sokol Radotín Meteor Praha5-8783-4114Platný
Křížová Karolína 2003TJ Chemička Ústí nad Labem9-16425-8783-4114Platný
Šolarová Tereza 2004TJ Montas Hradec Králové9-16429-1642Platný
Mathieu Sarah 2002Sokol Radotín Meteor Praha9-16423-41145-878Platný
Všetečková Anna 2002TJ Sokol Polabiny Pardubice9-16422138Platný
Dragounová Alžběta 2003TJ Chemička Ústí nad Labem9-16425-8785-878Platný
Zimová Kateřina 2003TJ Chemička Ústí nad Labem9-16425-87817-3212Platný
Králíčková Barbora 2004SK Hamr, z.s. 9-16425-8789-1642Platný
Kobyláková Alžběta 2004TJ Astra Zahradní Město, z.s.9-16425-8789-1642Platný
Koliášová Kateřina 2006SK Hamr, z.s. 17-24185-87817-3212Platný
Reiterová Nicol 2003SK JEREMI, z.s.17-241817-3212Platný
Vyšehradská Anna 2003Sokol Radotín Meteor Praha17-24183-41145-878Platný
Vávrová Anna 2005Sokol Radotín Meteor Praha17-24189-164217-3212Platný
Karasová Anna 2004TJ Spoje Praha17-32129-1642Platný
Zimová Barbora 2003TJ Chemička Ústí nad Labem17-32125-87817-3212Platný
Karafiátová Aneta 2004SK Hamr, z.s. 25-3299-164217-3212Platný
Pantoflíčková Adéla 2003Sokol Radotín Meteor Praha25-3299-1642Platný
Bálintová Kristýna 2004TJ Astra Zahradní Město, z.s.25-3299-16429-1642Platný
Javůrková Monika 2003BK ARION PRAHA25-32917-3212Platný
Kadlecová Denisa 2004BC AKTIV LUŽINY17-3212Platný
Za správnost odpovídá STK
 
 
X
Enter your e-mail address.
Enter the password that accompanies your e-mail.
Loading