logo
Český badmintonový svaz

GPC U19 - otevřený

Typ: 
C
Kategorie: 
U19
Termín: 
Neděle, 22.04.2018
Oblast: 
StČ
Místo: 
Kladno
Pořadatel: 
BaC Kladno
Kontakt: 
Skrčený Daniel
Výsledková listina GP: 
Zpracované výsledky: 
 
HráčKlubDvouhraČtyřhraMixPlatný
Marek Filip 2001BK TU v Liberci, z.s.11503-41143-4114Platný
Morávek Michal 2002BaC Kladno21381150Platný
Pospíšil Tomáš 2003Super Stars Most3-41145-87817-3212Platný
Hykyš Dominik 2002Super Stars Most3-41145-8785-878Platný
Breznen Adam 2001Kabal team Karviná5-8783-4114Platný
Strnad Tomáš 2000TJ Sokol Dobruška5-8783-41145-878Platný
Malý Viktor 2000TJ Astra Zahradní Město, z.s.5-8789-164217-3212Platný
Nejedlý Petr 2003Sokol Radotín Meteor Praha5-8785-8789-1642Platný
Panocha Tomáš 2000Sokol Radotín Meteor Praha9-164221385-878Platný
Šilhan Ondřej 2001TJ Jiskra Nejdek, z.s.9-164211502138Platný
Altera Jan 2004BaC Kladno9-16429-1642Platný
Šilhan Matěj 2004TJ Jiskra Nejdek, z.s.9-16429-16429-1642Platný
Chumchal Martin 2002BK Omega Olomouc, z.s.9-16425-8789-1642Platný
Volf Vojtěch 2002BaC Kladno9-16425-87817-3212Platný
Lutsak Viktor 2000TJ Jiskra Nejdek, z.s.9-164211509-1642Platný
Listopad Marek 2003Sokol Radotín Meteor Praha9-16429-1642Platný
Toman Václav 2001TJ Astra Zahradní Město, z.s.17-32129-164217-3212Platný
Bhuiyan Adam 2001Sokol Radotín Meteor Praha17-321221389-1642Platný
Hora Jan 2003TJ Bílá Hora Plzeň17-32129-16425-878Platný
Dvořák Daniel 2000BK Králův Dvůr, z.s.17-32125-8789-1642Platný
Bičan Petr 2001BK Králův Dvůr, z.s.17-32129-164217-3212Platný
Erhart Stanislav 2000TJ Astra Zahradní Město, z.s.17-32129-16429-1642Platný
Breznen Maciej 2003Kabal team Karviná17-32123-4114Platný
Skalský Jiří 2000BK Králův Dvůr, z.s.17-32125-8783-4114Platný
Chudoba Alex 2002BK TU v Liberci, z.s.17-32129-164217-3212Platný
Fürst Daniel 2003Sokol Radotín Meteor Praha5-878Platný
HráčKlubDvouhraČtyřhraMixPlatný
Staňková Ema 2003Sokol Radotín Meteor Praha1150Platný
Čiháková Veronika 2001BaC Kladno213821383-4114Platný
Štěříková Natalie 2003TJ Jiskra Nejdek, z.s.3-41143-41142138Platný
Strnadová Iveta 2000TJ Sokol Dobruška3-411411503-4114Platný
Říhová Michaela 2003T-Club Berušky5-8785-878Platný
Hřebíková Tereza 2001TJ Astra Zahradní Město, z.s.5-8789-164217-3212Platný
Pazderová Vendula 2001TJ Jiskra Nejdek, z.s.5-8783-41149-1642Platný
Weinerová Tereza 2000SKP Kometa Brno - RS Badminton5-87811505-878Platný
Všetečková Anna 2002TJ Sokol Polabiny Pardubice9-16429-1642Platný
Kramešová Zuzana 2003BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.9-16425-878Platný
Srbová Adéla 2000BaC Kladno9-164221381150Platný
Šeblová Marcela 2000TJ Astra Zahradní Město, z.s.9-16429-164217-3212Platný
Košťálová Klára 2001TJ Jiskra Nejdek, z.s.9-16423-41149-1642Platný
Johnová Barbora 2004Sokol Radotín Meteor Praha9-16425-8789-1642Platný
Kožnarová Lucie 2003BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.9-16425-87817-3212Platný
Mizerová Kateřina 2003BK TU v Liberci, z.s.9-16425-878Platný
Kudrnová Tereza 2000Sokol Radotín Meteor Praha17-3212Platný
Čvančarová Barbora 2000BK TU v Liberci, z.s.17-32125-87817-3212Platný
Březinová Barbora 2003Sokol Radotín Meteor Praha17-32125-8785-878Platný
Stejskalová Hana 2001BK TU v Liberci, z.s.17-32125-87817-3212Platný
Léblová Aneta 2001BK Králův Dvůr, z.s.17-32129-164217-3212Platný
Vyšehradská Anna 2003Sokol Radotín Meteor Praha17-32125-8789-1642Platný
Horová Eva 2001TJ Bílá Hora Plzeň17-32123-41149-1642Platný
Mathieu Sarah 2002Sokol Radotín Meteor Praha17-32125-8789-1642Platný
Jirásková Adéla 2004BK Králův Dvůr, z.s.9-16429-1642Platný
Za správnost odpovídá STK
 
 
X
Enter your e-mail address.
Enter the password that accompanies your e-mail.
Loading