logo
Český badmintonový svaz

GPC U19- otevřený

Typ: 
C
Kategorie: 
U19
Termín: 
Sobota, 05.05.2018
Oblast: 
Pha
Místo: 
Praha Hamr
Pořadatel: 
SK Hamr, z.s.
Kontakt: 
Loskotová Romana
Výsledková listina GP: 
Zpracované výsledky: 
 
HráčKlubDvouhraČtyřhraMixPlatný
Erhart Vratislav 2003TJ Astra Zahradní Město, z.s.11501150Platný
Patera Tomáš 2003Sokol Radotín Meteor Praha21389-16429-1642Platný
Nesvačil Michal 2002SK Radonice, z.s.3-41143-41149-1642Platný
Fürst Daniel 2003Sokol Radotín Meteor Praha3-41141150Platný
Malý Viktor 2000TJ Astra Zahradní Město, z.s.5-8785-8782138Platný
Bízek Vojtěch 2002BK ARION PRAHA5-87821383-4114Platný
Franta Vojtěch 2003Sokol Radotín Meteor Praha5-8785-87817-3212Platný
Janošov Radek 2003SK Hamr, z.s. 5-8785-8783-4114Platný
Obhlídal Václav 2002SK Prosek Praha9-125421385-878Platný
Bhuiyan Adam 2001Sokol Radotín Meteor Praha9-12543-4114Platný
Erhart Stanislav 2000TJ Astra Zahradní Město, z.s.9-16425-8789-1642Platný
Hájek Adam 2002TJ Chemička Ústí nad Labem9-16429-164217-3212Platný
Mašín Matěj 2001SK Radonice, z.s.9-16423-41149-1642Platný
Panocha Tomáš 2000Sokol Radotín Meteor Praha9-16423-41145-878Platný
Skalský Jiří 2000BK Králův Dvůr, z.s.13-16305-8789-1642Platný
Dvořák Daniel 2000BK Králův Dvůr, z.s.13-16305-8789-1642Platný
Brachtl Adam 2001SK Hamr, z.s. 17-24185-8789-1642Platný
Nejedlý Petr 2003Sokol Radotín Meteor Praha17-241811505-878Platný
Vnouček Adam 2003BK ARION PRAHA17-24189-1642Platný
Poláček Vojtěch 2002TJ Chemička Ústí nad Labem17-24189-164217-3212Platný
Havlík Vojtěch 2003Sokol Radotín Meteor Praha17-32125-8785-878Platný
Johanovský Jakub 2001TJ Chemička Ústí nad Labem25-3299-164217-3212Platný
Pergl Tomáš 2000BK Králův Dvůr, z.s.25-3299-164217-3212Platný
Bičan Petr 2001BK Králův Dvůr, z.s.25-3299-16429-1642Platný
Salava Michal 2002TJ Chemička Ústí nad Labem25-3299-164217-3212Platný
HráčKlubDvouhraČtyřhraMixPlatný
Šilhavá Radka 2002SK Hamr, z.s. 115011501150Platný
Strnadová Iveta 2000TJ Sokol Dobruška213821389-1642Platný
Čermáková Magdaléna 2003SK Radonice, z.s.3-41145-878Platný
Kmoníčková Lenka 2001Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.3-41145-8785-878Platný
Hřebíková Tereza 2001TJ Astra Zahradní Město, z.s.5-8785-8782138Platný
Klailová Patricie 2002BK ARION PRAHA5-8783-41143-4114Platný
Stará Natálie 2004SK Prosek Praha5-8785-87817-3212Platný
Johnová Barbora 2004Sokol Radotín Meteor Praha5-8783-41145-878Platný
Březinová Barbora 2003Sokol Radotín Meteor Praha9-16423-41145-878Platný
Dragounová Alžběta 2003TJ Chemička Ústí nad Labem9-16429-164217-3212Platný
Vyšehradská Anna 2003Sokol Radotín Meteor Praha9-16429-16429-1642Platný
Zimová Barbora 2003TJ Chemička Ústí nad Labem9-16429-164217-3212Platný
Hájková Linda 2004TJ Chemička Ústí nad Labem9-16425-878Platný
Šeblová Marcela 2000TJ Astra Zahradní Město, z.s.9-16425-878Platný
Weinerová Tereza 2000SKP Kometa Brno - RS Badminton9-164221383-4114Platný
Tvrdíková Veronika 2004SK Prosek Praha9-16425-8785-878Platný
Brejchová Adéla 2002TJ Sokol Nový Knín17-24183-41149-1642Platný
Koliášová Kateřina 2006SK Hamr, z.s. 17-24189-16429-1642Platný
Kudrnová Tereza 2000Sokol Radotín Meteor Praha17-2418Platný
Kabátová Klára 2001Keramika Chlumčany17-2418Platný
Zimová Kateřina 2003TJ Chemička Ústí nad Labem17-24189-164217-3212Platný
Křížová Karolína 2003TJ Chemička Ústí nad Labem17-32129-164217-3212Platný
Jirásková Adéla 2004BK Králův Dvůr, z.s.25-3299-1642Platný
Truchlá Kateřina 2002TJ Astra Zahradní Město, z.s.25-3299-16429-1642Platný
Zikmundová Eliška 2001BK Králův Dvůr, z.s.25-3299-164217-3212Platný
Léblová Aneta 2001BK Králův Dvůr, z.s.25-3299-16429-1642Platný
Mathieu Sarah 2002Sokol Radotín Meteor Praha25-3299-1642Platný
Janošová Petra 2000SK Hamr, z.s. 1150Platný
Melíšková Karolína 2002Sokol Radotín Meteor Praha5-8789-1642Platný
Za správnost odpovídá STK
 
 
X
Enter your e-mail address.
Enter the password that accompanies your e-mail.
Loading