logo
Český badmintonový svaz

MČR dospělých

Typ: 
MČR
Kategorie: 
Dospělí
Termín: 
Pátek, 02.02.2018 - Neděle, 04.02.2018
Oblast: 
ČR
Místo: 
Praha
Výsledky: 
Výsledková listina GP: 
Zpracované výsledky: 
 Seznam hráčů s přímým postupem dle žebříčků z 18.1.2018
HráčKlubDvouhraČtyřhraMixPlatný
Louda Jan 1999USK Plzeň11200Platný
Král Ondřej 1999Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.21104Platný
Zevl Lukáš 1991BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.3-4912Platný
Ludík Milan 1992Sokol Radotín Meteor Praha3-4912Platný
Holub Lukáš 1996TJ Montas Hradec Králové5-86249-16336Platný
Janáček Jaromír 1995Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.5-86245-86245-8624Platný
Beran Petr 1999TJ Sokol Křemže5-86243-4912Platný
Valenta Bedřich 1995Super Stars Most5-86245-8624Platný
Mendrek Adam 1995BADMINTON FSpS MU, z.s.9-16336Platný
Klimeš Ondřej 1997TJ Slovan Vesec, z.s.9-1633617-3296Platný
Stejskal David 1996TJ Slovan Vesec, z.s.9-1633617-3296Platný
Synovec Pavel 1998Sokol Radotín Meteor Praha9-163369-16336Platný
Benbenek Jan 1988TJ Sokol Plesná9-163369-16336Platný
Král Jiří 2000BK TJ Baník Most9-16336Platný
Švejda Tomáš 2002Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.9-163365-862421104Platný
Tomala Petr 1990TJ Sokol Klimkovice9-16336Platný
Fiala Jan 1998TJ Astra Zahradní Město, z.s.17-3296Platný
Louda Jiří 1995USK Plzeň17-3296Platný
Viktora Jan 2001TJ Sokol Doubravka17-3296Platný
Somerlík Jan 1998TJ Sokol Klimkovice17-32969-163365-8624Platný
Pokorný David 1984BADMINTON FSpS MU, z.s.17-3296Platný
Sváta Zdeněk 1982TJ Astra Zahradní Město, z.s.17-3296Platný
Holeček Jaroslav 1992BK Králův Dvůr, z.s.17-3296Platný
Tlustý Lukáš 1992TJ Sokol Dobruška17-3296Platný
Helar Ondřej 1995Start Jihlava17-32965-8624Platný
Bitman Jakub 1988Sokol Radotín Meteor Praha1120011200Platný
Drančák Pavel 1988Sokol Radotín Meteor Praha112009-16336Platný
Král Ondřej 1991Sokol Židlochovice211049-16336Platný
Stoklas Ivo 1992Sokol Radotín Meteor Praha21104Platný
Šelong Vojtěch 1993BADMINTON FSpS MU, z.s.3-49123-4912Platný
Světnička Michal 1994SK Brno Slatina, z.s.3-4912Platný
Kukač Jindřich 1997TJ Sokol Křemže3-4912Platný
Hošek Petr 1989Sokol Radotín Meteor Praha5-86249-16336Platný
Jelínek Petr 1990T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.5-86249-16336Platný
Benbenek Václav 1990TJ Orlová - Lutyně, z.s.5-8624Platný
Mazúr Jakub 1992BADMINTON FSpS MU, z.s.5-8624Platný
Herout Martin 1980TJ Montas Hradec Králové5-8624Platný
Neděla René 1980TJ Montas Hradec Králové5-8624Platný
Hubáček Jan 1995TJ Montas Hradec Králové9-1633617-3296Platný
Šercl Jonatan 1999Sokol Radotín Meteor Praha9-16336Platný
Skočdopole Miroslav 1979TJ Sokol Dobruška9-16336Platný
Šváb Matěj 1994TJ Sokol Dobruška9-163369-16336Platný
Kural Martin 1999USK Plzeň9-16336Platný
Pistulka Radek 1997USK Plzeň9-16336Platný
Kurz Lukáš 1991TJ Astra Zahradní Město, z.s.9-1633617-3296Platný
Zahrádka Jakub 1992TJ Astra Zahradní Město, z.s.9-1633617-3296Platný
Panoš Martin 1974BK TU v Liberci, z.s.9-16336Platný
Šída Mirko 1990BK TU v Liberci, z.s.9-1633617-3296Platný
Hubáček Matěj 1999Sokol Radotín Meteor Praha9-163369-16336Platný
Hubáček Michal 1997Sokol Radotín Meteor Praha9-163363-4912Platný
Vajsejtl Jiří 2000TJ Slovan Vesec, z.s.17-3296Platný
Matějka Jan 1989TJ Sokol České Budějovice17-3296Platný
Prokeš Michal 1990SK Dobrá Voda u Českých Budějovic17-329617-3296Platný
Pokorný Oldřich 1996BaC Kladno17-3296Platný
Skrčený Daniel 1978BaC Kladno17-3296Platný
Stádník Filip 1978SK Prosek Praha9-16336Platný
Budzel Filip 1996TJ Sokol Klimkovice9-16336Platný
Stehlík Jiří 1979BK Králův Dvůr, z.s.17-3296Platný
Srnec Jan 1994Sokol Židlochovice17-3296Platný
Ehm Matěj 2000TJ Sokol Polabiny Pardubice17-3296Platný
Voráč Přemysl 1987USK Plzeň17-3296Platný
Kulíšek Vít 2001TJ Astra Zahradní Město, z.s.17-3296Platný
HráčKlubDvouhraČtyřhraMixPlatný
Švábíková Tereza 2000BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.112009-16336Platný
Milová Sabina 1997Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.2110421104Platný
Tomalová Kateřina 1992TJ Sokol Klimkovice3-49125-8624Platný
Zuzáková Kateřina 2002BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.3-49129-16336Platný
Klusoňová Zuzana 1993TJ Astra Zahradní Město, z.s.5-86249-16336Platný
Myšáková Michaela 1995TJ Astra Zahradní Město, z.s.5-86245-8624Platný
Nováčková Anežka 1999USK Plzeň5-8624Platný
Pavelková Zuzana 1992SK Badminton Přerov, z.s.5-8624Platný
Dobiášová Veronika 1999Super Stars Most9-16336Platný
Kelnarová Eliška 1997BK Kopřivnice, z.s.9-163369-16336Platný
Kubečková Veronika 1999TJ Sokol Dobruška9-163369-1633617-3296Platný
Legátová Anna 1998TJ Sokol Doubravka9-1633617-3296Platný
Budzelová Dominika 1998TJ Sokol Klimkovice9-16336Platný
Koldová Veronika 1994Super Stars Most9-163365-862417-3296Platný
Zychová Ivana 1996TJ Astra Zahradní Město, z.s.9-163363-49129-16336Platný
Lajdová Magdaléna 1997TJ Astra Zahradní Město, z.s.9-163363-491217-3296Platný
Krpatová Pavlína 1999TJ Sokol Polabiny Pardubice17-32969-1633617-3296Platný
Dufková Monika 1999BaC Kladno17-32969-16336Platný
Matoušková Zuzana 2000TJ Sokol Křemže17-32969-16336Platný
Adámková Jana 2001BK 93 Hořovice17-3296Platný
Kobyláková Tereza 2001TJ Astra Zahradní Město, z.s.17-32965-862417-3296Platný
Krpatová Lucie 2002TJ Sokol Polabiny Pardubice17-32969-163363-4912Platný
Srncová Veronika 1999Sokol Židlochovice17-32969-163365-8624Platný
Ondrášková Valerie 1992Super Stars Most17-32965-8624Platný
Bášová Alžběta 1993TJ Montas Hradec Králové1120011200Platný
Fuchsová Michaela 1999TJ Montas Hradec Králové112009-16336Platný
Maixnerová Eliška 1990TJ Astra Zahradní Město, z.s.2110417-3296Platný
Milisová Hana 1980Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.211045-8624Platný
Šikalová Denisa 1997BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.3-49123-4912Platný
Kurzová Dominika 1995TJ Astra Zahradní Město, z.s.3-49129-16336Platný
Jeřichová Zuzana 1993TJ Sokol Doubravka5-862417-3296Platný
Lodrová Nikol 1986USK Plzeň5-8624Platný
Hofmanová Petra 1990TJ Sokol Dobruška5-8624Platný
Křížková Šárka 1990TJ Sokol Dobruška5-86249-16336Platný
Srbová Adéla 2000BaC Kladno9-16336Platný
Bártová Rozálie 2000TJ Sokol Polabiny Pardubice9-16336Platný
Sklářová Eva 1980TJ ČZ Strakonice, spolek9-16336Platný
Moravcová Michaela 2000BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.9-16336Platný
Ausbergerová Berta 1999SK Prosek Praha9-163369-16336Platný
Zelinková Michaela 1998SK Prosek Praha9-16336Platný
Krocová Martina 1988Super Stars Most5-8624Platný
Benešová Jitka 1996SK Prosek Praha9-16336Platný
Krejčová Lucie 1994BK Králův Dvůr, z.s.17-3296Platný
Janáčková Iva 1989Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.17-3296Platný
Foukalová Iva 2001TJ Slovan Vesec, z.s.17-3296Platný
Za správnost odpovídá STK
 
 
X
Enter your e-mail address.
Enter the password that accompanies your e-mail.
Loading