logo
Český badmintonový svaz

VC města Plzně

Typ: 
A
Kategorie: 
Dospělí
Termín: 
Sobota, 10.03.2018 - Neděle, 11.03.2018
Oblast: 
ČR
Místo: 
Plzeň
Kontakt: 
Knopp Tomáš
Výsledková listina GP: 
Zpracované výsledky: 
 
HráčKlubDvouhraČtyřhraMixPlatný
Valenta Bedřich 1995Super Stars Most110005-8520Platný
Janáček Jaromír 1995Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.292011000Platný
Holub Lukáš 1996TJ Montas Hradec Králové3-476011000Platný
Vícen Jarolím 1989BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.3-4760Platný
Louda Jiří 1995USK Plzeň5-8520Platný
Benbenek Jan 1988TJ Sokol Plesná5-8520Platný
Blaník Adam 2000TJ Orlová - Lutyně, z.s.5-85209-162809-16280Platný
Zahrádka Jakub 1992TJ Astra Zahradní Město, z.s.5-85205-852017-3280Platný
Klimaj Jan 1979TJ Jiskra Nejdek, z.s.9-1628017-3280Platný
Twardzik Adam 2001Super Stars Most9-1628017-3280Platný
Viktora Jan 2001TJ Sokol Doubravka9-162809-16280Platný
Repiar Samuel 1994Super Stars Most9-16280Platný
Synovec Pavel 1998Sokol Radotín Meteor Praha9-162805-852017-3280Platný
Kural Martin 1999USK Plzeň9-162805-8520Platný
Helar Ondřej 1995Start Jihlava9-162809-162809-16280Platný
Macák Jan 1999SK Hamr, z.s. 9-162809-1628017-3280Platný
Tlustý Lukáš 1992TJ Sokol Dobruška17-32809-16280Platný
Pokorný Oldřich 1996BaC Kladno17-32809-1628017-3280Platný
Bláha Václav 1980SK Hamr, z.s. 17-328033-6440Platný
Bureš Jiří 1998BADMINTON FSpS MU, z.s.17-32809-162809-16280Platný
Šída Mirko 1990BK TU v Liberci, z.s.17-32803-47609-16280Platný
Fiala Jan 1998TJ Astra Zahradní Město, z.s.17-32805-8520Platný
Voráč Přemysl 1987USK Plzeň17-32803-4760Platný
Sklář David 1993SK Hamr, z.s. 17-32809-16280Platný
Prokeš Michal 1990SK Dobrá Voda u Českých Budějovic17-3280Platný
Nesveda Adam 1996TJ Jiskra Nejdek, z.s.17-3280Platný
Strnad Tomáš 2000TJ Sokol Dobruška17-328017-3280Platný
Krajča Tomáš 1986SK Prosek Praha17-32809-16280Platný
Skřivan Jakub 1996TJ Montas Hradec Králové17-32809-1628017-3280Platný
Oros Ladislav 1971Super Stars Most17-32809-1628017-3280Platný
Odvárka Petr 1986BKV Plzeň17-328017-328017-3280Platný
Aubus Marek 2001TJ Montas Hradec Králové17-32809-16280Platný
Hubáček Jan 1995TJ Montas Hradec Králové110003-4760Platný
Hubáček Matěj 1999Sokol Radotín Meteor Praha29205-8520Platný
Hubáček Michal 1997Sokol Radotín Meteor Praha29202920Platný
Hošek Petr 1989Sokol Radotín Meteor Praha3-4760Platný
Jelínek Petr 1990T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.3-47603-4760Platný
Kurz Lukáš 1991TJ Astra Zahradní Město, z.s.5-85205-8520Platný
Pistulka Radek 1997USK Plzeň5-852017-3280Platný
Skrčený Daniel 1978BaC Kladno5-85209-16280Platný
Teller Marek 1990Sokol Radotín Meteor Praha5-85209-16280Platný
Franek Lukáš 2002TJ Orlová - Lutyně, z.s.33-64409-16280Platný
Beznoska Miloslav 1986SK Prosek Praha9-1628017-3280Platný
Morávek Michal 2002BaC Kladno9-16280Platný
Bureš Marek 1986TJ Sokol Dobruška9-16280Platný
Šváb Matěj 1994TJ Sokol Dobruška9-162805-8520Platný
Krejsa Jakub 1987TJ Sokol Doubravka17-3280Platný
Steiner Ondřej 1991TJ Sokol Doubravka33-644017-3280Platný
Legát Vojtěch 1996TJ Sokol Doubravka17-3280Platný
Vacek Petr 1989TJ Sokol Doubravka17-3280Platný
Abraham Tomáš 2000Super Stars Most33-644017-3280Platný
Králíček Jan 2000Super Stars Most17-3280Platný
Pohanka Tomáš 1996BKV Plzeň17-3280Platný
Marek Filip 2001BK TU v Liberci, z.s.33-644017-328017-3280Platný
Kavan Pavel 1973SK Badminton Tábor, z.s.17-3280Platný
Mirvald Václav 1972Spartak Chrást17-3280Platný
Pohanka Pavel 2000BKV Plzeň17-3280Platný
Soukup Lukáš 1995BKV Plzeň17-3280Platný
Šercl Jonatan 1999Sokol Radotín Meteor Praha17-3280Platný
Beran Petr 1999TJ Sokol Křemže9-16280Platný
Stehlík Jiří 1979BK Králův Dvůr, z.s.17-3280Platný
Dobrovolný Jan 1994Keramika Chlumčany33-644033-6440Platný
Fürst Daniel 2003Sokol Radotín Meteor Praha33-6440Platný
Paleček Tomáš 1980USK Plzeň33-6440Platný
Karas Milan 1987TJ Sokol Doubravka33-644033-6440Platný
HráčKlubDvouhraČtyřhraMixPlatný
Dobiášová Veronika 1999Super Stars Most110005-8520Platný
Adámková Jana 2001BK 93 Hořovice2920Platný
Klusoňová Zuzana 1993TJ Astra Zahradní Město, z.s.3-47609-162805-8520Platný
Legátová Anna 1998TJ Sokol Doubravka3-476033-644033-6440Platný
Nováčková Anežka 1999USK Plzeň5-8520Platný
Kobyláková Tereza 2001TJ Astra Zahradní Město, z.s.5-85209-162809-16280Platný
Budzelová Dominika 1998TJ Sokol Klimkovice5-85209-16280Platný
Čiháková Veronika 2001BaC Kladno5-85209-162809-16280Platný
Němcová Nela 2002TJ Orlová - Lutyně, z.s.9-162809-16280Platný
Šilhavá Radka 2002SK Hamr, z.s. 9-162809-162809-16280Platný
Krpatová Pavlína 1999TJ Sokol Polabiny Pardubice9-162805-852017-3280Platný
Štroblová Vendula 1999Super Stars Most9-16280Platný
Růžička Marcela 1990TJ Jiskra Nejdek, z.s.9-16280Platný
Zdražilová Kristína 1999Sokol Radotín Meteor Praha9-1628017-3280Platný
Weinerová Tereza 2000SKP Kometa Brno - RS Badminton9-162809-1628017-3280Platný
Janošová Petra 2000SK Hamr, z.s. 9-162809-1628017-3280Platný
Šmídová Martina 2002BKV Plzeň17-3280Platný
Srncová Veronika 1999Sokol Židlochovice17-32809-162809-16280Platný
Kolářová Lucie 1993TJ Sokol Doubravka17-328033-6440Platný
Chumchalová Tereza 1999BK Omega Olomouc, z.s.17-32809-16280Platný
Vocelková Anna 1994USK Plzeň17-32809-1628017-3280Platný
Bártová Rozálie 2000TJ Sokol Polabiny Pardubice17-32805-852017-3280Platný
Zelinková Michaela 1998SK Prosek Praha17-32803-4760Platný
Kabátová Klára 2001Keramika Chlumčany17-328033-6440Platný
Königsmarková Soňa 1985TJ Bílá Hora Plzeň17-32805-85209-16280Platný
Zychová Ivana 1996TJ Astra Zahradní Město, z.s.17-32809-162805-8520Platný
Strnadová Iveta 2000TJ Sokol Dobruška17-32809-1628017-3280Platný
Lajdová Magdaléna 1997TJ Astra Zahradní Město, z.s.110003-4760Platný
Šikalová Denisa 1997BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.110002920Platný
Maixnerová Eliška 1990TJ Astra Zahradní Město, z.s.292017-3280Platný
Milisová Hana 1980Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.292011000Platný
Matoušková Zuzana 2000TJ Sokol Křemže3-47609-16280Platný
Sklářová Eva 1980TJ ČZ Strakonice, spolek3-4760Platný
Ausbergerová Berta 1999SK Prosek Praha3-47605-8520Platný
Chmelíčková Kateřina 1984BKV Plzeň5-852017-3280Platný
Krocová Martina 1988Super Stars Most5-85205-8520Platný
Jeřichová Zuzana 1993TJ Sokol Doubravka5-85209-16280Platný
Lodrová Nikol 1986USK Plzeň5-8520Platný
Dušková Natálie 1995SK Hamr, z.s. 9-1628033-6440Platný
Hlavatá Michaela 1994SK Hamr, z.s. 9-16280Platný
Kurzová Dominika 1995TJ Astra Zahradní Město, z.s.9-162803-4760Platný
Srbová Adéla 2000BaC Kladno9-1628017-3280Platný
Krejčová Lucie 1994BK Králův Dvůr, z.s.17-3280Platný
Benešová Jitka 1996SK Prosek Praha17-3280Platný
Za správnost odpovídá STK
 
 
X
Enter your e-mail address.
Enter the password that accompanies your e-mail.
Loading