logo
Český badmintonový svaz
Právě se stalo
19.07. 10:32
Cesta Milana Ludíka turnajem Russian Open Grand Prix ve Vladivostoku skončila už po prvním zápase. Na turnaji hraném experimentálním systémem na tři vítězné sety do 11 bodů Ludík prohrál s Angličanem Yuehang Wangem 6:11, 6:11, 8:11. více...
17.07. 18:51
Vítězové YONEX Canada Open: Kanta Tsuneyama (Japonsko, dvouhra mužů), Saena Kawakami (Japonsko, dvouhra žen), Peter Briggs, Tom Wolfenden (Anglie, čtyřhra mužů), Mayu Matsumoto, Wakana Nagahara (Japonsko, čtyřhra žen), Kim Won Ho, Shin Seung Chan (Korea, smíšená čtyřhra). více...
Koncepce TMK 2017-2020

Czech U17 International 2017

Czech Badminton Open 2017

Nejbližší turnaje a akce

30.7.-5.8.  Letní badmintonový kemp - Český Krumlov
6.-12.8.  Letní badmintonový kemp - Český Krumlov
2.-3.9.  2. GPB U15 - Praha - Radotín
8.-10.9.  Czech Sokol Cup - Plzeň
8.-10.9.  Czech Sokol Cup - Plzeň
9.-10.9.  2. GPB U13 - Praha - Hamr
9.-10.9.  Benátecký pohár - Benátky nad Jizerou
9.9.  GPC U17- otevřený - Kladno
16.-17.9.  2. GPB U19 - Praha - Vinoř
16.-17.9.  Mezinárodní turnaj Nadějí - Brno - Slatina
16.-17.9.  Mezinárodní turnaj Nadějí - Brno - Slatina
16.9.  Turnaj U9 a U11- otevřený - Benátky nad Jizerou
16.9.  Turnaj U9 a U11- otevřený - Benátky nad Jizerou
22.-24.9.  BEC U17 ČR - Český Krumlov
23.9.  Středočeský pohár družstev U13 - Benátky nad Jizerou
27.-30.9.  MM ČR Brno - Brno
30.9.  GPC dospělých- Kladno cup - Kladno
1.10.  GPC U15 - otevřený - Kladno
7.-8.10.  2. GPB U17 - Dobřany
7.10.  GPC U13- otevřený - Kladno
8.10.  Turnaj U10- otevřený - Kladno
8.10.  Turnaj U11- otevřený - Kladno
8.10.  Turnaj U9- otevřený - Kladno
14.10.  1. CL- 1.kolo - Dle RS dospělých 2017-18
14.-15.10.  Extraliga- 1.kolo - Dle RS dospělých 2017-18
21.-22.10.  GPB Pustějov - Pustějov
21.10.  Středočeský pohár družstev U13 - Kladno
22.10.  OP U17 - Kladno
28.-29.10.  GPB Hradecký Lev - Hradec Králové
28.-29.10.  MČR družstev žáků - Pardubice
4.-5.11.  Celostátní turnaj U11- Czech... - Český Krumlov
4.-5.11.  MČR U17 - Praha - ZM
5.11.  OP U15 - Benátky nad Jizerou
11.-12.11.  MČR U15 - Klimkovice
11.-12.11.  Memoriál K. Holobradého - Praha - Vinoř
12.11.  OP U19 - Benátky nad Jizerou
17.-19.11.  MMČR juniorů - Orlová
18.11.  GPC dospělých- Memoriál Proška - Králův Dvůr
19.11.  O pohár města Kladna-... - Kladno
21.-29.11.  ME U17 Praha - Praha


Twitter Updates

Novinky

22.7.

21.7.

19.7.

18.7.

17.7.

14.7.

12.7.

10.7.

7.7.

6.7.

5.7.

3.7.

1.7.

30.6.

29.6.

28.6.

27.6.

26.6.

23.6.

22.6.

21.6.

20.6.

19.6.

18.6.

17.6.

16.6.

15.6.

13.6.

11.6.

10.6.

X
Enter your e-mail address.
Enter the password that accompanies your e-mail.
Loading