logo
Český badmintonový svaz
Právě se stalo
26.06. 11:43
Vítězové CROWN GROUP Australian Open: Srikanth Kidambi (Indie, dvouhra mužů), Nozomi Okuhara (Japonsko, dvouhra žen), Takeshi Kamura, Keigo Sonoda (Japonsko, čtyřhra mužů), Misaki Matsutomo, Ayaka Takahashi (Japonsko, čtyřhra žen), Zheng Siwei, Chen Qingchen (Čína, smíšená čtyřhra). více...
22.06. 21:58
Nejlepší český singlista Milan Ludík se od září bude připravovat v BEC Centre of Excellence v dánském Holbaeku. Ludík je jediným Čechem, který spojí svou další budoucnost s novým projektem Badminton Europe určeným pro badmintonisty ze zemí, kde nefungují národní centra či kde není možnost přípravy na nejvyšší úrovni.
Koncepce TMK 2017-2020

Olympijské hry dětí a mládeže 2017

Nejbližší turnaje a akce

10.-15.7.  2. badmintonový kemp s Csabou... - Přerov
30.7.-5.8.  Letní badmintonový kemp - Český Krumlov
6.-12.8.  Letní badmintonový kemp - Český Krumlov
2.-3.9.  2. GPB U15 - Praha - Radotín
9.-10.9.  2. GPB U13 - Praha - Hamr
9.-10.9.  Benátecký pohár - Benátky nad Jizerou
16.-17.9.  2. GPB U19 - Praha - Vinoř
16.-17.9.  Mezinárodní turnaj Nadějí - Brno - Slatina
16.-17.9.  Mezinárodní turnaj Nadějí - Brno - Slatina
16.9.  Turnaj U9 a U11- otevřený - Benátky nad Jizerou
16.9.  Turnaj U9 a U11- otevřený - Benátky nad Jizerou
22.-24.9.  BEC U17 ČR - Český Krumlov
27.-30.9.  MM ČR Brno - Brno
7.-8.10.  2. GPB U17 - Dobřany
14.10.  1. CL- 1.kolo - Dle RS dospělých 2017-18
14.-15.10.  Extraliga- 1.kolo - Dle RS dospělých 2017-18
21.-22.10.  GPB Pustějov - Pustějov
28.-29.10.  GPB Hradecký Lev - Hradec Králové
28.-29.10.  MČR družstev žáků - Pardubice
4.-5.11.  Celostátní turnaj U11- Czech... - Český Krumlov
4.-5.11.  MČR U17 - Praha - ZM
11.-12.11.  MČR U15 - Klimkovice
11.-12.11.  Memoriál K. Holobradého - Praha - Vinoř
17.-19.11.  MMČR juniorů - Orlová
21.-29.11.  ME U17 Praha - Praha
2.12.  1.CL- 2.kolo - Dle RS dospělých 2017-18
2.-3.12.  Extraliga- 2. kolo - Dle RS dospělých 2017-18
9.-10.12.  MČR U13 - Liberec
16.-17.12.  MČR družstev dorostu - Český Krumlov
16.12.  Turnaj U9 a U11 - Liberec
16.12.  Turnaj U9 a U11 - Liberec
6.-7.1.  MČR U19 - Most
6.1.  Turnaj U9 a U11 - Benátky nad Jizerou
6.1.  Turnaj U9 a U11 - Benátky nad Jizerou
13.-14.1.  Memoriál St. Krauze - Český Těšín
20.1.  1. CL- 3. kolo - Dle RS dospělých 2017-18
20.-21.1.  Extraliga- 3. kolo - Dle RS dospělých 2017-18
27.-28.1.  1. GPA U13 - Podolí u Brna
3.-4.2.  MČR dospělých - bude určeno
10.-11.2.  1. GPA U15 - Brno - Slatina


Twitter Updates

Novinky

27.6.

26.6.

23.6.

22.6.

21.6.

20.6.

19.6.

18.6.

17.6.

16.6.

15.6.

13.6.

11.6.

10.6.

9.6.

8.6.

6.6.

4.6.

3.6.

2.6.

1.6.

30.5.

29.5.

28.5.

X
Enter your e-mail address.
Enter the password that accompanies your e-mail.
Loading