GPE50 U11 Open
Termín: sobota, 5.10.2013
Uzavírka přihlášek: 4.10.2013
Typ turnaje: E50
Kategorie: U11
Oblast: Praha
Místo: Praha
Pořadatel: SK Hamr, z.s.
Hráč | Klub | Dvouhra | Čtyřhra | Mix | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Umístění | Body | Umístění | Body | Umístění | Body | ||
Nejedlý Petr | Klub: BK METEOR PRAHA z.s. | Dvouhra - umístění: 1 | Dvouhra - body: 12 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: | Mix - body: |
Franta Vojtěch | Klub: TJ Sokol Radotín | Dvouhra - umístění: 2 | Dvouhra - body: 10 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: | Mix - body: |
Patera Tomáš | Klub: MTAC Praha, z.s. | Dvouhra - umístění: 3 | Dvouhra - body: 8 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: | Mix - body: |
Šulc Adam | Klub: SK Prosek Praha | Dvouhra - umístění: 4 | Dvouhra - body: 6 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: | Mix - body: |
Hrubec Pavel | Klub: SK Hamr, z.s. | Dvouhra - umístění: 5-6 | Dvouhra - body: 5 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: | Mix - body: |
Janošov Radek | Klub: SK Hamr, z.s. | Dvouhra - umístění: 5-6 | Dvouhra - body: 5 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: | Mix - body: |
Fürst Daniel | Klub: TJ Sokol Radotín | Dvouhra - umístění: 7-8 | Dvouhra - body: 3 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: | Mix - body: |
Oros Marek | Klub: BK TJ Baník Most | Dvouhra - umístění: 7-8 | Dvouhra - body: 3 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: | Mix - body: |
Koubek Viktor | Klub: Badminton Ústí nad Labem, z.s. | Dvouhra - umístění: 9-12 | Dvouhra - body: 2 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: | Mix - body: |
Mervart Lukáš | Klub: TJ Sokol Radotín | Dvouhra - umístění: 9-12 | Dvouhra - body: 2 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: | Mix - body: |
Bhuiyan David | Klub: TJ Sokol Radotín | Dvouhra - umístění: 9-12 | Dvouhra - body: 2 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: | Mix - body: |
Bolina Petr | Klub: Badminton Ústí nad Labem, z.s. | Dvouhra - umístění: 13-16 | Dvouhra - body: 1 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: | Mix - body: |
Nyč Adam | Klub: Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s. | Dvouhra - umístění: 17-24 | Dvouhra - body: 1 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: | Mix - body: |
Franta Lukáš | Klub: SK Hamr, z.s. | Dvouhra - umístění: 17-24 | Dvouhra - body: 1 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: | Mix - body: |
Slavík Matěj | Klub: SK Hamr, z.s. | Dvouhra - umístění: 17-24 | Dvouhra - body: 1 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: | Mix - body: |
Vyskočil Vít | Klub: TJ Astra Zahradní Město, z.s. | Dvouhra - umístění: 17-24 | Dvouhra - body: 1 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: | Mix - body: |
Zrza Vilém | Klub: SK Podolí | Dvouhra - umístění: 13-16 | Dvouhra - body: 1 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: | Mix - body: |
Lederer Jan | Klub: SK Prosek Praha | Dvouhra - umístění: 17-24 | Dvouhra - body: 1 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: | Mix - body: |
Hráčka | Klub | Dvouhra | Čtyřhra | Mix | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Umístění | Body | Umístění | Body | Umístění | Body | ||
Schořová Adéla | Klub: BK Králův Dvůr, z.s. | Dvouhra - umístění: 1 | Dvouhra - body: 12 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: | Mix - body: |
Dragounová Alžběta | Klub: Badminton Ústí nad Labem, z.s. | Dvouhra - umístění: 2 | Dvouhra - body: 10 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: | Mix - body: |
Dušková Denisa | Klub: TJ Bílá Hora Plzeň | Dvouhra - umístění: 3 | Dvouhra - body: 8 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: | Mix - body: |
Stehnová Klára | Klub: TJ Sokol Radotín | Dvouhra - umístění: 4 | Dvouhra - body: 6 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: | Mix - body: |
Kramešová Zuzana | Klub: Badmintonový klub 1973 Benátky nad Jizerou, z.s. | Dvouhra - umístění: 5-6 | Dvouhra - body: 5 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: | Mix - body: |
Staňková Ema | Klub: TJ Sokol Radotín | Dvouhra - umístění: 5-6 | Dvouhra - body: 5 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: | Mix - body: |
Křížová Karolína | Klub: Badminton Ústí nad Labem, z.s. | Dvouhra - umístění: 7-8 | Dvouhra - body: 3 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: | Mix - body: |
Komínková Magdaléna | Klub: BK 93 Hořovice | Dvouhra - umístění: 7-8 | Dvouhra - body: 3 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: | Mix - body: |
Štěrbáková Sára | Klub: TJ Sokol Doubravka | Dvouhra - umístění: 9-12 | Dvouhra - body: 2 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: | Mix - body: |
Kobyláková Alžběta | Klub: TJ Astra Zahradní Město, z.s. | Dvouhra - umístění: 9-12 | Dvouhra - body: 2 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: | Mix - body: |
Kobyláková Andrea | Klub: TJ Astra Zahradní Město, z.s. | Dvouhra - umístění: 9-12 | Dvouhra - body: 2 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: | Mix - body: |
Březinová Barbora | Klub: TJ Sokol Radotín | Dvouhra - umístění: 9-12 | Dvouhra - body: 2 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: | Mix - body: |
Bálintová Kristýna | Klub: TJ Astra Zahradní Město, z.s. | Dvouhra - umístění: 17-24 | Dvouhra - body: 1 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: | Mix - body: |
Ledvinková Karolína | Klub: TJ Sokol Radotín | Dvouhra - umístění: 17-24 | Dvouhra - body: 1 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: | Mix - body: |
Pokorná Kateřina | Klub: Badmintonový klub 1973 Benátky nad Jizerou, z.s. | Dvouhra - umístění: 13-16 | Dvouhra - body: 1 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: | Mix - body: |
Skřivanová Julie | Klub: SK Prosek Praha | Dvouhra - umístění: 17-24 | Dvouhra - body: 1 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: | Mix - body: |
Tvrdíková Veronika | Klub: SK Prosek Praha | Dvouhra - umístění: 17-24 | Dvouhra - body: 1 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: | Mix - body: |
Šalomounová Eliška | Klub: Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s. | Dvouhra - umístění: 13-16 | Dvouhra - body: 1 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: | Mix - body: |
Hájková Linda | Klub: Badminton Ústí nad Labem, z.s. | Dvouhra - umístění: 17-24 | Dvouhra - body: 1 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: | Mix - body: |
Zavadilová Tereza | Klub: Badminton Ústí nad Labem, z.s. | Dvouhra - umístění: 25-32 | Dvouhra - body: 1 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: | Mix - body: |
Topinková Bára | Klub: TJ Astra Zahradní Město, z.s. | Dvouhra - umístění: 17-24 | Dvouhra - body: 1 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: | Mix - body: |
Kunešová Tereza | Klub: SK Hamr, z.s. | Dvouhra - umístění: 13-16 | Dvouhra - body: 1 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: | Mix - body: |
Johnová Barbora | Klub: TJ Sokol Radotín | Dvouhra - umístění: 13-16 | Dvouhra - body: 1 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: | Mix - body: |