GPC U13- otevřený
Termín: neděle, 15.4.2018
Uzavírka přihlášek: 14.4.2018
Typ turnaje: C
Kategorie: U13
Oblast: Jižní Morava
Místo: Brno
Pořadatel: SKP Kometa Brno - RS Badminton
Hráč | Klub | Dvouhra | Čtyřhra | Mix | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Umístění | Body | Umístění | Body | Umístění | Body | ||
Havlíček Michael | Klub: SKP Kometa Brno - RS Badminton | Dvouhra - umístění: 1 | Dvouhra - body: 150 | Čtyřhra - umístění: 2 | Čtyřhra - body: 138 | Mix - umístění: 5-8 | Mix - body: 78 |
Valouch Ondřej | Klub: BADMINTON FSpS MU, z.s. | Dvouhra - umístění: 2 | Dvouhra - body: 138 | Čtyřhra - umístění: 3-4 | Čtyřhra - body: 114 | Mix - umístění: 1 | Mix - body: 150 |
Matuš Vojtěch | Klub: B.O.CHANCE OSTRAVA SPORTCLUB, z.s. | Dvouhra - umístění: 3-4 | Dvouhra - body: 114 | Čtyřhra - umístění: 1 | Čtyřhra - body: 150 | Mix - umístění: 2 | Mix - body: 138 |
Frýdek Jan | Klub: Badminton Akademie Olomouc, z.s. | Dvouhra - umístění: 3-4 | Dvouhra - body: 114 | Čtyřhra - umístění: 1 | Čtyřhra - body: 150 | Mix - umístění: 9-16 | Mix - body: 42 |
Herzán Lukáš | Klub: TJ Slavoj Podivín | Dvouhra - umístění: 5-8 | Dvouhra - body: 78 | Čtyřhra - umístění: 3-4 | Čtyřhra - body: 114 | Mix - umístění: | Mix - body: |
Tvrdík Lukáš | Klub: TJ Montas Hradec Králové | Dvouhra - umístění: 5-8 | Dvouhra - body: 78 | Čtyřhra - umístění: 3-4 | Čtyřhra - body: 114 | Mix - umístění: 3-4 | Mix - body: 114 |
Hrazdíra Patrik | Klub: BADMINTON FSpS MU, z.s. | Dvouhra - umístění: 5-8 | Dvouhra - body: 78 | Čtyřhra - umístění: 2 | Čtyřhra - body: 138 | Mix - umístění: 5-8 | Mix - body: 78 |
Zubr Tobiáš | Klub: TJ Sokol České Budějovice | Dvouhra - umístění: 5-8 | Dvouhra - body: 78 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 78 | Mix - umístění: 17-32 | Mix - body: 12 |
Daniel Filip Alexandr | Klub: TJ Lanškroun, z.s. | Dvouhra - umístění: 9-16 | Dvouhra - body: 42 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 78 | Mix - umístění: 9-16 | Mix - body: 42 |
Kaplan Ondřej | Klub: TJ Sokol Polabiny Pardubice | Dvouhra - umístění: 9-16 | Dvouhra - body: 42 | Čtyřhra - umístění: 9-16 | Čtyřhra - body: 42 | Mix - umístění: 9-16 | Mix - body: 42 |
Thor Lukáš | Klub: SK Prosek Praha | Dvouhra - umístění: 9-16 | Dvouhra - body: 42 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 78 | Mix - umístění: 9-16 | Mix - body: 42 |
Klecer Šimon | Klub: SK Kuklenská Brno, z.s. | Dvouhra - umístění: 9-16 | Dvouhra - body: 42 | Čtyřhra - umístění: 9-16 | Čtyřhra - body: 42 | Mix - umístění: 17-32 | Mix - body: 12 |
Ryba František | Klub: Badminton Akademie Olomouc, z.s. | Dvouhra - umístění: 9-16 | Dvouhra - body: 42 | Čtyřhra - umístění: 9-16 | Čtyřhra - body: 42 | Mix - umístění: 17-32 | Mix - body: 12 |
Durčák Ondřej | Klub: TJ Orlová - Lutyně, z.s. | Dvouhra - umístění: 9-16 | Dvouhra - body: 42 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: 5-8 | Mix - body: 78 |
Horák Maxmilián | Klub: SK Brno Slatina, z.s. | Dvouhra - umístění: 9-16 | Dvouhra - body: 42 | Čtyřhra - umístění: 9-16 | Čtyřhra - body: 42 | Mix - umístění: 17-32 | Mix - body: 12 |
Cirók Josef | Klub: SK Brno Slatina, z.s. | Dvouhra - umístění: 9-16 | Dvouhra - body: 42 | Čtyřhra - umístění: 3-4 | Čtyřhra - body: 114 | Mix - umístění: 5-8 | Mix - body: 78 |
Mračna Adam | Klub: Lokomotiva Břeclav | Dvouhra - umístění: 17-24 | Dvouhra - body: 18 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 78 | Mix - umístění: 9-16 | Mix - body: 42 |
Vrtek Jan | Klub: SKP Kometa Brno - RS Badminton | Dvouhra - umístění: 17-24 | Dvouhra - body: 18 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 78 | Mix - umístění: 9-16 | Mix - body: 42 |
Lorenc Martin | Klub: BADMINTON FSpS MU, z.s. | Dvouhra - umístění: 17-24 | Dvouhra - body: 18 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 78 | Mix - umístění: 17-32 | Mix - body: 12 |
Toman Michael | Klub: Sokol Židlochovice | Dvouhra - umístění: 17-24 | Dvouhra - body: 18 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: 9-16 | Mix - body: 42 |
Jurča Filip | Klub: TJ Lanškroun, z.s. | Dvouhra - umístění: 17-24 | Dvouhra - body: 18 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 78 | Mix - umístění: 3-4 | Mix - body: 114 |
Vaněk Lukáš | Klub: SKP Kometa Brno - RS Badminton | Dvouhra - umístění: 25-32 | Dvouhra - body: 9 | Čtyřhra - umístění: 9-16 | Čtyřhra - body: 42 | Mix - umístění: 17-32 | Mix - body: 12 |
Dokoupil Denis | Klub: BC 66 Ivančice | Dvouhra - umístění: 25-32 | Dvouhra - body: 9 | Čtyřhra - umístění: 9-16 | Čtyřhra - body: 42 | Mix - umístění: 17-32 | Mix - body: 12 |
Knotek Vojtěch | Klub: BC 66 Ivančice | Dvouhra - umístění: 25-32 | Dvouhra - body: 9 | Čtyřhra - umístění: 9-16 | Čtyřhra - body: 42 | Mix - umístění: | Mix - body: |
Surovčík Matyaš | Klub: BC 66 Ivančice | Dvouhra - umístění: 25-32 | Dvouhra - body: 9 | Čtyřhra - umístění: 9-16 | Čtyřhra - body: 42 | Mix - umístění: 17-32 | Mix - body: 12 |
Hrubý Mikuláš | Klub: Badminton Akademie Olomouc, z.s. | Dvouhra - umístění: 25-32 | Dvouhra - body: 9 | Čtyřhra - umístění: 9-16 | Čtyřhra - body: 42 | Mix - umístění: 17-32 | Mix - body: 12 |
Maršálek Jan | Klub: SKP Kometa Brno - RS Badminton | Dvouhra - umístění: 25-32 | Dvouhra - body: 9 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 78 | Mix - umístění: 17-32 | Mix - body: 12 |
Hráčka | Klub | Dvouhra | Čtyřhra | Mix | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Umístění | Body | Umístění | Body | Umístění | Body | ||
Jarošová Veronika | Klub: TJ Montas Hradec Králové | Dvouhra - umístění: 1 | Dvouhra - body: 150 | Čtyřhra - umístění: 3-4 | Čtyřhra - body: 114 | Mix - umístění: 3-4 | Mix - body: 114 |
Trötzmüllerová Gabriela | Klub: BADMINTON FSpS MU, z.s. | Dvouhra - umístění: 2 | Dvouhra - body: 138 | Čtyřhra - umístění: 2 | Čtyřhra - body: 138 | Mix - umístění: 1 | Mix - body: 150 |
Koliášová Kateřina | Klub: SK Hamr, z.s. | Dvouhra - umístění: 3-4 | Dvouhra - body: 114 | Čtyřhra - umístění: 1 | Čtyřhra - body: 150 | Mix - umístění: 17-32 | Mix - body: 12 |
Ciróková Tereza | Klub: SK Brno Slatina, z.s. | Dvouhra - umístění: 3-4 | Dvouhra - body: 114 | Čtyřhra - umístění: 3-4 | Čtyřhra - body: 114 | Mix - umístění: 5-8 | Mix - body: 78 |
Hálková Nela | Klub: TJ Sokol České Budějovice | Dvouhra - umístění: 5-8 | Dvouhra - body: 78 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 78 | Mix - umístění: 2 | Mix - body: 138 |
Czajová Tereza | Klub: TJ Orlová - Lutyně, z.s. | Dvouhra - umístění: 5-8 | Dvouhra - body: 78 | Čtyřhra - umístění: 2 | Čtyřhra - body: 138 | Mix - umístění: 5-8 | Mix - body: 78 |
Kučerová Klára | Klub: SK Prosek Praha | Dvouhra - umístění: 5-8 | Dvouhra - body: 78 | Čtyřhra - umístění: 1 | Čtyřhra - body: 150 | Mix - umístění: 3-4 | Mix - body: 114 |
Chalupová Věra | Klub: Sokol Židlochovice | Dvouhra - umístění: 5-8 | Dvouhra - body: 78 | Čtyřhra - umístění: 9-16 | Čtyřhra - body: 42 | Mix - umístění: 5-8 | Mix - body: 78 |
Snopková Gabriela | Klub: Lokomotiva Břeclav | Dvouhra - umístění: 9-16 | Dvouhra - body: 42 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 78 | Mix - umístění: 9-16 | Mix - body: 42 |
Tománková Lucie | Klub: SK Hamr, z.s. | Dvouhra - umístění: 9-16 | Dvouhra - body: 42 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: 9-16 | Mix - body: 42 |
Axmanová Karolína | Klub: Badminton Akademie Olomouc, z.s. | Dvouhra - umístění: 9-16 | Dvouhra - body: 42 | Čtyřhra - umístění: 9-16 | Čtyřhra - body: 42 | Mix - umístění: 17-32 | Mix - body: 12 |
Brázdová Klára | Klub: BC 66 Ivančice | Dvouhra - umístění: 9-16 | Dvouhra - body: 42 | Čtyřhra - umístění: 3-4 | Čtyřhra - body: 114 | Mix - umístění: | Mix - body: |
Vraštilová Terezie | Klub: SK Kuklenská Brno, z.s. | Dvouhra - umístění: 9-16 | Dvouhra - body: 42 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 78 | Mix - umístění: 9-16 | Mix - body: 42 |
Piterková Nicol | Klub: BADMINTON FSpS MU, z.s. | Dvouhra - umístění: 9-16 | Dvouhra - body: 42 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 78 | Mix - umístění: 9-16 | Mix - body: 42 |
Černá Helena | Klub: BADMINTON FSpS MU, z.s. | Dvouhra - umístění: 9-16 | Dvouhra - body: 42 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 78 | Mix - umístění: 17-32 | Mix - body: 12 |
Sogelová Marie | Klub: Badminton Akademie Olomouc, z.s. | Dvouhra - umístění: 9-16 | Dvouhra - body: 42 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 78 | Mix - umístění: 9-16 | Mix - body: 42 |
Hrubá Viola | Klub: Badminton Akademie Olomouc, z.s. | Dvouhra - umístění: 17-24 | Dvouhra - body: 18 | Čtyřhra - umístění: 9-16 | Čtyřhra - body: 42 | Mix - umístění: 17-32 | Mix - body: 12 |
Wiedermannová Ela | Klub: Badminton Akademie Olomouc, z.s. | Dvouhra - umístění: 17-24 | Dvouhra - body: 18 | Čtyřhra - umístění: 9-16 | Čtyřhra - body: 42 | Mix - umístění: 9-16 | Mix - body: 42 |
Rubášová Zuzana | Klub: Sokol Židlochovice | Dvouhra - umístění: 17-24 | Dvouhra - body: 18 | Čtyřhra - umístění: 9-16 | Čtyřhra - body: 42 | Mix - umístění: 17-32 | Mix - body: 12 |
Kuchová Anna | Klub: TJ Montas Hradec Králové | Dvouhra - umístění: 17-24 | Dvouhra - body: 18 | Čtyřhra - umístění: 3-4 | Čtyřhra - body: 114 | Mix - umístění: 17-32 | Mix - body: 12 |
Haratyková Nina | Klub: BC 66 Ivančice | Dvouhra - umístění: 17-24 | Dvouhra - body: 18 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 78 | Mix - umístění: 17-32 | Mix - body: 12 |
Slanařová Michaela | Klub: Sokol Židlochovice | Dvouhra - umístění: 17-32 | Dvouhra - body: 12 | Čtyřhra - umístění: 9-16 | Čtyřhra - body: 42 | Mix - umístění: 9-16 | Mix - body: 42 |
Königová Julie | Klub: SKP Kometa Brno - RS Badminton | Dvouhra - umístění: 25-32 | Dvouhra - body: 9 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 78 | Mix - umístění: 9-16 | Mix - body: 42 |
Kovaříková Anežka | Klub: SKP Kometa Brno - RS Badminton | Dvouhra - umístění: 25-32 | Dvouhra - body: 9 | Čtyřhra - umístění: 9-16 | Čtyřhra - body: 42 | Mix - umístění: 17-32 | Mix - body: 12 |
Mrázková Alžběta | Klub: SKP Kometa Brno - RS Badminton | Dvouhra - umístění: 25-32 | Dvouhra - body: 9 | Čtyřhra - umístění: 9-16 | Čtyřhra - body: 42 | Mix - umístění: 17-32 | Mix - body: 12 |
Coufalová Markéta | Klub: Sokol Židlochovice | Dvouhra - umístění: 25-32 | Dvouhra - body: 9 | Čtyřhra - umístění: 9-16 | Čtyřhra - body: 42 | Mix - umístění: 5-8 | Mix - body: 78 |
Vavrečková Anna | Klub: Badminton Akademie Olomouc, z.s. | Dvouhra - umístění: 25-32 | Dvouhra - body: 9 | Čtyřhra - umístění: 9-16 | Čtyřhra - body: 42 | Mix - umístění: 17-32 | Mix - body: 12 |