SKP Vč kraje Dobruška +10% U13
Termín: sobota, 24.3.2012
Uzavírka přihlášek: 23.3.2012
Typ turnaje: SKP
Kategorie: U13
Oblast: Východní Čechy
Místo: Dobruška
Hráč | Klub | Dvouhra | Čtyřhra | Mix | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Umístění | Body | Umístění | Body | Umístění | Body | ||
Chrobák Adam | Klub: TJ Lanškroun, z.s. | Dvouhra - umístění: 1 | Dvouhra - body: 165 | Čtyřhra - umístění: 1 | Čtyřhra - body: 165 | Mix - umístění: 3 | Mix - body: 86 |
Vykydal Marek | Klub: TJ Sokol Polabiny Pardubice | Dvouhra - umístění: 2 | Dvouhra - body: 132 | Čtyřhra - umístění: 2 | Čtyřhra - body: 132 | Mix - umístění: 2 | Mix - body: 132 |
Siegl Martin | Klub: Badminton Akademie Olomouc, z.s. | Dvouhra - umístění: 3 | Dvouhra - body: 86 | Čtyřhra - umístění: 2 | Čtyřhra - body: 132 | Mix - umístění: | Mix - body: |
Janoušek Petr | Klub: TJ Sokol Polabiny Pardubice | Dvouhra - umístění: 5-8 | Dvouhra - body: 59 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: 5-8 | Mix - body: 59 |
Ehm Adam | Klub: TJ Sokol Polabiny Pardubice | Dvouhra - umístění: 5-8 | Dvouhra - body: 59 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 59 | Mix - umístění: 9-16 | Mix - body: 40 |
Aubus Marek | Klub: TJ Montas Hradec Králové | Dvouhra - umístění: 5-8 | Dvouhra - body: 59 | Čtyřhra - umístění: 3 | Čtyřhra - body: 86 | Mix - umístění: 1 | Mix - body: 165 |
Grund Michal | Klub: TJ Sokol Polabiny Pardubice | Dvouhra - umístění: 9-12 | Dvouhra - body: 46 | Čtyřhra - umístění: 4 | Čtyřhra - body: 73 | Mix - umístění: 5-8 | Mix - body: 59 |
Neškrabal Filip | Klub: TJ Montas Hradec Králové | Dvouhra - umístění: 9-12 | Dvouhra - body: 46 | Čtyřhra - umístění: 4 | Čtyřhra - body: 73 | Mix - umístění: 5-8 | Mix - body: 59 |
Ehm Matěj | Klub: TJ Sokol Polabiny Pardubice | Dvouhra - umístění: 9-12 | Dvouhra - body: 46 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 59 | Mix - umístění: | Mix - body: |
Flígr Vojtěch | Klub: TJ Sokol Dobruška | Dvouhra - umístění: 13-16 | Dvouhra - body: 33 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 59 | Mix - umístění: | Mix - body: |
Kalina Ondřej | Klub: Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s. | Dvouhra - umístění: 13-16 | Dvouhra - body: 33 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 59 | Mix - umístění: | Mix - body: |
Hráčka | Klub | Dvouhra | Čtyřhra | Mix | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Umístění | Body | Umístění | Body | Umístění | Body | ||
Seibertová Adéla | Klub: TJ Sokol Polabiny Pardubice | Dvouhra - umístění: 1 | Dvouhra - body: 165 | Čtyřhra - umístění: 1 | Čtyřhra - body: 165 | Mix - umístění: 2 | Mix - body: 132 |
Bártová Rozálie | Klub: TJ Sokol Polabiny Pardubice | Dvouhra - umístění: 2 | Dvouhra - body: 132 | Čtyřhra - umístění: 3 | Čtyřhra - body: 86 | Mix - umístění: 4 | Mix - body: 73 |
Krpálková Nikol | Klub: TJ Sokol Polabiny Pardubice | Dvouhra - umístění: 3 | Dvouhra - body: 86 | Čtyřhra - umístění: 2 | Čtyřhra - body: 132 | Mix - umístění: | Mix - body: |
Weinerová Tereza | Klub: SKP Kometa Brno - RS Badminton | Dvouhra - umístění: 4 | Dvouhra - body: 73 | Čtyřhra - umístění: 3 | Čtyřhra - body: 86 | Mix - umístění: 5-8 | Mix - body: 59 |
Krpatová Lucie | Klub: TJ Sokol Polabiny Pardubice | Dvouhra - umístění: 5-8 | Dvouhra - body: 59 | Čtyřhra - umístění: 2 | Čtyřhra - body: 132 | Mix - umístění: 1 | Mix - body: 165 |
Kozová Kristýna | Klub: TJ Montas Hradec Králové | Dvouhra - umístění: 5-8 | Dvouhra - body: 59 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 59 | Mix - umístění: 5-8 | Mix - body: 59 |
Stehlíková Kateřina | Klub: TJ Montas Hradec Králové | Dvouhra - umístění: | Dvouhra - body: | Čtyřhra - umístění: 1 | Čtyřhra - body: 165 | Mix - umístění: 3 | Mix - body: 86 |