GPC dospělých
Termín: sobota, 30.3.2019
Uzavírka přihlášek: 29.3.2019
Typ turnaje: C
Kategorie: Dospělí
Oblast: Severní Čechy
Místo: Proboštov
Pořadatel: Badminton Proboštov z.s.
Hráč | Klub | Dvouhra | Čtyřhra | Mix | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Umístění | Body | Umístění | Body | Umístění | Body | ||
Nevečeřal Martin | Klub: Badminton Proboštov z.s. | Dvouhra - umístění: 1 | Dvouhra - body: 250 | Čtyřhra - umístění: 1 | Čtyřhra - body: 250 | Mix - umístění: 1 | Mix - body: 250 |
Bláha Václav | Klub: SK Hamr, z.s. | Dvouhra - umístění: 2 | Dvouhra - body: 200 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: | Mix - body: |
Rombald Martin | Klub: SK Hamr, z.s. | Dvouhra - umístění: 3-4 | Dvouhra - body: 150 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: | Mix - body: |
Haršanyi Michal | Klub: TJ Slovan Vesec, z.s. | Dvouhra - umístění: 3-4 | Dvouhra - body: 150 | Čtyřhra - umístění: 2 | Čtyřhra - body: 200 | Mix - umístění: 2 | Mix - body: 200 |
Vavřička Ondřej | Klub: Badminton Proboštov z.s. | Dvouhra - umístění: 5-8 | Dvouhra - body: 100 | Čtyřhra - umístění: 1 | Čtyřhra - body: 250 | Mix - umístění: 5-8 | Mix - body: 100 |
Hykyš Dominik | Klub: Super Stars Most | Dvouhra - umístění: 5-8 | Dvouhra - body: 100 | Čtyřhra - umístění: 3-4 | Čtyřhra - body: 150 | Mix - umístění: | Mix - body: |
Pospíšil Tomáš | Klub: BK TJ Baník Most | Dvouhra - umístění: 5-8 | Dvouhra - body: 100 | Čtyřhra - umístění: 3-4 | Čtyřhra - body: 150 | Mix - umístění: | Mix - body: |
Straka Jakub | Klub: Super Stars Most | Dvouhra - umístění: 5-8 | Dvouhra - body: 100 | Čtyřhra - umístění: 3-4 | Čtyřhra - body: 150 | Mix - umístění: 5-8 | Mix - body: 100 |
Hlavička Miroslav | Klub: Badmintonový klub 1973 Benátky nad Jizerou, z.s. | Dvouhra - umístění: 9-12 | Dvouhra - body: 63 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 100 | Mix - umístění: | Mix - body: |
Králíček Jan | Klub: Super Stars Most | Dvouhra - umístění: 9-12 | Dvouhra - body: 63 | Čtyřhra - umístění: 3-4 | Čtyřhra - body: 150 | Mix - umístění: 5-8 | Mix - body: 100 |
Nevečeřal Lukáš | Klub: Badminton Proboštov z.s. | Dvouhra - umístění: 9-16 | Dvouhra - body: 50 | Čtyřhra - umístění: 2 | Čtyřhra - body: 200 | Mix - umístění: 3-4 | Mix - body: 150 |
Šula Fabian | Klub: TJ Slovan Vesec, z.s. | Dvouhra - umístění: 13-16 | Dvouhra - body: 38 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: 3-4 | Mix - body: 150 |
Sedláček Miroslav | Klub: Badminton Aréna Skalka z.s. | Dvouhra - umístění: 13-16 | Dvouhra - body: 38 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 100 | Mix - umístění: | Mix - body: |
Hráčka | Klub | Dvouhra | Čtyřhra | Mix | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Umístění | Body | Umístění | Body | Umístění | Body | ||
Vavřičková Eva | Klub: Badminton Proboštov z.s. | Dvouhra - umístění: 1 | Dvouhra - body: 250 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: 1 | Mix - body: 250 |
Smilová Věra | Klub: Badminton Ústí nad Labem, z.s. | Dvouhra - umístění: 2 | Dvouhra - body: 200 | Čtyřhra - umístění: 2 | Čtyřhra - body: 100 | Mix - umístění: 3-4 | Mix - body: 150 |
Smejkalová Dita | Klub: SK Jupiter | Dvouhra - umístění: 3-4 | Dvouhra - body: 150 | Čtyřhra - umístění: 2 | Čtyřhra - body: 100 | Mix - umístění: 2 | Mix - body: 200 |
Stejskalová Hana | Klub: BK TU v Liberci, z.s. | Dvouhra - umístění: 3-4 | Dvouhra - body: 150 | Čtyřhra - umístění: 3-4 | Čtyřhra - body: 75 | Mix - umístění: 3-4 | Mix - body: 150 |
Stehlíková Michaela | Klub: SK JEREMI, z.s. | Dvouhra - umístění: 5-6 | Dvouhra - body: 113 | Čtyřhra - umístění: 1 | Čtyřhra - body: 125 | Mix - umístění: 5-8 | Mix - body: 100 |
Pálková Tereza | Klub: Super Stars Most | Dvouhra - umístění: 5-8 | Dvouhra - body: 100 | Čtyřhra - umístění: 1 | Čtyřhra - body: 125 | Mix - umístění: 5-8 | Mix - body: 100 |
Procházková Kateřina | Klub: BK TU v Liberci, z.s. | Dvouhra - umístění: 7-8 | Dvouhra - body: 88 | Čtyřhra - umístění: 3-4 | Čtyřhra - body: 75 | Mix - umístění: 5-8 | Mix - body: 100 |