2. GPD U13
Termín: sobota, 1.11.2014
Uzavírka přihlášek: 31.10.2014
Typ turnaje: D
Kategorie: U13
Oblast: Severní Čechy
Místo: Proboštov
Pořadatel: TJ Proboštov
Hráč | Klub | Dvouhra | Čtyřhra | Mix | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Umístění | Body | Umístění | Body | Umístění | Body | ||
Rieger Karel | Klub: Badminton Proboštov z.s. | Dvouhra - umístění: 1 | Dvouhra - body: 50 | Čtyřhra - umístění: 9-16 | Čtyřhra - body: 14 | Mix - umístění: 5-8 | Mix - body: 26 |
Oros Marek | Klub: BK TJ Baník Most | Dvouhra - umístění: 2 | Dvouhra - body: 46 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 26 | Mix - umístění: 2 | Mix - body: 46 |
Kytka Martin | Klub: BK Goram Teplice, z.s. | Dvouhra - umístění: 3-4 | Dvouhra - body: 38 | Čtyřhra - umístění: 2 | Čtyřhra - body: 46 | Mix - umístění: | Mix - body: |
Šimůnek Filip | Klub: Super Stars Most | Dvouhra - umístění: 3-4 | Dvouhra - body: 38 | Čtyřhra - umístění: 3-4 | Čtyřhra - body: 38 | Mix - umístění: 1 | Mix - body: 50 |
Hájek Adam | Klub: Badminton Ústí nad Labem, z.s. | Dvouhra - umístění: 5-6 | Dvouhra - body: 30 | Čtyřhra - umístění: 1 | Čtyřhra - body: 50 | Mix - umístění: | Mix - body: |
Hošek Vojtěch | Klub: BK TJ Baník Most | Dvouhra - umístění: 5-6 | Dvouhra - body: 30 | Čtyřhra - umístění: 3-4 | Čtyřhra - body: 38 | Mix - umístění: 5-8 | Mix - body: 26 |
Suchomel Miroslav | Klub: BK TJ Baník Most | Dvouhra - umístění: 7-8 | Dvouhra - body: 22 | Čtyřhra - umístění: 3-4 | Čtyřhra - body: 38 | Mix - umístění: 5-8 | Mix - body: 26 |
Mühlfait Matěj | Klub: Badminton Proboštov z.s. | Dvouhra - umístění: 7-8 | Dvouhra - body: 22 | Čtyřhra - umístění: 9-16 | Čtyřhra - body: 14 | Mix - umístění: 9-16 | Mix - body: 14 |
Pospíšil Tomáš | Klub: BK TJ Baník Most | Dvouhra - umístění: 9-16 | Dvouhra - body: 14 | Čtyřhra - umístění: 2 | Čtyřhra - body: 46 | Mix - umístění: | Mix - body: |
Bolina Petr | Klub: Badminton Ústí nad Labem, z.s. | Dvouhra - umístění: 9-16 | Dvouhra - body: 14 | Čtyřhra - umístění: 1 | Čtyřhra - body: 50 | Mix - umístění: | Mix - body: |
Seidl Michal | Klub: BK TJ Baník Most | Dvouhra - umístění: 9-16 | Dvouhra - body: 14 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 26 | Mix - umístění: | Mix - body: |
Valjent Patrik | Klub: SKP Kometa Brno - RS Badminton | Dvouhra - umístění: 9-16 | Dvouhra - body: 14 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 26 | Mix - umístění: 3-4 | Mix - body: 38 |
Pejřimovský Kryštof | Klub: BK Goram Teplice, z.s. | Dvouhra - umístění: 9-16 | Dvouhra - body: 14 | Čtyřhra - umístění: 9-16 | Čtyřhra - body: 14 | Mix - umístění: 3-4 | Mix - body: 38 |
Langmaier Jiří | Klub: BK Goram Teplice, z.s. | Dvouhra - umístění: 9-16 | Dvouhra - body: 14 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 26 | Mix - umístění: 9-16 | Mix - body: 14 |
Hahn Lukáš | Klub: Badminton Ústí nad Labem, z.s. | Dvouhra - umístění: 9-16 | Dvouhra - body: 14 | Čtyřhra - umístění: 9-16 | Čtyřhra - body: 14 | Mix - umístění: | Mix - body: |
Novák František | Klub: Badminton Ústí nad Labem, z.s. | Dvouhra - umístění: 9-16 | Dvouhra - body: 14 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 26 | Mix - umístění: | Mix - body: |
Běhounek Ondřej | Klub: Badminton Ústí nad Labem, z.s. | Dvouhra - umístění: 17-24 | Dvouhra - body: 6 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 26 | Mix - umístění: | Mix - body: |
Hora Aleš | Klub: Super Stars Most | Dvouhra - umístění: 17-24 | Dvouhra - body: 6 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: | Mix - body: |
Kubát Matyáš | Klub: Super Stars Most | Dvouhra - umístění: 17-24 | Dvouhra - body: 6 | Čtyřhra - umístění: 3-4 | Čtyřhra - body: 38 | Mix - umístění: | Mix - body: |
Hrabák Vít | Klub: BK Goram Teplice, z.s. | Dvouhra - umístění: 17-32 | Dvouhra - body: 4 | Čtyřhra - umístění: 9-16 | Čtyřhra - body: 14 | Mix - umístění: 5-8 | Mix - body: 26 |
Martínek Dominik | Klub: BK Goram Teplice, z.s. | Dvouhra - umístění: 25-32 | Dvouhra - body: 3 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 26 | Mix - umístění: | Mix - body: |
Volák Josef | Klub: BK TJ Baník Most | Dvouhra - umístění: 25-32 | Dvouhra - body: 3 | Čtyřhra - umístění: 9-16 | Čtyřhra - body: 14 | Mix - umístění: | Mix - body: |
Dvořák Jakub | Klub: BK TJ Baník Most | Dvouhra - umístění: 25-32 | Dvouhra - body: 3 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 26 | Mix - umístění: | Mix - body: |
Hráčka | Klub | Dvouhra | Čtyřhra | Mix | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Umístění | Body | Umístění | Body | Umístění | Body | ||
Kozempelová Kristina | Klub: BK TJ Baník Most | Dvouhra - umístění: 1 | Dvouhra - body: 50 | Čtyřhra - umístění: 3-4 | Čtyřhra - body: 38 | Mix - umístění: 1 | Mix - body: 50 |
Fišerová Karolína | Klub: BK TJ Baník Most | Dvouhra - umístění: 2 | Dvouhra - body: 46 | Čtyřhra - umístění: 2 | Čtyřhra - body: 46 | Mix - umístění: 3-4 | Mix - body: 38 |
Königová Nicola | Klub: BK Goram Teplice, z.s. | Dvouhra - umístění: 3-4 | Dvouhra - body: 38 | Čtyřhra - umístění: 2 | Čtyřhra - body: 46 | Mix - umístění: 5-8 | Mix - body: 26 |
Belisová Kateřina | Klub: BK TJ Baník Most | Dvouhra - umístění: 3-4 | Dvouhra - body: 38 | Čtyřhra - umístění: 1 | Čtyřhra - body: 50 | Mix - umístění: 5-8 | Mix - body: 26 |
Plzáková Barbora | Klub: BK TJ Baník Most | Dvouhra - umístění: 5-6 | Dvouhra - body: 30 | Čtyřhra - umístění: 1 | Čtyřhra - body: 50 | Mix - umístění: 5-8 | Mix - body: 26 |
Menčlová Eliška | Klub: Badminton Ústí nad Labem, z.s. | Dvouhra - umístění: 5-6 | Dvouhra - body: 30 | Čtyřhra - umístění: 3-4 | Čtyřhra - body: 38 | Mix - umístění: 2 | Mix - body: 46 |
Fojtíková Barbora | Klub: BK Goram Teplice, z.s. | Dvouhra - umístění: 7-8 | Dvouhra - body: 22 | Čtyřhra - umístění: 3-4 | Čtyřhra - body: 38 | Mix - umístění: 9-16 | Mix - body: 14 |
Kozáková Kateřina | Klub: TJ Proboštov | Dvouhra - umístění: 7-8 | Dvouhra - body: 22 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 26 | Mix - umístění: 5-8 | Mix - body: 26 |
Zavadilová Tereza | Klub: Badminton Ústí nad Labem, z.s. | Dvouhra - umístění: 9-12 | Dvouhra - body: 18 | Čtyřhra - umístění: 3-4 | Čtyřhra - body: 38 | Mix - umístění: 3-4 | Mix - body: 38 |
Houdová Barbora | Klub: Badminton Proboštov z.s. | Dvouhra - umístění: 13-16 | Dvouhra - body: 10 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 26 | Mix - umístění: 9-16 | Mix - body: 14 |