GPC U15 - otevřený
Termín: neděle, 9.4.2017
Uzavírka přihlášek: 8.4.2017
Typ turnaje: C
Kategorie: U15
Oblast: Západní Čechy
Místo: Plzeň - Bílá Hora
Pořadatel: TJ Bílá Hora Plzeň
Hráč | Klub | Dvouhra | Čtyřhra | Mix | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Umístění | Body | Umístění | Body | Umístění | Body | ||
Patera Tomáš | Klub: MTAC Praha, z.s. | Dvouhra - umístění: 1 | Dvouhra - body: 150 | Čtyřhra - umístění: 1 | Čtyřhra - body: 150 | Mix - umístění: 1 | Mix - body: 150 |
Fürst Daniel | Klub: TJ Sokol Radotín | Dvouhra - umístění: 2 | Dvouhra - body: 138 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 78 | Mix - umístění: 3-4 | Mix - body: 114 |
Havlík Vojtěch | Klub: TJ Sokol Radotín | Dvouhra - umístění: 3-4 | Dvouhra - body: 114 | Čtyřhra - umístění: 2 | Čtyřhra - body: 138 | Mix - umístění: 17-32 | Mix - body: 12 |
Dvořák Daniel | Klub: TJ Sokol České Budějovice | Dvouhra - umístění: 3-4 | Dvouhra - body: 114 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 78 | Mix - umístění: 2 | Mix - body: 138 |
Procházka Tomáš | Klub: SKP Kometa Brno - RS Badminton | Dvouhra - umístění: 5-8 | Dvouhra - body: 78 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 78 | Mix - umístění: 5-8 | Mix - body: 78 |
Oros Marek | Klub: BK TJ Baník Most | Dvouhra - umístění: 5-8 | Dvouhra - body: 78 | Čtyřhra - umístění: 3-4 | Čtyřhra - body: 114 | Mix - umístění: 9-16 | Mix - body: 42 |
Lešták Ladislav | Klub: TJ Jiskra Nejdek, z.s. | Dvouhra - umístění: 5-8 | Dvouhra - body: 78 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 78 | Mix - umístění: | Mix - body: |
Nejedlý Petr | Klub: BK METEOR PRAHA z.s. | Dvouhra - umístění: 5-8 | Dvouhra - body: 78 | Čtyřhra - umístění: 3-4 | Čtyřhra - body: 114 | Mix - umístění: 9-16 | Mix - body: 42 |
Bršťák Pavel | Klub: TJ Jiskra Nejdek, z.s. | Dvouhra - umístění: 9-16 | Dvouhra - body: 42 | Čtyřhra - umístění: 9-16 | Čtyřhra - body: 42 | Mix - umístění: 5-8 | Mix - body: 78 |
Franta Vojtěch | Klub: TJ Sokol Radotín | Dvouhra - umístění: 9-16 | Dvouhra - body: 42 | Čtyřhra - umístění: 2 | Čtyřhra - body: 138 | Mix - umístění: 9-16 | Mix - body: 42 |
Hrubec Pavel | Klub: SK Hamr, z.s. | Dvouhra - umístění: 9-16 | Dvouhra - body: 42 | Čtyřhra - umístění: 3-4 | Čtyřhra - body: 114 | Mix - umístění: 3-4 | Mix - body: 114 |
Janošov Radek | Klub: SK Hamr, z.s. | Dvouhra - umístění: 9-16 | Dvouhra - body: 42 | Čtyřhra - umístění: 3-4 | Čtyřhra - body: 114 | Mix - umístění: 9-16 | Mix - body: 42 |
Mátl Jan | Klub: Badminton VK Aš | Dvouhra - umístění: 9-16 | Dvouhra - body: 42 | Čtyřhra - umístění: 9-16 | Čtyřhra - body: 42 | Mix - umístění: 9-16 | Mix - body: 42 |
Slavík Matěj | Klub: SK Hamr, z.s. | Dvouhra - umístění: 9-16 | Dvouhra - body: 42 | Čtyřhra - umístění: 9-16 | Čtyřhra - body: 42 | Mix - umístění: 17-32 | Mix - body: 12 |
Schroetter Štěpán | Klub: TJ Sokol Radotín | Dvouhra - umístění: 9-16 | Dvouhra - body: 42 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 78 | Mix - umístění: 17-32 | Mix - body: 12 |
Listopad Marek | Klub: MTAC Praha, z.s. | Dvouhra - umístění: 9-16 | Dvouhra - body: 42 | Čtyřhra - umístění: 1 | Čtyřhra - body: 150 | Mix - umístění: 9-16 | Mix - body: 42 |
Wagner Adam | Klub: Badminton VK Aš | Dvouhra - umístění: 17-24 | Dvouhra - body: 18 | Čtyřhra - umístění: 9-16 | Čtyřhra - body: 42 | Mix - umístění: 17-32 | Mix - body: 12 |
Dvořák David | Klub: TJ Sokol České Budějovice | Dvouhra - umístění: 17-24 | Dvouhra - body: 18 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 78 | Mix - umístění: 5-8 | Mix - body: 78 |
Müller Jakub | Klub: Badmintonový klub 1973 Benátky nad Jizerou, z.s. | Dvouhra - umístění: 17-24 | Dvouhra - body: 18 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 78 | Mix - umístění: 9-16 | Mix - body: 42 |
Šilhan Matěj | Klub: TJ Jiskra Nejdek, z.s. | Dvouhra - umístění: 17-24 | Dvouhra - body: 18 | Čtyřhra - umístění: 9-16 | Čtyřhra - body: 42 | Mix - umístění: 5-8 | Mix - body: 78 |
Zeman Lukáš | Klub: TJ Sokol Doubravka | Dvouhra - umístění: 25-32 | Dvouhra - body: 9 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 78 | Mix - umístění: 17-32 | Mix - body: 12 |
Bado Lukáš | Klub: Badminton VK Aš | Dvouhra - umístění: 25-32 | Dvouhra - body: 9 | Čtyřhra - umístění: 9-16 | Čtyřhra - body: 42 | Mix - umístění: 17-32 | Mix - body: 12 |
Kováč Dominik | Klub: ČBaS - bez klubové příslušnosti | Dvouhra - umístění: 25-32 | Dvouhra - body: 9 | Čtyřhra - umístění: 9-16 | Čtyřhra - body: 42 | Mix - umístění: 17-32 | Mix - body: 12 |
Mann Ondřej | Klub: TJ Slovan Karlovy Vary, z.s. | Dvouhra - umístění: 25-32 | Dvouhra - body: 9 | Čtyřhra - umístění: 9-16 | Čtyřhra - body: 42 | Mix - umístění: 9-16 | Mix - body: 42 |
Hráčka | Klub | Dvouhra | Čtyřhra | Mix | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Umístění | Body | Umístění | Body | Umístění | Body | ||
Nováková Veronika | Klub: TJ Jiskra Nejdek, z.s. | Dvouhra - umístění: 1 | Dvouhra - body: 150 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: 2 | Mix - body: 138 |
Šilhavá Klára | Klub: SK Hamr, z.s. | Dvouhra - umístění: 2 | Dvouhra - body: 138 | Čtyřhra - umístění: 2 | Čtyřhra - body: 138 | Mix - umístění: 3-4 | Mix - body: 114 |
Schořová Adéla | Klub: BK Králův Dvůr, z.s. | Dvouhra - umístění: 3-4 | Dvouhra - body: 114 | Čtyřhra - umístění: 1 | Čtyřhra - body: 150 | Mix - umístění: 1 | Mix - body: 150 |
Krupičková Aneta | Klub: BA Plzeň | Dvouhra - umístění: 3-4 | Dvouhra - body: 114 | Čtyřhra - umístění: 1 | Čtyřhra - body: 150 | Mix - umístění: 5-8 | Mix - body: 78 |
Kramešová Zuzana | Klub: Badmintonový klub 1973 Benátky nad Jizerou, z.s. | Dvouhra - umístění: 5-8 | Dvouhra - body: 78 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 78 | Mix - umístění: 9-16 | Mix - body: 42 |
Březinová Barbora | Klub: TJ Sokol Radotín | Dvouhra - umístění: 5-8 | Dvouhra - body: 78 | Čtyřhra - umístění: 3-4 | Čtyřhra - body: 114 | Mix - umístění: 9-16 | Mix - body: 42 |
Šenfeldová Bára | Klub: TJ Sokol Doubravka | Dvouhra - umístění: 5-8 | Dvouhra - body: 78 | Čtyřhra - umístění: 9-16 | Čtyřhra - body: 42 | Mix - umístění: 5-8 | Mix - body: 78 |
Tvrdíková Veronika | Klub: SK Prosek Praha | Dvouhra - umístění: 5-8 | Dvouhra - body: 78 | Čtyřhra - umístění: 2 | Čtyřhra - body: 138 | Mix - umístění: 9-16 | Mix - body: 42 |
Stará Natálie | Klub: SK Prosek Praha | Dvouhra - umístění: 9-16 | Dvouhra - body: 42 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 78 | Mix - umístění: 3-4 | Mix - body: 114 |
Bílková Eliška | Klub: SK Hamr, z.s. | Dvouhra - umístění: 9-16 | Dvouhra - body: 42 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 78 | Mix - umístění: 17-32 | Mix - body: 12 |
Kožnarová Lucie | Klub: Badmintonový klub 1973 Benátky nad Jizerou, z.s. | Dvouhra - umístění: 9-16 | Dvouhra - body: 42 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 78 | Mix - umístění: 17-32 | Mix - body: 12 |
Korčmarošová Tereza | Klub: TJ Slovan Karlovy Vary, z.s. | Dvouhra - umístění: 9-16 | Dvouhra - body: 42 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 78 | Mix - umístění: 9-16 | Mix - body: 42 |
Kejřová Martina | Klub: Badminton VK Aš | Dvouhra - umístění: 9-16 | Dvouhra - body: 42 | Čtyřhra - umístění: 9-16 | Čtyřhra - body: 42 | Mix - umístění: 9-16 | Mix - body: 42 |
Pokorná Kateřina | Klub: Badmintonový klub 1973 Benátky nad Jizerou, z.s. | Dvouhra - umístění: 9-16 | Dvouhra - body: 42 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 78 | Mix - umístění: 9-16 | Mix - body: 42 |
Neubauerová Klára | Klub: TJ Sokol České Budějovice | Dvouhra - umístění: 9-16 | Dvouhra - body: 42 | Čtyřhra - umístění: 3-4 | Čtyřhra - body: 114 | Mix - umístění: 5-8 | Mix - body: 78 |
Čápová Adéla | Klub: TJ Sokol České Budějovice | Dvouhra - umístění: 9-16 | Dvouhra - body: 42 | Čtyřhra - umístění: 3-4 | Čtyřhra - body: 114 | Mix - umístění: 5-8 | Mix - body: 78 |
Hoffmanová Viktorie | Klub: TJ Slovan Karlovy Vary, z.s. | Dvouhra - umístění: 17-24 | Dvouhra - body: 18 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 78 | Mix - umístění: 17-32 | Mix - body: 12 |
Králíčková Barbora | Klub: SK Hamr, z.s. | Dvouhra - umístění: 17-32 | Dvouhra - body: 12 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 78 | Mix - umístění: 17-32 | Mix - body: 12 |
Johnová Barbora | Klub: TJ Sokol Radotín | Dvouhra - umístění: 17-32 | Dvouhra - body: 12 | Čtyřhra - umístění: 3-4 | Čtyřhra - body: 114 | Mix - umístění: 9-16 | Mix - body: 42 |
Hrušková Eliška | Klub: USK Plzeň | Dvouhra - umístění: 17-32 | Dvouhra - body: 12 | Čtyřhra - umístění: 9-16 | Čtyřhra - body: 42 | Mix - umístění: 9-16 | Mix - body: 42 |
Dušková Denisa | Klub: TJ Bílá Hora Plzeň | Dvouhra - umístění: 17-32 | Dvouhra - body: 12 | Čtyřhra - umístění: 9-16 | Čtyřhra - body: 42 | Mix - umístění: 17-32 | Mix - body: 12 |
Konderová Michaela | Klub: TJ Bílá Hora Plzeň | Dvouhra - umístění: 17-32 | Dvouhra - body: 12 | Čtyřhra - umístění: 9-16 | Čtyřhra - body: 42 | Mix - umístění: 17-32 | Mix - body: 12 |
Fuchsová Markéta | Klub: TJ Sokol Doubravka | Dvouhra - umístění: 25-32 | Dvouhra - body: 9 | Čtyřhra - umístění: 9-16 | Čtyřhra - body: 42 | Mix - umístění: 17-32 | Mix - body: 12 |