GPE50 U11 - Vánoční turnaj
Termín: sobota, 13.12.2014
Uzavírka přihlášek: 12.12.2014
Typ turnaje: E50
Kategorie: U11
Oblast: Severní Morava
Místo: Klimkovice
Pořadatel: TJ Sokol Klimkovice
Hráč | Klub | Dvouhra | Čtyřhra | Mix | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Umístění | Body | Umístění | Body | Umístění | Body | ||
Rzeplinski Matěj | Klub: TJ Slavoj Český Těšín | Dvouhra - umístění: 1 | Dvouhra - body: 12 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: | Mix - body: |
Matula Tomáš | Klub: B.O.CHANCE OSTRAVA SPORTCLUB, z.s. | Dvouhra - umístění: 2 | Dvouhra - body: 11 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: | Mix - body: |
Pospíšek Adam | Klub: TJ Sokol Klimkovice | Dvouhra - umístění: 3 | Dvouhra - body: 10 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: | Mix - body: |
Kopřiva Dominik | Klub: SK Badminton Přerov, z.s. | Dvouhra - umístění: 4 | Dvouhra - body: 8 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: | Mix - body: |
Klein Viktor | Klub: SK Badminton Přerov, z.s. | Dvouhra - umístění: 5-6 | Dvouhra - body: 7 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: | Mix - body: |
Petruška Ondřej | Klub: TJ Sokol Klimkovice | Dvouhra - umístění: 7-8 | Dvouhra - body: 5 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: | Mix - body: |
Makaj Ivo | Klub: TJ Slavoj Český Těšín | Dvouhra - umístění: 7-8 | Dvouhra - body: 5 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: | Mix - body: |
Oswald Michal | Klub: TJ Sokol Klimkovice | Dvouhra - umístění: 9-12 | Dvouhra - body: 4 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: | Mix - body: |
Hráčka | Klub | Dvouhra | Čtyřhra | Mix | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Umístění | Body | Umístění | Body | Umístění | Body | ||
Metzová Lucie | Klub: TJ Sokol Klimkovice | Dvouhra - umístění: 1 | Dvouhra - body: 12 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: | Mix - body: |
Žurková Valérie | Klub: B.O.CHANCE OSTRAVA SPORTCLUB, z.s. | Dvouhra - umístění: 2 | Dvouhra - body: 11 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: | Mix - body: |
Osladilová Kateřina | Klub: TJ Sokol Klimkovice | Dvouhra - umístění: 4 | Dvouhra - body: 8 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: | Mix - body: |
Wytrzensová Veronika | Klub: TJ Slavoj Český Těšín | Dvouhra - umístění: 5-6 | Dvouhra - body: 7 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: | Mix - body: |
Helešicová Barbora | Klub: B.O.CHANCE OSTRAVA SPORTCLUB, z.s. | Dvouhra - umístění: 7-8 | Dvouhra - body: 5 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: | Mix - body: |
Larischová Marta | Klub: TJ Sokol Klimkovice | Dvouhra - umístění: 9-12 | Dvouhra - body: 4 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: | Mix - body: |
Klapalová Johana | Klub: SK Badminton Přerov, z.s. | Dvouhra - umístění: 9-12 | Dvouhra - body: 4 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: | Mix - body: |
Suchánková Tereza | Klub: SK Badminton Přerov, z.s. | Dvouhra - umístění: 9-16 | Dvouhra - body: 3 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: | Mix - body: |
Slívová Anna | Klub: BK Kopřivnice, z.s. | Dvouhra - umístění: 9-16 | Dvouhra - body: 3 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: | Mix - body: |
Kláskova Vanessa | Klub: BK Omega Olomouc, z.s. | Dvouhra - umístění: 13-16 | Dvouhra - body: 2 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: | Mix - body: |
Hartmannová Alžběta | Klub: Badminton Akademie Olomouc, z.s. | Dvouhra - umístění: 13-16 | Dvouhra - body: 2 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: | Mix - body: |