GPB Pustějov
Termín: sobota, 17.11.2018 - neděle, 18.11.2018
Uzavírka přihlášek: 16.11.2018
Typ turnaje: B
Kategorie: Dospělí
Oblast: Česká republika
Místo: Pustějov
Pořadatel: TJ Sokol Klimkovice
Hráč | Klub | Dvouhra | Čtyřhra | Mix | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Umístění | Body | Umístění | Body | Umístění | Body | ||
Helar Ondřej | Klub: BADMINTON FSpS MU, z.s. | Dvouhra - umístění: 1 | Dvouhra - body: 400 | Čtyřhra - umístění: 3-4 | Čtyřhra - body: 304 | Mix - umístění: 9-16 | Mix - body: 112 |
Ehm Matěj | Klub: TJ Sokol Polabiny Pardubice | Dvouhra - umístění: 2 | Dvouhra - body: 368 | Čtyřhra - umístění: 3-4 | Čtyřhra - body: 304 | Mix - umístění: 2 | Mix - body: 368 |
Chlubna Jaroslav | Klub: Badminton Akademie Olomouc, z.s. | Dvouhra - umístění: 3-4 | Dvouhra - body: 304 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: 5-8 | Mix - body: 208 |
Blaník Adam | Klub: TJ Orlová - Lutyně, z.s. | Dvouhra - umístění: 3-4 | Dvouhra - body: 304 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 208 | Mix - umístění: 1 | Mix - body: 400 |
Sagáčik Jakub | Klub: BK Kopřivnice, z.s. | Dvouhra - umístění: 5-8 | Dvouhra - body: 208 | Čtyřhra - umístění: 2 | Čtyřhra - body: 368 | Mix - umístění: 9-16 | Mix - body: 112 |
Brázda Tadeáš | Klub: BC 66 Ivančice | Dvouhra - umístění: 5-8 | Dvouhra - body: 208 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 208 | Mix - umístění: 17-32 | Mix - body: 32 |
Ehm Adam | Klub: TJ Sokol Polabiny Pardubice | Dvouhra - umístění: 5-8 | Dvouhra - body: 208 | Čtyřhra - umístění: 3-4 | Čtyřhra - body: 304 | Mix - umístění: 3-4 | Mix - body: 304 |
Twardzik Adam | Klub: TJ Orlová - Lutyně, z.s. | Dvouhra - umístění: 5-8 | Dvouhra - body: 208 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: | Mix - body: |
Grund Michal | Klub: TJ Sokol Polabiny Pardubice | Dvouhra - umístění: 9-16 | Dvouhra - body: 112 | Čtyřhra - umístění: 9-16 | Čtyřhra - body: 112 | Mix - umístění: | Mix - body: |
Dostál Martin | Klub: BADMINTON FSpS MU, z.s. | Dvouhra - umístění: 9-16 | Dvouhra - body: 112 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 208 | Mix - umístění: | Mix - body: |
Slíva Martin | Klub: BK Kopřivnice, z.s. | Dvouhra - umístění: 9-16 | Dvouhra - body: 112 | Čtyřhra - umístění: 2 | Čtyřhra - body: 368 | Mix - umístění: | Mix - body: |
Franek Lukáš | Klub: TJ Orlová - Lutyně, z.s. | Dvouhra - umístění: 9-16 | Dvouhra - body: 112 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: 5-8 | Mix - body: 208 |
Nešetřil Michal | Klub: TJ Sokol Plesná | Dvouhra - umístění: 9-16 | Dvouhra - body: 112 | Čtyřhra - umístění: 9-16 | Čtyřhra - body: 112 | Mix - umístění: | Mix - body: |
Václavík Marek | Klub: BK Kopřivnice, z.s. | Dvouhra - umístění: 9-16 | Dvouhra - body: 112 | Čtyřhra - umístění: 9-16 | Čtyřhra - body: 112 | Mix - umístění: | Mix - body: |
Slabý Martin | Klub: TJ Orlová - Lutyně, z.s. | Dvouhra - umístění: 9-16 | Dvouhra - body: 112 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 208 | Mix - umístění: 9-16 | Mix - body: 112 |
Mazúr Jakub | Klub: BADMINTON FSpS MU, z.s. | Dvouhra - umístění: 9-16 | Dvouhra - body: 112 | Čtyřhra - umístění: 1 | Čtyřhra - body: 400 | Mix - umístění: | Mix - body: |
Kožušník David | Klub: VSK VŠB - TU Ostrava | Dvouhra - umístění: 17-32 | Dvouhra - body: 32 | Čtyřhra - umístění: 9-16 | Čtyřhra - body: 112 | Mix - umístění: | Mix - body: |
Vašátko Michal | Klub: TJ Sokol Klimkovice | Dvouhra - umístění: 17-32 | Dvouhra - body: 32 | Čtyřhra - umístění: 9-16 | Čtyřhra - body: 112 | Mix - umístění: 9-16 | Mix - body: 112 |
Horut Tomáš | Klub: S.K. P.E.M.A. Opava, z.s. | Dvouhra - umístění: 17-32 | Dvouhra - body: 32 | Čtyřhra - umístění: 9-16 | Čtyřhra - body: 112 | Mix - umístění: 17-32 | Mix - body: 32 |
Viest Michal | Klub: TJ Sokol Plesná | Dvouhra - umístění: 17-32 | Dvouhra - body: 32 | Čtyřhra - umístění: 9-16 | Čtyřhra - body: 112 | Mix - umístění: 17-32 | Mix - body: 32 |
Halfar Jiří | Klub: TJ Sokol Klimkovice | Dvouhra - umístění: 17-32 | Dvouhra - body: 32 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 208 | Mix - umístění: 5-8 | Mix - body: 208 |
Benbenek Václav | Klub: TJ Orlová - Lutyně, z.s. | Dvouhra - umístění: 17-32 | Dvouhra - body: 32 | Čtyřhra - umístění: 1 | Čtyřhra - body: 400 | Mix - umístění: | Mix - body: |
Černík Tomáš | Klub: TJ Sokol Klimkovice | Dvouhra - umístění: 17-32 | Dvouhra - body: 32 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: 17-32 | Mix - body: 32 |
Bureš Jiří | Klub: BADMINTON FSpS MU, z.s. | Dvouhra - umístění: 17-32 | Dvouhra - body: 32 | Čtyřhra - umístění: 3-4 | Čtyřhra - body: 304 | Mix - umístění: 9-16 | Mix - body: 112 |
Vitoš Michal | Klub: TJ Slavoj Český Těšín | Dvouhra - umístění: 17-32 | Dvouhra - body: 32 | Čtyřhra - umístění: 9-16 | Čtyřhra - body: 112 | Mix - umístění: | Mix - body: |
Tůma Dalibor | Klub: BK Kopřivnice, z.s. | Dvouhra - umístění: 17-32 | Dvouhra - body: 32 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 208 | Mix - umístění: 9-16 | Mix - body: 112 |
Slíva Jan | Klub: TJ Sokol Klimkovice | Dvouhra - umístění: 17-32 | Dvouhra - body: 32 | Čtyřhra - umístění: 9-16 | Čtyřhra - body: 112 | Mix - umístění: 17-32 | Mix - body: 32 |
Slíva David | Klub: TJ Sokol Klimkovice | Dvouhra - umístění: 17-32 | Dvouhra - body: 32 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 208 | Mix - umístění: 9-16 | Mix - body: 112 |
Závodný Ondřej | Klub: TJ Sokol Klimkovice | Dvouhra - umístění: 17-32 | Dvouhra - body: 32 | Čtyřhra - umístění: 9-16 | Čtyřhra - body: 112 | Mix - umístění: 5-8 | Mix - body: 208 |
Veverka Tomáš | Klub: S.K. P.E.M.A. Opava, z.s. | Dvouhra - umístění: 17-32 | Dvouhra - body: 32 | Čtyřhra - umístění: 9-16 | Čtyřhra - body: 112 | Mix - umístění: | Mix - body: |
Venclů Filip | Klub: Badminton Akademie Olomouc, z.s. | Dvouhra - umístění: 17-32 | Dvouhra - body: 32 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: | Mix - body: |
Míra Patrik | Klub: TJ Slavoj Český Těšín | Dvouhra - umístění: 17-32 | Dvouhra - body: 32 | Čtyřhra - umístění: 9-16 | Čtyřhra - body: 112 | Mix - umístění: 9-16 | Mix - body: 112 |
Horn Martin | Klub: Badminton Akademie Olomouc, z.s. | Dvouhra - umístění: 33-64 | Dvouhra - body: 16 | Čtyřhra - umístění: 9-16 | Čtyřhra - body: 112 | Mix - umístění: | Mix - body: |
Broda Ondřej | Klub: TJ Sokol Klimkovice | Dvouhra - umístění: 33-64 | Dvouhra - body: 16 | Čtyřhra - umístění: 9-16 | Čtyřhra - body: 112 | Mix - umístění: 17-32 | Mix - body: 32 |
Stehlík Jiří | Klub: BK Králův Dvůr, z.s. | Dvouhra - umístění: | Dvouhra - body: | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 208 | Mix - umístění: 3-4 | Mix - body: 304 |
Hráčka | Klub | Dvouhra | Čtyřhra | Mix | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Umístění | Body | Umístění | Body | Umístění | Body | ||
Šilhavá Radka | Klub: SK Hamr, z.s. | Dvouhra - umístění: 1 | Dvouhra - body: 400 | Čtyřhra - umístění: 3-4 | Čtyřhra - body: 304 | Mix - umístění: 9-16 | Mix - body: 112 |
Koldová Veronika | Klub: Super Stars Most | Dvouhra - umístění: 2 | Dvouhra - body: 368 | Čtyřhra - umístění: 1 | Čtyřhra - body: 400 | Mix - umístění: 5-8 | Mix - body: 208 |
Srncová Veronika | Klub: Sokol Židlochovice | Dvouhra - umístění: 3-4 | Dvouhra - body: 304 | Čtyřhra - umístění: 3-4 | Čtyřhra - body: 304 | Mix - umístění: 9-16 | Mix - body: 112 |
Otáhalová Barbora | Klub: Sokol Židlochovice | Dvouhra - umístění: 3-4 | Dvouhra - body: 304 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: 5-8 | Mix - body: 208 |
Krejčová Lucie | Klub: BK Králův Dvůr, z.s. | Dvouhra - umístění: 5-8 | Dvouhra - body: 208 | Čtyřhra - umístění: 1 | Čtyřhra - body: 400 | Mix - umístění: 3-4 | Mix - body: 304 |
Bláhová Zuzana | Klub: TJ Sokol Klimkovice | Dvouhra - umístění: 5-8 | Dvouhra - body: 208 | Čtyřhra - umístění: 3-4 | Čtyřhra - body: 304 | Mix - umístění: 9-16 | Mix - body: 112 |
Moravcová Mia | Klub: B.O.CHANCE OSTRAVA SPORTCLUB, z.s. | Dvouhra - umístění: 5-8 | Dvouhra - body: 208 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 208 | Mix - umístění: 5-8 | Mix - body: 208 |
Frischová Kateřina | Klub: TJ Sokol Klimkovice | Dvouhra - umístění: 5-8 | Dvouhra - body: 208 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 208 | Mix - umístění: 9-16 | Mix - body: 112 |
Zvěřinská Markéta | Klub: TJ Sokol Klimkovice | Dvouhra - umístění: 9-16 | Dvouhra - body: 112 | Čtyřhra - umístění: 9-16 | Čtyřhra - body: 112 | Mix - umístění: 17-32 | Mix - body: 32 |
Chlebníčková Hana | Klub: Badminton Akademie Olomouc, z.s. | Dvouhra - umístění: 9-16 | Dvouhra - body: 112 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 208 | Mix - umístění: 9-16 | Mix - body: 112 |
Otisková Hana | Klub: Badminton Sharks Brno, z.s. | Dvouhra - umístění: 9-16 | Dvouhra - body: 112 | Čtyřhra - umístění: 9-16 | Čtyřhra - body: 112 | Mix - umístění: 17-32 | Mix - body: 32 |
Chumchalová Tereza | Klub: Badminton Akademie Olomouc, z.s. | Dvouhra - umístění: 9-16 | Dvouhra - body: 112 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: 9-16 | Mix - body: 112 |
Dejlová Veronika | Klub: TJ Sokol Klimkovice | Dvouhra - umístění: 9-16 | Dvouhra - body: 112 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 208 | Mix - umístění: 17-32 | Mix - body: 32 |
Petrušková Klára | Klub: TJ Sokol Klimkovice | Dvouhra - umístění: 9-16 | Dvouhra - body: 112 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 208 | Mix - umístění: 17-32 | Mix - body: 32 |
Fukalová Beata | Klub: TJ Slavoj Český Těšín | Dvouhra - umístění: 9-16 | Dvouhra - body: 112 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 208 | Mix - umístění: 9-16 | Mix - body: 112 |
Valentová Kateřina | Klub: TJ Sokol Polabiny Pardubice | Dvouhra - umístění: 9-16 | Dvouhra - body: 112 | Čtyřhra - umístění: 2 | Čtyřhra - body: 368 | Mix - umístění: 3-4 | Mix - body: 304 |
Chadimová Adéla | Klub: BADMINTON FSpS MU, z.s. | Dvouhra - umístění: 17-32 | Dvouhra - body: 32 | Čtyřhra - umístění: 9-16 | Čtyřhra - body: 112 | Mix - umístění: 17-32 | Mix - body: 32 |
Weinerová Tereza | Klub: SKP Kometa Brno - RS Badminton | Dvouhra - umístění: 17-32 | Dvouhra - body: 32 | Čtyřhra - umístění: 9-16 | Čtyřhra - body: 112 | Mix - umístění: 17-32 | Mix - body: 32 |
Závodná Adéla | Klub: TJ Sokol Klimkovice | Dvouhra - umístění: 17-32 | Dvouhra - body: 32 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 208 | Mix - umístění: 5-8 | Mix - body: 208 |
Krpatová Pavlína | Klub: TJ Sokol Polabiny Pardubice | Dvouhra - umístění: | Dvouhra - body: | Čtyřhra - umístění: 2 | Čtyřhra - body: 368 | Mix - umístění: 2 | Mix - body: 368 |
Kelnarová Eliška | Klub: BK Kopřivnice, z.s. | Dvouhra - umístění: | Dvouhra - body: | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 208 | Mix - umístění: 9-16 | Mix - body: 112 |
Němcová Nela | Klub: TJ Orlová - Lutyně, z.s. | Dvouhra - umístění: | Dvouhra - body: | Čtyřhra - umístění: 3-4 | Čtyřhra - body: 304 | Mix - umístění: 1 | Mix - body: 400 |