OP U15
Termín: sobota, 20.10.2018
Uzavírka přihlášek: 19.10.2018
Typ turnaje: SKP
Kategorie: U15
Oblast: Východní Čechy
Místo: Pardubice
Pořadatel: TJ Sokol Polabiny Pardubice
Hráč | Klub | Dvouhra | Čtyřhra | Mix | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Umístění | Body | Umístění | Body | Umístění | Body | ||
Plánička Radek | Klub: TJ Montas Hradec Králové | Dvouhra - umístění: 1 | Dvouhra - body: 165 | Čtyřhra - umístění: 1 | Čtyřhra - body: 165 | Mix - umístění: | Mix - body: |
Havlíček Jaroslav | Klub: TJ Sokol Polabiny Pardubice | Dvouhra - umístění: 2 | Dvouhra - body: 152 | Čtyřhra - umístění: 3 | Čtyřhra - body: 139 | Mix - umístění: 9-16 | Mix - body: 46 |
Ret Daniel | Klub: Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s. | Dvouhra - umístění: 3 | Dvouhra - body: 139 | Čtyřhra - umístění: 1 | Čtyřhra - body: 165 | Mix - umístění: 1 | Mix - body: 165 |
Urbanec Tomáš | Klub: TJ Sokol Polabiny Pardubice | Dvouhra - umístění: 4 | Dvouhra - body: 112 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: 2 | Mix - body: 152 |
Křivka Adam | Klub: TJ Lanškroun, z.s. | Dvouhra - umístění: 5-6 | Dvouhra - body: 99 | Čtyřhra - umístění: 2 | Čtyřhra - body: 152 | Mix - umístění: 3 | Mix - body: 139 |
Holý Matyáš | Klub: TJ Montas Hradec Králové | Dvouhra - umístění: 5-6 | Dvouhra - body: 99 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: 5-8 | Mix - body: 86 |
Havlíček Vojtěch | Klub: TJ Sokol Polabiny Pardubice | Dvouhra - umístění: 7-8 | Dvouhra - body: 73 | Čtyřhra - umístění: 4 | Čtyřhra - body: 112 | Mix - umístění: 5-8 | Mix - body: 86 |
Šolar Ondřej | Klub: TJ Montas Hradec Králové | Dvouhra - umístění: 7-8 | Dvouhra - body: 73 | Čtyřhra - umístění: 2 | Čtyřhra - body: 152 | Mix - umístění: 5-8 | Mix - body: 86 |
Tvrdík Lukáš | Klub: TJ Montas Hradec Králové | Dvouhra - umístění: 9-12 | Dvouhra - body: 59 | Čtyřhra - umístění: 4 | Čtyřhra - body: 112 | Mix - umístění: 9-16 | Mix - body: 46 |
Jurča Filip | Klub: TJ Lanškroun, z.s. | Dvouhra - umístění: 9-12 | Dvouhra - body: 59 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 86 | Mix - umístění: 5-8 | Mix - body: 86 |
Křivka David | Klub: TJ Lanškroun, z.s. | Dvouhra - umístění: 9-12 | Dvouhra - body: 59 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 86 | Mix - umístění: | Mix - body: |
Burget Adam | Klub: TJ Sokol Polabiny Pardubice | Dvouhra - umístění: 9-12 | Dvouhra - body: 59 | Čtyřhra - umístění: 3 | Čtyřhra - body: 139 | Mix - umístění: 4 | Mix - body: 112 |
Kaplan Ondřej | Klub: TJ Sokol Polabiny Pardubice | Dvouhra - umístění: 13-16 | Dvouhra - body: 33 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 86 | Mix - umístění: 9-16 | Mix - body: 46 |
Slavík Matyáš | Klub: TJ Sokol Dobruška | Dvouhra - umístění: 13-16 | Dvouhra - body: 33 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 86 | Mix - umístění: | Mix - body: |
Sedláček Kryštof | Klub: TJ Sokol Dobruška | Dvouhra - umístění: 13-16 | Dvouhra - body: 33 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: | Mix - body: |
Rybyšar Jan | Klub: TJ Sokol Polabiny Pardubice | Dvouhra - umístění: 13-16 | Dvouhra - body: 33 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 86 | Mix - umístění: 9-16 | Mix - body: 46 |
Daniel Filip Alexandr | Klub: TJ Lanškroun, z.s. | Dvouhra - umístění: 17-32 | Dvouhra - body: 13 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 86 | Mix - umístění: | Mix - body: |
Hráčka | Klub | Dvouhra | Čtyřhra | Mix | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Umístění | Body | Umístění | Body | Umístění | Body | ||
Soukupová Natálie | Klub: Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s. | Dvouhra - umístění: 1 | Dvouhra - body: 165 | Čtyřhra - umístění: 2 | Čtyřhra - body: 152 | Mix - umístění: 1 | Mix - body: 165 |
Muchová Justýna | Klub: Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s. | Dvouhra - umístění: 2 | Dvouhra - body: 152 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: | Mix - body: |
Mrázková Barbora | Klub: TJ Lanškroun, z.s. | Dvouhra - umístění: 3 | Dvouhra - body: 139 | Čtyřhra - umístění: 1 | Čtyřhra - body: 165 | Mix - umístění: 3 | Mix - body: 139 |
Bártová Apolena | Klub: TJ Sokol Polabiny Pardubice | Dvouhra - umístění: 4 | Dvouhra - body: 112 | Čtyřhra - umístění: 3 | Čtyřhra - body: 139 | Mix - umístění: 2 | Mix - body: 152 |
Vašíčková Aneta | Klub: TJ Sokol Polabiny Pardubice | Dvouhra - umístění: 5-6 | Dvouhra - body: 99 | Čtyřhra - umístění: 3 | Čtyřhra - body: 139 | Mix - umístění: 4 | Mix - body: 112 |
Kulhánková Barbora | Klub: TJ Sokol Polabiny Pardubice | Dvouhra - umístění: 5-6 | Dvouhra - body: 99 | Čtyřhra - umístění: 4 | Čtyřhra - body: 112 | Mix - umístění: 5-8 | Mix - body: 86 |
Kuchová Anna | Klub: TJ Montas Hradec Králové | Dvouhra - umístění: 7-8 | Dvouhra - body: 73 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 86 | Mix - umístění: 9-16 | Mix - body: 46 |
Valentová Denisa | Klub: TJ Sokol Polabiny Pardubice | Dvouhra - umístění: 7-8 | Dvouhra - body: 73 | Čtyřhra - umístění: 2 | Čtyřhra - body: 152 | Mix - umístění: 5-8 | Mix - body: 86 |
Morchová Tereza | Klub: Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s. | Dvouhra - umístění: 9-12 | Dvouhra - body: 59 | Čtyřhra - umístění: 4 | Čtyřhra - body: 112 | Mix - umístění: 9-16 | Mix - body: 46 |
Holubová Kateřina | Klub: TJ Montas Hradec Králové | Dvouhra - umístění: 9-12 | Dvouhra - body: 59 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 86 | Mix - umístění: 5-8 | Mix - body: 86 |
Hajzlerová Veronika | Klub: TJ Lanškroun, z.s. | Dvouhra - umístění: 13-16 | Dvouhra - body: 33 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 86 | Mix - umístění: 9-16 | Mix - body: 46 |
Budišová Dominika | Klub: Badmintonový klub Holice, z.s. | Dvouhra - umístění: 13-16 | Dvouhra - body: 33 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 86 | Mix - umístění: 9-16 | Mix - body: 46 |
Šolarová Tereza | Klub: TJ Montas Hradec Králové | Dvouhra - umístění: | Dvouhra - body: | Čtyřhra - umístění: 1 | Čtyřhra - body: 165 | Mix - umístění: 5-8 | Mix - body: 86 |