GPC U15
Termín: sobota, 14.12.2019
Uzavírka přihlášek: 13.12.2019
Typ turnaje: C
Kategorie: U15
Oblast: Severní Morava
Místo: Ostrava
Pořadatel: B.O.CHANCE OSTRAVA SPORTCLUB, z.s.
Hráč | Klub | Dvouhra | Čtyřhra | Mix | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Umístění | Body | Umístění | Body | Umístění | Body | ||
Hrazdíra Patrik | Klub: BADMINTON FSpS MU, z.s. | Dvouhra - umístění: 1 | Dvouhra - body: 250 | Čtyřhra - umístění: 1 | Čtyřhra - body: 250 | Mix - umístění: 9-16 | Mix - body: 50 |
Matuš Vojtěch | Klub: B.O.CHANCE OSTRAVA SPORTCLUB, z.s. | Dvouhra - umístění: 2 | Dvouhra - body: 200 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 100 | Mix - umístění: 3-4 | Mix - body: 150 |
Frýdek Jan | Klub: Badminton Akademie Olomouc, z.s. | Dvouhra - umístění: 3-4 | Dvouhra - body: 150 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 100 | Mix - umístění: 9-16 | Mix - body: 50 |
Cirók Josef | Klub: SK Brno Slatina, z.s. | Dvouhra - umístění: 3-4 | Dvouhra - body: 150 | Čtyřhra - umístění: 1 | Čtyřhra - body: 250 | Mix - umístění: 2 | Mix - body: 200 |
Bojda Petr | Klub: TJ Slavoj Český Těšín | Dvouhra - umístění: 5-8 | Dvouhra - body: 100 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: 9-16 | Mix - body: 50 |
Raška Jakub | Klub: BK Kopřivnice, z.s. | Dvouhra - umístění: 5-8 | Dvouhra - body: 100 | Čtyřhra - umístění: 3-4 | Čtyřhra - body: 150 | Mix - umístění: 5-8 | Mix - body: 100 |
Thor Lukáš | Klub: SK Prosek Praha | Dvouhra - umístění: 5-8 | Dvouhra - body: 100 | Čtyřhra - umístění: 3-4 | Čtyřhra - body: 150 | Mix - umístění: 3-4 | Mix - body: 150 |
Durčák Ondřej | Klub: TJ Orlová - Lutyně, z.s. | Dvouhra - umístění: 5-8 | Dvouhra - body: 100 | Čtyřhra - umístění: 2 | Čtyřhra - body: 200 | Mix - umístění: | Mix - body: |
Štefka Sebastián | Klub: SK Badminton Vsetín o.s. | Dvouhra - umístění: 9-16 | Dvouhra - body: 50 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: 17-32 | Mix - body: 25 |
Čermák Filip | Klub: BK Kopřivnice, z.s. | Dvouhra - umístění: 9-16 | Dvouhra - body: 50 | Čtyřhra - umístění: 9-16 | Čtyřhra - body: 50 | Mix - umístění: 17-32 | Mix - body: 25 |
Klimeš Vojtěch | Klub: TJ Sokol Plesná | Dvouhra - umístění: 9-16 | Dvouhra - body: 50 | Čtyřhra - umístění: 2 | Čtyřhra - body: 200 | Mix - umístění: 5-8 | Mix - body: 100 |
Raška Libor | Klub: BK Kopřivnice, z.s. | Dvouhra - umístění: 9-16 | Dvouhra - body: 50 | Čtyřhra - umístění: 3-4 | Čtyřhra - body: 150 | Mix - umístění: | Mix - body: |
Horák Maxmilián | Klub: SK Brno Slatina, z.s. | Dvouhra - umístění: 9-16 | Dvouhra - body: 50 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 100 | Mix - umístění: 5-8 | Mix - body: 100 |
Fuchs Marek | Klub: Badminton Sharks Brno, z.s. | Dvouhra - umístění: 9-16 | Dvouhra - body: 50 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 100 | Mix - umístění: 9-16 | Mix - body: 50 |
Havlíček Michael | Klub: SKP Kometa Brno - RS Badminton | Dvouhra - umístění: 9-16 | Dvouhra - body: 50 | Čtyřhra - umístění: 3-4 | Čtyřhra - body: 150 | Mix - umístění: 5-8 | Mix - body: 100 |
Oswald Vít | Klub: TJ Sokol Klimkovice | Dvouhra - umístění: 9-16 | Dvouhra - body: 50 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: 9-16 | Mix - body: 50 |
Kraus Martin | Klub: TJ Sokol Klimkovice | Dvouhra - umístění: 17-32 | Dvouhra - body: 25 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 100 | Mix - umístění: 9-16 | Mix - body: 50 |
Kostka Jaromír | Klub: TJ Sokol Klimkovice | Dvouhra - umístění: 17-32 | Dvouhra - body: 25 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 100 | Mix - umístění: 9-16 | Mix - body: 50 |
Vařák Boris | Klub: TJ Sokol Klimkovice | Dvouhra - umístění: 17-32 | Dvouhra - body: 25 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 100 | Mix - umístění: 9-16 | Mix - body: 50 |
Šústal Vojtěch | Klub: TJ Orlová - Lutyně, z.s. | Dvouhra - umístění: 17-32 | Dvouhra - body: 25 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 100 | Mix - umístění: 17-32 | Mix - body: 25 |
Ondra Petr | Klub: SK Badminton Přerov, z.s. | Dvouhra - umístění: 17-32 | Dvouhra - body: 25 | Čtyřhra - umístění: 9-16 | Čtyřhra - body: 50 | Mix - umístění: 17-32 | Mix - body: 25 |
Ptáček Jan | Klub: B.O.CHANCE OSTRAVA SPORTCLUB, z.s. | Dvouhra - umístění: | Dvouhra - body: | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: 1 | Mix - body: 250 |
Hráčka | Klub | Dvouhra | Čtyřhra | Mix | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Umístění | Body | Umístění | Body | Umístění | Body | ||
Osladilová Kateřina | Klub: TJ Sokol Klimkovice | Dvouhra - umístění: 1 | Dvouhra - body: 250 | Čtyřhra - umístění: 1 | Čtyřhra - body: 250 | Mix - umístění: 1 | Mix - body: 250 |
Pawliková Veronika | Klub: TJ Slavoj Český Těšín | Dvouhra - umístění: 2 | Dvouhra - body: 200 | Čtyřhra - umístění: 3-4 | Čtyřhra - body: 150 | Mix - umístění: 9-16 | Mix - body: 50 |
Czajová Tereza | Klub: TJ Orlová - Lutyně, z.s. | Dvouhra - umístění: 3-4 | Dvouhra - body: 150 | Čtyřhra - umístění: 3-4 | Čtyřhra - body: 150 | Mix - umístění: 5-8 | Mix - body: 100 |
Fliglová Nela | Klub: SK Brno Slatina, z.s. | Dvouhra - umístění: 3-4 | Dvouhra - body: 150 | Čtyřhra - umístění: 2 | Čtyřhra - body: 200 | Mix - umístění: 3-4 | Mix - body: 150 |
Horkelová Kateřina | Klub: TJ Sokol Plesná | Dvouhra - umístění: 5-8 | Dvouhra - body: 100 | Čtyřhra - umístění: 9-16 | Čtyřhra - body: 50 | Mix - umístění: 5-8 | Mix - body: 100 |
Ottnerová Helena | Klub: TJ Slavoj Český Těšín | Dvouhra - umístění: 5-8 | Dvouhra - body: 100 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 100 | Mix - umístění: | Mix - body: |
Brázdová Klára | Klub: BC 66 Ivančice | Dvouhra - umístění: 5-8 | Dvouhra - body: 100 | Čtyřhra - umístění: 3-4 | Čtyřhra - body: 150 | Mix - umístění: 5-8 | Mix - body: 100 |
Ciróková Tereza | Klub: SK Brno Slatina, z.s. | Dvouhra - umístění: 5-8 | Dvouhra - body: 100 | Čtyřhra - umístění: 2 | Čtyřhra - body: 200 | Mix - umístění: 2 | Mix - body: 200 |
Turková Simona | Klub: TJ Slavoj Český Těšín | Dvouhra - umístění: 9-16 | Dvouhra - body: 50 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 100 | Mix - umístění: 9-16 | Mix - body: 50 |
Klimešová Kateřina | Klub: TJ Sokol Plesná | Dvouhra - umístění: 9-16 | Dvouhra - body: 50 | Čtyřhra - umístění: 9-16 | Čtyřhra - body: 50 | Mix - umístění: 5-8 | Mix - body: 100 |
Zbořilová Nikola | Klub: Badminton Akademie Olomouc, z.s. | Dvouhra - umístění: 9-16 | Dvouhra - body: 50 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 100 | Mix - umístění: 9-16 | Mix - body: 50 |
Říhovská Petra | Klub: Badminton Akademie Olomouc, z.s. | Dvouhra - umístění: 9-16 | Dvouhra - body: 50 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 100 | Mix - umístění: 17-32 | Mix - body: 25 |
Baranová Barbora | Klub: SK Badminton Přerov, z.s. | Dvouhra - umístění: 9-16 | Dvouhra - body: 50 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 100 | Mix - umístění: 9-16 | Mix - body: 50 |
Grednerová Sarah | Klub: TJ Orlová - Lutyně, z.s. | Dvouhra - umístění: 9-16 | Dvouhra - body: 50 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 100 | Mix - umístění: 9-16 | Mix - body: 50 |
Šuhajová Lucie | Klub: B.O.CHANCE OSTRAVA SPORTCLUB, z.s. | Dvouhra - umístění: 9-16 | Dvouhra - body: 50 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 100 | Mix - umístění: | Mix - body: |
Kniezková Kateřina | Klub: TJ Slavoj Český Těšín | Dvouhra - umístění: 9-16 | Dvouhra - body: 50 | Čtyřhra - umístění: 3-4 | Čtyřhra - body: 150 | Mix - umístění: | Mix - body: |
Krajčí Natálie | Klub: BK Kopřivnice, z.s. | Dvouhra - umístění: 17-32 | Dvouhra - body: 25 | Čtyřhra - umístění: 9-16 | Čtyřhra - body: 50 | Mix - umístění: 17-32 | Mix - body: 25 |
Wojewodová Marie | Klub: B.O.CHANCE OSTRAVA SPORTCLUB, z.s. | Dvouhra - umístění: 17-32 | Dvouhra - body: 25 | Čtyřhra - umístění: 9-16 | Čtyřhra - body: 50 | Mix - umístění: 17-32 | Mix - body: 25 |
Sogelová Marie | Klub: Badminton Akademie Olomouc, z.s. | Dvouhra - umístění: 17-32 | Dvouhra - body: 25 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 100 | Mix - umístění: 9-16 | Mix - body: 50 |
Honajzerová Eliška | Klub: TJ Sokol Klimkovice | Dvouhra - umístění: 17-32 | Dvouhra - body: 25 | Čtyřhra - umístění: 9-16 | Čtyřhra - body: 50 | Mix - umístění: 9-16 | Mix - body: 50 |
Čížová Veronika | Klub: TJ Sokol Klimkovice | Dvouhra - umístění: 17-32 | Dvouhra - body: 25 | Čtyřhra - umístění: 9-16 | Čtyřhra - body: 50 | Mix - umístění: 9-16 | Mix - body: 50 |
Paťavová Barbora | Klub: SK Badminton Vsetín o.s. | Dvouhra - umístění: | Dvouhra - body: | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: 17-32 | Mix - body: 25 |
Helešicová Barbora | Klub: B.O.CHANCE OSTRAVA SPORTCLUB, z.s. | Dvouhra - umístění: | Dvouhra - body: | Čtyřhra - umístění: 1 | Čtyřhra - body: 250 | Mix - umístění: 3-4 | Mix - body: 150 |