GPC dospělých
Termín: sobota, 12.9.2020
Uzavírka přihlášek: 9.9.2020
Typ turnaje: C
Kategorie: Dospělí
Oblast: Západní Čechy
Místo: Karlovy Vary
Pořadatel: TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.
Kontakt: Josefiková Petra
Hráč | Klub | Dvouhra | Čtyřhra | Mix | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Umístění | Body | Umístění | Body | Umístění | Body | ||
Klimaj Jan | Klub: TJ Slovan Karlovy Vary, z.s. | Dvouhra - umístění: 1 | Dvouhra - body: 250 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 100 | Mix - umístění: 9-16 | Mix - body: 50 |
Šula Fabian | Klub: TJ Slovan Vesec, z.s. | Dvouhra - umístění: 2 | Dvouhra - body: 200 | Čtyřhra - umístění: 1 | Čtyřhra - body: 250 | Mix - umístění: 5-8 | Mix - body: 100 |
Port Jan | Klub: BK TJ Baník Most | Dvouhra - umístění: 3-4 | Dvouhra - body: 150 | Čtyřhra - umístění: 3-4 | Čtyřhra - body: 150 | Mix - umístění: 2 | Mix - body: 200 |
Abraham Tomáš | Klub: Super Stars Most | Dvouhra - umístění: 3-4 | Dvouhra - body: 150 | Čtyřhra - umístění: 3-4 | Čtyřhra - body: 150 | Mix - umístění: 5-8 | Mix - body: 100 |
Baloun Marek | Klub: TJ Slovan Karlovy Vary, z.s. | Dvouhra - umístění: 5-8 | Dvouhra - body: 100 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 100 | Mix - umístění: 9-16 | Mix - body: 50 |
Plundrich Tomáš | Klub: USK Plzeň | Dvouhra - umístění: 5-8 | Dvouhra - body: 100 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: 1 | Mix - body: 250 |
Oros Marek | Klub: BK TJ Baník Most | Dvouhra - umístění: 5-8 | Dvouhra - body: 100 | Čtyřhra - umístění: 3-4 | Čtyřhra - body: 150 | Mix - umístění: | Mix - body: |
Lutsak Viktor | Klub: TJ Jiskra Nejdek, z.s. | Dvouhra - umístění: 5-8 | Dvouhra - body: 100 | Čtyřhra - umístění: 2 | Čtyřhra - body: 200 | Mix - umístění: 3-4 | Mix - body: 150 |
Straka Jakub | Klub: Super Stars Most | Dvouhra - umístění: 9-12 | Dvouhra - body: 63 | Čtyřhra - umístění: 3-4 | Čtyřhra - body: 150 | Mix - umístění: 9-16 | Mix - body: 50 |
Novák Jan | Klub: TJ Bílá Hora Plzeň | Dvouhra - umístění: 9-12 | Dvouhra - body: 63 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: 9-16 | Mix - body: 50 |
Kamaryt Miloš | Klub: TJ Jiskra Nejdek, z.s. | Dvouhra - umístění: 9-16 | Dvouhra - body: 50 | Čtyřhra - umístění: 2 | Čtyřhra - body: 200 | Mix - umístění: 5-8 | Mix - body: 100 |
Štork Milan | Klub: TJ Bílá Hora Plzeň | Dvouhra - umístění: 9-16 | Dvouhra - body: 50 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: | Mix - body: |
Bršťák Michal | Klub: TJ Jiskra Nejdek, z.s. | Dvouhra - umístění: 13-16 | Dvouhra - body: 45 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 100 | Mix - umístění: 9-16 | Mix - body: 50 |
Josefik Filip | Klub: TJ Slovan Karlovy Vary, z.s. | Dvouhra - umístění: 13-16 | Dvouhra - body: 45 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 100 | Mix - umístění: 5-8 | Mix - body: 100 |
Mirvald Václav | Klub: Spartak Chrást | Dvouhra - umístění: | Dvouhra - body: | Čtyřhra - umístění: 1 | Čtyřhra - body: 250 | Mix - umístění: 3-4 | Mix - body: 150 |
Hráčka | Klub | Dvouhra | Čtyřhra | Mix | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Umístění | Body | Umístění | Body | Umístění | Body | ||
Štěříková Natalie | Klub: TJ Jiskra Nejdek, z.s. | Dvouhra - umístění: 1 | Dvouhra - body: 250 | Čtyřhra - umístění: 1 | Čtyřhra - body: 250 | Mix - umístění: 5-8 | Mix - body: 100 |
Hauerová Anežka | Klub: TJ Slovan Karlovy Vary, z.s. | Dvouhra - umístění: 2 | Dvouhra - body: 200 | Čtyřhra - umístění: 3-4 | Čtyřhra - body: 150 | Mix - umístění: 5-8 | Mix - body: 100 |
Štroblová Vendula | Klub: Super Stars Most | Dvouhra - umístění: 3-4 | Dvouhra - body: 150 | Čtyřhra - umístění: 2 | Čtyřhra - body: 200 | Mix - umístění: 5-8 | Mix - body: 100 |
Hoffmanová Viktorie | Klub: TJ Slovan Karlovy Vary, z.s. | Dvouhra - umístění: 3-4 | Dvouhra - body: 150 | Čtyřhra - umístění: 3-4 | Čtyřhra - body: 150 | Mix - umístění: 9-16 | Mix - body: 50 |
Gruberová Anna | Klub: TJ Jiskra Nejdek, z.s. | Dvouhra - umístění: 5-8 | Dvouhra - body: 100 | Čtyřhra - umístění: 5 | Čtyřhra - body: 118 | Mix - umístění: 9-16 | Mix - body: 50 |
Kudláčková Veronika | Klub: TJ ČZ Strakonice, spolek | Dvouhra - umístění: 5-8 | Dvouhra - body: 100 | Čtyřhra - umístění: 6 | Čtyřhra - body: 108 | Mix - umístění: 3-4 | Mix - body: 150 |
Vocelková Anna | Klub: USK Plzeň | Dvouhra - umístění: 5-8 | Dvouhra - body: 100 | Čtyřhra - umístění: 3-4 | Čtyřhra - body: 150 | Mix - umístění: 9-16 | Mix - body: 50 |
Weinerová Tereza | Klub: SKP Kometa Brno - RS Badminton | Dvouhra - umístění: 5-8 | Dvouhra - body: 100 | Čtyřhra - umístění: 3-4 | Čtyřhra - body: 150 | Mix - umístění: 9-16 | Mix - body: 50 |
Peterková Denisa | Klub: TJ ČZ Strakonice, spolek | Dvouhra - umístění: 9-16 | Dvouhra - body: 50 | Čtyřhra - umístění: 6 | Čtyřhra - body: 108 | Mix - umístění: 9-16 | Mix - body: 50 |
Smejkalová Dita | Klub: SK Jupiter | Dvouhra - umístění: | Dvouhra - body: | Čtyřhra - umístění: 5 | Čtyřhra - body: 118 | Mix - umístění: 1 | Mix - body: 250 |
Krocová Martina | Klub: Super Stars Most | Dvouhra - umístění: | Dvouhra - body: | Čtyřhra - umístění: 2 | Čtyřhra - body: 200 | Mix - umístění: 2 | Mix - body: 200 |
Müllerová Bára | Klub: TJ Ostrov | Dvouhra - umístění: | Dvouhra - body: | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: 5-8 | Mix - body: 100 |
Košťálová Klára | Klub: TJ Jiskra Nejdek, z.s. | Dvouhra - umístění: | Dvouhra - body: | Čtyřhra - umístění: 1 | Čtyřhra - body: 250 | Mix - umístění: 3-4 | Mix - body: 150 |